październik
Awatar użytkownika
00 y/o
000 cm
long story short
Once you choose Hope, everything is scary.

This is town of Halloween - strrrrasznie fajny event!

Post Hope Valley »

eventHalloween
W ciągu ostatniego tygodnia każdy mieszkaniec Hope Valley znalazł w swojej skrzynce list zamknięty w pomarańczowej kopercie, ozdobiony znaczkiem pocztowym z wizerunkiem uśmiechniętej dyni. List, którego nikt się nie spodziewał.
W środku, chaotycznie kreślonymi literami, napisano "ZAPROSZENIE". Niżej — datę: 31 października 2020 roku. Z frontowej części kartki do czytelnika machał sam Jack O'Lantern, nad którego głową unosiła się zgraja śmiesznych nietoperzy. Na odwrocie organizator zamieścił więcej informacji.
WAMPIR, DEMON, DYNIA, GUSŁA
DZIŚ NA SALI JEST ROZPUSTA!
SPANDEX, LATEX, SUKNIA CAŁA
KAŻDA PANI SIĘ PRZEBRAŁA.
PANIE DROGI SZYBKO, W NOGI!
ZANIM CI DOROBI… "ROGI"


Muzyka w klimacie oldies, klimatyczny wystrój i nieapetyczny na pierwszy rzut oka (ale naprawdę smaczny!) poczęstunek. Konkurs na najlepszy strój i wiele innych atrakcji czeka na każdego! Strrrrrasznie dobra zabawa gwarantowana, więc nie może Cię zabraknąć!

P.S. Uważaj na oliwki w martini; mogą wyglądać bardziej jakoś... „organicznie”.
eventHalloween - udzial
1. Głównym wydarzeniem miesiąca jest potańcówka w szkole podstawowej, która rozpocznie się 24/10 i zakończy 7/11. Jest ona zwieńczeniem października, ultimate rozrywką, czymś, na co naprawdę warto czekać! Na razie zdradzimy Wam, że podczas potańcówki czeka na Was jeszcze jeden konkurs, w którym będziecie mogli się wykazać warsztatem pisarskim!

2. Nie oznacza to jednak, że cały październik przesiedzicie bezczynnie. Kochani, nie przyszliśmy się tutaj nudzić! Aby przygotować Was na potańcówę i byście poczuli ten przerażający, halloweenowy nastrój, przygotowałyśmy dla Was listę strrrrrrasznie fajnych zadań! Możecie je wykonywać od dziś do 10 listopada. Wśród zadanek znajdują się zarówno takie dotyczące głównego wydarzenia, jak i takie, które zmuszą Waszą postać do wyjścia z domu. Standardowo, aby otrzymać odznakę za rozegranie danego wątku, wszystkie postacie biorące w nim udział muszą napisać po 4 posty fabularne składające się z > 1500 znaków.
Za jeden wątek można zgarnąć więcej, niż jedną odznakę z zachowaniem zasady, że jedna odznaka = 4 posty, 2 to już 8 itd.
Postanowiłyśmy — tak jak ostatnio! — zachęcić Was do zabawy wyjątkowymi bonami. Aby otrzymać jeden z trzech podstawowych bonów (nieobecność, multikonto, rezerwacja), należy rozegrać osiem z szesnastu zadań. Aby pula zwiększyła się o kolejne sześć bonów, musicie rozegrać dwanaście z szesnastu zadań oraz wziąć udział w potańcówce i organizowanym na niej konkursie. Uwaga! Tym razem zasady trochę się zmieniają: na jednego gracza przypada jeden bon, jednakże zadania można rozgrywać więcej niż jedną postacią. Możesz więc rozegrać po trzy zadania czterema postaciami, wysłać tylko jedną z nich na konkurs organizowany podczas potańcówki i zyskać tym samym bon z poszerzonej puli.
Listę bonów przedstawiamy poniżej:
  • bon na dodatkowe multikonto;
  • bon na przedłużenie rezerwacji;
  • bon na przedłużenie nieobecności;
  • bon "szczęściarz", dzięki któremu nowa odznaka z działu "dla postaci" przysługuje co 8, a nie co 10 postów fabularnych (przez okres dwóch miesięcy);
  • bon "świeży start", czyli możliwość stworzenia dowolnej postaci od zera z zachowaniem twarzy, konta oraz dotychczas napisanych na nim postów;
  • bon "nowy ja", czyli możliwość stworzenia dowolnej postaci od zera z zachowaniem twarzy, ale na zupełnie nowym koncie;
  • bon "sam się urządzę" na dowolną zmianę koloru forum na okres jednego miesiąca;
  • bon "odznaka + VAT", dzięki któremu co 10 postów fabularnych można odebrać nie jedną, lecz dwie odznaki z kategorii "dla postaci" (na okres jednego miesiąca);
  • bon "biorę L4", który przedłuża czas na napisanie posta z 10 dni do czternastu na okres dwóch miesięcy.
Miłej zabawy, kochani! W sprawie potańcówki odezwiemy się do Was za dwa tygodnie <3
administrator
WŁADZA BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum!

Awatar użytkownika
00 y/o
000 cm
long story short
Once you choose Hope, everything is scary.

This is town of Halloween - strrrrasznie fajny event!

Post Hope Valley »

halloweenhalloween
This is town of Halloween
Weź udział w organizowanej pod koniec miesiąca potańcówce.
Wouldn't you like to see something strange?
Organizatorzy imprezy poprosili Cię o pomoc: na kilka godzin przed potańcówką okazało się, że firma, która miała przywieźć ozdoby, jednak nie dotrze na czas! Wyciągaj ze skarpety oszczędności i leć do sklepu po zapas papieru toaletowego, którym ozdobisz całą salę.
Pumpkins scream in the dead of night
Jedna z najpopularniejszych zabaw halloweenowych? Drążenie dyni! Chwyć za nożyk i ogromną łyżkę, zaproś przyjaciół i urządźcie sobie konkurs na najładniejszy lampion.
Trick or treat till the neighbors gonna die of fright
Kiedy już przygotujesz sobie wyjątkowy strój i zbierzesz ekipę śmiałków, czas wyruszyć na polowanie. Nieważne, czy do worka, wiaderka czy garnuszka — zbierzcie tyle cukierków, ile dacie radę!
I am the one hiding under your bed
Scream, Piątek 13-go, Lśnienie - który z filmów stanie się tegorocznym hitem? Rozsiądź się wygodnie w fotelu, poczęstuj halloweenowymi cukierkami i pozwól, by upiory z najlepszych horrorów wprowadziły cię w strrrrrasznie dobry nastrój.
Fingers like snakes and spiders in my hair
Kopciuszek miała ułatwione zadanie, bo sukienkę przygotowały dla niej myszy, a pantofelki wyczarowała wróżka chrzestna. Ty jednak musisz się do tego przyłożyć: kup piękne materiały albo wygrzeb z szafy coś ciemnego, dodaj halloweenowe akcenty i zaprezentuj się światu jako wampir czy inna wiedźma.
Everybody's waiting for the next surprise
Sztuczny pająk, wąż na sznurku, spadający obraz... Jest wiele sposobów na przestraszenie kumpla! Cokolwiek wybierzesz - postaraj się, żeby krzyknął z przerażenia!
Scream! This is Halloween
Karma, zła czy dobra, zawsze nas odnajdzie. Niedługo po tym, jak nastraszyłeś przyjaciela, sam prawie umierasz na zawał. Opisz, co cię wystraszyło i jak szybko wziąłeś nogi za pas!
Aren't you scared?
Sam strój, nastrojowa muzyczka i kolorowe drinki nie wystarczą, by imprezę nazwać halloweenową. Dlaczego drzwi twojego mieszkania są takie... smutne? Dlaczego w twoim ogrodzie nie ma dyni? Przyłóż się do ozdobienia swoich czterech kątów!
Ride with the moon in the dead of night
Telefon padł, zapalniczka została na kuchennym blacie, a w okolicy na pewno nie kupisz latarki? Zgubienie się w ciemności to beznadziejne przeżycie, zwłaszcza w taką noc, jak ta! Hej, czujesz to? Coś chwyta cię za kostkę!
Filling your dreams to the brim with fright
Zdrowie moje, zdrowie twoje, zdrowie wszystkich obecnych w pomieszczeniu duchów! Urządź lub weź udział w imprezie innej niż organizowana w szkole potańcówka, a potem upij się do tego stopnia, byś mógł dogadać się z każdym zombiakiem.
I am the "who" when you call, "Who's there?"
Puk, puk! Kto tam? Zgraja wygłodniałych dzieciaków! Poczęstuj kolędników gości kolorowymi cukierkami, które przygotowałeś specjalnie na tę okazję.
Life's no fun without a good scare
Halloween to dobry czas, by wreszcie zetrzeć kurz z tabliczki Ouiji i chwycić za wątpliwej renomy podręczniki do magii dla początkujących. Udowodnij, że niczego się nie boisz i urządź prawdziwy seans spirytystyczny. Może uda ci się pogadać z jakimś duchem?
Take a chance and roll the dice
Słyszałeś legendę o Domu Śmierci, którego szczątki znaleziono 10 kilometrów od Hope Valley? To miejsce nijak się ma do horror house'u, który odwiedziłeś w wakacje. Zbierz grupę śmiałków albo przynajmniej jednego wojownika i udajcie się na zwiedzanie przerażającego budynku. I wróćcie żywi.
Something's waiting no to pounce
W Halloween ważne jest wspominanie tych, którzy odeszli: udaj się na cmentarz i złóż świeczkę na grobie bliskiej osoby albo odwiedź grób kogoś obcego. Nie zmuszamy do modlitwy, ale chwila refleksji jest wskazana!
Red 'n' black, and slimy green
Ubierz fartuszek w uśmiechnięte dynie, wyciągnij z lodówki wszystkie składniki i przygotuj najbardziej halloweenową potrawę, jaką będziesz w stanie wymyślić. Podpowiedź: ona ma tylko wyglądać strasznie. Lepiej, żeby było smacznie!
administrator
WŁADZA BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum!