Karty postaciRelacjeMessengerKalendarzeInstagram
a
Awatar użytkownika
Od 11 miesięcy pani Kennedy i żona Apolla. Mama dwójki ślicznych dzieciaczków : 6-letniego Hermesa i 7-miesięcznej Selene.
28
160

Post

W chwili, gdy kolejny raz słyszała początek melodii zaczęła się zastanawiać kim była ta cała Eliza i co zawiniła, że utwór poświęcony jej służy do wkurwiania ludzi w potrzebie. Jakby nie mogli na ten czas włączyć radia, czy tak wykombinować, by muzyka się zmieniła. Jak w ciąży muzyka klasyczna podobała się jej i małej Selene, tak teraz będzie omijać szerokim łukiem. Jakiego szoku doznała, gdy Polo poderwał się z miejsca i jakby był kompletnie trzeźwy zabrał jej telefon, by rozłączyć się z infolinią. Ściągnęła brwi, ale nawet się nie podniosła, tylko patrzyła co jej mąż wyczynia z telefonem. W jej głowie zrodziło się pytanie, czy do niej też zna numer na pamięć, czy zapamiętuje tylko numery kumpli. Przechyliła nieco głowę, gdy kolejny numer okazał się pomyłką. Boże, środek nocy, a on wydzwania po ludziach. -Ja jebnę na zawał kiedyś - mruknęła, gdy Kennedy się w końcu dodzwoniło kolegi. Podniosła się z łóżka, by odłożyć laptopa na szafkę i wyplątać się ze szlafroka, przecież nie będzie w nim spać. Słuchała rozmowy dwójki ośmiolatków i już zaczynała się zastanawiać, czy nie jest w jakimś "Keeping Up With the Kennedy's". Zaczesała włosy na jeden bok i usiadła przed mężem, by móc pogonić go z tematem portfela. -Portfel kurwa - warknęła i skrzyżowała nogi tak, by siedzieć po turecku. Na zmianę marszczyła brwi i wywracała oczami. Nie będzie przecież wyrywać mężowi telefonu. Odczeka swoje. Nawet jeśli miałoby to trwać 20 minut. W końcu wyciągnęła się w poprzek łóżka i zaczęła machać spuszczonymi nogami. -A więc? - spytała, gdy Kennedy się rozłączył. Chwyciła telefon i zaraz zapisała sobie numer Thomasa, przy okazji dając mężowi czas na nawet krótkie wyjaśnienie sprawy. Cisza. Zero. Nada. Zacisnęła usta w cienką linię i usiadła zaraz obok klatki piersiowej męża. Oparła dłonie na piersi Polo i wbiła w niego wzrok. -No więc? - powtórzyła zniecierpliwiona. Sama chciałaby już spać, ale nie zaśnie póki nie będzie pewna, że dokumenty Polo są w bezpiecznym miejscu. Proste.
DON’T STOP ME NOW MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales MŁODY SCENARZYSTA TEXT ME! PHONE ADDICTED Adam i Ewa PRZYJEZDNY W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM MAM WIĘCEJ DZIECI URODZONY JESIENIĄ YO VIVO ENTRE LAS FLORES - ISLAND JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU lubię upały Rozrzutny I LOVE YOU, BABY! CALL 911 Eminem #*&!@%^ house flipper i'm still alive sticks and stones DANSE MACABRE #SCREAM I DO ON, ONA I DZIECIAKI Z KOŚCI NA OŚCI CAKE BOSS HOME SWEET HOME MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN LIAR, LIAR, LIAR Counting stars Bo do tanga trzeba dwojga
mów mi/kontakt
wikuś
a
Awatar użytkownika
Polo, bo tak na niego mówią bliscy jest kierowca samochodów ciężarowych, ma piękna żonę, która urodziła mu dwójkę dzieci. Synka który kończył niedawno 6 lat i maleńka córkę.
28
184

Post

Dziś mam za mało czasu na życie, a wszystko dlatego że po prysznicu wróciłam do łóżka i wcale nie chciałam z niego wstawać. Ogólnie to źle się czuję i nie powinnam iść do pracy ale nie mam już za dużo urlopów na żądanie więc nawet nie chce o niego prosić. Jak będzie gorzej to l4 ale oby nie! Cóż, Apollo był głupkiem kiedy w pobliżu pojawiali się jego kumple i nie musiał pić alkoholu by mu odbijało. Ale tak działali na niego przyjaciele i w sumie on na nich też. Dlatego też żony że sobą nie zabierał. Miałaby ich tylko za bandę dzieciaków. A mu się nie chciało potem tego wysłuchiwać, jej marudzenia. Skończył rozmowę z kumplem i miał nadzieję że to zadowoli żonę i zwyczajnie da mu w końcu spać. Nie ogarniał wagi problemu. A ona nie ogarniała ze jej mąż chce spać. - Więc idź już spać. - rzucił nieco mamrotajac przez to że miał twarz wciśnięta w poduszkę. Jego żona była wariatka ale miał mała nadzieję że już jej wścieklizną macicy przeszła i zwyczajnie da mu spokój. Niestety tak się nie stało. Westchnal ciężko i walnął ją z wolnej poduszki by w końcu się przymknęła. I spokojnie nie zrobił tego mocno, raczej jak nastolatka na piżama party. - nie masz o co się martwić. A teraz zamknij jadaczkę i śpij. - rzucił zmęczony swoim ciężkim losem. A potem już nie zwracał na nią uwagi. Położył głowę na goły materac i przykrył ją poduszka by na pewno nie słyszeć jej marudzenia. I w sumie czy marudziła czy nie to zwyczajnie po chwili zaczął chrapać.

Zt.
SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! szczęśliwy numerek: twoja twarz brzmi znajomo BOGATE CV DON’T STOP ME NOW MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales MŁODY SCENARZYSTA PHONE ADDICTED Adam i Ewa I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY W ZWIĄZKU MAM WIĘCEJ DZIECI URODZONY WIOSNĄ MAM WŁASNY DOM MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU nigdy nie studiowałem/am Jestem najstarszym dzieckiem I LOVE YOU, BABY! Pracownik na medal help me, i'm poor #*&!@%^ i'm still alive sticks and stones Loża hejterów CALL 911 ON, ONA I DZIECIAKI I DO DOMOWE REWOLUCJE HOME SWEET HOME ROBINSON CRUSOE MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM Counting stars Big gesture
mów mi/kontakt
A.
Zablokowany