a
Awatar użytkownika
<3
00
000

Post

eventsymulator statku kosmicznego
W tej lokacji możesz zdobyć jedną odznakę:
kontaktuję się z obcymi w symulatorze statku kosmicznego

Napisz przynajmniej trzy posty fabularne o długości minimum 1500 znaków i zgłoś się po odznakę w odpowiednim temacie.

Obrazek
The Best Coder of 2020 WŁADZA BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! SEX TELEFON - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" LILY OF THE VALLEY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" TRUST ME, I'M A DOCTOR! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BARANEK SHAUN - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!"
mów mi/kontakt
administrator
a
Awatar użytkownika
Prowadzi nową placówkę NASA w Cape Coral i wykłada astrofizykę na uniwerku, a niedługo zostanie też ojcem.
33
188

Post

#12?

Hayden będąc pracownikiem roku w NASA już kilka razy miał możliwość brać udział w prawdziwych symulacjach kosmicznych, gdzie astronauci uczyli się jak obsługiwać kapsułę lub wahadłowiec w poszczególnych sytuacjach. Czasem były to proste rzeczy, a czasem na przykład te okraszone tekstem Houston - mamy problem. Lyons chciał też spróbować przejść testy fizyczne dla astronautów, ale jeszcze się obawiał tego, że porzyga się jak tylko zaczną nim tak mocno obracać, a to jednak byłby mały wstyd. Nie ma się jednak co łudzić, jego największym marzeniem był lot w kosmos, ale zdawał sobie sprawę, że raczej nie będzie miał możliwości, by to marzenie zrealizować. Mógł się skupić na tym, by samodzielnie jak najwięcej obiektów w tą przestrzeń kosmiczną wypuszczać. Chyba trzeba mierzyć siły na zamiary i cieszyć się tym co się ma, a nie uganiać się za niedoścignionym.
Musiał skupić się na tym co teraz działo się w jego życiu, a przecież było tego dość sporo. Miał zostać ojcem, miał wybudować dom, miał poprowadzić poważną placówkę badawczą, miał już niedługo rozpocząć swój pierwszy semestr na uczelni w Cape Coral, to wielka presja, by wszystko to wykonać dobrze. Czuł się trochę zestresowany jak tak o tym myślał i czasem miał nawet takie momenty, w których nie mógł za bardzo spać... a nie mógł się odstresować przez szybkie zapalenie papieroska więc no... dużo tych złych emocji się w nim gromadziło. Nie był pewien teraz wielu rzeczy, oprócz tego, że na pewno nie będzie inwestował swoich pieniędzy w budowę domu w wave hill i Finley też już o tym wiedziała, bo na pewno kilka razy jej jeszcze o tym powiedział jak już odwiedzili kilka działek i nic nie wpadło mu w oko. Najwyżej zawsze będą mogli wybudować się gdzieś poza miastem, słyszał, że niedaleko za Hope jest winnica i inne fajne miejscówki więc może to byłoby prędzej czymś dla nich.
Dzisiaj w planach było wyjście na jakiś dziwny festiwal, Lyons nie wiedział co prawda czy to miejsce ma mu jakoś poprawić humor, bo nie lubił tego typu spędów, to chyba była jakaś pozostałość po niepewnych eventach w ich rodzinnej miejscowości. Tam nigdy nie można było być pewnym, że się wróci do domu. Nie można było też powiedzieć, że wizja siedzenia w jakimś symulatorze była dla niego jakaś zajebiście kusząca, bo był już w tego typu rzeczach nie raz. Czego się jednak nie robi dla żony? Starał się więc nie być jakoś super negatywnie do całego świata nastawiony i wymusił u siebie jakiś sztuczny uśmiech mijając niektóre znajome twarze. - Ktoś tu się chyba naoglądał Star Treka, albo Gwiezdnych Wojen - powiedział gdy wszedł za Finley do symulatora, bo jednak był dżentelmenem i puścił ją przodem.
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku TOP OF THE TOP - numer 7 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Kontaktuję się z obcymi w symulatorze statku kosmicznego Love shot Love Song My Funny Valentine Like joker and harley quinn 2021 I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ Trying my best WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? For all mankind MŁODY SCENARZYSTA TAKE MY BREATH AWAY PABLO PICASSO - za posiadanie aktywnego Warsztatu! TYP OSOBOWOŚCI: LOGIK WIELBICIEL WŁOSKIEGO JEDZENIA Poślubiłem/am miłość swojego życia Mam świetną orientację w terenie W moim łóżku dużo się dzieje Mam czarny humor Boje się śmierci Mistrz poker face'a Obroniłam/-em doktorat Chodzę na siłkę PRACOHOLIK W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM SCHLUDNY SKRYTY PIĘKNY UMYSŁ POMYSŁOWY DOBROMIR PSIARZ PALACZ MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU MAM WŁASNY DOM OSIEROCONY/A Jak pizza to bez ananasa ROCZNICA TLC Oops, I did it again You're old Are you gonna be my girl? Bo do tanga trzeba dwojga Pizzaiolo no shame! SMERF PRACUŚ I DO MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN NO CHEATING NA KAŻDĄ RĄCZKĘ IZOLACJA SPOŁECZNA BABY BOOM! JUŻ MI NIOSĄ SUKNIĘ Z WELONEM My sweet...
mów mi/kontakt
C.
a
Awatar użytkownika
Pani inżynier, która buduje i programuje roboty w placówce badawczej, razem ze swoim mężem. A poza tym jest super zmęczona, bo właśnie została mamą.
23
154

Post

#17

A Finley nie miała jeszcze takiej okazji, a w sumie z chęcią by spróbowała! Była kilka razy w różnych komorach nieważkości i była to naprawdę świetna zabawa, więc nie zamierzała się cofać przed czymś co mogłoby ją trochę zbliżyć do lotu w kosmos. Bo owszem, też chciała! Nawet jeśli nie po to, żeby tam pracować, bo jednak życie w kosmosie i zakładanie rodziny nie do końca szło w parze, ale tym lotem komercyjnym, na jakiś czas, czemu nie. Nie mogła się doczekać, aż zaczną się te loty i zdecydowanie będzie chciała się tam wybrać z Haydenem. Na studia dziecka mogą odkładać później, hehs. Mogą też liczyć, że dzieci będą mądre po rodzicach i też dostaną jakieś stypendia. Inna sprawa by była, bardzo przykra, gdyby przy takim locie zginęli i osierocili dzieci zostawione z dziadkami… ale takie ryzyko było zawsze, jak tylko wsiadali do samolotu, czy auta.
No ale! Trzeba się skupić na tu i teraz, a nie na jakimś może w przyszłości. A no, też Fin miała sporo na głowie, ostatnią pracę musiała obronić już za dwa tygodnie, żeby dostać swojego mastera i otworzyć drzwi do doktoratu. Poza tym znowu przyciągnęła do siebie jakiegoś oblecha, który ją napastował w autobusie, więc musiała się pozbyć obrzydzenia po tamtym dniu i odepchnąć wszystkie traumy. Dlatego zapisała się już teraz na jogę dla ciężarnych i chodziła na nią dwa razy w tygodniu, żeby się zrelaksować i odprężyć. Tam właśnie się dowiedziała o tym wydarzeniu, a że jej grono znajomych wciąż w tej okolicy było niewielkie, uznała to za świetny pomysł, żeby się tam wybrać! Tak samo jak świetnym pomysłem było mieszkanie w Wave, w którym Finley się totalnie zakochała i już widziała jak tam rodzi swojego pierwszego bobasa. Który, swoją drogą, w jej brzuchu zaczynał być coraz bardziej widoczny i wciąż się z tym trochę nieswojo czuła. Często zresztą tego brzucha dotykała i zmuszała Haydena do macania go, żeby jakoś no.. sama nie wiedziała co, bo na pierwsze ruchy dziecka było przecież za wcześnie. Powoli przymierzała się do tego żeby zacząć do tego brzucha mówić. No, a poza tym powiedzieli jej rodzicom, powiedziała też swojemu szefowi o ciąży, ale nie rozpowiadała na prawo i lewo o niej i prawdę mówiąc, częściej sięgała jednak po ubrania maskujące brzuch. Ta ciąża wydawała się dla niej taka… no prywatna jednak, dlatego nie ogłaszała jej na instagramie, ani nigdzie, po prostu ciesząc się z nią w prywatnych czterech ścianach, z Haydenem.
- Ojej, to słodkie, chcesz być moją seksowną Leią? - zagadnęła, z rozbawieniem, wchodząc sobie do środka i podziwiając sprzęt - będziesz teraz narzekać, że wygląda totalnie inaczej, niż naprawdę? - zapytała rozbawiona, siadając i rozglądając się dookoła, żeby ogarnąć co jak działa. - Ja po prostu muszę uczcić fakt, że poranne mdłości minęły na dobre - wyjaśniła, z rozbawieniem, a potem znów przeniosła wzrok na sprzęt - Dobrze kapitanie, czas na naszą misję. Kapitanie? Pułkowniku? Masz jakieś preferencje? - zapytała rozbawiona i wyciągnęła się w jego stronę, żeby go pocałować, bo w sumie dlaczego nie, całowanie się jest fajne! I jeśli mieli zaraz zginąć pocałunek musi być, heh.
Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Space Force Hope Valley - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! TOP OF THE TOP - numer 4 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! wonder women - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Kontaktuję się z obcymi w symulatorze statku kosmicznego Life's no fun without a good scare Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym All I want for Christmas is you I won't even wish for snow I won't make a list and send it HAVING FUN - za udział w evencie CoH! I love you 3000 Story of Valentine My Funny Valentine Like joker and harley quinn 2021 temat miesiąca - październik WHEN WE WERE YOUNG Sej łaaat? LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? For all mankind INFLUENCER UNIVERSAL PERSON ODZNAKA POCIESZENIA OGLĄDAM ŚMIESZNE KOTKI W INTERNECIE Praktykuję jogę MAM MNIEJ NIŻ 160 CM WZROSTU Esteta Uwielbiam żelki Nie lubię spać samemu Kocham naleśniki Uwielbiam lody Lubię starszych Wierny aż po grób Kupuje bieliznę w Victoria's Secret Wspinam się na szczyty Kocham zwierzęta Gotuję lepiej od Magdy Gessler PRZYJEZDNY W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM WIELBICIEL TAJSKIEGO JEDZENIA WIELBICIEL MEKSYKAŃSKIEGO JEDZENIA WIELBICIEL FRANCUSKIEGO JEDZENIA WIELBICIEL WŁOSKIEGO JEDZENIA WIELBICIEL SUSHI PRACOWITY BUJAM SIĘ DO SOUNDTRACKÓW KOCIARZ WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU CHUDERLAK Poślubiłem/am miłość swojego życia DOMOWE REWOLUCJE SUNRISE SUNSET ROCZNICA DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM Pizzaiolo Like a virgin GOOGLE ME BABY BOOM! Takin' this one to the grave I wanna have your babies PRIDE MONTH 2020 Oops, I did it again KING OF THE JUNGLE TLC Good or Bad News Are you gonna be my girl? sticks and stones Ciocia dobra rada Love of cooking SMERF PRACUŚ Big gesture Bo do tanga trzeba dwojga Shame, shame, shame! You're old no shame! I LOVE YOU, BABY! KSIĘŻNICZKA MONONOKE IT WAS AN ACCIDENT! I DO JUŻ MI NIOSĄ SUKNIĘ Z WELONEM IZOLACJA SPOŁECZNA NOTHING BREAKS LIKE A HEART CRY ME A RIVER PIKNIK Wpadka CRY BABY LIAR, LIAR, LIAR I’M MOVING OUT! MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN GLOBETROTTER HOME SWEET HOME CAKE BOSS BEACH BITCH SZCZĘKI FOODIE PIEROGIS My sweet...
mów mi/kontakt
paula
a
Awatar użytkownika
Prowadzi nową placówkę NASA w Cape Coral i wykłada astrofizykę na uniwerku, a niedługo zostanie też ojcem.
33
188

Post

- Chyba raczej C3PO- powiedział, bo zdecydowanie bliżej mu było do miłego robota niż seksi księżniczki. W tej to akurat widział bardziej Finley. Zdecydowanie lepiej do tego pasowała. Pewnie strój też już jakiś miała, bo byli ze sobą już tak długo, że jakieś swoje fantazje seksualne już ogarneli. - Hmmm będę tylko robić listę rzeczy, która wygląda inaczej- A to nie było narzekanie prawda?! No chyba. - Ale nie będę Ci niszczyć zabawy więc zatrzymam ja dla siebie, a w poniedziałek podzielę się z Charliem- Charlie był jedynym z jego współpracowników z NASA, mieli bardzo podobne poczucie humoru więc na pewno się wspólnie z tego pośmieją. - Tak, to dobry powód do świętowania- przyznał kiwając głową i rozejrzal się dookoła. - Mam nadzieję, że ich festyny są zupełnie inne niż te w Covington- nie chciałby dostać dźgnięty nożem albo jakieś gorsze rzeczy! Tego samego oczywiście nie chciał też dla swojej żony. Gdyby mieszkali teraz w rodzinnym mieście to Hayden na bank by ją jakoś zatrzymał w domu żeby nie brać udziału w takich zabawach. - A myślałem, że już znasz wszystkie moje preferencje - mruknął odwzajemniając jej pocałunek z lekkim uśmiechem na ustach. Dzięki pracy w wojsku Hayden rzeczywiście jakiś tam stopień posiadał, chyba oficera albo podporucznika, Hayden na pewno wiedział co ma więc jej powiedział jak się powinna zwracać do niego podczas takiej ważnej miedzyplanetarnej wyprawie.- Zobaczymy co oni tutaj mają, może będzie sterowanie za pomocą joysticka- to był częsty błąd w różnych kosmicznych symulatorach, za dużo filmów się naogladali.
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku TOP OF THE TOP - numer 7 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Kontaktuję się z obcymi w symulatorze statku kosmicznego Love shot Love Song My Funny Valentine Like joker and harley quinn 2021 I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ Trying my best WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? For all mankind MŁODY SCENARZYSTA TAKE MY BREATH AWAY PABLO PICASSO - za posiadanie aktywnego Warsztatu! TYP OSOBOWOŚCI: LOGIK WIELBICIEL WŁOSKIEGO JEDZENIA Poślubiłem/am miłość swojego życia Mam świetną orientację w terenie W moim łóżku dużo się dzieje Mam czarny humor Boje się śmierci Mistrz poker face'a Obroniłam/-em doktorat Chodzę na siłkę PRACOHOLIK W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM SCHLUDNY SKRYTY PIĘKNY UMYSŁ POMYSŁOWY DOBROMIR PSIARZ PALACZ MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU MAM WŁASNY DOM OSIEROCONY/A Jak pizza to bez ananasa ROCZNICA TLC Oops, I did it again You're old Are you gonna be my girl? Bo do tanga trzeba dwojga Pizzaiolo no shame! SMERF PRACUŚ I DO MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN NO CHEATING NA KAŻDĄ RĄCZKĘ IZOLACJA SPOŁECZNA BABY BOOM! JUŻ MI NIOSĄ SUKNIĘ Z WELONEM My sweet...
mów mi/kontakt
C.
a
Awatar użytkownika
Pani inżynier, która buduje i programuje roboty w placówce badawczej, razem ze swoim mężem. A poza tym jest super zmęczona, bo właśnie została mamą.
23
154

Post

Zaśmiała się wesoło z jego słów - nie mów tak, totalnie chciałabym zobaczyć Twój tyłek w złotym bikini, wyglądałby pięknie - przyznała i mrugnęła do niego zaczepnie. I owszem, gdzieś tam na początku swojej znajomości nawet realizowali akurat tą fantazję, dlatego Fin uznała że czas żeby to Hayden był zdobywaną księżniczką, heh. Chociaż może lepiej żeby to nie było jej bikini, bo to aż tak seksi nie będzie wyglądało…. - I chce złapać za Twoje zawijańce - dodała, mając na myśli tete, no co Leia miała na głowie, bo przecież totalnie super by w nich Hayden wyglądał!
- Lepiej się skup żeby nas tutaj nic nie zabiło w tym symulatorze - odpowiedziała, z rozbawieniem lekkim. No i tylko trochę to rozbawienie zgasło, kiedy wspomniał ich miasteczko. Od razu położyła dłoń na swoim brzuchu. - Nie chce cię martwić, ale szaleńcy z nożami to chyba są wszędzie - przyznała cicho i westchnęła sobie, a potem pokręciła głową, na znak że nie chce o tym myśleć. Zamiast tego skupiła się na instrukcji obsługi. Dopiero po jego kolejnych słowach zaśmiała się wesoło - to fantazja Hay, może chciałbyś akurat teraz, w gwiazdach zostać generałem? Nie oceniam, będę Twoją dzielną prawą ręką tak czy siak, dostajesz wyższy tytuł przez starszeństwo - przyznała i uniosła brwi, czekając na jakiś suchy żarcik o prawej ręce, heh! - Chyba nie tylko…. okej, to co, klikamy start? - zapytała i spojrzała na niego pytająco, bo nie ma co się za długo zagłębiać w te wszystkie instrukcje, skoro przede wszystkim chodziło o zabawę. I ostatecznie nic im tak naprawdę w powietrze nie wybuchnie. - I ratujemy się przed…. asteroidami? - nie wiem na co są zaprogramowane takie symulatory, ale wiadomo, na asteroidy to chyba nikt nie chce wpadać!
Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Space Force Hope Valley - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! TOP OF THE TOP - numer 4 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! wonder women - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Kontaktuję się z obcymi w symulatorze statku kosmicznego Life's no fun without a good scare Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym All I want for Christmas is you I won't even wish for snow I won't make a list and send it HAVING FUN - za udział w evencie CoH! I love you 3000 Story of Valentine My Funny Valentine Like joker and harley quinn 2021 temat miesiąca - październik WHEN WE WERE YOUNG Sej łaaat? LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? For all mankind INFLUENCER UNIVERSAL PERSON ODZNAKA POCIESZENIA OGLĄDAM ŚMIESZNE KOTKI W INTERNECIE Praktykuję jogę MAM MNIEJ NIŻ 160 CM WZROSTU Esteta Uwielbiam żelki Nie lubię spać samemu Kocham naleśniki Uwielbiam lody Lubię starszych Wierny aż po grób Kupuje bieliznę w Victoria's Secret Wspinam się na szczyty Kocham zwierzęta Gotuję lepiej od Magdy Gessler PRZYJEZDNY W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM WIELBICIEL TAJSKIEGO JEDZENIA WIELBICIEL MEKSYKAŃSKIEGO JEDZENIA WIELBICIEL FRANCUSKIEGO JEDZENIA WIELBICIEL WŁOSKIEGO JEDZENIA WIELBICIEL SUSHI PRACOWITY BUJAM SIĘ DO SOUNDTRACKÓW KOCIARZ WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU CHUDERLAK Poślubiłem/am miłość swojego życia DOMOWE REWOLUCJE SUNRISE SUNSET ROCZNICA DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM Pizzaiolo Like a virgin GOOGLE ME BABY BOOM! Takin' this one to the grave I wanna have your babies PRIDE MONTH 2020 Oops, I did it again KING OF THE JUNGLE TLC Good or Bad News Are you gonna be my girl? sticks and stones Ciocia dobra rada Love of cooking SMERF PRACUŚ Big gesture Bo do tanga trzeba dwojga Shame, shame, shame! You're old no shame! I LOVE YOU, BABY! KSIĘŻNICZKA MONONOKE IT WAS AN ACCIDENT! I DO JUŻ MI NIOSĄ SUKNIĘ Z WELONEM IZOLACJA SPOŁECZNA NOTHING BREAKS LIKE A HEART CRY ME A RIVER PIKNIK Wpadka CRY BABY LIAR, LIAR, LIAR I’M MOVING OUT! MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN GLOBETROTTER HOME SWEET HOME CAKE BOSS BEACH BITCH SZCZĘKI FOODIE PIEROGIS My sweet...
mów mi/kontakt
paula
a
Awatar użytkownika
Prowadzi nową placówkę NASA w Cape Coral i wykłada astrofizykę na uniwerku, a niedługo zostanie też ojcem.
33
188

Post

- Tak ale wiesz, wtedy pewnie inni też, by chcieli podziwiać, albo co gorsza ktoś, by zrobił ze mnie swojego niewolnika... chciałabyś tego, bo ja nie... - westchnął, bo cóż, on wolał nie być czyimś niewolnikiem i jednak nie miał ochoty, żeby później całe pokolenia do niego wzdychały... no okej, to było trochę kuszące, ale jednak chyba trochę czułby się źle ze świadomością, ze plakat z nim może wisieć gdzieś nad łóżkiem jakiego człowieka. Lepiej mu było tak jak jest. - Zawsze możesz złapać za coś innego - powiedział uśmiechając się do niej łobuzersko, bo chociaż Hayden lubił swoje włosy to jednak inne części jego ciała też były spoko do macania, a Fin już chyba o tym wiedziała po tych wszystkich latach.
- To mało pocieszające... nie będzie z nami tak źle... mamy w tym doświadczenie przecież - no nie w pilotowaniu statkiem kosmicznym, ale z ciałami niebieskimi to Lyons był za pan brat! - Fantazja, fantazją, ale na generała trzeba sobie zasłużyć... - może gdyby jeszcze trochę popracował w wojsku to kto wie. Trochę w sumie mu było tęskno, bo jednak w pewnym stopniu czuł się wtedy jak żołnierz z takim pełnym autorytetem, a teraz to cóż, był kolejnym jajogłowym. - Nie mam pojęcia, to nie wygląda jak symulatory, w których byłem - westchnął, a później spojrzał na te wszystkie przyciski. - Okej, chyba wystarczy jak naciśniemy ON - stwierdził uśmiechając się głupkowato, bo cóż, gdyby tak prosto było odpalić prawdziwą rakietę to życie byłoby łatwiejsze. - No dobra to trzymaj stery i lecimy... - oddał jej kierownictwo, bo to jednak był jej pomysł żeby się tu pojawić więc niech pierwsza próbuje swoich sił w ratowaniu ich dupek przed asteroidami.
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku TOP OF THE TOP - numer 7 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Kontaktuję się z obcymi w symulatorze statku kosmicznego Love shot Love Song My Funny Valentine Like joker and harley quinn 2021 I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ Trying my best WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? For all mankind MŁODY SCENARZYSTA TAKE MY BREATH AWAY PABLO PICASSO - za posiadanie aktywnego Warsztatu! TYP OSOBOWOŚCI: LOGIK WIELBICIEL WŁOSKIEGO JEDZENIA Poślubiłem/am miłość swojego życia Mam świetną orientację w terenie W moim łóżku dużo się dzieje Mam czarny humor Boje się śmierci Mistrz poker face'a Obroniłam/-em doktorat Chodzę na siłkę PRACOHOLIK W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM SCHLUDNY SKRYTY PIĘKNY UMYSŁ POMYSŁOWY DOBROMIR PSIARZ PALACZ MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU MAM WŁASNY DOM OSIEROCONY/A Jak pizza to bez ananasa ROCZNICA TLC Oops, I did it again You're old Are you gonna be my girl? Bo do tanga trzeba dwojga Pizzaiolo no shame! SMERF PRACUŚ I DO MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN NO CHEATING NA KAŻDĄ RĄCZKĘ IZOLACJA SPOŁECZNA BABY BOOM! JUŻ MI NIOSĄ SUKNIĘ Z WELONEM My sweet...
mów mi/kontakt
C.
a
Awatar użytkownika
Pani inżynier, która buduje i programuje roboty w placówce badawczej, razem ze swoim mężem. A poza tym jest super zmęczona, bo właśnie została mamą.
23
154

Post

- Nie ktoś, tylko ja - poprawiła go i zaśmiała się cicho - znalazłabym dla Ciebie jakąś ładną jaskinię i tam bym cię schowała - dodała i mrugnęła do niego zaczepnie. I w sumie, nawet gdyby był jej niewolnikiem, to na pewno nie byłoby to takie złe. A to bikini na pewno zostanie w jej głowie na dłużej, chyba mu znajdzie jakieś seksi, złote gatki!
- Za inne bułeczki? Dobra - uniosła brwi i zaśmiała się wesoło, za to bardzo lubiła czasem złapać! Nawet trzeba było, bo halo, o kulki trzeba dbać, czy są to kulki kobiece, te góry, czy te w środku ciała, czy męskie. Ważne, że zdrowe.
- Trochę wstyd jak przegramy - przyznała cicho - i będziesz musiał wtedy pocieszać naszego trzeciego pasażera… albo pasażerkę - uśmiechnęła się tajemniczo, bo nie mogła się doczekać, aż ten mały stwór w końcu zmieni się w małego człowieczka, z którym będą przychodzić w takie miejsca. - No to staraj się bardziej - prychnęła, z rozbawieniem, bo za bardzo nie wiedziała jak człowiek na się w fantazjach awansować, ale nieważne. Skoro Hayden nie chciał, to nie, nie będzie przecież na nim nic wymuszać. No a potem faktycznie zaczęli zabawę… i chyba coś jednak poszło nie tak, bo na ekranie pojawiło się “Game over” i jednak statek zrobił bum - o nieeeeee, to chyba źle o nas świadczy - mruknęła. - Z pracy nas wywalą, jak się o tym dowiedzą - dodała i zaśmiała się cicho - okej, to co, próbujemy jeszcze raz, ratować honor, czy idziemy szukać jakiejś atrakcji z małą ilością ludzi, żeby zaliczyć szybki numerek? - zapytała, uśmiechając się cwanie, bo doskonale znała odpowiedź. A potem zmyli się stąd, skoro inni tak bardzo się dobijali do tego miejsca, ech!

/zt x2 :faint:
Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Space Force Hope Valley - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! TOP OF THE TOP - numer 4 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! wonder women - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Kontaktuję się z obcymi w symulatorze statku kosmicznego Life's no fun without a good scare Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym All I want for Christmas is you I won't even wish for snow I won't make a list and send it HAVING FUN - za udział w evencie CoH! I love you 3000 Story of Valentine My Funny Valentine Like joker and harley quinn 2021 temat miesiąca - październik WHEN WE WERE YOUNG Sej łaaat? LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? For all mankind INFLUENCER UNIVERSAL PERSON ODZNAKA POCIESZENIA OGLĄDAM ŚMIESZNE KOTKI W INTERNECIE Praktykuję jogę MAM MNIEJ NIŻ 160 CM WZROSTU Esteta Uwielbiam żelki Nie lubię spać samemu Kocham naleśniki Uwielbiam lody Lubię starszych Wierny aż po grób Kupuje bieliznę w Victoria's Secret Wspinam się na szczyty Kocham zwierzęta Gotuję lepiej od Magdy Gessler PRZYJEZDNY W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM WIELBICIEL TAJSKIEGO JEDZENIA WIELBICIEL MEKSYKAŃSKIEGO JEDZENIA WIELBICIEL FRANCUSKIEGO JEDZENIA WIELBICIEL WŁOSKIEGO JEDZENIA WIELBICIEL SUSHI PRACOWITY BUJAM SIĘ DO SOUNDTRACKÓW KOCIARZ WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU CHUDERLAK Poślubiłem/am miłość swojego życia DOMOWE REWOLUCJE SUNRISE SUNSET ROCZNICA DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM Pizzaiolo Like a virgin GOOGLE ME BABY BOOM! Takin' this one to the grave I wanna have your babies PRIDE MONTH 2020 Oops, I did it again KING OF THE JUNGLE TLC Good or Bad News Are you gonna be my girl? sticks and stones Ciocia dobra rada Love of cooking SMERF PRACUŚ Big gesture Bo do tanga trzeba dwojga Shame, shame, shame! You're old no shame! I LOVE YOU, BABY! KSIĘŻNICZKA MONONOKE IT WAS AN ACCIDENT! I DO JUŻ MI NIOSĄ SUKNIĘ Z WELONEM IZOLACJA SPOŁECZNA NOTHING BREAKS LIKE A HEART CRY ME A RIVER PIKNIK Wpadka CRY BABY LIAR, LIAR, LIAR I’M MOVING OUT! MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN GLOBETROTTER HOME SWEET HOME CAKE BOSS BEACH BITCH SZCZĘKI FOODIE PIEROGIS My sweet...
mów mi/kontakt
paula
a
Awatar użytkownika
rozwodnik, elektryk, a do tego podróżnik, który bajeruje ładne panie w okolicy. Tak naprawdę lubi bardziej Franky, ale ona go coś nie za bardzo.
30
189

Post

stąd

Zdecydowanie lekcje plastyki wydawały się najfajniejsze. Człowiek w ogóle się nie musiał do nich przygotowywać, wystarczyło że porozdawał kartki i kredki i powiedział dzieciakom, że mają sobie rysować i podążać za kreatywnością. Ewentualnie postawić na środku jabłko i powiedzieć, że to je mają rysować. To samo jabłko, które będzie częścią lunchu. Albo mazać jakieś kreski i kropki i mówić im, że mają z nich stworzyć jakiś obraz. Co jest całkiem ciekawym ćwiczeniem, bo pamiętam je z własnej plastyki, heh.
No, oczywiście można było też być bardziej ambitnym nauczycielem, który opowiadał przy okazji o różnych stylach i historii sztuki, ale tym też nie zawsze się dzieciaki interesowały. No Yannis na pewno by słuchał, ale on był po prostu człowiekiem ciekawskim, świata i wszystkiego. A ciekawości, tak samo jak kreatywności, nie da się do końca dobrze ocenić… Yannis by po prostu dawał same piąteczki, heh!
- A gdzie byś bardziej chciała? - zapytał, chociaż on już wiedział, że wolałby jednak Amerykę Południową. Jakoś tak…. no czuł, że to tam go ciągnie i kto wie, może nawet faktycznie zaprosi tam Laurę? Wydawała się całkiem spoko, dogadywali się całkiem nieźle…. a z drugiej strony, zawsze może ją gdzieś tam sprzedać za trzy osły, czy mercedesa, więc nie ryzykuje.
- Hej, niektóre są. Co prawda nie ma takich fajnych domków, jak na bali, ale zdarzało mi się montować elektryczność na mieszkalnych łodziach - a tak ją zaskoczył, z zadowolonym uśmiechem. A potem westchnął - ale zasady zwykle są takie same, usta-usta, masaż serca… a nie spotkałem jeszcze manekina, który by narzekał na moje zdolności - dodał, z rozbawieniem, a potem zajął się organizowaniem surfowania na płyciźnie. Bo kto im zabroni!
- Świetnie ci poszło, gdyby to były zawody to totalnie byś się znalazła na podium. I to lądowanie, świetna praca nóg - pochwalił, udając powagę, a potem zaśmiał się cicho. - Okej, chodź, zaliczyliśmy już windy, wodę i wulkany, czas odwiedzić kosmos - zaproponował, wskazując na drogowskaz. W sumie plus był taki, że przynajmniej nie ociekali teraz mokrzy po kąpieli, więc mogli wejść do środka bez obaw, że mechanizm ich porazi prądem, czy coś. Albo obsługa wyprosi…
THE PLAYER - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Wildcat - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku celebrity's best friend: Remi & Paige Druhenka - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Nawiedzam nawiedzony hotel Surfuję nie tylko po internecie Podziwiam wulkan z bliska Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym I don't need to hang my stocking HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Kontaktuję się z obcymi w symulatorze statku kosmicznego I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! Call my name temat miesiąca - wrzesień I AM MACHINE, I NEVER SLEEP WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? For all mankind ROLLING IN THE DEEP Sej łaaat? YO VIVO ENTRE LAS FLORES - ISLAND PODRÓŻNIK WIERZĘ W JEDI Weekendami wyjeżdżam w Bieszczany SINGIEL ZNAM WIĘCEJ NIŻ 3 JĘZYKI BUJAM SIĘ DO ROCKA JESTEM ECO ZŁOTA RĄCZKA Społecznik Gram w kosza wyginam się do twistera Noszę dwie różne skarpetki Patrzę na świat przez różowe okulary ROBINSON CRUSOE GOOGLE ME CRAZY IN LOVE DIGITAL LOVE SWIPE RIGHT FRIENDZONE CZTERY ŁAPY TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE BEACH BITCH UGLY NAKED GUY #CZYSTEHOPEVALLEY DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM RACZEK NIEBORACZEK KING OF THE JUNGLE
mów mi/kontakt
paula
a
Awatar użytkownika
nauczycielka plastyki w podstawówce, mama dla wszystkich roślin, zakochana w każdym faceci, który poświęci jej chociaż minimum uwagi, uwielbia robić na drutach w wolnych chwilach oglądając przy tym kulinarne programy
25
170

Post

Laura starała się odrobinę bardziej, chociaż też miewała momenty, gdzie naprawdę nie miała ochoty na wymyślanie nie wiadomo jak ciekawych prac, więc rzuciła od czasu do czasu randomowy temat, a potem i tak każdemu dała dobrą ocenę. Oczywiście, temu kto wykonał jej polecenia, a nawet jeśli to dawała innym drugą szansę. Nie będzie przecież kosą z plastyki, nie? A dzieciaki miały to do siebie, że nie do końca rozumiały sztukę oraz ich style, a większość artystów raczej nie tworzyło z myślą o najmłodszej widowni. Ciężko by jej było wytłumaczyć, dlaczego van Gogh pozbawił się ucha i jak to wszystko wpłynęło na jego sztukę. Mogła ewentualnie pokazać rodzaje kolumn w antycznej Grecji! - Ameryka brzmi całkiem nieźle. Mogłabym zobaczyć Brazylię albo Wenezuelę - pokiwała głową, rozmyślając chwilę, co by wolała. W sumie słyszała, że nie są to najbezpieczniejsze rejony i jednak wolałaby nie zostać porwana, ale z drugiej strony jakie są szanse na to? Nie wiedziała w sumie, ale czy aż tak wielkie? - Ja pewnie też bym nie narzekała, ale jednak wolałabym się o tym nie przekonać - zaśmiała się nerwowo, chociaż szansy na utonięcie przy samym brzegu basenu były wtedy naprawdę niewielkie. Wiedziała o tym, nie była przecież wariatką, ale i tak gdzieś z tyłu głowy pojawiał się ten irracjonalny strach. - I nie podlizuj się tak - uśmiechnęła się szeroko, w końcu schodząc tej deski i grzecznie udała się za Yannisem, bo komos brzmiał o wiele lepiej, niż surfowanie. Najlepiej, jeśli zostawili by całą tę wodę.
Zajęła miejsce na jednym z foteli, przez moment wpatrując się w widok. - Wierzysz w życia poza ziemskie? Wiesz, kosmitów i tak dalej. Może niekoniecznie muszą być zieloni, albo wyglądać jak jaszczurki. Tylko coś bardziej jak superman, albo bardziej rozwinięty gatunek człowieka? - uniosła brwi do góry, spoglądając na swojego towarzysza. Ona wierzyła, bo jak można nie wierzyć? Wszechświat jest ogromny, więc samolubne według niej byłoby myślenie, że jesteśmy w nim sami.

Yannis Blackwood
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Kontaktuję się z obcymi w symulatorze statku kosmicznego Nawiedzam nawiedzony hotel Surfuję nie tylko po internecie Podziwiam wulkan z bliska BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER ROLLING IN THE DEEP I killed Laura Palmer TYP OSOBOWOŚCI: ANIMATOR LGBT+ ARTYSTA PSIARZ Mój dom przypomina dżunglę Robię na drutach DIGITAL LOVE The Second Best FEAR FACTOR Sense8
mów mi/kontakt
alutka
a
Awatar użytkownika
rozwodnik, elektryk, a do tego podróżnik, który bajeruje ładne panie w okolicy. Tak naprawdę lubi bardziej Franky, ale ona go coś nie za bardzo.
30
189

Post

Ostatecznie zawsze mogła powiedzieć, że trzeba czasem sięgać do klasyki! I jednak no, miała pewnie sporo klas, sporo dzieciaków, gdyby tak musiała codziennie wpadać na jakiś nowy temat, to by się pewnie po roku wypaliła. No, ewentualnie mogłaby sobie wyrobić jakiś system na kilka lat, tak żeby nowe dzieciaki w szkole by zaczynały tą “podstawę programową” od zera, a ona miałaby lekcje gotowe do końca swojej kariery. O ile sama by się tym nie znudziła, to miało to szansę zadziałać.
- Brzmi jak całkiem niezły plan - przytaknął, bo on się tam z chęcią by wybrał w takie rejony! Jeśli Laura nie uzna za kilka dni, że to jednak kompletne wariactwo jechać tak gdzieś z obcym facetem….
- Ej, powinnaś dodać teraz, że jestem najwspanialszym nauczycielem, którego poznałaś, że moje nauki zmieniły Twoje życie i że widzisz teraz niebo w innych kolorach - wywrócił oczami, bo no on tutaj ją uczył, krew pot i łzy wylewał, żeby opanowała stanie na desce na dwucentymetrowej fali, a tu zero docenienia, zero uznania! - Następnym razem cię zostawię żebyś sie utopiła - dodał, obrażony bardzo, ale uraziła jego delikatne ego, okej.
No, a w statku już nie był żadnym specem, dlatego zmarszczył brwi, obserwując tą całą instrukcję obsługi, która gdzieś tam na pewno była wywieszona. - Tak, jest zbyt wiele galaktyk i planet, żebyśmy byli sami w kosmosie. To dość egoistyczna wizja - zauważył, z lekkim rozbawieniem - ale nie wiem czy wyglądają tak samo jak my. Pewnie kwestia budowy ciała jest podobna, ale jeśli chodzi o ilość kończyn i palców, to może się różnić. A ty co myślisz?- przyznał, delikatnie mrużąc oczy. - A co do rozwinięcia to ciężko mi powiedzieć. Musielibyśmy się zastanowić nad tym, co tak właściwie znaczy być człowiekiem…. i czym tak naprawdę jest ten rozwój - przyznał, z lekkim uśmiechem - czy ważniejsze są umiejętności techniczne, czy jednak społeczne i empatyczne. Bo jeśli chodzi o to ostatnie, to wciąż mamy z tym ogromny problem - przyznał, wzdychając cicho. - To co, gotowa do misji? - i zapytał, unosząc rękę nad przyciskiem ‘start’, rzucając jej pytające spojrzenie.
THE PLAYER - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Wildcat - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku celebrity's best friend: Remi & Paige Druhenka - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Nawiedzam nawiedzony hotel Surfuję nie tylko po internecie Podziwiam wulkan z bliska Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym I don't need to hang my stocking HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Kontaktuję się z obcymi w symulatorze statku kosmicznego I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! Call my name temat miesiąca - wrzesień I AM MACHINE, I NEVER SLEEP WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? For all mankind ROLLING IN THE DEEP Sej łaaat? YO VIVO ENTRE LAS FLORES - ISLAND PODRÓŻNIK WIERZĘ W JEDI Weekendami wyjeżdżam w Bieszczany SINGIEL ZNAM WIĘCEJ NIŻ 3 JĘZYKI BUJAM SIĘ DO ROCKA JESTEM ECO ZŁOTA RĄCZKA Społecznik Gram w kosza wyginam się do twistera Noszę dwie różne skarpetki Patrzę na świat przez różowe okulary ROBINSON CRUSOE GOOGLE ME CRAZY IN LOVE DIGITAL LOVE SWIPE RIGHT FRIENDZONE CZTERY ŁAPY TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE BEACH BITCH UGLY NAKED GUY #CZYSTEHOPEVALLEY DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM RACZEK NIEBORACZEK KING OF THE JUNGLE
mów mi/kontakt
paula
a
Awatar użytkownika
nauczycielka plastyki w podstawówce, mama dla wszystkich roślin, zakochana w każdym faceci, który poświęci jej chociaż minimum uwagi, uwielbia robić na drutach w wolnych chwilach oglądając przy tym kulinarne programy
25
170

Post

no i mamy wygraną!
Na razie dopiero co zaczęła swoją karierę, więc wypalenie zawodowe lub znudzenie się wcale jej nie groziło! Kochała swoją pracę, swoje dzieciaki, chociaż faktycznie czasami było ich odrobinę za dużo, a niektóre bywały nieznośne. Ale zawsze starała się pamiętać, że przecież byli małymi ludźmi, którzy nie do końca rozumieli jak działają emocje i jak mogą sobie z nimi radzić, więc nie chciała być zbyt surowa i się denerwować.
I Laura czasami wiele wariactwa widziała, dzięki swoim rodzicom, więc naprawdę mało rzeczy jest dla niej dziwne czy nieodpowiednie. - No jesteś lepszym nauczycielem, niż ja! To ja powinna się uczyć od ciebie, moje życie już nigdy nie będzie takie samo! - posłała mu szeroki uśmiech, chociaż w sumie mówiła całkiem poważnie. Może jednak woda wcale nie była tak przerażająca jak zawsze jej się wydawało i w końcu przełamie się, idąc na basen? Lub wchodząc do oceanu? Do tej pory moczyła tylko stopy i odchodziła jak najdalej, w głąb plaży, gdy już się wybierała. - Och, no nie bądź taki! Jak mogę ci się odwdzięczyć? - szturchnęła go delikatnie i żeby nie było, nie było w tym żadnego podtekstu! Pewnie, gdyby znała go chwilę dłużej lub była po dwóch drinkach puściłaby mu oczko, ale tak to uznała, że będzie się kontrolować. - Zgadzam się z tobą i nie wiem, czemu niektórzy ludzie myślą inaczej. Albo, że w ogóle mamy płaską ziemię, a lądowanie na księżycu było zmontowane w studio - pokręciła głową z zrezygnowaniem. Nie była pewna, kto był gorszy - płaskoziemcy, antyszczepionkowcy czy ci co wierzą w reptilianów? O tych ostatnich lubiła poczytać teorie spiskowe, ale żeby w nie wierzyć? Naah.- I bierzemy wszystko pod uwagę. Wiesz, żyją w utopii. Albo może są mniej zaawansowani, niż my? I mają się jeszcze gorzej? - Laura lubiła sobie pogdybać, poczytać historię o multi-świecie i innych taki, ale rzadko kiedy mogła znaleźć kogoś do rozmowy o tym. - I dawaj, musimy wygrać! - ubiegła go, wciskając szybko start. Na całe szczęście Laurka miała całkiem niezły refleks, więc unikanie asteroidów wychodziło jej całkiem sprawnie, aż w końcu dotarli do celu ich podróży, czyli jednej z planet, a na ekranie pojawił się wielki napis VICTORY!, na co klasnęła w dłonie i zaśmiała. - No muszę przyznać, że całkiem niezła z nas drużyna, Moss! A może kapitanie Moss? - zafalowała brwiami.

Yannis Blackwood
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Kontaktuję się z obcymi w symulatorze statku kosmicznego Nawiedzam nawiedzony hotel Surfuję nie tylko po internecie Podziwiam wulkan z bliska BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER ROLLING IN THE DEEP I killed Laura Palmer TYP OSOBOWOŚCI: ANIMATOR LGBT+ ARTYSTA PSIARZ Mój dom przypomina dżunglę Robię na drutach DIGITAL LOVE The Second Best FEAR FACTOR Sense8
mów mi/kontakt
alutka
a
Awatar użytkownika
rozwodnik, elektryk, a do tego podróżnik, który bajeruje ładne panie w okolicy. Tak naprawdę lubi bardziej Franky, ale ona go coś nie za bardzo.
30
189

Post

Yannis w sumie też nie narzekał, póki co. Kto wie, co będzie za 10 lat! Ale jednak on był takim typem człowieka, który zawsze gdzieś tam znajdował nowe sposoby na urozmaicanie sobie życia i po prostu, jakieś nowe kierunki. Równie dobrze za tą dekadę może być instruktorem surfingu, DJ’em, albo nie wiem, opiekunem pingwinów w ZOO. Pingwinki są słodkie, mógł się nimi zajmować! I kto powiedział, że trzeba wybrać sobie tylko jedną, konkretną drogę. Życie jest ciekawe i różnorodne, warto zachowywać szerokie horyzonty.
- Super. Teraz mogę ci pozwolić wykonać na mnie jakieś eksperymentalne lekcje plastyki - zdecydował, bo kto powiedział, że tylko on może czegoś nauczyć Laurę? To działało w dwie strony! A co do lęków… no nie zamierzał na niej nic wymuszać, wychodził z założenia że ludzie sami muszą chcieć pokonać swoje lęki i obawy.
- Hmm, no ciężko powiedzieć, Twoja obraza była wysokiej rangi - zauważył, unosząc brwi i rozważając różne opcje - równie wysoki musi być włoski lód, który mi kupisz na przeprosiny, widziałem gdzieś tutaj taką budkę, która robiła dwukolorowe zawijańce - okej, wyszło też trochę dwuznacznie, ale powiedział to zdecydowanie bez żadnych podtekstów! Od tylu przygód każdy by przecież zgłodniał, a takie fancy lody na pewno były lepsze, niż podejrzany hot dog, czy odgrzewana zapiekanka.
- Akurat to z tą płaską ziemią jest dla mnie totalnie abstrakcyjne. Przecież mogą to sprawdzić, idąc przed siebie, robić relację live… i pokazać nam ten tajemniczy kraniec świata - zaśmiał się cicho. Nie czytał zbyt wielu teorii na ten temat, więc nie wiedział jak sobie to tłumaczyli. - A z tym lądowaniem to chyba największe wątpliwości były przez ten odcisk buta na księżycu i inną podeszwę w skafandrze - zauważył, z rozbawieniem. Detal, że mógł po prostu mieć na sobie coś jeszcze. I zdecydowanie antyszczepionkowcy byli najgorsi, bo narażali życie i zdrowie bezbronnych dzieci i całej populacji.
- Zanim tam dotrzemy, mogą nas trzy razy przegonić - przyznał, z rozbawieniem - Może też mieli dinozaury, które nie wyginęły? Albo sami wyszli od dinozaurów…. - no zastanawiał się na głos, a potem pokiwał głową. - Ale myślisz, że są tak jak my, stworzeni z węgla i oddychają tlenem, czy jednak mają inną budowę ciała? - dopytał, chociaż no, ja się aż tak dobrze nie znam, ale w tym filmie Ewolucja tak było, a tam był piękny David i jak tu mu nie ufać!
- Okej, no to dzieła! - skinął lekko głową, a potem się zaangażował, co chwile ją uprzedzając o jakiejś asteroidzie, czy innym zagrożeniu, a potem… no wygrali! Szok! - Powinniśmy teraz odtańczyć jakiś…. taniec zwycięstwa? Albo chociaż opracować tajny uścisk zwycięskiej drużyny? - zapytał, rozbawiony - i mów mi generale - poprawił ją, a potem uśmiechnął się łobuzersko - możesz być kapitanem, jak chcesz - dodał, no łaskawiec!
THE PLAYER - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Wildcat - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku celebrity's best friend: Remi & Paige Druhenka - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Nawiedzam nawiedzony hotel Surfuję nie tylko po internecie Podziwiam wulkan z bliska Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym I don't need to hang my stocking HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Kontaktuję się z obcymi w symulatorze statku kosmicznego I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! Call my name temat miesiąca - wrzesień I AM MACHINE, I NEVER SLEEP WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? For all mankind ROLLING IN THE DEEP Sej łaaat? YO VIVO ENTRE LAS FLORES - ISLAND PODRÓŻNIK WIERZĘ W JEDI Weekendami wyjeżdżam w Bieszczany SINGIEL ZNAM WIĘCEJ NIŻ 3 JĘZYKI BUJAM SIĘ DO ROCKA JESTEM ECO ZŁOTA RĄCZKA Społecznik Gram w kosza wyginam się do twistera Noszę dwie różne skarpetki Patrzę na świat przez różowe okulary ROBINSON CRUSOE GOOGLE ME CRAZY IN LOVE DIGITAL LOVE SWIPE RIGHT FRIENDZONE CZTERY ŁAPY TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE BEACH BITCH UGLY NAKED GUY #CZYSTEHOPEVALLEY DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM RACZEK NIEBORACZEK KING OF THE JUNGLE
mów mi/kontakt
paula
ODPOWIEDZ