Karty postaciRelacjeMessengerKalendarzeInstagram
a
Awatar użytkownika
Kontuzjowany tancerz, który nie może przeboleć zaprzepaszczenia własne kariery. Chłodny i skryty, z dystansem podchodzi do ludzi, więc nawet nie próbuj na siłę stawać się jego przyjacielem, bo nic z tego nie będzie.
28
188

Post

ubranie

Dean nie znał osoby, która nie celebrowałaby Nowego Roku w należyty sposób, nie ciesząc się przy tym, że rok właśnie trwający dobiega końca, zostawiając po sobie często jedynie niesmak. Pojawiała się nadzieja, że kolejny będzie znacznie sprzyjający, a wiadomo, że koniec końców wychodziło tak samo, czyli beznadziejnie. Nie to, aby Atherton był jakimś pesymistą, co to to nie, niemniej realistyczne myślenie kazało mu sądzić, że jutro nic się nie zmieni, kiedy obudzą się w następnym to roku. Wszystko dookoła będzie wyglądało tak samo, ludzie będą zachowywali się w identyczny sposób, co najwyżej miotając się po ostrym zatruciu alkoholem, który w siebie wlali dnia poprzedniego.
Jeśli chodziło o zabawę, Dean nie był wyjątkiem. Co prawda nie wziął udziału w jakiejś szalonej imprezie, która na długie lata miała się zapisać na łamach miasteczka, niemniej spędził ten czas w gronie osób, które w miarę lubił, a które nie doprowadzały go do szewskiej pasji.
Alkohol się lał, nikt nikogo nie upominał, nikt nikogo nie stopował. Tancerz, który wielkim fanem upijania się nie był, dzisiejszego dnia pozwolił sobie na spuszczenie z tonu. Och, oczywiście, że wiedział, iż jutro będzie tego żałował, ale jeden dzień raczej nie będzie miał większego wpływu na jego formę, nad którą tak dokładnie pracował.
Nic dziwnego, że kiedy zbliżała się północ, chłopak był już trochę wstawiony. Daleko było mu do stanu Claudii, która zaległa gdzieś na podłodze, kompletnie zalana, ale z całą pewnością nie mógłby podejmować świadomie żadnych decyzji. Tym samym nie można było od niego wymagać logicznego myślenia, dzięki któremu mógłby zapobiec pewnym zdarzeniom, które później miały miejsce.
Zaledwie kilkanaście minut przed wyczekiwaną godziną, chłopak wraz z kilkoma osobami z towarzystwa, postanowił puścić fajerwerki. Miało ich nie był, nigdy nie był ich fanem, niemniej jakoś tak się zdarzyło, że ostatecznie miały zostać wystrzelone. Jedna, ale za to jaka duża!
Trochę niepewnie ustawił fajerwerki, wbijając ją w ziemię. Skąd miał wiedzieć, że poszło mu gorzej, niż mu się zdawało?
Machnął na to ręką, zbyt zaćmiony alkoholem, aby miało to większe znaczenie i odpalił.
Tu pojawił się pierwszy problem. Petarda szybko zmieniła trajektorię lotu i zamiast z górę zwyczajnie, jak gdyby nigdy nic, zaczęła szybować w pionie ku jakiemuś chłopakowi, którego z tej odległości nie poznawał. Zresztą pewnie i tak nie umiałby podać jego imienia.
-EJ, TY! Leci! - zadarł się do niego, mając nadzieję, że w porę się odsunie. Ba, Dean nawet sam zaczął biec w stronę chłopaka, jakby licząc na to, że uda mu się fajerwerki prześcignąć.

Skye Atterberry
WŁADZA SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! celebrity's best friend: Kamala & Billy celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Cara & Joseph Creepypasta - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" 3... 2... 1... BOOM - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym I won't make a list and send it Zachęcam znajomych do akcji Na fali - za udział w evencie Love shot Hope Valley ma głos! This is all I'm asking for The sound of children's laughter Underneath the mistletoe All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I'm just gonna keep on waiting I won't even wish for snow I won't ask for much this Christmas Make my wish come true There upon the fireplace I don't care about the presents I don't want a lot for Christmas Tworzę relacje jak prawdziwy influencer temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - lipiec BOGATE CV ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! devine PHONE ADDICTED INFLUENCER KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK DUSZA TOWARZYSTWA Oh shit Wszystko pod kontrolą I'm a fashion star I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY OSIEROCONY/A WYSPORTOWANY LUBIĘ ZIÓŁKO WŁASNY BIZNES JESTEM NIEWIERZĄCY/A SKRYTY PEWNY SIEBIE PRACOWITY SEKSOHOLIK Nogi same mi się rwą do tańca DANCING QUEEN SMERF PRACUŚ I'm Polish, kurwa!
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
posiadacz dziwnego imienia z pasją do rysowania i grania na gitarze, marzy by wyrwać się z tego miasta ale do tego jeszcze daleka droga
22
172

Post

Skye co roku obiecywał sobie w Sylwestra, że nadchodzący rok będzie jego rokiem! Że będzie super! A potem, no, wychodziło to co zawsze. Toczył się przez dwanaście miesięcy w bólu egzystencji, by ostatniego dnia grudnia narobić sobie nadziei nie wiadomo na co. To pewnie była wina alkoholu, który w siebie wlewał na sylwestrowych imprezach, że miał wygórowane wymagania co do nadchodzącego roku, ale trudno. Nie często miał przecież okazję nawalić się jak szpadel.
Zwykle ostatni dzień roku spędzał ze swoim najlepszym przyjacielem, w tym roku jednak splot okoliczności sprawił, że Atterberry był sam. Rodzice z bratem pojechali na jakąś imprezę, on wykręcił się byle czym, ciesząc się perspektywą świętego spokoju w domu. Nie, żeby jego rodzina jakoś specjalnie naciskała żeby z nimi szedł, nawiasem mówiąc. Pewnie nawet im pasowało, że im się nie będzie burzył obraz idealnej rodzinki przed znajomymi.
Kilka minut przed północą Schuyler opatulił się (no co, zimno było!) i wyszedł na zewnątrz, żeby pooglądać sobie fajerwerki. Plan był prosty - pokręcić się jakieś piętnaście minut po dworzu, żeby przeszły największe huki, wrócić do domu, wypić herbatę żeby się nie pochorować od sterczenia na zimnie i iść spać. Koniecznie z zatyczkami do uszu, bo jego rodzina bywała głośna, wracając z jakichkolwiek imprez. Niestety, nie przewidział pijanych gości, puszczających petardy w dość niewielkiej odległości od grupy ludzi. Zaklął pod nosem i wycofał się o kilka kroków, myśląc, że jak będzie stał odpowiednio daleko, to nic się nie stanie. No i wtedy jedna z rac poleciała w jego stronę.
- Co jest, kurwa?! -zawołał zaskoczony, nie bardzo wiedząc, co ma robić. Chyba powinien wiać, i to jak najszybciej...

Dean Atherton
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku 3... 2... 1... BOOM - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym LGBT+ WEGETARIANIN Gram na gitarze Chodzę w bluzach mojego chłopaka Najpierw płatki, potem mleko Chodzę w glanach Patrzę na świat przez różowe okulary
mów mi/kontakt
maddie
a
Awatar użytkownika
Kontuzjowany tancerz, który nie może przeboleć zaprzepaszczenia własne kariery. Chłodny i skryty, z dystansem podchodzi do ludzi, więc nawet nie próbuj na siłę stawać się jego przyjacielem, bo nic z tego nie będzie.
28
188

Post

Oczywiście, że wykazał się głupotą. Nikt specjalnie nie musiał mu tego wszystkiego tłumaczyć, bo już sam fakt, że po alkoholu (nie małej ilości, bo wlał w siebie całkiem sporo), dotknął się petard powinien zostać wpisany do jakiejś księgi zawierającej największe głupoty ludzkości. I pomyśleć, że normalnie Dean miał się za odpowiedzialnego. Zwłaszcza po wypadku, któremu uległ. Ale nie! Proszę państwa, on potrafił zaskoczyć sam siebie i istniało spore prawdopodobieństwo, że kiedy trochę bardziej wytrzeźwieje, dotrze do niego, jakim był debilem.
Póki co nadal żył w przekonaniu, iż to, co właśnie robił, było planem idealnym. Kto nie puszczał fajerwerków w taką noc jak ta? Kto nie chciał donośnie obwieścić światu jak się cieszy? Wiadomo, że musiał się dołączyć.
Widok pędzącej petardy był dla niego dość skutecznym motywatorem, żeby się ruszyć. Na Boga, jak dobrze, że miał w sobie jeszcze odrobinę zdrowego rozsądku, jak również umiejętności szybkiego reagowania i pognał w stronę chłopaka.
Każdy, kto kiedykolwiek puszczał fajerwerki wiedział, że nie da się ich prześcignąć. Nie, jeśli nie posiada się specjalnej supermocy, umożliwiającej zapierdalanie niczym Quick Silver. Nic dziwnego, że Atherton nie zdążył. Chociaż tu wielkie znaczenie mógł mieć fakt, że najzwyczajniej w świecie potknął się o własne nogi, upadając twarzą na ziemię. Jeśli pozostanie po tym jakaś blizna, to chyba kogoś rozwali.
Uniósł głowę, patrząc w stronę ofiary petardy.
-No rusz się! - krzyknął do chłopaka, który stał jak oniemiały. A czasu było tak niewiele! Jeśli więc nie chciał zostać ugodzonym mało przyjemną “zabawką”, musiał odskoczyć. Ha, łatwo powiedzieć, kiedy leżało się plackiem na ziemi, bez widma potencjalnego zagrożenia.

Skye Atterberry
WŁADZA SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! celebrity's best friend: Kamala & Billy celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Cara & Joseph Creepypasta - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" 3... 2... 1... BOOM - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym I won't make a list and send it Zachęcam znajomych do akcji Na fali - za udział w evencie Love shot Hope Valley ma głos! This is all I'm asking for The sound of children's laughter Underneath the mistletoe All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I'm just gonna keep on waiting I won't even wish for snow I won't ask for much this Christmas Make my wish come true There upon the fireplace I don't care about the presents I don't want a lot for Christmas Tworzę relacje jak prawdziwy influencer temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - lipiec BOGATE CV ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! devine PHONE ADDICTED INFLUENCER KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK DUSZA TOWARZYSTWA Oh shit Wszystko pod kontrolą I'm a fashion star I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY OSIEROCONY/A WYSPORTOWANY LUBIĘ ZIÓŁKO WŁASNY BIZNES JESTEM NIEWIERZĄCY/A SKRYTY PEWNY SIEBIE PRACOWITY SEKSOHOLIK Nogi same mi się rwą do tańca DANCING QUEEN SMERF PRACUŚ I'm Polish, kurwa!
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
posiadacz dziwnego imienia z pasją do rysowania i grania na gitarze, marzy by wyrwać się z tego miasta ale do tego jeszcze daleka droga
22
172

Post

Skye, jeżeli to przeżyje oczywiście, to zdecydowanie planował z tym gościem porozmawiać. POWAŻNIE porozmawiać. Chlańsko chlańskiem, ale trzeba mieć chociaż jedną działającą komórkę mózgową, jeżeli chce się puszczać fajerwerki. Nawet wśród trzeźwych ludzi zdarzały się bardzo groźne wypadki z udziałem petard, a co dopiero, kiedy puszczający był napierdolony jak poniemieckie działo. Jak Atterberry się do niego dorwie, to typ w sekundę wytrzeźwieje.
Schuyler niemalże w ostatniej chwili odskoczył. Petarda wybuchła i tak za blisko w jego mniemaniu... Chłopak przez chwilę oddychał szybko, dosłownie czując, jak trzęsą mu się nogi. Potrzebował chwili na opanowanie się, nadal był totalnie roztrzęsiony. A tamten dalej leżał jak długi na ziemi; Skye nie wiedział, czy to ze strachu, czy z powodu wypitego alkoholu nie był w stanie się podnieść. Kiedy już Skye trochę się uspokoił i upewnił, że teraz już nie wyląduje mu nic pod nogami, przerażenie zastąpił gniew. Powiedzieć, że się wkurwił, to zdecydowanie za łagodnie. Doskoczył do gościa i chwycił go za ramiona, podnosząc go na równe nogi.
- Koleś, czy ciebie do reszty pogrzało? Wóda ci komórki mózgowe wypaliła, czy jak? - naskoczył na niego. Miał do tego pełne prawo! Tamten o mało co go przecież nie zabił tymi swoimi fajerwerkami. No ale że Skaju jest jaki jest, gniew przeszedł mu równie szybko, jak przyszedł, a sam Schuyler zainteresował się stanem zdrowia chłopaka, bądź co bądź, dość solidnie się wyrżnął. - Nic sobie nie zrobiłeś? - zapytał, przypatrując się uważnie nieznajomemu. - Żadnych połamanych kończyn ani rozbitych głów?

Dean Atherton
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku 3... 2... 1... BOOM - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym LGBT+ WEGETARIANIN Gram na gitarze Chodzę w bluzach mojego chłopaka Najpierw płatki, potem mleko Chodzę w glanach Patrzę na świat przez różowe okulary
mów mi/kontakt
maddie
a
Awatar użytkownika
Kontuzjowany tancerz, który nie może przeboleć zaprzepaszczenia własne kariery. Chłodny i skryty, z dystansem podchodzi do ludzi, więc nawet nie próbuj na siłę stawać się jego przyjacielem, bo nic z tego nie będzie.
28
188

Post

O ile zakład, że gdyby Dean nie był pijany, docierałoby do niego znacznie więcej, niż teraz? Niby w chwili, w której dostrzegł, że ta nieszczęsna petarda leci w kierunku jakiegoś chłopaka, zaczął jakoś reagować, ale poza tym nawet nie był do końca pewien jak się zachować. No bo co, jeśli w niego uderzy? To z pewnością będzie dość bolesne. Jasne, spoko, zabawa wybuchowa, ale podejrzewał, że nie na takiej zależało ludziom, którzy znajdowali się w okolicy.
Leżąc plackiem na ziemi nie mógł już zbyt wiele zrobić. Lekko zalewie uniósł głowę, aby zorientować się w ostatecznej sytuacji. Trafi, czy nie trafi? Miał wrażenie, że to było równie emocjonujące, jak jakiś film na Netflixie, kiedy człowiek do końca nie wiedział, jak będą wyglądały dalsze losy bohatera. Dla niego kimś takim był ten chłopak. Pytanie czy lubianym czy nie? Nie, zaraz. Nie o tym powinien myśleć.
Niemal odetchnął z ulgą, kiedy ostatecznie odskoczył. W ostatniej chwili, a tak przynajmniej wydawało się Deanowi, który nawet nie myślał o tym, żeby się podnieść. Jego ciało było trochę zmęczone, plus podświadomość wmówiła mu, że petard może lecieć więcej. Zupełnie, jakby całkiem pozbył się informacji, że tę jedną wystrzelił właśnie on.
Poczuł szarpnięcie za ramiona, które postawiło go w pionie. Ale typ musiał być silny, skoro był w stanie zająć się takim wysokim kawałem mięsa, obezwładnionego trochę przez alkohol.
- No weź… przecież nie tak miała lecieć. Ona wystrzeliła w górę a później… chyba stałeś się dla niej wyjątkowo atrakcyjny, skoro na ciebie poleciała - powiedział, śmiejąc się pod nosem z własnego żartu. Typowe. Nijak chyba do niego nie docierało, że ostatecznie ten chłopak najadł się sporej ilości strachu. - Huh? Ty, to trochę dziwne, że pytasz mnie o stan zdrowia, kiedy właśnie uniknąłeś rozerwania na strzępy - lekko brwi zmarszczył. Podejrzane. Może on chciał go poderwać? Przystojny był, więc nie miałby nic przeciwko.

Skye Atterberry
WŁADZA SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! celebrity's best friend: Kamala & Billy celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Cara & Joseph Creepypasta - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" 3... 2... 1... BOOM - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym I won't make a list and send it Zachęcam znajomych do akcji Na fali - za udział w evencie Love shot Hope Valley ma głos! This is all I'm asking for The sound of children's laughter Underneath the mistletoe All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I'm just gonna keep on waiting I won't even wish for snow I won't ask for much this Christmas Make my wish come true There upon the fireplace I don't care about the presents I don't want a lot for Christmas Tworzę relacje jak prawdziwy influencer temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - lipiec BOGATE CV ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! devine PHONE ADDICTED INFLUENCER KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK DUSZA TOWARZYSTWA Oh shit Wszystko pod kontrolą I'm a fashion star I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY OSIEROCONY/A WYSPORTOWANY LUBIĘ ZIÓŁKO WŁASNY BIZNES JESTEM NIEWIERZĄCY/A SKRYTY PEWNY SIEBIE PRACOWITY SEKSOHOLIK Nogi same mi się rwą do tańca DANCING QUEEN SMERF PRACUŚ I'm Polish, kurwa!
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
Zablokowany