Karty postaciRelacjeMessengerKalendarzeInstagram
a
Awatar użytkownika
Była tancerka, która przez kontuzję straciła marzenia o wielkiej karierze, obecnie studentka weterynarii, która kocha zwierzęta i swoją nową pasję. Oprócz tego w jej sercu znalazło się miejsce dla dwóch uroczych kudłatych kulek oraz pewnego niezwykle przystojnego policjanta, przy którym to czuje się naprawdę bezpiecznie, co zrozumiała po tym jak została napadnięta. Niestety odkąd Carter wyjechał wraz ze szczeniakami to jej serce rozsypało się na milion kawałków. Wydawało jej się że poskładała z Chetem, ale ten jedynie pozbawił ją dziewictwa i złamał jej serce.
21
170

Post

Dominic Howard

Te zakupy po drugiej stronie, a dokładniej w centrum miasta okazały się dłuższe niż przedtem przewidywała zapewne przez to że było tam coraz to mniej artykułów spożywczych z długą datą przydatności do spożycia, ponadto o ostatnie sztuki niektórych rzeczy ludzie się wręcz zabijali i musiała często interweniować ochrona. Nigdy nie widziała takich widoków, przypominały jej one obrazy z powieści "Droga" napisanej przez Cormacka McCarthy'ego. Czy to właśnie zbliża się apokalipsa, a ludzie są sobie wrogiem bo każdy chce przetrwać? Jak już wspomniałam zakupy te potrwały dość długo, a nawet dłużej niż oczekiwała, co sprawiło że wręcz w ostatniej chwili znalazła się na przeprawie prowadzącej na tę część wyspy, w której ona mieszka. Jednak po tej stronie chaos był jeszcze większy, spowodowany zapewne tym, że na drodze leżało pierwsze powalone drzewo, a także ludzie opowiadali o tym, jak to u jednego z sąsiadów na podwórku wylądowała martwa krowa. To wszystko oznaczało że tornado jest już blisko. Zostawiła samochód na poboczu i zaczęła z tymi wszystkimi zakupami, obładowana siatkami i reklamówkami iść do domu. Teraz żałowała tego, że jej rodzice wybudowali ich willę na końcu wyspy, by zapewnić sobie spokój, bo czuła już jak uszy od worków wrzynają się w jej delikatne dłonie. Jedna reklamówka się zerwała, wysypując całą zawartość, którą szatynka zaczęła zbierać i upychać w pozostałych torbach, a co się nie zmieściło, pozostawiła z nieukrywanym żalem na ulicy. Upał potwornie dawał się jej we znaki i czy to takie jej wrażenie czy ziemia pod nią zadrżała? Ludzie będący na ulicy wpadli w coraz to większą panikę, potrącili ją, tyle znanych, a jakby się teraz wydawało, wcale nie znanych twarzy. Była tancerka powoli opadała z sił, noga zaczynała jej doskwierać. Z pomocą zjawił się jej przyjaciel i niedaleki sąsiad, Dominic.
- Cześć, możesz mi pomóc z tymi zakupami by donieść je do moich rodziców? - zapytała, ale znów było to wrażenie że ziemia pod nimi zadrżała, ponadto zerwał się tak silny wiatr, że studentka obawiała się porwania przez tak dużą siłę natury. Dominic stwierdził coś o tym, że to za daleko i że maja mało czasu, pobiegli zatem do niego. Gdy byli już u niego w domu, albo w schronie, szatynka przyjrzała się jarzącym się na czerwono, bolesnym plamom na dłoni od dźwigania tych ciężkich świat.
- Dominic, boję się. - odparła, nie precyzując dokładnie czy bała się w tej chwili o swoje życie, jego czy rodziców. A ona bała się tego wszystkiego jednocześnie.
LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Hurricane Season temat miesiąca - listopad BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER For all mankind WHEN WE WERE YOUNG ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING I killed Laura Palmer YO VIVO ENTRE LAS FLORES - ISLAND STUDENT PRACA ZE ZWIERZĘTAMI FAN KOMEDII ROMANTYCZNYCH NIEWINIĄTKO OGLĄDAM ŚMIESZNE KOTKI W INTERNECIE Czytam książki Jedzonko? Tylko słodkie! Kocham zwierzęta Głaszczę obce psy Pijam gorącą czekolade Lubię zapach męskich perfum Często się rumienię Dbam o zwierzaki w schronisku Tańczyłam w balecie Śpię w kusej bieliźnie FRIENDZONE CRY BABY NOTHING LASTS FOREVER GAME MASTER THANK YOU FROM THE MOUNTAIN SMERF PRACUŚ DANSE MACABRE Koniara Takin' this one to the grave shit, where am I? Like a virgin Eminem
mów mi/kontakt
-
a
Awatar użytkownika
Właściciel baru oraz barman, który w wolnym czasie walczy w klatkach przez co nie ma czasu na miłość.
32
185

Post

Dominic w pierwszej chwili nie bardzo zwracał uwagę na to co się działo w miasteczku, ponieważ niebyło go przed ostatnie kilka dni w Hope Valley. Musiał zostać na kilka dni w Miami, bo jego „szef” kazał mu brać udział w kilku nadprogramowych walkach. Ciemnowłosy naprawdę miał już tego powyżej uszu, walk, tych wszystkich ciemnych interesów, choć nie brał udziału z niczym poza walkami, ale zadawał sobie sprawę z tego, że wchodzą tam w grę różne dziwne, poważniejsze. Może zabrzmi to tchórzliwie, jednak nie chciał się nad tym wszystkim zastanawiać i wiele razy powtarzał to swoim „mocodawcą”, a oni to szanowali. Nie robił nikomu niczego złego, a oni… no cóż, tego to się można tylko domyślić. Nie da się ukryć, że dzięki pracy dla nich mógł sobie pozwolić na kupno swojego baru i chociaż na chwile mógł oderwać swoje myśli od tamtego świata. Nikt nie wie czym tak naprawdę zajmuje się Howard. Wiedzą, tylko, że pracuje w Miami i to wystarczy. Kupił bar w Hope Valley i teraz to on zajmuje mu sporo czasu, z czego jest zadowolony.
Dominic zrobił swoje zakupy dzisiaj rano, czyli jak wracał z Miami. Działo się wtedy dużo, a trzeba zaznaczyć, że był tam praktycznie chwile po otwarciu. Był w szoku, więc bardzo szybko załatwił to co miał i pojechał do domu. Wypuścił psa z samochodu i wziął się za chowanie mebli, bo nie chciał, żeby wiatr je zniszczył, ponieważ były drogie. No cóż, za dobre rzeczy trzeba płacić, prawda?
Wyszedł przed dom, gdy pojawiła się Rosalie przed jego domem. Oczywiście, że zgodził się jej pomóc, ale niestety istniało prawdopodobieństwo, że nie zdążą przed przyjściem huraganu, więc nie można ryzykować. Oczywiście od razu zawołał do domu swoją Akitę amerykańską o imieniu Cookie do domu.
- W porządku, tutaj nic ci nie grozi. - jego dom miał naprawdę dobrą konstrukcję, ale również posiada schron, ale jak na razie nie ma potrzeby tam wchodzić.

Rosalie Hepburn
1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! BOGATE CV That's a start ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! I love my children For all mankind TEXT ME! I killed Laura Palmer PSIARZ Jestem najstarszym dzieckiem Jestem przygotowany na apokalipsę zombie Mam świetną orientację w terenie
mów mi/kontakt
natka#4170
a
Awatar użytkownika
Była tancerka, która przez kontuzję straciła marzenia o wielkiej karierze, obecnie studentka weterynarii, która kocha zwierzęta i swoją nową pasję. Oprócz tego w jej sercu znalazło się miejsce dla dwóch uroczych kudłatych kulek oraz pewnego niezwykle przystojnego policjanta, przy którym to czuje się naprawdę bezpiecznie, co zrozumiała po tym jak została napadnięta. Niestety odkąd Carter wyjechał wraz ze szczeniakami to jej serce rozsypało się na milion kawałków. Wydawało jej się że poskładała z Chetem, ale ten jedynie pozbawił ją dziewictwa i złamał jej serce.
21
170

Post

Dominic Howard

Co ona mogła wiedzieć o Dominicu? To, że jest jej sąsiadem, a dokładniej mieszkają na tej samej dzielnicy, po drugie mówią że to ktoś ważny, bo wyjeżdża w sprawach służbowych często do Miami, więc to pewnie tak miał pracę. Po trzecie, słyszała też, że mężczyzna posiada bar w mieście, ale jakoś nie miała okazji się tam wcześniej wybrać. Będąc w tej chwili w La casa de flores ucieszyła się, że ktoś postanowił jej pomóc, bo sama pewnie by sobie z tymi zakupami sobie nie poradziła. Niestety nie było jej dane dotrzeć do domu, więc pod tym względem Dominic znów okazał się być jej bohaterem, skoro zaprosił ją do siebie. To naprawdę miłe z jego strony że przy dość dużym ryzyku zagrożenia był w stanie nie myśleć egoistycznie tylko o ochronie siebie, ale zadbał też o ochronę młodej studentki. Widać że miał psa, bo ludzie którzy posiadają zwierzęta są z reguły bardziej empatyczni i odpowiedzialni.
- Wiem że powinnam czuć się bezpiecznie, bo jesteś odpowiedzialnym człowiekiem, na pewno masz doskonale przygotowany dom na przyjście huraganu, lecz to wciąż nie zmienia faktu, że czuję się obecnie tak jak podczas napadu, całkowicie bezbronna, jakbym nie miała możliwości zapanowania nad tym co za chwilę nastąpi. - wyznała, głaszcząc po głowie psa, którzy wyczuł pewnie jej zaniepokojenie, ale nie zawarczał, jedynie przyszedł ją obwąchać i trącając nosem zwracał na siebie uwagę dziewczyny. Tak, psie towarzystwo zawsze dodawało jej otuchy i poczucia bezpieczeństwa, choć patrząc na tego psa wspominała jeszcze czasem ukochane szczeniaki, które nawet nie ma pojęcia jak obecnie wyglądają, bo Carter nie śmiał odpisać na jej wiadomość z prośbą o zdjęcia szczeniaków. Przy mężczyźnie również czuła się bezpieczna, ale obawiała się ponownie zaufać, za każdym razem gdy to się stało, jej serce znów było złamane na milion, jeśli nie miliard kawałków. Ale prawdą jest to, że ten napad podczas którego prawie została zgwałcona został gdzieś w jej głowie i sprawił, że po nim nigdy nie poczuła się w stu procentach bezpieczna. Chet oczywiście obiecał jej, że nauczy ją technik samoobrony, by nigdy więcej nie dopuściła do takiej sytuacji by zostać damą w opałach, bo rycerz może nigdy się nie nadjechać przy następnej okazji, jednak po tym jak się ze sobą przespali chłopak ją oszukał, wodząc za nos i kręcąc jednocześnie z nią i Jordaną. Tak więc została znów bez nauki samoobrony, a do szkoły tego typu nie chciała iść, w obawie że będą się tam jej pytać o doświadczenia, o których to nie chciała rozmawiać. Kto by chciał mówić o tym, że był ofiarą i że było blisko by ktoś skrzywdził ją tak, jak nie powinno się krzywdzić żadnej kobiety?
LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Hurricane Season temat miesiąca - listopad BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER For all mankind WHEN WE WERE YOUNG ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING I killed Laura Palmer YO VIVO ENTRE LAS FLORES - ISLAND STUDENT PRACA ZE ZWIERZĘTAMI FAN KOMEDII ROMANTYCZNYCH NIEWINIĄTKO OGLĄDAM ŚMIESZNE KOTKI W INTERNECIE Czytam książki Jedzonko? Tylko słodkie! Kocham zwierzęta Głaszczę obce psy Pijam gorącą czekolade Lubię zapach męskich perfum Często się rumienię Dbam o zwierzaki w schronisku Tańczyłam w balecie Śpię w kusej bieliźnie FRIENDZONE CRY BABY NOTHING LASTS FOREVER GAME MASTER THANK YOU FROM THE MOUNTAIN SMERF PRACUŚ DANSE MACABRE Koniara Takin' this one to the grave shit, where am I? Like a virgin Eminem
mów mi/kontakt
-
a
Awatar użytkownika
Właściciel baru oraz barman, który w wolnym czasie walczy w klatkach przez co nie ma czasu na miłość.
32
185

Post

Dominic nie jest człowiekiem, który przejmuje się plotkami, reaguje dopiero wtedy, gdy plotki zaczynają przyjmować jakieś dziwne znaczenie. Oczywiście nie jest przy tym chamski, ponieważ nie jest typem człowieka, który żyje z tego by wszczynać jakieś dyskusje czy nawet burdy, choć pewnie jego wygląd świadczy o czymś zupełnie innym. Ludzie bardzo często się go boją, czego kompletnie nie rozumiał. Na szczęście ludzie z jego dzielnicy przekonali się, że wygląd nie świadczy o charakterze człowieka. Pierwsze zrobiły to dzieciaki z okolicy i to przez przypadek, bo na jego podwórko wpadła piłka, gdy dzieciaki grały na ulicy. Widział to, ale chciał zobaczyć co zrobią, bali się wejść, bo mieszka tam „ten wielki facet, o którym mama mówiła”. Nie był zły, ale zrobiło mu się po prostu przykro, że nikt nie zadał sobie trudu by po prostu podejść i zagadać. Najmniejszy z chłopców się odważył i zadzwonił do jego drzwi. Grzecznie zapytał czy mogą wejść po piłkę, oczywiście Dom się zgodził, bo nie jest typem człowieka, który krzyczy na dzieciaki, bo sobie grają. Zgodził się, ale pod warunkiem, że będzie mógł z nimi zagrać. Na jego twarzy cały czas widniał szeroki uśmiech. I w taki sposób przekonał do siebie dzieciaki i innych, ale to nie oznacza, że plotki nie powstają. Niby nic takiego się nie wydarzyło, jednak przekonało ludzi, że nie taki diabeł straszny jak go malują.
- Czasem nie jesteśmy w stanie kontrolować tego co czujemy, zwłaszcza po takich przeżyciach jakie masz za sobą. Współczuje. - powiedział i w jego jasnych oczach można było dostrzec to o czym mówi. Nie miał prawa wypytywać dziewczyny o szczegóły tego co się stało, ale nigdy nie jest łatwo przejść do porządku dziennego po traumatycznych przeżyciach, jeśli takowe mamy za sobą. - Ale wydaje mi się, że nie będzie tak źle. Ludzie za mocno panikują. - tym razem się do niej uśmiechnął.
Dominic nie chciał jej wpędzać w strach czy by czuła się przy nim niekomfortowo, ale nie da się ukryć, że nie znali się za dobrze, bo tylko z widzenia, a po napadzie, do którego doszło na pewno nie czuje się w jego towarzystwie dobrze.
Cookie jest bardzo kochanym pieskiem, chociaż na pierwszy rzut oka wydaje się groźnym psem, ale tak naprawdę to szczeniak w ogromnym ciele dorosłej Akity Amerykańskiej. - Masz może ochotę się czegoś napić? Albo zjeść? - zaproponował, gdy sprawdził czy okna są szczelnie zamknięte.

Rosalie Hepburn
1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! BOGATE CV That's a start ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! I love my children For all mankind TEXT ME! I killed Laura Palmer PSIARZ Jestem najstarszym dzieckiem Jestem przygotowany na apokalipsę zombie Mam świetną orientację w terenie
mów mi/kontakt
natka#4170
a
Awatar użytkownika
Była tancerka, która przez kontuzję straciła marzenia o wielkiej karierze, obecnie studentka weterynarii, która kocha zwierzęta i swoją nową pasję. Oprócz tego w jej sercu znalazło się miejsce dla dwóch uroczych kudłatych kulek oraz pewnego niezwykle przystojnego policjanta, przy którym to czuje się naprawdę bezpiecznie, co zrozumiała po tym jak została napadnięta. Niestety odkąd Carter wyjechał wraz ze szczeniakami to jej serce rozsypało się na milion kawałków. Wydawało jej się że poskładała z Chetem, ale ten jedynie pozbawił ją dziewictwa i złamał jej serce.
21
170

Post

Dominic Howard

Może słyszała jakieś uwagi na temat Dominica, zwłaszcza od lokalnych plotkar, które to nie robią nic innego, jak szukają powodu by obgadać sąsiadów. Mogła tak usłyszeć jakieś wydumane historyjki o nielegalnych interesach czy o tym, że ten facet jest przerażający, bo ma podobno jakieś takie bardzo przenikliwe spojrzenie. Co widziała Rosalie patrząc na mężczyznę? Otóż widziała w nim mężczyznę, co prawda przystojnego, ale i również stonowanego, spokojnego i naprawdę miłego, bo pewnie nie raz pomógł jej czy jej rodzicom gdy coś się u nich wydarzyło. Nie miała zatem powodów by oceniać go źle, jednak sam fakt tego, przez co ogółem przeszła sprawiał, że dziewczyna obawiała się ponownie zaufać. Każdy mężczyzna, któremu zaufała ostatecznie wykorzystywał jej zaufanie i ją ranił, nie zamierzała zatem popełniać kolejny raz tego samego błędu, tym razem będąc bardziej wycofaną. Coś w spojrzeniu mężczyzny jednak podpowiadało jej, że Howard jest osobą godną zaufania. A co jeśli jej intuicja znów się pomyliła wobec kolejnego mężczyzny? Posłała mu delikatny uśmiech po jego słowach, naprawdę niewiele osób było w stanie ją zrozumieć, bo nie każdy z nas na co dzień jest napadany, albo próbowano go zgwałcić. Miała jednak wrażenie, że on doskonale rozumiał, co miała na myśli dziewczyna, może ktoś kiedyś również go napadł?
- Dziękuję za zrozumienie, naprawdę mam wrażenie że jesteś jednym z nielicznych, którzy są w stanie zrozumieć te moje wewnętrzne obawy po tym nieszczęsnym napadzie. - dodała z wdzięcznością, bo czasami taka zwyczajna rozmowa była o niebo lepsza aniżeli wizyta u psychologa. Łatwiej zrozumieć sytuację drugiej osoby gdy sami przeżyjemy podobną, bądź identyczną traumę w życiu.
- Racja, tak rozdmuchali ten nadchodzący huragan, jakby wraz z nim miał nastąpić koniec świata. Jeszcze ci ludzie, wykorzystujący sytuację i twierdzący, że przewidzieli apokalipsę i to niebawem. - to nie tak, że uważała iż nie należało ostrzegać ludzi przed nadchodzącym niebezpieczeństwem, bo trzeba było to robić, by ci co mogą zdążyli uciec z niebezpiecznego rejonu. Nie należało jednak straszyć mieszkańców, by potem rozkupywali i rozkradali sklepy, szykując się na istny koniec świata. Nadal była w szoku po wizycie w supermarkecie w centrum miasta i pewnie przez jakiś czas będą jej o tym przypominać te małe siniaki na rękach, których to nabawiła się przepychając się z wózkiem przez tłum. Na pewno nie obawiała się Cookie'go, bo pies zareagował na nią bardzo pozytywnie, ona na niego zresztą też, więc nie było mowy o jakimś strachu. Gładząc psi pyszczek spojrzała na mężczyznę.
- Nie wiem czy cokolwiek jest w stanie mi teraz przejść przez gardło, ale napiłabym się jakiejś ciepłej, owocowej herbaty. - stwierdziła i jak na zawołanie zaburczało jej w brzuchu, uświadamiając ją tym samym w tym, że lepiej by było, gdyby jednak zdecydowała się coś zjeść.
LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Hurricane Season temat miesiąca - listopad BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER For all mankind WHEN WE WERE YOUNG ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING I killed Laura Palmer YO VIVO ENTRE LAS FLORES - ISLAND STUDENT PRACA ZE ZWIERZĘTAMI FAN KOMEDII ROMANTYCZNYCH NIEWINIĄTKO OGLĄDAM ŚMIESZNE KOTKI W INTERNECIE Czytam książki Jedzonko? Tylko słodkie! Kocham zwierzęta Głaszczę obce psy Pijam gorącą czekolade Lubię zapach męskich perfum Często się rumienię Dbam o zwierzaki w schronisku Tańczyłam w balecie Śpię w kusej bieliźnie FRIENDZONE CRY BABY NOTHING LASTS FOREVER GAME MASTER THANK YOU FROM THE MOUNTAIN SMERF PRACUŚ DANSE MACABRE Koniara Takin' this one to the grave shit, where am I? Like a virgin Eminem
mów mi/kontakt
-
a
Awatar użytkownika
Właściciel baru oraz barman, który w wolnym czasie walczy w klatkach przez co nie ma czasu na miłość.
32
185

Post

Ciemnowłosy nie jest złym człowiekiem i każdy kto go zna doskonale o tym wie. Ludzie lubią gadać i to nie konieczne prawdę, a w takim miasteczku jak Hope Valley, gdzie każdy się zna to jest jeszcze prościej o to by powstawały jakieś plotki. Dom teraz polepszył sobie trochę standard życia, ponieważ kupił dom i ma lepszy dom, więc od razu gadają, że lewe interesy, a może nawet handluje narkotykami! No pewnie, sprzedaje go dzieciakom, z którymi czasami gra w piłkę. Dominica można porównać do psa, a właściwie to amstaffy, które wyglądają groźnie, ale tak naprawdę są kochanymi zwierzakami o wielkim sercu. Co prawda Dominic nie gryzie, ani nic w tych rzeczy, jednak wiadomo o co chodzi. Nigdy nikomu specjalnie krzywdy nie zrobi, za to sam został kilka razy skrzywdzony, zwłaszcza przez płeć przeciwną, bo chyba ma za dobre serce, ale nie stracił wiary w to, że kiedyś jeszcze sobie ułoży życie, przecież nie jest jakimś starcem w bardzo podeszłym wieku. Ma dopiero trzydzieści dwa lata i jeszcze jest dla niego nadzieja, prawda? No w każdym razie tak sobie powtarza. Chce sobie ułożyć życie, ale jego „reputacja” jest mocniejsza niż chęć poznania tego jakim naprawdę jest człowiekiem.
Czasami trzeba po prostu wierzyć intuicji, a ludzie, którzy wykorzystują kogoś dla swoich dziwnych celów powinni mieć osobne miejsce w piekle, bo tak się nei robi. Zaufanie jest czymś bardzo ważnym i gdy po raz kolejny ktoś nas zawiedzie nie chcemy obdarzyć tym rzadkim klejnotem drugiej osoby by znów nie cierpieć, a przez to możemy stracić coś naprawdę cennego, coś czym jest właśnie relacja z odpowiednim człowiekiem, ale czy Dominic to ta osoba? Na pewno jej nie skrzywdzi, ani nie wykorzysta.
- Ludzie nie zdają sobie sprawy z tego jak to wpływa na umysł dopóki sami tego nie przeżyją. - odparł jakby w zadumie. - Jakiś czas temu zapobiegłem właśnie takiej sytuacji. Pewna dziewczyna została napadnięta w klubie, w którym pracowałem. - sam nie wiedział dlaczego jej powiedział o tym, ale jakoś czuł, że dobrze robi. - Kobiety powinny umieć się obronić przez takimi idiotami. - nie mówił tego w złej wierze, po prostu stwierdził fakt. - To prawda, a większość w to uwierzyła. Mentalność tłumu. - powiedział wzruszając ramionami. Trzeba się przygotować na różne ewentualności, ale wszystko z głową. - Już się robi! - jednak słysząc burczenie w brzuchu zaśmiał się i po chwili wrócił z napojami i przekąskami. - Śmiało. - zachęcił dziewczynę samemu sięgając po drobny posiłek.

Rosalie Hepburn
1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! BOGATE CV That's a start ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! I love my children For all mankind TEXT ME! I killed Laura Palmer PSIARZ Jestem najstarszym dzieckiem Jestem przygotowany na apokalipsę zombie Mam świetną orientację w terenie
mów mi/kontakt
natka#4170
a
Awatar użytkownika
Była tancerka, która przez kontuzję straciła marzenia o wielkiej karierze, obecnie studentka weterynarii, która kocha zwierzęta i swoją nową pasję. Oprócz tego w jej sercu znalazło się miejsce dla dwóch uroczych kudłatych kulek oraz pewnego niezwykle przystojnego policjanta, przy którym to czuje się naprawdę bezpiecznie, co zrozumiała po tym jak została napadnięta. Niestety odkąd Carter wyjechał wraz ze szczeniakami to jej serce rozsypało się na milion kawałków. Wydawało jej się że poskładała z Chetem, ale ten jedynie pozbawił ją dziewictwa i złamał jej serce.
21
170

Post

Dominic Howard

Dominic nie wyglądał groźnie, poza tym był zawsze miły dla Rosalie, więc czemu by dziewczyna miała się go obawiać? Wcale tego nie robiła, nie obawiała się go, teraz nawet była mu wdzięczna za to, że przyjął ją na czas huraganu pod swój dach. Jedyne czego się obawiała to ponownie zaufać jakiemukolwiek mężczyźnie, bo już zbyt wiele razy została wykorzystana i porzucona, czy ogółem skrzywdzona, poprzez złamanie serca na przykład. Nie wiedziała nawet, że mężczyzna ten też wielokrotnie miał złamane serducho przez kobiety, pewnie gdzieś tam uważała że taki przystojny, charyzmatyczny i czarujący mężczyzna łamie niewieście serca, a nie że to jego serce jest łamane, bo jest dobrym człowiekiem. Z drugiej strony wystarczy spojrzeć na Rosalie, czy ona wygląda na taką, której to zawsze mężczyźni łamią serca, którą wykorzystują i porzucają? Każdy by powiedział że to ona jest kokietką, flirciarą, łamie męskie serca podczas gdy jest zupełnie inaczej. Pozory mylą najwidoczniej. Doceniła to, że mężczyzna jej powiedział o swoim bohaterskim czynie, bo dla niej teraz był bohaterem, skoro obronił przedstawicielkę płci słabszej przed napastnikiem. Wiedziała też doskonale co musiała czuć tamta dziewczyna, w końcu sama była w takiej samej sytuacji i to dość niedawno. Od razu zupełnie inaczej patrzyła na Howarda.
- To jest okropne, że niektórzy mężczyźni myślą, że mogą sobie wziąć kobietę od tak, bo im się spodobała i nie rozumieją słowa "nie". Na szczęście mamy jeszcze na świecie takich rycerzy jak ty, którzy nas uratują gdy znajdziemy się w opałach. - przyznała z uznaniem, choć na początku wypowiedzi była wręcz zniesmaczona. Niezależnie gdzie jest kobieta to jest ona istotą myślącą i wie, czy czegoś chce czy nie i czy chce tego z danym mężczyzną, który się do niej dostawiał. Najważniejsze by taki jegomość wiedział, kiedy przestać, a nie brać "to co mu się należy" siłą. Tego najbardziej nie znosiła w płci przeciwnej, a w swojej tej słabości. Jednocześnie podziwiała rycerską postawę Dominica, niestety ta przypominała znów Cheta, który i tak potem ją skrzywdził. Ten świat jest porąbany.
- Skoro już o samoobronie mowa to czy miałbyś może czas i chęć by nauczyć mnie jakichś podstaw bym mogła się obronić, albo przynajmniej zyskać na czasie do ewentualnej ucieczki? - zapytała, gdy nagle wpadł jej ten pomysł do głowy. Tak bardzo chciała umieć się bronić przed złoczyńcami, że liczyła wręcz na to by Dominic jej w tym pomógł.
- Czasami zastanawiam się, czy ludzie są tak ograniczeni, czy zaślepieni wzorcami które dyktują im jak mają żyć. - i nie miała tutaj na myśli wzorców jakimi są rodzice dla dzieci tylko bardziej wzorców z internetu, gdzie ktoś powtarza bzdury by tylko wywołać burzę wśród tłumu i niepotrzebne zamieszanie, które to widziała w tamtym sklepie do niedawna. Pewnie będzie miała siniaki po tych zakupach, bo ci ludzie zachowywali się jak uciekające stado i taranowali wszystko co mieli na swojej drodze. Ostatecznie skusiła się na jakąś przekąskę, skosztowała i zasmakowało jej to.
- Ej to jest przepyszne, dasz mi przepis? - zapytała, bo wyglądało to na zrobione przez mężczyznę, a smakowało rewelacyjnie. Teraz Hepburn nie wiedziała czy była aż tak głodna, czy naprawdę mężczyzna dodał do przekąsek jakiegoś tajnego składnika.
LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Hurricane Season temat miesiąca - listopad BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER For all mankind WHEN WE WERE YOUNG ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING I killed Laura Palmer YO VIVO ENTRE LAS FLORES - ISLAND STUDENT PRACA ZE ZWIERZĘTAMI FAN KOMEDII ROMANTYCZNYCH NIEWINIĄTKO OGLĄDAM ŚMIESZNE KOTKI W INTERNECIE Czytam książki Jedzonko? Tylko słodkie! Kocham zwierzęta Głaszczę obce psy Pijam gorącą czekolade Lubię zapach męskich perfum Często się rumienię Dbam o zwierzaki w schronisku Tańczyłam w balecie Śpię w kusej bieliźnie FRIENDZONE CRY BABY NOTHING LASTS FOREVER GAME MASTER THANK YOU FROM THE MOUNTAIN SMERF PRACUŚ DANSE MACABRE Koniara Takin' this one to the grave shit, where am I? Like a virgin Eminem
mów mi/kontakt
-
a
Awatar użytkownika
Właściciel baru oraz barman, który w wolnym czasie walczy w klatkach przez co nie ma czasu na miłość.
32
185

Post

Dominic to człowiek, który wie jaka jest jego wartość i nikt, ani nic tego nie zmieni. Lubił siebie, swoje wady i zalety, ale w zdrowy sposób. Nie jest jakimś narcyzem, który nie zwraca na nic innego uwagi poza swoim tyłkiem. Lubi ludzi i bardzo chętnie wchodzi z nimi w interakcje, ale kiedy ktoś widzi to w jaki sposób Dom walczy to ma wrażenie, że jest agresywny i nie podchodzą do niego. Nie da się ukryć, że w walkach jest bardzo dobry, a nawet najlepszy. Nie są to puste przechwałki, a potwierdzają to fakty, właściwie to jest jego wygrana. Nie przegrał do wielu lat, dlatego mógł sobie pozwolić na zakup swojego domu oraz baru, który nawiasem mówiąc dobrze prosperuje, aż sam jest zdzwiony. Oczywiście na czas huraganu wszystko zostało zamknięte i zabezpieczone by przede wszystkim nic się nie stało, ale też by on nie miał ogromnych strat, na które nie chciał sobie pozwolić. Nie wiadomo co się stanie, czy w ogóle cały ten huragan przyjdzie i osiągnie taką moc jaka jest zapowiadana. Czy to po prostu ludzie za bardzo się nakręcili i panikują.
- Ostatnio nie rozumiem postepowania ludzi, a zwłaszcza facetów w takiej sytuacji. Jak można kogoś tak skrzywdzić? Przecież nie dość, że to jest okropne to potem niszczy życie biednej dziewczynie. Nie łatwiej zagadać? - co prawda zadał pytanie, ale bardziej to było pytanie retoryczne. Howard też nie powiedział tego kobiecie by uważała go za bohatera. - Nie jestem żadnym rycerzem. Każdy powinien się tak zachować. - w jego głosie można było wyczuć hardość, jednak nie da się ukryć, że takiego typu zachowanie jak reakcje jest czymś wyjątkowym to gdzie nasz świat zmierza? Jeśli tak dalej pójdzie to co się stanie z ludźmi? Czy dojdzie kiedyś do tego, że przejdziemy całkowicie na znieczulice? Dziwne rzeczy się dzieją.
- Nie wiem czy jestem odpowiednią osobą do tego. - zastanowił się przez chwile, bo jego dyscyplina nie ma nic wspólnego z samoobroną. - Chociaż wydaje mi się, że mogę ci pokazać jak się bronić. - dodał.
- Każdy chyba myśli, że ich to nie dotyczy i dzieje się to co się dzieje. - wzruszył swoimi dobrze zbudowanymi ramionami. Wzorce wzorcami, jednak ludzie zachowują się w taki sposób jak by mieli wyprany mózg z wszelakich uczuć czy przemyśleń.
- Nie ma sprawy. - uśmiechnął się do kobiety.

Rosalie Hepburn
1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! BOGATE CV That's a start ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! I love my children For all mankind TEXT ME! I killed Laura Palmer PSIARZ Jestem najstarszym dzieckiem Jestem przygotowany na apokalipsę zombie Mam świetną orientację w terenie
mów mi/kontakt
natka#4170
a
Awatar użytkownika
Była tancerka, która przez kontuzję straciła marzenia o wielkiej karierze, obecnie studentka weterynarii, która kocha zwierzęta i swoją nową pasję. Oprócz tego w jej sercu znalazło się miejsce dla dwóch uroczych kudłatych kulek oraz pewnego niezwykle przystojnego policjanta, przy którym to czuje się naprawdę bezpiecznie, co zrozumiała po tym jak została napadnięta. Niestety odkąd Carter wyjechał wraz ze szczeniakami to jej serce rozsypało się na milion kawałków. Wydawało jej się że poskładała z Chetem, ale ten jedynie pozbawił ją dziewictwa i złamał jej serce.
21
170

Post

Dominic Howard

To bardzo ważne by znać swoją wartość i umieć się cenić. Wielu młodych ludzi wchodzących dopiero na rynek pracy jeszcze nie ma tego wypracowanego i zdarzają się pracodawcy, którzy skrzętnie to wykorzystują, płacąc im wręcz najniższą krajową, za bardzo duży nawał obowiązków. Są też tacy którzy dopiero po studiach uważają się za specjalistów w każdej dziedzinie i powinni zarabiać miliony, a to też nie do końca prawda, bo doświadczenie zdobywa się latami i naprawdę to związane ze studiami ma się często nijak do tego, czego trzeba będzie wyuczyć się w pracy. Rosalie póki co była chyba bardziej skłonna ku typowi pierwszemu, w sensie nie doceniała się, mimo że miała wyższą wartość, ale nauczy się i tego. Howarda również nie odbierała jako narcyza, a nie widziała nigdy jak on walczy, więc nie mogła ocenić co wtedy by o nim sądziła. Jakoś nigdy boks i oglądanie walk jej nie kręciło, wolała siatkówkę plażową. Westchnęła gdy pojawiły się trudne tematy.
- Czasami mam wrażenie, że tutaj chodzi o swego rodzaju dominację, że to on chce pokazać jakim jest panem i władcą oraz że może mieć każdą i to dosłownie. Jednak przez to tworzy się niezdrowa relacja oprawca-ofiara. Cieszę się że żyjemy w kraju, gdzie kobiety nie są zmuszane do wyjścia za mąż za mężczyznę, który je skrzywdził. - kiedyś słyszała czy może nawet czytała historię gdzie kobiety w krajach Arabskich są zmuszane do ślubów z mężczyznami z którymi straciły cnotę. Jeśli to było z miłości i kobieta zrobiła to polubownie to sprawa była prosta, ale często w tamtych krajach dochodziło też do gwałtów i taka kobieta była zmuszona żyć z człowiekiem, który odebrał jej radość czerpaną z uprawiania miłości. Takie kobiety też często kończyły popełniając samobójstwo. Zaczęła się interesować tym tematem gdy sama prawie została ofiarą, a gdyby nie interwencja Cheta to pewnie by nią została. Może powinna zostawić ten temat za sobą, ale ona czuła potrzebę drążenia go, by uświadomić sobie, jaką jest szczęściarą i żeby bardziej uważać i nie ufać tak w pełni.
- Niestety w takich sytuacjach większość odwraca wzrok, a gdy dojdzie do sprawy w sądzie to mówią, że ona sama tego chciała, że go prowokowała, że miała niewłaściwy strój. A przecież nic nie powinno tłumaczyć sprawcy z popełnienia przestępstwa. - to też powiedziała twardo, bo naprawdę bolała ją ta wszechogarniająca znieczulica ludzka, która pleniła się niczym chwast w społeczeństwie. Naprawdę obawiała się swojego dalszego losu, a także swoich dzieci i wnuków, bo niedługo nikt nie będzie na nic reagował gdy drugiej osobie będzie się działa krzywda. Szkoda że tak mało jest na świecie prawdziwych rycerskich mężczyzn o właściwej postawie widząc krzywdę innych.
- Nie chcesz mi pomóc? - tak odebrała jego pierwsze słowa na jej prośbę o lekcje samoobrony, ale chwilę potem mężczyzna zmienił zdanie i to już bardziej się spodobało szatynce. Chciała wiedzieć cokolwiek, by móc w przyszłości poradzić sobie z każdym napadem, bo nigdy nie wiadomo czy ktoś ją uratuje, czy odwróci wzrok mówiąc że sama tego chciała. A nikt nie chce być nigdy zgwałcony.
- Cieszę się, że jednak zdecydowałeś się mnie czegoś nauczyć. To na kiedy się umawiamy? - zapytała chętnie, bo naprawdę chciała czym szybciej zacząć takie lekcje podstaw. Umiejętność obrony przed atakiem już było wystarczająco ważne.
- To prawie jak przy wyborach. Ilu wyborców nie pójdzie zagłosować bo "a mój głos i tak niczego nie zmieni"? A każdy pojedynczy głos ma znaczenie. - stwierdziła, porównując te dwie niezwiązane ze sobą sytuacje, ale jakoś tak jej pasowały do stwierdzenia że każdy patrzy na czubek własnego nosa, a cała reszta go nie dotyczy i nie interesuje.
LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Hurricane Season temat miesiąca - listopad BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER For all mankind WHEN WE WERE YOUNG ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING I killed Laura Palmer YO VIVO ENTRE LAS FLORES - ISLAND STUDENT PRACA ZE ZWIERZĘTAMI FAN KOMEDII ROMANTYCZNYCH NIEWINIĄTKO OGLĄDAM ŚMIESZNE KOTKI W INTERNECIE Czytam książki Jedzonko? Tylko słodkie! Kocham zwierzęta Głaszczę obce psy Pijam gorącą czekolade Lubię zapach męskich perfum Często się rumienię Dbam o zwierzaki w schronisku Tańczyłam w balecie Śpię w kusej bieliźnie FRIENDZONE CRY BABY NOTHING LASTS FOREVER GAME MASTER THANK YOU FROM THE MOUNTAIN SMERF PRACUŚ DANSE MACABRE Koniara Takin' this one to the grave shit, where am I? Like a virgin Eminem
mów mi/kontakt
-
Zablokowany