Deephollow Horse RanchCorn Maze FarmHope BreweryCC HospitalCoral MallCape Town Motel
a
Awatar użytkownika
<3
00
000

Post

Obrazek
The Best Coder of 2020 WŁADZA BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! SEX TELEFON - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" LILY OF THE VALLEY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" TRUST ME, I'M A DOCTOR! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BARANEK SHAUN - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!"
mów mi/kontakt
administrator
a
Awatar użytkownika
Now I am paying for the mistakes of the past
30
189

Post

ubranie

Nie planował pojawiać się w podobnych miejscach. Nie chodziło o to, że miał jakiekolwiek wewnętrzne opory przed chodzeniem do klubów, czy patrzeniem na striptizerów i striptizerki, których widział nie jeden raz w swoim życiu. Lubił się zabawić, jeśli tylko miał nastrój, chociaż nie był typem człowieka, który każdego dnia zmieniał partnera do zaspokajania swoich potrzeb. Co prawda wzbraniał się przed piciem dużej ilości alkoholu, nie tylko ze względu na wykonywany zawód, przez co wielu osobom wydawał się trochę sztywny, ale McKay nie potrzebował procentów, by czerpać z danego wyjścia jak najwięcej.
Tu można by było stwierdzić, że w takim wypadku był idealną osobą, która mogła wyjść z kumplami, rozerwać się trochę po ciężkim tygodniu. Niemniej sam Aaron był raczej sceptyczny, a wszystko dlatego, że w jego głowie nie było miejsca na zachwyt skierowany w stronę tańczących na scenie osób, na które patrzył, jednak nie do końca je widząc. Zbyt skupiony był na zastanawianiu się co takiego może robić teraz pewien interesujący skrzat, który tak uwielbiał się na McKaya wkurzać o niemal wszystko, atakując go przy każdej sposobności. Myślał również o tym, że to właśnie z nim wolałby teraz siedząc licząc, że faktycznie da się gdzieś wyciągnąć. Na litość wszystkiego, czy on aż tak zaczął się uzależniać od osoby baristy? Od jego towarzystwa, uśmiechu i tego prychania, kiedy tylko McKay powiedział coś, co mu się nie spodobało.
Przetarł oczy dłonią, starając się poświęcić chociaż odrobinę uwagi osobom, które tak rozpaczliwie jej pragnęły licząc na napiwek.
Uśmiechnął się do uroczej blondynki, która pozbyła się właśnie skąpej koszulki, zostając w samej bieliźnie. Jeszcze jakiś czas temu pewnie bardziej by się nią zainteresował, ale teraz jedyne o czym pomyślał to zupełnie inna osoba w podobnym stroju.
Pokręcił głową, wstając. Musiał się przewietrzyć, bo jeszcze chwila, a kompletnie zwariuje.
Podniósł się tak gwałtownie, że potrącił jakiegoś mężczyznę, który akurat przechodził obok. Nie trzeba było być geniuszem, by zorientować się, że wylał przy okazji jego drinka.
-Cholera, wybacz. Nie zauważyłem cię - rzucił, potrząsając dłonią, by strącić z niej krople napoju. - Kupię ci nowego - dodał, patrząc na niego.

Michael McLuck
Obrazek
WŁADZA Prima Aprilis! celebrity's best friend: Cara & Joseph celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Kamala & Billy Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Happy St. Patrick's Day! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 3 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! DO I KNOW YOU? - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" NIGIRI, NORI I INNE RYBKI - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" PUPPY LOVE - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" KICI, KICI - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" złota rączka - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" CSI Kryminalne zagadki cmentarne - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Bee hunter - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Roar - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ghost treasure - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! Hazelnut Egg Pistachio Egg Funny Bunny - za udział w evencie Wysłałem swoje życzenie do nieba Biorę udział w meczu siatkówki Biorę udział w zawodach surfingowych Buduję zamek z piasku Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Na fali - za udział w evencie My Funny Valentine Baby Don't Stop Always you SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Niestraszny mi dom strachu Kręcę bioderkami na kursie samby Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Kręcę się na karuzeli HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Hope Valley ma głos! Everyone is singing To the North Pole for Saint Nick I won't even wish for snow Make my wish come true Underneath the Christmas tree I don't care about the presents I don't want a lot for Christmas Misty - numer 3 na liście użytkowników z największą ilością odznak na rok forum! temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień THE CHOSEN ONE PHONE ADDICTED I killed Laura Palmer Z Archiwum X I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Oh shit DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK INFLUENCER MŁODY SCENARZYSTA BOGATE CV devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Speedy Gonzales BAŚNIOPISARZ MISTRZ KLAWIATURY I’M A LEGEND King of Cringe PRZYJEZDNY Mam swoje demony WIELBICIEL KAWY Mam własny samochód Czytam książki Gram na gitarze lubię stroić choinkę #teamPepsi Noszę szkła kontaktowe Kocham zwierzęta Po odwyku WIELBICIEL TAJSKIEGO JEDZENIA mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Kocham jesień! Chodzę w adidasach Mam słabe serce Lubię młodszych Dokarmiam bezpańskie koty Nie obchodzę urodzin Uwielbiam lody PIJAM WHISKY WIELBICIEL SUSHI LGBT+ KOCIARZ ROZWODNIK/ROZWÓDKA JESTEM ZAKOCHANY/A URODZONY JESIENIĄ MAM WŁASNY DOM MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU ZNAM 2 JĘZYKI nigdy nie studiowałem/am EMERGENCY SERVICES PSIARZ CZARNA OWCA BUJAM SIĘ DO ROCKA FAN FILMÓW PRZYGODOWYCH NIE OGARNIA WOLONTARIUSZ ZŁOTA RĄCZKA SKRYTY PEWNY SIEBIE PRACOWITY PRACOHOLIK Śpię nago HOME SWEET HOME CZTERY ŁAPY SMERF PRACUŚ PRIDE MONTH 2020 GROUP CHAT Love of cooking Up!
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
Michael mieszka w Hope Valley miesiąc. Zamieszkuje dom w lesie. Z zawodu jest żołnierz, ma niesamowitą celność.
Gdy jest na przepustce rzeźbi w drewnie i tworzy inne cudeńka.
25
190

Post

Michael musiał się trochę odstresować. Akurat miał przepustkę i trochę dni wolnego od wojska. Oczywiście niedawno był w Hope Valley. Stwierdził, że wejście do pierwszego, najbliższego klubu. Nie miał pojęcia, że niefortunnie trafił do gejowskiego lokalu. Jak gdyby nigdy nic wszedł do środka. Jak zwykle ubrany jak jakby komandos przedzierał się przez tłum tańczących osób. Nawet nie zwrócił na nich uwagi. Chciał po prostu napić się nawet w samotności i zaraz wyjść. Marzył by w końcu trochę dłużej sobie pospać.
Zamówił sobie piwo. Trochę czuł się niezręcznie, bo miał wrażenie, że niektórzy faceci się na niego dziwnie patrzą, a wręcz nachalnie. Czy gdzieś się ubrudził czy o co chodziło? Nie bardzo wiedział. Nie zdawał sobie sprawy w jakim klubie się znajdował. Jakiś rosły gość szedł w jego stronę, że Michael nie chciał mieć hmm... kłopotów ruszył z piwem.
Jakoś niefortunnie się zdarzyło, że... jakiś nieznajomy na niego wylał drinka. No nie znów facet? Co to niby miało być? I to jeszcze był alkohol Michael'a. Jakoś by przeżył jakby został oblany drinkiem, a nie pieskiem. Dziadostwo tak śmierdziało. Nawet nie wiedział czy do pierze swoje ubrania. A to były jedne z jego ulubionych. Jak widać McLuck nie podąża za żadną modą. Preferuje swój własny niepowtarzalny strój. Bo kto "normalny" chodzi po mieście w ciuchach jak komandos? Tylko Michael. Stwierdził, że przez to jacyś faceci się na niego gapią, a nie przez to, że jest przystojnym, młodym mężczyzno. Jak to było w jednej z piosenek? "Fajna z ciebie dupa chłopie, ty odnajdziesz się w Europie". Bardzo trafiony tekst do całej sytuacji.
- Nic potrzeba, może lepiej stąd wyjdę. Mam wrażenie, że niektórzy patrzą się tutaj dziwnie na mnie - odrzekł.
Może Michael powinnien w ogóle nie wybierać się do klubu? Uniknął by takiej akcji co zdarzyła się przed chwilą. Poza tym źle się czuł obserwowany przez jakiś gości.

AARON MCKAY
1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum!
mów mi/kontakt
rogue#9469
a
Awatar użytkownika
Now I am paying for the mistakes of the past
30
189

Post

Powinien odmówić.
To było jedyne stwierdzenie, jakie teraz przychodziło mu na myśl, kiedy patrzył na otoczenie. Widział, że jego koledzy dobrze się bawili obserwując rozbierające się dziewczyny (i chłopaków, chociaż w to zupełnie nie wnikał, bo nigdy nie miał nic przeciwko zwracaniu uwagi na tę samą płeć), których ubrania latały wokół sceny. Mógł się założyć, że niejedna osoba znajdująca się w klubie ostatecznie skończy z kimś w prywatnym pomieszczeniu, dając upust żądzom, które narastały w każdej kolejnej sekundzie.
To jednak nie było dla niego. Nigdy jakoś nie ciągnęło go do jednonocnych przygód, chociaż skłamałby, gdyby nagle powiedział, że nigdy nie miały miejsca. Było człowiekiem, balował, upijał się, a to często kończyło się obudzenie w łóżku z kimś zupełnie obcym. Ewentualnie u kogoś w domu, chociaż statystycznie to właśnie w domu policjanta dochodziło częściej do podobnych ekscesów.
Teraz jednak nie był nawet pijany i daleko było mu do podobnego stanu. Czy to właśnie myśli o pewnym kurduplu, który pojawił się w życiu Aarona tak niespodziewanie? Myśl, że mógłby zmienić o nim diametralnie zdanie, gdyby dowiedział się, co McKay wyprawiał.
Absurdalne, bo nie łączyło ich nic zobowiązującego, żadna deklaracja, a jednak policjantowi wyjątkowo zależało by Dylan myślał o nim dobrze. Tak po prostu.
Skrzywił się widząc, do czego doprowadziło jego rozmyślanie, czy jego obecność. Wspaniale, jeszcze dodatkowo zniszczył komuś wieczór.
-Daj spokój, wylałem to mogę odkupić - westchnął. Nie chciał mieć u nikogo żadnych długów. Zresztą jedno piwo to nie majątek. - Dziwnie patrzą? - uniósł lekko brwi. Nie wiedział, czy rozumie.
Spojrzał jednak na zdezorientowaną twarz mężczyzny, który chyba nie do końca wiedział, gdzie się znajduje.
-Wydajesz się trochę zagubiony. Wiesz w ogóle, że to klub dla wszystkich? W sensie, dla każdej orientacji. Może patrzą na ciebie, bo im się podobasz - lekko wzruszył ramionami.

Michael McLuck
Obrazek
WŁADZA Prima Aprilis! celebrity's best friend: Cara & Joseph celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Kamala & Billy Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Happy St. Patrick's Day! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 3 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! DO I KNOW YOU? - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" NIGIRI, NORI I INNE RYBKI - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" PUPPY LOVE - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" KICI, KICI - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" złota rączka - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" CSI Kryminalne zagadki cmentarne - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Bee hunter - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Roar - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ghost treasure - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! Hazelnut Egg Pistachio Egg Funny Bunny - za udział w evencie Wysłałem swoje życzenie do nieba Biorę udział w meczu siatkówki Biorę udział w zawodach surfingowych Buduję zamek z piasku Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Na fali - za udział w evencie My Funny Valentine Baby Don't Stop Always you SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Niestraszny mi dom strachu Kręcę bioderkami na kursie samby Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Kręcę się na karuzeli HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Hope Valley ma głos! Everyone is singing To the North Pole for Saint Nick I won't even wish for snow Make my wish come true Underneath the Christmas tree I don't care about the presents I don't want a lot for Christmas Misty - numer 3 na liście użytkowników z największą ilością odznak na rok forum! temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień THE CHOSEN ONE PHONE ADDICTED I killed Laura Palmer Z Archiwum X I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Oh shit DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK INFLUENCER MŁODY SCENARZYSTA BOGATE CV devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Speedy Gonzales BAŚNIOPISARZ MISTRZ KLAWIATURY I’M A LEGEND King of Cringe PRZYJEZDNY Mam swoje demony WIELBICIEL KAWY Mam własny samochód Czytam książki Gram na gitarze lubię stroić choinkę #teamPepsi Noszę szkła kontaktowe Kocham zwierzęta Po odwyku WIELBICIEL TAJSKIEGO JEDZENIA mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Kocham jesień! Chodzę w adidasach Mam słabe serce Lubię młodszych Dokarmiam bezpańskie koty Nie obchodzę urodzin Uwielbiam lody PIJAM WHISKY WIELBICIEL SUSHI LGBT+ KOCIARZ ROZWODNIK/ROZWÓDKA JESTEM ZAKOCHANY/A URODZONY JESIENIĄ MAM WŁASNY DOM MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU ZNAM 2 JĘZYKI nigdy nie studiowałem/am EMERGENCY SERVICES PSIARZ CZARNA OWCA BUJAM SIĘ DO ROCKA FAN FILMÓW PRZYGODOWYCH NIE OGARNIA WOLONTARIUSZ ZŁOTA RĄCZKA SKRYTY PEWNY SIEBIE PRACOWITY PRACOHOLIK Śpię nago HOME SWEET HOME CZTERY ŁAPY SMERF PRACUŚ PRIDE MONTH 2020 GROUP CHAT Love of cooking Up!
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
Michael mieszka w Hope Valley miesiąc. Zamieszkuje dom w lesie. Z zawodu jest żołnierz, ma niesamowitą celność.
Gdy jest na przepustce rzeźbi w drewnie i tworzy inne cudeńka.
25
190

Post

Tego jeszcze brakowało, nie dość, że Michael miał mokrą bluzkę, przez którą trochę prześwitywało jego lekko umięśnione ciało i atletyczne. To nie dość, że śmierdział piwem to dowiaduje się, że jest w klubie dla wszystkich. Normalnie to najgorszy wieczór jakiego można było sobie życzyć. Człowiek chce odpocząć po służbie w wojsku, a tu takie buty...
- Mówiłem już, że nie potrzeba - odrzekł twardo.
McLuck chciał by do tego nieznajomego dotarło co przed chwilą powiedział i powtórzył to jeszcze raz.
- Jednakże dziękuję, za uświadomienie. Jestem nowy w mieście i nie miałem pojęcia, że to jest klub dla wszystkich - powiedział.
Zamyślił się na chwilę.
- Jednak ty sobie nie przeszkadzaj i nie psuj wieczoru. To nie jest klub dla mnie. Zadecydowałem i wychodzę. Cóż... albo znajdę coś innego albo wrócę do domu - wyznał.
Następnie położył pusty kufel na tacy kelnerki co koło niego przeszła. W sumie i tak już opłacił alkohol, więc nic go tu nie trzymało.
- To życzę udanego wieczoru - powiedział.
Następnie Michael chciał jak najszybciej stąd wyjść. Nie chodziło o to, że nie lubił kobiet tylko jak sobie uświadomił, że zapewne podoba się jakimś facetom tutaj to aż się mentalnie wzdrygnał. McLuck jeszcze nie odkrył, że jest biseksualny. Jeśli nie musiał przebywać w tym miejscu to chciał stąd zniknąć. A to dzisiaj miał "szczęśliwy" dzień. Już się napatrzył na różnych facetów w swoim krótkim aczkolwiek burzliwym życiu i paru gości w wojsku dostało w zęby za co miał Michael kary. Jednakże on uważał, że postąpił słusznie i gdyby miał znów taka samą sytuację to by daj w zęby znów tym gościa. A to miał dodatkową warte, a to pompki z obciążeniem, a to bieganie wkoło budynku na polowanie w deszczu. Ostatnio zastanawiał się, czy nie spróbować swoich sił w policji...

AARON MCKAY
1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum!
mów mi/kontakt
rogue#9469
a
Awatar użytkownika
Now I am paying for the mistakes of the past
30
189

Post

Aaron spojrzał raz jeszcze na mężczyznę, na którego twarzy pojawił się grymas niezadowolenia. Poniekąd rozumiał jego zniesmaczenie - nikt nie chciałby zostać oblany alkoholem, tym bardziej, jeśli planował spędzić w klubie trochę więcej czasu. Z drugiej jednak poczuł się dziwnie, bo pomimo próby zrekompensowania wypadku został potraktowany mało przyjemnie.
-A czy to jakiś problem? W sensie, że jest miejscem dla wszystkich? - spytał lekko. Nie chciał go w ten sposób urazić, niemniej wydało mu się dziwne, że to właśnie do tego mężczyzna przywiązał największą wagę. Aaron, który był otwarty niemal na wszystko, nie widząc problemu w widoku idących za rękę dwóch facetów czy kobiet, nigdy nie rozumiał, czemu ludzi tak bardzo to raziło. Tylko czy faktycznie mądrym było poruszanie tego tematu w takim miejscu z kimś, kto w każdej chwili mógł mu przywalić?
-Naprawdę chcesz wyjść tylko dlatego, że ktoś na ciebie spojrzał, bo mu się spodobałeś? Normalnie ludzie biorą to raczej za komplement - rzucił, uśmiechając się do niego lekko. Nie mógł oczekiwać, że mężczyzna zmieni zdanie co do swojej bytności tutaj, niemniej czemu nie dać szans temu miejscu? Skoro był tutaj nowy mógł sprawdzić, jak to wyglądało. Nikt nie kazał mu z miejsca umawiać się z jakimś przystojniakiem. Można było po prostu porozmawiać, napić się piwa i przebywać z ludźmi tolerancyjnymi, którzy nie zwracali uwagi na to, z kim się kto spotyka czy z kim sypia.
Nieznajomy pozostawał nieugięty, ostatecznie podejmując decyzję o opuszczeniu lokalu, z czym sam Aaron nie miał zamiaru się spierać. Jeśli czuł się z tym źle, miał prawo zrezygnować.
-Czyli nie udało mi się cię przekonać. Może kiedyś zmienisz zdanie i przestanie ci przeszkadzać różnorodność innych - skomentował, ponownie się lekko uśmiechając.

Michael McLuck
Obrazek
WŁADZA Prima Aprilis! celebrity's best friend: Cara & Joseph celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Kamala & Billy Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Happy St. Patrick's Day! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 3 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! DO I KNOW YOU? - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" NIGIRI, NORI I INNE RYBKI - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" PUPPY LOVE - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" KICI, KICI - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" złota rączka - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" CSI Kryminalne zagadki cmentarne - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Bee hunter - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Roar - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ghost treasure - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! Hazelnut Egg Pistachio Egg Funny Bunny - za udział w evencie Wysłałem swoje życzenie do nieba Biorę udział w meczu siatkówki Biorę udział w zawodach surfingowych Buduję zamek z piasku Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Na fali - za udział w evencie My Funny Valentine Baby Don't Stop Always you SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Niestraszny mi dom strachu Kręcę bioderkami na kursie samby Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Kręcę się na karuzeli HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Hope Valley ma głos! Everyone is singing To the North Pole for Saint Nick I won't even wish for snow Make my wish come true Underneath the Christmas tree I don't care about the presents I don't want a lot for Christmas Misty - numer 3 na liście użytkowników z największą ilością odznak na rok forum! temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień THE CHOSEN ONE PHONE ADDICTED I killed Laura Palmer Z Archiwum X I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Oh shit DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK INFLUENCER MŁODY SCENARZYSTA BOGATE CV devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Speedy Gonzales BAŚNIOPISARZ MISTRZ KLAWIATURY I’M A LEGEND King of Cringe PRZYJEZDNY Mam swoje demony WIELBICIEL KAWY Mam własny samochód Czytam książki Gram na gitarze lubię stroić choinkę #teamPepsi Noszę szkła kontaktowe Kocham zwierzęta Po odwyku WIELBICIEL TAJSKIEGO JEDZENIA mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Kocham jesień! Chodzę w adidasach Mam słabe serce Lubię młodszych Dokarmiam bezpańskie koty Nie obchodzę urodzin Uwielbiam lody PIJAM WHISKY WIELBICIEL SUSHI LGBT+ KOCIARZ ROZWODNIK/ROZWÓDKA JESTEM ZAKOCHANY/A URODZONY JESIENIĄ MAM WŁASNY DOM MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU ZNAM 2 JĘZYKI nigdy nie studiowałem/am EMERGENCY SERVICES PSIARZ CZARNA OWCA BUJAM SIĘ DO ROCKA FAN FILMÓW PRZYGODOWYCH NIE OGARNIA WOLONTARIUSZ ZŁOTA RĄCZKA SKRYTY PEWNY SIEBIE PRACOWITY PRACOHOLIK Śpię nago HOME SWEET HOME CZTERY ŁAPY SMERF PRACUŚ PRIDE MONTH 2020 GROUP CHAT Love of cooking Up!
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
Michael mieszka w Hope Valley miesiąc. Zamieszkuje dom w lesie. Z zawodu jest żołnierz, ma niesamowitą celność.
Gdy jest na przepustce rzeźbi w drewnie i tworzy inne cudeńka.
25
190

Post

McLuck wysłuchał nieznajomego mężczyzny. Michael chciał w jakiś sposób wyjaśnić swoje zachowanie i być dobrze zrozumiany.
- Nie to nie jest problem, dobrze, że są takie miejsca jak to - odpowiedział.
Dalej przeszło do dalszych pytań. Brunet musiał się chwilę namyślić. Nie chciał w żaden sposób obrazić mężczyznę, jednakże chyba i tak trochę go uraził.
- Może i biorą. Mogę ci powiedzieć tylko tyle, że ja nie spotkałem się w swoim życiu z tylko patrzeniem na mnie ze strony mężczyzn. Mam nadzieję, że do myślisz się o co mi chodzi bez dalszych wyjaśnień. Jednakże spokojnie jakoś się obroniłem i do niczego nie doszło. - wyjaśnił po krótce.
Michael nie chciał się wdawać w szczegóły. Wojsko nauczyło go, że życie polega na przetrwaniu, a ludzie są po prostu różni.
Wysłuchał ostatnich słów nieznajomego. Naprawdę miał zamiar wyjść. Jednak doszło do niego, że wtedy w swoich oczach wyszedł by na twoją i pewnie tak samo by było biorąc pod uwagę nieznajomego. Zaraz odkręcił się na pięcie i powrócił na swoje miejsce.
- Jednak zmieniłem decyzję. Źle się zachowałem wobec ciebie, przepraszam. Poza tym po prostu takie kluby są u mnie nowością. Gdy mieszkałem w Helsinkach.... cóż... nigdy nie słyszałem o takich miejscach. Czy mógłbym ci po towarzyszyć? Po prostu sobie byśmy porozmawiali, a ja w ramach przeprosin za moje zachowanie postawie ci piwo czy co tam będziesz chciał dobrze? - zapytał.
McLuck chciał zachować się w porządku. Jeśli się zgodzi owy nieznajomy na towarzystwo Michaela to może wtedy brunet zyska swojego sojusznika i nowego znajomego w tym obcym mieście. Niestety żołnierz nigdy się nie garnął do zapoznawania ludzi i tym bardziej spotkań towarzyskich. Raczej McLuck uchodził za samotnika i mruka. Może przyjazd do tego miasta i dłuższa wizyta w tym klubie zmieni jego nudne i monotonne życie na lepsze? Zobaczymy...

Aaron McKay
1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum!
mów mi/kontakt
rogue#9469
a
Awatar użytkownika
Now I am paying for the mistakes of the past
30
189

Post

Nie do końca rozumiał podejście mężczyzny. Z jednej strony wzbraniał się przed tego typu miejscami, nie czując się zbyt dobrze z myślą, że przedstawiciel tej samej płci się na niego patrzył, a z drugiej próbował przekonać Aarona, że cieszy się, że takie miejsca istnieją. Czyżby był jedną z tych osób, które nie potrafią pogodzić się z własną naturą, słownie jej przecząc? A może jego rozmówca z przypadku po prostu nie chciał, by nagle Aaron spojrzał na niego jak na kogoś, z kim zdecydowanie nie warto było rozmawiać. Ostatecznie jedną z tych rzeczy, za którymi sam McKay nie przeszkadzał była nietolerancja i patrzenie na drugą osobę przez pryzmat seksualności. Osobiście nie miał specjalnych oporów przed umawianiem się z facetami, już pomijając fakt, że taki jeden trochę zaczął siedzieć mu w głowie.
-Przykro mi to słyszeć. Nie popieram zmuszania innych do czegoś, czego nie chcą. Rozumiem traumę i sceptyzm, ale zakładanie, że każdy jest taki sam nie pomaga. Następnym razem walnij w krocze, boli najbardziej - stwierdził. Teraz mógł przynajmniej w jakimkolwiek stopniu zrozumieć, czemu mężczyzna był taki sceptyczny. Kiedy spotykało nas bowiem coś złego, ciężko było później przejść z tym na porządek dzienny, bez pozwolenia, by trauma przejęła kontrolę nad naszym zachowaniem. Nawet McKay miał swoje obawy, chociaż mało kto o nich wiedział. Nie był wylewny, ale dzięki temu nie oceniał od razu, skazując drugą osobę na wsadzenia do worka z napisem “odrzucone”.
-Czasami nowe rzeczy mogą być ciekawym i miłym doświadczeniem. Nie wzbraniaj się tak, bo kto wie, może okaże się, że są właśnie dla ciebie- uśmiechnął się lekko, kiedy ten ostatecznie postanowił zostać.
Aaron rzucił przelotne spojrzenie na młodego chłopaka, który pojawił się na scenie. Wydawał się dziwnie znajomy, ale zaraz odrzucił tę myśl. Nie mógł go przecież nigdzie widzieć, bo nie bywał w takich miejscach za często.
-Nie jesteś za długo w Hope Valley, co?

Michael McLuck
Obrazek
WŁADZA Prima Aprilis! celebrity's best friend: Cara & Joseph celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Kamala & Billy Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Happy St. Patrick's Day! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 3 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! DO I KNOW YOU? - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" NIGIRI, NORI I INNE RYBKI - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" PUPPY LOVE - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" KICI, KICI - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" złota rączka - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" CSI Kryminalne zagadki cmentarne - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Bee hunter - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Roar - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ghost treasure - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! Hazelnut Egg Pistachio Egg Funny Bunny - za udział w evencie Wysłałem swoje życzenie do nieba Biorę udział w meczu siatkówki Biorę udział w zawodach surfingowych Buduję zamek z piasku Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Na fali - za udział w evencie My Funny Valentine Baby Don't Stop Always you SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Niestraszny mi dom strachu Kręcę bioderkami na kursie samby Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Kręcę się na karuzeli HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Hope Valley ma głos! Everyone is singing To the North Pole for Saint Nick I won't even wish for snow Make my wish come true Underneath the Christmas tree I don't care about the presents I don't want a lot for Christmas Misty - numer 3 na liście użytkowników z największą ilością odznak na rok forum! temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień THE CHOSEN ONE PHONE ADDICTED I killed Laura Palmer Z Archiwum X I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Oh shit DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK INFLUENCER MŁODY SCENARZYSTA BOGATE CV devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Speedy Gonzales BAŚNIOPISARZ MISTRZ KLAWIATURY I’M A LEGEND King of Cringe PRZYJEZDNY Mam swoje demony WIELBICIEL KAWY Mam własny samochód Czytam książki Gram na gitarze lubię stroić choinkę #teamPepsi Noszę szkła kontaktowe Kocham zwierzęta Po odwyku WIELBICIEL TAJSKIEGO JEDZENIA mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Kocham jesień! Chodzę w adidasach Mam słabe serce Lubię młodszych Dokarmiam bezpańskie koty Nie obchodzę urodzin Uwielbiam lody PIJAM WHISKY WIELBICIEL SUSHI LGBT+ KOCIARZ ROZWODNIK/ROZWÓDKA JESTEM ZAKOCHANY/A URODZONY JESIENIĄ MAM WŁASNY DOM MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU ZNAM 2 JĘZYKI nigdy nie studiowałem/am EMERGENCY SERVICES PSIARZ CZARNA OWCA BUJAM SIĘ DO ROCKA FAN FILMÓW PRZYGODOWYCH NIE OGARNIA WOLONTARIUSZ ZŁOTA RĄCZKA SKRYTY PEWNY SIEBIE PRACOWITY PRACOHOLIK Śpię nago HOME SWEET HOME CZTERY ŁAPY SMERF PRACUŚ PRIDE MONTH 2020 GROUP CHAT Love of cooking Up!
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
31
180

Post

#4 + Outfit

Dość często wracał do tamtej restauracji z sushi by zjeść. I tak, zdecydowanie to miejsce trafiło do jego topki nie tylko ze względu na przystojnego właściciela, którego numer często pojawiał się na jego wyświetlaczu ze względu na wymieniane wiadomości. Jedzenie tam naprawdę mu smakowało i przez te wszystkie wizyty wypróbował już chyba całe menu, dzięki czemu wiedział już co lubi najbardziej. Ale i tak najlepiej mu się jadło w towarzystwie Jeffrey’a. Polubił jego towarzystwo i zawsze miała wiele ciekawych rzeczy do powiedzenia.
Uważał go też za cholernie atrakcyjnego mężczyznę, ale krępował się zaprosić go na randkę czy chociaż zapytać o jego życie uczuciowe, żeby jednak nie oglądać się za zajętym typem. Nie zauważył nikogo kręcącego się wokół niego, ale jego partner albo partnerka mogli mieszkać daleko i nie widywali się zbyt często. Dobrze, że nie był typem, który zaraz wyobraża sobie nie wiadomo co.
Dzień spędził w pracy, ale działo się tam naprawdę niewiele. Był na kilku interwencjach ale to w sumie tyle i więcej spędził za biurkiem niż na mieście. Nudziło mu się strasznie, a papierologia którą musiał się zajmował również nie wydawała mu się interesująca. Na koniec był dziwnie zmęczony ale miał ochotę na drinka. Nie znał jakoś wielu barów w okolicy, ale podczas rozmowy ze współpracownikami dowiedział się, że Red Moon jest często odwiedzanym miejscem. Postanowił zaryzykować, bo w końcu to tylko drink. Nie musiał od razu korzystać z zapewnionych tam usług dodatkowych o których również sporo słyszał.
Wszedł do baru, rozglądając się powoli dookoła. Sunął wzrokiem po prawie nagich ciałach o których pewnie marzył każdy z tu obecnych. Ciekawe ilu z nich skończy w prywatnym pokoju by oddać się przyjemności.
Westchnął, podchodząc do baru i zajął jedno z wolnych miejsc, zamawiając dla siebie alkohol. Odwrócił się chcąc jeszcze raz spojrzeć na tancerzy ale po swojej prawej stronie dostrzegł znajomą twarz. Co on tutaj robił?
— Jeffrey? Nie myślałem, że spotkamy się kiedyś poza restauracją. — powiedział, śmiejąc się pod nosem. Czy to dziwne, że oboje postanowili odwiedzić takie miejsce? Na pewno to było trochę krępujące.

Jeffrey Byun
WŁADZA 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! temat miesiąca - lipiec ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! devine PHONE ADDICTED DUSZA TOWARZYSTWA I'm a fashion star I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU EMERGENCY SERVICES Mam własny samochód Wychowali mnie dziadkowe I see fire
mów mi/kontakt
marshmallow
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
30
181

Post

outfit

Czuł, że w ostatnim czasie był niebywale zapracowany. Kursowanie pomiędzy szpitalem, w którym miał coraz to więcej obowiązków, już niedługo być może mając własną operację bez tak usilnego nadzoru starszych lekarzy, a restauracją, która prosperował coraz to lepiej, było momentami męczące. Starał się nie narzekać, ponieważ był pewien, iż niezależnie od tego, jak potoczy się jego życia, przyszłość miał zapewnioną na całkiem przyzwoitym poziomie, niemniej w niektóre dni było mu po prostu ciężko. Był jedynie człowiekiem i jak każdy człowiek posiadał ograniczenia, głównie cielesne.
Potrzebował chwili relaksu. Paru godzin tylko dla siebie, kiedy to nie będzie musiał myśleć o żadnej ze swoich prac. Jasne, restaurację mógł zostawić innym, ale co poradzić, że lubił w niej gotować? Patrzeć, jak na twarzach klientów pojawia się uśmiech zadowolenia, kiedy kosztują sushi, które wyszło spod jego ręki. To dawało satysfakcję, z której nie umiał zrezygnować. Jedna z jego wad, nad którymi nawet nie starał się pracować.
Dzisiaj przypadł dzień, w którym ciało domagało się relaksu dłuższego, niż kąpiel po ciężkim dniu. Musiał się wyszaleć w dogodny dla siebie sposób, a gdzie indziej, aniżeli w miejscu, w którym człowiek mógł pozwolić sobie na wszystko, włącznie z byciem sobą?
Przebrał się sprawdzając, czy dobrze wygląda. Może wróci do domu z jakąś randką, która umili mu noc? Był otwarty na tego typu doświadczenia, chociaż wiadomo, że przy doborze partnera miał swoje zasady. Nikt wszak nie umawia się, ani czasu nie poświęca komuś, kto nie przypada mu do gustu.
Udał się do klubu licząc, że jakiś chłopak na scenie go zainteresuje. Nie myślał tutaj o spaniu z którymś; byli dla niego za młodzi. Może sam nie był nie wiadomo jak stary, ale wolał bardziej doświadczone osoby, a nie kogoś, przez kogo może zostać posądzony o pedofilię.
Usiadł początkowo przy barze, zaraz wdając się w pogawędkę z jednym mężczyzną. Uroczy, chociaż po czasie zdawał się być dość natrętny, jakby licząc, że zaledwie krótka wymiana zdań wystarczy, by udać się do ubikacji na szybki numerek. Niestety, u Jeffreya nie tak to działało.
Pożegnał się mając nadzieję, że mężczyzna da mu spokój. Nie poszuka kogoś, kto będzie bardziej zadowolony.
Mijając dalszą część baru nie spodziewał się, że spotka tutaj kogoś znajomego.
-Proszę, proszę. Kogo moje oczy widzą - uśmiechnął się do Kiana. Trafił tu przypadkiem, czy może szukał nocnej zabawy? - Na dodatek w takim miejscu, prawda? Prawdę powiedziawszy, jeden z moich ulubionych klubów. Przyznasz, że ma swój klimat. Jesteś z kimś, czy mogę się przysiąść? Staram się spławić pewną osobę - przyznał dość szczerze. Jak zawsze.

Kian Coleman
WŁADZA 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! temat miesiąca - lipiec ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! devine I killed Laura Palmer Laleczka pogardy PRZYJEZDNY LGBT+ ADOPTOWANY Gotuję lepiej od Magdy Gessler W moim łóżku dużo się dzieje PIEROGIS SMERF PRACUŚ Love of cooking
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
31
180

Post

Tęsknił za Bostonem, swoją ekipą i znanymi sobie miejscówkami, które tak chętnie odwiedzał. Wiedział już gdzie znajdzie dobre jedzenie, gdzie podają drinki bez doprawiania ich wodą i wcale nie kosztują miliony monet. Nie szukał okazji jak teraz, umawiając się jedynie z osobami poleconymi przez znajomych, ale unikał głębszych relacji. Bał się, że jeśli się z kimś zwiąże ktoś odkryje jego sekret o uzależnieniu od substancji, które tak usilnie próbował zwalczać. To go skutecznie powstrzymywało, więc spotkania były jednorazowe i nigdy u niego w domu. Bo co jeśli osoba z którą się umówił była podstawiona przez podejrzewających go kolegów i przeszuka mu cały dom jak tylko zaśnie? Paranoja, ale wolał nie ryzykować.
Ostatnio i tak brał coraz mniej, czasem musząc brać kilka dni wolnego, bo głód powodował, że robił się chory i nie był w stanie pracować. W pracy od razu by poznali, że coś jest z nim nie tak, a to nie mogło się wydarzyć. Udawał wzorowego policjanta, a tak naprawdę był oszustem. Ale zdawał sobie sprawę, że musi się za siebie zabrać i to rzucić. Może w końcu mu się uda?
— Tak jakoś wyszło. W pracy polecili mi to miejsce, ale nie myślałem, że spotkam tu kogoś znajomego. — odparł, zerkając na niego. Jego chyba najmniej się tutaj spodziewał i nie podejrzewałby go o takie zainteresowania. Naprawdę mało osób znał, które lubowały się w takich miejscach, szukając przygody na jedną noc. Wszyscy raczej wybierali zwykłe imprezy i bary w centrum, nieliczni wybierali randki z tindera ryzykując, że przyjdzie ktoś nie przypominający osobę ze zdjęcia, ale co kto lubi.
To jeden z jego ulubionych klubów. Czyli bywał tam często. Pytanie tylko jak często i czy zawsze wychodził z niego z towarzystwem? Poczuł ukłucie zazdrości, ale właściwie czemu? Nic ich nie łączyło. Sporo rozmawiali i czasem wymieniali się wiadomościami, ale nie okazywali żadnego zainteresowania. Byli tylko znajomymi.
— Tak, ma klimat. Całkiem interesujące miejsce. — przyznał. Powinien być zdziwiony, że policjanci lubili tu przychodzić? Może, ale nie zamierzał się tym przejmować. Początkowo i tak przyszedł tylko na drinka, a w fajnym towarzystwie może spędzi tu więcej czasu? Przez chwilę poczuł coś dziwnego, słysząc o spławieniu kogoś. Powinien się cieszyć? — Jestem sam, więc zapraszam. Mogę coś jeszcze zrobić, żeby Ci pomóc? — zapytał, klepiąc krzesełko obok siebie i uśmiechając się do niego. Chyba był za stary na takie zabawy i sam raczej nie spławiał nikogo w ten sposób, ale zawsze musi być ten pierwszy raz, prawda? — Nie masz ochoty na randkę? — zapytał, kiedy Jeff usiadł obok niego.

Jeffrey Byun
WŁADZA 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! temat miesiąca - lipiec ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! devine PHONE ADDICTED DUSZA TOWARZYSTWA I'm a fashion star I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU EMERGENCY SERVICES Mam własny samochód Wychowali mnie dziadkowe I see fire
mów mi/kontakt
marshmallow
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
30
181

Post

Nie obcy był mu flirt, jak również znajomości z nowymi przypadkowymi osobami. Ostatecznie właśnie tak ludzie poznawali innych, później decydując, czy mają ochotę znajomość kontynuować, czy jednak nie jest zupełnie dla nich. Jeffrey, który nie narzekał na swoje życie towarzyskie nie miał problemu z wyrzuceniem innych ze swojego otoczenia, jeśli tylko zauważył, że dana osoba jest toksyczna. Ewentualnie zwyczajnie nie miał ochoty na poznanie jej bliżej.
Zupełnie, jak mężczyznę z klubu, który co prawda miły, jednak zupełnie nie wpasowywał się w kryteria mężczyzny.
Widok znajomej twarzy, której zupełnie się tutaj nie spodziewał, napawał go nadzieją, jak również dawał pretekst do tego, by wymigać się od kolejnych niechcianych zaczepek, na które miał mierną ochotę. Może to prawdziwe zrządzenie losu przywiało mu tu Kiana, który nawiasem mówiąc prezentował się iście wspaniale. Już wcześniej zaczęło Byuna dziwić, że pracował jako policjant, a nie model.
-No to jest nas dwóch. Ale chyba nie narzekasz, co? Jeśli tak, pamiętaj, w każdej chwili mogę się zmyć - uśmiechnął się do niego szeroko. Lubił jego towarzystwo. Nic dziwnego, że tak zależało mu, by mężczyzna był stałym klientem w jego restauracji. Lepsze to, niż by miał go jako pacjenta, bo to wyjątkowo by go zabolało. - Tak nawiasem, nie wiedziałem, że policjant lubują się w takich rozrywkach - zażartował. Dla niego przedstawiciele służb byli ludźmi jak wszyscy inni. Owszem, musieli bardziej uważać, będąc bardziej rygorystycznymi, ale kto powiedział, że po ciężkim dniu nie mogli się trochę zabawić? Tym bardziej, że przyjemność była legalna. Przynajmniej ta, która widoczna była dla każdego wchodzącego. Bo to, co działo się za zamkniętymi drzwiami pozostawało dla wielu tajemnicą.
-Zobaczymy w trakcie. Wszystko zależy, jak moja niedoszła randka będzie nachalna - skomentował. Skinął na barmana, by przygotował dla nich kolejne drinki, a sam zajął miejsce obok Kiana. - Nie mam nic przeciwko nim, jeśli tylko są z osobą, która jest dla mnie interesująca. Towarzystwo ma znaczenie - rzucił, spoglądając na niego wymownie. Tak, on z pewnością wpasował się we wszelkie kryteria Jeffreya.
-Co z tobą? Czego tu szukasz? Uciechy na jedną noc, czy po prostu postanowiłeś sprawdzić renomę tego miejsca? - zagadnął.
Upił łyk napoju, który barman postawił przed nim.

Kian Coleman
WŁADZA 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! temat miesiąca - lipiec ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! devine I killed Laura Palmer Laleczka pogardy PRZYJEZDNY LGBT+ ADOPTOWANY Gotuję lepiej od Magdy Gessler W moim łóżku dużo się dzieje PIEROGIS SMERF PRACUŚ Love of cooking
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
ODPOWIEDZ