Karty postaciRelacjeMessengerKalendarzeInstagram
a
Awatar użytkownika
piecze ciastka dla piesków, szyje im ubranka, a w ciepłych krajach ma męża, który jest gejem. Wygrała w totka, więc zaczyna nową przygodę
29
168

Post

#11

Olive uwielbiała Halloween i chyba nie było to absolutnie dla nikogo zaskoczneniem! Przebieranei się? Strojenie? Robienie twarzy w dyniach? No to przecież brzmiało i było prze super zabawą, w którą każdy człowiek z chęcią się zaangażuje! No dobra, nie każdy ale Olive na pewno. W tym roku planowała też po raz pierwszy robić pieczenie ciasteczek dla psów w halloweenowych kształtach i skoro Fallon zdecydowała się zobowiązać do pomocy, to ona zamierzała ją przyjąć! Zrobiła im ładnie martini, przygotowała masę i kolorowe składniki ciasta, więc generalnie Fall miała wpaść idealnie na wymyślanie z tego różnych kształtów i form. Czyli najlepsza zabawa, no jak tu nie kochać Olive i nie uważać jej za najlepszą siostrę na świecie? No właśnie!
Otworzyła jej w stylowym fartuszku z Draculą, z włosami związanymi w cebulę bardzo wysoko, na czubku głowy i szeroki uśmiech na twarzy - chodź chodź, mam martini, mam ciasteczka do zrobienia, same fajne rzeczy - oznajmiła jej, wciągając ją do środka i przechodząc do swojej niewielkiej kuchni. - I potrzebuje rady, bo nie wiem czy chce być w tym roku zombie, takim z odpadającą skórą z twarzy, taką realistyczną co nie, czy jednak być Cruellą Demon, z bardzo demoniczną i szaloną fryzurą - zapytała, mrużąc oczy i sięgając po drinka, żeby się napić kilka łyków. Podsunęła też kieliszek bliżej siostry, żeby ona też się napiła, bo przecież po alkoholu kreatywność rośnie! Czy coś tam.
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! Happy St. Patrick's Day! niezły ze mnie ananas - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Kamala Pracz - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku celebrity's best friend: Esme & Casper LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Ręce do góry! To jest napad! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Red 'n' black, and slimy green All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Wskakuję do basenu z kulkami Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Podziwiam wulkan z bliska Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym There is just one thing I need I won't ask for much this Christmas Hear those magic reindeer click This is all I'm asking for HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Funny Bunny - za udział w evencie Oreo Egg temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad MISTRZ KLAWIATURY DON’T STOP ME NOW ONE BIG FAMILY For all mankind Sej łaaat? Z Archiwum X Kocham deszcz Robię na drutach URODZONY LATEM NA DOBRANOC CAŁUJĘ ALIGATORA - EVERGLADES FAN FILMÓW PRZYRODNICZYCH DWIE LEWE RĘCE CZARNA OWCA WEGANIN WIELBICIEL SŁODYCZY Marzyciel Rozmawiam z kwiatkami Tworzę rękodzieła Shame, shame, shame! seems desperate... DZIŚ SĄ TWOJE URODZINY Love of cooking SZCZĘKI SUNRISE SUNSET NOTHING BREAKS LIKE A HEART sweet disaster Are you lost, baby girl? Fake it till you make it Łyso mi You Shouldn't Kiss Me Like This toss a coin to your witcher no shame! DON'T THINK, JUST DO IT hey hey, you you, I don't like your girlfriend Don't disturb SERIA NIEFORTUNNYCH ZDARZEŃ BAD HAIR DAY BEACH BITCH THANK YOU FROM THE MOUNTAIN CAKE BOSS HOME SWEET HOME I SAY A LITTLE PRAYER FOR YOU HAPPY BIRTHDAY! FRIENDZONE How did this happen?
mów mi/kontakt
paula
a
Awatar użytkownika
unikająca zobowiązań podróżniczka, która przypadkiem hajtnęła się w Vegas ze swoim zaręczonym ex i zaliczyła z nim wpadkę, więc nie wie co z życiem zrobić
29
168

Post

##

Fallon zawsze uwielbiała Halloween - przede wszystkim ze względu na przebrania, bo każda okazja do tego, żeby założyć jakiś wypasiony kostium była dobra. Odkładanie kasy na stoje zaczynała gdzieś w okolicach czwartego lipca, bo przecież choć projekty DIY zawsze były w cenie, to jednak takie mogła sobie zrobić jak jej przyszła na to ochota, a Halloween dawało jej okazję, żeby wydać kupę pieniędzy na coś zupełnie niepotrzebnego, czego potem i tak pewnie drugi raz nie założy. No peszek. Niemniej, nie pamiętała kiedy po raz ostatni była w Stanach w czasie swojego ulubionego święta - ot, jakoś tak ciągało ją po świecie, a w tym okresie w ubiegłym roku siedziała sobie w Meksyku bo jednak Dia de los muertos to jeszcze genialniejsza sprawa. Zanim się jednak zaczęła cieszyć, że w tym roku w końcu będzie mogła powrócić do dawnych tradycji, to jej się życie wywróciło do góry nogami i stwierdziła, że teraz to ona będzie dynię przypominać. Albo może się od razu za wieloryba przebrać - no bo przecież była w ciąży, tak? I to trochę skutecznie jej psuło humor.
- Dzięki, ale nie mogę. Będzie więcej dla ciebie - uśmiechnęła się blado do siostry. Skoro już pogodziła się z myślą, że aborcja nie jest opcją dla niej, to na dłuższy czas musiała się pożegnać z alkoholem. - Postawiłabym chyba na zombie, bo Cruella dla psów to raczej trochę faux pas - w końcu nosiła futra, nie? I nawet straszenie na Halloween ma jakieś granice! - Możemy otworzyć okno? Trochę się tu aromatycznie zrobiło od tych wypieków i... - Fallon poczuła jak zawartość żołądka jej się ponosi do góry, więc już nawet nie dokończyła, tylko pobiegła do łazienki, żeby przywitać się z klopem. Poranne mdłości, co za bzdura! Było popołudnie!

Olive Sheridan
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Red 'n' black, and slimy green Now or never TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - październik BOGATE CV BAŚNIOPISARZ WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER I love my children PODRÓŻNIK WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU JESTEM GRYFONEM DWIE LEWE RĘCE WIELBICIEL HERBATY Marzyciel Śpię z przytulanką I LOVE YOU, BABY! BABY BOOM! THANK YOU, NEXT! NOTHING BREAKS LIKE A HEART The Second Best FRIENDZONE Wpadka HAPPY BIRTHDAY! I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM DZIŚ SĄ TWOJE URODZINY SING A SONG sticks and stones hey hey, you you, I don't like your girlfriend toss a coin to your witcher Like a virgin Bo do tanga trzeba dwojga
mów mi/kontakt
.
a
Awatar użytkownika
piecze ciastka dla piesków, szyje im ubranka, a w ciepłych krajach ma męża, który jest gejem. Wygrała w totka, więc zaczyna nową przygodę
29
168

Post

I właśnie dlatego były siostrami! Takie samo podejście, taka sama ekscytacja i takie same kostiumy! No dobra, nie zawsze były takie same, ale jednak jak się jako małe dziewczynki przebierały za kripi, straszne bliźniaczki z horrorów, to na pewno efekt był piorunujący! I jednak skoro były trzy, to mogły się też przebierać za wszystkie słynne tria, za atomówki, za odlotowe agentki… no sporo było tych opcji i zawsze taki sam fajny efekt. A że Liv była dość ugodowa, to zawsze mogły liczyć, że weźmie rolę tej najmniej lubianej z całej trójki i jakoś to będzie. W końcu nie mogą być wszystkie Brawurką albo Alex. Czy tam Bajką, nie pamiętam która była najbardziej lubiana, ale na pewno te rude miały najmniej fanek.
Liv była trochę bardziej kreatywna, jeśli chodzi o same stroje. Oczywiście sama je przerabiała i robiła, bo uważała że DIY są o wiele ładniejsze, niż te które były w tych sklepach. Uwielbiała też przez cały rok różne bale przebierańców i imprezy z kostiumami…. i była dość rozpustną niewiastą, więc kilka tych strojów miała też na sobie potem, jako spełnianie jakiejś erotycznej fantazji faceta, z którym akurat się umawiała. Albo jej własnej, bo wierzyła w równouprawnienie w takich sprawach!
Nawet kiedy przebierała się za King Konga, a facet nie chciał założyć blond peruki, no ewidentnie się typ nie znał!
- Tak, nie możesz bo musisz - skinęła lekko głową, kompletnie nieświadoma jej tajemnicy. I Liv była pro choice, nie była taką zasraną i żałosną egoistką, która chciałaby podejmować decyzje za wszystkie kobiety wokół, na podstawie swojej własnej wiary pełnej hipokryzji. O tak, w Biblii robią się aborcje, Jezus poznaje też chłopaka-towarzysza-życia jednego ziomka i nie ma z tym problemu… ale ważniejsze jest kontrolowanie ludzi i motywowanie psycholi do głosowania.
- Trochę wiem, ale z drugiej strony, to naprawdę genialny kostium. I jest całkiem niezłym role-model, kobieta sukcesu, która ma fantastyczną firmę.. i tylko trochę jej potem odbija - uniosła brwi - no dobra, odbiło jej trochę wcześniej, ale pamiętaj, że Anita święta nie była, projektowała dla niej ubrania jak jeszcze były ze skór powszechnie akceptowanych - dodała, unosząc brwi. Poza tym w bajce chodziło jednak o miłość do piesków w tej bajce, więc jako weganka mogła ją oglądać i lubić. - No… - zaczęła, ale nie skończyła, bo Fallon zniknęła. Więc otworzyła okno, a potem podeszła do niej ze swoim kieliszkiem i napiła się znów - schlałaś się wczoraj i dlatego nie chcesz pić i rzygasz? - zapytała, z troska, biorąc kolejnego łyka i podając jej ręczniczek.
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! Happy St. Patrick's Day! niezły ze mnie ananas - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Kamala Pracz - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku celebrity's best friend: Esme & Casper LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Ręce do góry! To jest napad! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Red 'n' black, and slimy green All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Wskakuję do basenu z kulkami Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Podziwiam wulkan z bliska Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym There is just one thing I need I won't ask for much this Christmas Hear those magic reindeer click This is all I'm asking for HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Funny Bunny - za udział w evencie Oreo Egg temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad MISTRZ KLAWIATURY DON’T STOP ME NOW ONE BIG FAMILY For all mankind Sej łaaat? Z Archiwum X Kocham deszcz Robię na drutach URODZONY LATEM NA DOBRANOC CAŁUJĘ ALIGATORA - EVERGLADES FAN FILMÓW PRZYRODNICZYCH DWIE LEWE RĘCE CZARNA OWCA WEGANIN WIELBICIEL SŁODYCZY Marzyciel Rozmawiam z kwiatkami Tworzę rękodzieła Shame, shame, shame! seems desperate... DZIŚ SĄ TWOJE URODZINY Love of cooking SZCZĘKI SUNRISE SUNSET NOTHING BREAKS LIKE A HEART sweet disaster Are you lost, baby girl? Fake it till you make it Łyso mi You Shouldn't Kiss Me Like This toss a coin to your witcher no shame! DON'T THINK, JUST DO IT hey hey, you you, I don't like your girlfriend Don't disturb SERIA NIEFORTUNNYCH ZDARZEŃ BAD HAIR DAY BEACH BITCH THANK YOU FROM THE MOUNTAIN CAKE BOSS HOME SWEET HOME I SAY A LITTLE PRAYER FOR YOU HAPPY BIRTHDAY! FRIENDZONE How did this happen?
mów mi/kontakt
paula
a
Awatar użytkownika
unikająca zobowiązań podróżniczka, która przypadkiem hajtnęła się w Vegas ze swoim zaręczonym ex i zaliczyła z nim wpadkę, więc nie wie co z życiem zrobić
29
168

Post

Absolutnie nie zgadzam się z tym, że we wszystkich triach te rude zawsze były najmniej lubiane, być może dlatego, że sama lubiłam je najbardziej. Ale że zwykle były przemądrzałe i dobrze się uczyły, to jakoś najłatwiej było mi się z nimi utożsamić, no taki już los. Fallon, myślę, najbardziej kibicowała tym niepokornym, które nie szły za utartymi schematami, bo sama szczerze nie znosiła być w nie wrzucana. No i pewnie z trojaczek to ona jako pierwsza krzyczała, którą chce być, zwijała kostium i barykadowała się z nim w łazience, czekając, aż Liv ustąpi Dii i wszystkie przebrania zostaną rozdzielone.
- Liv, serio - nie mogę - pokręciła tylko głową, bo naprawdę miała ochotę się napić. Fallon też była totalnie pro choice, całe szczęście nie żyła w Polsce więc miała wybór, ale akurat jej wyborem było to, żeby urodzić. Bo o to w wyborze właśnie chodzi, czego nie rozumieją nasi rządzący i fanatycy religijni. W każdym razie, Sheridan nie czułaby się dobrze sama ze sobą, miałaby wyrzuty sumienia, gdyby to zrobiła, a poza tym było to jednak dziecko faceta, którego kochała. Także jeszcze raz podkreślę, że miała szczęście, że nie żyła w Polsce, bo wtedy nie miałaby takich problemów. Musiałaby urodzić i kropka.
- No dobra, ale jak robisz ubrania dla piesków, to nie powinnaś być przeciwna temu, że ktoś chce robić ubrania z twojej klienteli? - Oczywiście, że Olive mogła oglądać sobie tę bajkę w najlepsze, Fallon też ją nawet lubiła, ale żeby się od razu za Cruellę przebierać? Już by do niej bardziej pasował strój samego dalmatyńczyka, bo to taki słodziak mały! Ale potem to już nie miała głowy do tego, bo jej żołądkowi odbiło bardziej, niż Cruelli. - Nie, jestem w ciąży i dlatego nie chcę pić i rzygam - odpowiedziała słabo, z głową schowaną w muszli klozetowej. Wzięła od siostry ręczniczek, którym otarła sobie usta i położyła sobie na kolanach, a następnie oparła łokcie na desce i oparła czoło o dłonie, bo nadal ją mdliło.

Olive Sheridan
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Red 'n' black, and slimy green Now or never TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - październik BOGATE CV BAŚNIOPISARZ WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER I love my children PODRÓŻNIK WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU JESTEM GRYFONEM DWIE LEWE RĘCE WIELBICIEL HERBATY Marzyciel Śpię z przytulanką I LOVE YOU, BABY! BABY BOOM! THANK YOU, NEXT! NOTHING BREAKS LIKE A HEART The Second Best FRIENDZONE Wpadka HAPPY BIRTHDAY! I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM DZIŚ SĄ TWOJE URODZINY SING A SONG sticks and stones hey hey, you you, I don't like your girlfriend toss a coin to your witcher Like a virgin Bo do tanga trzeba dwojga
mów mi/kontakt
.
a
Awatar użytkownika
piecze ciastka dla piesków, szyje im ubranka, a w ciepłych krajach ma męża, który jest gejem. Wygrała w totka, więc zaczyna nową przygodę
29
168

Post

Ale to w sumie dobrze, trzeba się cieszyć z różnorodności na świecie i wśród ludzi! I jednak po tym poznać najlepsze grupy przyjaciół, że się idealnie dopełniały i każdy znajdował dla siebie idealną rolę od odgrywania. Nawet, a może zwłaszcza, taką bajkową. Nie ma nic fajnego w pięciu Kopciuszkach, jak jest tyle innych, fajnych księżniczek! Chociaż chyba Elsa byłaby lepszym przykładem, w końcu niedawno był na nią prawdziwy szał. A Liv… no Liv tam się zgodziła na wszystko, co jej podrzuciły, więc z Elsy by pewnie została Olafem albo tym łosiem, gdyby były dziećmi po wyjściu tej bajki.
Liv nie rozumiała, w przeciwieństwie do fundamentalistów, bo oni doskonale wiedzieli co robią i po co robią. Bo kontrolowane kobiety to uzależnione i uciszone, a przecież to jest im na rękę, biorąc pod uwagę jakie to są środowiska. Ale cóż, rewolucja jest kobietą! I Liv też by na pewno biegała nago na protestach, co pewnie za niedługo będzie musiała robić, jeśli mianują tamtą nawiedzoną kato-pato sędzinę do sądu najwyższego i USA stanie przed takim samym problemem jak Polska.
- Jest w tym trochę prawdy - przyznała po chwili, a potem westchnęła - po prostu tak ostatnio myślałam, że spójrz na Urszulę, czy jakąkolwiek postać bajkowej wiedźmy. Dają prosty układ, czary za zapłatę, a potem nagle są tymi złymi… a to przecież po prostu kobiety interesu, nie? Na dodatek radzą sobie bez księcia - dodała, unosząc brwi, bo nie można było tego zignorować. Pochwalać też nie… ale w sumie… no będzie musiała jeszcze raz te wszystkie bajki zobaczyć i zdecydować, okej. Była jednak strasznie roztrzepana, często zapominała o tym, co jej tam po głowie chodziło.
I naprawdę, Fall mogła poczekać, aż Liv przełknie, bo zakrztusiła się i opluła biedną siostrę drinkiem z tego wszystkiego - okej, jak to jest Halloweenowy żarcik, to dziwny bardzo - odpowiedziała, jak już złapała dech, wycierając buzie wierzchem dłoni i przyglądając się siostrze podejrzliwie. - Ale… jak? Z kim? ….i jak? - zapytała chaotycznie, ale no nie wiedziała, z kim się siostra tam prowadzą, okej, ta jej nic nie mówiła! Ani że ciąże podejrzewa, przez co trochę jej się jednak zrobiło przykro…
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! Happy St. Patrick's Day! niezły ze mnie ananas - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Kamala Pracz - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku celebrity's best friend: Esme & Casper LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Ręce do góry! To jest napad! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Red 'n' black, and slimy green All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Wskakuję do basenu z kulkami Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Podziwiam wulkan z bliska Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym There is just one thing I need I won't ask for much this Christmas Hear those magic reindeer click This is all I'm asking for HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Funny Bunny - za udział w evencie Oreo Egg temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad MISTRZ KLAWIATURY DON’T STOP ME NOW ONE BIG FAMILY For all mankind Sej łaaat? Z Archiwum X Kocham deszcz Robię na drutach URODZONY LATEM NA DOBRANOC CAŁUJĘ ALIGATORA - EVERGLADES FAN FILMÓW PRZYRODNICZYCH DWIE LEWE RĘCE CZARNA OWCA WEGANIN WIELBICIEL SŁODYCZY Marzyciel Rozmawiam z kwiatkami Tworzę rękodzieła Shame, shame, shame! seems desperate... DZIŚ SĄ TWOJE URODZINY Love of cooking SZCZĘKI SUNRISE SUNSET NOTHING BREAKS LIKE A HEART sweet disaster Are you lost, baby girl? Fake it till you make it Łyso mi You Shouldn't Kiss Me Like This toss a coin to your witcher no shame! DON'T THINK, JUST DO IT hey hey, you you, I don't like your girlfriend Don't disturb SERIA NIEFORTUNNYCH ZDARZEŃ BAD HAIR DAY BEACH BITCH THANK YOU FROM THE MOUNTAIN CAKE BOSS HOME SWEET HOME I SAY A LITTLE PRAYER FOR YOU HAPPY BIRTHDAY! FRIENDZONE How did this happen?
mów mi/kontakt
paula
a
Awatar użytkownika
unikająca zobowiązań podróżniczka, która przypadkiem hajtnęła się w Vegas ze swoim zaręczonym ex i zaliczyła z nim wpadkę, więc nie wie co z życiem zrobić
29
168

Post

Szał na Elsę to jeden z dziwnych fenomenów, których nigdy nie zrozumiem, bo poza dobrą nutą i świetnym outfitem, to jednak wypadało blado na tle swojej siostry, która jednak ciągnęła film do przodu. I miała zdecydowanie więcej czasu antenowiego. Tak na dobrą sprawę, to zmaściła sprawę, uciekła od odpowiedzialności, strzeliła fochem i musiała ją ratować siostra, ale jak przychodzi co do czego, to wszystkie dziewczynki i tak śpiewają Let it go i przebierają się za Elsę.
- No okej, ale ten prosty układ nie był fair, tak? Gdyby Urszula zostawiła Ariel w spokoju i wywiązała się ze swojej części umowy to rozumiem taki argument, ale ona celowo poszła sabotować cały projekt i to jeszcze mocno nieczysto, bo przy użyciu magii i jej głosu - zauważyła, bo choć uważała, że Urszula jest jednym z najlepszych czarnych charakterów, a z Poor unfortunate souls może się chyba równać tylko Be prepared, a i to w wersji oryginalnej Ironsa, a nie live action bo tam zmaścili sprawę.
Fallon wydała z siebie tylko jęk obrzydzenia, ale całe szczęście szmatkę nadal miała w ręce, więc mogła sobie jakoś z tym poradzić. - To nie żarcik, a ty trzymaj buzię zamkniętą - jakby miały po pięć lat, to pewnie Fallon oplułaby ją też w ramach zemsty, ale skoro już wydoroślała i sama miała zostać mamą, to chyba nie wypadało się tak z siostrą drażnić. - Z Benem. A jak to ci nie będę tłumaczyć, w tym wieku powinnaś już wiedzieć skąd się biorą dzieci... bo wiesz, prawda? - wolała się na wszelki wypadek upewnić, bo gdyby jednak nie wiedziała to ją zaraz odeśle do mamy. Albo do Dii, ona sobie lepiej radziła z takimi rozmowami i nie musiała się jeszcze mierzyć ze świadomością, że rośnie w niej jakiś mały kosmita.

Olive Sheridan
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Red 'n' black, and slimy green Now or never TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - październik BOGATE CV BAŚNIOPISARZ WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER I love my children PODRÓŻNIK WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU JESTEM GRYFONEM DWIE LEWE RĘCE WIELBICIEL HERBATY Marzyciel Śpię z przytulanką I LOVE YOU, BABY! BABY BOOM! THANK YOU, NEXT! NOTHING BREAKS LIKE A HEART The Second Best FRIENDZONE Wpadka HAPPY BIRTHDAY! I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM DZIŚ SĄ TWOJE URODZINY SING A SONG sticks and stones hey hey, you you, I don't like your girlfriend toss a coin to your witcher Like a virgin Bo do tanga trzeba dwojga
mów mi/kontakt
.
a
Awatar użytkownika
piecze ciastka dla piesków, szyje im ubranka, a w ciepłych krajach ma męża, który jest gejem. Wygrała w totka, więc zaczyna nową przygodę
29
168

Post

To akurat szał na kilku stopniach. Pierwszy jest taki, że to po prostu jedna z najnowszych bajek, a kiedy coś jest nowe, to jest kuszące i pociągające. Drugi poziom jest taki, że to księżniczka z super mocami, co nie zdarza się aż tak często przecież. Większość z nich ma swoją super wróżkę, gada ze zwierzakami, ale zamrażanie świata dookoła? Była Roszpunka z magicznymi włosami, była Fiona, która eksplodowała ptaszki, ewentualnie Ariel, która była rybą. I trzeci ważny stopień taki, że nie miała księcia, który ratował jej zadek, tylko ratowała sama, siebie i swoją siostrę. A to kochane! Muzyka też była ekstra i bardzo inspirująca, bo kto nie chciałby odpuścić i uwolnić swojego potencjału?
A Anna też miała sporo fanów przecież, tak samo jak i Olaf.
- Z jednej strony, a z drugiej przynajmniej pokazała, że książę ma szczere intencje. Musisz też tak spojrzeć na tych złych charakterów w bajce, rzucają wyzwanie dobrym bohaterom, pomagają im dostrzec, co jest naprawdę istotne. Pamiętasz tamtą bajkę o tym super złym typeczku? Ojej no… Mega...mocny? Nie, to chyba nie tak… w każdym razie, był totalnie zły, ale tylko dzięki niemu ten dobry bohater mógł być dobry, wiesz? Bez złych bohaterów taki Superman by sobie pracował tylko w gazecie, a Peter Parker tylko robił fotki - wyjaśniła, chociaż no, ona po prostu starała się dostrzec pozytyw wszędzie wokół siebie i tyle. I udowodnić swoją racje, nawet jeśli w tym momencie zapomniała już o co się toczy cała dyskusja, bo tyle przykładów przytoczyła, że sama siebie totalnie rozproszyła i zdezorientowała.
- Ale jak to… ale… ale - zacięła się, ale trudno, to nie był news, którego spodziewała się przez…. no następne 40 lat! Dlatego gapiła się na nią, nie rozumiejąc.
- Ale co z jego laską i w ogóle… to nie jest jej dziecko i jego, prawda? Nie dałaś się w kopać w żaden trójkąt, żadne noszenie wspólnego dziecka? - dopytała, bardzo podejrzliwie, ale w sumie to kurde nigdy nie wiesz z Fallon!
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! Happy St. Patrick's Day! niezły ze mnie ananas - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Kamala Pracz - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku celebrity's best friend: Esme & Casper LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Ręce do góry! To jest napad! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Red 'n' black, and slimy green All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Wskakuję do basenu z kulkami Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Podziwiam wulkan z bliska Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym There is just one thing I need I won't ask for much this Christmas Hear those magic reindeer click This is all I'm asking for HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Funny Bunny - za udział w evencie Oreo Egg temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad MISTRZ KLAWIATURY DON’T STOP ME NOW ONE BIG FAMILY For all mankind Sej łaaat? Z Archiwum X Kocham deszcz Robię na drutach URODZONY LATEM NA DOBRANOC CAŁUJĘ ALIGATORA - EVERGLADES FAN FILMÓW PRZYRODNICZYCH DWIE LEWE RĘCE CZARNA OWCA WEGANIN WIELBICIEL SŁODYCZY Marzyciel Rozmawiam z kwiatkami Tworzę rękodzieła Shame, shame, shame! seems desperate... DZIŚ SĄ TWOJE URODZINY Love of cooking SZCZĘKI SUNRISE SUNSET NOTHING BREAKS LIKE A HEART sweet disaster Are you lost, baby girl? Fake it till you make it Łyso mi You Shouldn't Kiss Me Like This toss a coin to your witcher no shame! DON'T THINK, JUST DO IT hey hey, you you, I don't like your girlfriend Don't disturb SERIA NIEFORTUNNYCH ZDARZEŃ BAD HAIR DAY BEACH BITCH THANK YOU FROM THE MOUNTAIN CAKE BOSS HOME SWEET HOME I SAY A LITTLE PRAYER FOR YOU HAPPY BIRTHDAY! FRIENDZONE How did this happen?
mów mi/kontakt
paula
a
Awatar użytkownika
unikająca zobowiązań podróżniczka, która przypadkiem hajtnęła się w Vegas ze swoim zaręczonym ex i zaliczyła z nim wpadkę, więc nie wie co z życiem zrobić
29
168

Post

Ale przecież Elsa nikogo nie ratowała, tylko biegała po śnieżycy i prawie dała się zabić. Gdyby Anna jej nie pomogła, to byłby trup, a nie królowa Elsa.
- Jakie szczere intencje, jak prawie się hajtnął z Urszulą? I w sumie powinien, miałby za swoje jak nie potrafił dostrzec, że ma miłość swojego życia pod nosem - obruszyła się nieco Fallon i zabrzmiało to tylko trochę bardziej personalnie, niż powinno. Bo ona też uważała, że pewien pan zamierzał się ożenić z niewłaściwą panią, mimo, że kobieta jego życia była tuż obok. - W sumie nie pamiętam tej bajki, ale tam nie chodziło o to, że ten dobry poszedł na emeryturę i ten zły musiał być dobry? - nie chciała nawet mysleć, że niedługo będzie miała o wiele więcej okazji do oglądania kreskówek, choć dość długo pewnie przyjdzie jej się zmagać ze świnką Pepą, która ryje mózg. Nie, ona nie była jeszcze mentalnie przygotowana na świnke Pepe.
- Nie, to jest nasze dziecko, moje i jego - jakoś dziwnie czuła się mówiąc o ich dziecku, bo chyba wciąż nie dopuszczała do siebie myśli, że miało być jakiekolwiek dziecko. - Przywieźliśmy je sobie z Vegas, jak się okazało, a Ben wcale nie zamierza rozstawać się z Trixie, więc chyba jednak to moje dziecko, bo po moim trupie będzie mówić "mamo" do tej wywłoki - szkoda tylko, że Benjamin miał nieco inne podejście do tego wszystkiego i chciał być obecny w życiu ich malucha. Co prawda, jeszcze nie wiedział jak to sobie w ogóle wyobrażał, Fallon nie wyobrażała sobie, że kiedykolwiek uda im się naprawić sprawy między nimi, bo wbrew temu, czego uczą bajki Disney'a, nawet najprawdziwsza miłość nie jest niezniszczalna.

Olive Sheridan
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Red 'n' black, and slimy green Now or never TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - październik BOGATE CV BAŚNIOPISARZ WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER I love my children PODRÓŻNIK WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU JESTEM GRYFONEM DWIE LEWE RĘCE WIELBICIEL HERBATY Marzyciel Śpię z przytulanką I LOVE YOU, BABY! BABY BOOM! THANK YOU, NEXT! NOTHING BREAKS LIKE A HEART The Second Best FRIENDZONE Wpadka HAPPY BIRTHDAY! I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM DZIŚ SĄ TWOJE URODZINY SING A SONG sticks and stones hey hey, you you, I don't like your girlfriend toss a coin to your witcher Like a virgin Bo do tanga trzeba dwojga
mów mi/kontakt
.
a
Awatar użytkownika
piecze ciastka dla piesków, szyje im ubranka, a w ciepłych krajach ma męża, który jest gejem. Wygrała w totka, więc zaczyna nową przygodę
29
168

Post

Ratowała siebie, halo! To ważna sprawa. Poza tym zrobiła sobie super zamek, a potem, ostatecznie… no coś tam było, że dla mieszkańców robiła. Albo w drugiej części, której jeszcze nie widziałam? No generalnie zawsze lepiej jest mieć moc, która pozwala ci na wyczesany zamek i zabawę w śniegu, niż nie mieć!
- Miłość swojego życia? Trochę to nadinterpretacja... dwóch spotkań - uniosła brwi, bo to była najgorsza rzecz w bajkach! Zawsze ludzie biegli za kimś, kogo znali po pięciosekundowe rozmowie, albo i bez niej! A pierwsze wrażenia często są przecież bardzo złudne. - I potem co? Żyli długo i było im zielono, no ale co jeśli Eryk był nudziarzem, albo psychopatą? - uniosła brwi, a potem pokręciła głową. - Może tak naprawdę był bratnią duszą Urszuli, ale nie mieli okazji się o tym przekonać? - dopytała, a potem pokiwała powoli głowa, do własnych słów. Chyba będzie się musiała wbić w pisanie fanfików o prawdziwej miłości Eryczka i Urszulki. Bo tak, ona nie wyczuła, że Fallon nie mówi wcale o bajce w tym momencie, była na to zbyt głupiutka.
- Nie, ten dobry sfingował swoją śmierć, a potem ten zły musiał wymyślić nowego dobrego, żeby z nim walczyć i się nie nudzić - przypomniała jej, a potem pokiwała głową - możemy sobie to potem zobaczyć, w halloweenowym duchu - dodała, z uśmiechem, bo czemu nie, warto się uśmiechać w życiu! To lepsze niż płakanie, od którego puchną oczy. Albo rzyganie, przez które boli gardło, żołądek i brzuch.
- Ale dlaczego Fall? Jak mogłaś z nim zajść w ciążę? No po co to zrobiłaś? - zapytała, naprawdę nie rozumiejąc jak to się stało! To ostatnie czego potrzebowali w swoim szalonym i skomplikowanym życiu, no nawet Liv to wiedziała!
- Miałaś przywieźć z Vegas żetony, miliony, ewentualnie chorobę weneryczną, ale nie dziecko. Weź je im oddaj, czy coś, powiedz że jesteś jeszcze za młoda na takie zobowiązania, Fallon, tak z dziesięć lat jeszcze potrzebujesz! - oznajmiła jej, dalej totalnie w szoku, no ale czego ona oczekiwała, takie newsy jej tutaj rzucając? Nic dziwnego, że ona plotła jak nienormalna w reakcji na to! - No Ben chyba nie będzie udawać, że to jej… ale chwila, ona jest wciąż jego dziewczyną, mimo że zrobił ci dziecko? - zmarszczyła brwi, a potem złapała się za głowę, bo aż ją rozbolała od tego wszystkiego!
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! Happy St. Patrick's Day! niezły ze mnie ananas - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Kamala Pracz - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku celebrity's best friend: Esme & Casper LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Ręce do góry! To jest napad! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Red 'n' black, and slimy green All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Wskakuję do basenu z kulkami Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Podziwiam wulkan z bliska Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym There is just one thing I need I won't ask for much this Christmas Hear those magic reindeer click This is all I'm asking for HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Funny Bunny - za udział w evencie Oreo Egg temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad MISTRZ KLAWIATURY DON’T STOP ME NOW ONE BIG FAMILY For all mankind Sej łaaat? Z Archiwum X Kocham deszcz Robię na drutach URODZONY LATEM NA DOBRANOC CAŁUJĘ ALIGATORA - EVERGLADES FAN FILMÓW PRZYRODNICZYCH DWIE LEWE RĘCE CZARNA OWCA WEGANIN WIELBICIEL SŁODYCZY Marzyciel Rozmawiam z kwiatkami Tworzę rękodzieła Shame, shame, shame! seems desperate... DZIŚ SĄ TWOJE URODZINY Love of cooking SZCZĘKI SUNRISE SUNSET NOTHING BREAKS LIKE A HEART sweet disaster Are you lost, baby girl? Fake it till you make it Łyso mi You Shouldn't Kiss Me Like This toss a coin to your witcher no shame! DON'T THINK, JUST DO IT hey hey, you you, I don't like your girlfriend Don't disturb SERIA NIEFORTUNNYCH ZDARZEŃ BAD HAIR DAY BEACH BITCH THANK YOU FROM THE MOUNTAIN CAKE BOSS HOME SWEET HOME I SAY A LITTLE PRAYER FOR YOU HAPPY BIRTHDAY! FRIENDZONE How did this happen?
mów mi/kontakt
paula
a
Awatar użytkownika
unikająca zobowiązań podróżniczka, która przypadkiem hajtnęła się w Vegas ze swoim zaręczonym ex i zaliczyła z nim wpadkę, więc nie wie co z życiem zrobić
29
168

Post

- Jakby był bratnią duszą Urszuli, to nie potrzebowałaby muszli z głosem Ariel i magią, żeby go omotać - uparła się, bo w jej historii to Trixie była Urszulą no i musiało jednak wyjść na jej. - A Eryk i tak zakochał się w Ariel, gdyby się nie zjawiła wiedźma, to by pewnie jeszcze się pospotykali zanim przeszliby do miłości po grób, ale na pewno by ją pocałował przed zachodem słońca - zdecydowanie, tak samo jak ona i Ben, zawsze znaleźluby drogę do siebie.
- Pewnie, możemy. Gdzieś się znajdzie - w sumie, to nawet teraz lubiła czasem obejrzeć jakąś bajkę, można było wtedy wyluzować i trochę się pośmiać. No i poodkrywać te wszystkie żarty dla dorosłych, których kiedyś się nie rozumiało.
- Mówisz jakbym to kurwa planowała! Ale dlaczego Fall? Jak mogłaś z nim zajść w ciążę? No po co to zrobiłaś? - przedrzeźniła ją, ale tylko dlatego, że buzowały jej hormony i w żołądku buzowało również, więc po chwili wróciła do rozmawiania z wnętrzem toalety. Zdawała sobie sprawę, że zrypali z Benem na całego tym wyjazdem do Vegas, tylko teraz nie była już tego w stanie w żaden sposób odkręcić. I o ile ślub zawsze można unieważnić czy po prostu się rozwieść, no trudno, skrobnie trochę po kieszeni, to dziecko... to jednak dziecko.
- Teraz to już trochę przegięłaś, Liv - mruknęła tylko. W porządku, nie chciała tego dziecka, ale nie potrafiłaby się go pozbyć, a kto jak kto, ale Olive akurat powinna wiedzieć o tym najlepiej. Położyła sobie więc tylko dłoń na brzuchu i podciągnęła kolana pod brodę. - Już prędzej zabiorę je daleko od niej i od niego - a znając Fallon, była do tego absolutnie zdolna. Pewnie gdyby nie choroba ich ojca, już dawno by jej tu nie było. - Tak... nie... nie wiem, nie obchodzi mnie to - kłamała tak strasznie, że gdyby rósł jej nos jak Pinokio, to pewnie wybiłaby dziurę w ściance przyczepy siostry. Oczywiście, że ją to wszystko obchodziło, ale zaparła się, że z nią i z Benkiem koniec, niezależnie od wszystkiego innego.

Olive Sheridan
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Red 'n' black, and slimy green Now or never TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - październik BOGATE CV BAŚNIOPISARZ WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER I love my children PODRÓŻNIK WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU JESTEM GRYFONEM DWIE LEWE RĘCE WIELBICIEL HERBATY Marzyciel Śpię z przytulanką I LOVE YOU, BABY! BABY BOOM! THANK YOU, NEXT! NOTHING BREAKS LIKE A HEART The Second Best FRIENDZONE Wpadka HAPPY BIRTHDAY! I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM DZIŚ SĄ TWOJE URODZINY SING A SONG sticks and stones hey hey, you you, I don't like your girlfriend toss a coin to your witcher Like a virgin Bo do tanga trzeba dwojga
mów mi/kontakt
.
a
Awatar użytkownika
piecze ciastka dla piesków, szyje im ubranka, a w ciepłych krajach ma męża, który jest gejem. Wygrała w totka, więc zaczyna nową przygodę
29
168

Post

To interesujące, że Fallon tak do tego podchodziła. Ktoś by pomyślała, że jednak zlitowałaby się nad biedną Urszulką, skoro sama była tym złym charakterem w swojej historii miłosnej… dlatego Liv uniosła brwi - równie dobrze możesz zapytać, czemu Ariel potrzebowała nóg, żeby omotać księcia, skoro mogła zostać ze swoim ogonem - podsumowała. Liv potrafiła znaleźć odpowiedź na wszystko, dlatego uśmiechnęła się z rozbawieniem zaraz potem. I czemu Trix miała być tą złą, skoro ona po prostu się zakochała w Benku? To Fallon była takim małym demonem z przeszłości, który non stop go nawiedzał i mieszał mu w głowie, kiedy sama już dawno uznała, że nie chce z nim być. Miała swoją szansę, ale teraz próbowała… kraść…. głos…. Trixie. Tak, ta metafora ma sens. Jakiś sens! Na pewno sens ma to, że to Fallon próbowała odzyskać Bena używając SWOJEJ MUSZLI, heh. I magii, alkoholu i Vegas.
- Czemu mieliby się kłócić? Przecież w filmach go tylko uratowała, a potem… po prostu ładnie wyglądała i czesała się widelcem - zauważyła, trochę się gubiąc w tych metaforach siostry.
- A kogo mam pytać?! To nie Benek zaszedł w ciążę, gdyby to on miał pełną macice, to bym jego pytała! - oznajmiła, ale cóż, Liv po prostu była w szoku i zadawała milion pytań. I Olive wcale nie mówiła o aborcji, tylko o zwrocie. Jak się zwraca nieudaną koszulkę, co powinna Fall wyłapać, bo był to tylko taki żarcik, wypowiedziany w całkowitym szoku. Bo dla Liv ciąża siostry była tak samo abstrakcyjna, jak możliwość zwracania ciąż w jakimś punkcie, w którym ciąże rozdają. Tu nic nie miało być z sensem.
- A powinno, bo w tej Twojej ciąży to są właśnie teraz dwie matki i ojciec, proszę pani - podsumowała, a potem westchnęła bardzo ciężko. Cóż, to się nazywało bardzo ciężkie Halloween! A Nowy Rok zapowiadał się jeszcze trudniejszy…

/zt!
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! Happy St. Patrick's Day! niezły ze mnie ananas - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Kamala Pracz - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku celebrity's best friend: Esme & Casper LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Ręce do góry! To jest napad! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Red 'n' black, and slimy green All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Wskakuję do basenu z kulkami Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Podziwiam wulkan z bliska Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym There is just one thing I need I won't ask for much this Christmas Hear those magic reindeer click This is all I'm asking for HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Funny Bunny - za udział w evencie Oreo Egg temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad MISTRZ KLAWIATURY DON’T STOP ME NOW ONE BIG FAMILY For all mankind Sej łaaat? Z Archiwum X Kocham deszcz Robię na drutach URODZONY LATEM NA DOBRANOC CAŁUJĘ ALIGATORA - EVERGLADES FAN FILMÓW PRZYRODNICZYCH DWIE LEWE RĘCE CZARNA OWCA WEGANIN WIELBICIEL SŁODYCZY Marzyciel Rozmawiam z kwiatkami Tworzę rękodzieła Shame, shame, shame! seems desperate... DZIŚ SĄ TWOJE URODZINY Love of cooking SZCZĘKI SUNRISE SUNSET NOTHING BREAKS LIKE A HEART sweet disaster Are you lost, baby girl? Fake it till you make it Łyso mi You Shouldn't Kiss Me Like This toss a coin to your witcher no shame! DON'T THINK, JUST DO IT hey hey, you you, I don't like your girlfriend Don't disturb SERIA NIEFORTUNNYCH ZDARZEŃ BAD HAIR DAY BEACH BITCH THANK YOU FROM THE MOUNTAIN CAKE BOSS HOME SWEET HOME I SAY A LITTLE PRAYER FOR YOU HAPPY BIRTHDAY! FRIENDZONE How did this happen?
mów mi/kontakt
paula
Zablokowany