Karty postaciRelacjeMessengerKalendarzeInstagram
a
Awatar użytkownika
Właściciel Fitzgerald Estates, broker i pośrednik w handlu nieruchomościami, z wykształcenia architekt. W powoli rozpadającym się związku małżeńskim z Leilą.
35
190

Post

| po wszystkim

Skoro miał być ojcem, James za punkt honoru obrał sobie udowodnienie Leili, że naprawdę, ale to naprawdę potrafił być odpowiedzialny i godny zaufania. Oczywiście, by to zrobić musiał jej pokazać, że na dobrą sprawę wcale nie przespał się z laską, z którą jakiś czas temu zastała go jego niedoszła-była-żona. Doskonale wiedział, że nie będzie to łatwe, ale w końcu go olśniło – nagrania z monitoringu. Trzymali je trzy miesiące, więc wiedział, że nagranie z tamtej nocy powinno znajdować się na taśmach. Faktycznie tak było. Dość sprawnie znalazł tamten felerny dzień i faktycznie widział jak jakiś kumpel odstawia go dosłownie nieprzytomnego do domu. Oczywiście nie zamknął za sobą drzwi, zatem tajemnicza kobieta z klubu mogła swobodnie do niego wejść. Niestety.
Oczywiście, nie był creepem, nie miał kamer w sypialni, by udowodnić Leili, że do niczego nie doszło, jednak nawet na nagraniu sprzed domu było wyraźnie widać, że nie był w stanie dotrzeć do domu, o jakichkolwiek igraszkach nie wspominając. Umówili się zatem na wieczór, kupił zapewne jakieś wino bezalkoholowe i czekał nerwowo z laptopem na przyjście brunetki. Kiedy usłyszał dzwonek do drzwi, natychmiast się podniósł. Nie miał zielonego pojęcia, jak się z nią przywitać, więc postawił na przepuszczenie jej w drzwiach.
– Leila, wejdź. Jak pisałem w smsie, muszę ci coś pokazać – uśmiechnął się odrobinę niezręcznie. – Chodzi o tamten dzień, gdy wrociłaś do Hope, a konkretniej o noc wcześniej – dodał spokojnie. – Napijesz się czegoś? Kupiłem wino bezalkoholowe, jeśli masz ochotę – uśmiechnął się ponownie, lustrują kobietę wzrokiem. Wyglądała świetnie, ale w przypadku Leili nie było to żadne novum.

Leila Fitzgerald
1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny!
mów mi/kontakt
autor