a
Awatar użytkownika
piecze ciastka dla piesków, szyje im ubranka, a w ciepłych krajach ma męża, który jest gejem. Wygrała w totka, więc zaczyna nową przygodę
29
168

Post

- Jest bez smaku, inaczej byście go tak obficie nie przyprawiali i nie dodawali do niego innych, mniej mięsnych dodatków - wywróciła oczami - pokaż mi chociaż jedną potrawę, która nie zawiera soli i pieprzu, tylko obejmuje jedzenie samego, czystego mięsa - spojrzała na niego bardzo wymownie. Mogła się zgodzić, że mięsa mają różne faktury, ale mogła się też zgodzić z tym, że w sumie to większość mięs śmierdzi. Bo fiołkami przecież nie będzie zalatywać.
- I to wszystko robisz sam? Nie boisz sie tak… bez wsparcia? - zapytała zaciekawiona, bo no niby był facetem, ale ktoś też musiał pilnować, żeby nie rozwalono mu głowy gdzieś po drodze. Chociaż no, miał dość ryzykowny zawód, przecież dziennikarze za niektórymi granicami też są mordowani… I to nawet korespondenci, bo przecież nie każdy chce ujawniać co tam sobie robi za frontem, a kiedy nie ma kto donosić…. to wiadomo.
- Tak, chcesz ją zwiedzić? - zapytała, z łobuzerskim uśmieszkiem, bo w sumie, skoro już byli towarzyszami w zbrodni i towarzyszami na tratwie, mogli sobie jeszcze trochę potowarzyszyć! - A wysadzić ją nie jest wcale aż tak łatwo, zwłaszcza że butla jest poza przyczepą - dodała, z rozbawieniem lekkim. Gdyby była w środku, mogłoby być bum. A że Liv to Liv, to na pewno by było… - Będę pamiętać - obiecała jeszcze, bo to miłe, że chciał jej pomóc. Nie wiedział na co się porywał, heh, ale to miłe!
- Wszystkie książki, napisane w ciągu ostatnich pięćdziesięciu lat są wegańskie - zauważyła z rozbawieniem, skoro postanowił wytknąć jej weganizm w takim momencie - ale najbardziej lubie takie książki przygodowe, gdzie dużo się dzieje i jest jakaś tajemnica do odkrycia. I fantastyczne, o świecie elfów, magii… raz czytałam taką serię, która była o piratach, którzy jednocześnie byli wampirami. No i… romanse też lubie - przyznała, nieco zarumieniona. Czytała je z zapartym tchem, a jak była jakąś pikantna scena, to na moment odkładała książkę, zawstydzona tym co przeczytała!
- Nie było okazji, strasznie na mnie krzyczał i nie pozwolił sobie nakleić plasterka - przyznała, marszcząc nosek. A potem wywróciła oczami.
- Daj spokój, mam tyłek jak szafa, waży pewnie dwa razy tyle co ty - rzuciła, pół żartem, pół serio, a potem ostrożnie wpakowała się na tratwę - ej ale czemu życzysz kozie śmierci? To bardzo niemiłe! - zdecydowała, jak już się znalazła na tratwie, a potem podała mu rękę, żeby pomóc mu także wejść. Co było super głupie, bo zachwiała się, ciągnąć go, straciła równowagę, a potem oboje wpadli do wody!
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! Happy St. Patrick's Day! niezły ze mnie ananas - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Kamala Pracz - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku celebrity's best friend: Esme & Casper LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Ręce do góry! To jest napad! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Red 'n' black, and slimy green All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Wskakuję do basenu z kulkami Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Podziwiam wulkan z bliska Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym There is just one thing I need I won't ask for much this Christmas Hear those magic reindeer click This is all I'm asking for HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Funny Bunny - za udział w evencie Oreo Egg temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad MISTRZ KLAWIATURY DON’T STOP ME NOW ONE BIG FAMILY For all mankind Sej łaaat? Z Archiwum X Kocham deszcz Robię na drutach URODZONY LATEM NA DOBRANOC CAŁUJĘ ALIGATORA - EVERGLADES FAN FILMÓW PRZYRODNICZYCH DWIE LEWE RĘCE CZARNA OWCA WEGANIN WIELBICIEL SŁODYCZY Marzyciel Rozmawiam z kwiatkami Tworzę rękodzieła Shame, shame, shame! seems desperate... DZIŚ SĄ TWOJE URODZINY Love of cooking SZCZĘKI SUNRISE SUNSET NOTHING BREAKS LIKE A HEART sweet disaster Are you lost, baby girl? Fake it till you make it Łyso mi You Shouldn't Kiss Me Like This toss a coin to your witcher no shame! DON'T THINK, JUST DO IT hey hey, you you, I don't like your girlfriend Don't disturb SERIA NIEFORTUNNYCH ZDARZEŃ BAD HAIR DAY BEACH BITCH THANK YOU FROM THE MOUNTAIN CAKE BOSS HOME SWEET HOME I SAY A LITTLE PRAYER FOR YOU HAPPY BIRTHDAY! FRIENDZONE How did this happen?
mów mi/kontakt
paula
a
Awatar użytkownika
pisze felietony i czeka aż go znowu wyślą na wojnę, a w międzyczasie jest zbawcą świata, rycerzem na białym koniu, mesjaszem wszystkich zabłąkanych kobiet, rumakiem, a nie osłem, Chandlerem dla waszej Monicki, Mikiem dla Pheobe i dinozaurem dla Rossa.
31
197

Post

- Większość warzyw też się przecież przyprawia... nawet na kanapkach soli się i pieprzy takiego pomidora na przykład... od tego są przyprawy - powiedział wzruszając ramionami. - Każde mięso można zrobić bez przypraw i da się to zjeść - tylko po co skoro istniały teraz najróżniejsze przyprawy żeby smak podkreślać, dlaczego więc sobie odmawiać przyjemności? Zupełnie bez sensu. - Nie mam za bardzo wyboru - odpowiedział na jej kolejne pytanie. Wiadomo ludzie mądrzejsi od niego mu mówili gdzie może iść, a gdzie nie, i na co powinien uważać, ale no nie ma co ukrywać. Nie był to najbezpieczniejszy zawód na świecie.
- Jak zapraszasz to jasne - uśmiechnął się, bo w sumie jak miałby kobiecie odmówić? No Marshall nie potrafił, szczególnie jak go laska zapraszała do siebie na chatę. Nie mógł tego zrobić! - Romanse lepiej smakują w życiu niż w książkach - rzucił tak o sobie, w sumie nie pomyślał o tym jak dziewczyna mogła to odebrać. W Seattle życie uczuciowe Marshalla zdecydowanie było bardziej rozbudowane, a teraz cóż, bardziej się martwił o to, że będą musieli się niedługo z Giną przeprowadzić z hotelu do jakiegoś domu. No i jednak mieszkając ze swoją przyjaciółką będzie mu trochę trudniej przyprowadzać laski do siebie do domu i fundować im takie randki jak to robił do tej pory. Jakoś sobie jednak będzie musiał poradzić.
Później już zbudowali tą tratwę, ale chyba jednak nie tak dobrze im wyszło skoro oboje wylądowali w wodzie. Oczywiście śmiechu było co niemiara i bardzo dobrze, że na Florydzie było ciepło, to się nie przeziębili gdy już z wody się wygramolili i postanowili ładnie się pożegnać i rozejść do domu, bo jednak wypadałoby się przebrać.

2xzt
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Bonnie N Clyde BOGATE CV WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? For all mankind STARY KAWALER SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA WIERZĘ W LATAJĄCEGO POTWORA SPAGHETTI MAM PTASZKA PRACOHOLIK Don Juan Zaraz po wstaniu jestem marudny Śpię w skarpetkach
mów mi/kontakt
autor
ODPOWIEDZ