a
Awatar użytkownika
<3
00
000

Post

eventMuzeum superbohaterów
W tej lokacji możesz zdobyć jedną odznakę:
call me captain hope valley

Napisz przynajmniej trzy posty fabularne o długości minimum 1500 znaków i zgłoś się po odznakę w odpowiednim temacie.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
The Best Coder of 2020 WŁADZA BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! SEX TELEFON - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" LILY OF THE VALLEY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" TRUST ME, I'M A DOCTOR! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BARANEK SHAUN - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!"
mów mi/kontakt
administrator
a
Awatar użytkownika
Studiuję taniec, parzę gorącą i pyszną kawę. Bywam roztrzepana, a na dodatek kocham podróżować.
20
160

Post

#10

Chociaż kurs samby był dość spoko, tak jednak trzeba teraz pójść na coś bardziej nedrowego. Może to nie jest moja bajka, pewnie moja towarzyszka owych zabaw, pewnie też jakoś nie przepadała za tym. Jednak miało to być coś spokojnego, coś co nie zrobi nam krzywdy oraz żadna z nas nie wyjdzie, być może z jakimś urazem czy czymś tam. Może przejdziemy to tak szybko, jak tylko można? Liczyłam bardziej na znalezienie jakieś fajnej postacie. Może to zabrzmi głupio, ale za damska bohaterkę w tym muzeum to bym się jednak nie obraziła. Bo jak na tyle filmów, komiksów oraz powieście kobitki rzadko się tam pojawiały. Jak dla mnie to coś okropnego, jednak gdyby nie my to zginęliby po paru godzinach. Nie każdy przecież potrafi ogarnąć bardzo prostych spraw, a tacy superbohaterowie wcale nie byli jacyś święci. Dlatego bardziej liczę na jakąś super-bohaterkę z którą, mogłabym się jakoś zjednoczyć. Może jakaś Stargirl, Wonder Woman? Może i nawet szalona Harley Quinn, jednak ona jest bardziej zła. Lecz chciałabym zobaczyć coś o niej, tutaj. Może nawet zrobię sobie z czymś zdjęcie? Albo kupię jakaś fajną rzecz na pamiątkę?
- Myślisz, że spotkamy jakiegoś nerda, który nie widzi świata po za tymi komiksami? - Ugryzłam się w język, aby się nie uśmiechnąć, no nie aż tak wrednie jak chciałam to jednak zrobić. Ponieważ to jednak kusiło, a że byłam czasem diabełkiem to serio musiałam się powstrzymać. - Zakład? Jak przegram, następną atrakcję wybierasz Ty, a ja płacę tam za wszystko, co będziesz chcieć - Wzruszyłam ramionami, kiedy podałam swój bilet do wejścia. Zaświeciło się zielone światełko, przez co mogłam wejść do środka. Jeny to chyba nie jest mój świat, nigdy chyba nawet nim nie zostanie. Jednak jak nie zobaczę, nie zwiedzę do końca to nie mam co teraz tego oceniać, nie? Odwróciłam się w stronę koleżanki, czekając na nią. Bo może jednak chce coś najpierw zobaczyć? Wzięłam do ręki dwie mapki i jedną jej oddałam.

Lisbeth Fletcher
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Uwielbiam zjeżdżalnie wodne Kręcę bioderkami na kursie samby Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM Trying my best NOCNA ZMIANA WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER BABYSITTER WHEN WE WERE YOUNG TEXT ME! ADOPTOWANY URODZONY JESIENIĄ STUDENT NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI Macham pomponami LIST W BUTELCE
mów mi/kontakt
flower
a
Awatar użytkownika
Od jakiegoś czasu nie gimnastyka, a Remi jest miłością jej życia i chyba bardzo jej się to podoba...
22
163

Post

4.

Idąc poprawiała włosy, bo na kursie tańca pewnie nieco jej fryzura uległa zniszczeniu. Nie czuła jednak zmęczenia, ktoś, kto jest sportowcem na całe szczęście może poszczycić się niezłą kondycją i właśnie tak było z nią. Trochę też szła na oślep za Suzie, ale widząc, jaką atrakcję wybrała blondynka, przyjęła to ze spokojem. Niby kompletnie nie orientowała się w tym temacie, ale może właśnie taka okazja jest darem od losu. Nadrobi nieco zaległości, a przecież rzadko miała ku temu okazje. Niby jej brak wspólnych tematów z większością rówieśników nie był dla niej kłopotliwy, ale jednak skoro już miała taką możliwość, to zamierzała ją porządnie wykorzystać.
- Sama nie wiem, czy potrafiłabym takiego rozpoznać - przyznała bez bicia, bo była mocno do tyłu z charakterystyką różnych subkultur. Wierzyła jednak szczerze w to, że blondynka znacznie lepiej z tym sobie radzi, dlatego też nie zamierzała odmawiać zakładu, zamiast tego skinęła głową, unosząc kąciki ust do góry. - Jasne - dodała jeszcze, aby nie było nieporozumień. Sama też podała swój bilet i weszła za Suzie na teren atrakcji, rozglądając się dookoła.
- Wiesz, że kompletnie się na tym nie znam? W sensie nie, że nie wiem nic, słyszałam, wiem kto to Thor i tak z nazwy nawet wymienię większość - bardzo okrojoną większość, ale to były szczegóły w które się nie wdawała. - Ale nie widziałam żadnego z tych filmów - zakończyła swój wywód i wzruszyła lekko ramionami. Nie planowała tego ukrywać, nawet jeśli czasem było jej głupio z tego powodu. Nie mniej jednak całe życie wypełniał jej sport, a jak już oglądała jakieś filmy, to były to zazwyczaj dokumenty, czy inne przyrodnicze, ze względu na to, że jej starszy brat sam prowadził właśnie taki program i no, dla Waldo chciała być na czasie ze wszystkim i potem mu gratulować różnych sukcesów, jak przystało na młodszą siostrę zapatrzoną w rodzeństwo.

Suzie Cervantes
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! TOP OF THE TOP - numer 5 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! Lisek chytrusek - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! celebrity's best friend: Hailee & Franklin celebrity's best friend: Remi & Paige celebrity's best friend: Grace & Landon Kłamstwo ma krótkie nogi - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Would you like a cup of tea? - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" We're here because of him - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" How I met your parents - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Everybody's waiting for the next surprise HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Red 'n' black, and slimy green Something's waiting no to pounce Filling your dreams to the brim with fright Life's no fun without a good scare Take a chance and roll the dice I am the "who" when you call, "Who's there?" Ride with the moon in the dead of night Aren't you scared? Fingers like snakes and spiders in my hair All I want for Christmas is you I am the one hiding under your bed Pumpkins scream in the dead of night This is town of Halloween Would You Love A Monsterman - za udział w konkursie na halloweenowe przebranie na potańcówce You can dance - za udział w konkursie na najlepszy taniec na potańcówce Zajęcie drugiego miejsca w konkursie na halloweenowe przebranie na potańcówce Hope Valley ma głos! I ship it 2020 Królowa Lodu 2020 Najwybitniejszy pisarz 2020 Kręcę bioderkami na kursie samby temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad BOGATE CV HI I JUST MET YOU Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? Oczko ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK PHONE ADDICTED LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY Novel SCENARZYSTA NA DOROBKU NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ MISTRZ KLAWIATURY MIND BLOWING I killed Laura Palmer W ZWIĄZKU Stawiam na naturalny wygląd Dama Esteta Nie jem słodyczy Nie oglądam telewizji Mijam się z prawdą Prawko mam, samochodu nie Boję się tłumów Chodzę w adidasach Lubię zapach męskich perfum Płaczę tylko w samotności Wierzę w detox sokowy Chodzę w bluzach mojego chłopaka Boję się samotności Lubię starszych Często się rumienię Mam łaskotki Terminarz to moja świętość Chodzę spać przed północą Boje się śmierci Noszę czapki z daszkiem Boję się szybkiej jazdy mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy JESTEM ZAKOCHANY/A NIEJADEK CHUDERLAK WYSPORTOWANA SPORTOWIEC WIERZĘ W BOGA BUJAM SIĘ DO MUZYKI KLASYCZNEJ NIEWINIĄTKO WRAŻLIWIEC SKRYTY PRACOWITY NA DIECIE związuję włosy w koński ogon zmarzluch Chodzę na siłkę biegam chodzę w dresach mam lęk wysokości boję się pająków Mam słabą głowę Mam swoje demony Walczę z depresją Boje się potworów spod łóżka Cały dzień wiszę na telefonie z moim chłopakiem/moją dziewczyną I LOVE YOU, BABY! Food Fight Blues brothers Sleeping Beauty Are you gonna be my girl? Zaopiekuj się mną Like a virgin Gillette house flipper sticks and stones Takin' this one to the grave Koniara SUNRISE SUNSET DANSE MACABRE SPORT FREAK Z KOŚCI NA OŚCI HOME SWEET HOME MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN LIAR, LIAR, LIAR I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM I NEED A DOCTOR CRY BABY Love letter Hieny Cmentarne
mów mi/kontakt
Lilka
a
Awatar użytkownika
Adoptowana studentka biochemii, która dostała mieszkanie od rodziców, na życie zarabiając jako kelnerka w jednej z restauracji. Ma kapryśnego kota imieniem Luna, głowę pełną szalonych pomysłów i chaos w życiu, nad którym udaje jej się zapanować jedynie dzięki Billy'emu, któremu już dawno oddała serce na wyłączność.
23
165

Post

-Zadbam, żeby nie potrąciło - powiedziała, lekko się uśmiechając. To miłe, że się o nią troszczył. Zresztą czy nie robił tego niemal za każdym razem, niezależnie od tego, co się działo? Owszem, nie mogła odpowiadać za kierowców, bo niestety wielu faktycznie szalało na drodze, ale mogła go zapewnić, że z jej winy nic jej się nie stanie. - Jestem pewna, że sobie bez ciebie chwilę poradzą. A Ethanowi przecież będziesz kupował pamiątki. Myślisz, że to go nie przekona? - szturchnęła go lekko. Ona jako dziecko uwielbiała prezenty wszelkiego rodzaju. Ba, nadal je lubiła, chociaż nigdy nie sądziła, że potrzebowała czegoś wielkiego. Drobne i niespodziewane, to właśnie sprawiało jej radość - kreatywność.
-Doskonale wiemy, że nie dasz mi się na siebie wypiąć. Trochę więcej pewności siebie - odpowiedziała, śmiejąc się. Co prawda taki misiek z całą pewnością był bardziej miękki i można było go wytarmosić, ale Billy był za to zdecydowanie cieplejszy i ładniej pachniał. Tym bardziej nie było szans, aby z niego zrezygnowała.
Pospacerowali jeszcze trochę, a Mia zachwycała się niemal każdą napotkaną rzeczą, każdym stworzeniem, które zobaczyła. Widziała rekiny, widziała więcej płaszczek, delfina i mnóstwo kolorowych rybek. Co prawda nie udało jej się znaleźć koników morskich, ale uznała, że pewnie urządziły sobie podwodne wyścigi, które obstawiały rozgwiazdy. Ostatecznie opuścili muzeum, kierując się do tego z superbohaterami.
-Koniecznie chcę zdjęcie z Thorem. I z Lokim. Musisz przyznać, że jest boski - powiedziała zachowując się tak, jakby miała co najmniej owsiki.
Stanęła w kolejce (serio miała ich trochę dość), nie mogąc się doczekać.
-Albo z Czarną Wdową. Przykład kobiety, która mogłaby zostać moją żoną - skomentowała. Nawet oglądając filmy miała na nią lekkiego krasza. Znacznie większego, niż chociażby na taką Super Woman, która z jakiegoś powodu wydawała jej się przesadzona.

Billy Harrington
WŁADZA WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! celebrity's best friend: Cara & Joseph celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Kamala & Billy Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Panda na szczęście TOP OF THE TOP - numer 8 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! Prima Aprilis! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! Happy St. Patrick's Day! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 2 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! GHOSTBUSTER - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" w nocy dziś nie zaśnie nikt - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Moja Mazda to jest gwiazda, czeka na mnie ostra jazda - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Dobry PR - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Podziwiam wulkan z bliska Wskakuję do basenu z kulkami Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Kręcę bioderkami na kursie samby Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie Poznaję nową rzeczywistość w kinie 4D Niestraszny mi dom strachu Kontaktuję się z obcymi w symulatorze statku kosmicznego Podziwiam figury w podwodnym muzeum Jestem wystarczająco duży/a, by oglądać pokaz burleski Nawiedzam nawiedzony hotel Na własnej tratwie dookoła świata Surfuję nie tylko po internecie Zwiedzam muzeum przyrody morskiej Pływam z delfinami Call me Captain Hope Valley Zajęcie drugiego miejsca w evencie #czysteHopeValley I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! Love shot Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Brock - numer 2 na liście użytkowników z największą ilością odznak na rok forum! Cringe roku 2021 Spamer roku 2021 Miss hope valley 2021 Kręcę się na karuzeli Jeżdżę wodną kolejką I don't want a lot for Christmas I won't make a list and send it There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking Santa Claus won't make me happy A toy on Christmas Day I just want you for my own Make my wish come true All I want for Christmas is you I won't ask for much this Christmas I won't even wish for snow I'm just gonna keep on waiting To the North Pole for Saint Nick Uwielbiam zjeżdżalnie wodne Hear those magic reindeer click All the lights are shining so brightly everywhere The sound of children's laughter Everyone is singing I hear those sleigh bells ringing This is all I'm asking for Największy szczęściarz 2020 Hope Valley ma głos! Pumpkins scream in the dead of night I am the one hiding under your bed Aren't you scared? Something's waiting no to pounce HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Royal couple 2021 temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - lipiec BOGATE CV SPICE IT UP Z Archiwum X I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? Oh shit ODZNAKA POCIESZENIA DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP INFLUENCER I’M A LEGEND PHONE ADDICTED Novel WHEN WE WERE YOUNG BABYSITTER devine I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY boję się pająków WIELBICIEL HERBATY OGLĄDAM ŚMIESZNE KOTKI W INTERNECIE #TEAM_MARVEL zmarzluch Jeżdżę na rowerze lubię stroić choinkę boję się ciemności Mam słabą głowę WIELBICIEL SŁODYCZY Uzależniony od Netflixa Oszczędny Głaszczę obce psy Pijam gorącą czekolade Używam kosmetyków #naturelover Chodzę w bluzach mojego chłopaka Ustawiam piętnaście drzemek WIELBICIEL FAST FOODÓW SEKSOHOLIK TYP OSOBOWOŚCI: ANIMATOR WIERZĘ W LATAJĄCEGO POTWORA SPAGHETTI W ZWIĄZKU ADOPTOWANY URODZONY ZIMĄ MAM WŁASNY DOM JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU UCZULENIOWIEC STRZELEC WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU UZALEŻNIONY/A OD TELEFONU JESTEM GRYFONEM Szukam wejścia do Narnii KOCIARZ FAN FANTASTYKI FAN KOMEDII ROMANTYCZNYCH LEKKODUCH LEDWO WIĄŻĘ KONIEC Z KOŃCEM Śpię z przytulanką IT WAS AN ACCIDENT! OH NO, PERIOD Blues brothers Zaopiekuj się mną My fluffy best friend Like a virgin Love of cooking toss a coin to your witcher Koniara #CZYSTEHOPEVALLEY DANCING QUEEN NOC W WIĘZIENIU SING A SONG I’M MOVING OUT! CAKE BOSS TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE HOME SWEET HOME ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ ROBINSON CRUSOE MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN Miś tuliś
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
Właśnie przejął rodzinny hotel i resztę nielegalnych interesów przez co nie może spać po nocach ze stresu, ale kiedy przytula się do Mii zapomina o wszystkim.
29
178

Post

Pewnie i tak będzie się o nią martwił, nawet jeśli zrobi wszystko, żeby samochód jej nie potrącił. Dla niego rozwiązanie było jedno — nie wychodzenie z domu. Albo przeniesienie się do niego na wyspę, gdzie nie jeździły żadne samochody bo się po prostu nie opłacało. — No tak, pamiątki z różnych krajów na pewno go zaciekawią. Tylko musisz mnie jakoś przekonać, bo może ja wolę zostać tutaj? Hmmm? Jak mnie przekonasz do wyjazdu z Tobą, kochanie? — zapytał, chcąc się z nią podroczyć. Był ciekawy co wymyśli, żeby go przekonać. Niby już był zdecydowany i wystarczyło jedno słowo, ale chciał, żeby się trochę postarała.
— Oczywiście, że nie. Możesz przytulać się tylko do mnie. — rzekł zupełnie poważnie. Nie zezwalał na żadnego pluszaka dzielącego go nawet odrobinę od Mii. Mogła mieć jego bluzy, spodnie, cenne skarpetki ze Spider-Manem, ale w łóżku byli tylko we dwoje. Nie miał zamiaru przejmować się jakąś zabawką zrzuconą z łóżka podczas nocnych igraszek. Nawet Suzie miała zakaz leżenia między nimi i musiała spać w nogach albo na podłodze razem z kotem.
Nie odpowiedział, kiwając jedynie głową jako zgodę na to, że Loki był boski. No był i temu nie przeczył. Większość Avengersów była taka, że dałby im się przelecieć w każdej chwili, ale nie mówił o tym głośno. To była jego tajemnica.
— Chyba nie zostawisz mnie dla Czarnej Wdowy, co? — westchnął smutno, odwracając się do niej tyłem jakby był załamany. Trochę był, bo miał zbyt dużą konkurencję jakby nie patrzeć, chociaż chodziło o fikcyjne postacie. Długo jednak nie potrafił udawać, bo gwałtownie odwrócił się do niej przodem i podniósł ją do góry, żeby szybko ją pocałować. — Chyba nie myślisz, że oddam Cię bez walki? — zamruczał, opuszczając ją na ziemię. Kolejka szybko posuwała się do przodu i w końcu mogli wejść do środka. Z szeroko otwartą buzią wpatrywał się w przeróżne plakaty i kostiumy komiksowego Spider-Mana. No raj dla ziemi dla takiego fana jak on. — Mogliśmy zostawić to na sam koniec, bo chyba nigdy stąd nie wyjdę. — powiedział, podchodząc do jednego z kostiumów.

Mia Walker
WŁADZA Prima Aprilis! celebrity's best friend: Raleigh & Kieran celebrity's best friend: Apollo & Gemini szczęśliwy numerek: twoja twarz brzmi znajomo Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku TOP OF THE TOP - numer 7 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Happy St. Patrick's Day! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 1 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! PEW! PEW! PEW! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Escape Room - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Moja Mazda to jest gwiazda, czeka na mnie ostra jazda - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Dobry PR - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Na własnej tratwie dookoła świata Pływam z delfinami Kręcę się na karuzeli Wskakuję do basenu z kulkami Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Kręcę bioderkami na kursie samby Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie Poznaję nową rzeczywistość w kinie 4D Niestraszny mi dom strachu Kontaktuję się z obcymi w symulatorze statku kosmicznego Podziwiam figury w podwodnym muzeum Jestem wystarczająco duży/a, by oglądać pokaz burleski Nawiedzam nawiedzony hotel Surfuję nie tylko po internecie Uwielbiam zjeżdżalnie wodne Podziwiam wulkan z bliska Zwiedzam muzeum przyrody morskiej Call me Captain Hope Valley Zajęcie drugiego miejsca w evencie #czysteHopeValley I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! All my dreams are you Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Ash - numer 1 na liście użytkowników z największą ilością odznak na rok forum! Mister hope valley 2021 Jeżdżę wodną kolejką HAVING FUN - za udział w evencie CoH! All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I'm just gonna keep on waiting I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking There upon the fireplace Santa Claus won't make me happy A toy on Christmas Day I just want you for my own Make my wish come true All I want for Christmas is you I won't ask for much this Christmas I won't even wish for snow Underneath the mistletoe Something's waiting no to pounce I won't make a list and send it To the North Pole for Saint Nick Hear those magic reindeer click All the lights are shining so brightly everywhere The sound of children's laughter Everyone is singing I hear those sleigh bells ringing This is all I'm asking for Największy śmieszek 2020 Hope Valley ma głos! Pumpkins scream in the dead of night I am the one hiding under your bed Aren't you scared? Royal couple 2021 TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - lipiec THE CHOSEN ONE INFLUENCER Z Archiwum X I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? Oh shit ODZNAKA POCIESZENIA DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP SPICE IT UP PHONE ADDICTED BOGATE CV Novel SCENARZYSTA NA DOROBKU devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I’M A LEGEND YOU IS KIND, YOU IS SMART, YOU IS IMPORTANT I killed Laura Palmer TUBYLEC Jestem numerologiczną piątką #TEAM_MARVEL HOROSKOP CHIŃSKI: PIES Chodzę na siłkę Gram w golfa Stołuję się na mieście boję się pająków #teamPepsi Rozrzutny WIELBICIEL FAST FOODÓW Piegusek mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Chodzę w adidasach Pływam Czarną Perłą Lubię młodszych W moim łóżku dużo się dzieje Nie lubię spać samemu PIJAM WHISKY WIELBICIEL SŁODYCZY TYP OSOBOWOŚCI: ANIMATOR SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA W ZWIĄZKU URODZONY WIOSNĄ MAM WŁASNY DOM YO VIVO ENTRE LAS FLORES - ISLAND JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU WYSPORTOWANY ZNAM 2 JĘZYKI PRACA W HOTELARSTWIE ŻARŁOK BARAN WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU JESTEM GRYFONEM Szukam wejścia do Narnii PSIARZ FAN DRESZCZOWCÓW BAJECZNIE BOGATY SEKSOHOLIK Cały dzień wiszę na telefonie z moim chłopakiem/moją dziewczyną I LOVE YOU, BABY! DANCING QUEEN Blues brothers Dzielny pacjent! Are you gonna be my girl? Like a virgin I'm Polish, kurwa! You Shouldn't Kiss Me Like This toss a coin to your witcher Takin' this one to the grave Okropne zatrucie FEAR FACTOR #CZYSTEHOPEVALLEY Pracownik na medal SMERF PRACUŚ STEVIE WONDER A TY CAŁUJ MNIE! SING A SONG I’M MOVING OUT! SZCZĘKI NA FALI THANK YOU FROM THE MOUNTAIN DUNGEONS & DRAGONS CAKE BOSS TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE FAMILY TIME ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ ROBINSON CRUSOE NOC W WIĘZIENIU IT WAS AN ACCIDENT! Miś tuliś
mów mi/kontakt
kiitty#9373
a
Awatar użytkownika
Adoptowana studentka biochemii, która dostała mieszkanie od rodziców, na życie zarabiając jako kelnerka w jednej z restauracji. Ma kapryśnego kota imieniem Luna, głowę pełną szalonych pomysłów i chaos w życiu, nad którym udaje jej się zapanować jedynie dzięki Billy'emu, któremu już dawno oddała serce na wyłączność.
23
165

Post

-Wolisz zostać? Dobrze, proszę bardzo. Przecież nie mogę cię do niczego zmusić, ale nie zapewniam, że gdzieś w Hiszpanii nie zaczepi mnie jakiś alvaro, który będzie żądał buziaka - skomentowała ze śmiechem, również się z nim drocząc. Każdy inny pewnie dostałby w łeb za to, że w ogóle proponuje jej coś takiego. Może kiedyś by się tak zabawiła, bo obok niej nie było nikogo, kto byłby dla niej na tyle ważny, aby się powstrzymywała. Ale teraz wszystko wyglądało zupełnie inaczej i podobał jej się ten stan rzeczy. - Powiedz Billy, kto inny niż ja, będzie cię nazywał daddym? - szepnęła do niego na tyle cicho, aby poza nim nie usłyszał nikt inny. Nie chciała, żeby zaraz krzywo na nią patrzyli, bo jednak to co robiła z Harringtonem, to była jej sprawa.
-Zadajesz mi bardzo trudne pytania, wiesz? No powiedz, nie zrezygnowałbyś z każdej znajomości na rzecz ulubionego bohatera? - zainteresowała się. Wiadomo było, że to zaledwie postaci fikcyjne, ale gdyby się tacy pojawili, kto wie. Czarna Wdowa, Wolverine, Iron Man. Przecież to były niemal chodzące ideały. - Zawsze mógłbyś mieć nas dwie - zaśmiała się. No dobrze, brzmiało dość perwersyjnie, a chyba powinni się powstrzymywać w miejscach publicznych przed podobnymi komentarzami.
-O proszę, zmierzysz się z Avengersami? Zaimponowałeś mi samą postawą Billy - rzuciła i dała mu w nagrodę buziaka w policzek. Tak przyzwoicie, żeby nie było.
-Szkoda, że nie wzięłam stroju, wiesz? Bardzo chętnie bym się w jakiś wbiła i tak paradowała po tym muzeum. Dobra, to z kim najpierw robimy zdjęcia? Chociaż nie, ja to jednak muszę mieć ze wszystkimi - powiedziała podekscytowana, rozglądając się na boki. A kiedy dostrzegła Hulka, pociągnęła chłopaka za rękę z zadziwiającą siłą.


Billy Harrington
WŁADZA WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! celebrity's best friend: Cara & Joseph celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Kamala & Billy Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Panda na szczęście TOP OF THE TOP - numer 8 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! Prima Aprilis! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! Happy St. Patrick's Day! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 2 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! GHOSTBUSTER - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" w nocy dziś nie zaśnie nikt - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Moja Mazda to jest gwiazda, czeka na mnie ostra jazda - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Dobry PR - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Podziwiam wulkan z bliska Wskakuję do basenu z kulkami Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Kręcę bioderkami na kursie samby Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie Poznaję nową rzeczywistość w kinie 4D Niestraszny mi dom strachu Kontaktuję się z obcymi w symulatorze statku kosmicznego Podziwiam figury w podwodnym muzeum Jestem wystarczająco duży/a, by oglądać pokaz burleski Nawiedzam nawiedzony hotel Na własnej tratwie dookoła świata Surfuję nie tylko po internecie Zwiedzam muzeum przyrody morskiej Pływam z delfinami Call me Captain Hope Valley Zajęcie drugiego miejsca w evencie #czysteHopeValley I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! Love shot Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Brock - numer 2 na liście użytkowników z największą ilością odznak na rok forum! Cringe roku 2021 Spamer roku 2021 Miss hope valley 2021 Kręcę się na karuzeli Jeżdżę wodną kolejką I don't want a lot for Christmas I won't make a list and send it There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking Santa Claus won't make me happy A toy on Christmas Day I just want you for my own Make my wish come true All I want for Christmas is you I won't ask for much this Christmas I won't even wish for snow I'm just gonna keep on waiting To the North Pole for Saint Nick Uwielbiam zjeżdżalnie wodne Hear those magic reindeer click All the lights are shining so brightly everywhere The sound of children's laughter Everyone is singing I hear those sleigh bells ringing This is all I'm asking for Największy szczęściarz 2020 Hope Valley ma głos! Pumpkins scream in the dead of night I am the one hiding under your bed Aren't you scared? Something's waiting no to pounce HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Royal couple 2021 temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - lipiec BOGATE CV SPICE IT UP Z Archiwum X I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? Oh shit ODZNAKA POCIESZENIA DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP INFLUENCER I’M A LEGEND PHONE ADDICTED Novel WHEN WE WERE YOUNG BABYSITTER devine I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY boję się pająków WIELBICIEL HERBATY OGLĄDAM ŚMIESZNE KOTKI W INTERNECIE #TEAM_MARVEL zmarzluch Jeżdżę na rowerze lubię stroić choinkę boję się ciemności Mam słabą głowę WIELBICIEL SŁODYCZY Uzależniony od Netflixa Oszczędny Głaszczę obce psy Pijam gorącą czekolade Używam kosmetyków #naturelover Chodzę w bluzach mojego chłopaka Ustawiam piętnaście drzemek WIELBICIEL FAST FOODÓW SEKSOHOLIK TYP OSOBOWOŚCI: ANIMATOR WIERZĘ W LATAJĄCEGO POTWORA SPAGHETTI W ZWIĄZKU ADOPTOWANY URODZONY ZIMĄ MAM WŁASNY DOM JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU UCZULENIOWIEC STRZELEC WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU UZALEŻNIONY/A OD TELEFONU JESTEM GRYFONEM Szukam wejścia do Narnii KOCIARZ FAN FANTASTYKI FAN KOMEDII ROMANTYCZNYCH LEKKODUCH LEDWO WIĄŻĘ KONIEC Z KOŃCEM Śpię z przytulanką IT WAS AN ACCIDENT! OH NO, PERIOD Blues brothers Zaopiekuj się mną My fluffy best friend Like a virgin Love of cooking toss a coin to your witcher Koniara #CZYSTEHOPEVALLEY DANCING QUEEN NOC W WIĘZIENIU SING A SONG I’M MOVING OUT! CAKE BOSS TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE HOME SWEET HOME ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ ROBINSON CRUSOE MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN Miś tuliś
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
Właśnie przejął rodzinny hotel i resztę nielegalnych interesów przez co nie może spać po nocach ze stresu, ale kiedy przytula się do Mii zapomina o wszystkim.
29
178

Post

— A niech tylko spróbuje. — mruknął, marszcząc czoło. Alvaro może pomarzyć o chociażby zbliżeniu się do Mii. Po takich słowach na pewno nie odstąpi jej na krok. I zdecydowanie jej nigdzie nie puści jeśli będzie musiał zostać na jakiś czas w domu. Jedzie z nim albo wcale. Zagryzł dolną wargę, kiedy ta nazwała go daddym. Kochał to słowo w jej ustach i w innych okolicznościach rzuciłby się na nią, a tu musiał się powstrzymywać i myśleć o rzeczach które nie powodują, że jego spodnie robią się ciaśniejsze. — Córeczko… drażnisz mnie. I to w świętym miejscu. To grzech. — mruknął, mrużąc oczy i wpatrując się w nią uważnie.
— Kochanie… wolę Ciebie od wszystkich Avengersów świata. — przyznał szczerze, obejmując ją. Nie zamieniłby jej na żadną inną Czarną Wdowę czy nawet Spider-Mana. Uwielbiał ich, był wielkim fanem, ale nie było na nich miejsca w jego sercu, które całkowicie należało do Panny Walker. No i pewnie nie mógłby się do nich przytulać w nocy jak do niej. — Nie mówiłaś mi, że lubisz trójkąty. Pozwoliłabyś, żebym pieprzył inną na twoich oczach? — zapytał, nachylając się w jej stronę, żeby nikt dookoła tego nie usłyszał. Chociaż i tak się tym nie krępował.
— Pewnie i tak przegram, ale chociaż spróbuję. — zapewnił, uśmiechając się kiedy ta dała mu buziaka. Dla niej zrobiłby praktycznie wszystko.
— Gdybym wiedział pewnie też zapakowałbym swój strój Spider-Mana, ale wykorzystamy je innym razem. — obiecał, dając się zaciągnąć w stronę Hulka. Nie był jakimś wysokim mężczyzną, ale stojąc obok Hulka czuł się jak jakiś kurdupel. Masą mięśniową również nie mógł się z nim równać. — Ile bym musiał przytyć, żeby wyglądać tak jak on? — zapytał dla żartu, prezentując napięte mięśnie. W sumie wolał nawet nie wiedzieć, bo to było niewykonalne.

Mia Walker
WŁADZA Prima Aprilis! celebrity's best friend: Raleigh & Kieran celebrity's best friend: Apollo & Gemini szczęśliwy numerek: twoja twarz brzmi znajomo Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku TOP OF THE TOP - numer 7 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Happy St. Patrick's Day! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 1 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! PEW! PEW! PEW! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Escape Room - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Moja Mazda to jest gwiazda, czeka na mnie ostra jazda - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Dobry PR - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Na własnej tratwie dookoła świata Pływam z delfinami Kręcę się na karuzeli Wskakuję do basenu z kulkami Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Kręcę bioderkami na kursie samby Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie Poznaję nową rzeczywistość w kinie 4D Niestraszny mi dom strachu Kontaktuję się z obcymi w symulatorze statku kosmicznego Podziwiam figury w podwodnym muzeum Jestem wystarczająco duży/a, by oglądać pokaz burleski Nawiedzam nawiedzony hotel Surfuję nie tylko po internecie Uwielbiam zjeżdżalnie wodne Podziwiam wulkan z bliska Zwiedzam muzeum przyrody morskiej Call me Captain Hope Valley Zajęcie drugiego miejsca w evencie #czysteHopeValley I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! All my dreams are you Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Ash - numer 1 na liście użytkowników z największą ilością odznak na rok forum! Mister hope valley 2021 Jeżdżę wodną kolejką HAVING FUN - za udział w evencie CoH! All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I'm just gonna keep on waiting I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking There upon the fireplace Santa Claus won't make me happy A toy on Christmas Day I just want you for my own Make my wish come true All I want for Christmas is you I won't ask for much this Christmas I won't even wish for snow Underneath the mistletoe Something's waiting no to pounce I won't make a list and send it To the North Pole for Saint Nick Hear those magic reindeer click All the lights are shining so brightly everywhere The sound of children's laughter Everyone is singing I hear those sleigh bells ringing This is all I'm asking for Największy śmieszek 2020 Hope Valley ma głos! Pumpkins scream in the dead of night I am the one hiding under your bed Aren't you scared? Royal couple 2021 TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - lipiec THE CHOSEN ONE INFLUENCER Z Archiwum X I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? Oh shit ODZNAKA POCIESZENIA DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP SPICE IT UP PHONE ADDICTED BOGATE CV Novel SCENARZYSTA NA DOROBKU devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I’M A LEGEND YOU IS KIND, YOU IS SMART, YOU IS IMPORTANT I killed Laura Palmer TUBYLEC Jestem numerologiczną piątką #TEAM_MARVEL HOROSKOP CHIŃSKI: PIES Chodzę na siłkę Gram w golfa Stołuję się na mieście boję się pająków #teamPepsi Rozrzutny WIELBICIEL FAST FOODÓW Piegusek mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Chodzę w adidasach Pływam Czarną Perłą Lubię młodszych W moim łóżku dużo się dzieje Nie lubię spać samemu PIJAM WHISKY WIELBICIEL SŁODYCZY TYP OSOBOWOŚCI: ANIMATOR SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA W ZWIĄZKU URODZONY WIOSNĄ MAM WŁASNY DOM YO VIVO ENTRE LAS FLORES - ISLAND JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU WYSPORTOWANY ZNAM 2 JĘZYKI PRACA W HOTELARSTWIE ŻARŁOK BARAN WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU JESTEM GRYFONEM Szukam wejścia do Narnii PSIARZ FAN DRESZCZOWCÓW BAJECZNIE BOGATY SEKSOHOLIK Cały dzień wiszę na telefonie z moim chłopakiem/moją dziewczyną I LOVE YOU, BABY! DANCING QUEEN Blues brothers Dzielny pacjent! Are you gonna be my girl? Like a virgin I'm Polish, kurwa! You Shouldn't Kiss Me Like This toss a coin to your witcher Takin' this one to the grave Okropne zatrucie FEAR FACTOR #CZYSTEHOPEVALLEY Pracownik na medal SMERF PRACUŚ STEVIE WONDER A TY CAŁUJ MNIE! SING A SONG I’M MOVING OUT! SZCZĘKI NA FALI THANK YOU FROM THE MOUNTAIN DUNGEONS & DRAGONS CAKE BOSS TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE FAMILY TIME ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ ROBINSON CRUSOE NOC W WIĘZIENIU IT WAS AN ACCIDENT! Miś tuliś
mów mi/kontakt
kiitty#9373
a
Awatar użytkownika
Adoptowana studentka biochemii, która dostała mieszkanie od rodziców, na życie zarabiając jako kelnerka w jednej z restauracji. Ma kapryśnego kota imieniem Luna, głowę pełną szalonych pomysłów i chaos w życiu, nad którym udaje jej się zapanować jedynie dzięki Billy'emu, któremu już dawno oddała serce na wyłączność.
23
165

Post

-W takim razie koniecznie musisz ze mną jechać, chociażby po to, aby ich wszystkich odgonić. Umiem o siebie zadbać, ale wiesz, świat potrafi być okrutny - odpowiedziała, uśmiechając się do niego. Owszem, nie miałaby nic przeciwko kopnięcia natrętów tu i ówdzie, chociaż najczęściej ograniczała się do siarczystego policzka, jeśli już ktoś przesadzał, niemniej myśl, że chłopak faktycznie by o nią zawalczył, nie pozwalając, aby inni się do niej zbliżyli, była po prostu miła.
-Sam się o to prosiłeś, więc teraz musisz nad sobą zapanować - szepnęła, przesuwając delikatnie po linii jego szczęki, dalej go prowokując. Była w tym dobra, to trzeba było jej przyznać. Niemniej nie potrafiła się z nim nie droczyć, bo zawsze i ją nakręcało to w ten specyficzny sposób.
Serduszko jej szybciej zabiło, kiedy powiedział, że woli ją, niż wszystkich superbohaterów. Czy to nie było najbardziej romantyczne wyznanie w ustach kogoś, kto kochał podobne klimaty?
-Nie wiem, nigdy nie miałam okazji się przekonać, jak to jest w trójkącie - przyznała. Tak, jednak z tych rzeczy, których nie próbowała, a która nawiasem mówiąc była na jej liście rzeczy do zrobienia. No bo po co się ograniczać? - A kto powiedział, że musiałbyś ją pieprzyć? - spytała, lekko się uśmiechając. Były inne sposoby, aby wpleść w ich seks osobę trzecią.
-Podejrzewam, że sporo. I trochę urosnąć, wiesz? Bo jest wyższy. Nie mogłabym się umawiać z tak wysokim facetem. Wiesz, jak bolała mnie szyja? - rzuciła, stając obok niego, wysoko głowę zadzierając. No totalnie niewygodne.
Zrobiła sobie kilka zdjęć, wciągając w kadr również chłopaka, zaraz ciągnąć go w stronę zbroi Iron Mana.
-Muszę sobie taką kupić, koniecznie. Kiedyś będzie mnie na to stać. No przecież on jest najlepszym superbohaterem - westchnęła. Która nie chciałaby się umówić z takim Starkiem?

Billy Harrington
WŁADZA WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! celebrity's best friend: Cara & Joseph celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Kamala & Billy Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Panda na szczęście TOP OF THE TOP - numer 8 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! Prima Aprilis! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! Happy St. Patrick's Day! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 2 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! GHOSTBUSTER - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" w nocy dziś nie zaśnie nikt - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Moja Mazda to jest gwiazda, czeka na mnie ostra jazda - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Dobry PR - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Podziwiam wulkan z bliska Wskakuję do basenu z kulkami Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Kręcę bioderkami na kursie samby Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie Poznaję nową rzeczywistość w kinie 4D Niestraszny mi dom strachu Kontaktuję się z obcymi w symulatorze statku kosmicznego Podziwiam figury w podwodnym muzeum Jestem wystarczająco duży/a, by oglądać pokaz burleski Nawiedzam nawiedzony hotel Na własnej tratwie dookoła świata Surfuję nie tylko po internecie Zwiedzam muzeum przyrody morskiej Pływam z delfinami Call me Captain Hope Valley Zajęcie drugiego miejsca w evencie #czysteHopeValley I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! Love shot Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Brock - numer 2 na liście użytkowników z największą ilością odznak na rok forum! Cringe roku 2021 Spamer roku 2021 Miss hope valley 2021 Kręcę się na karuzeli Jeżdżę wodną kolejką I don't want a lot for Christmas I won't make a list and send it There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking Santa Claus won't make me happy A toy on Christmas Day I just want you for my own Make my wish come true All I want for Christmas is you I won't ask for much this Christmas I won't even wish for snow I'm just gonna keep on waiting To the North Pole for Saint Nick Uwielbiam zjeżdżalnie wodne Hear those magic reindeer click All the lights are shining so brightly everywhere The sound of children's laughter Everyone is singing I hear those sleigh bells ringing This is all I'm asking for Największy szczęściarz 2020 Hope Valley ma głos! Pumpkins scream in the dead of night I am the one hiding under your bed Aren't you scared? Something's waiting no to pounce HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Royal couple 2021 temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - lipiec BOGATE CV SPICE IT UP Z Archiwum X I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? Oh shit ODZNAKA POCIESZENIA DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP INFLUENCER I’M A LEGEND PHONE ADDICTED Novel WHEN WE WERE YOUNG BABYSITTER devine I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY boję się pająków WIELBICIEL HERBATY OGLĄDAM ŚMIESZNE KOTKI W INTERNECIE #TEAM_MARVEL zmarzluch Jeżdżę na rowerze lubię stroić choinkę boję się ciemności Mam słabą głowę WIELBICIEL SŁODYCZY Uzależniony od Netflixa Oszczędny Głaszczę obce psy Pijam gorącą czekolade Używam kosmetyków #naturelover Chodzę w bluzach mojego chłopaka Ustawiam piętnaście drzemek WIELBICIEL FAST FOODÓW SEKSOHOLIK TYP OSOBOWOŚCI: ANIMATOR WIERZĘ W LATAJĄCEGO POTWORA SPAGHETTI W ZWIĄZKU ADOPTOWANY URODZONY ZIMĄ MAM WŁASNY DOM JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU UCZULENIOWIEC STRZELEC WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU UZALEŻNIONY/A OD TELEFONU JESTEM GRYFONEM Szukam wejścia do Narnii KOCIARZ FAN FANTASTYKI FAN KOMEDII ROMANTYCZNYCH LEKKODUCH LEDWO WIĄŻĘ KONIEC Z KOŃCEM Śpię z przytulanką IT WAS AN ACCIDENT! OH NO, PERIOD Blues brothers Zaopiekuj się mną My fluffy best friend Like a virgin Love of cooking toss a coin to your witcher Koniara #CZYSTEHOPEVALLEY DANCING QUEEN NOC W WIĘZIENIU SING A SONG I’M MOVING OUT! CAKE BOSS TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE HOME SWEET HOME ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ ROBINSON CRUSOE MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN Miś tuliś
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
Właśnie przejął rodzinny hotel i resztę nielegalnych interesów przez co nie może spać po nocach ze stresu, ale kiedy przytula się do Mii zapomina o wszystkim.
29
178

Post

— No to postanowione. Jedziemy razem i wtedy żaden alvaro nie zbliża się do Ciebie na kilometr bo wybiję mu te bielutkie ząbki. — odparł. Nie mógł jej co prawda pilnować całą dobę, ale kiedy był w pobliżu będzie odstraszał wszystkich adoratorów, którym spodobają się jej niebieskie oczy i niewinna buźka. Kto by na to nie poleciał?
Jęknął cicho, kiedy ta przesunęła palcami po jego szczęce. Używał wszystkich swoich sił, żeby nie złapać jej i nie zaciągnąć do łazienki, żeby sobie ulżyć. — Patrz co mi robisz… — mruknął cicho, dociskając ją mocniej do siebie, żeby mogła wyczuć wypukłość w jego spodniach. Przegrał tę walkę niestety i to wszystko wina szczęki, która była jego dość wrażliwym miejscem.
— Jeszcze jakąś kombinację chcesz wypróbować? — zapytał, bojąc się, że ta wyskoczy z jakąś orgią. Faceci czasem marzyli o dwóch kobietach naraz w łóżku, ale Mia aktualnie w zupełności mu wystarczyła. Nawet niech nie myśli, że dopuści do ich łóżka innego faceta, jeśli marzy o różnych trójkątach. — Mrrr… czyli mogę pieprzyć tylko Ciebie, a reszta może tylko patrzeć? Już jestem Twoją własnością, kochanie? — uśmiechnął się kusząco, muskając delikatnie jej usta. Że też podczas balu nie wyznała mu wszystkiego o czym marzy w kwestiach łóżkowych, ale nawet i bez tego nakręciła go na siebie na maksa.
— Czyli nie muszę pakować więcej na siłowni. Mi pasuje. — przyznał, mierzwiąc jej włosy. Czyli mógł się dalej trochę lenić, bo żeby przypominać Hulka musiałby nigdy nie wychodzić z siłowni i żywić się różnego rodzaju odżywkami.
Po kolejnej sesji zdjęciowej ruszyli w stronę Iron Mana. — Serio? Chcesz zbroję Iron Mana? I gdzie ją postawisz? — zapytał, nie mając pojęcia gdzie by ją wcisnęła. Co prawda mieszkanko nie było mikroskopijne, ale czy chciała zawalać miejsce czymś takim? On z kostiumami Spider-Mana miał przynajmniej luz, bo mieściły się w szafie. Gorzej z figurkami, które miał nawet w łazience bo nigdzie nie było na nie miejsca. — Potem idziemy do Lokiego, bo chyba widziałem go kawałek dalej. — powiedział, ustawiając się do zdjęcia przy zbroi.

Mia Walker
WŁADZA Prima Aprilis! celebrity's best friend: Raleigh & Kieran celebrity's best friend: Apollo & Gemini szczęśliwy numerek: twoja twarz brzmi znajomo Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku TOP OF THE TOP - numer 7 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Happy St. Patrick's Day! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 1 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! PEW! PEW! PEW! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Escape Room - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Moja Mazda to jest gwiazda, czeka na mnie ostra jazda - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Dobry PR - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Na własnej tratwie dookoła świata Pływam z delfinami Kręcę się na karuzeli Wskakuję do basenu z kulkami Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Kręcę bioderkami na kursie samby Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie Poznaję nową rzeczywistość w kinie 4D Niestraszny mi dom strachu Kontaktuję się z obcymi w symulatorze statku kosmicznego Podziwiam figury w podwodnym muzeum Jestem wystarczająco duży/a, by oglądać pokaz burleski Nawiedzam nawiedzony hotel Surfuję nie tylko po internecie Uwielbiam zjeżdżalnie wodne Podziwiam wulkan z bliska Zwiedzam muzeum przyrody morskiej Call me Captain Hope Valley Zajęcie drugiego miejsca w evencie #czysteHopeValley I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! All my dreams are you Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Ash - numer 1 na liście użytkowników z największą ilością odznak na rok forum! Mister hope valley 2021 Jeżdżę wodną kolejką HAVING FUN - za udział w evencie CoH! All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I'm just gonna keep on waiting I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking There upon the fireplace Santa Claus won't make me happy A toy on Christmas Day I just want you for my own Make my wish come true All I want for Christmas is you I won't ask for much this Christmas I won't even wish for snow Underneath the mistletoe Something's waiting no to pounce I won't make a list and send it To the North Pole for Saint Nick Hear those magic reindeer click All the lights are shining so brightly everywhere The sound of children's laughter Everyone is singing I hear those sleigh bells ringing This is all I'm asking for Największy śmieszek 2020 Hope Valley ma głos! Pumpkins scream in the dead of night I am the one hiding under your bed Aren't you scared? Royal couple 2021 TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - lipiec THE CHOSEN ONE INFLUENCER Z Archiwum X I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? Oh shit ODZNAKA POCIESZENIA DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP SPICE IT UP PHONE ADDICTED BOGATE CV Novel SCENARZYSTA NA DOROBKU devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I’M A LEGEND YOU IS KIND, YOU IS SMART, YOU IS IMPORTANT I killed Laura Palmer TUBYLEC Jestem numerologiczną piątką #TEAM_MARVEL HOROSKOP CHIŃSKI: PIES Chodzę na siłkę Gram w golfa Stołuję się na mieście boję się pająków #teamPepsi Rozrzutny WIELBICIEL FAST FOODÓW Piegusek mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Chodzę w adidasach Pływam Czarną Perłą Lubię młodszych W moim łóżku dużo się dzieje Nie lubię spać samemu PIJAM WHISKY WIELBICIEL SŁODYCZY TYP OSOBOWOŚCI: ANIMATOR SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA W ZWIĄZKU URODZONY WIOSNĄ MAM WŁASNY DOM YO VIVO ENTRE LAS FLORES - ISLAND JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU WYSPORTOWANY ZNAM 2 JĘZYKI PRACA W HOTELARSTWIE ŻARŁOK BARAN WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU JESTEM GRYFONEM Szukam wejścia do Narnii PSIARZ FAN DRESZCZOWCÓW BAJECZNIE BOGATY SEKSOHOLIK Cały dzień wiszę na telefonie z moim chłopakiem/moją dziewczyną I LOVE YOU, BABY! DANCING QUEEN Blues brothers Dzielny pacjent! Are you gonna be my girl? Like a virgin I'm Polish, kurwa! You Shouldn't Kiss Me Like This toss a coin to your witcher Takin' this one to the grave Okropne zatrucie FEAR FACTOR #CZYSTEHOPEVALLEY Pracownik na medal SMERF PRACUŚ STEVIE WONDER A TY CAŁUJ MNIE! SING A SONG I’M MOVING OUT! SZCZĘKI NA FALI THANK YOU FROM THE MOUNTAIN DUNGEONS & DRAGONS CAKE BOSS TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE FAMILY TIME ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ ROBINSON CRUSOE NOC W WIĘZIENIU IT WAS AN ACCIDENT! Miś tuliś
mów mi/kontakt
kiitty#9373
a
Awatar użytkownika
Adoptowana studentka biochemii, która dostała mieszkanie od rodziców, na życie zarabiając jako kelnerka w jednej z restauracji. Ma kapryśnego kota imieniem Luna, głowę pełną szalonych pomysłów i chaos w życiu, nad którym udaje jej się zapanować jedynie dzięki Billy'emu, któremu już dawno oddała serce na wyłączność.
23
165

Post

-Czyli co, zgadzasz się w pierwszej kolejności na Hiszpanię? Czy jednak wolisz Japonię? Tam dopiero musi być pięknie. Billy powiedz, czy ty boisz się latać samolotem? - zainteresowała się. Zabawne, że spędzała z nim tak dużo czasu, ale tak naprawdę wcale nie wiedziała o nim wiele. Sporo rzeczy wychodziło z czasem, przy okazji jakiegoś randomowego tematu. Co prawda znała mocno jego perwersyjną stronę, ale nie tylko tym człowiek żył.
-Zdecydowanie trzeba cię nauczyć nad sobą panować - skomentowała, przygryzając delikatnie dolną wargę. Poniekąd jej to imponowało, ale mimo wszystko w miejscu publicznym trochę krępowało. Jasne, adrenalina szła w górę, kiedy miała świadomość, że ludzie zobaczą coś, czego nie powinni, ale z całą pewnością nie sprzyjało jej samej. - Pamiętaj, że to jest weekend wstrzemięźliwości - zaśmiała się cicho. Jak oni mieli to przetrwać? I to głównie była wina Mii, która prowokowała go, chociaż wiedziała, że to może się skończyć.
-Wiesz, z natury nie lubię się dzielić, a przynajmniej nie wszystkim - skomentowała. Oczywiście, że był jej. Może nie był własnością, bo to było trochę uprzedmiotowienie, ale zdecydowanie był jej pod wieloma względami. A już z całą pewnością z perspektywy łóżka. Przynajmniej taką miała nadzieję, bo myśl, że mógłby z inną, kiedy ona pracowała, była zwyczajnie bolesna.
-Ugryzę cię! - zagroziła, kiedy po raz kolejny zmierzwił jej włosy. Takie rzeczy mogła robić tylko ona, bo wtedy nie czuła się tak malutka.
-Nie wiem, gdzieś w pokoju pewnie. Albo w salonie. Moje mieszkanie wcale nie jest takie małe - wzruszyła ramionami. Po co miała się nad tym teraz zastanawiać, skoro i tak były to jedynie marzenia. Na coś podobnego nigdy nie będzie jej stać. No chyba, że sobie replikę zrobi z pianki eva i wikolu.
-Koniecznie! To mój niedoszły mąż - westchnęła, dając się ostatecznie zaprowadzić wszędzie.

Billy Harrington
WŁADZA WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! celebrity's best friend: Cara & Joseph celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Kamala & Billy Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Panda na szczęście TOP OF THE TOP - numer 8 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! Prima Aprilis! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! Happy St. Patrick's Day! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 2 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! GHOSTBUSTER - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" w nocy dziś nie zaśnie nikt - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Moja Mazda to jest gwiazda, czeka na mnie ostra jazda - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Dobry PR - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Podziwiam wulkan z bliska Wskakuję do basenu z kulkami Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Kręcę bioderkami na kursie samby Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie Poznaję nową rzeczywistość w kinie 4D Niestraszny mi dom strachu Kontaktuję się z obcymi w symulatorze statku kosmicznego Podziwiam figury w podwodnym muzeum Jestem wystarczająco duży/a, by oglądać pokaz burleski Nawiedzam nawiedzony hotel Na własnej tratwie dookoła świata Surfuję nie tylko po internecie Zwiedzam muzeum przyrody morskiej Pływam z delfinami Call me Captain Hope Valley Zajęcie drugiego miejsca w evencie #czysteHopeValley I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! Love shot Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Brock - numer 2 na liście użytkowników z największą ilością odznak na rok forum! Cringe roku 2021 Spamer roku 2021 Miss hope valley 2021 Kręcę się na karuzeli Jeżdżę wodną kolejką I don't want a lot for Christmas I won't make a list and send it There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking Santa Claus won't make me happy A toy on Christmas Day I just want you for my own Make my wish come true All I want for Christmas is you I won't ask for much this Christmas I won't even wish for snow I'm just gonna keep on waiting To the North Pole for Saint Nick Uwielbiam zjeżdżalnie wodne Hear those magic reindeer click All the lights are shining so brightly everywhere The sound of children's laughter Everyone is singing I hear those sleigh bells ringing This is all I'm asking for Największy szczęściarz 2020 Hope Valley ma głos! Pumpkins scream in the dead of night I am the one hiding under your bed Aren't you scared? Something's waiting no to pounce HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Royal couple 2021 temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - lipiec BOGATE CV SPICE IT UP Z Archiwum X I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? Oh shit ODZNAKA POCIESZENIA DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP INFLUENCER I’M A LEGEND PHONE ADDICTED Novel WHEN WE WERE YOUNG BABYSITTER devine I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY boję się pająków WIELBICIEL HERBATY OGLĄDAM ŚMIESZNE KOTKI W INTERNECIE #TEAM_MARVEL zmarzluch Jeżdżę na rowerze lubię stroić choinkę boję się ciemności Mam słabą głowę WIELBICIEL SŁODYCZY Uzależniony od Netflixa Oszczędny Głaszczę obce psy Pijam gorącą czekolade Używam kosmetyków #naturelover Chodzę w bluzach mojego chłopaka Ustawiam piętnaście drzemek WIELBICIEL FAST FOODÓW SEKSOHOLIK TYP OSOBOWOŚCI: ANIMATOR WIERZĘ W LATAJĄCEGO POTWORA SPAGHETTI W ZWIĄZKU ADOPTOWANY URODZONY ZIMĄ MAM WŁASNY DOM JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU UCZULENIOWIEC STRZELEC WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU UZALEŻNIONY/A OD TELEFONU JESTEM GRYFONEM Szukam wejścia do Narnii KOCIARZ FAN FANTASTYKI FAN KOMEDII ROMANTYCZNYCH LEKKODUCH LEDWO WIĄŻĘ KONIEC Z KOŃCEM Śpię z przytulanką IT WAS AN ACCIDENT! OH NO, PERIOD Blues brothers Zaopiekuj się mną My fluffy best friend Like a virgin Love of cooking toss a coin to your witcher Koniara #CZYSTEHOPEVALLEY DANCING QUEEN NOC W WIĘZIENIU SING A SONG I’M MOVING OUT! CAKE BOSS TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE HOME SWEET HOME ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ ROBINSON CRUSOE MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN Miś tuliś
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
Studiuję taniec, parzę gorącą i pyszną kawę. Bywam roztrzepana, a na dodatek kocham podróżować.
20
160

Post

Ja to nawet nie zwracałam uwagi na swój rozwalony kucyk. Nigdy w sumie nie zwracałam uwagi na takie sprawy, przez co mam wieczną szopę na głowie. Jakoś nigdy nie chciały one ze mną współpracować, więc nie zwracałam aż tak większej na to uwagi. A może raczej jednak powinnam? Ale to może za jakiś, może tak jakiś późniejszy czas. Jednak w razie czego, ścisnęłam gumkę od kucyka. - Obie będziemy udawać, że jednak się na tym znamy. A jak nie, mogę grać głupią blondynkę. Któryś na pewno się na to da złapać - Zwróciłam na to uwagę, mogę totalnie się dla tego wszystkiego poświęcić. Po za tym nie będzie to jakoś za ciężkie, zwłaszcza że jednak jestem ciemną blondynką. Jakoś może nie będzie aż tak ciężko, może być jedynie bardziej ciekawie. No i może jeszcze zabawnie, bo tego chce jednak najbardziej z tego wszystkiego.
- Obie siebie dopełniamy, ponieważ ja też nie znam się na tych bohaterach. Jak dla mnie to ludzie, którzy pochodzą z jakieś totalnie innej planety, noszą przy okazji ciasne cichy oraz mają dodatkowy sprzęt w formie tego przykładowego młota - Zwróciłam na to uwagę, kiedy pokazałam palcem o co mi dokładniej chodziło. Jestem w tym jeszcze gorsza, ponieważ ja ich nie pamiętałam z nazwy, bardziej z jakiegoś obrazka lub dokładnego opisania tego co mają na sobie. Tak to jestem okropna. Nawet muzyka w tle nie była za ciekawa, przez co jak chodziłam tak z Lis, ciągle miałam zmarszczone czoło. No i dodatkowo nie wiedziałam nigdzie tego nerda, przez co było mi smutno. Ale jak dla mnie może ona wygrać ten zakład, nie wyjdziemy przecież z tym na coś złego. - Robimy sobie z nimi zdjęcie? Czy kierujemy się w stronę X-menów? - Zapytałam się, kiedy koło nas chodzili jacyś bohaterowie i pozowali do zdjęcia. Wyciągnęłam mapkę, patrząc co jeszcze możemy tutaj zobaczyć. Jak na razie nikt nie zadawał nam pytań, więc nie jest aż tak źle. A ja sama nie mogę na to wszystko narzekać. Jak na osobę, taką która totalnie się na tym nie zna. To nawet dobrze się bawiłam.
- Przepraszam, że wybrałam to jako naszą atrakcję. To pierwsze co przyszło mi na myśl, kiedy tak chodziliśmy

Lisbeth Fletcher
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Uwielbiam zjeżdżalnie wodne Kręcę bioderkami na kursie samby Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM Trying my best NOCNA ZMIANA WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER BABYSITTER WHEN WE WERE YOUNG TEXT ME! ADOPTOWANY URODZONY JESIENIĄ STUDENT NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI Macham pomponami LIST W BUTELCE
mów mi/kontakt
flower
a
Awatar użytkownika
Właśnie przejął rodzinny hotel i resztę nielegalnych interesów przez co nie może spać po nocach ze stresu, ale kiedy przytula się do Mii zapomina o wszystkim.
29
178

Post

— Obojętne. Pojedziemy tam gdzie wybierzesz albo wylosujesz palcem. I nie boję się latać, spokojnie. — zapewnił, uśmiechając się do niej. Nie latał może jakoś szczególnie często, ale na pewno się tego nie bał. Póki co jego jedynym strachem były pająki.
— Przy Tobie nie potrafię… — szepnął, muskając delikatnie opuszkami palców skórę na jej ramionach. Przy niej jednej nie potrafił nad sobą zapanować i nawet ludzie dookoła go nie powstrzymywali. Obiecał jej jednak, że wytrzyma ten weekend i ze wszystkich sił starał się dotrzymać obietnicy. — Zapłacisz mi za to jak wrócimy do domu. — mruknął, dyskretnie poprawiając spodnie. Musiał przypomnieć sobie najbardziej brutalny film jaki widział, żeby jego spodnie nie były już takie ciasne jak przed chwilą.
— Ciastkami się ze mną dzielisz. Ale mną… nie mogłabyś. Pewnie wydrapałabyś oczy pierwszej lepszej, która by mnie teraz próbowała poderwać, co? — mruknął, zaciskając palce na jej biodrze. W sumie odkąd z nią był coraz mniej dziewczyn próbowało się do niego dorwać jakby miał na czole napisane, że jest zajęty. Nie żeby mu to przeszkadzało, bo wolał taki stan rzeczy. Mniej pokus oznaczało mniej problemów i zero wyrzutów sumienia, że chociaż pomyślałby o nocy z inną.
— Oddam Ci. — bo czemu ona miałaby go ugryźć, a on jej nie? Z tym, że on pewnie ugryzie ją delikatnie dla żartu, a ona wgryzie się w niego jak w kawał mięsa.
— Mam pewien pomysł, ale może w przyszłości się dowiesz. — powiedział, uśmiechając się tajemniczo. Nie mógł przecież od razu zaproponować jej wstawienia takiej zbroi do jego domu. U niego było o wiele więcej miejsca, a że bywała tam coraz częściej, czemu by nie?
— Wolę nie wiedzieć ilu masz niedoszłych mężów. — zaśmiał się, zajmując miejsce obok Lokiego. Nawet nie liczył z iloma postaciami zrobili sobie zdjęcia, ale na pewno ze wszystkimi jakie tam były. Na koniec jeszcze raz przeszedł obok filmowych kostiumów Spider-Mana i ruszyli na dalszy podbój wyspy.

// zt. x2 <3

Mia Walker
WŁADZA Prima Aprilis! celebrity's best friend: Raleigh & Kieran celebrity's best friend: Apollo & Gemini szczęśliwy numerek: twoja twarz brzmi znajomo Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku TOP OF THE TOP - numer 7 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Happy St. Patrick's Day! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 1 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! PEW! PEW! PEW! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Escape Room - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Moja Mazda to jest gwiazda, czeka na mnie ostra jazda - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Dobry PR - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Na własnej tratwie dookoła świata Pływam z delfinami Kręcę się na karuzeli Wskakuję do basenu z kulkami Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Kręcę bioderkami na kursie samby Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie Poznaję nową rzeczywistość w kinie 4D Niestraszny mi dom strachu Kontaktuję się z obcymi w symulatorze statku kosmicznego Podziwiam figury w podwodnym muzeum Jestem wystarczająco duży/a, by oglądać pokaz burleski Nawiedzam nawiedzony hotel Surfuję nie tylko po internecie Uwielbiam zjeżdżalnie wodne Podziwiam wulkan z bliska Zwiedzam muzeum przyrody morskiej Call me Captain Hope Valley Zajęcie drugiego miejsca w evencie #czysteHopeValley I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! All my dreams are you Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Ash - numer 1 na liście użytkowników z największą ilością odznak na rok forum! Mister hope valley 2021 Jeżdżę wodną kolejką HAVING FUN - za udział w evencie CoH! All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I'm just gonna keep on waiting I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking There upon the fireplace Santa Claus won't make me happy A toy on Christmas Day I just want you for my own Make my wish come true All I want for Christmas is you I won't ask for much this Christmas I won't even wish for snow Underneath the mistletoe Something's waiting no to pounce I won't make a list and send it To the North Pole for Saint Nick Hear those magic reindeer click All the lights are shining so brightly everywhere The sound of children's laughter Everyone is singing I hear those sleigh bells ringing This is all I'm asking for Największy śmieszek 2020 Hope Valley ma głos! Pumpkins scream in the dead of night I am the one hiding under your bed Aren't you scared? Royal couple 2021 TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - lipiec THE CHOSEN ONE INFLUENCER Z Archiwum X I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? Oh shit ODZNAKA POCIESZENIA DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP SPICE IT UP PHONE ADDICTED BOGATE CV Novel SCENARZYSTA NA DOROBKU devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I’M A LEGEND YOU IS KIND, YOU IS SMART, YOU IS IMPORTANT I killed Laura Palmer TUBYLEC Jestem numerologiczną piątką #TEAM_MARVEL HOROSKOP CHIŃSKI: PIES Chodzę na siłkę Gram w golfa Stołuję się na mieście boję się pająków #teamPepsi Rozrzutny WIELBICIEL FAST FOODÓW Piegusek mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Chodzę w adidasach Pływam Czarną Perłą Lubię młodszych W moim łóżku dużo się dzieje Nie lubię spać samemu PIJAM WHISKY WIELBICIEL SŁODYCZY TYP OSOBOWOŚCI: ANIMATOR SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA W ZWIĄZKU URODZONY WIOSNĄ MAM WŁASNY DOM YO VIVO ENTRE LAS FLORES - ISLAND JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU WYSPORTOWANY ZNAM 2 JĘZYKI PRACA W HOTELARSTWIE ŻARŁOK BARAN WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU JESTEM GRYFONEM Szukam wejścia do Narnii PSIARZ FAN DRESZCZOWCÓW BAJECZNIE BOGATY SEKSOHOLIK Cały dzień wiszę na telefonie z moim chłopakiem/moją dziewczyną I LOVE YOU, BABY! DANCING QUEEN Blues brothers Dzielny pacjent! Are you gonna be my girl? Like a virgin I'm Polish, kurwa! You Shouldn't Kiss Me Like This toss a coin to your witcher Takin' this one to the grave Okropne zatrucie FEAR FACTOR #CZYSTEHOPEVALLEY Pracownik na medal SMERF PRACUŚ STEVIE WONDER A TY CAŁUJ MNIE! SING A SONG I’M MOVING OUT! SZCZĘKI NA FALI THANK YOU FROM THE MOUNTAIN DUNGEONS & DRAGONS CAKE BOSS TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE FAMILY TIME ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ ROBINSON CRUSOE NOC W WIĘZIENIU IT WAS AN ACCIDENT! Miś tuliś
mów mi/kontakt
kiitty#9373
ODPOWIEDZ