Karty postaciRelacjeMessengerKalendarzeInstagram
a
Awatar użytkownika
Rozwódka, która wróciła do HV żeby odzyskać byłego męża. Udało im się pogodzić i jest teraz bardzo szczęśliwa. Jest w 7 miesiącu ciąży.
31
163

Post

Cieszyła się, ze spędzi czas z bratem. O niego również bardzo się martwiła i nie rozumiała dlaczego dwoje mężczyzn, których kochała najbardziej na świecie tak bardzo ryzykowali życie. Chciała, żeby obojgu nigdy nic się nie stało i jeden z dwóch jej koszmarów spełnił się kilka tygodni temu. Załamała się słysząc o jego wypadku i było jej przykro, gdy dowiedziała się o śmierci jego najlepszego przyjaciela. Była nawet na pogrzebie, żeby wesprzeć brata i młodsza siostrę Hudsona, tak znała go i Alessie. Widząc tę dwójkę na pogrzebie nie wiedziała co sobie myśleć, ale przypisała to obecnej sytuacji i potrzebie pomocy Ali, która została teraz sama. Miała nadzieje, że Tony pomoże dziewczynie, bo znał jej rodzinę dużo dłużej niż ona. Ucieszyła się, gdy udało i się znaleźć chwile dla siebie. Chciała zadbać o starszego brata gotując mu porządny, domowy obieg. Jak psami ostrzegł, był po nią pół godziny później i mieli wspólnie jechać razem na zakupy.
— Kiepsko wyglądasz… — Cała Abigail, wolała był brutalnie szczera niż kłamać. — Ale cieszę się, że żyjesz i do nas wróciłeś — Mocno przytuliła się do brata i przez kilka sekund trzymała go w ramionach ciesząc się ta chwila. — Nigdy więcej nie wracaj w takim stanie, rozumiesz ? — Odsunęła się, chwyciła jego twarz w obie dłonie i popatrzyła mu chwile w oczy. Uśmiechnęła się ze łzami w oczach.
— Patrz jak Twój chrzensiak urósł! — Dodała, radosnych głosem odsuwając się i pokazując mu spory ciążowy brzuszek. Oczywiście Tony będzie chrzestnym , na tym miejscu nie wyobraża sobie nikogo innego.

Anthony Walker
1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY
mów mi/kontakt
werson#8900
a
Awatar użytkownika
Jest zmuszony na nowo zaczynać swoje życie, jednak jakoś mu sie to udaje. Dostał nawet pracę jako fizjoterapeuta, ale demony przeszłości nie chcą dać mu spokoju.
35
183

Post

005.

Antek bardzo się ucieszył, że może w końcu spokojnie czas spędzić ze swoją siostrą. Nie da się ukryć, że jest na nią trochę zły, iż zamiast przyjść do niego, gdy wróciła do Hope Valley to zamieszkała w tym okropnym hotelu i naraziła się niepotrzebnie na stres. On chętnie przyjąłby ją pod swój dach, wtedy w jego domu nie panowałaby taka okropna cisza. Nie lubił być sam, ale cóż.
Abi jeszcze nie wie, ale Tony postanowił zrezygnować ze służby krajowi, właściwie to już to zrobił. Lekarze powiedzieli, że po tych urazach nie jest zdolny do służby i w taki oto sposób został weteranem. Kiedyś to kochał, ale wiedział, że dojdzie do takiego momentu, że będzie musiał zrezygnować, a teraz bardzo tego chciał, ponieważ nie miał już serca by służyć krajowi, po tym jak zaniedbali tak ważną rzecz, a właściwie to dwie. Teraz nie chciał się na tym skupiać. Dawno się widział się z Abi i bardzo za nią tęsknił, ucieszył się, gdy dowiedział się, że siostra wróciła do swojego rodzinnego domu.
Zanim podjechał po młodszą siostrę zdążył wypić kawę, którą sobie zrobił w trakcie wymiany wiadomości z ciemnowłosą. Nie chciał jej poganiać, bo przecież nikomu się nie śpieszyło.
Zaśmiał się słysząc jej komentarz. Nie było to żadne sztuczny śmiech, ale taki prawdziwy, który w jego zyciu gościł naprawdę rzadko.
- Dziękuje ci siostrzyczko. - powiedział nadal rozbawiony, ale wiedział, że nie prezentuje się za dobrze, jednak jest już w porządku. - Jestem cały i zdrowy, Abi. Nie martw się już. - przytulił się do siostry i przymknął na chwile swoje oczy wzdychając ciężko. - Widzę właśnie. Wyglądasz kwitnąco. - na jego twarzy pojawił się szeroki i wesoły uśmiech. Cieszył się, że zostanie chrzestnym. To wielki zaszczyt.

Abigail Attenborough
1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer BOGATE CV That's a start ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! I love my children For all mankind TEXT ME! Wszystko pod kontrolą I killed Laura Palmer MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU WETERAN WOJSKO #TEAM_MARVEL Mam swoje demony GAME OVER I NEED A DOCTOR DANSE MACABRE
mów mi/kontakt
natka#4170
a
Awatar użytkownika
Rozwódka, która wróciła do HV żeby odzyskać byłego męża. Udało im się pogodzić i jest teraz bardzo szczęśliwa. Jest w 7 miesiącu ciąży.
31
163

Post

Abigail nigdy nie przestanie się martwić, tego wszyscy jej bliscy mogą być pewni. Idealnym przykładem może być tutaj jej mąż i jego praca, która tak bardzo ją przerażała, że zniszczyła ich małżeństwo. Tak, pogodzili się, ale mimo wszystko wciąż miała duże wyrzuty sumienia, bo nikt nie zwróci im czasu, jaki Caleb stracił. Nie mógł być na pierwszych wizytach u ginekologa, nie usłyszał po raz pierwszy bicia serca ich maluszka… a to wszystko jest jej winą. Potem doszedł do tego Anthony i jego wypadek. Słyszała od rodziców, że ledwo z tego wyszedł. Martwiła się, czy przeżyje i czy w ogóle do nich wróci. Kochałą go, oczywiście miała jeszcze młodszą siostre, ale jej relacje z Mią, nigdy nie były łatwe.
– Nigdy nie przestanę się o Ciebie martwić. Zapamiętaj to sobie raz na zawsze – Odsunęła się od niego i spojrzała bratu w oczy. Widziała w nich głęboki smutek i wiedziała, że po części to z powodu śmierci przyjaciela. To co przeżył zostawiło ślady na jego duszy i nigdy się ich nie pozbędzie.
– Dziękuję! Mam ci tyle do opowiedzenia… – Westchnęła mijając go i wsiadając do jego auta. – Czy tak jak pisaliśmy jedziemy najpierw do sklepu? – Zapięła pas i obsunęła dół, żeby nie uciskał ją w brzuch. Mały był dzisiaj nad wyraz ruchliwy, chyba czuł, że w końcu dobrze się dzieje i odzyskał tatusia.
– Jak się czujesz? Jak po pogrzebie? – Abi nie wybrała się na stypę i nawet nie miała zamiaru, bo nie była dla Fraserów nikim szczególnym, znali się tylko dlatego, że mieszkali w jednym mieście i tutaj każdy znał każdego.

Anthony Walker
1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY
mów mi/kontakt
werson#8900
a
Awatar użytkownika
Jest zmuszony na nowo zaczynać swoje życie, jednak jakoś mu sie to udaje. Dostał nawet pracę jako fizjoterapeuta, ale demony przeszłości nie chcą dać mu spokoju.
35
183

Post

Antek nigdy nie chciał, żeby jego młodsza siostra się o niego tak martwiła, ale nie da się ukryć, że swoimi wątpliwościami nie ułożyło jej się zbytnio z mężem, jednak czy można się dziwić w takim wypadku? Walker w ogóle się nie dziwił, bo została postawiona w bardzo niekorzystnej sytuacji. Jej brat pracuje jako żołnierz, a jej mąż, no w zasadzie jej były mąż pracował jako policjant w wydziale zabójstw, gdzie w Nowym Jorku jest to jest na porządku dziennym i różnie może się skończyć. Tony w swoim życiu widział wiele śmierci i zastanawiał się co trzeba mieć w sobie by doprowadzać do czegoś takiego? Czym jest to spowodowane? To co czasami robią ci mordercy jest nie do opisania. Mało to się słyszy w wiadomościach o tych okrucieństwach? W telewizji nie pokazują tego jak to było naprawdę, ale w dokumentach czy podcastach jest to opisane bardzo dokładnie i aż cierpnie skóra, gdy to się słyszy. Motywy są czasami takie błahe, że trudno w to uwierzyć.
- Niedługo nie będziesz musiała się o mnie martwić w taki sposób. - uśmiechnął się do swojej młodszej siostry. Jego uśmiech był tajemniczy. Musi poszukać sobie normlanej pracy, ale nigdzie mu się nie śpieszy. Musi dojść do zdrowia. - Zadaje sobie z tego sprawę, więc pogadamy o wszystkim na spokojnie u mnie w domu. - odparł zgodnie z prawdą i gdy Abi wsiadła włączył się do ruchu. - Tak, kupimy wszystko co potrzeba i resztę przygotujemy na miejscu. - odpowiedział siostrze.
Westchnął zanim odpowiedział.
- Czuje się w miare ok. - to była tylko trochę prawda, ale nie chciał martwic dziewczyny, bo teraz potrzebuje spokoju. - Pogrzeb był okropny. Nie chodzi o ludzi, a o to, że patrzyłem na to jak wkładają do ziemi człowieka, który był moją bratnią duszą. - powiedział z bolącym sercem.

Abigail Attenborough
1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer BOGATE CV That's a start ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! I love my children For all mankind TEXT ME! Wszystko pod kontrolą I killed Laura Palmer MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU WETERAN WOJSKO #TEAM_MARVEL Mam swoje demony GAME OVER I NEED A DOCTOR DANSE MACABRE
mów mi/kontakt
natka#4170
a
Awatar użytkownika
Rozwódka, która wróciła do HV żeby odzyskać byłego męża. Udało im się pogodzić i jest teraz bardzo szczęśliwa. Jest w 7 miesiącu ciąży.
31
163

Post

Ani Anthony, ani Caleb nie mieli wpływu na to, żeby rodzina się o nich nie martwiła. Obydwoje wybrali taki zawód, że nie da się inaczej. A jeśli jesteś mężem lub siostrą abigail to zamartwianie się masz w pakiecie. Była jedną z tych osób, które miały bardzo dobre serce i nie raz to okazywała i nie raz była przez to wykorzystywana, ale każda sytuacja czegoś ją nauczyła. Tak samo było z rozwodem, wstrząsnął nią nieźle i wiele nauczył. Nigdy więcej nie zrobiłaby czegoś takiego, ale musiała coś stracić, żeby to zrozumieć.
– Co masz na myśli? – Spytała przyglądając mu się uważnie, marszcząc przy tym czoło. Nawet nie pomyślała o jego odejściu, gdyż wiedziała, jak bardzo kocha swoją pracę i nie sądziła, że chciałby z niej zrezygnować.
– Dobrze, masz rację, porozmawiamy na spokojnie w domu – Auto nie było najlepszym na to miejscem, nie chciała też rozpraszać brata i swoich gadulstwem doprowadzić do wypadku.
– Współczuję – Wyciągnęła rękę i uścisnęła delikatnie jego przedramię. Chciała, żeby wiedział, że nie jest sam i wokół niego są ludzie, którzy zrobią dla niego wszystko. – Gdybyś potrzebował porozmawiać, czy coś … To wiedz, ja tu jestem. – Ostatni raz uścisnęła jego przedramię i puściła ją. W tej samej chwili zaczęli na parking pod supermarketem. Czas zrobić zakupy. Wysiadła z auta, obeszła i wzięła brata pod ramię kierując się w stronę wejścia na halę.
– Na masz ochotę? Mogę przygotować co tylko zechcesz – Posłała bratu szeroki uśmiech. Mógł wybrać, co chciał, jeśli czegoś nie będzie umiała zrobić, to od czego są przepisy?

Anthony Walker
1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY
mów mi/kontakt
werson#8900
a
Awatar użytkownika
Jest zmuszony na nowo zaczynać swoje życie, jednak jakoś mu sie to udaje. Dostał nawet pracę jako fizjoterapeuta, ale demony przeszłości nie chcą dać mu spokoju.
35
183

Post

Anthony doskonale zdawał sobie z tego sprawę i niestety Abigail miała podwójne ryzyko zmartwienia się czy nawet straty, w ekstremalnych warunkach. Jej brat i mąż zajmują się zawodami wysokiego ryzyka. Tony od dzieciaka czuł powołanie do tego by służyć krajowi, chciał piąć się dalej i zostać dowódcą pewnego pięknego dnia, ale to było zanim to wszystko się stało, zanim Hudson odszedł w takich okolicznościach. Chciał spełniać swoje marzenia i udawało mu się to. Pewne zabrzmi to egoistycznie, ale myślał o sobie i o swoim szczęściu. Ci co znają Antka wiedzą, że nie jest egoistycznym typem i gdy jest w domu, co do niedawna niestety zdarzało się zbyt często. Uwielbiał wtedy przebywać z rodzina czy przyjaciółmi i im pomagać w najnormalniejszych czynnościach. Malowanie płotów czy uzupełnianie brakujących elementów, nawet zdarzyło mu się pomagać w remoncie. Potrzebował takich normalnych rzeczy, żeby móc dojść do harmonii w swoim umyśle.
- Cierpliwości. - zaśmiał się widząc jej minę i praktycznie słyszał jak trybiki w jej głowie się obracają chcąc dojść do tego o czym mówi Anthony, ale jak na razie o tym nie powie, bo to ma być niespodzianka. - Zawsze mam racje, zapomniałaś? - mówiąc to uniósł wysoko swoje ciemne brwi. Nie miał problemu z tym by rozmawiać o różnych rzeczach w samochodzie, bo go to nie rozprasza. - Nie rozmawiajmy o tym dobrze? Nie chce psuć sobie humoru. - odparł wzdychając i przelotnie spojrzał na siostrę. Antek nie lubi rozmawiać o tym co go męczy. Taki już jest. - Mam ochotę na taki typowy domowy obiad. Kawał mięcha, ziemniaki i coś do tego. - uśmiechał się cały czas na samą myśl. Skręcił w lewo, oczywiście wcześniej sygnalizując taki zamiar kierunkowskazem i zaparkował pod sklepem. Pomógł siostrze wysiąść i wziął wózek na zakupy posłusznie idą za nią. - To co bierzemy? – zapytał między alejkami.

Abigail Attenborough
1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer BOGATE CV That's a start ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! I love my children For all mankind TEXT ME! Wszystko pod kontrolą I killed Laura Palmer MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU WETERAN WOJSKO #TEAM_MARVEL Mam swoje demony GAME OVER I NEED A DOCTOR DANSE MACABRE
mów mi/kontakt
natka#4170
a
Awatar użytkownika
Rozwódka, która wróciła do HV żeby odzyskać byłego męża. Udało im się pogodzić i jest teraz bardzo szczęśliwa. Jest w 7 miesiącu ciąży.
31
163

Post

Zawsze wspierała członków swojej rodziny w podejmowanych przez nich decyzjach, wyrażała swoją opinie jeśli zaszła taka potrzeba. Z Antkiem nigdy nie miała problemu jeśli chodzi o relacje, to z jej siostra jej nie wychodziło. Abi nie rozumiała dlaczego jej młodsza siostra dostaje wszystko od tak, a ona zawsze na wszystko musi ciężko zapracować. Odrobina była zazdrosna, ze rodzice tak ją faworyzowali, a ona sama odeszła na dalszy plan. Zwłaszcza gdy wyjechała do Nowego Jorku, ich relacje nieco się pogorszyły. Ale to nie znaczy, że przestała o nich myśleć i się martwić, po prostu wolała skupić się na swojej rodzinie.
Wywróciła oczami słysząc jego słowa. On i ta jego pewność siebie … zawsze mu tego zazdrościła. Sama była trochę nieśmiała jeśli chodziło o relacje z nieznajomymi o nigdy nie była pewna siebie.
— Nie zawsze, ale zostawmy ten temat na później — Machnęła na niego ręka z uśmiechem na ustach, oczywiście wszystko odbywało się w żartobliwej atmosferze. Spotkała wielu pewnych siebie mężczyzn i jej starszy brat sie do nich zaliczał.
— Oczywiście, kończymy temat, ale pamiętaj, ze gdyby coś ja tu jestem … — Nie chciała i nigdy nie hula nachalna, dlatego odpuściła. Pewnie jeszcze przez dłuższy czas będzie przyglądać mu się badawczo, ale na pewno się przyzwyczai. Zastanowiła się chwile nad jego zachcianka.
— A co powiesz, że usmażę nam po porządnym kawałku steka? — Popatrzyła na brata — Upieczemy do tego ziemniaki i zrobię sałatkę ze świeżych warzyw — Mówiąc to popchnęła go na dział z warzywami. Od razu zabrała się za szukanie składników do sałatki.
— Tak w ogóle to pogodziłam się z Calebem. Wybaczył mi to co zrobiłam … — Skrzywiła się delikatnie bo tamta sytuacja wciąż siedziała w jej głowie. Była głupia, nic już na to nie poradzi.

Anthony Walker
1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY
mów mi/kontakt
werson#8900
a
Awatar użytkownika
Jest zmuszony na nowo zaczynać swoje życie, jednak jakoś mu sie to udaje. Dostał nawet pracę jako fizjoterapeuta, ale demony przeszłości nie chcą dać mu spokoju.
35
183

Post

Tony kochał swoje rodziny tak samo i bolało go, że te dwie bliskie mu kobiet się nie dogadują. Martwi to go cały czas, ale nigdy nie faworyzował żadnej, bo w jego serduchu jest tyle samo miejsca dla obu – zarówno dal Mii i Abigail. W pewien sposób rozumiał rodziców, chcieli dać młodszej siostrze wszystko co najlepsze, ale nie powinni zaniedbywać przy tym Abi. On zawsze sobie rodził i jakoś nie odczuwał tego co robią rodzice, jednak bardzo mu było mu żal młodszej siostry. Rozumiał, że wolała się skupić na swojej rodzinie i relacje z rodzicielami się pogorszyły. Zawsze chciał jej dać poczucie, ze może na niego liczyć, choć bywały momenty, że znajdował się setki a nawet tysiące kilometrów od domu. Teraz na szczęście to się zmieni, bo nie wraca do służby.
Walker taki właśnie jest – pewny siebie, ale w granicach dobrego smaku. Wie na co i kiedy może sobie pozwolić. Lubi ludzi i to widać, no chyba, że ktoś mu zachodzi za skórę od pierwszego spotkania to już inna para kaloszy.
- Ja tam swoje wiem. - wzruszył swoimi dobrze zbudowanymi ramionami z chytrym uśmiechem. Oczywiście, że sobie żartował. Trzeba zaznaczyć, że Antek również jest bardzo upartym człowiekiem. Jak coś sobie postanowi to nie ma zmiłuj. - Wiem, siostrzyczko, wiem. - spojrzał na nią z lekkim uśmiechem na ustach, a w jego oczach można było widzieć wdzięczność. Poklepał ją lekko po kolanie. - Jestem jak najbardziej na tak, ale znając mnie i twoje umiejętności to zjem pewnie podwójną porcje. - zaśmiał się blondyn dając się poprowadzić. Kocha jeść, a jeszcze bardziej mu smakowało, gdy ktoś dla niego przygotował pełen posiłek. - O proszę. Cieszę się, że udało wam się dojść do porozumienia. - i naprawdę tak uważał. Nie wtrącał się natomiast w sprawy jej małżeństwa, bo jest dorosła.

Abigail Attenborough
1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer BOGATE CV That's a start ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! I love my children For all mankind TEXT ME! Wszystko pod kontrolą I killed Laura Palmer MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU WETERAN WOJSKO #TEAM_MARVEL Mam swoje demony GAME OVER I NEED A DOCTOR DANSE MACABRE
mów mi/kontakt
natka#4170
Zablokowany