a
Awatar użytkownika
<3
00
000

Post

eventzjazd pontonowy
W tej lokacji możesz zdobyć jedną odznakę:
uwielbiam zjeżdżalnie wodne

Napisz przynajmniej trzy posty fabularne o długości minimum 1500 znaków i zgłoś się po odznakę w odpowiednim temacie.

Obrazek
The Best Coder of 2020 WŁADZA BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! SEX TELEFON - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" LILY OF THE VALLEY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" TRUST ME, I'M A DOCTOR! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BARANEK SHAUN - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!"
mów mi/kontakt
administrator
Stuart Hill
a

Post

007.
Wbrew pozorom Stuart lubił wszelkie atrakcje i imprezy organizowane w Hope Valley, to właśnie one go tutaj przyciągały i nie chodziło tutaj tylko o to, że mógł poznać jakieś ciekawe osoby czy podrywać jakieś panienki bo to ostatnie zdecydowanie nie było już od dłuższego czasu w jego głowie. Zaczynał się chyba powoli zmieniać, albo po prostu starzeć. Obawiał się, że niedługo nawet nie spojrzy na żadną dziewczynę a jego myśli będzie zaprzątać tylko jedna czarnowłosa dziewczyna, której uśmiech oczarował go już te 5 lat temu gdy ją poznał. Teraz chciał to wszystko naprawić. W koszulce, która luźno wisiała na jego ramionach (oczywiście była ona odpięta) i w ciemnych krótkich spodenkach pojawił się na imprezie, rzucając uroczy uśmiech w kierunku mijanych dziewczyn, jednak na żadnej nie zawiesił dłużej spojrzenia niż to było konieczne. Miał po cichu nadzieję, że spotka tutaj dziewczynę na której mu zależało chyba najbardziej i z którą będzie mógł spędzić czas. Dowiedział się, że Katie boi się wody więc wybrał dla niej najlepszą według niego atrakcję. Znalezienie jej zdecydowanie nie było takie łatwe, zwłaszcza w tłumie tych wszystkich ludzi, ale na jego szczęście udało mu się dojrzeć kruczoczarne włosy, delikatny uśmiech pojawił się na jego ustach gdy skierował do niej kroki dzielnie wymijając wszystkich mijanych ludzi.
- Mam Cię - mruknął prosto do ucha Katie stając prosto za nią, tak że mogła poczuć bijące ciepło od jego ciała i jego gorący oddech na swojej szyi, gdy ten nachylił się delikatnie ku niej. Uśmiech nie schodził z jego twarzy gdy ta odwróciła się do niego przodem, nie zwracał nawet uwagi na jej zdziwioną minę, albo jej brak i chwycił ją za rękę ciągnąć za sobą w kierunku zjazdu pontonami.
- Szukałem kogoś kto ze mną zjedzie pontonem i znalazłem Ciebie, czyż to nie szczęśliwy przypadek? - zapytał ustawiając się w kolejce do owej zabawy, nie zwracając uwagi na to, że przecież Katie boi się wody. Będzie on przy niej, więc tak naprawdę to nie ma się czego bać.

Katie Harrington
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
Opiekuję się małym pięcioletnim Ethanem, a między czasie gotuję oraz piekę w hotelu.
25
169

Post

#27 Outfit

Ogółem to fajnie, że takie atrakcje były w naszym mieście, zawsze to było coś nowego oraz ciekawego, jednak takiego miejsca jak te oraz poprzednie na którym, byłam to omijałam szerokim łukiem. Po za tym nie chciałam być ponownie morka, ponieważ potem obiecałam dla Ethana, że zabiorę go na tutejsze piłeczki, które on tak kocha, kiedyś chciałam je nawet dla niego kupić, ale z racji też że tak szybko rośnie to jednak wolę zabrać go do takich miejsc. Jedną możliwością wyjścia z tego wszystkiego, było przejście obok tej głupiej atrakcji. Nie wiem co takiego ludzie w niej widzą, jest na tyle okropna oraz niebezpieczna, że aż ciarki mam na samą myśl że tak mam wejść. Dlatego dość szybko przemieszczałam się między tłumem, aby wyjść i usunąć to z pamięci. Co jak co, ale to jest na serio okropne, ogółem woda jest okropna. Jednak cały plan poszedł gdzieś, kiedy wpadałam na Stuarta. Spięłam się cała, wiedziałam że już nie ucieknę i będę czuć się jak myszka utknięta w jakieś klatce. Zamknęłam oczy na chwilę, ale jednak te uczucie nie zniknęło. Dodatkowo zrobiłam wielkie oczy, kiedy zobaczyłam gdzie mnie on zabrał. Przecież on wie, że strasznie się tego boję. Próbowałam jakoś zatrzymać go, zastopować ale jednak on miał się mnie pociągnąć, w stronę kolejki.
- A..a.ale czemu ja? Masz wokół tyle dziewczyn, może nie podobnych do mnie, ale jednak. Zmień mnie na lepszy model - Mruknęłam widząc jak ta kolejka, ciągle się zmieniała. Zrobiłam się wręcz przeraźliwie blada na twarzy, przełknęłam ślinę, skacząc wszędzie wzrokiem, tylko nie na sam fakt ogromnej zjeżdżalni. Oddychałam głęboko, jakbym przebiegła jakiś maraton. A ciężko było mi oddychać z każdą sekundą kiedy byliśmy tam coraz bliżej.
- Duszno tu, nie wejdę tam. Nawet jeśli zaciągniesz mnie siłą na te koło - Przełknęłam ślinę, kręcą przeciwnie głową. Niech już teraz zemdleję, za nim przyjdzie nasza kolej. Bo jeszcze dwie pary i my będziemy tam wchodzić.

Stuart Hill
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! PEW! PEW! PEW! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Hope Valley ma głos! HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Uwielbiam zjeżdżalnie wodne Wskakuję do basenu z kulkami Kręcę bioderkami na kursie samby Na własnej tratwie dookoła świata Podziwiam wulkan z bliska Zajęcie trzeciego miejsca w evencie #czysteHopeValley I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! temat miesiąca - luty THE CHOSEN ONE BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales NOCNA ZMIANA ALL BY MYSELF MŁODY SCENARZYSTA PHONE ADDICTED UNIVERSAL PERSON ROLLING IN THE DEEP DUSZA TOWARZYSTWA Boje się wody JESTEM ZAKOCHANY/A MAM SYNA KARTA DUŻEJ RODZINY URODZONY LATEM PRACA W GASTRONOMII RAK BUJAM SIĘ DO POPU FAN FANTASTYKI ROMANTYK NIEWINIĄTKO DEVIL IN DISGUISE UZALEŻNIONY/A OD TELEFONU Gotuję lepiej od Magdy Gessler NA KAŻDĄ RĄCZKĘ LIST W BUTELCE I'M SO HIGH! #CZYSTEHOPEVALLEY ON, ONA I DZIECIAKI KSIĘŻNICZKA MONONOKE THE GREATEST SHOWMAN PRAWDA CZY WYZWANIE? UGLY NAKED GUY SING A SONG DOMOWE REWOLUCJE PIEROGIS BEACH BITCH THANK YOU FROM THE MOUNTAIN NOTHING BREAKS LIKE A HEART CAKE BOSS TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE FAMILY TIME HOME SWEET HOME ROBINSON CRUSOE MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN NOTHING LASTS FOREVER I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM NOC W WIĘZIENIU FRIENDZONE DIGITAL LOVE Like a virgin
mów mi/kontakt
leniwa klucha
Stuart Hill
a

Post

Nie uszło jego uwadze to, jak była ubrana i zdecydowanie w przeciwieństwie do innych zakrywała zbyt dużo, w zasięgu wzroku Stuart widział tylko kobiety w bikini, które pokazywały swoje wdzięki na lewo i prawo, ale tak naprawdę w tym momencie Hill miał tylko jedną dziewczynę przed oczami. Ciągnął ją właśnie za rękę w kierunku zjazdu pontonami, nawet gdy wiedział, że ta bała się wody, przecież to miała być tylko zabawa, a zjazd był do basenu, który nie był aż taki głęboki, więc naprawdę to nic jej nie groziło, zwłaszcza że była ona w jego towarzystwie. Przecież nie pozwoliłby na to, żeby coś się jej stało i mogła być pewna, że wyciągnie ją z odmętów piekielnej wody.
Stuart był wręcz w idealnym humorze, gdy tak rozglądał się dookoła, żeby co chwilę móc przenieść swoje jasne oczy na twarz Katie, udał nawet oburzenie na jej odmowę, ale doskonale wiedziała, że to nic tak naprawdę nie da bo on był upartym osłem. Ethan na pewno odziedziczył te cechę po swoim ojcu i ta wiedziała z czym ma do czynienia.
- Już za późno, chcę Ciebie - wyrzekł w jej stronę, lekkie ciarki przeszły po jego plecach razem z wypowiedzianymi tymi słowami i mówił je naprawdę szczerze, bo odkąd pojawił się w Hope Valley i ją spotkał nie mógł przestać o niej myśleć. Czyżby ponownie się w niej zakochał? Było to akurat bardzo prawdopodobne, bo chciał spędzać czas nie tylko ze swoim synem ale i także z nią, tak jakby wierzył, że mogą stworzyć idealną rodzinę. Szkoda tylko, że Stuart ani trochę nie był idealny, było mu wręcz bardzo daleko do tego.
- Oj przestań Katie, to tylko zjazd na pontonie i woda do pasa, nic złego Ci się nie stanie, uratuję Cię - wyrzekł, przesuwając rękoma po jej ramionach, gdyż w kolejce stał za nią, uśmiechnął się do niej pokrzepiająco, gdy ta spojrzała na jego twarz. Był pewien, że przecież nic złego nie może się stać. Gdy nadeszła ich kolej pierwszy wgramolił się do pontonu wyciągając rękę w kierunku Katie.
- Nie bądź tchórzem - rzekł jeszcze tylko uraczając ją swoim idealnym uśmiechem.

Katie Harrington
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
Opiekuję się małym pięcioletnim Ethanem, a między czasie gotuję oraz piekę w hotelu.
25
169

Post

Niestety, ale to był fakt że Ethan odziedziczył po nim tą cechę, przez co nie raz miałam z nim problem. Jednak ignorowałam ją, ale im starszy się robił ciężej było z tym wygrać. A ubrana byłam normalnie, ponieważ nie miałam w planie korzystać z tej atrakcji, chciałam jedynie przejść i wrócić do swojego domu. Jednak nie udało mi się, przez co teraz mam to co mam z nim. Westchnęłam zrezygnowana, teraz to nie widział żadnej z dziewczyn. A co potem? No właśnie, po za tym jestem okropna jeśli o takie atrakcje chodzi, bo ani mnie nie bawią ani nie fascynują. Więc nie wiem jaką on tam zabawę w tym wszystkim widzi.
- Nigdy nie jest za późno, aby uciec z jakiegoś miejsca - Mruknęłam, byłam wręcz gotowa przecisnąć się przez ten tłum, aby tylko uciec. Jednak kiedy byliśmy przy tym pontonie. tym bardziej odechciało mi się wszystkiego. To nie dla mnie, oddychałam głęboko aby jakoś się uspokoić. Nawet sam fakt, że będzie przy mnie w niczym mi nie pomagał.
- Chyba Tobie do pasa, jesteś wyższy niż ja. A ja panikuję jak nie czuję dna - Wydusiłam w końcu z siebie, widząc że jest już naprawdę nasza kolej, jedynie stałam jak kołek. Wyciągnięta ręka w niczym nie pomagała, nie mam nawet kapoku. Nic nie miałam, a to oznacza śmierć. Zadrżała mi dolna warga, a marudzenie ludzi próbowałam zignorować. Złapałam go niepewnie za rękę, przeżegnałam się w myślach. A tego normalnie nie robię, ponieważ byłam mało wierzącą osóbką. Wypuściłam powietrze z ust, zajęłam miejsce na tym pontonie. Jednak na tyle się bałam, że nie puściłam jego ręki. - Nienawidzę faktu, że mnie do tego zmusiłeś - Przysunęłam się do niego, na tyle ile tylko mogłam. A kiedy jeszcze tak spokojnie, zaczęliśmy zjeżdżać w dół. Ja jedynie ukryłam twarz w jego szyi. Zacisnęłam mocno swoje oczy, bojąc się je otworzyć, a nawet jeszcze nie jesteśmy na dole. Krzyknęłam kiedy poczułam, jak szybko zjeżdżaliśmy. Mocniej przez to do niego się przytuliłam. Praktycznie na niego wchodziłam, przez swoją panikę.

Stuart Hill
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! PEW! PEW! PEW! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Hope Valley ma głos! HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Uwielbiam zjeżdżalnie wodne Wskakuję do basenu z kulkami Kręcę bioderkami na kursie samby Na własnej tratwie dookoła świata Podziwiam wulkan z bliska Zajęcie trzeciego miejsca w evencie #czysteHopeValley I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! temat miesiąca - luty THE CHOSEN ONE BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales NOCNA ZMIANA ALL BY MYSELF MŁODY SCENARZYSTA PHONE ADDICTED UNIVERSAL PERSON ROLLING IN THE DEEP DUSZA TOWARZYSTWA Boje się wody JESTEM ZAKOCHANY/A MAM SYNA KARTA DUŻEJ RODZINY URODZONY LATEM PRACA W GASTRONOMII RAK BUJAM SIĘ DO POPU FAN FANTASTYKI ROMANTYK NIEWINIĄTKO DEVIL IN DISGUISE UZALEŻNIONY/A OD TELEFONU Gotuję lepiej od Magdy Gessler NA KAŻDĄ RĄCZKĘ LIST W BUTELCE I'M SO HIGH! #CZYSTEHOPEVALLEY ON, ONA I DZIECIAKI KSIĘŻNICZKA MONONOKE THE GREATEST SHOWMAN PRAWDA CZY WYZWANIE? UGLY NAKED GUY SING A SONG DOMOWE REWOLUCJE PIEROGIS BEACH BITCH THANK YOU FROM THE MOUNTAIN NOTHING BREAKS LIKE A HEART CAKE BOSS TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE FAMILY TIME HOME SWEET HOME ROBINSON CRUSOE MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN NOTHING LASTS FOREVER I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM NOC W WIĘZIENIU FRIENDZONE DIGITAL LOVE Like a virgin
mów mi/kontakt
leniwa klucha
Stuart Hill
a

Post

Nie miała nawet minimalnej szansy na ucieczkę, przecież Stuart doskonale wiedział gdzie ta mieszka i gdyby ta nagle mu gdzieś postanowiła zniknąć to prędzej czy później pojawiłby się pod jej domem. Zresztą ona tak naprawdę to chciała spędzić z nim czas, ale jeszcze o tym nie wiedziała. Wywrócił teatralnie oczami na jej słowa.
- Wiem gdzie mieszkasz, jak chcesz, żebym nawiedzał Cię w nocy przez kolejne noce, to proszę bardzo - wyrzekł w jej stronę z zadziornym uśmiechem na ustach. Dawny Stuart zapewne byłby do tego skłonny, ale teraz Hill powoli stawał się prawdziwym mężczyzną, a może po prostu wmawiał sobie, że chce się nim stać? Na pewno Katie jak i ich syn miał na niego wpływ i chciał polepszyć stosunki z matką jego dziecka.. tak przecież powinno być, czyż nie? W tym momencie Katie była po prostu na niego skazana czy tego chciała czy nie i nawet gdy żałował, że nie było tutaj Ethana bo było to idealne miejsce dla dziecka, to jednak cieszyło go to, że czarnowłosa dała się skusić na rozrywkę. Zaśmiał się delikatnie na jej słowa, zdecydowanie Harrington była urocza gdy panikowała i w duchu chłopak to przyznał, mógłby tak patrzeć na nią cały dzień jak uciekała wzrokiem na bok czy usilnie próbowała uciec z jego zasięgu, nie tym razem moja droga!
- Nie bój się, pomogę Ci się wydostać, kurduplu - było to oczywiście wypowiedziane pieszczotliwie w jej kierunku, wiedziała że przy nim tak naprawdę nic jej nie groziło i miał nadzieję, że nadal żywiła do niego chociaż krztynę zaufania.
- Będzie fajnie, zobaczysz - puścił w jej stronę jeszcze oczko zanim wystartowali. Chciało mu się nawet śmiać, gdy dziewczyna tak po prostu przylgnęła do niego i objął ją ręką w pasie, przyciągając do siebie, żeby ta mogła poczuć się jeszcze bardziej bezpiecznie. Pęd, był dość szybki i do tego zjeżdżali z nawet sporej górki, więc Stuart czuł wiatr we włosach i było to wręcz niesamowite przeżycie, nawet gdy Harrington uczepiła się niego tak, że ledwo co mógł oddychać. Z chlustem wpadli do wody. Oczywiście pęd był spory, a do tego uczepiona jego czarnowłosa nie pomagała i oboje wylądowali w chłodnej wodzie. Na szczęście nie było tutaj aż tak głęboko i ten wyczuł grunt pod stopami.

Katie Harrington
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
Opiekuję się małym pięcioletnim Ethanem, a między czasie gotuję oraz piekę w hotelu.
25
169

Post

No nie miała szans na ucieczkę, przez co czułam się tutaj jak myszka, która została wygnana do kąta przez kota, czyli Stuarta. Nie podoba mi się to, ale jednak nic nie mogłam z tym zrobić. Przez co byłam na spalonej pozycji. A to czy chcę z nim spędzać czas, to inna całkowicie sprawa. I jak na razie sama nie wiedziałam, czy chce z nim korzystać z atrakcji. Jednak Noah jest na mnie zły, a ja nie lubię samotności, więc Stuart w tej chwili wcale nie był taki zły.
- Ja też wiem gdzie teraz mieszkasz, nie pobawisz się w Myers'a z nożem. Cóż wielka szkoda, może przez to wpadałabym Ci ponownie w ramiona - Westchnęłam, chociaż jakby takie coś odwalił. Pewnie by dostał czymś w głowę, ponieważ bym się broniła, nie? No własnie dlatego ze mną trzeba. ostrożnie. Inaczej może się trafić do szpitala i potem mieć coś zszywane. - Nie jestem kurduplem - Uśmiechnęłam się w jego stronę, pokazałam język. W sumie trochę to poprawiło mi humor. Przez co trochę o tym wszystkim zapomniałam, nawet poczułam się lepiej i może trochę pewniej. Po za tym lepiej, aby na serio mnie trzymał. Inaczej skończy się to źle, tak źle że nawet sam Hill by tego sobie nie marzył. Przecież to nie moja wina, że się do niego tak przytuliłam. Strach przed wodą był o wiele większy, zwłaszcza jak ktoś się naprawdę tego bał i nie chciał umrzeć, po jego głupim pomyśle. Krzyknęłam kiedy poczułam, że już lecimy. Serio to było tak szybkie, że dopiero po paru sekundach, ogarnęłam że byłam w wodzie.
- Wyciągnij mnie, wyciągnij! Czuję że zaraz tutaj się utopię, wyciągnij - Pisnęłam głośno, ludzie na pewno zwrócili uwagę na taką wariatkę jak ja, która przy tak małej wysokości wody, potrafiła wpaść w panikę i nie mogła sama z tego wyjść. Woda to woda, zwłaszcza bez kapoku to największe zło. Już nie fakt tego, że będę zmokłą kurą.
- Stuart! Nie patrz się tak na mnie, tylko mi pomóż albo mnie trzymaj - Poprosiłam już nieco bardziej spokojnie, ale nadal nie ufałam, niczemu ani nikomu. Po prostu chcę już z tego wyjść, Po za tym chcę jeszcze przyjść z Ethanem, może nie na to, ale na jakieś inne bezpieczniejsze atrakcje.

Stuart Hill
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! PEW! PEW! PEW! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Hope Valley ma głos! HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Uwielbiam zjeżdżalnie wodne Wskakuję do basenu z kulkami Kręcę bioderkami na kursie samby Na własnej tratwie dookoła świata Podziwiam wulkan z bliska Zajęcie trzeciego miejsca w evencie #czysteHopeValley I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! temat miesiąca - luty THE CHOSEN ONE BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales NOCNA ZMIANA ALL BY MYSELF MŁODY SCENARZYSTA PHONE ADDICTED UNIVERSAL PERSON ROLLING IN THE DEEP DUSZA TOWARZYSTWA Boje się wody JESTEM ZAKOCHANY/A MAM SYNA KARTA DUŻEJ RODZINY URODZONY LATEM PRACA W GASTRONOMII RAK BUJAM SIĘ DO POPU FAN FANTASTYKI ROMANTYK NIEWINIĄTKO DEVIL IN DISGUISE UZALEŻNIONY/A OD TELEFONU Gotuję lepiej od Magdy Gessler NA KAŻDĄ RĄCZKĘ LIST W BUTELCE I'M SO HIGH! #CZYSTEHOPEVALLEY ON, ONA I DZIECIAKI KSIĘŻNICZKA MONONOKE THE GREATEST SHOWMAN PRAWDA CZY WYZWANIE? UGLY NAKED GUY SING A SONG DOMOWE REWOLUCJE PIEROGIS BEACH BITCH THANK YOU FROM THE MOUNTAIN NOTHING BREAKS LIKE A HEART CAKE BOSS TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE FAMILY TIME HOME SWEET HOME ROBINSON CRUSOE MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN NOTHING LASTS FOREVER I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM NOC W WIĘZIENIU FRIENDZONE DIGITAL LOVE Like a virgin
mów mi/kontakt
leniwa klucha
Stuart Hill
a

Post

I to mu się w tym najbardziej podobała, w tym momencie Katie była zdana tylko i wyłącznie na jego łaskę i to on decydował kiedy postanowi ją wypuścić ze swoich sideł, a musiała wiedzieć, że to nie nastanie tak szybko jak mogłaby się spodziewać. Chciał spędzić z nią czas nawet gdyby ta miała panikować we wodzie. Z tamtych wakacji wiedział, że ta nigdy nie chciała wejść do wody i nawet dociekał czasami dlaczego, ale nigdy nie chciała mu powiedzieć, z czasem po prostu przestał o to pytać. Co nie oznacza, że wcale nie jest ciekawy tego dlaczego czarnowłosa tak panicznie się bała wody, nawet gdy miała grunt, woda zapewne sięgała jej do szyi ale widocznie nawet to było powodem dla jej paniki.
- Myersa? Ktoś naoglądał się chyba za dużo horrorów, chociaż nie powiem, że to dość ciekawy motyw. Muszę go kiedyś wykorzystać - rzucił z zadziorną nutką w głosie w jej stronę i roześmiał się delikatnie na jej oburzenie. Musiał przyznać, że nadal była urocza i to mu się w niej tak cholernie podobało, że nie mógł przez dłuższy moment oderwać od niej spojrzenia, nawet gdy zjeżdżali i ta siedziała wtulona w niego trzęsąc się niczym te małe pieski, które ludzie wkładają do torebek. Gdy znaleźli się w wodzie, to Stuart nie miał żadnego problemu, żeby wydostać się na powierzchnię, wbrew pozorom potrafił doskonale pływać, odgarnął rękoma włosy do tyłu, tak żeby nie zasłaniały mu widoku gdy pod wpływem wody opadły na twarz, zaśmiał się z jej paniki kręcąc delikatnie głową na boki. Zmniejszył dzielącą ich odległość bez żadnego problemu i ułożył swoje ręce na biodrach dziewczyny tak, żeby mogła swój ciężar oprzeć na nim.
- Mam Cię, Ty panikaro - wyrzekł i teraz on pokazał jej język jak tylko zobaczył oburzenie na jej twarzy, przez moment stali tak we wodzie czekając.. no właśnie na co? Na cud?
- Zabieram Cię na inną atrakcję, ten dzień będzie nasz - puścił jej oczko i chwycił za rękę ciągnąc w kierunku wyjścia z basenu, oczywiście pomógł jej się tam bezpiecznie dostać i gdy stali na względnie suchym lądzie, ten nie dał jej uciec, tylko objął w pasie przyciągnął do siebie i ruszyli dalej zwiedzać wyspę!

Katie Harrington
zt x2
mów mi/kontakt
ODPOWIEDZ