Karty postaciRelacjeMessengerKalendarzeInstagram
a
Awatar użytkownika
pani detektyw w cape carol, obecnie na L4 po postrzale. Zaręczona z dallasem i właśnie wszystko psuje.
26
168

Post

#13 outfit ale buty takie

Naprawdę nie wiedziała co ją podkusiło żeby tutaj przyjść. Głupia ulotka wpadła do jej skrzynki razem z listami i milionem innych, niepotrzebnych nikomu reklam, które młodzi ludzie wciskają każdemu, żeby tylko jak najszybciej pozbyć się wyznaczonego limitu ulotek do rozniesienia i odebrać dniówkę. Dlatego zwykle się nie wkurzała na te wszystkie ogłoszenia na zbędnym wszystkim papierze. Chociaż no, jej ekologiczna część natury powinna się oburzać, ale jakoś… ostatnio miała inne problemy. I czuła się źle, tęskniła za pracą, nie wiedziała jak zachować się w związku z Dallasem.. więc czemu nie, może iść zobaczyć jakiś tam dom, w którym ktoś kogoś tam zamordował. Nie znała historii, ale nic straconego, w końcu po to była ta wycieczka, żeby ją poznać. Ale jak już się tam znalazła, taka przekonana nie była. Weszła z wszystkimi, krytycznie obserwując ściany i marszcząc brwi. I skoro obok stała jakaś blondynka, spojrzała na nią, a potem na ściany - myślisz że tu naprawdę dokonano jakiejś zbrodni, czy to tylko bzdura dla turystów z okazji Halloween? - zapytała, zaciekawiona co kobieta o tym myśli. Noelle Covington niby nie wyglądała na przestraszoną, ale w sumie kto ją tam wie… - Musiałabym poszukać akt sprawy, żeby się upewnić, ale wygląda jak normalny, zaniedbany dom - przyznała, a potem wzruszyła lekko ramionami - okej, z innej epoki, ale jednak - dodała, zerkając znów na puste ściany. Nie żeby liczyła na jakieś rozbryzgi krwi ale… no sama właściwie nie wiedziała o co jej chodzi, może po prostu czepiała się bezsensownie? A może jej instynkt policjanta jej podpowiadał, że ten dom wcale taki super nawiedzony nie jest.... ale kto wie, może zaraz jakaś tajemnicza obecność zacznie rzucać zwiedzającymi po ścianach?
Bad wolf - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Outrun my gun - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ladies' Night - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Family time - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Take a chance and roll the dice Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym There upon the fireplace I won't make a list and send it Everybody's waiting for the next surprise Now or never TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC temat miesiąca - październik TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - grudzień I AM MACHINE, I NEVER SLEEP ONE BIG FAMILY devine Sej łaaat? URODZONY JESIENIĄ PALACZ EMERGENCY SERVICES patriota PRACOHOLIK OGLĄDAM ŚMIESZNE PIESKI W INTERNECIE Lubię siedzieć po ciemku ZARĘCZONY/A WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU FAN FILMÓW PRZYGODOWYCH PIJAM WINKO Czytam poranną prasę Twardo stąpam po ziemi valar morghulis I NEED MY THERAPIST Takin' this one to the grave NOTHING BREAKS LIKE A HEART LIAR, LIAR, LIAR KSIĘŻNICZKA MONONOKE SMERF PRACUŚ FEAR FACTOR GROUP CHAT toss a coin to your witcher house flipper
mów mi/kontakt
paula
a
Awatar użytkownika
Blondynka, która postanowiła radykalnie zmienić swoje życie. Rzuciła pracę w kancelarii, wykupiła Muffin's Corner i piecze swoje babeczki, trochę przy tym przybierając na wadze.
28
166

Post

#9

Astrid Rosenthal

Co miała ze sobą począć blondynka w Halloween? Mogła siedzieć przed telewizorem i oglądać horrory, z których by się śmiała, albo które by przeraziły ją tak, że później bałaby się zasnąć. Mogłaby też dawać dzieciakom cukierki, byleby nie zrobiły jej żadnego psikusa, bo zmywanie pomidorów czy jajek z drzwi do najzabawniejszych nie należało. Mogłaby im również drzwi nie otwierać i się zaszyć, ale pies by ją wydał. Dlatego ulotka, która znalazła się w jej skrzynce znalazła rozwiązanie. Oczywiście Covington nie chciała iść do nawiedzonego domu sama, lecz Trinity nie mogła. Pewnie to przez tego faceta, z którym zaczęła kręcić od niedawna... nie żeby blondynka była zazdrosna, ona cieszyła się szczęściem przyjaciółki, jednak sama wciąż była singielką i trochę ją to dobijało. Pies też nie jest facetem, nie zaspokoi potrzeb blondynki. Szczerze mówiąc nie wierzyła w historię z ulotki, po prostu to była Halloweenowa atrakcja, by zarobić trochę kasy. Ubrana w czerń, o tak przygotowana na Halloween była idealnie, zakładając do stroju botki oraz trzymając w torebce sztuczne wampirze kły, na wypadek gdyby trzeba było się przebrać bardziej stylowo. Lubiła rozwiązywać zagadki, więc oczekiwała tutaj gry w stylu "wydarzyło się morderstwo, wszyscy jesteśmy podejrzani, kto odkryje zabójcę ten wygrywa". Z zamyślenia wyrwała ją jakaś rudowłosa postać.
- Nie wierzę w to, by ktoś tu kogoś zamordował, a teraz żeby ten dom był nawiedzony przez ducha zmarłego. Myślę że w tym spotkaniu chodzi o rozwiązanie zagadki wymyślonego zabójstwa, a klucze będą ukryte gdzieś w tym domu. - odpowiedziała zgodnie z prawdą licząc na to, że nie jest to organizatorka zabawy. Jeśli mieli przestraszyć ludzi i wiedzieliby że blondynka nie boi się to mogliby się na nią uwziąć.
- Rozumiem że jesteś kimś z policji? Słychać po twoim sposobie mówienia o sprawie. - od razu przejrzała kobietę, nie przyszła tutaj by się bawić, ani po to by rozwiązywać łamigłówki, brzmiała więc jak policjantka, która chce rozwiązać prawdziwą sprawę zabójstwa. Na pewno sprawa była już przedawniona to i tak by nic nie wskórała, ale co dwie mądre głowy to nie jedna.
- Mimo wszystko podobają mi się takie dawne klimaty. Czuję się tak jakbym była jedną z córek w rodzinie szlacheckiej, prawie jak z powieści Agathy Christie. - dom owszem był stary, zaniedbany, na pewno stał tu przez wiele lat, urządzony w stylu z wcześniejszych epok. Przypominało jej to filmy z Poirotem i tamtą epoką, nawiązała więc do niej. Szkoda że nie postawiła na bardziej gustowną czarną suknię z gorsetem i bufkami, bardziej by się wpasowała do tego domu.
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Bee hunter - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Hope Valley ma głos! Take a chance and roll the dice Like an angel 2021 Where is my pet? I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER For all mankind I killed Laura Palmer SINGIEL URODZONY WIOSNĄ BUDZĄ MNIE KOŚCIELNE DZWONY - MIDTOWN PRACA W GASTRONOMII BYK PSIARZ LEKOMAN Mój dom przypomina dżunglę Jestem numerologiczną jedynką Zajadam smutki bezsenność to moja przyjaciółka Na smutki piekę ciasteczka Bezpłodny/a Pijam ziółka Zmagam się z wypaleniem zawodowym SZCZĘKI KSIĘŻNICZKA MONONOKE JESZCZE PIĘĆ MINUT, MAMO FEAR FACTOR STOLEN IDENTITY KING OF THE JUNGLE Odlotowe Agentki sticks and stones Bad dog I see fire
mów mi/kontakt
-
a
Awatar użytkownika
pani detektyw w cape carol, obecnie na L4 po postrzale. Zaręczona z dallasem i właśnie wszystko psuje.
26
168

Post

To prawda, większość horrorów opierało swoją straszność tylko na tych wszystkich niespodziewanych, wyskakujących ludziach, głośnych dźwiękach i efektach dźwiękowych. Chyba, że ktoś naprawdę się boi duchów, które na niego gdzieś tam chcą zapolować, to wtedy po prostu uaktywniają w nich tą część siebie, która w nie wierzy i… ją straszą. Ale Astrid w swojej pracy i generalnie szkoląc się do zawodu policjanta, widziała tyle okropieństw, że doskonale wiedziała, że to ludzie są najbardziej okrutni, a nie jakieś tam duchy. I zamierzała te wszystkie potwory zaprowadzić prosto za kratki. Dlatego wkurzała się, że wciąż nie ma zielonego światła od psychologa, ale powoli zaczynała pękać i dochodzić do momentu, w którym było jej wszystko jedno, czy z nim porozmawia o poronieniu. Jej upartość trzymała się na ostatnim włosku….
- O boże, naprawdę? Myślałam że to tylko zwiedzanie… - zmarszczyła brwi, trochę żałując że tu przyszła. Nie była w nastroju na jakieś zwiedzanie. - Już bym chyba wolała jakąś starą krew na ścianie… - dodała cicho, chociaż nie rozumiała do końca po co ktoś miałby zostawiać takie miejsca bez sprzątania. To było… dziwne.
- Tak, winna - przytaknęła, a potem uniosła brwi - i zwykle trzymam się z daleka od takich miejsc. Jak usłyszałam, że w Los Angeles są organizowane wycieczki po miejscach zbrodni to trochę zrobiło mi się słabo. Czemu ludzi tak bardzo fascynuje zbrodnia? - zapytała, kręcąc powoli głową. Może Noelle Covington znała odpowiedź na o to pytanie, bo ona nie. Ludzie potrafili być naprawdę popieprzeni, jeśli chodziło o te sprawy, wystarczy spojrzeć na paparazzi, którzy zamiast pomóc księżnej Dianie i ratować jej życie, cykali jej fotki po wypadku.
- Przez klimat zbrodni czy wystrój wnętrz? - zapytała, z zaciekawieniem, a potem wyciągnęła do niej rękę - i jestem Astrid - dodała, bo przecież wypada się przedstawić.
Bad wolf - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Outrun my gun - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ladies' Night - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Family time - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Take a chance and roll the dice Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym There upon the fireplace I won't make a list and send it Everybody's waiting for the next surprise Now or never TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC temat miesiąca - październik TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - grudzień I AM MACHINE, I NEVER SLEEP ONE BIG FAMILY devine Sej łaaat? URODZONY JESIENIĄ PALACZ EMERGENCY SERVICES patriota PRACOHOLIK OGLĄDAM ŚMIESZNE PIESKI W INTERNECIE Lubię siedzieć po ciemku ZARĘCZONY/A WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU FAN FILMÓW PRZYGODOWYCH PIJAM WINKO Czytam poranną prasę Twardo stąpam po ziemi valar morghulis I NEED MY THERAPIST Takin' this one to the grave NOTHING BREAKS LIKE A HEART LIAR, LIAR, LIAR KSIĘŻNICZKA MONONOKE SMERF PRACUŚ FEAR FACTOR GROUP CHAT toss a coin to your witcher house flipper
mów mi/kontakt
paula
a
Awatar użytkownika
Blondynka, która postanowiła radykalnie zmienić swoje życie. Rzuciła pracę w kancelarii, wykupiła Muffin's Corner i piecze swoje babeczki, trochę przy tym przybierając na wadze.
28
166

Post

Astrid Rosenthal

To chyba te efekty dźwiękowe pod osłoną cichej zwykle nocy sprawiały, że człowiek długo nie mógł zasnąć po horrorze, bo gdzieś tam nasz mózg pewnie zapamiętuje te dźwięki i kojarzy je z zagrożeniem. Noelle nie wierzyła w duchy, więc to nie ich się obawiała, ani żadnych potworów które przecież nie istnieją. Jednak sporo pewnie też zależy od dzieciństwa, jeśli od najmłodszych lat boisz się duchów i potworów pod łóżkiem to raczej z tego nie wyrastasz, zostaje to w twojej głowie i wychodzi potem w najmniej oczekiwanym momencie, na przykład po naprawdę dobrym horrorze.
- Tak mi się wydaje, z ulotki niewiele wynikało, jednak sądzę że to jest ta zabawa gdzie specjalnie nadają danemu domowi odpowiedni klimat by goście wchodzący do środka czuli się aktorami, nie, raczej bohaterami tej opowieści i by każdy na swój sposób spróbował rozwiązać zagadkę tego wymyślonego morderstwa. Myślę że możemy stworzyć zgrany team z twoimi umiejętnościami na prawdziwych miejscach zbrodni. - Noelle ucieszyła się poniekąd że trafiła na taką właśnie towarzyszkę zabawy, bo na pewno rudowłosa zobaczy to, czego nie ujrzy blondynka, która nie ukrywajmy jest w tym temacie laikiem.
- Stara krew na ścianie pewnie będzie w pokoju w którym "dokonano morderstwa". - dodała, wciąż wierząc w swoją wersję, a nie w zwykłe zwiedzanie miejsca zbrodni. Bo po co zwiedzać miejsce zbrodni sprzed lat? To chyba nie miało żadnego sensu, przynajmniej dla być może przyszłej prawniczki.
- Myślę że nie interesuje ich sama w sobie zbrodnia tylko raczej chęć zostania detektywem. Wszyscy inspirują się Holmesem. - tak przynajmniej ona uważała, więc to była jedynie subiektywna opinia blondynki.
- To i to, choć chyba bardziej wystrój wnętrz wpływa na mnie tak że czuję się jakbym była w tych właśnie czasach. - odpowiedziała na kolejne pytanie zgodnie z prawdą i uścisnęła jej dłoń.
- Noelle. - również się przedstawiła i zakładam że ruszył dalej. Czy czeka je niesamowita przygoda z morderstwem w tle? To się okaże. Na razie nie zapowiadało się jakoś ekscytująco, ale zwykle takie nawiedzone domy mają swój urok w głębi, albo koło północy.
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Bee hunter - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Hope Valley ma głos! Take a chance and roll the dice Like an angel 2021 Where is my pet? I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER For all mankind I killed Laura Palmer SINGIEL URODZONY WIOSNĄ BUDZĄ MNIE KOŚCIELNE DZWONY - MIDTOWN PRACA W GASTRONOMII BYK PSIARZ LEKOMAN Mój dom przypomina dżunglę Jestem numerologiczną jedynką Zajadam smutki bezsenność to moja przyjaciółka Na smutki piekę ciasteczka Bezpłodny/a Pijam ziółka Zmagam się z wypaleniem zawodowym SZCZĘKI KSIĘŻNICZKA MONONOKE JESZCZE PIĘĆ MINUT, MAMO FEAR FACTOR STOLEN IDENTITY KING OF THE JUNGLE Odlotowe Agentki sticks and stones Bad dog I see fire
mów mi/kontakt
-
a
Awatar użytkownika
pani detektyw w cape carol, obecnie na L4 po postrzale. Zaręczona z dallasem i właśnie wszystko psuje.
26
168

Post

Noelle Covington miała stuprocentową rację, muzyka miała ogromne znaczenie w muzyce! Nie bez powodu nawet dzisiaj ta muzyczka z Rosemary’s baby jest taka przerażająca i tak bardzo charakterystyczna. Pioseneczka Freddy’ego Krugera z Koszmaru z ulicy wiązów też bardzo szybko wpada do głowy. One two, Freddy's coming for you. Three four, better lock your door. Five six, grab your crucifix. Seven eight better stay up late. Nine ten, never sleep again.. I wszystko z pamięci. Nie pamiętam za to, czy faktycznie próbowali Fredka gonić z krzyżem… bo tak jakby no, sugestia jak się uratować trochę tkwi w samej piosence.
- Tak… mogłam przeczytać ulotkę - przytaknęła, ale tym razem już bardziej sama do siebie. Czemu jej nie przeczytała? Bo tak bardzo chciała uciec od tego wszystkiego, że nic innego nie miało znaczenia.
- Wiesz, to chyba nawet lepiej. Chodzenie po miejscach prawdziwych zbrodni to prawdziwy brak szacunku dla ofiar. W tych wszystkich historiach mordercy są niemal gloryfikowani za swoje czyny, bo tacy byli bestialscy i nieraz tak długo zostawali nieuchwytni. A tak naprawdę to potwory, które nie zasługują na jakąkolwiek sławę - przyznała, mrużąc lekko oczy. Sporo właśnie dlatego zabijało, co tylko potwierdzało jej słowa.
- Zgrany team w rozwiązywaniu zagadki? - zapytała, rozbawiona nieco - wątpię, że opierają się na wskazówkach policjantów - przyznała. Ale tak naprawdę była po prostu trochę rozkojarzona i nie była w swojej najlepszej formie. No i dosłownie nie była w formie, skoro jej L4 już trochę trwało.
- Zależy co było narzędziem zbrodni i czy sprawdza próbował po sobie posprzątać - uzupełniła, marszcząc lekko brwi i rozglądając się dookoła. Inni ludzie nie dawali jej żadnych wskazówek swoim zachowaniem…
- Nie, są badania, które potwierdzają zafascynowanie zbrodniami. A Ted Bundy i jego stado fanek tylko to potwierdza - skrzywiła się. Ona tam tylko pamiętała rozerwana szyjkę macicy przez gwałt lakierem do włosów, nekrofilie i bicie kobiety polanem, a potem zgwałcenie jej. Nie chciałaby być blisko kogoś chociażby podejrzanego o coś takiego.
- Ja tego nie czuję. Może gdyby jakiś gorset mnie teraz dusił to bym zmieniła zdanie… - przyznała lekko mrużąc oczy - ale zawsze mnie ciekawiło czy te buty z tamtych czasów były wygodne - dodała, bo jednak dziwnie wyglądały, ale nigdy ich nie mierzyła!
Bad wolf - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Outrun my gun - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ladies' Night - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Family time - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Take a chance and roll the dice Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym There upon the fireplace I won't make a list and send it Everybody's waiting for the next surprise Now or never TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC temat miesiąca - październik TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - grudzień I AM MACHINE, I NEVER SLEEP ONE BIG FAMILY devine Sej łaaat? URODZONY JESIENIĄ PALACZ EMERGENCY SERVICES patriota PRACOHOLIK OGLĄDAM ŚMIESZNE PIESKI W INTERNECIE Lubię siedzieć po ciemku ZARĘCZONY/A WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU FAN FILMÓW PRZYGODOWYCH PIJAM WINKO Czytam poranną prasę Twardo stąpam po ziemi valar morghulis I NEED MY THERAPIST Takin' this one to the grave NOTHING BREAKS LIKE A HEART LIAR, LIAR, LIAR KSIĘŻNICZKA MONONOKE SMERF PRACUŚ FEAR FACTOR GROUP CHAT toss a coin to your witcher house flipper
mów mi/kontakt
paula
a
Awatar użytkownika
Blondynka, która postanowiła radykalnie zmienić swoje życie. Rzuciła pracę w kancelarii, wykupiła Muffin's Corner i piecze swoje babeczki, trochę przy tym przybierając na wadze.
28
166

Post

Astrid Rosenthal

Oj tak, to pewnie dlatego Covington nie wracała nigdy do Rosemary’s baby, bo ta muzyka ją przerażała. Nawet nie pamiętałam tych słów, ale to racja, że podpowiedź jest w piosence. Również nie pamiętam czy gonili go z krzyżem, ale żeby tak jawnie zdradzić na niego sposób i na to nie wpaść to istnie komedyjnie nie horrorowo. Blondynka chwilę milczała, trawiąc słowa rudowłosej na temat morderców i miejsc zbrodni.
- Ja bym nie chciała się pojawić na miejscu prawdziwej zbrodni. Po pierwsze ile spraw pozostaje niewyjaśnionych, a przestępcy biegają na wolności? Takie zwiedzanie tego miejsca jest zacieraniem śladów, bo nawet po latach można coś odkryć, nie wiem ile pozostaje DNA na miejscu zbrodni, ale jeśli taki morderca nie został schwytany, lecz jest dumny ze swojego czynu to czy by nie powracał na miejsce, w którym dokonał tego by upajać się wspomnieniem swojego bestialstwa? Wtedy mógłby nieumyślnie zostawić jakiś ślad który mógłby pomóc w schwytaniu go. - po tych słowach wzruszyła ramionami, bo właściwie to nie znała żadnego mordercy, by wiedzieć co siedzi w ich głowach, taką więc utworzyła hipotezę w swojej głowie pod wpływem chwili i tego strasznego nastroju, który panował w tym opuszczonym domu.
- Ty podchodzisz do tej zabawy bardzo profesjonalnie, jak na policjanta przystało, a ja właściwie czekam na jakieś wskazówki, które wyskoczą zza ściany, czy leżą spisane na kartce na podłodze. - dodała, zafascynowana słowami rudowłosej, która naprawdę znała się na rzeczy, z racji swojego zawodu oczywiście. Jednak na wspomnienie tego mężczyzny otworzyła oczy szerzej, bo nawet nie chciała wracać myślami do tego seryjnego mordercy. Jak dobrze że go zamknęli. Aż się wzdrygnęła na myśl o tym człowieku.
- Nie rozumiem tych ludzi, chyba mają coś nierówno pod sufitem, skoro zbrodnia tak ich fascynuje. Tacy ludzie powinni się leczyć. - dodała zniesmaczona, bo one uczestniczyły w grze, ale czy nie były podobne do tych którzy fascynują się zbrodnią? W końcu tutaj przyszły, a czy to gra czy prawdziwa zbrodnia to się okaże.
- Mnie zawsze zastanawiało jak one nosiły te ciasne gorsety, w których przecież nie można złapać ani tchu powietrza. Butów nigdy nie przymierzałam, ale jeśli trafimy do jakiejś sypialni to może będą kostiumy z epoki do sprawdzenia naszej ciekawości. - Noelle naprawdę chciała spróbować ponosić ten gorset, albo te buty z epoki. Daleko by pewnie w tym stroju nie doszła, ale to zawsze nowe doświadczenie życiowe.
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Bee hunter - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Hope Valley ma głos! Take a chance and roll the dice Like an angel 2021 Where is my pet? I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER For all mankind I killed Laura Palmer SINGIEL URODZONY WIOSNĄ BUDZĄ MNIE KOŚCIELNE DZWONY - MIDTOWN PRACA W GASTRONOMII BYK PSIARZ LEKOMAN Mój dom przypomina dżunglę Jestem numerologiczną jedynką Zajadam smutki bezsenność to moja przyjaciółka Na smutki piekę ciasteczka Bezpłodny/a Pijam ziółka Zmagam się z wypaleniem zawodowym SZCZĘKI KSIĘŻNICZKA MONONOKE JESZCZE PIĘĆ MINUT, MAMO FEAR FACTOR STOLEN IDENTITY KING OF THE JUNGLE Odlotowe Agentki sticks and stones Bad dog I see fire
mów mi/kontakt
-
a
Awatar użytkownika
pani detektyw w cape carol, obecnie na L4 po postrzale. Zaręczona z dallasem i właśnie wszystko psuje.
26
168

Post

Kto by pomyślał, że takie zwykłe lala la la może być takie przerażające i jest tak bardzo kripi. Czasem im mniej, tym lepiej, a w tym przypadku to się zdecydowanie sprawdza! W przypadku ulicy Wiązów sprawa jest trochę bardziej skomplikowana, tam efekty specjalne są trochę śmieszne, jak i sama charakteryzacja Freddy’ego. I ten jego komiczny bieg…
- Po takim czasie dowody i tak nie zostaną dopuszczone do akt sprawy, bo każdy może coś podrzucić i zostawić swój ślad. Te powroty do starych spraw to po prostu sprawdzania zeznań nowych świadków, albo poszukiwanie innych tropów, powiązanych z głównym tokiem sprawy sprzed lat. Czasami przesłuchuje się kogoś po raz kolejny i to też może zapewnić przełom. A przeprowadzanie badań odbywa się tylko wtedy, kiedy kiedyś były niemożliwe. Jak zbadanie DNA, nawet nie wiesz jak wiele spraw zostało rozwiązanych, kiedy nagle można było je przebrać i porównać. Ogromny przełom dla spraw nastąpił też w momencie, kiedy powstała ogólna baza danych, dla wszystkich posterunków policji, bo nagle nie przestępcy z innych stanów przestali być za granicami bezkarni. Czasami można zbadać jeszcze raz zwłoki i coś na nich znaleźć… no i nie zapominajmy o tym, że aktualne aresztowania mogą się przyczyniać do odkrywania starych zbrodni, bo złapią winnego na innym przestępstwie. Albo kogoś z jego rodziny - wyjaśniła, a potem lekko zmarszczyła brwi - przepraszam, o swojej pracy mogę rozmawiać godzinami - przyznała szczerze, a potem lekko się uśmiechnęła. - I mogę cię zapewnić, że zawsze robimy wszystko, co możemy, ale nie zawsze dowody z nami współpracują. Czasami brakuje świadków, brakuje śladów albo DNA, z którym można połączyć próbkę. Rejestr śladów biologicznych wszystkich ludzi na ziemi by sporo ułatwił - wyjaśniła, z rozbawieniem.
- I masz rację, sporo sprawców wraca na miejsce zbrodni, ale nie po takim czasie, bardziej tuż po. A sprawdzanie wszystkich gości byłoby niemożliwe - dodała, z uśmiechem lekkim. - Na tej zasadzie łapie się tylko ludzi, którzy dziwnie się zachowują, albo które są jakoś powiązane ze sprawą - dodała, bo takie informacje mogła mówić, to była powszechnie znana wiedza, pokazywana w każdym serialu o policjantach.
- Mam nadzieje, że nie wyskoczy na nas żaden szczur - mruknęła cicho, bo nie chciała psuć zabawy Noelle Covington . Ale nie chciała też przebywać wśród szczurów i jak tu jakieś były, wolała się ewakuować już teraz.
- Nie mylisz się, zwykle są jakieś powody psychologiczne - przyznała, a potem przechyliła lekko głowę - takie zamiłowanie do makabrycznych opowieści i innych gwałtownych scen, na przykład łóżkowych, często się bierze z samego środowiska, zbyt ograniczonego, zbyt konserwatywnego, zbyt fanatycznego - wyjaśniła, bo mieli to oczywiście w szkole policyjnej i na różnych kursach łapania przestępców. I sama też ich łapała, chociaż nie tych najgroźniejszych…
- Oddychając w bardzo płytki sposób - uniosła brwi - ale my nie jesteśmy w stanie zrozumieć doświadczenia gorsetu, one nosiły je przecież odkąd były małymi dziewczynkami, ich ciała były przez nie kształtowane. Co brzmi makabrycznie… naprawdę makabrycznie - przyznała, marszcząc brwi. No kripi!
Bad wolf - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Outrun my gun - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ladies' Night - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Family time - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Take a chance and roll the dice Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym There upon the fireplace I won't make a list and send it Everybody's waiting for the next surprise Now or never TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC temat miesiąca - październik TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - grudzień I AM MACHINE, I NEVER SLEEP ONE BIG FAMILY devine Sej łaaat? URODZONY JESIENIĄ PALACZ EMERGENCY SERVICES patriota PRACOHOLIK OGLĄDAM ŚMIESZNE PIESKI W INTERNECIE Lubię siedzieć po ciemku ZARĘCZONY/A WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU FAN FILMÓW PRZYGODOWYCH PIJAM WINKO Czytam poranną prasę Twardo stąpam po ziemi valar morghulis I NEED MY THERAPIST Takin' this one to the grave NOTHING BREAKS LIKE A HEART LIAR, LIAR, LIAR KSIĘŻNICZKA MONONOKE SMERF PRACUŚ FEAR FACTOR GROUP CHAT toss a coin to your witcher house flipper
mów mi/kontakt
paula
a
Awatar użytkownika
Blondynka, która postanowiła radykalnie zmienić swoje życie. Rzuciła pracę w kancelarii, wykupiła Muffin's Corner i piecze swoje babeczki, trochę przy tym przybierając na wadze.
28
166

Post

Astrid Rosenthal

Oj tak, przyznam szczerze że jakby się postarać to nawet z przyjemnej kołysanki dodając trochę specjalnych efektów i ostrzejszych, mrocznych tonów można by było zrobić przerażającą muzykę znaną w każdym horrorze i wywołującą takie same ciarki na plecach oraz strach jak wspomniane przez nas obie już wcześniejsze "lala la la". Następnie rudowłosa rozpoczęła naprawdę ciekawy wykład na temat zbrodni, miło było posłuchać kogoś doświadczonego, kto naprawdę pracuje przy takich sprawach, a nie tylko czerpiąc swoją wiedzę z książek kryminalistycznych tudzież serialów, gdzie technika tak bardzo była do przodu, że ludzie później byli zaskoczeni że wcale tak nie jest naprawdę.
- Rozumiem, jednak z czasem pamięć się przecież zaciera, więc jaki przełom może dać przesłuchanie kogoś, kogo się przesłuchiwało dajmy na to nie wiem, dziesięć lat temu? Obecnie życie płynie tak szybko że ciężko wrócić czasem do wspomnień, stają się one rozmazane. Nie jest wtedy większe prawdopodobieństwo że ta osoba coś sobie dopowiedziała, wymyśliła na przełomie lat? - blondynka nie mogła uwierzyć w to, że po iluś tam latach zeznania mogą być kluczowe dla sprawy. Zwłaszcza że najlepiej się pamięta wszystko na świeżo, nie zaś z upływem lat.
- Nie przeszkadza mi to, opowiadasz bardzo ciekawie, przybliżasz mi tym samym swój zawód. Widać że to nie tylko praca, ale także i pasja w twoim przypadku. - przyznała, bo wielu ludzi traktowało pracę tylko i wyłącznie jako źródło dochodów, a jeśli ktoś opowiadał o swojej pracy z takim polotem to musiał być nią również zafascynowany, a więc to nie była tylko praca, ale również pasja, jak to sprytnie zauważyła Noelle. Gdyby tylko udało jej się dostać na studia prawnicze to jej praca również byłaby jej pasją... no cóż, bycie sekretarką nie jest niczyją pasją, chyba każdy mógłby to przyznać.
- Byłam pewna że powstał jakiś atlas genomu nas wszystkich. To by było łatwiejsze niż odciski palców ściągane od każdego z nas. - gdzieś tam wyczytała kiedyś w nagłówkach gazet o bankowaniu genomu ludzkiego czy jakoś tak, nie wnikała jednak w szczegóły, biologia jakoś nigdy zanadto jej nie interesowała, dlatego pewnie przeszła potem do innego tematu w tamtej gazecie. A policja i FBI oraz CIA mają chyba wszystko na każdego, więc nie mogli się podzielić swoimi zasobami w poszukiwaniu przestępców? No chyba że to znów mylne założenie Covington. Znów pokiwała twierdząco głową słysząc kolejne mądre słowa od rudowłosej.
- To co nimi kieruje że wracają tak szybko na miejsce zbrodni? Czy nie powinni zatem trzymać się od niego z daleka? - domyślała się że tak robią, ale dlaczego tak się szybko zdradzić, dać się złapać? Nie lepiej odwiedzić dane miejsce później, jak już sprawa ucichnie i napawać się wygraną z policją? To by było najbardziej rozsądne i logiczne, ale czy jakikolwiek morderca jest logiczny i rozsądny? Chyba wszyscy znamy odpowiedź na to pytanie.
- Boisz się szczurów? Ja mam psa wielkości takiego najedzonego szczura, nie zdziwiłabym się gdyby nagle wyskoczył w przebraniu i nas obszczekał. - zażartowała w celu rozluźnienia atmosfery, a potem znów spoważniała, gdy przeszły na tak poważne tematy jak podłoże psychologiczne sprawców największych zbrodni.
- Ale nie każdy przestępca może się bronić złym wychowaniem, negatywnym wpływem środowiska tudzież chorobą psychiczną. - zauważyła podczas gdy światła zamigały, na chwilę spowijając je w ciemności, zaraz znów się zapaliły. Blondynka rozejrzała się za wskazówką, jednak żadna się nie pojawiła.
- Nie chciałabym żyć w tamtych czasach... i widzę że z oświetleniem tutaj również nie do końca się udało. - dodała zwracając uwagę na poprzednie wydarzenie i oczekując czegoś jeszcze. Gdzie te atrakcje o których zapewniali w ulotce?
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Bee hunter - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Hope Valley ma głos! Take a chance and roll the dice Like an angel 2021 Where is my pet? I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER For all mankind I killed Laura Palmer SINGIEL URODZONY WIOSNĄ BUDZĄ MNIE KOŚCIELNE DZWONY - MIDTOWN PRACA W GASTRONOMII BYK PSIARZ LEKOMAN Mój dom przypomina dżunglę Jestem numerologiczną jedynką Zajadam smutki bezsenność to moja przyjaciółka Na smutki piekę ciasteczka Bezpłodny/a Pijam ziółka Zmagam się z wypaleniem zawodowym SZCZĘKI KSIĘŻNICZKA MONONOKE JESZCZE PIĘĆ MINUT, MAMO FEAR FACTOR STOLEN IDENTITY KING OF THE JUNGLE Odlotowe Agentki sticks and stones Bad dog I see fire
mów mi/kontakt
-
a
Awatar użytkownika
pani detektyw w cape carol, obecnie na L4 po postrzale. Zaręczona z dallasem i właśnie wszystko psuje.
26
168

Post

Wszystko mogło być starsze, jeśli człowiek bardzo się postarał. Wystarczyło na przykład blade, nieruchome dziecko, albo po prostu lalka, której coś dopisał historię,. A z drugiej strony, wszystkie lalki są odrobinę kripi… przez fakt, że są tak oderwane od rzeczywistości w kontekście ich ciał, przez ich wymalowane i pozostawione w jednym grymasie twarze…. oczywiście gdyby lalki się ruszały i go zmieniały, to byłyby jeszcze straszniej, ale wiadomo o co chodzi. Ostatecznie wszystko świadczyło o wyobraźni osoby, która daną rzecz ogląda i która wymyśla tą historię, a w Halloween naprawdę można zobaczyć prawdziwą paradę kreatywnych pomysłów. Jeśli ktoś ma do tego serce, oczywiście.
- To też nie jest aż takie oczywiste - przyznała, z błyskiem w oku. Noelle Covington miała przekichane, Astrid naprawdę lubiła swoją pracę - czasami dopiero po czasie ofiara albo świadek jest w stanie spojrzeć z dystansu. Wiele osób ma amnezję, bo w szoku i no… po części jako taki system obronny, wypiera wydarzenia. To ma miejsce zwłaszcza w przypadku ofiar napaści seksualnej. A potem muszą się mierzyć z flashbackami, które naprawdę wiele rzeczy może wywołać. Czasem jakiś dźwięk, czasem zapach… a czasem nic konkretnego, po prostu same się pojawiają. A w nich można zobaczyć wiele nowych detali - przyznała, a potem przechyliła lekko głowę. - Ale takie zeznania trudniej jest poprzeć w sądzie, jeśli ktoś się sam nie przyzna, bo ludzie nieczęsto wierzą ofiarom - dodała, trochę ponuro, ale tak też było przecież. Zwłaszcza przy tych ofiarach napaści seksualnych, a tu przecież jest wiele do przepracowania po drodze. - A to, że ludzie mają swoją wyobraźnię to inna sprawa. Ale nie można uogólniać, każda sprawa jest inna - przyznała, a potem uśmiechnęła się lekko.
- Cieszę się, nie chciałabym odstraszać ludzi - przyznała, chociaż ostatnio dość często to robiła, z Dallasem na przykład… Ale póki co, jak widać Noelle nie uciekała z krzykiem.
- Tak, lubię to. A ty czym się zajmujesz? - zapytała, żeby poświęcić i kobiecie trochę uwagi w tej rozmowie, bo to jednak maks nieuprzejme gadać tylko o sobie non stop i nie dopraszać drugiej osoby do rozmowy.
- Tak, ale pobieranie tego naruszałoby wolność jednostki - przyznała, a to Amerykanie jednak trzymają dość ostro. Przynajmniej w przypadku ich prawa do broni, niestety prawa kobiet są przerzucane na prawo i lewo, co jest chore i patologiczne, ale typowe nie tylko dla USA.
- Żeby się napawać tym co zrobili, podziwiać zamieszanie, żeby się samym sobą zachwycać, bo przecież stoją tuż obok, nieuchwytni - wyjaśniła, a potem zerknęła na nią - ale mordercy też są różni. Niektórzy to socjopaci i chcą zrobić widowisko, inni się boją, że o czymś zapomnieli. Sytuacji jest wiele - a ona nie lubiła uogólniać, dlatego lekko wzruszyła ramionami.
- Boję to złe określenie, brzydzę się. Roznoszą wiele zarazków, nie boją się gryźć ludzi i są obrzydliwe. A mój pies ma rozmiar niedźwiedzia - uniosła brwi, z rozbawieniem lekkim. Nie wiedziała jak to jest żyć z takim maleńkim, jej husky był ogromną suką. U cudowną, swoją drogą.
- Nie mówię że ktokolwiek się powinien tym bronić. Właściwie to… jeśli jest taka sytuacja, to tym bardziej powinni być ograniczeni, żeby nie skrzywdzić kolejnej osoby - wyjaśniła. - Ale jednocześnie zakłady karne mają pełnić funkcję resocjalizacyjną, bez niej system się posypie - przyznała. Rozejdzie się przemoc i cóż, będzie syf kiła i mogiła. Wielu osób, bo ludzie którzy nie mają nic do stracenia, zero przyszłości i zero nadziei, potrafią być najpodlejszymi kreaturami.
- Tak, a w czasach kiedy były same świece, na pewno było o wiele gorzej - mruknęła, a potem westchnęła. Trochę miała nadzieję, że coś na nich wyskoczy.
Bad wolf - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Outrun my gun - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ladies' Night - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Family time - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Take a chance and roll the dice Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym There upon the fireplace I won't make a list and send it Everybody's waiting for the next surprise Now or never TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC temat miesiąca - październik TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - grudzień I AM MACHINE, I NEVER SLEEP ONE BIG FAMILY devine Sej łaaat? URODZONY JESIENIĄ PALACZ EMERGENCY SERVICES patriota PRACOHOLIK OGLĄDAM ŚMIESZNE PIESKI W INTERNECIE Lubię siedzieć po ciemku ZARĘCZONY/A WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU FAN FILMÓW PRZYGODOWYCH PIJAM WINKO Czytam poranną prasę Twardo stąpam po ziemi valar morghulis I NEED MY THERAPIST Takin' this one to the grave NOTHING BREAKS LIKE A HEART LIAR, LIAR, LIAR KSIĘŻNICZKA MONONOKE SMERF PRACUŚ FEAR FACTOR GROUP CHAT toss a coin to your witcher house flipper
mów mi/kontakt
paula
a
Awatar użytkownika
Blondynka, która postanowiła radykalnie zmienić swoje życie. Rzuciła pracę w kancelarii, wykupiła Muffin's Corner i piecze swoje babeczki, trochę przy tym przybierając na wadze.
28
166

Post

Astrid Rosenthal

Pewnie dlatego niektóre dzieci, zwłaszcza dziewczynki nie lubią bawić się lalkami, tylko wybierają pluszaki, zapewne te lalki poniekąd je odstraszają, albo nie lubią bawić się w bóstwa i kierować życiem małych, plastikowych ludzi, ze zwierzętami jest im łatwiej. Ale to tylko subiektywna opinia Noelle, która bawiła się głównie tym i tym za dziecięcych lat, jednakże znała dzieci, które bawiły się wyłącznie pluszakami. Nigdy też blondynka nie szukała rozwiązania owej zagadki, bo dziećmi się nie interesowała, teraz tak jej się przypomniało gdy zaczęły mówić o kripi lalkach z horrorów.
- Właściwie nie myślałam o tym pod tym względem. Teraz rozumiem nieco lepiej ten strach i wstyd przed przyznaniem się do tego, że się jest ofiarą, pewnie obawiają się stygmatyzmu ze strony innych. - tak jakby oświeciła w tym momencie blondynkę, która trochę bardziej rozumiała zachowania ofiar przemocy seksualnej. Nie znała nikogo z takim doświadczeniem życiowym, więc nie wiedziała jak to jest być tą skrzywdzoną. Gdy doszło do pytania czym zajmuje się Noelle, to Covington naprawdę zastanawiała się czy skłamać, czy powiedzieć prawdę.
- Pracuję w kancelarii prawnej i również lubię swoją pracę. - odpowiedziała zatem wymijająco. Nie minęła się z prawdą, bo przecież pracowała w kancelarii, tyle że to się zwykle kojarzy z byciem prawnikiem, a ona była tam sekretarką. Ale skłamać nie mogła, w końcu pani detektyw to wyczuje, więc powiedziała półprawdę.
- Wolność jest dla mnie ważną rzeczą, jednak niemowlę nie jest świadome swoich praw i to wtedy można by było pobierać genom takiego jegomościa. - i jako że pracowała w kancelarii to poniekąd wiedziała, jak w pewnych wypadkach obejść prawo, co tutaj zasugerowała. Mogła mieć beznadziejny pomysł, ale dowie się tego już całkiem niebawem.
- W ogóle żeby zabić to trzeba mieć coś nie tak w głowie, a przede wszystkim nie mieć sumienia. - naprawdę nie chciała wierzyć w to, że tacy ludzie nie istnieją, że to tylko zły sen. Prawda była jednak inna, mordercy istnieli i co gorsza, zabijali z zimną krwią.
- Czyli masz doga niemieckiego? - zapytała jeszcze odnośnie psa, omijając jednocześnie temat szczurów. Gryzonie nie są warte takiej uwagi jak psy. Covington chciała coś jeszcze skomentować, ale w tle było słychać jakiś zduszony, kobiecy krzyk. Aż blondynka przystanęła.
- Niezłe te efekty specjalne, jeszcze chwila, a pomyślę że serio tutaj kogoś zabijają. - powiedziała do rudowłosej, nie wierząc w to, co słyszy.
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Bee hunter - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Hope Valley ma głos! Take a chance and roll the dice Like an angel 2021 Where is my pet? I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER For all mankind I killed Laura Palmer SINGIEL URODZONY WIOSNĄ BUDZĄ MNIE KOŚCIELNE DZWONY - MIDTOWN PRACA W GASTRONOMII BYK PSIARZ LEKOMAN Mój dom przypomina dżunglę Jestem numerologiczną jedynką Zajadam smutki bezsenność to moja przyjaciółka Na smutki piekę ciasteczka Bezpłodny/a Pijam ziółka Zmagam się z wypaleniem zawodowym SZCZĘKI KSIĘŻNICZKA MONONOKE JESZCZE PIĘĆ MINUT, MAMO FEAR FACTOR STOLEN IDENTITY KING OF THE JUNGLE Odlotowe Agentki sticks and stones Bad dog I see fire
mów mi/kontakt
-
a
Awatar użytkownika
pani detektyw w cape carol, obecnie na L4 po postrzale. Zaręczona z dallasem i właśnie wszystko psuje.
26
168

Post

Zabawki to jednak była rzecz bardzo unisex, były po prostu dla dzieci. Nie powinno się im narzucać czym i jak się powinny bawić, nawet taka Astrid, która przecież nigdy o dzieciach zbyt wiele nie myślała, miała podobne podejście. Dzieciaki powinni być dziećmi, a dziecka przecież nie interesuje, czy ma na sobie śpioszki w kolorze damskim, czy męskim, czy spódniczkę, czy spodnie. Dla niego to były po prostu ubrania, coś dzięki czemu nie jest mu zimno w tyłek, lepiej się ślizga po podłodze i co można pobrudzić. Takiej beztroski to dzieciom można pozazdrościć przecież!
- Tak, wiele ofiar z tego powodu w ogóle się nie zgłasza. Wstyd ma ogromną siłę… a niepotrzebnie. Przekonanie, że to ofiary gwałtu powinny się wstydzić tego, co się stało jest toksyczne i chore, bo to tylko i wyłącznie napastnik powinien się wstydzić - pokiwała głową, bo owszem, Noelle Covington miała rację, właśnie tak było. A tak? No proszę, gwałciciel został prezydentem Stanów Zjednoczonych. Astrid nigdy nie uważała Trumpa za prezydenta, w końcu Hilary zdobyła więcej głosów i to ona powinna być pierwszą prezydentką. No ale cóż, przynajmniej kadencja klauna się kończy, jeden plus!
- To dobrze - skinęła lekko głową, ale nie drążyła, widząc trochę dziwną reakcję blondynki. Niepotrzebnie. Astrid nie widziała nic uwłaczającego w roli sekretarki. Czy raczej asystentki, bo często tak nazywa się to stanowisko. Asystentka biura, prezesa i tak dalej. Bo jednak praca sekretarki wychodzi grubo poza ramy jej własnego biurka.
- Niee, mam husky, ale ma bardzo ciemne umaszczenie, dlatego wszyscy mówią, że wygląda jak niedźwiedź - wyjaśniła, a potem nawet jej swojego czworonoga pokazała. A potem jeszcze sobie pogadały o tym i owym, zwiedziły resztę domu, a potem trzeba było skończyć imprezę, bo Halloween nie może wiecznie trwać!

/zt x2
Bad wolf - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Outrun my gun - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ladies' Night - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Family time - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Take a chance and roll the dice Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym There upon the fireplace I won't make a list and send it Everybody's waiting for the next surprise Now or never TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC temat miesiąca - październik TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - grudzień I AM MACHINE, I NEVER SLEEP ONE BIG FAMILY devine Sej łaaat? URODZONY JESIENIĄ PALACZ EMERGENCY SERVICES patriota PRACOHOLIK OGLĄDAM ŚMIESZNE PIESKI W INTERNECIE Lubię siedzieć po ciemku ZARĘCZONY/A WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU FAN FILMÓW PRZYGODOWYCH PIJAM WINKO Czytam poranną prasę Twardo stąpam po ziemi valar morghulis I NEED MY THERAPIST Takin' this one to the grave NOTHING BREAKS LIKE A HEART LIAR, LIAR, LIAR KSIĘŻNICZKA MONONOKE SMERF PRACUŚ FEAR FACTOR GROUP CHAT toss a coin to your witcher house flipper
mów mi/kontakt
paula
Zablokowany