a
Awatar użytkownika
Właściciel chomika imieniem Minmin i miłośnik wielorybów, bojący się wody po starciu z rekinem. Pracuje z mamą w domu Jungów i kocha ich syna z którym jest w potajemnym związku. Po cichu ma nadzieję, że rodzice Olivera zaakceptują ich związek.
Jeśli lubisz ogórki - nie możemy się przyjaźnić.
25
185

Post

#15 + Outfit

Zawsze pamiętał o urodzinach swoich przyjaciół i innych bliskich osób. Zwykle przygotowywał jedynie prezenty i kupował jakiś tort w cukierni, ale Creed nauczył go jak je piec i postanowił sam spróbować. Mama oczywiście trochę mu pomogła, ale biszkopt wyszedł mu idealny. Do tego krem o smaku jaki Adi lubił najbardziej, trochę ozdób, które powinny spodobać się chłopakowi i ciasto było gotowe. Kupił do tego świeczki i gotowe.
Napisał jeszcze do Hoffmana wiadomość, że wybiera się do niego, by świętować jego urodziny, by chłopak wiedział, żeby nigdzie nie wychodzić tego dnia. Słabo by było przyjść z tortem i prezentami, kiedy chłopaka nie będzie w domu. Ale w sumie miło byłoby się dowiedzieć, że świętuje już urodziny z kimś innym. Adrian jest naprawdę świetnym chłopakiem i powinien mieć grupkę przyjaciół z którą spędzałby czas i która zorganizowałaby dla niego urodziny. To by naprawdę ucieszyło George’a, którzy życzył swojemu przyjacielowi jak najlepiej.
Zapakował prezenty do auta, potem tort, który zabezpieczył w razie czego i powoli, by nic się po drodze nie stało pojechał do domu przyjaciela. Zostawił wszystko w samochodzie, bo nie dał rady zabrać się ze wszystkim naraz i zadowolony podszedł do drzwi, by zapukać.
Poczekał, aż przyjaciel otworzy i przytulił go mocno na przywitanie, klepiąc lekko po plecach.
— Adi! — zawołał radośnie, czochrając lekko jego czuprynę. — Chodź do salonu, a ja wszystko przyniosę. — powiedział i z uśmiechem zaprowadził chłopaka do salonu, gdzie posadził go na kanapie. — Zamknij oczy i nie otwieraj dopóki Ci nie pozwolę, jasne? — upewnił się, że chłopak rozumie i poszedł do auta. Przyniósł najpierw prezenty, które postawił na stole, a potem doniósł tort. Ustawił go dokładnie przed chłopakiem i poszedł do kuchni po zapałki, żeby zapalić świeczki.
— Możesz otworzyć oczy. — polecił mu, a kiedy je otworzył zaczął śpiewać. — Happy Birthday to You, Happy Birthday to You, Happy Birthday Dear Adrian, Happy Birthday to You. Make a wish!

Adrian Hoffman
WŁADZA 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Gdzie jest chomik, skrzacie? - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Shape of Shame - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Call my name Pływam na bananie Pozuję do zdjęć w bajkowym kostiumie Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Zachęcam znajomych do akcji Na fali - za udział w evencie My Funny Valentine Falling In Love Największy śmieszek 2020 I don't want a lot for Christmas I hear those sleigh bells ringing The sound of children's laughter All the lights are shining so brightly everywhere I won't make a list and send it I'm just gonna keep on waiting I don't care about the presents There is just one thing I need Hurricane Season temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - lipiec BOGATE CV INFLUENCER I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK SPICE IT UP PHONE ADDICTED I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MŁODY SCENARZYSTA devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I killed Laura Palmer TUBYLEC lubię upały Mieszkam u kogoś Lubię zapach męskich perfum Boje się wody Oszczędny Jestem numerologiczną trójką HOROSKOP CHIŃSKI: BAWÓŁ KLASA ŚREDNIA JESTEM ZAKOCHANY/A RAK nigdy nie studiowałem/am MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU WE'RE NOT IN KANSAS ANYMORE - OUTLANDERS URODZONY LATEM Wychowała mnie matka Mam łaskotki IT WAS AN ACCIDENT! BLAST FROM THE PAST MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN HOME SWEET HOME SMERF PRACUŚ Maybe you're my boss, but fuck you toss a coin to your witcher Like a virgin Dzielny pacjent! I hate you but ok
mów mi/kontakt
kiitty#9373
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
23
177

Post

ubranie

Nie był fanem swoich urodzin. Nie odczuwał większej potrzeby w tym, aby celebrować dzień, w którym zaczęły się wszystkie jego problemy. Mógł nie zdawać sobie wtedy z tego jeszcze sprawę, ale z roku na rok było coraz gorzej. Ile razy Adrian żałował, że się urodził? Jak wiele razy wyobrażał sobie, że po prostu znika, pozwalając innym żyć. Nie pasował tutaj z wielu powodów i odczuwał to niemal każdego dnia.
Jak dzisiaj.
Nie radował się, że spędził kolejny rok na ziemi. Czuł się tym raczej przytłoczony i najchętniej zakopałby się pod kocem, czekając aż to wszystko minie. Ach, gdyby człowiek mógł przyspieszyć czas.
Wiedział, że nie dostanie wielu życzeń. Nie miał wielu przyjaciół, a nawet jeśli rozmawiał z kimś na uczelni, nie chwalił się na prawo i lewo, że hej, zbliżają się jego urodziny. Prawdę powiedziawszy ogólnie niewiele o sobie mówił woląc, by ludzie zostawili go w spokoju. Przecież i tak nie chcieli się z nim zadawać, to czemu mieliby się nad nim litować? Nie potrzebował tego. Od zawsze czuł się samotny i nic nie było w stanie tego zmienić. Co prawda jego sytuacja trochę się poprawił odkąd poznał Noah, ale nadal pustka w jego sercu nie była dostatecznie wypełniona. Noah żył w internecie, a do ich pierwszego spotkania było jeszcze trochę czasu. Jak miał wytrzymać?
Jego plany na przespaniu tego dnia spaliły na panewce, kiedy dostał wiadomość od przyjaciela. Jedyna osoba, która zawsze pamiętała.
Mimowolnie się uśmiechnął. Niezależnie od nastroju widok George’a był miły.
Wydostał się spod nakrycia, udając do łazienki. Nie chciał wyglądać jak menel, chociaż w każdej innej sytuacji by mu to nie przeszkadzało. Przy Leedsie zepnie się w sobie, chociażby udając, że jest szczęśliwy.
-Zgnieciesz mnie - powiedział cicho, kiedy ten się na niego rzucił. Takie gesty zawsze dziwnie go krępowały; nie miał z nimi wprawy, bo matka nigdy nie dawała mu takich czułości.
Skinął głową, godząc się na polecenia. Zamknął oczy, czując się dziwnie niekomfortowo. Ale przecież przyjacielowi mógł ufać.
Uśmiechnął się szeroko, widząc to wszystko przed sobą. Niezależnie od jego samopoczucia, to był miły gest.
-George, nie musiałeś. Dziękuję, naprawdę. To wszystko jest... po prostu super - powiedział, nie wiedząc na czym powinien zatrzymać oczy.
Nachylił się nad tortem, spoglądając w płomienie świeczek.
Życzenia. Najtrudniejsza część.
Zamknął oczy, zdmuchując świeczki. Jeśli kiedyś życzenie, które pojawiło się w jego głowie, spełni się, będzie być może chociaż trochę szczęśliwy.

George Leeds
WŁADZA 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Biorę udział w meczu siatkówki Hurricane Season temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - lipiec BOGATE CV ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! devine BABYSITTER WHEN WE WERE YOUNG I killed Laura Palmer SKRYTY Mam słabą głowę Walczę z depresją bezsenność to moja przyjaciółka Boję się tłumów Boję się samotności Uwielbiam lody Rzucam się po łóżku
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
Właściciel chomika imieniem Minmin i miłośnik wielorybów, bojący się wody po starciu z rekinem. Pracuje z mamą w domu Jungów i kocha ich syna z którym jest w potajemnym związku. Po cichu ma nadzieję, że rodzice Olivera zaakceptują ich związek.
Jeśli lubisz ogórki - nie możemy się przyjaźnić.
25
185

Post

— Wcale nie. Jestem delikatny. — powiedział, kręcąc głową. Może przytulał go trochę za mocno, ale nie było opcji, żeby go zgniótł. Ale czuł, że był naprawdę chudy jakby nie jadł zbyt wiele. Czy powinien go o to zapytać? Albo zapraszać częściej na obiady? Teraz będzie się o niego martwił jak o Olivera. A co jeśli Adrian też zemdleje, ale nikt się nim nie zaopiekuje, bo siedzi w domu sam? Było mu przykro, że był sam i miał jedynie kolegę w internecie, który przecież go nie upilnuje. Może powinien znaleźć w jego telefonie kontakt do tego „kolegi” i dowiedzieć się jakie ma zamiary co do jego przyjaciela? Bo jeśli chce go oszukać i wyciągnąć z niego pieniądze to on się z nim policzy, bo nie pozwoli na takie wykorzystywanie przyjaciela. Nie pozwoli mu nawet spotykać się z oszustem, który jedynie złamie mu serce.
— Ale chciałem. To twoje urodziny. Nie chcę, żebyś spędzał je samotnie. — powiedział, czekając aż ten zdmuchnie świeczki.
Zaczął klaskać, kiedy to zrobił. Podał mu pierwsze pudełko, w którym znajdowała się kurtka z najnowszej kolekcji Olivera. Musiał długo o nią prosić i spełnić wiele jego zachcianek, żeby w końcu mu ją dał. Wydawała mu się idealna dla Adriana i musiał ją zdobyć, a skoro miał przy sobie projektanta czemu miałby jej od niego nie wyciągnąć?
— Otwórz pierwszy prezent kochanie, a ja pokroję tort. — powiedział, idąc do kuchni po talerzyki i sztućce. Wyjął na dodatkowy mały talerzyk świeczki i pokroił ciasto, dając Adrianowi kawałek. Nalał im też soku i kiedy wszystko już było gotowe, zajął miejsce na kanapie obok przyjaciela, który miał zająć się prezentami.
W kolejnej paczce był zegarek, który wybrał dla niego po długich poszukiwaniach. Elegancki, na czarnym pasku. Miał nadzieję, że mu się spodoba.
W trzeciej był prezent od jego mamy. Ona zawsze wybierała coś, co powinno się przydać w domu, więc wybrała dla Adriana śliczny puchaty koc, którym mógł się okrywać w chłodne wieczory i trochę słodyczy.
— I jak? — zapytał po chwili, kiedy Adrian był zajęty oglądaniem prezentów.

Adrian Hoffman
WŁADZA 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Gdzie jest chomik, skrzacie? - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Shape of Shame - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Call my name Pływam na bananie Pozuję do zdjęć w bajkowym kostiumie Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Zachęcam znajomych do akcji Na fali - za udział w evencie My Funny Valentine Falling In Love Największy śmieszek 2020 I don't want a lot for Christmas I hear those sleigh bells ringing The sound of children's laughter All the lights are shining so brightly everywhere I won't make a list and send it I'm just gonna keep on waiting I don't care about the presents There is just one thing I need Hurricane Season temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - lipiec BOGATE CV INFLUENCER I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK SPICE IT UP PHONE ADDICTED I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MŁODY SCENARZYSTA devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I killed Laura Palmer TUBYLEC lubię upały Mieszkam u kogoś Lubię zapach męskich perfum Boje się wody Oszczędny Jestem numerologiczną trójką HOROSKOP CHIŃSKI: BAWÓŁ KLASA ŚREDNIA JESTEM ZAKOCHANY/A RAK nigdy nie studiowałem/am MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU WE'RE NOT IN KANSAS ANYMORE - OUTLANDERS URODZONY LATEM Wychowała mnie matka Mam łaskotki IT WAS AN ACCIDENT! BLAST FROM THE PAST MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN HOME SWEET HOME SMERF PRACUŚ Maybe you're my boss, but fuck you toss a coin to your witcher Like a virgin Dzielny pacjent! I hate you but ok
mów mi/kontakt
kiitty#9373
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
23
177

Post

Pojawienie się najlepszego przyjaciela zawsze było niczym promień słońca w pochmurny dzień. Niezależnie od tego, jak źle Adrian by się nie czuł George potrafił sprawić, że było chociaż trochę lepiej. Nigdy nie można było mówić o ideale, ponieważ psychika Hoffmana blokowała jakiekolwiek oznaki szczęścia, jakby nie potrafiła sobie poradzić z czymś podobnym.
Ignorując podobne myśli starał się skupić swoją uwagę na chłopaku. Może nie chciał towarzystwa, ale jak mógłby mu odmówić, skoro tak bardzo się starał, by ten dzień nie był jednym z najbardziej znienawidzonych przez Adriana?
-No nie wiem, ale nich ci będzie. Jesteś silniejszy, niż ci się wydaje - powiedział, uśmiechając się lekko. Podobały mu się prezenty. Nigdy specjalnie wielu nie dostawał, na rodzinę nigdy nie mogąc liczyć. Rzucali gotówką co najwyżej, ale to nigdy nie było to samo co dostać przedmiot, nad wyborem którego druga osoba musiała się natrudzić i poświęcić trochę czasu. Tylko jak mógł oczekiwać tego od któregokolwiek z Hoffmanów, skoro oni najchętniej usunęliby go z drzewa genealogicznego? Teraz wiedział, jak czuł się Syriusz. Z tym, że pewnie radził sobie psychicznie lepiej, niż student.
-Naprawdę dziękuję to… chyba najmilsza rzecz, jaką ktoś zrobił dla mnie w ostatnim czasie - wyznał, bo co innego mógłby powiedzieć. Niby nie zależało mu na własnych urodzinach, ale jednak miło było gdy dostawało się chociaż życzenia. Człowiekowi milej robiło się na sercu.
Sięgnął po pudełko, które jako pierwsze podał mu przyjaciel. Nie było ciężkie, ale to nigdy nie miało znaczenia. Nie liczyła się jakość prezentów; liczyło się to, że ktoś w ogóle pomyślał.
-Ojej, jest super! Ej, ale nie wykosztowałeś się na nią za bardzo, co? Zwrócę ci pieniądze - powiedział, bo nie chciał, by przez to wszystko george wpadł w jakieś długi. A ubranie wyglądało na drogie.
Otworzył kolejne prezenty i aż ścisnęło go za serce. Usiadł na kanapie czując, jak do oczu napływają mu łzy. Niestety nie zdążył się ich pozbyć przed powrotem przyjaciela z kuchni.
-Hmm? Tak… są wspaniałe. Przepraszam… trochę mnie to wzruszyło - powiedział, ocierając twarz.

George Leeds
WŁADZA 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Biorę udział w meczu siatkówki Hurricane Season temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - lipiec BOGATE CV ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! devine BABYSITTER WHEN WE WERE YOUNG I killed Laura Palmer SKRYTY Mam słabą głowę Walczę z depresją bezsenność to moja przyjaciółka Boję się tłumów Boję się samotności Uwielbiam lody Rzucam się po łóżku
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
Właściciel chomika imieniem Minmin i miłośnik wielorybów, bojący się wody po starciu z rekinem. Pracuje z mamą w domu Jungów i kocha ich syna z którym jest w potajemnym związku. Po cichu ma nadzieję, że rodzice Olivera zaakceptują ich związek.
Jeśli lubisz ogórki - nie możemy się przyjaźnić.
25
185

Post

— Ach tak? No dobra, następnym razem postaram się uważać, żeby nie zrobić Ci krzywdy. — stwierdził, zerkając na przyjaciela. Nie był napakowany jak Hunter, ale wyglądał całkiem dobrze. Na siłowni bywał rzadko, bo wcześniej nie mógł sobie na to pozwolić, a teraz chciał jakoś wyglądać, by Oliver nie mówił mu, że jest gruby czy coś. Chociaż Jung nigdy tak naprawdę nie wypowiadał się negatywnie na temat jego wagi, ale gdzieś tam w głowie miał myśl, że prędzej mu się spodoba umięśnione ciało, niż takie normalne.
— Zawsze możesz na mnie liczyć, wiesz? — rzucił, uśmiechając się. Lubił dbać o swoich przyjaciół, a wiedząc o sytuacji Adriana chciał się postarać, żeby ten nie czuł się taki samotny i ignorowany przez wszystkich. Nie robił tego z litości. Po prostu kochał swoich przyjaciół, a oni byli dla niego jak rodzina i zrobiłby dla nich wszystko. A urodziny to coś normalnego. Każdy zasługiwał na tort i chociaż mały prezent.
— Ty chyba żartujesz? Chcesz oddać pieniądze za prezent urodzinowy? Oszalałeś. A co jeśli zapłaciłem za niego seksem? Jak chcesz mi to zwrócić? — zapytał, unosząc brwi. Bo nie dość, że musiał zrobić dla Olivera wiele to jeszcze na koniec musiał zadowolić go seksualnie, żeby ten w końcu dał mu kurtkę. Nie brzmiało to może dobrze, ale nie wstydził się tego co go łączyło z Oliverem. A od Adriana nie wziąłby żadnych pieniędzy, tym bardziej za prezent.
Przekrzywił głowę na bok, kiedy zauważył łzy w oczach przyjaciela. Na szczęście nie były to smutne łzy bo chyba by sobie tego nie wybaczył.
— Nie przepraszaj. Cieszę się, że Ci się podobają. — powiedział, przytulając Adriana. Pogładził go lekko po plecach, dając mu chwilę czasu na dojście do siebie po czym powoli się odsunął.
— No to czas na tort. Powiedz mi czy Ci smakuje, bo sam upiekłem. — rzucił, podając przyjacielowi talerzyk z kawałkiem tortu. — No dobra, mama trochę pomogła, ale w większości to moja robota. Creed mnie nauczył. Daleko mi do jego umiejętności, ale za rok obiecuję Ci lepszy tort. — zapewnił, uśmiechając się od ucha do ucha i sięgnął po swój talerzy, by spróbować ciasta. Nieskromnie mówiąc wyszło mu naprawdę dobre.

Adrian Hoffman
WŁADZA 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Gdzie jest chomik, skrzacie? - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Shape of Shame - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Call my name Pływam na bananie Pozuję do zdjęć w bajkowym kostiumie Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Zachęcam znajomych do akcji Na fali - za udział w evencie My Funny Valentine Falling In Love Największy śmieszek 2020 I don't want a lot for Christmas I hear those sleigh bells ringing The sound of children's laughter All the lights are shining so brightly everywhere I won't make a list and send it I'm just gonna keep on waiting I don't care about the presents There is just one thing I need Hurricane Season temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - lipiec BOGATE CV INFLUENCER I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK SPICE IT UP PHONE ADDICTED I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MŁODY SCENARZYSTA devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I killed Laura Palmer TUBYLEC lubię upały Mieszkam u kogoś Lubię zapach męskich perfum Boje się wody Oszczędny Jestem numerologiczną trójką HOROSKOP CHIŃSKI: BAWÓŁ KLASA ŚREDNIA JESTEM ZAKOCHANY/A RAK nigdy nie studiowałem/am MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU WE'RE NOT IN KANSAS ANYMORE - OUTLANDERS URODZONY LATEM Wychowała mnie matka Mam łaskotki IT WAS AN ACCIDENT! BLAST FROM THE PAST MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN HOME SWEET HOME SMERF PRACUŚ Maybe you're my boss, but fuck you toss a coin to your witcher Like a virgin Dzielny pacjent! I hate you but ok
mów mi/kontakt
kiitty#9373
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
23
177

Post

-Wiem, George i za to ci dziękuję. Nawet nie wiesz, jak wdzięczny jestem, że mam cię w swoim życiu - stwierdził, spoglądając na niego. Leeds jako jedna z niewielu osób nie odwróciła się od niego po tym wszystkim, co odwaliła jego rodzina. Nie oceniał go, ani nie sprawiał, że Adrian czuł się zwyczajnie jak śmieć, którego należało się pozbyć. Co z tego, że nie wydał rodziny, skoro niczego z tego tytułu nie otrzymał. Nawet spokoju, bo zamiast tego większa część społeczności w miasteczku zaczęła patrzeć na niego z niechęcią. Nazwisko ciążyło na nim jak klątwa.
Leedsowi zdawało się to wszystko nie przeszkadzać. Za nic miał sobie opinię innych ludzi, chyba poniekąd samemu wiedząc jak to jest, kiedy człowiek był zwyczajnie samotny i oceniany jedynie przez pryzmat rzeczy od niego niezależnych.
-Jak to płaciłeś seksem? Chcesz powiedzieć, że się komuś oddałeś w zamian za kurtkę? George, nie powinieneś robić takich rzeczy! - powiedział, oczywiście w swoim zwyczaju traktując wszystko nader poważnie. Skąd miał wiedzieć, że to właśnie Oliver, chłopak, w którym Leeds się kochał, był osobą, która kurtkę stworzyła. Zamiast jednak brać to pod uwagę, zaczął sobie wyobrażać najgorsze scenariusze z udziałem swojego przyjaciela.
-Tak, są super. Z całą pewnością będę z nich korzystać - skinął głową, ściskając kurtkę oraz koc, który był wyjątkowo miękki. Idealny na dni, podczas których Hoffman nijak nie chciał opuszczać domu, chcąc jedynie zakopać się i ukryć przed wzrokiem innych osób. Zdecydowanie właśnie tak będzie korzystał z ostatniego prezentu.
Uśmiechnął się lekko, kiedy chłopak znalazł się obok. Czy tak samo będzie troszczył się o niego Noah?
-O proszę, czyli rozumiem, że niedługo będziecie wspólnie prowadzić jakąś posh cukiernię? - stwierdził, biorąc do ust kawałek ciasta. Nie był głodny, ale nie wypadało odmówić. Ostatecznie Leeds się napracował przygotowując to wszystko i fatygując się do Hoffmana. - Jeju, jakie to jest pyszne, naprawdę. Chyba masz ukryty talent, którym powinieneś zarabiać - pochwalił go, kosztując jeszcze trochę.

George Leeds
WŁADZA 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Biorę udział w meczu siatkówki Hurricane Season temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - lipiec BOGATE CV ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! devine BABYSITTER WHEN WE WERE YOUNG I killed Laura Palmer SKRYTY Mam słabą głowę Walczę z depresją bezsenność to moja przyjaciółka Boję się tłumów Boję się samotności Uwielbiam lody Rzucam się po łóżku
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
Właściciel chomika imieniem Minmin i miłośnik wielorybów, bojący się wody po starciu z rekinem. Pracuje z mamą w domu Jungów i kocha ich syna z którym jest w potajemnym związku. Po cichu ma nadzieję, że rodzice Olivera zaakceptują ich związek.
Jeśli lubisz ogórki - nie możemy się przyjaźnić.
25
185

Post

— A ty nie wiesz jak się cieszę, że mogę w twoim życiu być. Jesteś naprawdę świetnym przyjacielem. — przyznał, uśmiechając się. Lubił towarzystwo Hoffmana. Zawsze mógł się przy nim wyciszyć, a należał raczej do osób z ADHD, które wiecznie muszą coś robić. Przy Adrianie jednak mógł posiedzieć na kanapie cały dzień oglądając filmy. Nie potrafił go zostawić tak jak wszyscy dookoła. Przecież to co się stało nie było jego winą, więc czemu miałby się na nim wyżywać za coś takiego? Kompletnie nie rozumiał ludzi, którzy się na to zdecydowali.
— Nie komuś, a Oliverowi. To on zaprojektował tę kurtkę, więc masz ubranie od jednego z lepszych projektantów w okolicy. Każdy będzie patrzył na Ciebie z zazdrością, bo dopiero za jakiś czas będzie można je zdobyć. Myślisz, że przespałbym się z byle kim? Za kogo ty mnie masz głuptasie. — zaśmiał się, nie czując urazy za to, że Adrian podejrzewał go o seks z kimś innym niż jego ukochany Oliver. Nigdy by go nie zdradził, a tak to było przyjemne dla nich, więc czemu miałby tego nie zrobić? W innych okolicznościach pewnie wolałby zarobić, żeby kupić coś takiego.
— Cieszę się. Nie chciałem, żebyś dostał coś co wyląduje w szafie, bo nie będziesz wiedział co z tym zrobić. I mama na pewno się ucieszy, że spodobał Ci się kocyk od niej. — powiedział, uśmiechając się. Mama też chciała wpaść, ale to był ich wieczór i nie chciał, żeby chłopak się krępował. Ale obiecał jej, że przyprowadzi Adriana za jakiś czas, żeby osobiście mogła złożyć mu życzenia i zapytać czy prezent się podobał. Starała się dbać o niego jak o drugie dziecko.
— Nie wiem. Chyba nie. Ale wiesz, to jeszcze nic nie jest pewne. Na razie nic nie planuję, póki nie mamy na to pieniędzy. — odparł, wzruszając ramionami. Cukiernia nie była szczytem jego marzeń. Chciał malować obrazy albo znalazłby coś innego, ale pieczenie raczej nie było jego pasją. Creed lepiej się tym zajmował. — Mam nadzieję, że mnie nie oszukujesz i nie wyplujesz ciasta w serwetkę jak się odwrócę. — zachichotał, pochłaniając kolejny kęs ciasta. Ciekawe czy zasmakowałoby Oliverowi.

Adrian Hoffman
WŁADZA 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Gdzie jest chomik, skrzacie? - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Shape of Shame - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Call my name Pływam na bananie Pozuję do zdjęć w bajkowym kostiumie Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Zachęcam znajomych do akcji Na fali - za udział w evencie My Funny Valentine Falling In Love Największy śmieszek 2020 I don't want a lot for Christmas I hear those sleigh bells ringing The sound of children's laughter All the lights are shining so brightly everywhere I won't make a list and send it I'm just gonna keep on waiting I don't care about the presents There is just one thing I need Hurricane Season temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - lipiec BOGATE CV INFLUENCER I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK SPICE IT UP PHONE ADDICTED I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MŁODY SCENARZYSTA devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I killed Laura Palmer TUBYLEC lubię upały Mieszkam u kogoś Lubię zapach męskich perfum Boje się wody Oszczędny Jestem numerologiczną trójką HOROSKOP CHIŃSKI: BAWÓŁ KLASA ŚREDNIA JESTEM ZAKOCHANY/A RAK nigdy nie studiowałem/am MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU WE'RE NOT IN KANSAS ANYMORE - OUTLANDERS URODZONY LATEM Wychowała mnie matka Mam łaskotki IT WAS AN ACCIDENT! BLAST FROM THE PAST MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN HOME SWEET HOME SMERF PRACUŚ Maybe you're my boss, but fuck you toss a coin to your witcher Like a virgin Dzielny pacjent! I hate you but ok
mów mi/kontakt
kiitty#9373
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
23
177

Post

Adrian wiele razy zastanawiał się, jak potoczyłoby się jego życie, gdyby jego rodzina miała do niego inne podejście. Gdyby jego własny brat nie popełnił przestępstwa, stając się mordercą do końca życia. Kto wie, może teraz Adi otaczałby się wieloma osobami, czerpiąc z życia garściami, będąc przy tym szczęśliwy. Może miałby u boku kogoś, kto dawałby mu poczucie bezpieczeństwa. Kogoś, kto był kimś więcej, niż tylko przyjacielem.
Jak Noah.
Nieznajomy znajomy dawał mu poczucie, że ktoś go docenia i widzi w nim osobę nie przez pryzmat opinii innych, a przez pryzmat tego, jaki był. Poznał go i najwidoczniej podobało mu się to, co Adrian sobą reprezentował. Co jednak jeśli zmieni zdanie kiedy tylko dowie się, kim Hoffman był?
Wyrwany z własnych myśli, ponownie skupił swoją uwagę na przyjacielu. Ach, gdyby nie on z całą pewnością studenta już dawno nie byłoby w miasteczku. Nie byłoby go nigdzie, bo chociaż jednak próba samobójcza nie przyniosła pożądanych skutków, tak nikt nie powiedział, że nie mógł spróbować raz jeszcze.
-W takim razie powinienem mu podziękować - uśmiechnął się, zerkając na Leedsa. On naprawdę musiał lubić tego Olivera. - A dla ciebie z pewnością zdobycie kurtki było czystą przyjemnością, co? - zażartował, chociaż w jego słowach zdecydowanie było wiele prawdy. Skoro George szalał na punkcie Junga, zdecydowanie każda możliwość bliskości była na wagę złota. W takich chwilach Adrian naprawdę żałował, że nie ma kogoś takiego przy sobie. To musiało być świetne uczucie - przytulić się do osoby, na której bardzo zależało.
-Powinniście planować. Jak zaczniecie to tym bardziej będziecie chcieli założyć. Poza tym… zawsze mogę coś dołożyć - wzruszył ramionami. I tak nie miał co robić z pieniędzmi i kto wie, czy będą mu w ogóle potrzebne. - Możesz mi zaufać, naprawdę jest świetny - powtórzył.
Zjadł jeszcze trochę, po czym odłożył talerz, sięgając po pada.
-Zagramy w coś? Nie mam zbyt wielu rozrywek do zaoferowania, ale kupiłem ostatnio nową grę - zaproponował. Zazwyczaj nie korzystał z PSa, niemniej nie chciał, by przyjaciel się nudził.

George Leeds
WŁADZA 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Biorę udział w meczu siatkówki Hurricane Season temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - lipiec BOGATE CV ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! devine BABYSITTER WHEN WE WERE YOUNG I killed Laura Palmer SKRYTY Mam słabą głowę Walczę z depresją bezsenność to moja przyjaciółka Boję się tłumów Boję się samotności Uwielbiam lody Rzucam się po łóżku
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
Właściciel chomika imieniem Minmin i miłośnik wielorybów, bojący się wody po starciu z rekinem. Pracuje z mamą w domu Jungów i kocha ich syna z którym jest w potajemnym związku. Po cichu ma nadzieję, że rodzice Olivera zaakceptują ich związek.
Jeśli lubisz ogórki - nie możemy się przyjaźnić.
25
185

Post

— Oczywiście. Każda chwila z Oliverem jest cudowna. — przyznał. Nie mówił o momentach kiedy się przekomarzali i kończyło się fochem jedno z nich, bo nie zrozumieli się do końca, ale to w większości wina Olivera. On nie rozumiał żartów i nie wiedział w którym momencie sam powinien się zatrzymać, żeby nie urazić George’a. Ale jak już się godzili to ich seks był zawsze bardziej intensywny niż do tej pory. Co tych kilka dni abstynencji z nimi robiło.
— Nie, daj spokój. Nie będziesz się dokładał do niczego. — odparł. Nie chciał brać pieniędzy od Adriana skoro nawet nie wiedział czy chciałby mieć cukiernię. Wolał sam na nią zarobić, a Creed sam pewnie też by nie wziął ani dolara od Adriana. Poza tym Hoffman był jeszcze młody. Może sam będzie na coś potrzebował? — Dobrze. Cieszę się, że się udał. — rzucił, uśmiechając się. Czyli nie był w tym wcale taki zły jak mogłoby mu się wydawać. Może Oliverowi też zasmakują jego wypieki? Będzie musiał poszukać przepisów jak wróci do domu.
— Pewnie! Dawno nie grałem. Co to za gra? — zapytał, sięgając po pada. Ostatnio był zbyt zajęty Oliverem i częściej spał w jego pokoju niż swoim, gdzie miał swoją konsolę. Raczej chodził tam tylko po to, żeby nakarmić Minmina i się przebrać, bo jeszcze nie zwariował, żeby przenieść swoje ubrania do szafy Olivera, który pewnie by mu na to nie pozwolił, a niestety był zbyt wysoki na jego ubrania. Ale za to Oliver mógł nosić coś z jego szafy i wyglądał przy tym tak cholernie uroczo, chociaż upierał się, że się w tym topi.
— A przy Tobie kręci się w końcu jakiś przystojniak? — zapytał, kiedy włączyli grę. Naprawdę miał nadzieję, że Adrian w końcu pozna jakąś wartościową osobę, która nie będzie na niego patrzyła jak na kogoś złego przez pryzmat jego rodziny. Adrian był inny i nikt o tym nie mógł wiedzieć, bo nikt go tak dobrze nie znał jak Leeds. Gdyby wszystko potoczyło się inaczej na pewno spróbowałby spiknąć go z Creedem, który by na pewno o niego zadbał albo z Mią. Jego przyjaciele byli godni zaufania, a jeśli chodziło o obce osoby najpierw sam musiałby się upewnić, że nie mają złych zamiarów wobec jego przyjaciela zanim pozwoli im pójść na randkę.

Adrian Hoffman
WŁADZA 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Gdzie jest chomik, skrzacie? - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Shape of Shame - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Call my name Pływam na bananie Pozuję do zdjęć w bajkowym kostiumie Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Zachęcam znajomych do akcji Na fali - za udział w evencie My Funny Valentine Falling In Love Największy śmieszek 2020 I don't want a lot for Christmas I hear those sleigh bells ringing The sound of children's laughter All the lights are shining so brightly everywhere I won't make a list and send it I'm just gonna keep on waiting I don't care about the presents There is just one thing I need Hurricane Season temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - lipiec BOGATE CV INFLUENCER I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK SPICE IT UP PHONE ADDICTED I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MŁODY SCENARZYSTA devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I killed Laura Palmer TUBYLEC lubię upały Mieszkam u kogoś Lubię zapach męskich perfum Boje się wody Oszczędny Jestem numerologiczną trójką HOROSKOP CHIŃSKI: BAWÓŁ KLASA ŚREDNIA JESTEM ZAKOCHANY/A RAK nigdy nie studiowałem/am MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU WE'RE NOT IN KANSAS ANYMORE - OUTLANDERS URODZONY LATEM Wychowała mnie matka Mam łaskotki IT WAS AN ACCIDENT! BLAST FROM THE PAST MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN HOME SWEET HOME SMERF PRACUŚ Maybe you're my boss, but fuck you toss a coin to your witcher Like a virgin Dzielny pacjent! I hate you but ok
mów mi/kontakt
kiitty#9373
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
23
177

Post

-Naprawdę jesteście uroczy. A on w ogóle się przyznaje, że cię ma, czy nadal w tajemnicy? Chociaż to nadal jest, sam nie wiem, nakręcające? Wiesz, ukrywanie się, myśl, że ktoś może was przyłapać - skomentował. Wiedział, że relacja przyjaciela z chłopakiem, w którym się zakochał, nie była prosta, ale nadal poniekąd, przynajmniej w połowie, przypominała Adrianowi scenariusza jakiegoś dramatu romantycznego, w którym koniec końców i tak wszystko układa się tak, jak powinno. Trzymał kciuki za Leedsa i za to, by pewnego dnia Oliver dostrzegł, jakie ma szczęście posiadając obok siebie osobę, która była w stanie zrobić dla niego wszystko.
-Na dobrą sprawę i tak ciężko byłoby mi powiedzieć, że jest mało smaczny, bo nie mam porównania. Nikt specjalnie nie dawał mi ciast - stwierdził, co nie zmieniało faktu, że ten i tak mu smakował. Skoro jego podniebienie było zadowolone i nie czuł żadnego gorzkiego smaku to znaczy, że wszystko jest tak jak powinno być.
-Jakaś przygodowa, prawdę powiedziawszy do końca nie wiem, ale zobaczyłem ją w nowościach i pomyślałem, że może być całkiem fajna. Sprawdzimy razem i ocenimy, czy było warto - odpowiedział, uśmiechając się do przyjaciela.
Zajęli miejsce na kanapie, by chwilę później Hoffman podpiął wszystko, uruchamiając grę. Wybrał postać czarodzieja, będącego idealnym supportem dla postaci George’a. Nawet w grach Adrian nie nadawał się do podejmowania decyzji sam, jak również ostrej walki. Wolał trzymać się na uboczu, udzielając wsparcia komuś, kto lepiej sprawdzał się w roli lidera.
-Hmm? Nie, czemu miałby? - rzucił jedynie. Obaj przecież doskonale wiedzieli, że student nie był najlepszą osobą do związków. Zresztą kto by go chciał, skoro teraz miał łatkę brata mordercy? Nie sądził, by na świecie znalazł się taki masochista, który sam wystawiłby się na publiczny lincz. - Zresztą nadal piszę z Noah i mamy wspólną obietnicę - dodał. Chyba faktycznie chciał się z nim podzielić rozwijającą się, miał nadzieję, relacją z internetowym przyjacielem nawet, jeśli George ciągle był do tego nastawiony sceptycznie.

George Leeds
WŁADZA 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Biorę udział w meczu siatkówki Hurricane Season temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - lipiec BOGATE CV ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! devine BABYSITTER WHEN WE WERE YOUNG I killed Laura Palmer SKRYTY Mam słabą głowę Walczę z depresją bezsenność to moja przyjaciółka Boję się tłumów Boję się samotności Uwielbiam lody Rzucam się po łóżku
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
Właściciel chomika imieniem Minmin i miłośnik wielorybów, bojący się wody po starciu z rekinem. Pracuje z mamą w domu Jungów i kocha ich syna z którym jest w potajemnym związku. Po cichu ma nadzieję, że rodzice Olivera zaakceptują ich związek.
Jeśli lubisz ogórki - nie możemy się przyjaźnić.
25
185

Post

— Wszystko w tajemnicy. Wiedzą tylko przyjaciele, ale… może spróbuję go namówić, żeby powiedzieć mojej mamie. Chciałbym, żeby o nas wiedziała i przestała się o mnie martwić. Ciągle mówi, że gdzieś znikam bo spotykam się z kimś nieodpowiednim. — westchnął. Mama George’a na pewno pokochałaby Olivera. Lubiła go nie tylko ze względu na to, że dla niego pracowała. Oliver był dobrym i ambitnym chłopakiem, nie wpadał w kłopoty i miał wielkie plany na swoje życie. To było imponujące. Jego mama na pewno byłaby zadowolona, że jej syn znalazł sobie kogoś odpowiedniego. — To jest nakręcające i to cholernie. Ale chciałbym w końcu móc go złapać za rękę przy ludziach. — mruknął. Dobrowolnie pisał się na taki układ, ale ile można ukrywać, że jest się w kimś zakochanym?
— W takim razie muszę to zmienić. Za rok też upiekę Ci tort. I na zakończenie studiów. I na wiele innych okazji. — zapewnił. Każda okazja była dobra, żeby zrobić przyjacielowi taki prezent, a on przy okazji podszkoli swoje umiejętności.
— No to w takim razie gramy. — rzucił i po przygotowaniu wszystkiego mogli odpalić grę. Wybrali postacie i gra ich dość mocno wciągnęła, dopóki George nie postanowił wypytać przyjaciela o to co się u niego dzieje.
— Ten internetowy kolega? A skąd w ogóle wiesz, że on jest w twoim wieku i nie jest jakimś gangsterem, który wytnie Ci nerkę jak zaśniesz? — zapytał, już wyobrażając sobie najczarniejsze scenariusze. Nie podobał mu się ten facet i nie zamierzał puszczać Adriana samego na ich pierwsze spotkanie. Będzie się trzymał z daleka ale przynajmniej zobaczy czy to nie jest jakiś gangster czy staruch, który sobie lubi poruchać młodszych chłopców. Jeszcze nie wie jak do tego przekona Adriana ale spróbuje. Chciał dla niego jak najlepiej.
Rozmawiali jeszcze trochę i nawet nie zauważyli, kiedy zrobiło się bardzo późno i George musiał wracać do domu. Nie chciał za długo siedzieć przyjacielowi na głowie, ale obiecał mu, że następnym razem zorganizują sobie piżama party.

//zt. x2 <3

Adrian Hoffman
WŁADZA 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Gdzie jest chomik, skrzacie? - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Shape of Shame - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Call my name Pływam na bananie Pozuję do zdjęć w bajkowym kostiumie Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Zachęcam znajomych do akcji Na fali - za udział w evencie My Funny Valentine Falling In Love Największy śmieszek 2020 I don't want a lot for Christmas I hear those sleigh bells ringing The sound of children's laughter All the lights are shining so brightly everywhere I won't make a list and send it I'm just gonna keep on waiting I don't care about the presents There is just one thing I need Hurricane Season temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - lipiec BOGATE CV INFLUENCER I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK SPICE IT UP PHONE ADDICTED I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MŁODY SCENARZYSTA devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I killed Laura Palmer TUBYLEC lubię upały Mieszkam u kogoś Lubię zapach męskich perfum Boje się wody Oszczędny Jestem numerologiczną trójką HOROSKOP CHIŃSKI: BAWÓŁ KLASA ŚREDNIA JESTEM ZAKOCHANY/A RAK nigdy nie studiowałem/am MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU WE'RE NOT IN KANSAS ANYMORE - OUTLANDERS URODZONY LATEM Wychowała mnie matka Mam łaskotki IT WAS AN ACCIDENT! BLAST FROM THE PAST MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN HOME SWEET HOME SMERF PRACUŚ Maybe you're my boss, but fuck you toss a coin to your witcher Like a virgin Dzielny pacjent! I hate you but ok
mów mi/kontakt
kiitty#9373
ODPOWIEDZ