a
Awatar użytkownika
Właściciel chomika imieniem Minmin i miłośnik wielorybów, bojący się wody po starciu z rekinem. Pracuje z mamą w domu Jungów i kocha ich syna z którym jest w potajemnym związku. Po cichu ma nadzieję, że rodzice Olivera zaakceptują ich związek.
Jeśli lubisz ogórki - nie możemy się przyjaźnić.
25
185

Post

— Wybacz, że nie jestem w stanie podać Ci dokładnej odległości w metrach. Nie mam miarki w oczach jak ty. — mruknął, krzywiąc się. Nie mógł chociaż raz odpuścić i nie być takim złośliwym dupkiem? Kawałek to kawałek, a przecież nie szli zbyt długo. Poza tym z oddali mogli zobaczyć sklep, więc po co się w to zagłębiać? Zaraz będą na miejscu, zrobią zakupy i wrócą. Czy wtedy też będzie go pytał o to jak długo będą musieli iść?
Dla niego sklep wyglądał jak sklep. Wiedział, że to za mało jak na standardy projektanta, który wymagał robienia zakupów w drogich sklepach z organiczną żywnością. Chociaż pewnie gdyby George kiedyś zrobił zakupy w normalnym sklepie ten nie zauważyłby różnicy. Może powinien kiedyś to sprawdzić?
— No tego raczej tutaj nie znajdziesz… — westchnął, rozglądając się. Normalne warzywa i owoce. Może gdzieś w rogu widział bio banany, ale nie wyglądały zachęcająco. Pewnie nikt się nimi nie zajmował mając nadzieję, że ktoś w końcu je kupi. — Chrupki serowe? Ty jesz takie rzeczy? — zdziwił się. Oliver zawsze jadł zdrowo i w niewielkich ilościach. Skąd nagle wzięła mu się ochota na chrupki serowe?
Podążał za Oliverem, pakując do koszyka to co mu kazał i to na co miał sam ochotę jak żelki i chipsy paprykowe. Był święcie przekonany, że będzie musiał płacić za siebie, więc nie zamierzał się ograniczać. Do tego trochę alkoholu, żeby jakoś przetrwać ten weekend w swoim towarzystwie.
— Jogurt… i orzechy… banany już mam. — rzucił, zaglądając do koszyka po czym skierowali się do odpowiednich alejek, żeby zdobyć resztę rzeczy. Po dwudziestu minutach chyba mieli wszystko co potrzebne, więc mogli się skierować do kasy. Wyciągnął portfel, ale to Oliver ubiegł go przy płaceniu. Rachunek i tak trochę przekraczał jego możliwości, więc to miłe, że nie musiał czuć upokorzenia na oczach wszystkich ludzi.
Zapakował wszystko tak, że to ostatecznie on dźwigał większość ciężkich rzeczy, dając Oliverowi dwie lżejsze torby. Nie był w stanie unieść wszystkiego, więc musiał mu pomóc.
— Co chcesz robić jak wrócimy?

Oliver Jung
WŁADZA 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Gdzie jest chomik, skrzacie? - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Shape of Shame - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Call my name Pływam na bananie Pozuję do zdjęć w bajkowym kostiumie Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Zachęcam znajomych do akcji Na fali - za udział w evencie My Funny Valentine Falling In Love Największy śmieszek 2020 I don't want a lot for Christmas I hear those sleigh bells ringing The sound of children's laughter All the lights are shining so brightly everywhere I won't make a list and send it I'm just gonna keep on waiting I don't care about the presents There is just one thing I need Hurricane Season temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - lipiec BOGATE CV INFLUENCER I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK SPICE IT UP PHONE ADDICTED I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MŁODY SCENARZYSTA devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I killed Laura Palmer TUBYLEC lubię upały Mieszkam u kogoś Lubię zapach męskich perfum Boje się wody Oszczędny Jestem numerologiczną trójką HOROSKOP CHIŃSKI: BAWÓŁ KLASA ŚREDNIA JESTEM ZAKOCHANY/A RAK nigdy nie studiowałem/am MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU WE'RE NOT IN KANSAS ANYMORE - OUTLANDERS URODZONY LATEM Wychowała mnie matka Mam łaskotki IT WAS AN ACCIDENT! BLAST FROM THE PAST MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN HOME SWEET HOME SMERF PRACUŚ Maybe you're my boss, but fuck you toss a coin to your witcher Like a virgin Dzielny pacjent! I hate you but ok
mów mi/kontakt
kiitty#9373
a
Awatar użytkownika
Rozpieszczony gnojek, który uważa się za lepszego od innych tylko dlatego, że jego rodzina jest kasiasta, a on nic nie musi robić.
27
178

Post

Nie podobało mu się tutaj. Nie dość, że okolica w jakiej mieszkali nijak nie wpasowywała się w nawet najniższe kryteria chłopaka, tak dodatkowo ten sklep był zdecydowanie ponad normy. Przecież tutaj nie było nic, co normalnie znajdowało się na stole Junga. Jak miał przeżyć bez swojej ulubionej, dwukrotnie filtrowanej wody? Miał pić jakąś tanią, która zalatywała ściekami? Obrzydliwe. Skrzywił się na samą myśl. Będzie musiał przegotować ją przynajmniej dwa razy, by mieć pewność, że do jego organizmu nie dostaje się żaden syf.
-Tak jak myślałem. Każda osoba, która mnie w to wpakowała, pożałuje - powiedział niechętnie. Czym on sobie zasłużył na coś podobnego? Tyle dobrego, że nie widział go tutaj nikt znajomy, bo musiałby na poczekaniu wymyślić jakąś bajeczkę. - Owszem. Co to w ogole za zdziwienie? Muszę jakoś przeżyć to piekło, w jakim się znalazłem - odpowiedział. Co niby go to interesowało? Chrupki serowe były niestety jego słabością i potrafił ich zjeść naprawdę dużo, później odmawiając sobie innego jedzenia, by mieć pewność, że nie przytyje.
Kiedy już uregulował płatność, oczywiście krzywiąc się, że wyszło tak niewiele co tylko pokazywało jak niskiej jakości były wzięte przez nich produkty, opuścili sklep.
Jasne, że nie podobało mu się, że w ogóle cokolwiek musiał nieść. Nie był go tego przyzwyczajony.
-Jak tu może nie być dowozu do domu. Żałosne. Nic dziwnego, że mało kto chce tu mieszkać. Kto to widział samemu nieść zakupy - marudził dalej, bo nie byłby sobą. - Wziąć prysznic. Czuję się brudny po tym wszystkim - odpowiedział, idąc przed siebie. Im szybciej znajdą się w domku tym lepiej.

George Leeds
WŁADZA 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! celebrity's best friend: Kamala & Billy celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Cara & Joseph Gdzie jest chomik, skrzacie? - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Middle of the night - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Mine! Mine! Mine! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Shape of Shame - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Party Rock Anthem - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Love bomb Pływam na bananie Pozuję do zdjęć w bajkowym kostiumie Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Zachęcam znajomych do akcji Na fali - za udział w evencie My Funny Valentine La la love I don't want a lot for Christmas This is all I'm asking for I hear those sleigh bells ringing All the lights are shining so brightly everywhere I won't make a list and send it I'm just gonna keep on waiting I don't care about the presents There is just one thing I need Hurricane Season temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - lipiec BOGATE CV PHONE ADDICTED I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? Oh shit DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP SPICE IT UP INFLUENCER Bestseller DON’T STOP ME NOW Novel MŁODY SCENARZYSTA devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I killed Laura Palmer CHUDERLAK Przypalę nawet wodę Praca w przemyśle modowym Lunatykuje mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Twardo stąpam po ziemi Rozrzutny Kocham gwar miasta Mam słabą głowę ubieram się u znanych projektantów Stołuję się na mieście KOCIARZ PRACOHOLIK NIEJADEK BAJECZNIE BOGATY PRACOWITY SCHLUDNY SKRYTY MARUDA FAN HORRORÓW W moim łóżku dużo się dzieje IT WAS AN ACCIDENT! I NEED A DOCTOR I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN HOME SWEET HOME TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE TLC toss a coin to your witcher Like a virgin Damnitttttt! Evil spawn! Zaopiekuj się mną Dzielny pacjent! I hate you but ok
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
Właściciel chomika imieniem Minmin i miłośnik wielorybów, bojący się wody po starciu z rekinem. Pracuje z mamą w domu Jungów i kocha ich syna z którym jest w potajemnym związku. Po cichu ma nadzieję, że rodzice Olivera zaakceptują ich związek.
Jeśli lubisz ogórki - nie możemy się przyjaźnić.
25
185

Post

— Wątpię, żeby Hunter się tym przejął. Na pewno jest teraz z siebie zadowolony, obracając Creeda na swojej kanapie. W sumie może nawet lepiej, że ich tu nie ma. Wolałbym tego nie oglądać. — zaśmiał się, wyobrażając sobie jak skończyłby się weekend z tą dwójką. Zamknęliby się w sypialni, a on nadal byłby skazany na towarzystwo Olivera. Tak było lepiej, bo przynajmniej nie musiał siedzieć zawstydzony, słuchając jęków najlepszego przyjaciela. — Nie, po prostu… zawsze jesz mało i mówisz o swojej wadze… nie spodziewałem się, że aż tak lubisz chrupki serowe. — odparł. W sumie kto nie lubił chrupek serowych? Może jednak Oliver nie był aż taki dziwny.
Po kupieniu wszystkiego mogli wreszcie ruszyć w drogę powrotną. Dobrze, że teraz przynajmniej wiedzieli jak długo trzeba iść.
— Normalni ludzie tak robią, wiesz? Nie każdy ma szofera, który dowiezie Ci chrupki serowe pod dom o trzeciej w nocy. — westchnął, zerkając na Olivera. Czasem był tak odklejony od rzeczywistości, że chyba by sobie nie poradził gdyby jego rodzina nagle straciła cały majątek. — Przecież kąpałeś się prawie dwie godziny temu. Nie przesadzaj, nie jest tak źle. — rzucił, podążając za nim. To tylko krótki spacer, więc nie zdążył się spocić aż tak.
Dalszą drogę nie rozmawiali, chociaż George czasem próbował coś zacząć, komentując pogodę czy widoki, ale na marne. W końcu dotarli do domku, gdzie George od razu skierował się do kuchni, żeby wszystko rozpakować.
— Może najpierw coś zjemy? Mogę usmażyć placki bananowe. Powinny Ci zasmakować, co ty na to? — zapytał, wychylając się z kuchni.

Oliver Jung
WŁADZA 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Gdzie jest chomik, skrzacie? - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Shape of Shame - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Call my name Pływam na bananie Pozuję do zdjęć w bajkowym kostiumie Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Zachęcam znajomych do akcji Na fali - za udział w evencie My Funny Valentine Falling In Love Największy śmieszek 2020 I don't want a lot for Christmas I hear those sleigh bells ringing The sound of children's laughter All the lights are shining so brightly everywhere I won't make a list and send it I'm just gonna keep on waiting I don't care about the presents There is just one thing I need Hurricane Season temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - lipiec BOGATE CV INFLUENCER I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK SPICE IT UP PHONE ADDICTED I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MŁODY SCENARZYSTA devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I killed Laura Palmer TUBYLEC lubię upały Mieszkam u kogoś Lubię zapach męskich perfum Boje się wody Oszczędny Jestem numerologiczną trójką HOROSKOP CHIŃSKI: BAWÓŁ KLASA ŚREDNIA JESTEM ZAKOCHANY/A RAK nigdy nie studiowałem/am MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU WE'RE NOT IN KANSAS ANYMORE - OUTLANDERS URODZONY LATEM Wychowała mnie matka Mam łaskotki IT WAS AN ACCIDENT! BLAST FROM THE PAST MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN HOME SWEET HOME SMERF PRACUŚ Maybe you're my boss, but fuck you toss a coin to your witcher Like a virgin Dzielny pacjent! I hate you but ok
mów mi/kontakt
kiitty#9373
a
Awatar użytkownika
Rozpieszczony gnojek, który uważa się za lepszego od innych tylko dlatego, że jego rodzina jest kasiasta, a on nic nie musi robić.
27
178

Post

-Zazdrościsz im, co? Bo ciebie nie obraca nikt - skomentował jedynie, zerkając na niego. Już dawno doszedł do wniosku, że z Leedsem musi być coś poważnie nie tak. Nie umawiał się z nikim, nawet ze swojej klasy społecznej, ani nikt się przy nim nie kręcił. Nic dziwnego, że był święcie przekonany o brakach chłopaka i jakoś nie wydawał się zaskoczony świadomością, że z życia seksualnego George miał raczej niewiele.
-Dobre cardio, trochę diety czy rezygnacja z posiłków i szybko to nadrobię - wzruszył ramionami. Zawsze tak działał bo oczywiście kiedy już napchał się wcześniej wspomnianymi chrupkami dopadały go wyrzuty sumienia, których szybko chciał się pozbyć. Nie miał na nie czasu, pracując nad swoją przyszłością.
-I to jest właśnie ta różnica. Wy dajecie robić z siebie konie pociągowe, a ja niekoniecznie mam zamiar brać w tym udział - odpowiedział. Teraz był zmuszony, bo przecież tak słaby osobnik jak Leeds pewnie by się zgiął w pół jakby wszystko zabrał, a Oliver nie miał najmniejszego zamiaru później targać wszystkiego samemu. - Ale jestem spocony. Nie będę śmierdział tylko dlatego, że niedawno się kąpałem. Gdybym nie musiał tyle iść mógłbym sobie tego odmówić, ale zmuszony byłem udać się na tę powaloną wyprawę - odpowiedział. To, że inny śmierdzieli nie znaczyło, że Jung chciał się do nich upodobnić.
Odstawił reklamówkę, ściągając buty.
- Mam jeść brudny? Chyba niekoniecznie. Rób co chcesz, byleby było zjadliwe, jeśli już mam po to sięgnąć. A ja idę się umyć - machnął ręką, kierując się do łazienki, w której niemal natychmiast pozbył się ubrań.
Wziął o dziwo szybki, jak na niego prysznic i owinął się ręcznikiem, wychodząc z pomieszczenia. Nie dało się przeoczyć miłych zapachów unoszących się z kuchni, do której się skierował.
-Proszę, pełne podziwu. Jeszcze nas nie spaliłeś - rzucił, przeczesując włosy dłonią. Nachylił się nad talerzem z przekąską. - Z czym to się je?

George Leeds
WŁADZA 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! celebrity's best friend: Kamala & Billy celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Cara & Joseph Gdzie jest chomik, skrzacie? - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Middle of the night - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Mine! Mine! Mine! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Shape of Shame - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Party Rock Anthem - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Love bomb Pływam na bananie Pozuję do zdjęć w bajkowym kostiumie Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Zachęcam znajomych do akcji Na fali - za udział w evencie My Funny Valentine La la love I don't want a lot for Christmas This is all I'm asking for I hear those sleigh bells ringing All the lights are shining so brightly everywhere I won't make a list and send it I'm just gonna keep on waiting I don't care about the presents There is just one thing I need Hurricane Season temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - lipiec BOGATE CV PHONE ADDICTED I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? Oh shit DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP SPICE IT UP INFLUENCER Bestseller DON’T STOP ME NOW Novel MŁODY SCENARZYSTA devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I killed Laura Palmer CHUDERLAK Przypalę nawet wodę Praca w przemyśle modowym Lunatykuje mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Twardo stąpam po ziemi Rozrzutny Kocham gwar miasta Mam słabą głowę ubieram się u znanych projektantów Stołuję się na mieście KOCIARZ PRACOHOLIK NIEJADEK BAJECZNIE BOGATY PRACOWITY SCHLUDNY SKRYTY MARUDA FAN HORRORÓW W moim łóżku dużo się dzieje IT WAS AN ACCIDENT! I NEED A DOCTOR I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN HOME SWEET HOME TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE TLC toss a coin to your witcher Like a virgin Damnitttttt! Evil spawn! Zaopiekuj się mną Dzielny pacjent! I hate you but ok
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
Właściciel chomika imieniem Minmin i miłośnik wielorybów, bojący się wody po starciu z rekinem. Pracuje z mamą w domu Jungów i kocha ich syna z którym jest w potajemnym związku. Po cichu ma nadzieję, że rodzice Olivera zaakceptują ich związek.
Jeśli lubisz ogórki - nie możemy się przyjaźnić.
25
185

Post

— C-co? Nie, nie zazdroszczę im. I to nie twoja sprawa. — odparł. Nie zamierzał się tłumaczyć Oliverowi ze swojego życia seksualnego. Czasem sypiał z kimś na imprezie, ale żaden z jego ostatnich związków nie trwał dłużej niż kilka tygodni. Na początku było super, ale kiedy minęło pierwsze zauroczenie tak naprawdę między nim, a drugą osobą nie było nic co mogłoby ich do siebie ciągnąć. I każdy z nich w którymś momencie traktował mamę George’a jak wroga, namawiając go by się w końcu od niej odciął. Jeszcze czego.
— To niezdrowe rezygnować z posiłków, wiesz? Powinieneś chociaż jeść warzywa. — mruknął. Zdążył zauważyć jak dziwne były nawyki żywieniowe Junga i czasem naprawdę nie jadł nic przez kilka dni. Jak można funkcjonować w ten sposób?
— To tylko zakupy, a nie praca niewolnika. — skomentował, marszcząc czoło. Oliver czasem naprawdę przesadzał z porównaniami, kiedy noszenie zakupów to jedna z najnormalniejszych rzeczy na świecie. — Przesadzasz. — mruknął pod nosem, wywracając oczami. Jakoś nie zauważył w którym momencie Oliver miał się spocić, skoro szli spokojnie, a w sklepie było dość chłodno, ale Oliver to Oliver.
— W porządku… — westchnął, nawet nie oszukując samego siebie, że Oliver mógłby mu pomóc. Oczywiście, że musiał zrobić wszystko sam, więc od razu zabrał się do pracy. Przygotował ciasto, a kiedy placki powoli smażyły się na patelni zabrał się za przygotowanie dodatków.
Praktycznie już skończył przygotowywać jedzenie, kiedy w kuchni zjawił się Oliver w samym ręczniku. Już widział go wcześniej, ale nie mógł nic poradzić na to, że jego wzrok zatrzymał się przez chwilę na jego umięśnionym torsie i szerokich ramionach.
— Czemu miałbym nas spalić? — mruknął, odwracając się, żeby sprawdzić czy ostatnie placki są już gotowe. — Na słodko. Mamy owoce, bitą śmietanę, sos czekoladowy. Niestety w sklepie nie było syropu klonowego, ale tyle chyba nam wystarczy? — zapytał, przerzucając placki na talerz.

Oliver Jung
WŁADZA 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Gdzie jest chomik, skrzacie? - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Shape of Shame - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Call my name Pływam na bananie Pozuję do zdjęć w bajkowym kostiumie Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Zachęcam znajomych do akcji Na fali - za udział w evencie My Funny Valentine Falling In Love Największy śmieszek 2020 I don't want a lot for Christmas I hear those sleigh bells ringing The sound of children's laughter All the lights are shining so brightly everywhere I won't make a list and send it I'm just gonna keep on waiting I don't care about the presents There is just one thing I need Hurricane Season temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - lipiec BOGATE CV INFLUENCER I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK SPICE IT UP PHONE ADDICTED I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MŁODY SCENARZYSTA devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I killed Laura Palmer TUBYLEC lubię upały Mieszkam u kogoś Lubię zapach męskich perfum Boje się wody Oszczędny Jestem numerologiczną trójką HOROSKOP CHIŃSKI: BAWÓŁ KLASA ŚREDNIA JESTEM ZAKOCHANY/A RAK nigdy nie studiowałem/am MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU WE'RE NOT IN KANSAS ANYMORE - OUTLANDERS URODZONY LATEM Wychowała mnie matka Mam łaskotki IT WAS AN ACCIDENT! BLAST FROM THE PAST MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN HOME SWEET HOME SMERF PRACUŚ Maybe you're my boss, but fuck you toss a coin to your witcher Like a virgin Dzielny pacjent! I hate you but ok
mów mi/kontakt
kiitty#9373
a
Awatar użytkownika
Rozpieszczony gnojek, który uważa się za lepszego od innych tylko dlatego, że jego rodzina jest kasiasta, a on nic nie musi robić.
27
178

Post

-Jasne, jasne. Przyznaj się, że chciałbyś być na miejscu swojego kumpla, a nie - uśmiechnął się złośliwie. Proszę, czyli właśnie miał kolejny temat, którym mógł dokuczać chłopakowi. Idealnie. Kto wie, może podczas tego wyjazdu dowie się wielu fascynujących rzeczy, które później będzie mógł wykorzystywać przeciwko synowi nowej gosposi. Brzmiało idealnie, tym bardziej, że i tak niczego ciekawszego do roboty nie miał.
-Raczej nie wyglądasz na kogoś kto powinien mówić o tym co jest zdrowe a co nie - odpowiedział, lustrując go uważnie. Nie był co prawda gruby, ale to nie znaczyło, że Oliver nie mógł mu podokuczać. Czerpał z tego przyjemność, co zrobić. - Zresztą ja wiem lepiej co będzie lepsze dla mojego ciała. I dla twojej wiadomości… jem dużo warzyw - dodał. Czy Leeds miał zamiar go teraz pouczać w kwestiach diety? Co jak co, ale tu Jung wiedział sporo (a przynajmniej tak mu się wydawało).
Po kąpieli poczuł się od razu lepiej. Zapominając zabrać świeżych ubrań, bo przecież tych samych już nie miał zamiaru zakładać, wyszedł w samym ręczniku. Było dostatecznie ciepło, plus naturalne wysychanie było dla skóry zdecydowanie lepsze, niż traktowanie jej ręcznikiem.
Jasne, że nie umknęło jego uwadze, jak chłopak zlustrował go spojrzeniem. Cóż, był idealny, wiedział o tym.
-Bo na takiego wyglądasz, to dość proste - odpowiedział zgodnie ze swoim osądem. Nie jego wina, że Leeds wyglądał na takiego, którego imały się wypadki. Wszak dzisiaj omal się nie utopił a to coś znaczyło. - I mam niby to wszystko wwalić na te… cokolwiek to jest? Zdecydowanie za dużo kalorii. Wystarczą mi jakieś owoce - skrzywił się. Nie miał najmniejszego zamiaru się opychać, tym bardziej, że czekały na niego chrupki.

George Leeds
WŁADZA 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! celebrity's best friend: Kamala & Billy celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Cara & Joseph Gdzie jest chomik, skrzacie? - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Middle of the night - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Mine! Mine! Mine! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Shape of Shame - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Party Rock Anthem - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Love bomb Pływam na bananie Pozuję do zdjęć w bajkowym kostiumie Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Zachęcam znajomych do akcji Na fali - za udział w evencie My Funny Valentine La la love I don't want a lot for Christmas This is all I'm asking for I hear those sleigh bells ringing All the lights are shining so brightly everywhere I won't make a list and send it I'm just gonna keep on waiting I don't care about the presents There is just one thing I need Hurricane Season temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - lipiec BOGATE CV PHONE ADDICTED I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? Oh shit DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP SPICE IT UP INFLUENCER Bestseller DON’T STOP ME NOW Novel MŁODY SCENARZYSTA devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I killed Laura Palmer CHUDERLAK Przypalę nawet wodę Praca w przemyśle modowym Lunatykuje mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Twardo stąpam po ziemi Rozrzutny Kocham gwar miasta Mam słabą głowę ubieram się u znanych projektantów Stołuję się na mieście KOCIARZ PRACOHOLIK NIEJADEK BAJECZNIE BOGATY PRACOWITY SCHLUDNY SKRYTY MARUDA FAN HORRORÓW W moim łóżku dużo się dzieje IT WAS AN ACCIDENT! I NEED A DOCTOR I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN HOME SWEET HOME TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE TLC toss a coin to your witcher Like a virgin Damnitttttt! Evil spawn! Zaopiekuj się mną Dzielny pacjent! I hate you but ok
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
Właściciel chomika imieniem Minmin i miłośnik wielorybów, bojący się wody po starciu z rekinem. Pracuje z mamą w domu Jungów i kocha ich syna z którym jest w potajemnym związku. Po cichu ma nadzieję, że rodzice Olivera zaakceptują ich związek.
Jeśli lubisz ogórki - nie możemy się przyjaźnić.
25
185

Post

— Nie będę tego komentował. — odparł, prychając. Nie da Oliverowi kolejnych powodów do drwin, chociaż ten pewnie i tak wiedział swoje i nic co powiedziałby teraz George nie zmieniłoby jego zdania. Nawet jeśli to nie była prawda, Oliver użyje każdego argumentu by mu dokuczyć. Nie mógł mu dać spokoju? Czemu mu się to jeszcze nie znudziło?
— A jak niby wyglądam? — mruknął, zerkając na swoje ciało. Nie był gruby, ale nie miał też sześciopaka. Po prostu był zbudowany normalnie, nie odstawał mu żaden piwny brzuszek i miał całkiem ładne nogi skoro nadawał się do udawania dziewczyny Olivera. Co więc mu w nim nie pasowało? — Skoro tak twierdzisz. — odparł. Nie zamierzał z nim dyskutować, skoro i tak wiedział lepiej. Cokolwiek by nie powiedział Oliver miał przygotowaną odpowiedź, by wyszło na jego.
Chociaż może po namyśle chciałby być na miejscu Creeda? Mieć przy sobie umięśnionego przystojniaka, który brałby go na wszystkie sposoby? Dawno z nikim nie spędził upojnej nocy i dopiero widok ciała Olivera, a także świadomość, że pod ręcznikiem nie miał na sobie nic więcej uświadomiła go jak bardzo jego ciało jest spragnione czyjegoś dotyku. Ale nigdy nie pomyśli o Oliverze jak o osobie z którą mógłby się przespać. Nie ma nawet takiej opcji. Mógł sobie popatrzeć na jego ciało, ale nic więcej. Z resztą Jung na pewno uważał podobnie, jasno dając mu do zrozumienia, że nie kręci go jego własna płeć..
— Jeszcze nigdy nie spaliłem domu. — powiedział, kręcąc głową. Nie był aż taką ciamajdą w kuchni. — Nie, po prostu wybierz to na co masz ochotę. Nie musisz dawać wszystkiego. Chcesz zjeść tu czy w salonie? — zapytał, sięgając po talerze i przygotowując napoje.

Oliver Jung
WŁADZA 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Gdzie jest chomik, skrzacie? - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Shape of Shame - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Call my name Pływam na bananie Pozuję do zdjęć w bajkowym kostiumie Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Zachęcam znajomych do akcji Na fali - za udział w evencie My Funny Valentine Falling In Love Największy śmieszek 2020 I don't want a lot for Christmas I hear those sleigh bells ringing The sound of children's laughter All the lights are shining so brightly everywhere I won't make a list and send it I'm just gonna keep on waiting I don't care about the presents There is just one thing I need Hurricane Season temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - lipiec BOGATE CV INFLUENCER I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK SPICE IT UP PHONE ADDICTED I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MŁODY SCENARZYSTA devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I killed Laura Palmer TUBYLEC lubię upały Mieszkam u kogoś Lubię zapach męskich perfum Boje się wody Oszczędny Jestem numerologiczną trójką HOROSKOP CHIŃSKI: BAWÓŁ KLASA ŚREDNIA JESTEM ZAKOCHANY/A RAK nigdy nie studiowałem/am MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU WE'RE NOT IN KANSAS ANYMORE - OUTLANDERS URODZONY LATEM Wychowała mnie matka Mam łaskotki IT WAS AN ACCIDENT! BLAST FROM THE PAST MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN HOME SWEET HOME SMERF PRACUŚ Maybe you're my boss, but fuck you toss a coin to your witcher Like a virgin Dzielny pacjent! I hate you but ok
mów mi/kontakt
kiitty#9373
a
Awatar użytkownika
Rozpieszczony gnojek, który uważa się za lepszego od innych tylko dlatego, że jego rodzina jest kasiasta, a on nic nie musi robić.
27
178

Post

Uśmiechnął się jedynie, dumny z siebie. Jasne, że miał władzę, nie tylko finansową, ale i słowną. W jego mniemaniu George nigdy nie potrafił powiedzieć niczego stanowczo, a już z pewnością czegoś, co mogłoby wzbudzić respekt Junga. O ile to w ogóle było możliwe, biorąc pod uwagę, że on zwyczajnie miał chłopaka za gorszego od siebie. Miał ku temu powody, które zrozumiałby każdy na jego miejscu.
-Na kogoś, kto powinien troszczyć się raczej o spełnianie moich zachcianek, a nie komentowaniu ich. Z tego co wiem, nikt ci nie płaci za udzielanie rad czy wyciąganie wniosków - odpowiedział.
Gdyby Leeds był jakimś dietetykiem, czy kimś, kto miał faktycznie wiedzę, może i Oliver pozwoliłby mu na mówienie, ale aktualnie nie do końca mu się podobało, że ten w ogóle śmiał komentować cokolwiek było związane z młodym projektantem.
Gdzieś w środku poczuł dumę z samego siebie, że George tak na niego zareagował. Może w spodniach nic mu się nie obudziło, ale Jung był pewien, że na jakiś czas widok jego ciała pod ręcznikiem zapisze się w pamięci niechcianego kolegi z przymusu. Olek zdawał sobie sprawę z tego jak wyglądał i mógł być zadowolony z efektów.
-Jeszcze to trafne słowo - skomentował. Po raz pierwszy udało mu się powiedzieć coś z sensem. - I nawet nie mam zamiaru ładować wszystkiego. Już wystarczająco kalorii w siebie wciskam - skrzywił się. Będzie musiał po tym wszystkim przejść na dietę.
-Salon może być - odpowiedział i skierował się do niewielkiego pomieszczenia, gdzie od razu zasiadł na kanapie. Warunki nie do końca godne króla, ale jakoś przeboleje tych kilkanaście godzin. - Możesz poszukać czegoś ciekawego - wskazał na telewizor.

George Leeds
WŁADZA 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! celebrity's best friend: Kamala & Billy celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Cara & Joseph Gdzie jest chomik, skrzacie? - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Middle of the night - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Mine! Mine! Mine! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Shape of Shame - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Party Rock Anthem - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Love bomb Pływam na bananie Pozuję do zdjęć w bajkowym kostiumie Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Zachęcam znajomych do akcji Na fali - za udział w evencie My Funny Valentine La la love I don't want a lot for Christmas This is all I'm asking for I hear those sleigh bells ringing All the lights are shining so brightly everywhere I won't make a list and send it I'm just gonna keep on waiting I don't care about the presents There is just one thing I need Hurricane Season temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - lipiec BOGATE CV PHONE ADDICTED I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? Oh shit DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP SPICE IT UP INFLUENCER Bestseller DON’T STOP ME NOW Novel MŁODY SCENARZYSTA devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I killed Laura Palmer CHUDERLAK Przypalę nawet wodę Praca w przemyśle modowym Lunatykuje mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Twardo stąpam po ziemi Rozrzutny Kocham gwar miasta Mam słabą głowę ubieram się u znanych projektantów Stołuję się na mieście KOCIARZ PRACOHOLIK NIEJADEK BAJECZNIE BOGATY PRACOWITY SCHLUDNY SKRYTY MARUDA FAN HORRORÓW W moim łóżku dużo się dzieje IT WAS AN ACCIDENT! I NEED A DOCTOR I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN HOME SWEET HOME TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE TLC toss a coin to your witcher Like a virgin Damnitttttt! Evil spawn! Zaopiekuj się mną Dzielny pacjent! I hate you but ok
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
Właściciel chomika imieniem Minmin i miłośnik wielorybów, bojący się wody po starciu z rekinem. Pracuje z mamą w domu Jungów i kocha ich syna z którym jest w potajemnym związku. Po cichu ma nadzieję, że rodzice Olivera zaakceptują ich związek.
Jeśli lubisz ogórki - nie możemy się przyjaźnić.
25
185

Post

— Normalnie powiedziałbym, że za mało mi płacisz jak na tyle obowiązków, ale pewnie zaraz rzucisz jakimś wrednym komentarzem i dowalisz mi zadań, żebym zasłużył. — powiedział, wzdychając. Cokolwiek by nie powiedział, Oliver zawsze potrafił mu dowalić. George był zbyt dobry, żeby konkurować z kimś takim, a nie zamierzał się zmienić przez kogoś takiego.
Wywrócił oczami na słowa Olivera. Przecież dobrze sobie radził w kuchni i nigdy nie spowodował wypadku. Czasem co prawda się poparzył, ale to normalne i nie zależało od umiejętności kucharza.
— Jak raz na jakiś czas zjesz więcej przecież nic Ci się nie stanie. Twoje ubrania wcale nie zrobią się za ciasne po jednym dniu. — mruknął. Chociaż może gdyby był złośliwy, mógłby po kryjomu przerobić kilka jego ubrań, żeby rzeczywiście były na niego za małe. Ale właśnie problem był taki, że starał się za wszelką cenę poprawić swoją relację z Oliverem. Miał nadzieję, że ten wyjazd coś zmieni i przestanie być dla niego taki złośliwy, skoro pomógł mu z rodzicami, udając jego dziewczynę.
Zdecydowali się na salon, więc zaniósł wszystko tam i ustawił na stole. Zajął miejsce na kanapie, sięgając po pilot i szukając czegoś interesującego. Nie mieli tu Netflixa, więc musieli sobie poradzić z tym co aktualnie leciało w telewizji i na szczęście udało mu się znaleźć jakiś film. Przygodowy, co na pewno bardziej im aktualnie pasowało, zamiast romansu.
— Co chcesz robić później? Możemy iść na spacer albo posiedzieć na plaży, bo więcej do łódki z Tobą nie wsiądę. — ostrzegł go, wkładając do ust kawałek placka z owocami. Wolał nie ryzykować, że po raz kolejny wpadną do wody, a George dostanie kolejnego ataku paniki i się utopi.

Oliver Jung
WŁADZA 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Gdzie jest chomik, skrzacie? - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Shape of Shame - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Call my name Pływam na bananie Pozuję do zdjęć w bajkowym kostiumie Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Zachęcam znajomych do akcji Na fali - za udział w evencie My Funny Valentine Falling In Love Największy śmieszek 2020 I don't want a lot for Christmas I hear those sleigh bells ringing The sound of children's laughter All the lights are shining so brightly everywhere I won't make a list and send it I'm just gonna keep on waiting I don't care about the presents There is just one thing I need Hurricane Season temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - lipiec BOGATE CV INFLUENCER I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK SPICE IT UP PHONE ADDICTED I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MŁODY SCENARZYSTA devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I killed Laura Palmer TUBYLEC lubię upały Mieszkam u kogoś Lubię zapach męskich perfum Boje się wody Oszczędny Jestem numerologiczną trójką HOROSKOP CHIŃSKI: BAWÓŁ KLASA ŚREDNIA JESTEM ZAKOCHANY/A RAK nigdy nie studiowałem/am MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU WE'RE NOT IN KANSAS ANYMORE - OUTLANDERS URODZONY LATEM Wychowała mnie matka Mam łaskotki IT WAS AN ACCIDENT! BLAST FROM THE PAST MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN HOME SWEET HOME SMERF PRACUŚ Maybe you're my boss, but fuck you toss a coin to your witcher Like a virgin Dzielny pacjent! I hate you but ok
mów mi/kontakt
kiitty#9373
ODPOWIEDZ