Karty postaciRelacjeMessengerKalendarzeInstagram
a
Awatar użytkownika
Prawniczka, która wyjechała na studia do Seattle. Tam poznała ojca swojego pięcioletniego syna, który zginął podczas akcji. Postanowiła wrócić do swojego domy by spróbować czegoś nowego.
33
173

Post

009.

Gayleene dzisiaj postanowiła zaprosić Astrid do siebie na obiad. No dobra, nie koniecznie do siebie, ponieważ nadal mieszkała u swojego brata razem z synem i cala swoją zgraja. Szukanie domu tez nie szło jej za dobrze, ponieważ nie czuła tego czegoś. nie chciała kupować domu, ponieważ musi. Carter zapewnił ja o tym, że nie musi się szybko wyprowadzać, jednak ona nie chce tego robić na szybko bo to nie o to chodzi. Chce czuć się w domu bezpiecznie i pewnie, to samo dotyczy się jej syna. Co prawda agent nieruchomości postarał się i pokazywał dziewczynie naprawdę cudowny domu, ale ani jej ani Nicholasowi się to nie podobało. Może jeszcze kiedyś znajdzie to czego szuka, ma nadzieje, że szybko. Chciała być w końcu na swoim.
Małego nie było w domu, ponieważ udało jej się zapisać syna do przedszkola z czego była bardzo zadowolona. Było dla niego miejsce i przyjęli go. Mały uwielbia przebywać wśród dzieci, nie mógł doczekać się swojego pierwszego dnia w nowej szkle. Od soboty już szykował sobie plecak, do którego wrzucał różne zabawki, by po chwili je wypakować i włożyć inne.
Zaprowadziła syna i poszła na miasto zrobić zakupy by móc przygotować dla siebie i dla przyjaciółki posiłek, bo oczywiście w lodówce i w szafkach straszyło pustką, bała się nawet, że nie ma światła w lodówce, ale na szczęście było, więc lodówka jest sprawna. Zleciało jej sporo czasu nim mogła uznać, że ma wszystko co potrzeba.
W kuchni rozpoczęła przygotowywać obiad, gdy była już na ostatniej mecie, właściwie miała już nakładać wszystko na talerze, gdy zorientowała się, że jednak nie kupiła wina. Chwyciła klucze i pojechała do najbliższego sklepu. Praktycznie w drzwiach spotkała się z Astrid, którą zaprosiła do środka z uśmiechem, ale gdy zobaczyła salon to się przeraziło. Cała zgraja psów, których w domu było kilka, chyba pięć dorwały się do gazet oraz poduszek. Salon wyglądał jak po jakiejś wojnie. Kawałki równego rodzaju latały w powietrzu. Pojawienie dwóch osób psy nawet nie zarejestrowały. Jeden z jej pociech wziął się za kwiatka, ale Holloway jednym słowem go powstrzymała.
- O mój boże. - powiedziała i skierowała przepraszające słowa w stronę Rosenthal.

Astrid Rosenthal
1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Na fali - za udział w evencie Tworzę relacje jak prawdziwy influencer BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM BAŚNIOPISARZ Trying my best WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! For all mankind TEXT ME! Wszystko pod kontrolą My best friends I killed Laura Palmer MAM SYNA URODZONY ZIMĄ PRAWO STRZELEC NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI Czytam książki Dbam o zwierzaki w schronisku DIGITAL LOVE SWIPE RIGHT Bad dog
mów mi/kontakt
Natalia
a
Awatar użytkownika
pani detektyw w cape carol, obecnie na L4 po postrzale. Zaręczona z dallasem i właśnie wszystko psuje.
26
168

Post

#19

Astrid bardzo starała się skupiać na pracy w nowym roku, ale… ale wciąż była jakaś taka rozkojarzona. I dobrze wiedziała czemu, ale nie zamierzała się z tym jakoś specjalnie mierzyć. Jak zawsze. Jeśli kiedyś z jakiegoś powodu dostanie medal za odwagę, czy inne oznaczenie, to podejrzewała że ją ten medal po prostu oparzy, przez to takim była tchórzem w życiu. I wiedziała, że musi sobie z tym poradzić, bo inaczej znowu dostanie kulkę w pracy i cóż, obawiała się, że tym razem jednak może tego nie przeżyć. Więc… spakowała pierścionek zaręczynowy. Wiedziała, że nie może dłużej trzymać Dallasa w niepewności, musiała coś zrobić, cokolwiek. Więc tak, chociaż nie nosiła go od operacji, wiedziała że musi go mu oddać, tylko wciąż nie zdecydowała, czy zrobić to osobiście, czy wysłać go razem z jakimś listem, którego oczywiście nie potrafiłaby napisać. I czuła się przez to jak skończona i najgorsza suka świata. I co gorsza, dobrze wiedziała że zasłużyła na takie określenia.
Zaproszenie Gayleene Holloway przyjęła z wdzięcznością. Korzystała z każdej okazji wyjścia z domu i ucieczki od gonitwy myśli i wyrzutów sumienia. I cholernego poczucia winy.
Zabrała ze sobą dwie butelki wina, bo alkoholu ostatnio nadużywała i kupiła lody w sklepie, przykładając je w drodze do swojego policzka. Powrót do pracy i na ulicę czasami niósł ze sobą małe obrażenia i cóż, oberwała od aresztowanego w trakcie skuwania go i miała teraz małego siniaka na policzku właśnie. Ale ten na pewno wyglądał o wiele lepiej, niż salon Gay, kiedy weszły do domu…
- O…. nie mówiłaś, że to one dzisiaj się biorą za gotowanie… - mruknęła, rozglądając się po pogorzelisku. - Chcesz otworzyć pierwszą butelkę na znieczulenie? - zapytała, wyciągając jedną z butelek w jej stronę, bo cóż… czekało je sporo pracy!
Bad wolf - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Outrun my gun - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ladies' Night - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Family time - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Take a chance and roll the dice Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym There upon the fireplace I won't make a list and send it Everybody's waiting for the next surprise Now or never TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC temat miesiąca - październik TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - grudzień I AM MACHINE, I NEVER SLEEP ONE BIG FAMILY devine Sej łaaat? URODZONY JESIENIĄ PALACZ EMERGENCY SERVICES patriota PRACOHOLIK OGLĄDAM ŚMIESZNE PIESKI W INTERNECIE Lubię siedzieć po ciemku ZARĘCZONY/A WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU FAN FILMÓW PRZYGODOWYCH PIJAM WINKO Czytam poranną prasę Twardo stąpam po ziemi valar morghulis I NEED MY THERAPIST Takin' this one to the grave NOTHING BREAKS LIKE A HEART LIAR, LIAR, LIAR KSIĘŻNICZKA MONONOKE SMERF PRACUŚ FEAR FACTOR GROUP CHAT toss a coin to your witcher house flipper
mów mi/kontakt
paula
ODPOWIEDZ