a
Awatar użytkownika
Blondynka, która postanowiła radykalnie zmienić swoje życie. Rzuciła pracę w kancelarii, wykupiła Muffin's Corner i piecze swoje babeczki, trochę przy tym przybierając na wadze.
28
166

Post

#10

Kai Sanders

Noelle zwykle pierwsza była w pracy, przecież sekretarka musi zacząć swoją zmianę przed wszystkimi, nieprawdaż? Tak też blondynka zaczęła odpalając komputer w kancelarii. Niestety pech chciał że na komputerze pokazał się jakiś error, który blondynka postanowiła rozwiązać naciskając spację, jednak po naciśnięciu jej pokazała jej się informacja że komputer został zainfekowany, a dostęp do niego uzyska po dokonaniu pewnej wpłaty. Wystraszyła się, bo przecież jeśli jej szef się o tym dowie to na pewno ją zwolni, a na to nie mogła sobie pozwolić. Firmowi informatycy przyjdą później, poza tym oni szybko by donieśli szefowi, na co nie mogła sobie pozwolić. Dlatego zatem zdecydowała się na przeszukiwanie swojego telefonu, w celu znalezienia kogoś, kto jest z komputerami za pan brat i uratuje jej sytuację. Przewijając tak listę znajomych znalazła Kaia Sandersa. Zadzwoniła tam zatem i szeptała do słuchawki, byleby nie usłyszał jej nikt, kto mógłby wejść do kancelarii w każdej sytuacji.
- Hej, przepraszam jeśli budzę, ale możesz mi pomóc? Najpierw wyszedł mi jakiś error na komputerze, teraz pokazuje że zhackowało całą kancelarię, proszę cię przyjedź i mi pomóż to rozwiązać przed przyjazdem szefa, dobrze? - prosiła wręcz błagalnym szeptem przez telefon swojego znajomego, rozglądając się czy aby na pewno nikt nie nadchodzi. Póki co była sama.
- Ja wpuszczę cię tylnym wejściem żeby nikt cię nie zobaczył, tylko proszę cię przyjedź jak najszybciej. - dodała konspiracyjnym szeptem, wyglądając za okno. Wiedziała, że przy tamtym wejściu do budynku nie ma kamer, także nie było ono strzeżone przez ochroniarza, co mogłoby pójść nie tak? Nagle zawył alarm w komputerze, którego nie mogła zastopować, a z każdą minutą stawał się on coraz to głośniejszy. Blondynka zaczynała panikować, bo co miała teraz zrobić? Z tego wszystkiego nawet zapomniała, że się nie rozłączyła, próbowała zatem grzebać w komputerze by wyciszyć głos do minimum, jednakże niezbyt skutecznie. Kai był potrzebny i to natychmiast, co pewnie słyszał przez telefon, a ten dźwięk był naprawdę irytująco głośny. Wystarczająco głośny by zainteresować ochronę.
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Bee hunter - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Hope Valley ma głos! Take a chance and roll the dice Like an angel 2021 Where is my pet? I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER For all mankind I killed Laura Palmer SINGIEL URODZONY WIOSNĄ BUDZĄ MNIE KOŚCIELNE DZWONY - MIDTOWN PRACA W GASTRONOMII BYK PSIARZ LEKOMAN Mój dom przypomina dżunglę Jestem numerologiczną jedynką Zajadam smutki bezsenność to moja przyjaciółka Na smutki piekę ciasteczka Bezpłodny/a Pijam ziółka Zmagam się z wypaleniem zawodowym SZCZĘKI KSIĘŻNICZKA MONONOKE JESZCZE PIĘĆ MINUT, MAMO FEAR FACTOR STOLEN IDENTITY KING OF THE JUNGLE Odlotowe Agentki sticks and stones Bad dog I see fire
mów mi/kontakt
-
a
Awatar użytkownika
Uroczy założyciel MCT, firmy zajmującej się grami komputerowymi. Trochę z niego nerd, który nie do końca ogarnia życie, ale da się go lubić. Przyjaciel z niego nad wyraz lojalny i szczery. Zawsze pomoże, zwłaszcza, jeśli chodzi o informatyczne bzdety.
31
193

Post

Kai od niemal zawsze interesował się komputerami, jak również niemal wszystkim, co było z nimi związane. Nie straszne było mu pisanie odpowiednich kodów, które później wykorzystywał u siebie w grach. Nie straszna była mu grafika, za którą odpowiadał w swojej firmie. Nie obawiał się nawet podstawowych rzeczy jak pomoc sąsiadowi z wieszającym się komputerem. Każdy problem był dla niego zagadką, którą bardzo chętnie rozwiązywał. Tym bardziej, że dotyczyła tego, na czym znał się faktycznie. Czemu więc miałby odmówić pomocy, skoro dla niego nie stanowiła większego problemu. Plus umówmy się - właśnie tak zdobywał nowych znajomych, którzy korzystali z jego usług, ponieważ ktoś go polecił. A żeby tego było mało tacy ludzie stanowili dla formę dodatkowego zarobku i robienia czegoś innego, niż jedynie dobrze sprzedających się gier.
Szybko okazało się, że również dzisiaj miał udzielić podobnej pomocy komuś, kto również stał się jego znajomym za sprawą informatycznych problemów. Może Kai powinien zostać jakimś miasteczkowym królem komputerów?
-Spokojnie, nie spałem - odpowiedział, słysząc znajomy głos w słuchawce. Miała szczęście, że nie siedział teraz w Miami, bo niewiele mógłby zdziałać. Co prawda mogłaby dać mu zdalny dostęp do komputera, ale póki nie wiedział dokładnie w czym był problem i nie widział go na własne oczy, nie mógł zapewnić że to będzie skuteczne. Tym lepiej, że faktycznie był w domu. - Jasne, nie ma sprawy. Zaraz będę, chociaż uważam, że twój szef nie powinien ci niczego robić. Ale nie dotykaj komputera, dobrze? - polecił jej jeszcze. Lepiej było bardziej nie ingerować, bo kto wie, czy wirus faktycznie był na żarty, czy jednak ktoś próbował zastraszyć innych. Widział wiele przypadków, dlatego sam dbał o bezpieczeństwo swojej firmy.
-Odłącz wtyczkę - rzucił, ubierając się. Zaraz był w samochodzie, a po tym jak się rozłączył, ruszył w kierunku kancelarii, parkując na tyłach. Tam czekała już Noelle.
-Nic nie wybuchło? - zażartował.

Noelle Covington
Obrazek
WŁADZA SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! celebrity's best friend: Kamala & Billy celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Cara & Joseph Wiezień labiryntu - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" We are superhuman - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Livin' It Up - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Rozgrzewam się na aerobiku Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Biorę udział w bitwie na balony z wodą Buduję zamek z piasku Biorę udział w zawodach surfingowych Funny Bunny - za udział w evencie Falling In Love Handel z Króliczkiem Ozdabiam wielkanocny kapelusz Chocolate Egg Toffee Egg Hazelnut Egg Oreo Egg My Funny Valentine Love shot All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I won't ask for much this Christmas I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking I just want you for my own I'm just gonna keep on waiting Kręcę się na karuzeli Underneath the mistletoe To the North Pole for Saint Nick This is all I'm asking for Hope Valley ma głos! Wouldn't you like to see something strange? HAVING FUN - za udział w evencie CoH! I'm not drunk 2021 temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - czerwiec temat miesiąca - lipiec BOGATE CV SPICE IT UP I killed Laura Palmer Z Archiwum X I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP INFLUENCER LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY PHONE ADDICTED MŁODY SCENARZYSTA devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Speedy Gonzales BAŚNIOPISARZ King of Cringe LGBT+ people of color Lubię siedzieć po ciemku Chodzę spać, gdy inni wstają Noszę na ręku zegarek Uwielbiam lody Nie ufam lekarzom Lubię zapach męskich perfum Chodzę w adidasach Zbieram funkopopy Głaszczę obce psy mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Obcokrajowiec MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU ubieram się u znanych projektantów Czytam książki WIELBICIEL TAJSKIEGO JEDZENIA PRACOHOLIK PRACOWITY DZIWAK FAN SCIENCE-FICTION FAN FILMÓW ANIMOWANYCH FAN FANTASTYKI SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA ZNAM 2 JĘZYKI W moim łóżku dużo się dzieje DIGITAL LOVE SMERF PRACUŚ Like a virgin toss a coin to your witcher sticks and stones Guru technologii GROUP CHAT WRONG NUMBER NA FALI IT WAS AN ACCIDENT! BEACH BITCH DUNGEONS & DRAGONS HOME SWEET HOME MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN NOTHING LASTS FOREVER HE WAS FIRST! Dzielny pacjent!
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
Blondynka, która postanowiła radykalnie zmienić swoje życie. Rzuciła pracę w kancelarii, wykupiła Muffin's Corner i piecze swoje babeczki, trochę przy tym przybierając na wadze.
28
166

Post

Kai Sanders

Noelle wiedziała jak włączyć i wyłączyć komputer, korzystać też z przeglądarki internetowej czy różnych programów potrzebnych do pracy, nie wiedziała jednak jak się zachować gdy padnie ofiarą jakiegoś hackera. I aż tak bardzo by się nie przejęła gdyby to był jej własny komputer, zdjęć nagich na nim nie trzymała, obawiałaby się o dostęp do konta bankowego czy służbowej poczty, ale firmowe komputery? One zawierały wszystko, dane klientów, wszystkie prowadzone przez kancelarię sprawy, pewnie jakieś ważne notatki szefostwa, nie mogła tak po prostu tego zlekceważyć, za to że pozwoliła w jakimś stopniu hackerowi dostać się do jednego z komputerów firmowych, mogła zostać zwolniona. A wystarczyło że i tak miała już napięte stosunki z szefem kancelarii. Kaia kiedyś poleciła jej koleżanka, gdy spaliła się jej jakaś dioda czy coś w ekranie przez co nie wyświetlało się na nim nic, jedynie czerń. Sanders naprawił jej laptop i nadal śmiga on niczym burza.
- Cieszę się że cię nie obudziłam, ale proszę cię ratuj, to wszystko jest nie do zniesienia. - odparła, zasłaniając uszy, bo dźwięk był tak głośny i tak irytujący że nawet spokojnie myśleć nie potrafiła w tym momencie.
- Już na pewno go nie będę dotykać, obiecuję. - to powiedziała nieco łagodniejszym, ale nadal zagłuszonym tonem przez to okropne wycie wydobywające się sama nie wiedziała już skąd. Gdyby nie Kai to pewnie sama by nie wpadła na ten genialny plan jak odłączenie wtyczki. Takie proste, a jak ciężko na to wpaść czasami. Zatem wykonała jego zadanie i nastąpiła cisza, ta błoga, cudowna cisza. Mogłaby się nią rozkoszować wieki, jednak przypomniała sobie, że przecież umówiła się z Sandersem przy tylnym wejściu do budynku, więc zbiegła po schodach, by tam się udać. Chwilkę musiała na niego poczekać, oparta o futrynę tych ciężkich drzwi, jednak niebawem informatyk nadjechał.
- Cieszę się że jesteś, chodźmy. - przywitała się z nim ciepło i radośnie wręcz, uważała mężczyznę za swojego wybawiciela w tym momencie i poprowadziła go schodami na górę do kancelarii, otwierając jeszcze zamknięte na klucz drzwi.
- Jak widać, nic nie wybuchło, ale myślałam że od tego wycia to mi zaraz głowa wybuchnie. A co do szefa to go nie znasz, ale jest to burak straszny, na pewno by mnie zwolnił za takie coś. - powiedziała już nieco spokojniej, prowadząc go do tego zainfekowanego komputera. Blondynka nawet nie była świadoma tego, że wszystkie komputery w kancelarii były podłączone do jednej linii, więc każdy następny który zostanie włączony również zostanie zainfekowany tak jak poprzednie.
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Bee hunter - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Hope Valley ma głos! Take a chance and roll the dice Like an angel 2021 Where is my pet? I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER For all mankind I killed Laura Palmer SINGIEL URODZONY WIOSNĄ BUDZĄ MNIE KOŚCIELNE DZWONY - MIDTOWN PRACA W GASTRONOMII BYK PSIARZ LEKOMAN Mój dom przypomina dżunglę Jestem numerologiczną jedynką Zajadam smutki bezsenność to moja przyjaciółka Na smutki piekę ciasteczka Bezpłodny/a Pijam ziółka Zmagam się z wypaleniem zawodowym SZCZĘKI KSIĘŻNICZKA MONONOKE JESZCZE PIĘĆ MINUT, MAMO FEAR FACTOR STOLEN IDENTITY KING OF THE JUNGLE Odlotowe Agentki sticks and stones Bad dog I see fire
mów mi/kontakt
-
a
Awatar użytkownika
Uroczy założyciel MCT, firmy zajmującej się grami komputerowymi. Trochę z niego nerd, który nie do końca ogarnia życie, ale da się go lubić. Przyjaciel z niego nad wyraz lojalny i szczery. Zawsze pomoże, zwłaszcza, jeśli chodzi o informatyczne bzdety.
31
193

Post

Może to brzmiało trochę egoistycznie albo dość narcystycznie, ale Kai liczył na to, że kiedyś ludzie zgłoszą się do niego z jakimś naprawdę poważnym problemem, którego nie będzie umiał rozwiązać z miejsca. Z czymś, co będzie dla niego takim wyzwaniem, jak tworzenie nowej postaci w kolejnej odsłonie gry, która cieszyła się znacznie większą popularnością, niż zakładał w chwili tworzenia projektu. Najwidoczniej ludzie lubili pewien schemat, który jednak stwarzał nowe możliwości.
Kierując się do koleżanki nie zakładał, aby to, co działo się z jej komputerem faktycznie miało być przekrętem na wielką skalę. Stawiał raczej, iż będzie to żart zrobiony przez kogoś, komu podpadła albo komu naprawdę się nudziło. Ciekawe, czy ta osóbka wiedziała, że z łatwością ją wyśledzi i jeśli zechce pośle do aresztu na jakiś czas. Sam robił pranki w pracy, ale nie takie, które mogłoby poskutkować postępowaniem karnym.
-Mam nadzieję, że to faktycznie nic poważnego, bo co, jeśli moja pomoc okaże się za słaba? - powiedział. Istniała taka możliwość, jednak teraz bardziej żartował. Co innego, że poczuł mimo wszystko pewien dreszczyk emocji, kiedy tak skradali się do jej gabinetu. Wszystko po to, aby nikt inny go nie zauważył. Nie wiedział co prawda czemu nie można było mu tu przebywać, ale nie wnikał. Był pewien, że Noelle wie, co robi. Ostatecznie to ona tutaj pracowała, a nie on.
-Przyznaj się, podpadłaś komuś ostatnio? - spojrzał na nią, lekko się uśmiechając. Usiadł na krześle przed komputerem. - Naprawdę aż tak? Przecież jeśli to faktycznie jakiś atak, to raczej nie twoja wina. Kancelaria nie należy do ciebie, więc powinien winić siebie. Ale dobrze, zaraz coś na to zaradzimy - powiedział, włączając komputer. W wielu przypadkach po odłączeniu systemu wirus powinien się trochę zmienić, ale tu ponownie pokazał się dziwny ekran.
-To widziałaś na początku? - zerknął na nią. Czyli w pierwszej kolejności trzeba będzie zwiększyć zabezpieczenie. A później miał zamiar zająć się śmieszkiem, który postanowił zastraszyć jego koleżankę.

Noelle Covington
Obrazek
WŁADZA SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! celebrity's best friend: Kamala & Billy celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Cara & Joseph Wiezień labiryntu - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" We are superhuman - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Livin' It Up - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Rozgrzewam się na aerobiku Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Biorę udział w bitwie na balony z wodą Buduję zamek z piasku Biorę udział w zawodach surfingowych Funny Bunny - za udział w evencie Falling In Love Handel z Króliczkiem Ozdabiam wielkanocny kapelusz Chocolate Egg Toffee Egg Hazelnut Egg Oreo Egg My Funny Valentine Love shot All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I won't ask for much this Christmas I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking I just want you for my own I'm just gonna keep on waiting Kręcę się na karuzeli Underneath the mistletoe To the North Pole for Saint Nick This is all I'm asking for Hope Valley ma głos! Wouldn't you like to see something strange? HAVING FUN - za udział w evencie CoH! I'm not drunk 2021 temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - czerwiec temat miesiąca - lipiec BOGATE CV SPICE IT UP I killed Laura Palmer Z Archiwum X I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP INFLUENCER LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY PHONE ADDICTED MŁODY SCENARZYSTA devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Speedy Gonzales BAŚNIOPISARZ King of Cringe LGBT+ people of color Lubię siedzieć po ciemku Chodzę spać, gdy inni wstają Noszę na ręku zegarek Uwielbiam lody Nie ufam lekarzom Lubię zapach męskich perfum Chodzę w adidasach Zbieram funkopopy Głaszczę obce psy mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Obcokrajowiec MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU ubieram się u znanych projektantów Czytam książki WIELBICIEL TAJSKIEGO JEDZENIA PRACOHOLIK PRACOWITY DZIWAK FAN SCIENCE-FICTION FAN FILMÓW ANIMOWANYCH FAN FANTASTYKI SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA ZNAM 2 JĘZYKI W moim łóżku dużo się dzieje DIGITAL LOVE SMERF PRACUŚ Like a virgin toss a coin to your witcher sticks and stones Guru technologii GROUP CHAT WRONG NUMBER NA FALI IT WAS AN ACCIDENT! BEACH BITCH DUNGEONS & DRAGONS HOME SWEET HOME MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN NOTHING LASTS FOREVER HE WAS FIRST! Dzielny pacjent!
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
Blondynka, która postanowiła radykalnie zmienić swoje życie. Rzuciła pracę w kancelarii, wykupiła Muffin's Corner i piecze swoje babeczki, trochę przy tym przybierając na wadze.
28
166

Post

Kai Sanders

A czy ten problem nie był wystarczająco poważny? Noelle była przerażona faktem, że przez jej głupotę mogą zostać wykradzione bardzo ważne dane z kancelarii, a szef oczywiście kogo za to obwini? Noelle. Tak samo jak za tę stłuczkę firmowym autem kogo obwinił? Otóż Noelle. Blondynka naprawdę miała ogromnego pecha do swojego nowego szefa. Czy ona komukolwiek podpadła ostatnio? Nie przypominała sobie, jednakże sam fakt że o tym nie pamiętała nie świadczył wcale o tym, że nie podpadła nikomu. Mogła być tego po prostu nie do końca świadoma. Ona na pewno będzie naciskać, żeby Kai podał jej namiary na tego żartownisia, który będzie musiał ponieść konsekwencje swoich czynów. Ciekawe ile grozi za włam do systemów kancelarii prawniczej? Musiałaby sprawdzić w kodeksie.
- Nawet mnie tak nie strasz, już wystarczająco jestem przerażona i zestresowana tym faktem. - wiedziała, że brunet żartuje, jednak ona była zbyt przerażona tym, co się właśnie wydarzyło. W ogóle jak on mógł być taki spokojny? Przecież w jego rękach ważyły się losy firmy, w której pracowała Noelle! Naprawdę Kai musiał mieć nerwy ze stali, by tak spokojnie podchodzić do tego komputera, blondynka naprawdę podziwiała go za to.
- Oprócz szefowi, któremu podobno podpadam na okrągło to nikomu więcej. - odpowiedziała, wzruszając przy tym ramionami, bo sama nie wiedziała już, co obecny szef od niej chciał i co do niej miał. Czyżby wiedział, że miała romans z poprzednim pracodawcą i oceniał ją, że robi karierę poprzez łóżko, a do niczego się nie nadaje? Takie mogły być jej podejrzenia, jednak pewnie nie odważy poruszyć tej sprawy z szefem. Chyba że przy papierach zawierających wypowiedzenie umowy o pracę.
- Znając go stwierdzi pewnie, że jestem głupią blondynką, która naraziła swoim zachowaniem naszą firmę i w dodatku nie wezwała firmowych informatyków, tylko załatwiła pomoc z zewnątrz na własną rękę. - wytłumaczyła mu to, co powinno pewnie rozjaśnić nieco sytuację, dlaczego tak skradali się do gabinetu blondynki. Potem spojrzała na kamery, wiedząc że o tej porze są jeszcze wyłączone, całe szczęście. No chyba że ten wirus dostał się nawet tam, ale co wtedy? Skupiła swoją uwagę na ekranie komputera.
- Tak, to, wiesz jak temu zaradzić? - potwierdziła i spojrzała na mężczyznę, próbując wyczytać czy jest to problem do rozwiązania czy zbyt trudne do ogarnięcia.
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Bee hunter - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Hope Valley ma głos! Take a chance and roll the dice Like an angel 2021 Where is my pet? I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER For all mankind I killed Laura Palmer SINGIEL URODZONY WIOSNĄ BUDZĄ MNIE KOŚCIELNE DZWONY - MIDTOWN PRACA W GASTRONOMII BYK PSIARZ LEKOMAN Mój dom przypomina dżunglę Jestem numerologiczną jedynką Zajadam smutki bezsenność to moja przyjaciółka Na smutki piekę ciasteczka Bezpłodny/a Pijam ziółka Zmagam się z wypaleniem zawodowym SZCZĘKI KSIĘŻNICZKA MONONOKE JESZCZE PIĘĆ MINUT, MAMO FEAR FACTOR STOLEN IDENTITY KING OF THE JUNGLE Odlotowe Agentki sticks and stones Bad dog I see fire
mów mi/kontakt
-
a
Awatar użytkownika
Uroczy założyciel MCT, firmy zajmującej się grami komputerowymi. Trochę z niego nerd, który nie do końca ogarnia życie, ale da się go lubić. Przyjaciel z niego nad wyraz lojalny i szczery. Zawsze pomoże, zwłaszcza, jeśli chodzi o informatyczne bzdety.
31
193

Post

-Wolę ci od razu powiedzieć, jak to będzie wyglądać. Jasne, jestem dobry w tym co robię, ale też nie jestem najlepszy. Pamiętaj, że do hakera mi jednak daleko, ale przynajmniej może uda mi się zabezpieczyć odpowiednio twój komputer - skomentował, patrząc na nią. Jasne, lubił wyzwania, ale to nie tak, że uważał siebie za niewiadomo kogo. A już z pewnością nie sądził, że był nieomylny. Popełniał pomyłki, ale potrafił się do nich przyznać. Ostatecznie do odważnych świat należy, a jak można było odwagę udowodnić, jak nie właśnie dzięki powiedzeniu, że tak, zrobiło się coś źle.
-Najwidoczniej ktoś uznał, że się na nim zemści. Nie sądzą, żeby to była twoja wina. Bo nie masz zatargów z żadnym ze swoich dziwnych byłych? A może jakaś zazdrosna żona twojego kochanka? - rzucił lekko. O tak, praca informatyka wiązała się z tym, że wiedział naprawdę dużo, bo jakoś zawsze, jeśli już komuś pomagał z komputerem, człowiek robił się nad wyraz gadatliwy. Niemal, jakby sądził, że Kai nigdy nikomu nic nie powie. Poniekąd była to prawda, bo nie mieszał się w sprawy innych ludzi, nie mając zamiaru robić sobie samemu problemów tam, gdzie ich nie potrzebował. Jasne, gdyby się okazało, że to jego znajomy jest zdradzany z miejsca by to rozwiązał, ale tak? Przecież nawet nie znał tych ludzi.
- Poniekąd bym go zrozumiał. Nie wiem, czy chciałbym, żeby ktoś obcy grzebał w moim kompie, nie mówiąc już o danych na serwerach. Ale drugiej strony wzięłaś kogoś zaufanego - skinął głową, grzebiąc w panelu, do którego się dostał. Tak, jak podejrzewał - wirus nie był skomplikowany. Wyglądał jak zmodyfikowana nieznacznie wersja popularnego Backdoora. Czyli nie powinno pójść tak źle.
-Ktoś używa tego komputera poza tobą? - zainteresował się, odinstalowując program antywirusowy. - Ten sam, czy jednak inny? Po tym, jak usunę kod, muszę jakiś zainstalować - skomentował, tak gwoli wyjaśnienia.

Noelle Covington
Obrazek
WŁADZA SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! celebrity's best friend: Kamala & Billy celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Cara & Joseph Wiezień labiryntu - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" We are superhuman - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Livin' It Up - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Rozgrzewam się na aerobiku Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Biorę udział w bitwie na balony z wodą Buduję zamek z piasku Biorę udział w zawodach surfingowych Funny Bunny - za udział w evencie Falling In Love Handel z Króliczkiem Ozdabiam wielkanocny kapelusz Chocolate Egg Toffee Egg Hazelnut Egg Oreo Egg My Funny Valentine Love shot All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I won't ask for much this Christmas I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking I just want you for my own I'm just gonna keep on waiting Kręcę się na karuzeli Underneath the mistletoe To the North Pole for Saint Nick This is all I'm asking for Hope Valley ma głos! Wouldn't you like to see something strange? HAVING FUN - za udział w evencie CoH! I'm not drunk 2021 temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - czerwiec temat miesiąca - lipiec BOGATE CV SPICE IT UP I killed Laura Palmer Z Archiwum X I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP INFLUENCER LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY PHONE ADDICTED MŁODY SCENARZYSTA devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Speedy Gonzales BAŚNIOPISARZ King of Cringe LGBT+ people of color Lubię siedzieć po ciemku Chodzę spać, gdy inni wstają Noszę na ręku zegarek Uwielbiam lody Nie ufam lekarzom Lubię zapach męskich perfum Chodzę w adidasach Zbieram funkopopy Głaszczę obce psy mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Obcokrajowiec MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU ubieram się u znanych projektantów Czytam książki WIELBICIEL TAJSKIEGO JEDZENIA PRACOHOLIK PRACOWITY DZIWAK FAN SCIENCE-FICTION FAN FILMÓW ANIMOWANYCH FAN FANTASTYKI SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA ZNAM 2 JĘZYKI W moim łóżku dużo się dzieje DIGITAL LOVE SMERF PRACUŚ Like a virgin toss a coin to your witcher sticks and stones Guru technologii GROUP CHAT WRONG NUMBER NA FALI IT WAS AN ACCIDENT! BEACH BITCH DUNGEONS & DRAGONS HOME SWEET HOME MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN NOTHING LASTS FOREVER HE WAS FIRST! Dzielny pacjent!
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
Blondynka, która postanowiła radykalnie zmienić swoje życie. Rzuciła pracę w kancelarii, wykupiła Muffin's Corner i piecze swoje babeczki, trochę przy tym przybierając na wadze.
28
166

Post

Kai Sanders

Lepiej żeby on teraz nie mówił, że nie podoła temu zadaniu, bo Noelle nie miała już czasu by znaleźć kogoś nowego i zaufanego, kto jej pomoże. Nawet jak sięgała pamięcią wstecz to chyba nikt z jej dotychczasowych znajomych nie znał się na komputerach tak jak Kai. On musiał jej pomóc, po prostu musiał. Taki rycerz to skarb.
- Wierzę w to, że ci się uda, Kai, naprawdę jesteś moją ostatnią deską ratunku. - powiedziała, bo taka też była prawda, Noelle naprawdę wierzyła w moce Azjaty w walce z hakerami i w to, że uratuje firmowy komputer. To dobra cecha umieć się przyznawać do pomyłek, jednak Covington zależało jedynie na tym, by tych pomyłek póki co nie było. Przynajmniej nie w tym wypadku.
- Ale dlaczego uważasz że moi byli są dziwni? Umawiałam się z całkiem normalnymi mężczyznami, którzy nie dostają dostępu do moich haseł czy to na telefonie, czy to na komputerze. Poza tym moje życie uczuciowe obecnie jest na etapie zerowym. - aż się oburzyła na dźwięk że umawiała się z dziwnymi ludźmi. Za kogo on ją miał, by miała się umawiać z jakimiś podejrzanymi typami? Noelle raczej lubiła jednorazowe wyskoki, a jak już coś to raczej wybierała mężczyzn swojego pokroju, czyli takich co mieli poukładane w głowie. A jedyną żoną, która mogłaby chcieć się na niej zemścić to żona Dextera... ale jak mogłaby się dowiedzieć o romansie męża z sekretarką? Ale skoro on sprzedał kancelarię to może się dowiedziała i zmusiła go do tej decyzji? Poza tym ona by znała hasła do tych komputerów...
- Żona dawnego szefa kancelarii, powiedzmy że mogła mieć coś do mnie. - nie przyznała zatem wprost, że romansowała z szefem, ale to można było wyczytać z jej twarzy tak jasno, że nie trzeba było pytać o szczegóły. Następnie wzruszyła ramionami niczym niewiniątko.
- Nie, ten komputer używam tylko ja. I może zmieńmy hasło, nie chcemy przecież by ktoś znów się włamał przez moje konto. - na szczęście tylko ona korzystała z komputera w sekretariacie, więc śmiało mogła zmienić hasło.
- Jesteś pewien że wirus jest tylko w tym komputerze i nie przeniesie się na pozostałe? - wolała jeszcze dopytać, obawiając się że będzie ciężko włamać się na inne komputery, nie znając pozostałych haseł.
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Bee hunter - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Hope Valley ma głos! Take a chance and roll the dice Like an angel 2021 Where is my pet? I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER For all mankind I killed Laura Palmer SINGIEL URODZONY WIOSNĄ BUDZĄ MNIE KOŚCIELNE DZWONY - MIDTOWN PRACA W GASTRONOMII BYK PSIARZ LEKOMAN Mój dom przypomina dżunglę Jestem numerologiczną jedynką Zajadam smutki bezsenność to moja przyjaciółka Na smutki piekę ciasteczka Bezpłodny/a Pijam ziółka Zmagam się z wypaleniem zawodowym SZCZĘKI KSIĘŻNICZKA MONONOKE JESZCZE PIĘĆ MINUT, MAMO FEAR FACTOR STOLEN IDENTITY KING OF THE JUNGLE Odlotowe Agentki sticks and stones Bad dog I see fire
mów mi/kontakt
-
a
Awatar użytkownika
Uroczy założyciel MCT, firmy zajmującej się grami komputerowymi. Trochę z niego nerd, który nie do końca ogarnia życie, ale da się go lubić. Przyjaciel z niego nad wyraz lojalny i szczery. Zawsze pomoże, zwłaszcza, jeśli chodzi o informatyczne bzdety.
31
193

Post

-Podobno wiara to podstawa, ale też nie zawsze wystarczy. Mam nadzieję, że nie usprawnili tego w żaden sposób. Raz miałem do czynienia wirusem, który działał na zasadzie hydry. Wiesz, myślałaś, że zniwelowałaś ognisko, a tu niestety, robiło się tego więcej w różnych częściach dysku. To dopiero jest męczarnia - powiedział. Kiedy pracował lubił sobie rozmawiać, oczywiście poruszając tematy, które miały związek z informatyką. Czasami człowiek mógł się śmiało zastanawiać, czy Sanders to w ogóle o czymś innym potrafił mówić, czy jednak tylko i wyłącznie o rzeczach związanych z informatyką. Może właśnie dlatego miał takie problemy ze znalezieniem partnera, co? - Nigdy tak naprawdę nie wiesz z kim masz do czynienia, pamiętaj o tym. A komuś jednak musiało zależeć, żeby się włamać właśnie tutaj. Nie wiem, może to jakaś przestroga albo ostrzeżenie, żebyście nad czymś nie pracowali? To jest kancelaria prawnicza, nie każdemu może się podobać, że kogoś bronicie - zauważył. Zalatywało to trochę akcją z jakiegoś serialu kryminalnego, ale w swoim życiu Kai widział już tak wiele rzeczy, że nic go nie zdziwi. Dodatkowo wszelkie filmy i seriale musiały być czymś inspirowane, prawda? Więc mimo absurdalności było to nad wyraz prawdopodobne. Niby ktoś mógł chcieć zrobić zaledwie kawał, niemniej zawsze pojawiało się pytanie czemu właśnie ten komputer.
-Już masz punkt zaczepienia - skomentował, grzebiąc dalej w systemie. Jak dobrze, że tu nie było niczego aż tak bardzo skomplikowanego. Wiadomo, zabezpieczenia mogłyby być lepsze, niemniej nie było tragicznie.
-Nie powinien się nigdzie przenieść. Jest zbyt słaby, więc jeśli nie wysyłałaś nikomu podejrzanych wiadomości, powinno być dobrze. Zaraz ci zainstaluję coś lepszego - powiedział, wyciągając pendrive z programem, którego sam używał i któremu ufał, jako jednemu z nielicznych. - Staraj się nie otwierać wiadomości, jeśli nie wiesz do kogo należą. Niby oczywiste, a wiele osób się na tym łapie - zauważył.

Noelle Covington
Obrazek
WŁADZA SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! celebrity's best friend: Kamala & Billy celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Cara & Joseph Wiezień labiryntu - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" We are superhuman - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Livin' It Up - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Rozgrzewam się na aerobiku Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Biorę udział w bitwie na balony z wodą Buduję zamek z piasku Biorę udział w zawodach surfingowych Funny Bunny - za udział w evencie Falling In Love Handel z Króliczkiem Ozdabiam wielkanocny kapelusz Chocolate Egg Toffee Egg Hazelnut Egg Oreo Egg My Funny Valentine Love shot All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I won't ask for much this Christmas I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking I just want you for my own I'm just gonna keep on waiting Kręcę się na karuzeli Underneath the mistletoe To the North Pole for Saint Nick This is all I'm asking for Hope Valley ma głos! Wouldn't you like to see something strange? HAVING FUN - za udział w evencie CoH! I'm not drunk 2021 temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - czerwiec temat miesiąca - lipiec BOGATE CV SPICE IT UP I killed Laura Palmer Z Archiwum X I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP INFLUENCER LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY PHONE ADDICTED MŁODY SCENARZYSTA devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Speedy Gonzales BAŚNIOPISARZ King of Cringe LGBT+ people of color Lubię siedzieć po ciemku Chodzę spać, gdy inni wstają Noszę na ręku zegarek Uwielbiam lody Nie ufam lekarzom Lubię zapach męskich perfum Chodzę w adidasach Zbieram funkopopy Głaszczę obce psy mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Obcokrajowiec MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU ubieram się u znanych projektantów Czytam książki WIELBICIEL TAJSKIEGO JEDZENIA PRACOHOLIK PRACOWITY DZIWAK FAN SCIENCE-FICTION FAN FILMÓW ANIMOWANYCH FAN FANTASTYKI SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA ZNAM 2 JĘZYKI W moim łóżku dużo się dzieje DIGITAL LOVE SMERF PRACUŚ Like a virgin toss a coin to your witcher sticks and stones Guru technologii GROUP CHAT WRONG NUMBER NA FALI IT WAS AN ACCIDENT! BEACH BITCH DUNGEONS & DRAGONS HOME SWEET HOME MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN NOTHING LASTS FOREVER HE WAS FIRST! Dzielny pacjent!
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
Blondynka, która postanowiła radykalnie zmienić swoje życie. Rzuciła pracę w kancelarii, wykupiła Muffin's Corner i piecze swoje babeczki, trochę przy tym przybierając na wadze.
28
166

Post

Kai Sanders

Jak słyszała o jakiejś hydrze i o wirusie nie do pokonania to jej oczy robiły się coraz to większe ze zdumienia. Liczyła jednak na to, że wcale nie mieli do czynienia z tego typu wirusem. Czego to ludzie nie wymyślą byleby zaszkodzić innym tudzież firmie? I kto mógłby chcieć zhackować kancelarię prawną? Tyle pytań zrodziło się w jej głowie momentalnie wręcz.
- A będziesz w stanie sprawdzić, czy ten nie zostawił po sobie czegoś paskudnego na dysku? - musiała się upewnić, obawiała się też że może jakiś program antywirusowy przegapić różne smaczki schowane na dysku, więc wolała by Sanders sprawdził wszystko swoim fachowym okiem. Nie ma co, przy brunecie Noelle czuła, że ten komputer będzie bezpieczny. I pewnie wszystkie inne także. Przynajmniej dobre było to, że Kai mówił do niej w miarę zrozumiałym języku, a nie posługiwałby się stricte informatycznymi pojęciami, przy których ona by nie wiedziała co powiedzieć, bo nawet by nie miała pojęcia o tym, o co chodzi. Blondynka wzruszyła ramionami.
- Mamy tak wiele klientów, nasi prawnicy biorą sporo spraw, czasem też i ważnych osób, ale nie wiem o kogo mogłoby chodzić dokładnie i kto chciałby nam zaszkodzić. Poza tym dlaczego by ten ktoś włamywał się do komputera asystentki, sekretarki, a nie do prawnika obsługującego sprawę? - i jej udzielił się ten kryminalistyczny wątek, podjęła go zatem niczym Sherlock, próbując domyślić się, kto byłby sprawcą tego ataku. Nieudolnie, jak można było zauważyć.
- Ej, Kai, a jesteś w stanie odkryć kto stoi za tym wirusem? - zapytała, bo czemu by nie zidentyfikować sprawcy tego całego zamieszania i przyprawienia jej o mały włos o zawał? Czy to mogła być żona Dextera? Hm, wyglądała na całkiem bystrą babkę, mogłaby się zatem znać na komputerach, albo kogoś wynająć by zrobił psikusa byłej kochance jej męża. Jednak po co miałaby się mścić na blondynce, skoro mąż wybrał ją, a nie Covington? Jednak kto zrozumie kobiety...
- Nawet nie zdołałam nic otworzyć, tylko zaakceptowałam ten error na komputerze, który się wyświetlił zaraz po zalogowaniu do systemu. - na szczęście nie zdążyła otworzyć skrzynki mailowej. Inaczej mogłoby być naprawdę nie zbyt wesoło.
- I jesteś pewien, że ten antywirus jest nieomylny i nie przegapi żadnego choćby minimalnego cyberataku na ten dysk? - zapytała nieco bardziej sceptycznie nastawiona do tego programu. Przecież żaden algorytm nie będzie tak mądry jak człowiek.
- Staram się tak nie robić, ale będę się teraz bardziej pilnować. - dodała grzecznie, choć raczej nie była z tych co otwierała po kolei wszystkie maile jak leci. Jednak ta akcja czegoś więcej ją nauczyła.
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Bee hunter - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Hope Valley ma głos! Take a chance and roll the dice Like an angel 2021 Where is my pet? I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER For all mankind I killed Laura Palmer SINGIEL URODZONY WIOSNĄ BUDZĄ MNIE KOŚCIELNE DZWONY - MIDTOWN PRACA W GASTRONOMII BYK PSIARZ LEKOMAN Mój dom przypomina dżunglę Jestem numerologiczną jedynką Zajadam smutki bezsenność to moja przyjaciółka Na smutki piekę ciasteczka Bezpłodny/a Pijam ziółka Zmagam się z wypaleniem zawodowym SZCZĘKI KSIĘŻNICZKA MONONOKE JESZCZE PIĘĆ MINUT, MAMO FEAR FACTOR STOLEN IDENTITY KING OF THE JUNGLE Odlotowe Agentki sticks and stones Bad dog I see fire
mów mi/kontakt
-
a
Awatar użytkownika
Uroczy założyciel MCT, firmy zajmującej się grami komputerowymi. Trochę z niego nerd, który nie do końca ogarnia życie, ale da się go lubić. Przyjaciel z niego nad wyraz lojalny i szczery. Zawsze pomoże, zwłaszcza, jeśli chodzi o informatyczne bzdety.
31
193

Post

-Jasne, że tak. Większość wirusów czasami zostawia po sobie jakieś części, najczęściej zagnieżdżone gdzieś głębiej w systemie. Zaraz sprawdzę czy to, z czym miałem starcie, jest w grupie tych bardziej złośliwych - powiedział, uśmiechając się do kobiety. Zawsze wychodził z założenia, że jeśli człowiek się za coś zabierał, powinien zrobić to jak najlepiej. A już szczególnie, kiedy nazywał się specjalistą w danej dziedzinie. Dlatego nawet, jeśli Noelle nie zadałaby mu tego pytania, sam sprawdziłby dokładnie, żeby później nie wyszło, iż przez jego niedopatrzenie siadłby cały system w kancelarii, a wiadomo, że osobą, która najbardziej by pewnie oberwała, była właśnie jego urocza koleżanka.
-Bo przez komputer asystentki znacznie łatwiej się dostać. Podejrzewam, że sprzęt twojego szefa ma trochę inne zabezpieczenia, ale mówię, równie dobrze może to być jakiś żart, ewentualnie przypadek. Wystarczy, że jakaś pierdoła była w czyimś mailu i też robi się problem, bo ludzie niestety odkrywają za późno, że przypadkiem wysłali innym wirusy - skomentował. To była jedna z największych zmór dzisiejszego świata informatycznego. Bezsensowne klikanie we wszystko, brak aktualnych programów antywirusowych, czy nieuwaga. Wszystko to prowadziło do katastrofy, którą można było obserwować chociażby tutaj. Z tym, że ta była tych mniejszych rozmiarów.
-To już jest trochę grubsza zabawa i zdecydowanie nie zrobię tego z tego komputera. Potrzebowałbym swojego - odpowiedział. Niestety, znalezienie kogoś kto był za to potencjalnie odpowiedzialny, było najczęściej dość oporne, a Kai nie był pewien, czy to wszystko było tego warte. Dodatkowo dziewczyna sama mówiła, że nie mieli za wiele czasu, a co za tym szło, Sanders powinien niedługo się zbierać.
-Sam go używam, więc tak, jestem pewien. Przetestowałem go już kilka razy i mogę a niego poręczyć. Jeśli w przyszłości znajdę lepszy, dam ci znać - uśmiechnął się do niej, instalując wszystko. No, teraz powinna być bezpieczna. Nawet otwieranie wiadomości z potencjalnymi wirusami nie będzie jej szkodziło, bo program to wykryje, zanim dziadostwo się rozprzestrzeni.
Porozmawiali jeszcze trochę, a ostatecznie Kai wymknął się z budynku, omal nie zostając przyłapanym przez ochroniarza.

Noelle Covington

zt. x2 (jak coś można pisać jakiś kolejny <3 )
Obrazek
WŁADZA SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! celebrity's best friend: Kamala & Billy celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Cara & Joseph Wiezień labiryntu - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" We are superhuman - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Livin' It Up - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Rozgrzewam się na aerobiku Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Biorę udział w bitwie na balony z wodą Buduję zamek z piasku Biorę udział w zawodach surfingowych Funny Bunny - za udział w evencie Falling In Love Handel z Króliczkiem Ozdabiam wielkanocny kapelusz Chocolate Egg Toffee Egg Hazelnut Egg Oreo Egg My Funny Valentine Love shot All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I won't ask for much this Christmas I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking I just want you for my own I'm just gonna keep on waiting Kręcę się na karuzeli Underneath the mistletoe To the North Pole for Saint Nick This is all I'm asking for Hope Valley ma głos! Wouldn't you like to see something strange? HAVING FUN - za udział w evencie CoH! I'm not drunk 2021 temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - czerwiec temat miesiąca - lipiec BOGATE CV SPICE IT UP I killed Laura Palmer Z Archiwum X I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP INFLUENCER LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY PHONE ADDICTED MŁODY SCENARZYSTA devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Speedy Gonzales BAŚNIOPISARZ King of Cringe LGBT+ people of color Lubię siedzieć po ciemku Chodzę spać, gdy inni wstają Noszę na ręku zegarek Uwielbiam lody Nie ufam lekarzom Lubię zapach męskich perfum Chodzę w adidasach Zbieram funkopopy Głaszczę obce psy mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Obcokrajowiec MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU ubieram się u znanych projektantów Czytam książki WIELBICIEL TAJSKIEGO JEDZENIA PRACOHOLIK PRACOWITY DZIWAK FAN SCIENCE-FICTION FAN FILMÓW ANIMOWANYCH FAN FANTASTYKI SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA ZNAM 2 JĘZYKI W moim łóżku dużo się dzieje DIGITAL LOVE SMERF PRACUŚ Like a virgin toss a coin to your witcher sticks and stones Guru technologii GROUP CHAT WRONG NUMBER NA FALI IT WAS AN ACCIDENT! BEACH BITCH DUNGEONS & DRAGONS HOME SWEET HOME MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN NOTHING LASTS FOREVER HE WAS FIRST! Dzielny pacjent!
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
ODPOWIEDZ