Karty postaciRelacjeMessengerKalendarzeInstagram
a
Awatar użytkownika
barmanuje w McGuire's i uczy się samodzielności
26
170

Post

032.


Do ostatniej chwili zastanawiała się co powinna w sylwestra począć, nie mając żadnych konkretnych planów - a przynajmniej nie takich, które w pełni by ją satysfakcjonowały. Nie przywykła jeszcze w pełni do faktu, że musiała sobie jakoś ten dzień zorganizować, bo przecież nie było już mowy o spędzeniu go we dwoje, jak to kiedyś w zwyczaju ze swoim partnerem miała. Niby mogła skorzystać z zaproszeń od znajomych i wybrać się na którąś z domówek, ale co do tego nie była w pełni przekonana. Z niejasnych powodów chciała czegoś więcej, zupełnie tak, jakby wmówiła sobie, że jeśli w ten rok z hukiem wejdzie, to automatycznie stanie się on lepszy. Rozwiązanie przyszło do niej mniej więcej wtedy, kiedy jej starszy brat się rozchorował i dzisiejszy dzień postanowił spędzić w domu, tym samym wciskając Lacey dwie wolne wejściówki na jedną z większych imprez w jednym z miejscowych klubów. Przez moment wahała się nad przyjęciem ich, ale ostatecznie doszła do wniosku, że ta impreza mogła być dokładnie tym, czego Lacey szukała. Decyzję podjęła jednak dopiero wtedy, kiedy Cala zgodziła się pójść tam z nią, co wymagało jednak długich godzin namawiania i złożenia obietnicy, że Bradford uprzednio podrzuci jeszcze Britney do Isaaca, żeby ten zaopiekował się nią o północy, kiedy to fajerwerki w okolicy narobią huku.
Teraz jednak, od dobrych dwóch godzin korzystały z tego, co do zaoferowania miał im klub. Dzięki wejściówkom od jej brata, nie musiały nawet szczególnie martwić się alkoholem, bo drinki wliczone zostały w jego cenę i chyba za to najbardziej Lacey była mu wdzięczna. Już na starcie zaciągnęła Calanthe do baru, nie będąc w stanie odmówić sobie kilku szotów na lepszy początek imprezy, a później, kiedy już humory dopisywały im trochę bardziej, wyciągnęła ją na parkiet, robiąc sobie w międzyczasie tylko krótkie przerwy na to, żeby wypić jakiegoś drinka. W chwili obecnej to właśnie zamierzała zrobić, na moment zostawiając blondynkę na jednej z kanap, aby samodzielnie przepchnąć się przez tłum do baru i po dłuższej chwili oczekiwania wrócić do Carter z dwoma pełnymi szklaneczkami. Postawiła je na blacie jeszcze zanim sama opadła na kanapę, przy okazji spoglądając na wielki zegar, który dzisiejszego wieczora wisiał gdzieś nad stanowiskiem DJa. - Niedługo północ - zauważyła, dosiadając się w końcu. Później upiła kilka niewielkich łyków swojego drinka, co było zbawienne, biorąc pod uwagę fakt, że jeszcze niedawno szalały na parkiecie. - Jakieś postanowienia? - zapytała i ku górze jedną brew uniosła. Sama w tym roku chyba nawet nie próbowała o tym myśleć, bo nauczona doświadczeniem wiedziała, że to po prostu nigdy jej się nie udaje.

Calanthe Carter
LENIWIEC - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! TO BYŁ KOŃ NA BIAŁYM RYCERZU - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" MAŁA SYRENKA - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" friends - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Detektyw na tropie - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One Where Lacey Gets a Roommate - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One with a Duck - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One With All the Magic - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One with the Thanksgiving Flashbacks - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One With the Shopping Lis - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I don't want a lot for Christmas Underneath the Christmas tree Santa Claus won't make me happy A toy on Christmas Day I just want you for my own Make my wish come true I won't ask for much this Christmas I won't even wish for snow Underneath the mistletoe I won't make a list and send it Hear those magic reindeer click I hear those sleigh bells ringing I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! Call my name TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ THE CHOSEN ONE ROLLING IN THE DEEP I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK TAKE MY BREATH AWAY PHONE ADDICTED BOGATE CV SCENARZYSTA NA DOROBKU devine WOMEN POWER WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? Speedy Gonzales BAŚNIOPISARZ LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY I killed Laura Palmer TUBYLEC wieczny Piotruś Pan Zasypiam pod łapaczem snów Boje się świerszczy Lubię wakacyjny chill Ususzę nawet kaktusa boję się pająków Gram na nerwach Mistrz krzyżówek czytam ploteczki WIELBICIEL HERBATY PIJAM TEQUILĘ WIELBICIEL FAST FOODÓW NIEJADEK SINGIEL LEDWO WIĄŻĘ KONIEC Z KOŃCEM DWIE LEWE RĘCE NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI IMPREZOWICZ LEKKODUCH FAN KOMEDII FAN FILMÓW ANIMOWANYCH MAM PTASZKA WODNIK WIERZĘ W HOROSKOPY BUDZĄ MNIE KOŚCIELNE DZWONY - MIDTOWN Amator parszywych trunków NA KAŻDĄ RĄCZKĘ superhero TLC Loża hejterów Pomocna dłoń You're a wizard, Harry Odlotowe Agentki Pełna chata sticks and stones sweet disaster toss a coin to your witcher house flipper DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM help me, i'm poor Like a virgin My bu-zzy best friend Mały Książę Zombie night Stara przyjaźń nie rdzewieje You're old Ralph Demolka I see fire SERIA NIEFORTUNNYCH ZDARZEŃ FEAR FACTOR A TY CAŁUJ MNIE! ROBINSON CRUSOE NOTHING BREAKS LIKE A HEART DIGITAL LOVE SWIPE RIGHT SUNRISE SUNSET PIKNIK HAPPY BIRTHDAY! I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM NOTHING LASTS FOREVER MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN HOME SWEET HOME #CZYSTEHOPEVALLEY CZTERY ŁAPY SURPRISE! CAKE BOSS SPORT FREAK DANCING QUEEN NO REGRETS! GOOGLE ME KSIĘŻNICZKA MONONOKE SMERF PRACUŚ My sweet...
mów mi/kontakt
m.
a
Awatar użytkownika
Była gwiazda podrzędnych telenoweli, która po przykrym incydencie zdecydowała się na powrót w rodzinne strony.
25
162

Post

[siedemnaście]


Cala zamierzała spędzić ten wieczór przed telewizorem. Nie posiadała większych planów na sylwestra i bez najmniejszego zawahania odrzuciła każdą propozycję, jaką dostała. Nie miała większej ochoty na dołączenie do jednej z tych grup, gdzie znała jedynie gospodarza — a czasem nawet i nie. Uznała za to, że Britney przyda się wsparcie dzisiejszego wieczora, więc tym bardziej obstawała przy swoim. Jej plany pozostawały aktualne do czasu, kiedy to Lacey wróciła z wejściówkami na jakąś większą imprezę w klubie. Jeszcze przez jakiś czas udało się Calanthe przy swoim obstawać. Ostatecznie jednak pękła, ale zrobiła to jedynie dlatego, że chciała uszczęśliwić kobietę, która naprawdę chciała się na tej imprezie pojawić.
Dlatego jakiś czas później tnie tylko siedziała w klubie, ale była też wystarczająco pijana, by kołysać się w rytm muzyki w czasie, gdy Lacey poszła po drinki. Miała jedynie nadzieję, że po drodze nie zaczepi jej jakiś mężczyzna,czemu wcale nie byłaby zdziwiona, bo na pewno na każdym kroku musiała się pozbywać się natrętów. Nie bała się jednak, że ją zostawi, bo na pewno była to zasada, którą ustanowiły sobie przed pojawieniem się tutaj. Przejęła więc szklankę od kobiety i nachyliła się by napić się trochę alkoholu przez słomkę. Prawdopodobnie powinna sobie odrobinę odpuścić, bo zdążyła w siebie wlać więcej alkoholu, niż było to wskazane patrząc na jej słabą głowę. Niestety Calanthe specjalnym rozsądkiem nie grzeszyła.
— O, faktycznie. Powinnyśmy się rozejrzeć za kimś do całowania? — zapytała brwi marszcząc. Nawet się rozejrzała po najbliższej okolicy, jakby magicznie na kogoś smuga światła miałaby spłynąć wskazując, że była to osoba stworzona dla Calanthe. Nic podobnego się oczywiście nie stało, więc pociągnęła jeszcze trochę alkoholu i zerknęła na kobietę. Zaraz potem pokiwała głową z większym entuzjazmem, niż było to konieczne i omal alkoholu na swoją sukienkę nie wylała przez to. — Chcę stepować. Albo nauczyć się jeździć na rolkach — dodała oczy wielkie robiąc z lekkiego podniecenia na samą myśl. Oczywiście nie było to coś, co Cala by w jakikolwiek sposób przemyślała wcześniej, więc istniała szansa, że już jutro zapomni o tym, co rzekomo dla siebie wybrała. — A ty? — zapytała jeszcze, bo może Lacey chciałaby jej towarzyszyć na przykład?

Lacey Bradford
LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! I fit perfectly everywhere Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! The One Where Lacey Gets a Roommate - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One with a Duck - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One With All the Magic - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" It's a kind of magic - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One with the Thanksgiving Flashbacks - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One With the Shopping Lis - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking A toy on Christmas Day I just want you for my own All I want for Christmas is you I won't make a list and send it All the lights are shining so brightly everywhere Największy dyskutant 2020 Największy multiholik 2020 BOGATE CV DON’T STOP ME NOW MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER devine MŁODY SCENARZYSTA TYPING LIKE CRAZY ROLLING IN THE DEEP ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING Sej łaaat? I killed Laura Palmer LGBT+ WIERZĘ W HOROSKOPY MAM PTASZKA FAN KOMEDII ROMANTYCZNYCH wieczny Piotruś Pan Boje się tornada mam długie włosy Mam wiecznie pokaleczone ręce Lubię zapach damskich perfum Noszę dwie różne skarpetki Tworzę rękodzieła Na nadgarstkach dzwonią mi bransoletki Pijam ziółka I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM toss a coin to your witcher I see fire Oops, I did it again Ralph Demolka You're old Zombie night Mały Książę Like a virgin superhero sweet disaster MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN You're a wizard, Harry DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM CALL 911 FEAR FACTOR KSIĘŻNICZKA MONONOKE I’M MOVING OUT! CAKE BOSS CZTERY ŁAPY My sweet...
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
barmanuje w McGuire's i uczy się samodzielności
26
170

Post

Nie było mowy o tym, aby w trakcie imprezy porzuciła ją na rzecz jakiegoś mężczyzny. Nie przyszła tu bowiem z nastawieniem na szukanie dodatkowego towarzystwa, bo miała już przy sobie to, które wystarczało jej w zupełności. Po ostatnich doświadczeniach z Coltonem oraz innymi mężczyznami, którzy gdzieś tam się przez jej życie przewinęli, Lacey zdołała dojść do wniosku, że na pewien czas przerwę od randkowania sobie zrobi. Nie chciała nowego związku, a i bez dodatkowych rozrywek też była w stanie wytrzymać, dlatego dzisiejszy wieczór należeć miał do niej i do Calanthe. Aby było jasne, nie było to z jej strony poświęcenie nawet w najmniejszym stopniu, bowiem już niejednokrotnie zdołała przekonać się o tym, że w towarzystwie blondynki czas uciekał jej wyjątkowo szybko. Jak można się domyślić, dzisiejszego wieczora również bawiła się na tyle dobrze, że nim się spostrzegła, północ zbliżała się nieubłaganie. Dobrze, że były jeszcze na tyle młode, że wcale nie musiały wracać i kłaść się do łóżek niedługo po niej. Mało tego, impreza dopiero się rozkręcała.
Uniosła jedną brew ku górze, kiedy jej pytanie usłyszała i zerknęła na blondynkę ciut niepewnie. Całkiem dobrze tę tradycję znała, bo przez długie lata związku zawsze dbała o to, aby o północy Colton znajdował się blisko i żeby mogła drogę do jego ust odnaleźć. Teraz wcale jej się do tego nie spieszyło i to wcale nie dlatego, że robienie tego z kimś innym wydawało jej się dziwne. Chyba po prostu nie miała ochoty całować osoby pierwszej z brzegu. - A chcesz? - zapytała ciut niepewnie, co zdradzać mogło, że nie rozważała do tej pory żadnego polowania na nowe towarzystwo. Jeśli jednak Calanthe by się uparła, pewnie skłonna byłaby zdanie zmienić. - To drugie nie jest wcale tak skomplikowane - zauważyła, lekko się przy tym uśmiechając. Pierwsze prawdopodobnie też nie było, ale jednak Lacey nie chciałaby chyba ryzykować rozwścieczonymi sąsiadami z dołu, gdyby Carter maraton stepowania sobie w domu urządziła. - Chyba chciałabym w końcu znaleźć lepszą pracę - przyznała, lekko ramionami wzruszając. Zaraz też uśmiechnęła się tak, jakby tylko od niechcenia to powiedziała, choć w jej słowach kryło się jednak źdźbło prawdy. I chyba dlatego prędko zdecydowała się za to napić.

Calanthe Carter
LENIWIEC - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! TO BYŁ KOŃ NA BIAŁYM RYCERZU - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" MAŁA SYRENKA - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" friends - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Detektyw na tropie - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One Where Lacey Gets a Roommate - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One with a Duck - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One With All the Magic - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One with the Thanksgiving Flashbacks - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One With the Shopping Lis - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I don't want a lot for Christmas Underneath the Christmas tree Santa Claus won't make me happy A toy on Christmas Day I just want you for my own Make my wish come true I won't ask for much this Christmas I won't even wish for snow Underneath the mistletoe I won't make a list and send it Hear those magic reindeer click I hear those sleigh bells ringing I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! Call my name TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ THE CHOSEN ONE ROLLING IN THE DEEP I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK TAKE MY BREATH AWAY PHONE ADDICTED BOGATE CV SCENARZYSTA NA DOROBKU devine WOMEN POWER WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? Speedy Gonzales BAŚNIOPISARZ LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY I killed Laura Palmer TUBYLEC wieczny Piotruś Pan Zasypiam pod łapaczem snów Boje się świerszczy Lubię wakacyjny chill Ususzę nawet kaktusa boję się pająków Gram na nerwach Mistrz krzyżówek czytam ploteczki WIELBICIEL HERBATY PIJAM TEQUILĘ WIELBICIEL FAST FOODÓW NIEJADEK SINGIEL LEDWO WIĄŻĘ KONIEC Z KOŃCEM DWIE LEWE RĘCE NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI IMPREZOWICZ LEKKODUCH FAN KOMEDII FAN FILMÓW ANIMOWANYCH MAM PTASZKA WODNIK WIERZĘ W HOROSKOPY BUDZĄ MNIE KOŚCIELNE DZWONY - MIDTOWN Amator parszywych trunków NA KAŻDĄ RĄCZKĘ superhero TLC Loża hejterów Pomocna dłoń You're a wizard, Harry Odlotowe Agentki Pełna chata sticks and stones sweet disaster toss a coin to your witcher house flipper DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM help me, i'm poor Like a virgin My bu-zzy best friend Mały Książę Zombie night Stara przyjaźń nie rdzewieje You're old Ralph Demolka I see fire SERIA NIEFORTUNNYCH ZDARZEŃ FEAR FACTOR A TY CAŁUJ MNIE! ROBINSON CRUSOE NOTHING BREAKS LIKE A HEART DIGITAL LOVE SWIPE RIGHT SUNRISE SUNSET PIKNIK HAPPY BIRTHDAY! I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM NOTHING LASTS FOREVER MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN HOME SWEET HOME #CZYSTEHOPEVALLEY CZTERY ŁAPY SURPRISE! CAKE BOSS SPORT FREAK DANCING QUEEN NO REGRETS! GOOGLE ME KSIĘŻNICZKA MONONOKE SMERF PRACUŚ My sweet...
mów mi/kontakt
m.
a
Awatar użytkownika
Była gwiazda podrzędnych telenoweli, która po przykrym incydencie zdecydowała się na powrót w rodzinne strony.
25
162

Post

Z tego Calanthe zdawała sobie doskonale sprawę, ale nie mogła też winić ewentualnych zainteresowanych o to, że próbują, bo przecież jeden rzut oka wystarczył na Lacey by zrozumieć czemu to robili. Na szczęście obeszło się bez natrętnych panów, którzy odmowy nie przyjmowali nawet wtedy, gdy jest dość jasno przekazana. Dzięki temu mogły się skupić jedynie na zabawie i drinkach, które — szczególnie tego dnia — bardzo szybko Cali w głowę uderzały. Ewentualny taniec pozwolił jej jednak nie odczuć tego aż tak, jak odczułaby to w normalnych okolicznościach.
Spojrzała zdziwiona na Lacey. Wydawało jej się to bardzo oczywiste i naturalne, więc nie sądziła nawet, że kobieta nawet takiej opcji pod uwagę nie brała. Dlatego wzruszyła lekko ramionami i pociągnęła najpierw trochę swojego drinka.
— W sumie to nie wiem, ale chyba powinnyśmy. Nie chcę pecha — dodała brwi ściągając, bo przekonana była, że tak to właśnie wyglądało. Chociaż już po pierwszym rzucie okiem wiedziała, że na parkiecie nie znajdował się nikt, kto mógłby ją chociaż w tak minimalnym stopniu zainteresować. Dlatego gdyby nie lęk przed ewentualną karą z niebios prawdopodobnie w ogóle podobnych rzeczy by pod uwagę nie brała jednak. — Pewnie nie, spróbujesz ze mną? — zapytała zaraz potem, bo wiadomo, że parami nie tylko milej, ale też więcej samozaparcia się ma podczas takiego wsparcia. Przyjrzała się więc kobiecie z największą nadzieją, chociaż istniała spora szansa, że jak tylko wytrzeźwieje to zapomni wszystko, o czym mówiła.
— O? A w jakim kierunku? — zapytała zainteresowana. Rozumiała o co chodziło, ona sama też nie chciałaby do końca życia drinków polewać. Chociażby dlatego, że była w tym naprawdę żałosna. Dość serdecznie miała też pijanych klientów, więc i ona w którymś momencie dorośnie do myśli, że chciałaby robić coś innego. Nie jest to jednak aż tak naglące dla niej. Ciekawa za to była bardzo, czy Lacey miała już jakiś bardziej konkretny plan. Na pewno się do wielu rzeczy nadawała. I gdyby nie mieszkały razem to trochę by się bała, że taka zmiana sprawi, że ich drogi się rozejdą. Na szczęście jednak dzieliły wspólnie przestrzeń w domu i wychowywały wspólnie kacze dziecko, więc nie musiała się martwić, że za wielkimi zmianami w życiu pójdzie też zapomnienie jej za strony Lacey. Napiła się zaraz potem jeszcze trochę alkoholu, gdy z taką uwagą się w Lacey wpatrywała.

Lacey Bradford
LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! I fit perfectly everywhere Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! The One Where Lacey Gets a Roommate - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One with a Duck - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One With All the Magic - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" It's a kind of magic - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One with the Thanksgiving Flashbacks - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One With the Shopping Lis - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking A toy on Christmas Day I just want you for my own All I want for Christmas is you I won't make a list and send it All the lights are shining so brightly everywhere Największy dyskutant 2020 Największy multiholik 2020 BOGATE CV DON’T STOP ME NOW MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER devine MŁODY SCENARZYSTA TYPING LIKE CRAZY ROLLING IN THE DEEP ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING Sej łaaat? I killed Laura Palmer LGBT+ WIERZĘ W HOROSKOPY MAM PTASZKA FAN KOMEDII ROMANTYCZNYCH wieczny Piotruś Pan Boje się tornada mam długie włosy Mam wiecznie pokaleczone ręce Lubię zapach damskich perfum Noszę dwie różne skarpetki Tworzę rękodzieła Na nadgarstkach dzwonią mi bransoletki Pijam ziółka I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM toss a coin to your witcher I see fire Oops, I did it again Ralph Demolka You're old Zombie night Mały Książę Like a virgin superhero sweet disaster MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN You're a wizard, Harry DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM CALL 911 FEAR FACTOR KSIĘŻNICZKA MONONOKE I’M MOVING OUT! CAKE BOSS CZTERY ŁAPY My sweet...
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
barmanuje w McGuire's i uczy się samodzielności
26
170

Post

I całe szczęście, że na nikogo takiego nie trafiły, bo to na pewno skutecznie zepsułoby im zabawę. Lacey nie potrzebowała zbędnego balastu, idealnie czując się wtedy, kiedy mogła bawić się tak, jak chciała. Calanthe była ku temu wyśmienitym towarzystwem, bo w przeciwieństwie do większości mężczyzn, nie oczekiwała wcale, że wieczór ten skończą razem zagrzebane w pościeli. Poza tą kwestią, Lacey świetnie się w jej obecności odnajdywała, co wspólnie stanowiło idealny powód, dla którego Bradford ją ze sobą zabrała.
Trochę zdziwiła się jednak, kiedy Carter zapragnęła nagle dodatkowego towarzystwa poszukać. Wydawało jej się, że obie bawią się wystarczająco dobrze, ale przed wyjściem raczej nie ustaliły tego, że jeśli którejś ktoś wpadnie w oko, i tak tej drugiej nie zostawią. Nie wchodziłaby jej więc w paradę, gdyby Cala bliska była znalezienia tutaj miłości życia, dlatego też skłonna była wziąć jej propozycję pod uwagę, nawet jeżeli sama dość sceptycznie do niej podchodziła. - Jesteś pewna, że cudzy język w twoim gardle będzie lepszą opcją od ewentualnego pecha? - zapytała i choć zabrzmieć chciała tak, jakby wyłącznie sobie żartowała, nie dało się zaprzeczyć temu, że gdzieś tam w tonie jej głosu zabrzmiała realna obawa. Nie, żeby jakiś problem miała z całowaniem obcych ludzi, ale do tego przydałaby się jednak choć odrobina jakiegoś pociągu, a Lacey obecnie nie widziała nikogo, kto jakoś by ją sobą zainteresował. - Jasne. O ile jeszcze będę w stanie wcisnąć stopę w swoje stare rolki - wspomniała, przy czym zaśmiała się pod nosem. W jej domu rodzinnym pewnie jeszcze znalazłaby się para z nastoletnich czasów, taka masywna i kolorowa. Lacey co prawda nic nie miałaby przeciwko jej krzykliwemu wyglądowi, ale nie miała pewności czy przypadkiem z nich już nie wyrosła. Jeśli jednak ten plan w zarodku nie umrze, Bradford pewnie bardzo chętnie mamę odwiedzi i tych staroci poszuka. - Sama nie wiem. Nad tym się jeszcze nie zastanawiałam. Po prostu stanie za barem chyba nie jest dla mnie. O wiele lepiej odnajduję się po jego drugiej stronie - kończąc, trochę wyżej szklankę z alkoholem uniosła, a później podsunęła ją sobie pod nos i kilka mniejszych łyków upiła. Uśmiechnęła się do niej jeszcze zza szklanki, a później rozejrzała się dookoła. Nadal nie była w stanie namierzyć nikogo, kto jakoś bardziej by jej uwagę przykuł. Chyba to całkowanie nie było jej dzisiaj pisane.

Calanthe Carter
LENIWIEC - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! TO BYŁ KOŃ NA BIAŁYM RYCERZU - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" MAŁA SYRENKA - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" friends - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Detektyw na tropie - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One Where Lacey Gets a Roommate - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One with a Duck - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One With All the Magic - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One with the Thanksgiving Flashbacks - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One With the Shopping Lis - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I don't want a lot for Christmas Underneath the Christmas tree Santa Claus won't make me happy A toy on Christmas Day I just want you for my own Make my wish come true I won't ask for much this Christmas I won't even wish for snow Underneath the mistletoe I won't make a list and send it Hear those magic reindeer click I hear those sleigh bells ringing I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! Call my name TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ THE CHOSEN ONE ROLLING IN THE DEEP I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK TAKE MY BREATH AWAY PHONE ADDICTED BOGATE CV SCENARZYSTA NA DOROBKU devine WOMEN POWER WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? Speedy Gonzales BAŚNIOPISARZ LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY I killed Laura Palmer TUBYLEC wieczny Piotruś Pan Zasypiam pod łapaczem snów Boje się świerszczy Lubię wakacyjny chill Ususzę nawet kaktusa boję się pająków Gram na nerwach Mistrz krzyżówek czytam ploteczki WIELBICIEL HERBATY PIJAM TEQUILĘ WIELBICIEL FAST FOODÓW NIEJADEK SINGIEL LEDWO WIĄŻĘ KONIEC Z KOŃCEM DWIE LEWE RĘCE NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI IMPREZOWICZ LEKKODUCH FAN KOMEDII FAN FILMÓW ANIMOWANYCH MAM PTASZKA WODNIK WIERZĘ W HOROSKOPY BUDZĄ MNIE KOŚCIELNE DZWONY - MIDTOWN Amator parszywych trunków NA KAŻDĄ RĄCZKĘ superhero TLC Loża hejterów Pomocna dłoń You're a wizard, Harry Odlotowe Agentki Pełna chata sticks and stones sweet disaster toss a coin to your witcher house flipper DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM help me, i'm poor Like a virgin My bu-zzy best friend Mały Książę Zombie night Stara przyjaźń nie rdzewieje You're old Ralph Demolka I see fire SERIA NIEFORTUNNYCH ZDARZEŃ FEAR FACTOR A TY CAŁUJ MNIE! ROBINSON CRUSOE NOTHING BREAKS LIKE A HEART DIGITAL LOVE SWIPE RIGHT SUNRISE SUNSET PIKNIK HAPPY BIRTHDAY! I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM NOTHING LASTS FOREVER MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN HOME SWEET HOME #CZYSTEHOPEVALLEY CZTERY ŁAPY SURPRISE! CAKE BOSS SPORT FREAK DANCING QUEEN NO REGRETS! GOOGLE ME KSIĘŻNICZKA MONONOKE SMERF PRACUŚ My sweet...
mów mi/kontakt
m.
a
Awatar użytkownika
Była gwiazda podrzędnych telenoweli, która po przykrym incydencie zdecydowała się na powrót w rodzinne strony.
25
162

Post

Nie poszukiwała tak naprawdę dodatkowego towarzystwa Lubiła jednak tradycyjne podejście do sprawy i przewrażliwiona była chwilami nieco za bardzo. Wierzycą w zabobony i głupie przeświadczenia, z których świat już dawno wyrósł. Tyle że Calanthe nie zdawała sobie z tego sprawy, dlatego mimowolnie założyła, że i Lacey będzie jej podejście popierała. Kobieta jednak dość szybko Calę na ziemię sprowadziła jak widać. Dlatego blondynka zerknęła na nią lekko zagubiona — nawet oczy zmrużyła, by później powoli, niemal ostrożnie, pokręcić lekko głową. Tym bardziej że w momencie, w którym Lacey to w taki sposób ujęła to Cala skrzywiła się lekko i swój język wypchnęła — niczym obrzydzone dziecko.
— Jednak nie chcę. To trudno, będę pechowcem — potwierdziła, bo co innego jej pozostawało? Faktycznie, jej pomysł do najrozsądniejszych nie należał. Musiała z niego zrezygnować. Nie chcąc się więc przejmować tym głupim zabobonem sięgnęła po drinka i napiła się trochę alkoholu. Zaraz jednak temat stał się zdecydowanie istotniejszy, a blondynka zerknęła na Lacey wielkimi oczami, niemal z dziecięcą nadzieją, że — no właśnie — nie przesłyszała się wcale i ta skłonna była wybrać się na rolki wraz z nią. — Świetnie! Ja nie mam na pewno, ale to nic — dodała, bo co to za problem? Nie musiała kupować nowych, zawsze mogła zdecydować się na jakieś używane. Już się doczekać nie mogła aż na rolki faktycznie pójdą. Do czasu pierwszego, boleśniejszego upadku pewnie. Cala powoli głową pokiwała, bo całkiem to rozumiała. Napiła się zaraz po niej, a gdy szklankę uparła na swoim udzie zerknęła na kobietę.
— Trochę się też tam marnujesz. Powinnaś robić jakieś super rzeczy. Powinnaś wykorzystać to, jak wyglądasz i podbić jakiś wielki świat — przyznała zaraz potem. Niby Cala wiedziała, że to zabawa nie dla wszystkich, ale to, że ona się nie nadawała nie sprawiało, że zamierzała kogokolwiek zniechęcać. Tym bardziej, że Lacey miała pełne predyspozycje do tego. Mówiła całkowicie poważnie — nie chodziło o to, że była pijana, nie podlizywała się wcale też. Trochę już ze sobą mieszkały mimo wszystko, więc zdążyła ją też odrobinę poznać. Na tyle, by wiedzieć, że faktycznie marnowała się za barem. Chociaż panowie, którzy chętnie pieniądze za drinki zostawiali pewnie ją odpowiednio doceniali i robili to tylko po to, by na nich spojrzała na chwilę chociaż. Pijani faceci byli głupi — Calanthe doskonale zdawała sobie z tego sprawę akurat.


Lacey Bradford
LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! I fit perfectly everywhere Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! The One Where Lacey Gets a Roommate - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One with a Duck - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One With All the Magic - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" It's a kind of magic - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One with the Thanksgiving Flashbacks - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One With the Shopping Lis - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking A toy on Christmas Day I just want you for my own All I want for Christmas is you I won't make a list and send it All the lights are shining so brightly everywhere Największy dyskutant 2020 Największy multiholik 2020 BOGATE CV DON’T STOP ME NOW MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER devine MŁODY SCENARZYSTA TYPING LIKE CRAZY ROLLING IN THE DEEP ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING Sej łaaat? I killed Laura Palmer LGBT+ WIERZĘ W HOROSKOPY MAM PTASZKA FAN KOMEDII ROMANTYCZNYCH wieczny Piotruś Pan Boje się tornada mam długie włosy Mam wiecznie pokaleczone ręce Lubię zapach damskich perfum Noszę dwie różne skarpetki Tworzę rękodzieła Na nadgarstkach dzwonią mi bransoletki Pijam ziółka I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM toss a coin to your witcher I see fire Oops, I did it again Ralph Demolka You're old Zombie night Mały Książę Like a virgin superhero sweet disaster MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN You're a wizard, Harry DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM CALL 911 FEAR FACTOR KSIĘŻNICZKA MONONOKE I’M MOVING OUT! CAKE BOSS CZTERY ŁAPY My sweet...
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
barmanuje w McGuire's i uczy się samodzielności
26
170

Post

Kiedy usłyszała jej odpowiedź, obudziło się w niej jakieś dziwne i pozornie nieuzasadnione poczucie winy. Nie robiła przecież nic złego, prawda? Mało tego, powiedzieć można, że chciała zadbać o to, aby żadna z nich nie popełniła głupoty, której kolejnego dnia przyjdzie im pożałować. Do północy nie zostało już zbyt wiele czasu i gdyby się tych poszukiwań podjęły, musiałyby skończyć je w pośpiechu i zadowolić się tym, co akurat by się napatoczyło. A Bradford naprawdę nie chciała spraw sobie w życiu jeszcze bardziej komplikować. Już i bez sylwestrowych imprez miała tendencję do całowania facetów, których zdecydowanie całować nie powinna. - To dla ciebie aż takie ważne? - zapytała jednak, niby to od niechcenia, choć w rzeczywistości naprawdę liczyła się z jej odpowiedzią. Jak już wspomniałam, czuła się trochę winna, że jej plany psuła i, co gorsze, że na jakiś rodzaj pecha ją skazywała. Nawet odruchowo zerknęła w kierunku gigantycznego zegara, na którym czas uciekał nieubłaganie, a później rozejrzała się po najbliższej okolicy. Nadal nie było tam nikogo, kto godzien byłby ich uwagi. - W takim razie na zakupy też będziemy musiały się wybrać - zauważyła, trochę jeszcze rozproszona. Zaraz więc sięgnęła po swojego drinka i sama też kilka kolejnych łyków upiła. Musiała oszczędzać, jeśli chciała mieć czym wznieść toast o północy, bo po kolejnego na pewno nie zdołałaby się już dopchać.
Na jej słowa odpowiedziała śmiechem, ciut nerwowym nawet. Wynikało to bowiem z faktu, że Calanthe najwyraźniej całkiem dobrze potrafiła ją rozgryźć. Lacey co prawda nie była jedną z tych dziewcząt, które od maleńkości o wielkiej karierze w blasku fleszy marzyły, ale przed kilkoma miesiącami miała okazję przekonać się o tym, jak wielką frajdą było udawanie kogoś innego. Może i odnalazłaby się w tej roli, ale brakowało jej wiary w siebie i z łatwością pozwoliła na to, żeby pomysł ten umarł w zalążku. - Z tym podbijaniem świata to bym nie przesadzała. Aż tak dobrych predyspozycji nie mam - odparła niby to półżartem, choć w rzeczywistości naprawdę tak uważała. Nie nadawała się do robienia kariery i chociaż naprawdę chciałaby zmienić pracę i ruszyć naprzód ze swoim życiem, nie zakładała, aby mogło jej się to udać. Wręcz przeciwnie, podobnie jak wszystko inne w jej życiu, to pewnie też skończyłoby się porażką.

Calanthe Carter
LENIWIEC - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! TO BYŁ KOŃ NA BIAŁYM RYCERZU - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" MAŁA SYRENKA - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" friends - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Detektyw na tropie - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One Where Lacey Gets a Roommate - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One with a Duck - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One With All the Magic - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One with the Thanksgiving Flashbacks - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One With the Shopping Lis - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I don't want a lot for Christmas Underneath the Christmas tree Santa Claus won't make me happy A toy on Christmas Day I just want you for my own Make my wish come true I won't ask for much this Christmas I won't even wish for snow Underneath the mistletoe I won't make a list and send it Hear those magic reindeer click I hear those sleigh bells ringing I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! Call my name TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ THE CHOSEN ONE ROLLING IN THE DEEP I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK TAKE MY BREATH AWAY PHONE ADDICTED BOGATE CV SCENARZYSTA NA DOROBKU devine WOMEN POWER WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? Speedy Gonzales BAŚNIOPISARZ LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY I killed Laura Palmer TUBYLEC wieczny Piotruś Pan Zasypiam pod łapaczem snów Boje się świerszczy Lubię wakacyjny chill Ususzę nawet kaktusa boję się pająków Gram na nerwach Mistrz krzyżówek czytam ploteczki WIELBICIEL HERBATY PIJAM TEQUILĘ WIELBICIEL FAST FOODÓW NIEJADEK SINGIEL LEDWO WIĄŻĘ KONIEC Z KOŃCEM DWIE LEWE RĘCE NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI IMPREZOWICZ LEKKODUCH FAN KOMEDII FAN FILMÓW ANIMOWANYCH MAM PTASZKA WODNIK WIERZĘ W HOROSKOPY BUDZĄ MNIE KOŚCIELNE DZWONY - MIDTOWN Amator parszywych trunków NA KAŻDĄ RĄCZKĘ superhero TLC Loża hejterów Pomocna dłoń You're a wizard, Harry Odlotowe Agentki Pełna chata sticks and stones sweet disaster toss a coin to your witcher house flipper DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM help me, i'm poor Like a virgin My bu-zzy best friend Mały Książę Zombie night Stara przyjaźń nie rdzewieje You're old Ralph Demolka I see fire SERIA NIEFORTUNNYCH ZDARZEŃ FEAR FACTOR A TY CAŁUJ MNIE! ROBINSON CRUSOE NOTHING BREAKS LIKE A HEART DIGITAL LOVE SWIPE RIGHT SUNRISE SUNSET PIKNIK HAPPY BIRTHDAY! I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM NOTHING LASTS FOREVER MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN HOME SWEET HOME #CZYSTEHOPEVALLEY CZTERY ŁAPY SURPRISE! CAKE BOSS SPORT FREAK DANCING QUEEN NO REGRETS! GOOGLE ME KSIĘŻNICZKA MONONOKE SMERF PRACUŚ My sweet...
mów mi/kontakt
m.
Zablokowany