a
Awatar użytkownika
<3
00
000

Post

eventSurf pool
W tej lokacji możesz zdobyć jedną odznakę:
surfuję nie tylko po internecie

Napisz przynajmniej trzy posty fabularne o długości minimum 1500 znaków i zgłoś się po odznakę w odpowiednim temacie.

Obrazek
The Best Coder of 2020 WŁADZA BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! SEX TELEFON - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" LILY OF THE VALLEY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" TRUST ME, I'M A DOCTOR! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BARANEK SHAUN - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!"
mów mi/kontakt
administrator
Ines Villeda
a

Post

Nie oszukujmy się, na imprezowej wyspie podczas zorganizowanego wydarzenia, nie mogła zabraknąć imprezowej Ines, a co za tym szło w parze - nie mogło zabraknąć również Cèsar. To nie tak, że ta dwójka była nierozłączna, wręcz przeciwnie, ostatnio spędzali ze sobą mało czasu. Arreola łapał coraz więcej zleceń, a międzyczasie kończył remont zakupionego domu na obrzeżach Cape Coral. Z kolei Ines wieczory spędzała na muzykowaniu w barze, gdzie podczas sezonu zarobek był najlepszy. Nic dziwnego, w okresie letnim na Florydę, gdzie temperatury powyżej dwudziestu stopni utrzymywały się przez cały rok, zjeżdżało się najwięcej turystów.
Podróż na wyspę trwała dwie bite godziny, ale przez ten czas zdążyli zjeść obiad, wypić drinka i skorzystać z wielu przyjemnych atrakcji. Villedzie byłoby przykro, gdyby nie skorzystali ze wszystkich, bo wciąż miała mentalność dzieciaka i oczy świeciły jej się z podekscytowania, kiedy widziała kolejną zjeżdżalnię i kolorowy basen z kulkami. Na szczęście była z mężczyzną, który także często zachowywał się jak mały chłopiec i nigdy nie negował jej głupich pomysłów. No może tylko czasem.
- Surfowałeś kiedyś? - zapytała go, bo może o ile Arreola z łodziami był za pan brat, to nigdy nie widziała go na desce. Ona sama w wodzie czuła się niczym ryba, ale daleko było jej do Micka Fanniga. Właściwie na desce stała tylko raz, w jakimś aquaparku i strasznie obiła sobie wtedy kolana. Miała cichą nadzieję, że tym razem pójdzie jej lepiej i nie upokorzy się na oczach gapiów. Miły instruktor odział ich w pianki i obiecał, że będzie dawał wskazówki, więc nie mogło być aż tak źle. Zresztą Cyganka lubiła wyzwania i nowości, a robienie z Cèsarem rzeczy, których razem do tej pory nie mieli okazji robić, sprawiało potrójną frajdę.

Cesar B. Arreola
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
Lekkoduch, któremu nie śpieszy się, żeby spoważnieć. Całym życiem kocha łodzie, które naprawia i buduje. Bardziej to chyba kocha tylko Ines.
36
188

Post

Chyba właśnie czegoś takiego César potrzebował od życia – imprezowej wyspy, na której będzie mógł się wyszaleć, oderwać od codzienności i przypomnieć sobie jak bardzo lubił dobrą zabawę. Przejrzał program i plan wyspy bardzo pobieżnie, nie był fanem planowania i zastanawiania się co będzie po kolei robił. Lubił sam sobie fundować niespodzianki, poza tym na większość atrakcji zamierzał wybrać się z osobą, która chyba urodziła się po to, żeby robić z nim głupie czy szalone rzeczy. Nigdy się nad tym specjalnie nie zastanawiał, ale Ines zawsze towarzyszyła mu w tego typu przedsięwzięciach. Nigdy go nie stopowała, wręcz dopingowała, nawet gdy istniało ryzyko, że się wypierdoli i rozwali ten głupi ryj.
Już po pierwszym drinku, w czasie dwugodzinnego rejsu, poczuł, jak relaks obejmuje jego zmęczone remontem i licznymi zleceniami ciało. To, że nadal traktował samego siebie jak osiemnastolatka, nie zmieniało faktu, że do czterdziestki miał bliżej niż dalej. I najbardziej odbijało się to na jego ciele, bo na rozum to już chyba nikt nie miał nadziei.
Gdy w końcu znaleźli się na wyspie, César miał nadzieję, że uda im się zaliczyć wszystkie atrakcje. Do dobrej zabawy był pierwszy i wcale nie trzeba było go namawiać. Gdy przestudiowali z Ines mapę i pierwszy wybór padł na surfowanie, mężczyzna niemalże klasnął w dłonie. Nie robił tego od lat, ale w czasie studiów bardzo to lubił:
- Kiedyś tak, na studiach – odpowiedział zgodnie z prawdą, poprawiając piankę, która jak zawsze gdzieś się przekręciła i była cholernie niewygodna. – O chyba nasza kolej, proszę bardzo Panie przodem – pewnie skłoniłby się jak jakiś debil, ale zamiast tego cmoknął Ines krótko w usta i podążał za radami instruktora, modląc się w duchu, ze serio się nie wypierdoli i zostanie nową nadzieją surfingu. Poza tym tyłek Ines w tej piance to marzenie, no panowie.

Ines Villeda
Obrazek
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 6 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! papa don't preach - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Dreamin' on the last mile home - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" It was just like a movie - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Camping time! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Brzechwa dzieciom - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Trzej Muszkieterowie - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Najzabawniejsza postać 2020 Największy szczęściarz 2020 Hope Valley ma głos! Ride with the moon in the dead of night Life's no fun without a good scare Filling your dreams to the brim with fright HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Kontaktuję się z obcymi w symulatorze statku kosmicznego Podziwiam figury w podwodnym muzeum Na własnej tratwie dookoła świata Surfuję nie tylko po internecie SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! temat miesiąca - październik BOGATE CV Bestseller Wszystko pod kontrolą Adam i Ewa ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING TAKE MY BREATH AWAY UNIVERSAL PERSON PHONE ADDICTED Novel I’M A LEGEND SCENARZYSTA NA DOROBKU For all mankind NOCNA ZMIANA Speedy Gonzales BAŚNIOPISARZ MISTRZ KLAWIATURY I killed Laura Palmer TUBYLEC PEWNY SIEBIE Marzyciel moim żywiołem jest woda Boje się klaunów Don Juan Koszula to moja druga skóra Mam mocną głowę Zbieram mandaty Jestem numerologiczną jedynką Gram na nerwach Mam ciężką nogę WIELBICIEL HERBATY PIJAM TEQUILĘ wieczny Piotruś Pan PRACOWITY ZŁOTA RĄCZKA TYP OSOBOWOŚCI: DYSKUTANT WULGARNY IMPREZOWICZ KOMEDIANT LEKKODUCH PRACA ZWIĄZANA Z OCEANEM ZNAM 2 JĘZYKI LUBIĘ ZIÓŁKO PALACZ PODRÓŻNIK WE'RE NOT IN KANSAS ANYMORE - OUTLANDERS MAM WŁASNY DOM JESTEM ZAKOCHANY/A ZARĘCZONY/A W ZWIĄZKU Mam wiecznie pokaleczone ręce I LOVE YOU, BABY! toss a coin to your witcher NO REGRETS! GHOST MOVIE PRAWDA CZY WYZWANIE? GOOGLE ME THE GREATEST SHOWMAN PANIE WŁADZO... KING OF THE JUNGLE Boats! Boats! Boats! house flipper DANCING QUEEN #*&!@%^ Like a virgin Big gesture Ted Mosby Bo do tanga trzeba dwojga Are you gonna be my girl? Dzielny pacjent! Blues brothers Bad dog UGLY NAKED GUY STEVIE WONDER I’M SO EXCITED I DON’T WANNA HIDE IT NOTHING LASTS FOREVER I DO IZOLACJA SPOŁECZNA A TY CAŁUJ MNIE! SUNRISE SUNSET PIKNIK Counting stars Love letter IT WAS AN ACCIDENT! I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN SING A SONG KRZYSZTOF KOLUMB ROBINSON CRUSOE DZIŚ SĄ TWOJE URODZINY CAKE BOSS DUNGEONS & DRAGONS BEACH BITCH I’M MOVING OUT! TWÓJ NOWY DOM DOMOWE REWOLUCJE I wanna have your babies
mów mi/kontakt
oszit#1116
Ines Villeda
a

Post

Chciałoby się rzec, że oboje mieli swoje lata i chociaż Ines nie przekroczyła jeszcze magicznej trzydziestki, to nieraz budziła się z łupaniem w krzyżu, do czego przyczyniała się niewygodna pozycja spania, albo czuła strzykanie kolan, kiedy schylała się, żeby zawiązać buta. W dużej mierze przyczyniało się do tego tryb życia - nigdy nie była fanatyczką sportu, nie uprawiała żadnych sportów, a poranny jogging wydawał jej się startą czasu. Każdego biegającego o szóstej rano miała ochotę pytać, dokąd biegnie i czy ona też powinna. Kij wie, może coś rozdawali całkiem darmo?
Dopiero niedawno, pod czujnym okiem abueli, zaczęła praktykować jogę i już po pierwszym dniu miała takie zakwasy, że ledwo potrafiła utrzymać gitarę. To sobie Cèsar laskę wybrał. Nic, tylko pozazdrościć.
- No to zajebiście, bo ja nigdy - niewiarygodne, bo przecież wychowała się w miejscowości, gdzie był łatwy dostęp do wody, a w każdym miejscu nad Zatoką można wypożyczyć deski. Ale Villeda wolała surfować od baru do baru niż łapać fale.
Gdy nadeszła ich kolej, przysunęła się do Arreoli i skradła mu buziaka. Takie gesty wychodziły jej naturalnie, jakby robiła tak od zawsze, a nie od kilku miesięcy.
- Jasne, panie przodem - mruknęła z udawanym niezadowoleniem. - Gdyby chodziło o głaskanie lwa, to też rzuciłbyś mnie pierwszą na pożarcie - wywróciła oczami i poprawiła piankę; rzeczywiście te nie należały do najwygodniejszych i strasznie uwierały w cycki. Na tę okazję Cyganka założyła czerwone bikini i trzeba stwierdzić, że czerwony zdecydowanie to jej kolor, bo doskonale podkreślał jej ciemną karnację.
Podążyła śladami instruktora, który wyjaśnił pokrótce nieskomplikowane zasady i po chwili stała na wzniesieniu gotowa, żeby wskoczyć na deskę. Myślała, że najtrudniejsze okaże przybranie odpowiedniej pozycji, ale prawdziwym wyzwaniem okazało się utrzymanie równowagi. I tak balansowała na tej desce niczym na krawędzi życia do moment, aż się nie wypierdoliła. Ale jaki to był piękny upadek, normalnie z najprawdziwszym telemarkiem!

Cesar B. Arreola
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
Lekkoduch, któremu nie śpieszy się, żeby spoważnieć. Całym życiem kocha łodzie, które naprawia i buduje. Bardziej to chyba kocha tylko Ines.
36
188

Post

Uniósł wysoko brwi, szczerze zdziwiony, że Villeda nigdy nie postawiła nogi na desce do surfowania. Na boga, byli na Florydzie. On co prawda próbował swoich sił w Hiszpanii, no ale Ines mieszkała w Hope Valley przez całe życie. Mieszkała na wyspie, miliony godzin spędziła na plaży, chociażby w jego towarzystwie. César będzie musiał ja jeszcze wielu rzeczy nauczyć, ale w sumie to dobrze. Przynajmniej się nie będą nudzić, chociaż w towarzystwie Cyganki nie dopadła go przez ostanie dziesięć lat, także nie miał powodów do zmartwień. Za to perspektywy na barwne życie, bez dwóch zdań.
- Lwa to bym chciał nauczyć aportować – zażartował, jeszcze raz lustrując dziewczynę wzrokiem, zaraz jednak skupiając się na instruktorze, który przybliżył im zasady surfowania, jakieś tam bhp i inne pierdoły. César miał ochotę poprawić sobie piankę na tyłku, ale zanim się zdecydował, stał już na podeście, a zaraz potem na desce, która przyjęła go zaskakująco łagodnie. Rodzina zawsze żartowała, że pewnie w poprzednim życiu był syrenką. Zawsze gdy zabierał się za coś związanego z wodą, po prostu mu wychodziło. I to zazwyczaj doskonale mu to wychodziło, bez wcześniejszego próbowania.
Rozłożył ręce, zaparł się na tylnej nodze i próbował robić jakieś bardziej skomplikowane rzeczy niż tylko trzymanie równowagi. Zerknął na Ines, która rozpaczliwie próbowała złapać równowagę, żeby idealnie uchwycić moment, kiedy doskonale spierdoliła się z deski. Arreola oczywiście zaczął się śmiać, ale zaczął się śmiać jak jakiś wariat. Nie wiedział, dlaczego aż tak go to rozśmieszyło, ale to już chyba była tradycja, że jak jedno z nich wywinęło orła to, to drugie najpierw musiało to obśmiać i dopiero potem zbierało się do pomocy. Tym razem jednak karma dosyć mocno uderzyła w Arreolę. Mocno i szybko, bo rozproszony zabawnym widokiem, sam stracił równowagę i wylądował w wodzie, a woda weszła mu nosem. Teraz już mu tak do śmiechu nie było.

Ines Villeda
Obrazek
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 6 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! papa don't preach - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Dreamin' on the last mile home - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" It was just like a movie - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Camping time! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Brzechwa dzieciom - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Trzej Muszkieterowie - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Najzabawniejsza postać 2020 Największy szczęściarz 2020 Hope Valley ma głos! Ride with the moon in the dead of night Life's no fun without a good scare Filling your dreams to the brim with fright HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Kontaktuję się z obcymi w symulatorze statku kosmicznego Podziwiam figury w podwodnym muzeum Na własnej tratwie dookoła świata Surfuję nie tylko po internecie SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! temat miesiąca - październik BOGATE CV Bestseller Wszystko pod kontrolą Adam i Ewa ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING TAKE MY BREATH AWAY UNIVERSAL PERSON PHONE ADDICTED Novel I’M A LEGEND SCENARZYSTA NA DOROBKU For all mankind NOCNA ZMIANA Speedy Gonzales BAŚNIOPISARZ MISTRZ KLAWIATURY I killed Laura Palmer TUBYLEC PEWNY SIEBIE Marzyciel moim żywiołem jest woda Boje się klaunów Don Juan Koszula to moja druga skóra Mam mocną głowę Zbieram mandaty Jestem numerologiczną jedynką Gram na nerwach Mam ciężką nogę WIELBICIEL HERBATY PIJAM TEQUILĘ wieczny Piotruś Pan PRACOWITY ZŁOTA RĄCZKA TYP OSOBOWOŚCI: DYSKUTANT WULGARNY IMPREZOWICZ KOMEDIANT LEKKODUCH PRACA ZWIĄZANA Z OCEANEM ZNAM 2 JĘZYKI LUBIĘ ZIÓŁKO PALACZ PODRÓŻNIK WE'RE NOT IN KANSAS ANYMORE - OUTLANDERS MAM WŁASNY DOM JESTEM ZAKOCHANY/A ZARĘCZONY/A W ZWIĄZKU Mam wiecznie pokaleczone ręce I LOVE YOU, BABY! toss a coin to your witcher NO REGRETS! GHOST MOVIE PRAWDA CZY WYZWANIE? GOOGLE ME THE GREATEST SHOWMAN PANIE WŁADZO... KING OF THE JUNGLE Boats! Boats! Boats! house flipper DANCING QUEEN #*&!@%^ Like a virgin Big gesture Ted Mosby Bo do tanga trzeba dwojga Are you gonna be my girl? Dzielny pacjent! Blues brothers Bad dog UGLY NAKED GUY STEVIE WONDER I’M SO EXCITED I DON’T WANNA HIDE IT NOTHING LASTS FOREVER I DO IZOLACJA SPOŁECZNA A TY CAŁUJ MNIE! SUNRISE SUNSET PIKNIK Counting stars Love letter IT WAS AN ACCIDENT! I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN SING A SONG KRZYSZTOF KOLUMB ROBINSON CRUSOE DZIŚ SĄ TWOJE URODZINY CAKE BOSS DUNGEONS & DRAGONS BEACH BITCH I’M MOVING OUT! TWÓJ NOWY DOM DOMOWE REWOLUCJE I wanna have your babies
mów mi/kontakt
oszit#1116
Ines Villeda
a

Post

Nie byłby sobą, gdyby nie wyśmiał jej upadku. Ona robiła tak samo, więc chyba oboje zdążyli do tego przywyknąć. Najpierw wybuchali śmiechem z nieudolności tego drugiego, a dopiero później pytali czy wszystko w porządku. To chyba świadczyło o tym, że wciąż, pomimo trwania w związku, przyjaźnili się i nie musieli udawać kogoś, kim nie byli. Bo dziwne, gdyby teraz nadmiernie na siebie dmuchali i chuchali, Ines nie zniosłaby takich zachowań.
Wyszła z wody, poprawiając mokre włosy i wystawiła do Césara język i czekała na jego popisy. Wskoczył na deskę prawie jak zawodowy surfer i mogło się wydawać, że całkiem nieźle mu szło, ale tylko przez krótką chwilę, bo zaraz wyjebał się teatralnie, wręcz po mistrzowsku, więc Villeda obsypała go gromkimi brawami, a na jej twarzy pojawił się nieco kpiący uśmiech.
- No to się popisałeś. Prawdziwy z ciebie John Florence - nazwała go nazwiskiem amerykańskiego surfera i gdy tylko wyszedł z wody, poklepała go pokrzepiająco po plecach, żeby szybko zacisnąć palce na klamerce od pianki i złożyć pocałunek na jego ustach. A z te usta, to dałaby się pokroić. - Chyba nie zrobimy kariery w surfingu, ale i tak było fajnie - wyciągnęła rękę i zmierzwiła mu mokre włosy. - To gdzie teraz? Gdzie ta mapka? - odsunęła się nieznacznie i sięgnęła po torbę, w której trzymali ręczniki i rzeczy na zmianę, a pośród nich znajdował się rozkład wyspy. - Chcesz już popisywać się swoimi umiejętnościami i zbudować zajebistą tratwę, którą popłyniemy hen daleko, czy wolisz oglądać figury w podwodnym muzeum? - oprócz tego na liście mieli jeszcze przetrwanie w statku kosmicznym i kino 4D, ale skoro byli już mokrzy, to chyba lepiej było na początku odhaczyć te wodne atrakcje, żeby później przebrać się w suche ubrania i nie paradować po kinie w tyłkami na wierzchu. Nie, żeby Ines miała z tym problem, ale wolała mieć jednak suchą dupę, kiedy będą uczestniczyć w tego typu pokzach.

Cesar B. Arreola
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
Lekkoduch, któremu nie śpieszy się, żeby spoważnieć. Całym życiem kocha łodzie, które naprawia i buduje. Bardziej to chyba kocha tylko Ines.
36
188

Post

Woda trochę go zamroczyła, ale szybko pozbierał się po upadku, szczerząc się jak debil. Nie należał do osób, które zbędnie przejmowały jakimikolwiek niepowodzeniami. Był ambitny, ale życie było zbyt przyjemne, żeby je sobie niszczyć i się denerwować. Lepiej było obrócić to wszystko w żart i śmiać się do bólu żeber. To była jedna z zasad, którymi César kierował się w życiu. Gdy już wyszedł z wody, uśmiechając się szeroko stanął obok Ines, naprawdę zadowolony. Mógłby patrzeć w jej roześmiane oczy godzinami. Podobnie, jak dałby się pokroić za każdy kolejny pocałunek. Jeszcze tak niedawno uważał, że związki nie są dla niego, że zupełnie się do tego nie nadaje a teraz? Nie chciał inaczej.
- No co ty gadasz, świetnie mi szło, już myślałem, żeby się przebranżowić – puścił jej oczko i jeszcze raz ją pocałował. Nigdy dość prostych czułości, które dodawały przyjemnej słodyczy codzienności. Zwłaszcza wtedy, gdy przychodziły tak naturalnie jak to zmierzwienie włosów przed chwilą.
Stanął obok, zerkając na mapę i rozpiskę atrakcji, które oznaczyli kółkiem. Rozpiął piankę, bo go naprawdę nieziemsko irytowało. Nie mógłby być surferem, skoro muszą w tym pływać. Dużo bardziej kochał łódki, bez dwóch zdań:
- Muzeum, tratwę na koniec. Mam już pomysł, jak to ugryźć, żebyśmy nie musieli się szczególnie namęczyć. Może kupimy po piwku i złapiemy trochę słoneczka – zdecydował, sięgając po ręcznik do torby. – Mamy po drodze, poza tym to nurkowanie brzmi super – tego akurat on nigdy nie robił. Mimo że miał wiele okazji, nigdy nie podziwiał podwodnego świata. Gdy oboje wyswobodzili się z pianek, César złapał Ines za rękę i ruszyli w stronę miejsca, gdzie mogli kontynuować zabawę. Przez głowę przebiegło mężczyźnie, że gdyby nie byli teraz parą, pewnie też wybraliby się razem na wyspę. Tak jednak było o wiele lepiej. W ogóle z Ines było po prostu lepiej.

/zt x2

Ines Villeda
Obrazek
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 6 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! papa don't preach - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Dreamin' on the last mile home - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" It was just like a movie - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Camping time! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Brzechwa dzieciom - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Trzej Muszkieterowie - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Najzabawniejsza postać 2020 Największy szczęściarz 2020 Hope Valley ma głos! Ride with the moon in the dead of night Life's no fun without a good scare Filling your dreams to the brim with fright HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Kontaktuję się z obcymi w symulatorze statku kosmicznego Podziwiam figury w podwodnym muzeum Na własnej tratwie dookoła świata Surfuję nie tylko po internecie SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! temat miesiąca - październik BOGATE CV Bestseller Wszystko pod kontrolą Adam i Ewa ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING TAKE MY BREATH AWAY UNIVERSAL PERSON PHONE ADDICTED Novel I’M A LEGEND SCENARZYSTA NA DOROBKU For all mankind NOCNA ZMIANA Speedy Gonzales BAŚNIOPISARZ MISTRZ KLAWIATURY I killed Laura Palmer TUBYLEC PEWNY SIEBIE Marzyciel moim żywiołem jest woda Boje się klaunów Don Juan Koszula to moja druga skóra Mam mocną głowę Zbieram mandaty Jestem numerologiczną jedynką Gram na nerwach Mam ciężką nogę WIELBICIEL HERBATY PIJAM TEQUILĘ wieczny Piotruś Pan PRACOWITY ZŁOTA RĄCZKA TYP OSOBOWOŚCI: DYSKUTANT WULGARNY IMPREZOWICZ KOMEDIANT LEKKODUCH PRACA ZWIĄZANA Z OCEANEM ZNAM 2 JĘZYKI LUBIĘ ZIÓŁKO PALACZ PODRÓŻNIK WE'RE NOT IN KANSAS ANYMORE - OUTLANDERS MAM WŁASNY DOM JESTEM ZAKOCHANY/A ZARĘCZONY/A W ZWIĄZKU Mam wiecznie pokaleczone ręce I LOVE YOU, BABY! toss a coin to your witcher NO REGRETS! GHOST MOVIE PRAWDA CZY WYZWANIE? GOOGLE ME THE GREATEST SHOWMAN PANIE WŁADZO... KING OF THE JUNGLE Boats! Boats! Boats! house flipper DANCING QUEEN #*&!@%^ Like a virgin Big gesture Ted Mosby Bo do tanga trzeba dwojga Are you gonna be my girl? Dzielny pacjent! Blues brothers Bad dog UGLY NAKED GUY STEVIE WONDER I’M SO EXCITED I DON’T WANNA HIDE IT NOTHING LASTS FOREVER I DO IZOLACJA SPOŁECZNA A TY CAŁUJ MNIE! SUNRISE SUNSET PIKNIK Counting stars Love letter IT WAS AN ACCIDENT! I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN SING A SONG KRZYSZTOF KOLUMB ROBINSON CRUSOE DZIŚ SĄ TWOJE URODZINY CAKE BOSS DUNGEONS & DRAGONS BEACH BITCH I’M MOVING OUT! TWÓJ NOWY DOM DOMOWE REWOLUCJE I wanna have your babies
mów mi/kontakt
oszit#1116
a
Awatar użytkownika
rozwodnik, elektryk, a do tego podróżnik, który bajeruje ładne panie w okolicy. Tak naprawdę lubi bardziej Franky, ale ona go coś nie za bardzo.
30
189

Post

stąd

A to prawda, los bywał bardzo przewrotny i robił nieraz całkiem zabawne psikusy gdzieś po drodze, ludziom którzy kompletnie się tego nie spodziewali. I Yannis prawdę mówiąc właśnie za to kochał ten świat. W trakcie swoich podróży też musiał przyznać, że to wszystko, co było najbardziej godne zapamiętania, zdarzało się kiedy tego ani trochę nie planował. No i nie trzeba oczywiście mówić na głos, że powstawały z takich przypadków najlepsze i najbardziej zabawne anegdotki, które potem opowiada się wśród znajomych latami. A Yannis bardzo lubił to robić! To na pewno przyjemniejsze, niż rozmowy o polityce i całym ty złu, które dzieje się na świecie. Jak na przykład ci mordercy, którzy bardzo często zgrywają bardzo miłych i kochanych sąsiadów.
- No to masz zadanie na przyszłość, zakraść się na fancy przyjęcie dla dzieci i pobawić się w ich fancy zamku - podsumował, rzucając jej takie małe wyzwanie. Ale czego się nie robi dla odrobiny frajdy w życiu! I no, jest laską, a nie facetem, więc chyba włamanie się na prywatne przyjęcie dziecka chyba nie będzie AŻ TAK źle widziane…
- Podróżowałem z plecakiem. Okej, wymień jakieś państwo, a ci powiem czy byłem - zaproponował taką nietypową rozrywkę i uśmiechnął się łobuzersko. I akurat we Francji miał sporo osób z rodziny, więc był całkiem nieźle obyty z tamtym klimatem.
- Tak tak, ale chyba wtedy trzeba znaleźć jakąś białą kieckę i upleść wianek, a ja prawdę mówiąc to nie umiem - przyznał się, bez bicia, bo żadna z niego była rusałka, nie wiedział jak to zrobić. Ale miał siostrę, więc jak coś zamówi u Palomy! Chociaż się zdziwi jak do niej napisze, czy umie pleść wianki dla ofiar ciałopalenia…
- To teraz idziemy… spróbować się nie utopić - zdecydował, wskazując na basen ze szkółką… czy cokolwiek to w sumie jest. - Próbowałaś kiedyś? - zapytał, podchodząc do budki, żeby ogarnąć jak to działa, no i żeby dostać te fancy gumy, bo takich wdzianek to on pod ubraniem nie chował. Żaden był z niego Superman! I jak widać, wiedział że majtki to akurat nosi się pod spodem. I tak, majtki też były fancy, wszystko jest fancy w tym poście.
THE PLAYER - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Wildcat - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku celebrity's best friend: Remi & Paige Druhenka - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Nawiedzam nawiedzony hotel Surfuję nie tylko po internecie Podziwiam wulkan z bliska Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym I don't need to hang my stocking HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Kontaktuję się z obcymi w symulatorze statku kosmicznego I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! Call my name temat miesiąca - wrzesień I AM MACHINE, I NEVER SLEEP WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? For all mankind ROLLING IN THE DEEP Sej łaaat? YO VIVO ENTRE LAS FLORES - ISLAND PODRÓŻNIK WIERZĘ W JEDI Weekendami wyjeżdżam w Bieszczany SINGIEL ZNAM WIĘCEJ NIŻ 3 JĘZYKI BUJAM SIĘ DO ROCKA JESTEM ECO ZŁOTA RĄCZKA Społecznik Gram w kosza wyginam się do twistera Noszę dwie różne skarpetki Patrzę na świat przez różowe okulary ROBINSON CRUSOE GOOGLE ME CRAZY IN LOVE DIGITAL LOVE SWIPE RIGHT FRIENDZONE CZTERY ŁAPY TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE BEACH BITCH UGLY NAKED GUY #CZYSTEHOPEVALLEY DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM RACZEK NIEBORACZEK KING OF THE JUNGLE
mów mi/kontakt
paula
a
Awatar użytkownika
nauczycielka plastyki w podstawówce, mama dla wszystkich roślin, zakochana w każdym faceci, który poświęci jej chociaż minimum uwagi, uwielbia robić na drutach w wolnych chwilach oglądając przy tym kulinarne programy
25
170

Post

Laura z pewnością z chęcią posłuchałaby o jego przygodach, anegdotach i podróżach, bo zawsze była tym zafascynowana, jednak los niestety chciał, że utknęła w tej małej mieścinie. Czasami chciała żyć tak jak jej rodzice, nie przejmując się nikim, ani niczym, ale jednocześnie za bardzo kochała swoją rodzinę, przyjaciół i pracę, aby rzucić to wszystko i wybrać się w nieznane. Poza tym, jeśli już miałaby to zrobić to przydałby się jej towarzysz, albo może towarzyszka, a do tej pory nikt taki nie stanął na jej drodze.
- Myślę, że to na spokojnie da się zrobić. Nawet nie wyobrażasz sobie jak wielkie są te imprezy i pewnie nikt by nie zauważył. Chyba, że jesteś dzieciakiem, który miał takie imprezy to wtedy doskonale zdajesz sobie z tego sprawę - uniosła brwi do góry, spoglądając na Yannisa. Kto wie, może to syn kogoś mocno wpływowego, albo sam jest taką osobą? Nigdy nie wiadomo! - Na początku trochę oklepane, ale Hiszpania? - Barcelona i Madryt były chyba jednymi z miast na szczycie listy miast, które MUSI kiedyś zobaczyć. Sztuka, kultura i architektura tych miejsc jest niesamowita, a zdjęcia i relacje z internetu nie robią nawet w połowie takiego wrażenia, jak na żywo.
A wianki totalnie mogła pomóc mu zapleść, bo była dosłownie mistrzynią. Była to jedna z niewielu rzeczy, którą nauczyła ją jej mama, znała nawet kilka sposób! Szkoda, że nie pokazała jej jak obsłużyć pralkę i musiała sama do tego dochodzić, gdy w końcu wyprowadziła się na swoje.
Jego kolejna propozycja zmroziła krew w żyłach Laury, bo o ironio, bała się wody i praktycznie nigdy do niej nie wchodziła, niezależnie od tego czy był to ocean, czy basen. Może jedynie zanurzyła kostki od czasu do czasu, gdy już wybierała się na plażę. - Nie, nigdy - pokręciła głową, z niepewnością spoglądając na ten basen. - Właściwie to nie umiem pływać - uśmiechnęła się trochę nerwowo. Może najwyższa pora to zmienić?

Yannis Blackwood
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Kontaktuję się z obcymi w symulatorze statku kosmicznego Nawiedzam nawiedzony hotel Surfuję nie tylko po internecie Podziwiam wulkan z bliska BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER ROLLING IN THE DEEP I killed Laura Palmer TYP OSOBOWOŚCI: ANIMATOR LGBT+ ARTYSTA PSIARZ Mój dom przypomina dżunglę Robię na drutach DIGITAL LOVE The Second Best FEAR FACTOR Sense8
mów mi/kontakt
alutka
a
Awatar użytkownika
rozwodnik, elektryk, a do tego podróżnik, który bajeruje ładne panie w okolicy. Tak naprawdę lubi bardziej Franky, ale ona go coś nie za bardzo.
30
189

Post

Kto wie, może nawet będzie miała okazję! Chociaż musiało to w jakiś sposób naturalnie wystąpić w rozmowie, bo Yannis jednak nie należał do osób, które zasypywały innych historiami o swoich światowych podbojach, nie chciał robić z siebie niemiłego chwalipięty. I w sumie, on też nie zaczynał podróżami w Alpy, czy Himalaje, tylko właśnie łapaniem stopa i wędrowaniem po Ameryce, a do tego nie trzeba było mieć jakiegoś ogromnego budżetu. I podróże wcale nie muszą się ciągnąć przez cały rok, można spróbować jakoś je wcisnąć, między swój zapchany kalendarz… co też możliwe że kiedyś jej powie. Ale on był facetem, więc podróże stopem były dla niego trochę mniej straszne, niż dla dziewczyny. Chociaż też mógł zostać okradziony lub zabity, co nie…
- No w sumie… jak się dobrze wyśpisz to spokojnie możesz ujść za dwunastolatkę - przyznał, bo w sumie Zoey faktycznie miała taki baby facet i trochę niepoważnie wyglądała, jak ją stylizowali na super dorosną na czerwonym dywanie. Chociaż no, nie wiedział ile miała lat, może faktycznie tyle? No nie jemu osądzać.- O tak, załapałem się na ten festiwal w którym ludzie obrzucają się pomidorami.. Powiem ci szczerze, sok z pomidora w oku to nic przyjemnego - przyznał i skrzywił się - za to fantastyczna atmosfera w klubach i generalnie na mieście, ludzie bardzo otwarci i dobrze wspominam te rejony. Wylądowałem niedaleko Barcelony- wyjaśnił, uśmiechając się na samo wspomnienie. - Ale jeśli chodzi o kuchnię, Włochy i Neapol z nimi wygrywają - przyznał, bo cóż, tamtejsza pizza i makarony… no poezja po prostu. Aż zgłodniał! Ale na festynach zwykle są jakieś zapiekanki i inne hot dogi, a takiemu jedzeniu do końca nie ufał. Zresztą, zaraz mieli iść do wody, a nie powinno się jeść przed, czy jakoś tak ten przesąd brzmiał.
A przynajmniej mieli pójść, bo prawdę mówiąc jej wyznanie go zaskoczyło - o kurde. No dobra.. .to trzeba coś zrobić, żebyś nie straciła na tym doświadczeniu… i spróbowała surfowania. Nie pozwolę ci się utopić. Ufasz mi? - zapytał, jak już przez kilka chwil sobie porozkminiał jak to zrobić - obcemu facetowi na festynie, który kojarzy ci się z Kate Moss - doprecyzował, z rozbawieniem, bo jednak ich znajomość póki co była bardzo powierzchowna.
THE PLAYER - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Wildcat - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku celebrity's best friend: Remi & Paige Druhenka - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Nawiedzam nawiedzony hotel Surfuję nie tylko po internecie Podziwiam wulkan z bliska Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym I don't need to hang my stocking HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Kontaktuję się z obcymi w symulatorze statku kosmicznego I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! Call my name temat miesiąca - wrzesień I AM MACHINE, I NEVER SLEEP WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? For all mankind ROLLING IN THE DEEP Sej łaaat? YO VIVO ENTRE LAS FLORES - ISLAND PODRÓŻNIK WIERZĘ W JEDI Weekendami wyjeżdżam w Bieszczany SINGIEL ZNAM WIĘCEJ NIŻ 3 JĘZYKI BUJAM SIĘ DO ROCKA JESTEM ECO ZŁOTA RĄCZKA Społecznik Gram w kosza wyginam się do twistera Noszę dwie różne skarpetki Patrzę na świat przez różowe okulary ROBINSON CRUSOE GOOGLE ME CRAZY IN LOVE DIGITAL LOVE SWIPE RIGHT FRIENDZONE CZTERY ŁAPY TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE BEACH BITCH UGLY NAKED GUY #CZYSTEHOPEVALLEY DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM RACZEK NIEBORACZEK KING OF THE JUNGLE
mów mi/kontakt
paula
a
Awatar użytkownika
nauczycielka plastyki w podstawówce, mama dla wszystkich roślin, zakochana w każdym faceci, który poświęci jej chociaż minimum uwagi, uwielbia robić na drutach w wolnych chwilach oglądając przy tym kulinarne programy
25
170

Post

Jako nauczycielka miała zdecydowanie o wiele mniejsze możliwości, jeśli chodzi o wciśnięcie podróży w swój grafik, bo jednak w szkole musiała być praktycznie codziennie, nie licząc różnych chorobowych czy pojedynczych świąt. Na razie najdalszą podróż na jaką mogła sobie pozwolić to wyprawa do Miami na imprezę w nadchodzący weekend, co i tak pewnie się nie stanie, bo jej koleżanki w większości miały już dzieci, mężów i wolały wybrać się na iced latte i ploteczki, niż imprezę z prawdziwego zdarzenia. Albo cokolwiek ciekawszego, byle nie kawa i plotki. Jak można w ogóle prowadzić takie życie?
Parsknęła śmiechem, słysząc jego komentarz na temat jej wieku. - W sumie, raz w szkole wzięli mnie za zagubioną nastolatkę, a niektórzy rodzice na zebraniach rodzicielskich nadal nie wierzą, że to ja uczę ich dzieci. - czasami bywało to irytujące, gdy wciąż pytali o dowód w czasie kupowania alkoholu, ale co zrobić? Zoey faktycznie ma taką buźkę i dorosłe lub maks seksowe outifty po prostu mi do niej nie pasują, więc totalnie się zgadzam z Tobą. - Zazdroszczę ci nawet tego soku z pomidora w oku - westchnęła ciężko, żałując, że prawdopodobnie nigdy nie będzie jej dane być częścią tego festiwalu. Ani nie będzie mogła przejść się uliczkami Madrytu czy Barcelony, podziwiając architekturę. - Chyba jednak nie chcę wiedzieć, bo boli mnie to, że ja tam nigdy nie byłam - zaśmiała się. Niestety, jej rodzice zabierali ich wszystkich do lasu, robiąc jakieś obozy przetrwania, więc nigdy nie miała okazji pojechać na wakacje typu leżenie na plaży za dnia, imprezowanie w klubach wieczorami. - Coo, Włochy też zaliczyłeś? Okej, oficjalnie chcę cię poinformować, że w następną podróż jadę z tobą, niezależnie od tego, czy jesteś seryjnym mordercą czy nie - oznajmiła poważnie, kiwając przy tym głową. Ciężko było patrzeć na to jak inni żyją jej wymarzonym życiem!
Zmarszczyła brwi, przyglądając się uważniej Yannisowi. - Obiecujesz, że na to nie pozwolisz? Bo najpierw umrę ze strachu, a potem dopiero się utopię - próbowała się zaśmiać, ale w sumie mówiła całkiem poważnie. - To jaki masz plan, Moss? - bo jeśli to było wepchnięcie jej na deskę i powiedzenie, żeby ufała instynktom to ona odpada!

Yannis Blackwood
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Kontaktuję się z obcymi w symulatorze statku kosmicznego Nawiedzam nawiedzony hotel Surfuję nie tylko po internecie Podziwiam wulkan z bliska BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER ROLLING IN THE DEEP I killed Laura Palmer TYP OSOBOWOŚCI: ANIMATOR LGBT+ ARTYSTA PSIARZ Mój dom przypomina dżunglę Robię na drutach DIGITAL LOVE The Second Best FEAR FACTOR Sense8
mów mi/kontakt
alutka
a
Awatar użytkownika
rozwodnik, elektryk, a do tego podróżnik, który bajeruje ładne panie w okolicy. Tak naprawdę lubi bardziej Franky, ale ona go coś nie za bardzo.
30
189

Post

To prawda, trochę! Bo jednak tu miała wakacje, tu jakieś ferie, tu jeszcze coś. Ale może po prostu Yannis był takim człowiekiem, który zawsze widział szklankę do połowy pełną, a nie pustą i dlatego zamiast widzieć negatywy, od razu szukał rozwiązania. Bo przecież ferie i wakacje to także przygotowywanie lekcji i zajęć, to także czasami wycieczki i wyjazdy razem z dzieciakami, albo jakieś inne korki, czy szkoła letnia, w trakcie której dzieciaki starają się poprawić oceny i zacząć legalnie nową klasę ze swoim rocznikiem. A przynajmniej tak jest w amerykańskich filmach, więc trochę im wierzę. A co do samej Laury, na pewno powinna trochę wrzucić na luz, bo szybko się wypali w tej robocie…. a jest to w końcu praca dość ciężka, obcowanie z tyloma dzieciakami i tyloma klasami dzień w dzień jest bardzo wyczerpujące, głównie psychicznie… ale póki dopiero co się dowiedział co robi w życiu.
- Uczysz dzieci? Fajnie, a czego? - zapytał, ciekaw czy poda mu prawdziwą informację, czy jednak podepnie ją pod fałszywe nazwisko i powie, że to jakaś szkoła dla szpiegów, czy coś.- Ale naprawdę wyglądasz młodo. Ale to dobrze, inaczej nie mogłabyś się zakradać na imprezy dla dzieci - dodał, z rozbawieniem i zaśmiał się cicho. I no, w Stanach to w ogóle, pytają aż do 21 roku życia, więc może ją jeszcze czekać sporo pokazywania!
- Więc masz plan na przyszły miesiąc, sprawić żeby sok z pomidora znalazł się w Twoim oku. Zawsze możesz sama zorganizować małą bitwę pomidorową z kimś - zaproponował, z rozbawieniem. A potem uśmiechnął się, nieco przepraszająco, że ją trochę zasmucił. - Jeśli chcesz tam pojechać to nic nie stoi na przeszkodzie. Musisz tylko opracować jakiś plan i go zrealizować. Może w następne wakacje, a może w jakieś ferie? - zaproponował, bo zdecydowanie był człowiekiem czynu, a nie gdybania. I prawdę mówiąc, nie był typem, który leżał na plaży, a potem leciał do klubu, lubił się trochę powłóczyć po okolicy. Najfajniejsze miejsca się znajdowało, jak się trochę zeszło ze szlaku turystycznego. A już na pewno najsmaczniejsze knajpy. I jednak mieszkali na Florydzie, kluby i leżenie na plaży mieli tutaj.
- Wiesz, nie powiem nie, zawsze fajnie mieć kompana - przytaknął - byłaś kiedyś w Portugalii? O, a może coś z Ameryki Południowej? - no tak podrzucił, wstępne propozycje, bo zdecydowanie nie był mordercą, za to podróżnikiem który dawno nigdzie nie był już tak! Inna sprawa, że będzie to musiał być krótki wypad, bo jego ojciec miał problemy ze zdrowiem i Yannis nie mógł za bardzo się oddalać, ale z jej pracą to się idealnie skomponuje.
- Nie, na pewno nie pozwolę. No i znam w razie czego wszystkie zasady pierwszej pomocy, pracuję na budowach i zaliczyłem wiele kursów BHP - przyznał z rozbawieniem. A potem poszedł wziąć jedną z desek i razem z nią podszedł na skraj fali - okej, teraz wyskakujemy z butów - zdecydował, bo w sumie nie musieli się nawet przebierać w te wdzianka, na to co planował. Bowiem ułożył deskę na płyciźnie, trzymając ją jedną stopą. - No chodź Kate, spróbujesz surfowania - zdradził, bo co z tego, że woda ledwo sięgała jej do stóp, jest deska? Jest! Jest fala? Jest! Zamierzał też ją złapać za rękę i pomóc ustać na tej desce, bo jednak trochę pewnie będzie kołysać…. ale co to za surfowanie bez wyzwania!
THE PLAYER - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Wildcat - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku celebrity's best friend: Remi & Paige Druhenka - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Nawiedzam nawiedzony hotel Surfuję nie tylko po internecie Podziwiam wulkan z bliska Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym I don't need to hang my stocking HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Kontaktuję się z obcymi w symulatorze statku kosmicznego I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! Call my name temat miesiąca - wrzesień I AM MACHINE, I NEVER SLEEP WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? For all mankind ROLLING IN THE DEEP Sej łaaat? YO VIVO ENTRE LAS FLORES - ISLAND PODRÓŻNIK WIERZĘ W JEDI Weekendami wyjeżdżam w Bieszczany SINGIEL ZNAM WIĘCEJ NIŻ 3 JĘZYKI BUJAM SIĘ DO ROCKA JESTEM ECO ZŁOTA RĄCZKA Społecznik Gram w kosza wyginam się do twistera Noszę dwie różne skarpetki Patrzę na świat przez różowe okulary ROBINSON CRUSOE GOOGLE ME CRAZY IN LOVE DIGITAL LOVE SWIPE RIGHT FRIENDZONE CZTERY ŁAPY TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE BEACH BITCH UGLY NAKED GUY #CZYSTEHOPEVALLEY DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM RACZEK NIEBORACZEK KING OF THE JUNGLE
mów mi/kontakt
paula
ODPOWIEDZ