Karty postaciRelacjeMessengerKalendarzeInstagram
a
Awatar użytkownika
unikająca zobowiązań podróżniczka, która przypadkiem hajtnęła się w Vegas ze swoim zaręczonym ex i zaliczyła z nim wpadkę, więc nie wie co z życiem zrobić
29
168

Post

#7

Fallon musiała przyznać, że był taki czas kiedy szczerze nieznosiła obchodzenia urodzin razem z siostrami. Z zazdrością patrzyła na inne dzieci, które w tym wyjątkowym dniu znajdowały się w absolutnym centrum uwagi i nie musiały się nim dzielić z nikim, podczas gdy ich zawsze było trzy, a zabawa wcale nie była potrójna, jak by sie mogło wydawać. A już najgorszym możliwym ciosem było, kiedy ktoś zamiast kupić każdej oddzielny prezent, postanowił sprawić jeden wspólny i grupowy - oj, wtedy to już małej Fallon chciało się płakać. Stan ten utrzymywał się przez dobrych kilkanaście lat, bo nawet w liceum nieco drażniło ją, że nie może sobie imprezy zorganizować sama, ale całe szczęście minął wraz ze skończeniem się szkoły, kiedy każda z nich pojechała we własną stronę, a wspólne urodziny stawały się takim momentem, kiedy po dłuższym czasie rozłąki mogły w końcu się spotkać i poświętować to, co je łączyło, czyli dzień narodzin. Bo Fallon w gruncie rzeczy naprawdę mocno kochała obie swoje siostry i nie wyobrażała już sobie bez nich życia. Nawet przyzwyczaiła się do tego, że jest jej trzy!
W każdym razie, w tym roku postanowiły świętować w barze - w którym to środkowa z sióstr Sheridan pojawiła się nieco spóźniona, za to z szerokim uśmiechem, dwoma gigantycznymi pudłami z prezentami i imprezowymi czapeczkami, które od razu założyła na głowę Liv i Dii. - Wszystkiego najlepszego! - oznajmiła na powitania, ściskając je mocno i zajęła swoje miejsce. - Ale wy już stare jesteście, za rok wam strzeli trzydziestka - zachichotała, rozgladając się za jakimś kelnerem, aby móc zamówić sobie jakiegoś drinka.

Olive Sheridan dia sheridan
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Red 'n' black, and slimy green Now or never TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - październik BOGATE CV BAŚNIOPISARZ WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER I love my children PODRÓŻNIK WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU JESTEM GRYFONEM DWIE LEWE RĘCE WIELBICIEL HERBATY Marzyciel Śpię z przytulanką I LOVE YOU, BABY! BABY BOOM! THANK YOU, NEXT! NOTHING BREAKS LIKE A HEART The Second Best FRIENDZONE Wpadka HAPPY BIRTHDAY! I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM DZIŚ SĄ TWOJE URODZINY SING A SONG sticks and stones hey hey, you you, I don't like your girlfriend toss a coin to your witcher Like a virgin Bo do tanga trzeba dwojga
mów mi/kontakt
.
a
Awatar użytkownika
piecze ciastka dla piesków, szyje im ubranka, a w ciepłych krajach ma męża, który jest gejem. Wygrała w totka, więc zaczyna nową przygodę
29
168

Post

#9

Ojoj, no zbliżyła się w końcu bardzo ważna data i bardzo, ale to bardzo trzeba było z nią handlować! W końcu jeden krok od dirty thirty to bardzo poważna sprawa i Liv wiedziała, że czeka ją dość poważny rok! Będzie się musiała zastanowić trochę nad sobą, trochę przeanalizować swoje błędy, trochę… no trochę dużo tego miała, więc wpadała w małą panikę, kiedy o tym myślała, mimo że czekało ją jeszcze ponad 360 dni na ogarniecie tego! Ale jak wiadomo, czas leci sobie bardzo szybko, człowiek raz mrugnie i już wszystko przelatuje, więc starała się do sprawy podchodzić bardzo poważnie. Do tego stopnia, że nawet poszła do kościoła, zanim przyszła do sióstr! Chciała sobie pogadać z księdzem, ale niestety, ksiądz miał ją w nosie, jak to z nimi dość często niestety bywa, no i nie chciał z nią w ogóle gadać. Więc chyba przez to wpadła na pomysł zamówienia nieco niespodziewanej niespodzianki z internetu, ale cóż, skoro cnotliwość jej nie wyszła, trzeba uderzyć do rozpusty i innych bóstw życiowych. Liv miała bardzo dziwne podejście do wiary i myślała, że wszystko jest prawdziwe, pogańskie rzeczne bożki, ten od chrześcijan pan z brodą i budda. Każdy po prostu zajmuje się swoimi wiernymi, wszechświat jest bardzo duży, wszyscy się pomieszczą.
A jeśli chodziło o prezenty, Liv nigdy nie przykładała do nich uwagi… no tak prawie wcale. Nie do urodzinowych. Już bardziej do świątecznych, chociaż bardziej jarała ją idea samego Mikołaja, który wciska się przez komin i je podrzuca, niż same prezenty. Nieraz próbowała się schować w kominie i go przyłapać, co ostatecznie nie kończyło się najlepiej.
Ale tak, na miejscu Liv znalazła się jako jedna z pierwszych, zamówiła super wielkiego drinka z zakręconą słomką i sobie go piła, kiedy zjawiły się siostry. - Wszystkiego najlepszego! - odpowiedziała od razu, uśmiechając się promiennie. A potem posmutniała - ej weź, nie strasz, ja chyba wcale nie chce mieć tej trzydziestki. To tak brzydko wygląda. Nie możemy kłamać, że tak naprawdę mamy 25 lat? - zapytała, wyginając usta w podkówkę. To byłby o wiele lepszy plan przecież!
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! Happy St. Patrick's Day! niezły ze mnie ananas - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Kamala Pracz - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku celebrity's best friend: Esme & Casper LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Ręce do góry! To jest napad! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Red 'n' black, and slimy green All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Wskakuję do basenu z kulkami Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Podziwiam wulkan z bliska Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym There is just one thing I need I won't ask for much this Christmas Hear those magic reindeer click This is all I'm asking for HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Funny Bunny - za udział w evencie Oreo Egg temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad MISTRZ KLAWIATURY DON’T STOP ME NOW ONE BIG FAMILY For all mankind Sej łaaat? Z Archiwum X Kocham deszcz Robię na drutach URODZONY LATEM NA DOBRANOC CAŁUJĘ ALIGATORA - EVERGLADES FAN FILMÓW PRZYRODNICZYCH DWIE LEWE RĘCE CZARNA OWCA WEGANIN WIELBICIEL SŁODYCZY Marzyciel Rozmawiam z kwiatkami Tworzę rękodzieła Shame, shame, shame! seems desperate... DZIŚ SĄ TWOJE URODZINY Love of cooking SZCZĘKI SUNRISE SUNSET NOTHING BREAKS LIKE A HEART sweet disaster Are you lost, baby girl? Fake it till you make it Łyso mi You Shouldn't Kiss Me Like This toss a coin to your witcher no shame! DON'T THINK, JUST DO IT hey hey, you you, I don't like your girlfriend Don't disturb SERIA NIEFORTUNNYCH ZDARZEŃ BAD HAIR DAY BEACH BITCH THANK YOU FROM THE MOUNTAIN CAKE BOSS HOME SWEET HOME I SAY A LITTLE PRAYER FOR YOU HAPPY BIRTHDAY! FRIENDZONE How did this happen?
mów mi/kontakt
paula
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
28
165

Post

Kiedy byłą mała, zawsze marzyła o tym żeby być nieco starszą. Gdziekolwiek się nie pojawiała, zawsze była tą najmłodszą z grupy. Co innego przy siostrach. Dumnie mogła wypinać pierś, zaznaczając, że to ona urodziła się pierwsza. Niestety to był jeden z niewielu takich przypadków. Zwykle była nazywana małolatą, a czego się nie chwytała, była za młoda. Dlatego szybko porzuciła rodzinne marzenie o pójściu na studia i uciekła robić muzyczną karierę. To jednak nie wyszło, więc niedługo skończy jako bezrobotna stara panna, a przy odrobinie szczęścia nie znajdzie się na łamach gazet jako ta, którą zjadł jej własny pies. To chyba było jedną z przyczyn dla których jeszcze go nie przygarnęła. Kota też. Nasłuchała się opowieści o morderczych kotach, atakujących we śnie. To znaczy jak człowiek spał, a że przesypiała tą część swojego życia, która była bardziej udana, wolała dmuchać na zimne. Jeśli jednak kiedykolwiek zdarzy jej się umrzeć w samotności, siostry ją odnajdą zanim cokolwiek ją zje. Zawsze odnajdowały i zawsze wspierały. Nawet kiedy w wieku lat dziewiętnastu postanowiła stać się drugą Courtney Love. Rodzice gdyby o tym usłyszeli, najpierw dostaliby zawału, a potem wysłaliby za nią list gończy żeby finalnie umieścić na jakimś odwyku albo w zakładzie dla obłąkanych. Na szczęście one ją rozumiały.
Jak przystało na podstarzałą rockmankę, którą nie była, założyła kabaretki, dużo łańcuszków i przykrótką, luźną kieckę, a do tego martensy na grubej podeszwie. Testowała różne style, a skoro miała niedługo stać się starą trzydziestolatką (słowa Fallon ją zabolały), wróciła do swojego looku sprzed kilkunastu lat. Czy to nie było jeszcze zanim poszła do liceum?
- No wreszcie, ile można czekać - skomentowała, oczywiście na żarty, spóźnienie Falls. Co prawda sama przyszła chwilę przed nią, więc narzekać najbardziej mogła Liv, ale skoro ona tego nie zrobiła, to Dia wspaniałomyślnie ją wyręczyła. - To gwiazdka czy nasze urodziny? - zapytała, mając na uwadze rozmiar paczek, które siostra ze sobą przyniosła. Sama miała ze sobą znacznie mniejsze, więc trochę posmutniała, że może wcale się nie przyłożyła tak bardzo jak jej się wydawało.
- Możemy! I zróbmy tak. Dzisiaj mamy dwudziestepiąte urodziny, halo ludzie, słyszycie? Czekamy na urodzinowe driny - Liv otworzyła puszkę Pandory, bo Di pochwyciła jej pomysł i wydarła się trochę za głośno, ale może znajdzie się jakiś jeleń bez obrączki, który będzie chciał poderwać bliźniaczki? Były aż trzy!

Olive Sheridan Fallon Sheridan
mów mi/kontakt
stop, nadiu
a
Awatar użytkownika
unikająca zobowiązań podróżniczka, która przypadkiem hajtnęła się w Vegas ze swoim zaręczonym ex i zaliczyła z nim wpadkę, więc nie wie co z życiem zrobić
29
168

Post

E tam, nie siejąc defetyzmu, to siostry Sheridan miały naprawdę ogromną szansę na to, żeby zostać trzema starymi pannami, zamieszkać w domku na obrzeżach miasta i stać się jakąś miejscową legendą czy coś, także Dia absolutnie nie musiała się bać, że nikt jej nie znajdzie jak już ją zje pies!
- No już nie marudźcie tak, mnie potrzeba jeszcze sześciu lat, żebym mogła zostać prezydentem! Jak tam cały czas będę powtarzać dwadzieścia pięć, dwadzieścia pięć, a tu bum!, nagle grubo po trzydziestce, to jeszcze mi wyborcy nie uwierzą - uświadomiła sobie, bo to jednak bardzo ważne, żeby za kilka lat mogła wystartować w wyborach, już teraz sobie pracowała na odpowiednią sprawę i reputacje, a przecież w tym kraju wcale nie trzeba było być politykiem, żeby w polityce robić. Fallon zaś powtarzała sobie, że jakby została pierwszą Panią Prezydent Stanów Zjednoczonych to by mogła za friko odwiedzić wszystkie te kraje, w których jeszcze nie była, co całkiem ją przekonywało! - Eeee, gwiazdka jest milion razy mniej ważna, niż nasze urodziny? - głównie dlatego, że przez dłuższy czas nie było jej w Hope Valley na święta, gdyż badała sobie właśnie zwyczaje świąteczne indian z dżungli chociażby, ale na wspólne urodziny starała się zawsze przyjeżdżać!
- Drzesz się jakby to był twój panieński, Dia! Pewnie w tym roku za mąż wyjdziesz - zażartowała sobie z siostry, nie mając jeszcze pojęcia, że niedługo to sama się w Vegas hajtnie i tym samym biedna Nadia zostanie ostatnią, która stanie się mężatką, bo przecież Liv już miała męża geja na Madagaskarze. - Może pójdziemy na karaoke? - zaproponowała, zastanawiając się co dzisiaj mogą porobić, bo pewnie nie ustaliły jeszcze planu działania.

Olive Sheridan dia sheridan
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Red 'n' black, and slimy green Now or never TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - październik BOGATE CV BAŚNIOPISARZ WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER I love my children PODRÓŻNIK WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU JESTEM GRYFONEM DWIE LEWE RĘCE WIELBICIEL HERBATY Marzyciel Śpię z przytulanką I LOVE YOU, BABY! BABY BOOM! THANK YOU, NEXT! NOTHING BREAKS LIKE A HEART The Second Best FRIENDZONE Wpadka HAPPY BIRTHDAY! I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM DZIŚ SĄ TWOJE URODZINY SING A SONG sticks and stones hey hey, you you, I don't like your girlfriend toss a coin to your witcher Like a virgin Bo do tanga trzeba dwojga
mów mi/kontakt
.
a
Awatar użytkownika
piecze ciastka dla piesków, szyje im ubranka, a w ciepłych krajach ma męża, który jest gejem. Wygrała w totka, więc zaczyna nową przygodę
29
168

Post

Olive była zbyt optymistyczna, żeby narzekać! Zresztą no, gdyby miała narzekać na swoje własne życie, to cóż…. siedziałyby tutaj chyba jakieś dziesięć lat, jak nie dłużej. A nie bardzo miała na to ochotę, bo przecież sporo planów miała i zamierzała za te dziesięć lat mieć już totalnie rozkręcone swoje imperium psich rzeczy! I zdecydowanie była marzycielką, zarówno w przypadku swojej kariery, jak i kariery swoich sióstr, więc totalnie wierzyła, że dia sheridan jeszcze spełni swoje marzenia. Mieszkały w Ameryce, ten kraj był stworzony dla takich ludzi i nie ma co się poddawać po drodze.
- Nie wiem czy kariera prezydentki jest taka fajna. Czytałam fragment książki Michelle Obamy, ochronę trzeba mieć potem do końca życia. A taki zamachowiec, jak będzie chciał na Ciebie zapolować, to przypadkiem może ustrzelić nas, bo takie podobne - pokiwała głową, no dostrzegając w tym wszystkim także minusy i uwzględniając po drodze swojego pecha! - Wiecie, zawsze się zastanawiałam jak to jest być Michelle, taką wysoką i piękną, i…. no wiecie, damą przez duże D. Nie duże, że jest duża, tylko no…. że jest DAMĄ - wyjaśniła, konspiracyjnym szeptem i pokiwała z powagą głową w górę i w dół. Olive w swojej głowie miała bardzo dużo rozkmin, które zarówno Dia, jak i Fallon Sheridan musiały brać na klatę!
- Ojej, prezentyyyy - zawołała zaraz potem, totalnie przeskakując swoją uwagą na takowe. A rozmiar prezentów zdecydowanie się nie liczył, bo najważniejsze było to co w środku, takie od serca. A Liv kupiła im takie fajne, jednoczęściowe piżamki, dla jednej pingwinek, dla drugiej delfin.
- Niee, musimy być tutaj, bo tutaj chyba przyjdzie jakaś niespodzianka - odpowiedziała tajemniczo, a potem uniosła brwi i napiła się znowu swojego drineczka. - Ej a myślałyście kiedyś żeby sobie powiększyć biust? Ostatnio na każdych urodzinach słyszę o jakichś operacjach plastycznych - pokręciła powoli głową, no dziwna sprawa!
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! Happy St. Patrick's Day! niezły ze mnie ananas - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Kamala Pracz - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku celebrity's best friend: Esme & Casper LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Ręce do góry! To jest napad! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Red 'n' black, and slimy green All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Wskakuję do basenu z kulkami Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Podziwiam wulkan z bliska Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym There is just one thing I need I won't ask for much this Christmas Hear those magic reindeer click This is all I'm asking for HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Funny Bunny - za udział w evencie Oreo Egg temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad MISTRZ KLAWIATURY DON’T STOP ME NOW ONE BIG FAMILY For all mankind Sej łaaat? Z Archiwum X Kocham deszcz Robię na drutach URODZONY LATEM NA DOBRANOC CAŁUJĘ ALIGATORA - EVERGLADES FAN FILMÓW PRZYRODNICZYCH DWIE LEWE RĘCE CZARNA OWCA WEGANIN WIELBICIEL SŁODYCZY Marzyciel Rozmawiam z kwiatkami Tworzę rękodzieła Shame, shame, shame! seems desperate... DZIŚ SĄ TWOJE URODZINY Love of cooking SZCZĘKI SUNRISE SUNSET NOTHING BREAKS LIKE A HEART sweet disaster Are you lost, baby girl? Fake it till you make it Łyso mi You Shouldn't Kiss Me Like This toss a coin to your witcher no shame! DON'T THINK, JUST DO IT hey hey, you you, I don't like your girlfriend Don't disturb SERIA NIEFORTUNNYCH ZDARZEŃ BAD HAIR DAY BEACH BITCH THANK YOU FROM THE MOUNTAIN CAKE BOSS HOME SWEET HOME I SAY A LITTLE PRAYER FOR YOU HAPPY BIRTHDAY! FRIENDZONE How did this happen?
mów mi/kontakt
paula
Zablokowany