grudzień
a
Awatar użytkownika
<3
00
000

Post

eventall i want for christmas
Słuchasz stacji Hello Hope. Jest godzina: 18:00.

- Ach, kochani! Co za dzień!
- Prawda? Od dawna nie widziałem tylu bałwanów na plaży: przynajmniej od 2018, kiedy staliśmy się kierunkiem obieranym przez turystów ze środkowej Europy.
- Nie to miałam na myśli!
- Pewnie, że nie. Podejrzewam, że chodziło o ranking puszczanych piosenek: już dwunasty raz przesłuchaliśmy All I want for Christmas i cały czas piszecie do nas, że chcecie więcej!
- I don't want a lot for Christmas...
- Święta, święta, i po świętach, moja droga!
- Nie tak prędko! Na razie pozwolimy pani Carey trochę odpocząć, ale lada chwila w naszym studiu pojawią się goście specjalni: burmistrz, szanowny pan Jack Whitely, oraz Christine Downey, gospodyni Hope Creek Inn.

Słuchasz stacji Hello Hope. Gość specjalny: Jack Whitely. Audycję prowadzi Anna Middleston.

- Dzień dobry! Tyle lat mnie tu nie było, sporo się pozmieniało.
- Dzień dobry, panie burmistrzu. Cieszymy się, mogąc pana gościć. Proszę zdradzić: czy panu również udzielił się już świąteczny nastrój?
- Mamy dopiero końcówkę listopada, ale nie ukrywam, że... na święta wciąż czekam jak mały chłopiec i przez te sześćdziesiąt lat zupełnie nic się nie zmieniło! Proszę zobaczyć: założyłem nawet krawat w renifery.
- Udało się panu wybrać na świąteczne zakupy czy lista jeszcze nie jest gotowa?
- Kochana! Odhaczyłem prawie wszystkie przedświąteczne obowiązki: zapraszam do siebie na grzane wino, to zobaczy pani, że nawet w ogródku rozstawiliśmy z dzieciakami mnóstwo dmuchanych bałwanów, sanie i takiego wielkiego, grubego Świętego. Poza tym wnuki już w październiku mnie męczyły, żeby pomóc im wypisać listy i nawet wspólnie zaadresowaliśmy je na Biegun.
- Myślę, że to najwyższa pora, żeby nasi słuchacze też wysłali swoje listy. W innym wypadku mogą to być bardzo smutne święta!
- Na pewno nie! Przygotowaliśmy przecież wspaniałą uroczystość... czy ja w ogóle powinienem o tym mówić?
- Tak, prosimy! Wszyscy chętnie posłuchamy, jaka niespodzianka czeka nas w tym roku.
- Jestem pewien, że więcej będzie mogła powiedzieć Christine, bo to ona jest w tym roku odpowiedzialna za organizację wigilijnej wieczerzy... Zdradzę jednak, że postanowiliśmy uczynić pierwszy dzień świąt jeszcze bardziej wyjątkowym: i, jak co roku, w Hope Creek Inn odbędzie się uroczysta kolacja, na którą zapraszamy wszystkich, którzy zechcą podzielić się ciepłem, rodzinną atmosferą i sercem ze wszystkimi gośćmi.
- Właśnie, goście. W zeszłym roku wigilia została urządzona z myślą o rezydentach domu spokojnej starości, a w tym?
- Mamy przyjemność gościć dzieci z ośrodka w Cape Coral. Całe trzydzieścioro pociech! Proszę sobie wyobrazić, ile to prezentów, ile miejsc przy stole, ile ozdób potrzeba, żeby poczuły się wyjątkowo!
- W związku z tym zachęcamy słuchaczy, by w wolnej chwili przygotowali upominki dla odwiedzających nas dzieci.
- Dokładnie! Im nas będzie więcej, tym weselej. O, pani Downey, dzień dobry!

Słuchasz stacji Hello Hope. Gość specjalny: Christine Downey. Audycję prowadzi Anna Middleston.

- Dzień dobry, Jack! Dzień dobry, Anno.
- Dzień dobry, Christine, jak miło cię gościć!
- Dziękuję, dziękuję. Chociaż cieszę się, że słuchacze nie mogą nas zobaczyć, bo biegłam tu do was prosto z pensjonatu i jestem pewna, że ciągle mam na sobie trochę mąki.
- Już zaczęłaś przygotowania do świąt?
- Jak się ma tyle wnuków, co ja, to nawet tysiąc pierniczków nie wystarczy! Zawsze zaczynam piec trochę wcześniej, żeby sprawdzić, czy wszystko będzie smakować i czy nie trzeba wprowadzić w przepisach jakichś zmian.
- Czy w tym roku będziesz odpowiedzialna za wigilijną kolację w Hope Creek Inn?
- Tak, za większą jej część. Ale nawet ja nie dam rady samodzielnie zorganizować takiej ilości jedzenia! Dlatego, jak co roku, zachęcamy mieszkańców miasteczka do pomocy: zupka, jakaś sałatka, ryba czy ciasta zawsze nas trochę odciążą. A ile to frajdy w gotowaniu! Poza tym wielu turystów chce wziąć udział w tegorocznej wigilii, więc będzie nas dwa razy więcej niż zwykle. Potrzebujemy każdej pary rąk!
- Całe miasteczko zaczyna już tętnić świąteczną atmosferą — jestem pewna, że po odsłuchaniu dzisiejszej rozmowy zgłosi się do ciebie przynajmniej tuzin aspirujących kucharzy!
- Mam nadzieję! Przed nami jeszcze mnóstwo pracy, a te biedne dzieciaczki, które nas odwiedzą, zasługują na trochę rodzinnego ciepła. Bo w końcu o to chodzi w świętach, prawda? Żeby dzielić się tym, co najlepsze.
The Best Coder of 2020 WŁADZA BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! SEX TELEFON - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" LILY OF THE VALLEY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" TRUST ME, I'M A DOCTOR! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BARANEK SHAUN - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!"
mów mi/kontakt
administrator
a
Awatar użytkownika
<3
00
000

Post

organizacjaall i want for christmas

Grudniowy event wyróżnia się formą: dotychczas na starcie podawałyśmy możliwe do zgarnięcia pule nagród oraz dodatkowe atrakcje, których można się spodziewać po drodze. W tym miesiącu — zupełnie jak prezenty pod choinką — nagrody są niespodzianką! Aby zabawa była interesująca, postanowiłyśmy postawić na — wszystkim doskonale znany — kalendarz adwentowy, dostępny tutaj. Jak to ugryźć?
Rozwiązując zadania, podane w tym poście, otrzymujecie punkty, które następnie możecie przeznaczyć na odblokowanie odznak, które znajdują się na ponumerowanych polach. Aby odznaka została uznana za odblokowaną, trzeba na nią przekazać piętnaście punktów.
Co istotne, nie liczą się tylko te punkty, które przekazuje jednostka: wszystkie postacie wspólnie walczą o odblokowanie pól z odznakami. Oznacza to, że nawet jeśli piętnaście postaci przekaże tylko jeden punkt, to odznaka zostanie odblokowana dla wszystkich.
Możecie zgarnąć aż 23 odznaki oraz jedną odznakę za udział. Zasady udziału regulują poniższe punkty:

1. Event rozpoczyna się 1 grudnia o północy i trwa do 30 grudnia, godz. 23:59.
2. Odznaki odbierać można na bieżąco lub do 6 stycznia włącznie.
3. Aby punkty za wykonane zadanie zostały przyznane, należy:
- spełnić wymagania w nim opisane, jeśli zadanie opiera się na wymianie SMS-ów lub rozmowie telefonicznej,
- napisać co najmniej pięć regulaminowych postów na głowę;
- zakończyć dany wątek.
4. Aby wydać punkty na odsłonięcie odznak w kalendarzu, należy:
- uzupełnić kod dostępny poniżej,
- wstawić go w poście w odpowiedzi do tego tematu.
5. Nie musisz wykorzystać wszystkich punktów, które otrzymałeś/aś za wykonanie zadania, na odblokowanie tylko jednej odznaki. Możesz je rozdzielić równomiernie między różne odznaki lub dać się porwać wyobraźni i wykorzystać własny system.
6. Odznaka zostaje odblokowana, kiedy suma przeznaczonych na nią punktów wyniesie 15. Odebrać taką odznakę może każda postać, która dołożyła do niej przynajmniej jeden punkt.
7. Postać, która rozegrała osiemnaście zadań, otrzymuje wszystkie odblokowane odznaki, również te, do których nie dokładała punktów.
8. Jeśli któraś z odznak nie zostanie odblokowana do dnia 30 grudnia, przepada i nie przysługuje żadnej postaci.
9. Kiedy odznaka zostanie odsłonięta i chcesz ją otrzymać, ale nie dołożyłeś/aś do niej punktów, wciąż możesz ją odebrać: wystarczy, że zapłacisz za nią dwoma punktami.
10. Jedna postać może wykonać wybrane zadanie tylko raz. Jednocześnie informujemy, że w evencie może brać udział dowolna ilość postaci.
11. Odznaka udziału przysługuje każdej postaci, która zakończy dwa dowolnie wybrane zadania.
kododblokuj odznaki!

Kod: Zaznacz cały

[zamowienie]
[b]Imię i nazwisko postaci:[/b] tekst
[b]Numer okienka:[/b] 1-23
[b]Liczba przeznaczanych punków:[/b]
[b]Zadanie:[/b] tutaj wpisz numer wykonanego zadania i wklej link
[/zamowienie]
The Best Coder of 2020 WŁADZA BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! SEX TELEFON - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" LILY OF THE VALLEY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" TRUST ME, I'M A DOCTOR! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BARANEK SHAUN - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!"
mów mi/kontakt
administrator
a
Awatar użytkownika
<3
00
000

Post

eventzadania
1. Wyślij do 10 znajomych SMS z zaproszeniem do przyłączenia się do inicjatywy. 3 punkty

2. Przekonaj znajomego do wzięcia udziału w inicjatywie (wymiana min. 6 SMS-ów między dwoma postaciami). 2 punkty

3. Dodaj post na Instagramie zachęcający do wzięcia udziału w inicjatywie. 2 punkty

4. Dodaj na Instagram min. 3 posty będące fotorelacją z Twojego udziału w inicjatywie. 3 punkty

5. Przeprowadź rozmowę telefoniczną ze znajomym, który również bierze udział w przygotowaniu kolacji. 3 punkty

6. Stwórz listę zakupów potrzebnych do ugotowania/upieczenia świątecznej potrawy i wybierz się do Walmartu. 4 punkty

7. Wspólnie z partnerem/przyjacielem własnoręcznie przygotujcie prezent dla podopiecznego z domu dziecka. 4 punkty

8. Posprzątaj swój strych/garaż/piwnicę oraz spakuj niepotrzebne już rzeczy, które będziesz mógł/mogła przeznaczyć na potrzebujących. 4 punkty

9. Wyręcz w czymś starszą osobę w sąsiedztwie. 4 punkty

10. Kupując prezent dla najbliższych, kup jeden, dodatkowy, który następnie przekażesz podopiecznym inicjatywy. 4 punkty

11. Upiecz i udekoruj pierniki na kolację organizowaną przez miasto. 3 punkty

12. Pomóż w dekorowaniu Hope Creek Inn, gdzie odbędzie się kolacja organizowana przez miasto. 3 punkty

13. Nagraj telefonem/tabletem fragment kolędy, a następnie wyślij ją na mail organizatorów, którzy chcą stworzyć jedno, wielkie nagranie puszczane w trakcie miejskiej kolacji. 5 punktów

14. Pocałuj kogoś pod jemiołą w czasie trwania uroczystej kolacji albo podczas świątecznych przygotowań. 2 punkty

15. Zrób większe zakupy i zawieź paczki z jedzeniem do najbliższego punktu zbiórki. 4 punkty

16. Wspomóżcie uczniów wybranej szkoły kupując kilka kompletów podręczników i/lub zapas przyborów szkolnych. 3 punkty

17. Zamiast kolejny raz ominąć tego bezdomnego, wrzuć mu kilka drobniaków do kubka albo zaproponuj, że kupisz mu coś do jedzenia. 5 punktów

18. Na pewno w najbliższym otoczeniu jest rodzina, która nie może pozwolić sobie na wystawne święta. Może warto stać się ich świętym Mikołajem i odwiedzić ich z choinką i drobnymi upominkami? 6 punktów

19. Odwiedź wybrany dom starców i spędź kilka godzin z najstarszymi; na pewno ucieszą się z Twojego towarzystwa. 4 punkty

20. Wspomóż datkiem wybraną przez siebie organizację charytatywną lub placówkę publiczną (np. szpital lub dom dziecka). 3 punkty

21. Wyślij kartki świąteczne do podopiecznych inicjatywy przy okazji wypisywania tych dla najbliższych. 3 punkty

22. Nie wszyscy mogą być w te święta z rodziną. Mimo że popełnili błędy, które doprowadziły ich do więzienia, może warto przygotować niewielką paczkę z domowym jedzeniem dla osadzonych w najbliższym zakładzie karnym albo poprawczaku? 5 punktów
The Best Coder of 2020 WŁADZA BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! SEX TELEFON - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" LILY OF THE VALLEY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" TRUST ME, I'M A DOCTOR! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BARANEK SHAUN - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!"
mów mi/kontakt
administrator
Zablokowany