a
Awatar użytkownika
<3
00
000

Post

eventbasen z kulkami
W tej lokacji możesz zdobyć jedną odznakę:
Wskakuję do basenu z kulkami

Napisz przynajmniej trzy posty fabularne o długości minimum 1500 znaków i zgłoś się po odznakę w odpowiednim temacie.

Obrazek
The Best Coder of 2020 WŁADZA BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! SEX TELEFON - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" LILY OF THE VALLEY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" TRUST ME, I'M A DOCTOR! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BARANEK SHAUN - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!"
mów mi/kontakt
administrator
a
Awatar użytkownika
Właśnie przejął rodzinny hotel i resztę nielegalnych interesów przez co nie może spać po nocach ze stresu, ale kiedy przytula się do Mii zapomina o wszystkim.
29
178

Post

#27

Po dotarciu na wyspę wrócili jeszcze na chwilę do pokoju, żeby się odświeżyć i wysuszyć mokre włosy po nurkowaniu z delfinami. Pływanie zawsze trochę go męczyło i chociaż miał ochotę położyć się chociaż na chwilę z ramionami owiniętymi wokół drobnego ciała Mii, dał się od razu wyciągnąć na podbój wyspy. Widząc te wszystkie atrakcje dookoła nie miał pojęcia od czego zacząć. Dobrze, że miał w telefonie listę z której mógł wykreślać atrakcje na których już byli. Póki co miał wykreślone jedynie dwa punkty, a lista ani trochę nie malała, więc mieli wystarczająco dość atrakcji z których mogli korzystać przez dwa dni pobytu tutaj.
Najpierw jednak zabrał ją na coś do jedzenia, bo po takim wysiłku zawsze burczało mu w brzuchu. Zjedli jakiegoś hot-doga czy inną zapiekankę, żeby się za bardzo nie objeść co mogłoby się źle skończyć podczas przejażdżki na karuzeli. W tym czasie wybrał dla nich następną atrakcję. Basen z kulkami! Kiedy był dzieciakiem uwielbiał się w takim bawić, rzucać kulkami z kolegami i nurkować w nich, wciągając pod powierzchnię najładniejsze dziewczynki z klasy. Jako nastolatek zdarzyło mu się nawet pocałować kilka dziewczyn podczas takich zabaw. Ach, wspomnienia.
— Chodź, spodoba Ci się. — rzucił w stronę Mii, łapiąc ją za rękę i ruszyli w stronę basenu. Póki co nie zgubili się pod drodze, korzystając z porozwieszanych wszędzie tabliczek ze strzałkami. Po dotarciu na miejsce, podskoczył w miejscu, lądując na rozszerzonych nogach i otwartymi ramionami prezentując imponujących rozmiarów basen z plastikowymi klukami. — Ta-da! — zawołał wesoło, uśmiechając się do Mii najszerzej jak tylko potrafił. Wiedział, że chciała skorzystać ze wszystkich atrakcji, ale może miała w planach tę wielką kolejkę górską, a nie basen z kulkami? — Chodź, pościgamy się kto pierwszy przepłynie na drugi koniec basenu. — bez ostrzeżenia wziął dziewczynę na ręce i wskoczył z nią do basenu, śmiejąc się przy tym złośliwie.

Mia Walker
WŁADZA Prima Aprilis! celebrity's best friend: Raleigh & Kieran celebrity's best friend: Apollo & Gemini szczęśliwy numerek: twoja twarz brzmi znajomo Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku TOP OF THE TOP - numer 7 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Happy St. Patrick's Day! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 1 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! PEW! PEW! PEW! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Escape Room - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Moja Mazda to jest gwiazda, czeka na mnie ostra jazda - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Dobry PR - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Na własnej tratwie dookoła świata Pływam z delfinami Kręcę się na karuzeli Wskakuję do basenu z kulkami Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Kręcę bioderkami na kursie samby Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie Poznaję nową rzeczywistość w kinie 4D Niestraszny mi dom strachu Kontaktuję się z obcymi w symulatorze statku kosmicznego Podziwiam figury w podwodnym muzeum Jestem wystarczająco duży/a, by oglądać pokaz burleski Nawiedzam nawiedzony hotel Surfuję nie tylko po internecie Uwielbiam zjeżdżalnie wodne Podziwiam wulkan z bliska Zwiedzam muzeum przyrody morskiej Call me Captain Hope Valley Zajęcie drugiego miejsca w evencie #czysteHopeValley I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! All my dreams are you Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Ash - numer 1 na liście użytkowników z największą ilością odznak na rok forum! Mister hope valley 2021 Jeżdżę wodną kolejką HAVING FUN - za udział w evencie CoH! All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I'm just gonna keep on waiting I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking There upon the fireplace Santa Claus won't make me happy A toy on Christmas Day I just want you for my own Make my wish come true All I want for Christmas is you I won't ask for much this Christmas I won't even wish for snow Underneath the mistletoe Something's waiting no to pounce I won't make a list and send it To the North Pole for Saint Nick Hear those magic reindeer click All the lights are shining so brightly everywhere The sound of children's laughter Everyone is singing I hear those sleigh bells ringing This is all I'm asking for Największy śmieszek 2020 Hope Valley ma głos! Pumpkins scream in the dead of night I am the one hiding under your bed Aren't you scared? Royal couple 2021 TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - lipiec THE CHOSEN ONE INFLUENCER Z Archiwum X I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? Oh shit ODZNAKA POCIESZENIA DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP SPICE IT UP PHONE ADDICTED BOGATE CV Novel SCENARZYSTA NA DOROBKU devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I’M A LEGEND YOU IS KIND, YOU IS SMART, YOU IS IMPORTANT I killed Laura Palmer TUBYLEC Jestem numerologiczną piątką #TEAM_MARVEL HOROSKOP CHIŃSKI: PIES Chodzę na siłkę Gram w golfa Stołuję się na mieście boję się pająków #teamPepsi Rozrzutny WIELBICIEL FAST FOODÓW Piegusek mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Chodzę w adidasach Pływam Czarną Perłą Lubię młodszych W moim łóżku dużo się dzieje Nie lubię spać samemu PIJAM WHISKY WIELBICIEL SŁODYCZY TYP OSOBOWOŚCI: ANIMATOR SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA W ZWIĄZKU URODZONY WIOSNĄ MAM WŁASNY DOM YO VIVO ENTRE LAS FLORES - ISLAND JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU WYSPORTOWANY ZNAM 2 JĘZYKI PRACA W HOTELARSTWIE ŻARŁOK BARAN WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU JESTEM GRYFONEM Szukam wejścia do Narnii PSIARZ FAN DRESZCZOWCÓW BAJECZNIE BOGATY SEKSOHOLIK Cały dzień wiszę na telefonie z moim chłopakiem/moją dziewczyną I LOVE YOU, BABY! DANCING QUEEN Blues brothers Dzielny pacjent! Are you gonna be my girl? Like a virgin I'm Polish, kurwa! You Shouldn't Kiss Me Like This toss a coin to your witcher Takin' this one to the grave Okropne zatrucie FEAR FACTOR #CZYSTEHOPEVALLEY Pracownik na medal SMERF PRACUŚ STEVIE WONDER A TY CAŁUJ MNIE! SING A SONG I’M MOVING OUT! SZCZĘKI NA FALI THANK YOU FROM THE MOUNTAIN DUNGEONS & DRAGONS CAKE BOSS TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE FAMILY TIME ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ ROBINSON CRUSOE NOC W WIĘZIENIU IT WAS AN ACCIDENT! Miś tuliś
mów mi/kontakt
kiitty#9373
a
Awatar użytkownika
Adoptowana studentka biochemii, która dostała mieszkanie od rodziców, na życie zarabiając jako kelnerka w jednej z restauracji. Ma kapryśnego kota imieniem Luna, głowę pełną szalonych pomysłów i chaos w życiu, nad którym udaje jej się zapanować jedynie dzięki Billy'emu, któremu już dawno oddała serce na wyłączność.
23
165

Post

Reszta podróży statkiem minęła jej zadziwiająco szybko, chociaż pewnie po wszelkich atrakcjach, w których wzięli udział i tak wiele czasu im nie zostało. Nadal co prawda miała w głowie zjeżdżalnię, jak również pływanie z delfinami, które chyba stały się jednymi z jej ulubionych zwierząt, niemniej była gotowa na kolejne przygody, które miała jej zaoferować wyspa.
Szybko doprowadzili się do porządku w pokoju hotelowym, żeby przypadkiem nie latać po okolicy w przemoczonych ubraniach. Co prawda pewnie nikomu by to nie przeszkadzało, niemniej Mia wychodziła z założenia, że skoro osobiście nie chciałaby zająć miejsca na mokrej ławce, tak sama nie chciała do tego doprowadzać.
-Nie ma mowy, że pójdę dzisiaj spać, póki nie wypróbuję przynajmniej połowy z nich. Albo nie, ja chcę na wszystko - powiedziała, rozglądając się na około. Wcześniej myślała, że czuje się jak dziecko? Cóż, pomyliła się, bo to właśnie teraz obudziła się w niej wewnętrzna Mała Mi, jak w zwyczaju miał ją nazywać Jaemin.
-Wiesz, że zawsze lubiłam jedzenie w takich budkach? Nie wiem czemu, ale mam wrażenie, że jedzenie z nich smakuje znacznie lepiej - zauważyła, kiedy ostatecznie dokończyła swoją porcję. Co innego, że była głodna, ale naprawdę sądziła, że te przysmaki mają tutaj jakąś inną wartość smakową.
Dała się pociągnąć w kierunku pierwszej wybranej atrakcji. W takim stanie mogłaby pójść wszędzie, więc nie miało znaczenia, czy była to zjeżdżalnia, karuzela, czy dom strachów. Chociaż tu bywało różnie, to horrorów trochę się jednak obawiała.
-Mam nadzieję, że zdajesz sobie sprawę, że z tego nie wyjdę? - spojrzała na niego, by zaraz spojrzeć na basen wypełniony piłeczkami. Przecież to był istny raj.
Wydała z siebie cichy pisk, kiedy pociągnął ją w stronę zbiornika. Poczuła, jak kulki otaczają jej drobne ciało. To było jak miły, przyjemny i delikatny masaż.
-Zginiesz - powiedziała i lekko go odepchnęła, by dzięki temu zwiększyć swoje szanse na przepłynięcie jako pierwsza.

Billy Harrington
WŁADZA WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! celebrity's best friend: Cara & Joseph celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Kamala & Billy Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Panda na szczęście TOP OF THE TOP - numer 8 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! Prima Aprilis! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! Happy St. Patrick's Day! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 2 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! GHOSTBUSTER - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" w nocy dziś nie zaśnie nikt - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Moja Mazda to jest gwiazda, czeka na mnie ostra jazda - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Dobry PR - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Podziwiam wulkan z bliska Wskakuję do basenu z kulkami Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Kręcę bioderkami na kursie samby Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie Poznaję nową rzeczywistość w kinie 4D Niestraszny mi dom strachu Kontaktuję się z obcymi w symulatorze statku kosmicznego Podziwiam figury w podwodnym muzeum Jestem wystarczająco duży/a, by oglądać pokaz burleski Nawiedzam nawiedzony hotel Na własnej tratwie dookoła świata Surfuję nie tylko po internecie Zwiedzam muzeum przyrody morskiej Pływam z delfinami Call me Captain Hope Valley Zajęcie drugiego miejsca w evencie #czysteHopeValley I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! Love shot Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Brock - numer 2 na liście użytkowników z największą ilością odznak na rok forum! Cringe roku 2021 Spamer roku 2021 Miss hope valley 2021 Kręcę się na karuzeli Jeżdżę wodną kolejką I don't want a lot for Christmas I won't make a list and send it There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking Santa Claus won't make me happy A toy on Christmas Day I just want you for my own Make my wish come true All I want for Christmas is you I won't ask for much this Christmas I won't even wish for snow I'm just gonna keep on waiting To the North Pole for Saint Nick Uwielbiam zjeżdżalnie wodne Hear those magic reindeer click All the lights are shining so brightly everywhere The sound of children's laughter Everyone is singing I hear those sleigh bells ringing This is all I'm asking for Największy szczęściarz 2020 Hope Valley ma głos! Pumpkins scream in the dead of night I am the one hiding under your bed Aren't you scared? Something's waiting no to pounce HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Royal couple 2021 temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - lipiec BOGATE CV SPICE IT UP Z Archiwum X I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? Oh shit ODZNAKA POCIESZENIA DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP INFLUENCER I’M A LEGEND PHONE ADDICTED Novel WHEN WE WERE YOUNG BABYSITTER devine I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY boję się pająków WIELBICIEL HERBATY OGLĄDAM ŚMIESZNE KOTKI W INTERNECIE #TEAM_MARVEL zmarzluch Jeżdżę na rowerze lubię stroić choinkę boję się ciemności Mam słabą głowę WIELBICIEL SŁODYCZY Uzależniony od Netflixa Oszczędny Głaszczę obce psy Pijam gorącą czekolade Używam kosmetyków #naturelover Chodzę w bluzach mojego chłopaka Ustawiam piętnaście drzemek WIELBICIEL FAST FOODÓW SEKSOHOLIK TYP OSOBOWOŚCI: ANIMATOR WIERZĘ W LATAJĄCEGO POTWORA SPAGHETTI W ZWIĄZKU ADOPTOWANY URODZONY ZIMĄ MAM WŁASNY DOM JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU UCZULENIOWIEC STRZELEC WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU UZALEŻNIONY/A OD TELEFONU JESTEM GRYFONEM Szukam wejścia do Narnii KOCIARZ FAN FANTASTYKI FAN KOMEDII ROMANTYCZNYCH LEKKODUCH LEDWO WIĄŻĘ KONIEC Z KOŃCEM Śpię z przytulanką IT WAS AN ACCIDENT! OH NO, PERIOD Blues brothers Zaopiekuj się mną My fluffy best friend Like a virgin Love of cooking toss a coin to your witcher Koniara #CZYSTEHOPEVALLEY DANCING QUEEN NOC W WIĘZIENIU SING A SONG I’M MOVING OUT! CAKE BOSS TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE HOME SWEET HOME ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ ROBINSON CRUSOE MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN Miś tuliś
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
Właśnie przejął rodzinny hotel i resztę nielegalnych interesów przez co nie może spać po nocach ze stresu, ale kiedy przytula się do Mii zapomina o wszystkim.
29
178

Post

— Pójdziemy na wszystko. Mamy na to dwa dni, więc na spokojnie, kochanie. — uśmiechnął się, widząc jej dziecięcy entuzjazm. Oboje mieli jeszcze w sobie wewnętrzne dziecko, więc idealnie. Panny w jego wieku już raczej szukały stabilizacji, liczyły na ślub i dziecko, a on jeszcze chciał się bawić. Co prawda miał korzystać z życia sam, zaliczając laski w różnych miastach i krajach, ale teraz jedyne czego chciał to podróżować z dziewczyną którą miał przy swoim boku. Z nią chciał zwiedzać świat, bawiąc się przy tym jak dziecko. Musiał tylko poczekać z tym, aż skończy studia, żeby jej nie odciągać od nauki. Nie chciał, żeby potem żałowała, że przerwała edukację.
— Dlatego przez dwa dni stołujemy się tylko w takich budkach. — zapewnił, już myśląc co mogą zjeść na kolację. Raz na jakiś czas można, a romantyczną kolację mogą sobie zrobić po powrocie.
— Czyli chcesz spędzić tutaj dwa dni? Spoko, ja idę na pokaz burleski, a ty się baw w kulkach, kochanie. — zaśmiał się, pokazując jej język. Na pewno mu nie odpuści i nie dostanie jednak w tym basenie na cały weekend. Zawsze mogli do niego wrócić, a jeśli ładnie go poprosi, zdobędzie dla niej wielki dmuchany basen i wypełni go kulkami. Wszystko oczywiście będzie musiał zamontować na swoim podwórku, bo w jej mieszkaniu coś takiego się nie zmieści. Przy okazji będzie miał pretekst, żeby częściej u niego bywała. Jakby sama jego obecność nie wystarczyła, żeby z nim przebywać to jeszcze jej dołoży basen.
— Ej! — zawołał, wygrzebując się z kulek i ruszył za nią. Udało mu się ją dogonić dopiero w połowie. Złapał ją za nogę, przyciągając do siebie i rzucił się na nią przez co zakopali się jeszcze bardziej w kolorowych kulkach. — Jakie zginiesz, kochanie? Nie możesz się tak do mnie odzywać. — mruknął, zanim szybko ją pocałował. Uznajmy, że ich wyścig ma pauzę, którą wykorzysta na dekoncentrację jej pocałunkami, żeby zdobyć dzięki temu przewagę. Ale to za chwilę, bo póki co był zajęty czym innym. Oby tylko jakieś dzieciaki nie postanowiły sobie teraz pobawić w miejscu, gdzie byli schowani.

Mia Walker
WŁADZA Prima Aprilis! celebrity's best friend: Raleigh & Kieran celebrity's best friend: Apollo & Gemini szczęśliwy numerek: twoja twarz brzmi znajomo Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku TOP OF THE TOP - numer 7 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Happy St. Patrick's Day! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 1 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! PEW! PEW! PEW! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Escape Room - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Moja Mazda to jest gwiazda, czeka na mnie ostra jazda - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Dobry PR - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Na własnej tratwie dookoła świata Pływam z delfinami Kręcę się na karuzeli Wskakuję do basenu z kulkami Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Kręcę bioderkami na kursie samby Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie Poznaję nową rzeczywistość w kinie 4D Niestraszny mi dom strachu Kontaktuję się z obcymi w symulatorze statku kosmicznego Podziwiam figury w podwodnym muzeum Jestem wystarczająco duży/a, by oglądać pokaz burleski Nawiedzam nawiedzony hotel Surfuję nie tylko po internecie Uwielbiam zjeżdżalnie wodne Podziwiam wulkan z bliska Zwiedzam muzeum przyrody morskiej Call me Captain Hope Valley Zajęcie drugiego miejsca w evencie #czysteHopeValley I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! All my dreams are you Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Ash - numer 1 na liście użytkowników z największą ilością odznak na rok forum! Mister hope valley 2021 Jeżdżę wodną kolejką HAVING FUN - za udział w evencie CoH! All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I'm just gonna keep on waiting I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking There upon the fireplace Santa Claus won't make me happy A toy on Christmas Day I just want you for my own Make my wish come true All I want for Christmas is you I won't ask for much this Christmas I won't even wish for snow Underneath the mistletoe Something's waiting no to pounce I won't make a list and send it To the North Pole for Saint Nick Hear those magic reindeer click All the lights are shining so brightly everywhere The sound of children's laughter Everyone is singing I hear those sleigh bells ringing This is all I'm asking for Największy śmieszek 2020 Hope Valley ma głos! Pumpkins scream in the dead of night I am the one hiding under your bed Aren't you scared? Royal couple 2021 TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - lipiec THE CHOSEN ONE INFLUENCER Z Archiwum X I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? Oh shit ODZNAKA POCIESZENIA DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP SPICE IT UP PHONE ADDICTED BOGATE CV Novel SCENARZYSTA NA DOROBKU devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I’M A LEGEND YOU IS KIND, YOU IS SMART, YOU IS IMPORTANT I killed Laura Palmer TUBYLEC Jestem numerologiczną piątką #TEAM_MARVEL HOROSKOP CHIŃSKI: PIES Chodzę na siłkę Gram w golfa Stołuję się na mieście boję się pająków #teamPepsi Rozrzutny WIELBICIEL FAST FOODÓW Piegusek mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Chodzę w adidasach Pływam Czarną Perłą Lubię młodszych W moim łóżku dużo się dzieje Nie lubię spać samemu PIJAM WHISKY WIELBICIEL SŁODYCZY TYP OSOBOWOŚCI: ANIMATOR SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA W ZWIĄZKU URODZONY WIOSNĄ MAM WŁASNY DOM YO VIVO ENTRE LAS FLORES - ISLAND JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU WYSPORTOWANY ZNAM 2 JĘZYKI PRACA W HOTELARSTWIE ŻARŁOK BARAN WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU JESTEM GRYFONEM Szukam wejścia do Narnii PSIARZ FAN DRESZCZOWCÓW BAJECZNIE BOGATY SEKSOHOLIK Cały dzień wiszę na telefonie z moim chłopakiem/moją dziewczyną I LOVE YOU, BABY! DANCING QUEEN Blues brothers Dzielny pacjent! Are you gonna be my girl? Like a virgin I'm Polish, kurwa! You Shouldn't Kiss Me Like This toss a coin to your witcher Takin' this one to the grave Okropne zatrucie FEAR FACTOR #CZYSTEHOPEVALLEY Pracownik na medal SMERF PRACUŚ STEVIE WONDER A TY CAŁUJ MNIE! SING A SONG I’M MOVING OUT! SZCZĘKI NA FALI THANK YOU FROM THE MOUNTAIN DUNGEONS & DRAGONS CAKE BOSS TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE FAMILY TIME ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ ROBINSON CRUSOE NOC W WIĘZIENIU IT WAS AN ACCIDENT! Miś tuliś
mów mi/kontakt
kiitty#9373
a
Awatar użytkownika
Adoptowana studentka biochemii, która dostała mieszkanie od rodziców, na życie zarabiając jako kelnerka w jednej z restauracji. Ma kapryśnego kota imieniem Luna, głowę pełną szalonych pomysłów i chaos w życiu, nad którym udaje jej się zapanować jedynie dzięki Billy'emu, któremu już dawno oddała serce na wyłączność.
23
165

Post

-Dwa dni to wcale nie tak dużo, jak ci się wydaje - stwierdziła, nie wiedząc, na czym powinna zatrzymać wzrok. Nie dość, że przyciągały ją atrakcje, tak dodatkowo przyciągało ją jedzenie, którego było również całkiem sporo. Popcorn, gotowana kukurydza, wata cukrowa czy orzechy pieczone w karmelu. Jak mogłaby się temu oprzeć? Zwłaszcza, że to wszystko miała dzielić z Billym, który dotrzymywał jej towarzystwa.
-Burleska? Myślisz, że dostaniesz tam lepszy pokaz, niż w domu? Świetnie. To mnie proszę zapisać na striptiz - rzuciła, lekko się uśmiechając. Nie ciągnęło jej do tego zupełnie. Wiadomo, miło było popatrzeć na nagie męskie torsy, niemniej z powodów oczywistych wszystkie inne były znacznie mniej interesujące, niż ten należący do Harringtona. Owszem, spoglądała na nie, ale był to bardziej mimowolny odruch, aniżeli mokre myśli o dotknięciu ich.
Odepchnięcie chłopaka, jak również jego oburzenie, skwitowała jedynie krótkim śmiechem, by zaraz zacząć przesuwać się powoli w stronę drugiego końca basenu. Kto by przypuszczał, że będzie to znacznie bardziej skomplikowane, niż pływanie w wodzie. Na dodatek była za niska i niemal znikała pod tymi piłeczkami.
-Oj! - wyrwało jej się, kiedy została pociągnięta. Nie tego się spodziewała, chociaż powinna przewidzieć, że nie pozwoli jej tak łatwo wygrać. - Tak się nie robi! To nadużycie siły! - zaśmiała się, lądując już całkiem pod piłeczkami. Dobrze, że były wygodne, bo inaczej obiłaby sobie plecy.
-A co, spotka mnie kara? - zainteresowała się i rzuciła w niego kilka piłeczek. - Tu są dzieci, wiesz? - rzuciła, kiedy na chwilę oderwała się od jego ust. Takich rzeczy się nie robi, panie Harrington! Nie jej. Przecież wiadomo było, że się rozproszy. Ale trzeba było myśleć o moralach innych osób.
-Weekendowa abstynencja, pamiętasz? - pstryknęła go w nos. Jeśli tak będą postępować, na dodatek w miejscu, w którym aż chciało się ubranie zrzucić (jakkolwiek perwersyjnie by to nie brzmiało), to zdecydowanie nie uda im się chwilowa wstrzemięźliwość.

Billy Harrington
WŁADZA WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! celebrity's best friend: Cara & Joseph celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Kamala & Billy Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Panda na szczęście TOP OF THE TOP - numer 8 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! Prima Aprilis! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! Happy St. Patrick's Day! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 2 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! GHOSTBUSTER - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" w nocy dziś nie zaśnie nikt - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Moja Mazda to jest gwiazda, czeka na mnie ostra jazda - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Dobry PR - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Podziwiam wulkan z bliska Wskakuję do basenu z kulkami Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Kręcę bioderkami na kursie samby Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie Poznaję nową rzeczywistość w kinie 4D Niestraszny mi dom strachu Kontaktuję się z obcymi w symulatorze statku kosmicznego Podziwiam figury w podwodnym muzeum Jestem wystarczająco duży/a, by oglądać pokaz burleski Nawiedzam nawiedzony hotel Na własnej tratwie dookoła świata Surfuję nie tylko po internecie Zwiedzam muzeum przyrody morskiej Pływam z delfinami Call me Captain Hope Valley Zajęcie drugiego miejsca w evencie #czysteHopeValley I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! Love shot Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Brock - numer 2 na liście użytkowników z największą ilością odznak na rok forum! Cringe roku 2021 Spamer roku 2021 Miss hope valley 2021 Kręcę się na karuzeli Jeżdżę wodną kolejką I don't want a lot for Christmas I won't make a list and send it There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking Santa Claus won't make me happy A toy on Christmas Day I just want you for my own Make my wish come true All I want for Christmas is you I won't ask for much this Christmas I won't even wish for snow I'm just gonna keep on waiting To the North Pole for Saint Nick Uwielbiam zjeżdżalnie wodne Hear those magic reindeer click All the lights are shining so brightly everywhere The sound of children's laughter Everyone is singing I hear those sleigh bells ringing This is all I'm asking for Największy szczęściarz 2020 Hope Valley ma głos! Pumpkins scream in the dead of night I am the one hiding under your bed Aren't you scared? Something's waiting no to pounce HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Royal couple 2021 temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - lipiec BOGATE CV SPICE IT UP Z Archiwum X I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? Oh shit ODZNAKA POCIESZENIA DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP INFLUENCER I’M A LEGEND PHONE ADDICTED Novel WHEN WE WERE YOUNG BABYSITTER devine I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY boję się pająków WIELBICIEL HERBATY OGLĄDAM ŚMIESZNE KOTKI W INTERNECIE #TEAM_MARVEL zmarzluch Jeżdżę na rowerze lubię stroić choinkę boję się ciemności Mam słabą głowę WIELBICIEL SŁODYCZY Uzależniony od Netflixa Oszczędny Głaszczę obce psy Pijam gorącą czekolade Używam kosmetyków #naturelover Chodzę w bluzach mojego chłopaka Ustawiam piętnaście drzemek WIELBICIEL FAST FOODÓW SEKSOHOLIK TYP OSOBOWOŚCI: ANIMATOR WIERZĘ W LATAJĄCEGO POTWORA SPAGHETTI W ZWIĄZKU ADOPTOWANY URODZONY ZIMĄ MAM WŁASNY DOM JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU UCZULENIOWIEC STRZELEC WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU UZALEŻNIONY/A OD TELEFONU JESTEM GRYFONEM Szukam wejścia do Narnii KOCIARZ FAN FANTASTYKI FAN KOMEDII ROMANTYCZNYCH LEKKODUCH LEDWO WIĄŻĘ KONIEC Z KOŃCEM Śpię z przytulanką IT WAS AN ACCIDENT! OH NO, PERIOD Blues brothers Zaopiekuj się mną My fluffy best friend Like a virgin Love of cooking toss a coin to your witcher Koniara #CZYSTEHOPEVALLEY DANCING QUEEN NOC W WIĘZIENIU SING A SONG I’M MOVING OUT! CAKE BOSS TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE HOME SWEET HOME ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ ROBINSON CRUSOE MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN Miś tuliś
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
Właśnie przejął rodzinny hotel i resztę nielegalnych interesów przez co nie może spać po nocach ze stresu, ale kiedy przytula się do Mii zapomina o wszystkim.
29
178

Post

— Nie chcę myśleć co powiesz jak zabiorę Cię na weekend do Disneylandu. — rzucił, uśmiechając się łobuzersko. Ta wyspa z Disneylandem to w sumie nic. Tam było więcej atrakcji i ludzi poprzebieranych za postacie z bajek. Na pewno będzie chciał znaleźć je wszystkie, a już na pewno Avengersów i zjeść jedzenie z każdej restauracji. Jeden wyjazd chyba tam nie wystarczy.
— A to zrobisz mi pokaz w domu? Dobra, to nie idę. I nie idziesz na striptiz obcych facetów. — postanowione! Ale pewnie tylko w teorii, bo w praktyce mieli zwiedzić wszystkie atrakcje, więc pokaz Burleski prędzej czy później trzeba będzie wykreślić z listy.
— Powinienem dać Ci klapsa za karę. Zasmucasz mnie takimi słowami, wiesz? Myślałem, że mnie chcesz. — mruknął smutno, krzywiąc się od piłeczek, którymi w niego rzuciła. — Też jesteśmy dziećmi, nie widać? Poza tym mamusia ich nie nauczyła, że dorosłych się nie podgląda? — uniósł brew do góry i zerknął na dzieciaka kawałek od nich, któremu od razu pokazał język. Chyba się wystraszył, bo zaraz zanurkował w kulkach, żeby nie było go widać.
— Mamy się wstrzymać jedynie od seksu. Nie było mowy, że nie mogę Cię całować, kochanie. Nie odbieraj mi chociaż tego. — szepnął, całując ją jeszcze przez chwilę. Jego dłonie błądziły po jej talii, zanim zsunął je powoli na pośladki, które lekko ścisnął. Cmoknął ją jeszcze w nos, zanim pomógł jej wydostać się na powierzchnię. — Masz chwilę przewagi, więc dobrze ją wykorzystaj. — odparł, układając się wygodnie w kulkach, dając jej możliwość wysunięcia się na przód w tym wyścigu. Poczekał, aż będzie wystarczająco daleko, żeby nie zdążył jej już dogonić przed metą i wtedy zaczął posuwać się do przodu. Na mecie pomógł jej wydostać się z basenu. — Jak zwykle ze mną wygrałaś. — westchnął teatralnie, zauważając brak swojego buta. Śmiesznym zbiegiem okoliczności Mia również straciła swoje obuwie. Ale z nich pierdoły! Wybuchnął gromkim śmiechem, zerkając w stronę basenu z kulkami. Miał nadzieję, że uda mu się wypatrzeć zaginione obuwie, ale musiało zagubić się gdzieś na dnie. Czyli czekały ich teraz poszukiwania.

Mia Walker
WŁADZA Prima Aprilis! celebrity's best friend: Raleigh & Kieran celebrity's best friend: Apollo & Gemini szczęśliwy numerek: twoja twarz brzmi znajomo Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku TOP OF THE TOP - numer 7 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Happy St. Patrick's Day! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 1 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! PEW! PEW! PEW! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Escape Room - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Moja Mazda to jest gwiazda, czeka na mnie ostra jazda - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Dobry PR - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Na własnej tratwie dookoła świata Pływam z delfinami Kręcę się na karuzeli Wskakuję do basenu z kulkami Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Kręcę bioderkami na kursie samby Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie Poznaję nową rzeczywistość w kinie 4D Niestraszny mi dom strachu Kontaktuję się z obcymi w symulatorze statku kosmicznego Podziwiam figury w podwodnym muzeum Jestem wystarczająco duży/a, by oglądać pokaz burleski Nawiedzam nawiedzony hotel Surfuję nie tylko po internecie Uwielbiam zjeżdżalnie wodne Podziwiam wulkan z bliska Zwiedzam muzeum przyrody morskiej Call me Captain Hope Valley Zajęcie drugiego miejsca w evencie #czysteHopeValley I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! All my dreams are you Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Ash - numer 1 na liście użytkowników z największą ilością odznak na rok forum! Mister hope valley 2021 Jeżdżę wodną kolejką HAVING FUN - za udział w evencie CoH! All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I'm just gonna keep on waiting I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking There upon the fireplace Santa Claus won't make me happy A toy on Christmas Day I just want you for my own Make my wish come true All I want for Christmas is you I won't ask for much this Christmas I won't even wish for snow Underneath the mistletoe Something's waiting no to pounce I won't make a list and send it To the North Pole for Saint Nick Hear those magic reindeer click All the lights are shining so brightly everywhere The sound of children's laughter Everyone is singing I hear those sleigh bells ringing This is all I'm asking for Największy śmieszek 2020 Hope Valley ma głos! Pumpkins scream in the dead of night I am the one hiding under your bed Aren't you scared? Royal couple 2021 TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - lipiec THE CHOSEN ONE INFLUENCER Z Archiwum X I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? Oh shit ODZNAKA POCIESZENIA DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP SPICE IT UP PHONE ADDICTED BOGATE CV Novel SCENARZYSTA NA DOROBKU devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I’M A LEGEND YOU IS KIND, YOU IS SMART, YOU IS IMPORTANT I killed Laura Palmer TUBYLEC Jestem numerologiczną piątką #TEAM_MARVEL HOROSKOP CHIŃSKI: PIES Chodzę na siłkę Gram w golfa Stołuję się na mieście boję się pająków #teamPepsi Rozrzutny WIELBICIEL FAST FOODÓW Piegusek mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Chodzę w adidasach Pływam Czarną Perłą Lubię młodszych W moim łóżku dużo się dzieje Nie lubię spać samemu PIJAM WHISKY WIELBICIEL SŁODYCZY TYP OSOBOWOŚCI: ANIMATOR SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA W ZWIĄZKU URODZONY WIOSNĄ MAM WŁASNY DOM YO VIVO ENTRE LAS FLORES - ISLAND JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU WYSPORTOWANY ZNAM 2 JĘZYKI PRACA W HOTELARSTWIE ŻARŁOK BARAN WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU JESTEM GRYFONEM Szukam wejścia do Narnii PSIARZ FAN DRESZCZOWCÓW BAJECZNIE BOGATY SEKSOHOLIK Cały dzień wiszę na telefonie z moim chłopakiem/moją dziewczyną I LOVE YOU, BABY! DANCING QUEEN Blues brothers Dzielny pacjent! Are you gonna be my girl? Like a virgin I'm Polish, kurwa! You Shouldn't Kiss Me Like This toss a coin to your witcher Takin' this one to the grave Okropne zatrucie FEAR FACTOR #CZYSTEHOPEVALLEY Pracownik na medal SMERF PRACUŚ STEVIE WONDER A TY CAŁUJ MNIE! SING A SONG I’M MOVING OUT! SZCZĘKI NA FALI THANK YOU FROM THE MOUNTAIN DUNGEONS & DRAGONS CAKE BOSS TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE FAMILY TIME ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ ROBINSON CRUSOE NOC W WIĘZIENIU IT WAS AN ACCIDENT! Miś tuliś
mów mi/kontakt
kiitty#9373
a
Awatar użytkownika
Adoptowana studentka biochemii, która dostała mieszkanie od rodziców, na życie zarabiając jako kelnerka w jednej z restauracji. Ma kapryśnego kota imieniem Luna, głowę pełną szalonych pomysłów i chaos w życiu, nad którym udaje jej się zapanować jedynie dzięki Billy'emu, któremu już dawno oddała serce na wyłączność.
23
165

Post

-Chciałeś powiedzieć na tydzień - poprawiła go. Jeśli miała jechać do takiego miejsca jak Disneyland, w którym oczywiście nigdy nie była, bo ogólnie nie miała zbyt wielu okazji do podróżowania po świecie, mając zamiar bardziej ogarnąć to po studiach, które chciała skończyć, potrzebowała na tę wycieczkę wystarczającej ilości czasu, aby mieć pewność, że zobaczy wszystko, robiąc tyle zdjęć, że jej karta pamięci zapełni się w całości.
-Nie wiem, czy umiem ruszać się tak, jak one wszystkie, ale kto powiedział, że nie mogę poćwiczyć. Ale bez nagrywania, co? - zaśmiała się. Nie miała co prawda doświadczenia w takich rzeczach, ale ostatecznie nie miała go w wielu sprawach, przy czym istniały osoby, jak Billy, dla których mogła się postarać. Skoro uznała, że to dla niego nauczy się gotować, nic nie było jej straszne!
-Klapsa? Brzmi dość perwersyjnie, nie sądzisz? I już, nie dąsaj się. Chcę cię, niezależnie jak to teraz brzmi - powiedziała, uśmiechając się do niego. Oczywiście posłała w jego stronę jeszcze kilka piłek, by nagle nie zrobiło się zbyt poważnie. Teraz mieli się dobrze bawić, a wszelkie rozmowy mogli zaliczyć później. Bo oczywiście z jakiegoś powodu Mia poczuła, że faktycznie atmosfera na chwilę zrobiła się inna. Może to tylko jej wrażenie, bo za wiele myślała o wielu rzeczach?
-No, no. Rączki na górze - zaśmiała się, kiedy zsunął je niżej. Przecież tym razem to właśnie on ją jawnie prowokował!
Ostatecznie Mia dopłynęła do krawędzi basenu, czekając na chłopaka, który pojawił się za nią, dając jej wygrać. Liczyła, że któregoś dnia zmierzą się w poważnej rywalizacji, w której każdy z nich da z siebie wszystko.
-Nie planowałam gubić buta, wiesz? - rzuciła, zerkając na swoje stopy. - Lepiej ich poszukajmy, bo chodzenie bez nich będzie męczące.
Chwilę zajęło im znalezienie butów, które walały się pomiędzy piłeczkami. Ostatecznie jednak mogli je założyć, kierując się ku następnej atrakcji.

Billy Harrington

zt. x2
WŁADZA WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! celebrity's best friend: Cara & Joseph celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Kamala & Billy Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Panda na szczęście TOP OF THE TOP - numer 8 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! Prima Aprilis! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! Happy St. Patrick's Day! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 2 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! GHOSTBUSTER - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" w nocy dziś nie zaśnie nikt - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Moja Mazda to jest gwiazda, czeka na mnie ostra jazda - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Dobry PR - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Podziwiam wulkan z bliska Wskakuję do basenu z kulkami Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Kręcę bioderkami na kursie samby Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie Poznaję nową rzeczywistość w kinie 4D Niestraszny mi dom strachu Kontaktuję się z obcymi w symulatorze statku kosmicznego Podziwiam figury w podwodnym muzeum Jestem wystarczająco duży/a, by oglądać pokaz burleski Nawiedzam nawiedzony hotel Na własnej tratwie dookoła świata Surfuję nie tylko po internecie Zwiedzam muzeum przyrody morskiej Pływam z delfinami Call me Captain Hope Valley Zajęcie drugiego miejsca w evencie #czysteHopeValley I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! Love shot Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Brock - numer 2 na liście użytkowników z największą ilością odznak na rok forum! Cringe roku 2021 Spamer roku 2021 Miss hope valley 2021 Kręcę się na karuzeli Jeżdżę wodną kolejką I don't want a lot for Christmas I won't make a list and send it There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking Santa Claus won't make me happy A toy on Christmas Day I just want you for my own Make my wish come true All I want for Christmas is you I won't ask for much this Christmas I won't even wish for snow I'm just gonna keep on waiting To the North Pole for Saint Nick Uwielbiam zjeżdżalnie wodne Hear those magic reindeer click All the lights are shining so brightly everywhere The sound of children's laughter Everyone is singing I hear those sleigh bells ringing This is all I'm asking for Największy szczęściarz 2020 Hope Valley ma głos! Pumpkins scream in the dead of night I am the one hiding under your bed Aren't you scared? Something's waiting no to pounce HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Royal couple 2021 temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - lipiec BOGATE CV SPICE IT UP Z Archiwum X I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? Oh shit ODZNAKA POCIESZENIA DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP INFLUENCER I’M A LEGEND PHONE ADDICTED Novel WHEN WE WERE YOUNG BABYSITTER devine I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY boję się pająków WIELBICIEL HERBATY OGLĄDAM ŚMIESZNE KOTKI W INTERNECIE #TEAM_MARVEL zmarzluch Jeżdżę na rowerze lubię stroić choinkę boję się ciemności Mam słabą głowę WIELBICIEL SŁODYCZY Uzależniony od Netflixa Oszczędny Głaszczę obce psy Pijam gorącą czekolade Używam kosmetyków #naturelover Chodzę w bluzach mojego chłopaka Ustawiam piętnaście drzemek WIELBICIEL FAST FOODÓW SEKSOHOLIK TYP OSOBOWOŚCI: ANIMATOR WIERZĘ W LATAJĄCEGO POTWORA SPAGHETTI W ZWIĄZKU ADOPTOWANY URODZONY ZIMĄ MAM WŁASNY DOM JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU UCZULENIOWIEC STRZELEC WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU UZALEŻNIONY/A OD TELEFONU JESTEM GRYFONEM Szukam wejścia do Narnii KOCIARZ FAN FANTASTYKI FAN KOMEDII ROMANTYCZNYCH LEKKODUCH LEDWO WIĄŻĘ KONIEC Z KOŃCEM Śpię z przytulanką IT WAS AN ACCIDENT! OH NO, PERIOD Blues brothers Zaopiekuj się mną My fluffy best friend Like a virgin Love of cooking toss a coin to your witcher Koniara #CZYSTEHOPEVALLEY DANCING QUEEN NOC W WIĘZIENIU SING A SONG I’M MOVING OUT! CAKE BOSS TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE HOME SWEET HOME ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ ROBINSON CRUSOE MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN Miś tuliś
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
Opiekuję się małym pięcioletnim Ethanem, a między czasie gotuję oraz piekę w hotelu.
25
169

Post

#29

Kiedy wspomniałam dla Ethana, że jego ulubiona atrakcja jest na festynie, ten wręcz oszalał z tego powodu. Ogółem i tak wolę takie zabawy w basenie, gdzie pełno wokół nas jest piłeczek. Niż jakbym miała ponownie bawić się na atrakcjach z wodą. Dlatego jak tylko maluch wstał, najadł się to postanowiłam go zabrać, między czasie jeszcze napisałam do Stuarta, czy nie zechciałby do nas dołączyć. Więc jak mu się zachce, to będzie wiedzieć gdzie nas znaleźć. Nie byłam zbytnio za tym, ale musiał poznać Ethana, prawda? No właśnie dlatego go zaprosiłam, po za tym gdzie nie pozna się lepiej swojego dziecka, niż w miejscu gdzie najlepiej się czuje oraz lubi? Przed przyjściem tutaj kupiłam dla niego misia oraz jakieś jedzonko co tam chciał, dzielnie chodzi i nie rozpraszał się. Co było dziwne, ale jednocześnie strasznie miłe. Ponieważ zazwyczaj jest bardziej szalony, a teraz był niczym aniołek. Jednak jak tylko zobaczył basenik to poleciał do niego, przez co po drodze rzucił misia, aby wskoczyć do kuleczek. Niezadowolona podniosłam go i podeszłam do miejsca, gdzie teraz ona akurat nurkował. Był taki mały, że takie coś dla niego jest totalnie czymś prostym. Nawet pobawił się chwilę z innymi dzieciakami, które były koło niego. Jednak nie trwało to jakoś długo i sam zaczął się ze sobą bawić, do momentu aż nie wpadł na dziwny pomysł, abym do niego dołączyła. Trochę to takie nie na miejscu, patrząc ile ja mam lat i wokół nas są same dzieci. Jednak nie potrafiłam mu odmówić, weszłam do środka i rzuciłam parę kuleczek do swojego syna, a ten niestety na mnie wskoczył. Kiedy tak się z nim bawiłam, zauważyłam że obserwuje nas Stuart. Poprawiłam bluzkę i wyciągnęłam w jego stronę rękę, aby mogła go pociągnąć do piłek.
- Już myślałam, że do nas nie przyjdziesz. Ale fajnie, że do nas dołączysz - Uśmiechnęłam się do niego na powitanie.

Stuart Hill
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! PEW! PEW! PEW! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Hope Valley ma głos! HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Uwielbiam zjeżdżalnie wodne Wskakuję do basenu z kulkami Kręcę bioderkami na kursie samby Na własnej tratwie dookoła świata Podziwiam wulkan z bliska Zajęcie trzeciego miejsca w evencie #czysteHopeValley I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! temat miesiąca - luty THE CHOSEN ONE BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales NOCNA ZMIANA ALL BY MYSELF MŁODY SCENARZYSTA PHONE ADDICTED UNIVERSAL PERSON ROLLING IN THE DEEP DUSZA TOWARZYSTWA Boje się wody JESTEM ZAKOCHANY/A MAM SYNA KARTA DUŻEJ RODZINY URODZONY LATEM PRACA W GASTRONOMII RAK BUJAM SIĘ DO POPU FAN FANTASTYKI ROMANTYK NIEWINIĄTKO DEVIL IN DISGUISE UZALEŻNIONY/A OD TELEFONU Gotuję lepiej od Magdy Gessler NA KAŻDĄ RĄCZKĘ LIST W BUTELCE I'M SO HIGH! #CZYSTEHOPEVALLEY ON, ONA I DZIECIAKI KSIĘŻNICZKA MONONOKE THE GREATEST SHOWMAN PRAWDA CZY WYZWANIE? UGLY NAKED GUY SING A SONG DOMOWE REWOLUCJE PIEROGIS BEACH BITCH THANK YOU FROM THE MOUNTAIN NOTHING BREAKS LIKE A HEART CAKE BOSS TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE FAMILY TIME HOME SWEET HOME ROBINSON CRUSOE MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN NOTHING LASTS FOREVER I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM NOC W WIĘZIENIU FRIENDZONE DIGITAL LOVE Like a virgin
mów mi/kontakt
leniwa klucha
Stuart Hill
a

Post

Nie widział niczego ciekawego w basenie z kulkami, ale nie mógł tak po prostu Katie odmówić spotkania, zwłaszcza że był tam z nią Ethanem a w tym momencie Hillowi zależało na tym, żeby w jakikolwiek sposób odbudować relację pomiędzy nim a dziewczyną i poznać swojego syna zanim wyjawi mu prawdę to kim dla niego jest, a raczej kim powinien być. Niebieskooki zbłądził niestety w tym wszystkim, bo nie powinien jej zostawiać tylko wrócić i się nią zaopiekować tak jak każdy odpowiedzialny mężczyzna w takiej sytuacji. Jednak Stuart nie był ani trochę odpowiedzialny i gdy robiło się zbyt poważnie to po prostu uciekał gdzie pieprz rośnie. Ucieszył się, że Katie zaprosiła go do tego basenu nawet gdy był on tylko i wyłącznie dla dzieci, więc gdy dostał od niej SMS'a i się trochę ogarnął, żeby wyglądać przyzwoicie ruszył na podbój Hope Valley, a raczej na podbój serca jednej dziewczyny, która mu je oddała te 5 lat temu. W pewien sposób chciał ją odzyskać chociażby ze względu na ich syna, bo chciał żeby ten wychował się w względnie normalnej rodzinie.
Pojawił się parę minut po tym jak otrzymał SMS'a od dziewczyny i przez krótki moment przyglądał się temu jak ta bawi się z Ethanem, mimowolnie na ustach mężczyzny pojawił się lekki uśmiech na ten widok. Mógłby tak na nich patrzeć po prostu.. codziennie. Gdy został przez nią zauważony pokonał dzielącą go odległość i przykucnął przy krawędzi basenu z kulkami spoglądając w twarz Harrington, sam uśmiech cisnął się tylko na jego usta.
- Miałbym przegapić ten widok? Ciebie nurkującej wśród tych wszystkich kolorowych kulek? No coś Ty - wyrzekł śmiejąc się delikatnie w tym momencie z niej, a w duchu wiedział, że tak czy siak za chwilę dołączy. Chwycił jej wyciągniętą rękę, kciukiem przejeżdżając po wewnętrznej stronie jej dłoni przy czym nie odrywał spojrzenia od jej twarzy i szykował się na nieuniknione.. czyli wylądowanie w tym basenie, wystarczy że ta by go mocniej pociągnęła i nie miałby jak się zaprzeć. Nawet nie chciał.
- Hej małpko - rzucił jeszcze w kierunku Ethana, puszczając mu oczko.

Katie Harrington
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
Opiekuję się małym pięcioletnim Ethanem, a między czasie gotuję oraz piekę w hotelu.
25
169

Post

Tak szczerze to ja też nie byłam jakoś za tym basenikiem. Ponieważ było to jednak dla dzieci, nie dla dorosłych więc no nie koniecznie. Jednak co się nie robi dla swojego synka? No właśnie, prawie że wszystko i w tym własnie taka zabawa, gdzie dorośli bardziej siedzą na ławce, czekają aż bąbelki się zmęczą i będą mogli zabrać je do domu. Jednak jestem łatwą matką, która dała się wrobić takie zabawy, jak piłeczki. Tylko jak pociągnęłam Stuarta, sądziłam bardziej że spadnie na piłeczki, a nie centralnie na mnie. Jęknęłam kiedy poczułam ciężkie ciało na swoim, zamknęłam oczy czując przez chwilę ból. Te piłki wcale nie są, aż takie wygodne. Można powiedzieć, że są wręcz czymś okropnym. Może i nawet będę miała siniaka, niebezpieczne małe okropne piłeczki. Ale to moja wina, ponieważ to ja pociągnęłam go trochę za mocno. - Ughr, Boże jak to boli - Otworzyłam oczy, widząc przez sobą bardzo blisko twarz Stuarta. Maluch to od razu wykorzystał, ponieważ wszedł na plecy, swojego ojca. Zachichotałam, wyciągnęłam jedną rękę, próbując rzucić w synka piłeczkę, ale jakoś średnio mi to wychodziło. - Robimy z mamy, kanapkę? Zawsze to ja jestem po środku! - Zdusiłam w sobie śmiech, jedynie spojrzałam przepraszająco na czarnowłosego. Bo co innego mogę zrobić? Ethan zawsze jakoś lubił to robić, przez co to ja jedyna byłam w tym wszystkim poszkodowana życiowo.
- Nie jestem dobrą kanapką, a teraz proszę ze mnie, zejść - Poprosiłam ich, nie chciałam już tak tutaj tak leżeć. Wolałabym teraz porzucać w nich piłeczkami, może w czarnowłosego trochę mocniej, a do malucha delikatnie. Bo jednak mogą one stworzyć siniaka, na delikatnej skórze dziecka.

Stuart Hill
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! PEW! PEW! PEW! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Hope Valley ma głos! HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Uwielbiam zjeżdżalnie wodne Wskakuję do basenu z kulkami Kręcę bioderkami na kursie samby Na własnej tratwie dookoła świata Podziwiam wulkan z bliska Zajęcie trzeciego miejsca w evencie #czysteHopeValley I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! temat miesiąca - luty THE CHOSEN ONE BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales NOCNA ZMIANA ALL BY MYSELF MŁODY SCENARZYSTA PHONE ADDICTED UNIVERSAL PERSON ROLLING IN THE DEEP DUSZA TOWARZYSTWA Boje się wody JESTEM ZAKOCHANY/A MAM SYNA KARTA DUŻEJ RODZINY URODZONY LATEM PRACA W GASTRONOMII RAK BUJAM SIĘ DO POPU FAN FANTASTYKI ROMANTYK NIEWINIĄTKO DEVIL IN DISGUISE UZALEŻNIONY/A OD TELEFONU Gotuję lepiej od Magdy Gessler NA KAŻDĄ RĄCZKĘ LIST W BUTELCE I'M SO HIGH! #CZYSTEHOPEVALLEY ON, ONA I DZIECIAKI KSIĘŻNICZKA MONONOKE THE GREATEST SHOWMAN PRAWDA CZY WYZWANIE? UGLY NAKED GUY SING A SONG DOMOWE REWOLUCJE PIEROGIS BEACH BITCH THANK YOU FROM THE MOUNTAIN NOTHING BREAKS LIKE A HEART CAKE BOSS TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE FAMILY TIME HOME SWEET HOME ROBINSON CRUSOE MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN NOTHING LASTS FOREVER I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM NOC W WIĘZIENIU FRIENDZONE DIGITAL LOVE Like a virgin
mów mi/kontakt
leniwa klucha
Stuart Hill
a

Post

W duchu cieszył się, że widzi uśmiech na twarzy Katie jak i Ethana i przez ten moment gdy zajęli się zabawą na tej wyspie mogą zachowywać się jak normalna rodzina, tak jakby Stuart nigdy nie wyjechał, jakby Ethan wiedział o tym, że jest jego ojcem. Kiedyś chciałby to usłyszeć tylko po to, żeby poczuć rozpierającą go dumę, że ma właśnie takiego syna. Wiedział, że szansa na to, że kiedykolwiek usłyszy on z jego ust tato jest bardzo znikoma, ale nie byłby sobą gdyby nie miał tej nikłej nadziei na to. Uszanował zdanie Katie, żeby jeszcze nie mówić mu o tym, że tak naprawdę to ma ojca i że nawet go zna i spędza z nim czas.
Nawet nie spodziewał się, że Katie będzie miała tyle siły, żeby pociągnąć go w piłeczki, a nie ukrywajmy nie było to ani trochę komfortowe, zwłaszcza że upadł prosto na nią. Poruszanie się w piłeczkach było bardzo utrudnione, więc nic dziwnego, że nawet gdyby Stuart chciał to nie potrafił tak po prostu wstać, czy nawet jej pomóc. A fakt, że był tak blisko niej w pewnym stopniu na pewno nie pomagał. Jasne oczy Hill'a przez moment wpatrywały się w jej twarz i nawet otworzył usta, żeby coś powiedzieć czy zrobić, gdy poczuł jak Ethan wskakuje mu na plecy, jęknął cicho czując ciężar dzieciaka na swoich plecach.
- Chyba coś mnie zaatakowało, auć - wykrzyknął przy tym trochę diametralnie, śmiejąc się delikatnie, gdy dźwignął się i chwycił Ethana tak, że trzymał go za nogi, gdy ten uwieszony był na jego szyi.
- Nie sądzę, że Twoja mamusia będzie dobrą kanapką, ale możemy ją zakopać w piłeczkach, co Ty na to? - zapytał, z delikatnym błyskiem w oku, zerkając w kierunku siedzącego mu na plecach syna. Pierwszy raz od dłuższego czasu na ustach czarnowłosego był tylko szeroki uśmiech i ten jeszcze nieznany błysk w oku. Skierował się z Ethanem do krawędzi baseniku chwytając go za ramiona i stawiając na jego krawędzi.
- możesz skoczyć na mamę jak wstanie - mruknął w jego kierunku puszczając mu oczko, po czym brodząc wśród tych piłeczek stanął koło Katie wyciągając rękę w jej stronę. - Pomogę Ci, musiałaś się trochę poobijać.

Katie Harrington
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
Opiekuję się małym pięcioletnim Ethanem, a między czasie gotuję oraz piekę w hotelu.
25
169

Post

Milutko było patrzeć się tak na nich, dobrze się ze sobą teraz bawili. Nawet jeśli Ethan nie wie, że to jest akurat jego ojciec. Lecz nie chce na razie niszczyć mu dobrego humoru, po za tym maluch jeszcze nie był gotowy na taką wieść. A dokładniej, że jego tatuś wrócił i chce go poznać. Najlepiej będzie jak teraz się polubią, na spokojnie bez żadnej presji pomiędzy nimi. Po za tym lepiej tak niż od razu skakać na głęboką wodę, która może się skończyć dla każdego źle. Jeszcze dodatkowo, trzeba wziąć pod uwagę to że jednak obawiam się, że jak Ethan będzie wiedział prawdę to Stuart ucieknie, jak w wakacje. A tego nie chce dla swojego synka, pytającego się mnie dlaczego nie ma przy nim tatusia. Uśmiechnęłam się ciepło, chociaż wszystko mnie na serio bolało i jedyne o czym myślałam to swój dom, łóżko oraz jakaś ciepła herbatka na uspokojenie się przed snem. Ja na naprawdę o mało prosiła, chciałam. Lecz nie zawsze dostawałam to co jednak pragnęłam.
- Mnie zakopać? Jedna na waszą dwójkę? A kiedy ja dostanę jakieś wsparcie? - Zwróciłam na to uwagę, naprawdę nie chcę być teraz na przegranej sytuacji, ale jednak byłam. Bo nawet jeśli tego nie chcieli to coś knuli przeciwko mnie, czemu to nie może być dziewczynka? Może byłaby bardziej zbliżona do mnie niż Stuarta, przez co teraz byłaby wojna na niego, a nie na samą mnie. Nadal się uśmiechałam, ale naprawdę chyba nie powinnam tego robić, nie przy nich. Ale dobry humor tak mocno mi się udzielał. Niepewnie przyjęłam jego rękę, wstałam pomału, aż przez oczami nie pojawił mi się Ethan. Niczym jakiś pająk, pisnęłam cicho zaskoczona i złapałam malucha pod pachy, aby wziąć go na ręce.
- Co to za straszenie, mamy? Czas wrócić chyba do statku za nim odpłyniemy, kapitanie. Czy Stuart może do nas dołączyć? - Powiedziałam rozbawiona, zniżałam się w dół piłek, nurkując do nich razem z synem. Czarnowłosy oczywiście może do nas dołączyć, jeśli tylko tego chce.

Stuart Hill
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! PEW! PEW! PEW! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Hope Valley ma głos! HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Uwielbiam zjeżdżalnie wodne Wskakuję do basenu z kulkami Kręcę bioderkami na kursie samby Na własnej tratwie dookoła świata Podziwiam wulkan z bliska Zajęcie trzeciego miejsca w evencie #czysteHopeValley I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! temat miesiąca - luty THE CHOSEN ONE BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales NOCNA ZMIANA ALL BY MYSELF MŁODY SCENARZYSTA PHONE ADDICTED UNIVERSAL PERSON ROLLING IN THE DEEP DUSZA TOWARZYSTWA Boje się wody JESTEM ZAKOCHANY/A MAM SYNA KARTA DUŻEJ RODZINY URODZONY LATEM PRACA W GASTRONOMII RAK BUJAM SIĘ DO POPU FAN FANTASTYKI ROMANTYK NIEWINIĄTKO DEVIL IN DISGUISE UZALEŻNIONY/A OD TELEFONU Gotuję lepiej od Magdy Gessler NA KAŻDĄ RĄCZKĘ LIST W BUTELCE I'M SO HIGH! #CZYSTEHOPEVALLEY ON, ONA I DZIECIAKI KSIĘŻNICZKA MONONOKE THE GREATEST SHOWMAN PRAWDA CZY WYZWANIE? UGLY NAKED GUY SING A SONG DOMOWE REWOLUCJE PIEROGIS BEACH BITCH THANK YOU FROM THE MOUNTAIN NOTHING BREAKS LIKE A HEART CAKE BOSS TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE FAMILY TIME HOME SWEET HOME ROBINSON CRUSOE MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN NOTHING LASTS FOREVER I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM NOC W WIĘZIENIU FRIENDZONE DIGITAL LOVE Like a virgin
mów mi/kontakt
leniwa klucha
ODPOWIEDZ