a
Awatar użytkownika
<3
00
000

Post

eventhaunted house
W tej lokacji możesz zdobyć jedną odznakę:
niestraszny mi dom strachu

Napisz przynajmniej trzy posty fabularne o długości minimum 1500 znaków i zgłoś się po odznakę w odpowiednim temacie.

Obrazek
The Best Coder of 2020 WŁADZA BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! SEX TELEFON - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" LILY OF THE VALLEY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" TRUST ME, I'M A DOCTOR! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BARANEK SHAUN - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!"
mów mi/kontakt
administrator
a
Awatar użytkownika
If you have to hurt me, hurt me once
If you have to e n d i t, get it done
You have all these choices, I have none
You're all that I have to

l o s e
21
175

Post

No. 4


Lennie niewiele zrozumiała z tego, co przystojny kapitan próbował przekazać wszystkim osobom zebranym w porcie. Miała wrażenie, że informacje wpadają jej do głowy jednym uchem, a drugim od razu uciekają, bo zajęta była wgapianiem się w mięśnie jego ramion i wznoszeniem cichych modlitw, by ten jeden guzik, trzymający szeroką klatkę piersiową za materiałem eleganckiej koszuli, w końcu skapitulował.
— Słyszeliście Kapitana Jestem-Takie-Ciasteczko-Że-Każdy-By-Mnie-Schrupał? — rzuca w stronę kumpli, chwytając ich pod ramiona. Szczerzy się wesoło, zadzierając głowę to w jedną, to w drugą stronę, bo zarówno Asher, jak i Sully, przerastają ją o dobre dwadzieścia centymetrów. — Mamy jeszcze jakieś — zerka na zegarek — cztery godziny, zanim statek wyruszy, więc może rzucimy okiem, czy faktycznie postawili tu coś nowego? — Chociaż jest najmniejsza z całej ekipy, to nietrudno zauważyć, że to właśnie Lennie dowodzi. Ciągnie chłopców w stronę kolorowych straganów, co jakiś czas wykrzykując "zobacz, jaki świetny pluszak!", "ej, kupilibyśmy sobie te kotki kiwające głowami?", "Sully, masz może drobniaki?", "Asher, patrz, ta małpa wygląda jak twój starszy brat". W końcu zatrzymuje się przed prowadzącą do domu strachów kolejką i staje na palcach, by policzyć, jak wiele nastolatków dzieli ich od zejścia na zawał w jednym z pokojów rodem z horroru.
— Szkoda, że nie wzięłam gaci na zmianę — mamrocze pod nosem, bo wszyscy doskonale wiedzą, że Lennie jest okropną panikarą i choć uwielbia fantastykę, sci-fi i wszystko, co paranormalne, to piszczy najgłośniej, gdy coś chwyci ją za kostkę, a na widok krwi gotowa jest stracić przytomność.
Rozgląda się leniwie, kiwając się z palców na pięty i z pięt na palce, po czym — zupełnie nagle — zamiera w niewygodnej pozycji, gdy w tłumie wyłapuje znajomą twarz.
— Ej, ej — mocno szturcha Sully'ego w żebra — to Brooke. — Kiwa głową w stronę brunetki i, nim zdąży przewertować w głowie wszystkie "za" i "przeciw", macha w jej stronę i głośno wykrzykuje imię. W końcu najlepiej bawi się w większej grupie, prawda?
— A właśnie, co do lasek... Didi wpadnie?

Asher Harrington
Sully Williams
Brooke Chesterfield
Delilah Lowell
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie Niestraszny mi dom strachu Jestem wystarczająco duży/a, by oglądać pokaz burleski Zwiedzam muzeum przyrody morskiej Call me Captain Hope Valley BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM ONE BIG FAMILY MAN UP! I killed Laura Palmer TYP OSOBOWOŚCI: DZIAŁACZ LGBT+ CHUDERLAK LUBIĘ ZIÓŁKO WIERZĘ W HOROSKOPY ŻARŁOK I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM BLAST FROM THE PAST DANCING QUEEN PUSZKA ROZKŁADA SIĘ 200 LAT #CZYSTEHOPEVALLEY FEAR FACTOR I'M SO HIGH! You Shouldn't Kiss Me Like This
mów mi/kontakt
rura na miasto#7921
a
Awatar użytkownika
,,Mam czarne zasłony, mam martwych znajomych i sam dla świata jestem trupem. Rozmowy z psychologiem, rozmowy z dobrym ziomem, rozmowy z samym sobą. Cztery dni na offie, nie wiesz, co ja robię, bo wszyscy myślą, że jest super. Przegadam coś tam z Bogiem, przygadam dobrze sobie, nie widać mnie przez obłok chmur."
26
196

Post

#21

Asher nie był może największym fanem miejscowych imprez, ale z pewnością był fanem spędzania czasu w gronie dwójki swoich najlepszych przyjaciół. Ludzi, których tolerował i z którymi autentycznie lubił spędzać czas, można było chyba policzyć na palcach jednej ręki. No, a skoro Lennie uparła się, że nie mogą ominąć takiego wydarzenia, to żaden z nich - ani Asher, ani Sully - i tak nie mieli już nic do gadania.
- Dwadzieścia osób - mruknął, obserwując z rozbawieniem, jak Baynton wspina się na palce i próbuje policzyć ludzi w kolejce. Czasem jego wzrost był sporą zaletą. No dobra, znacznie częściej, niż czasem. - Wpuszczają po kilka za jednym razem, więc pewnie nie będziemy długo czekać - dodał, wsadzając dłonie do kieszeni i z zainteresowaniem rozglądając się wokół w poszukiwaniu, a jakże, ciemnych włosów Didi gdzieś w tłumie. - Nie chcę nic mówić, ale czekalibyśmy jeszcze krócej, gdyby Sully strzelił im jakąś łapówkę - zauważył, zerkając na kumpla i wzruszając ramionami. Gdyby z kolei pierdolnął tę łapówkę porządnie, to pewnie luźno wykupiłby sobie cały ten dom strachów.
Mniej-więcej w tej samej chwili Lennie poinformowała ich o pojawieniu się swojej nowej dziewczyny, na co Harrington odwrócił głowę tak szybko, że chyba coś strzeliło mu w okolicach karku. Delikatnie pomasował ręką obolałe miejsce, nie powstrzymując się od krótkiego zagwizdania.
- Fiu, fiu - skwitował, wracając spojrzeniem do blondynki, kiedy Brooke zaczęła kierować się w ich stronę. - Ładna - przyznał, unosząc wargi w typowo łobuzerskim uśmieszku. Lennon tyle o niej ostatnio mówiła, że naprawdę zaczął mieć nadzieję, iż ich przyjaciółka może spotkała wreszcie kogoś, kto na nią zasługiwał. Na dobrą sprawę, spośród trójki żelaznych singli, tylko Williams pozostał wierny swoim ideałom. Jeszcze. - Mam nadzieję - odpowiedział na pytanie o Didi, od razu wyjmując z kieszeni telefon i zerkając na wyświetlacz. Zero nowych wiadomości. Ciężko było mu to przyznać, ale chyba pierwszy raz w życiu miał obawy, że dziewczyna, z którą się umówił, może wystawić go do wiatru. Człowiek uczy się całe życie, czy jak to kurwa szło!

Sully Williams
Brooke Chesterfield
Delilah Lowell
Lennie Baynton
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie Niestraszny mi dom strachu BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MISTRZ KLAWIATURY Speedy Gonzales NOCNA ZMIANA MŁODY SCENARZYSTA TEXT ME! TAKE MY BREATH AWAY KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK DUSZA TOWARZYSTWA ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING LUBIĘ ZIÓŁKO FURIAT WULGARNY LEKOMAN CZARNA OWCA PIJAM WHISKY Pijam Bubble Tea Gram w futbol Ususzę nawet kaktusa Jestem numerologiczną jedynką mistrz pokera Uprawiam sporty wodne moim żywiołem jest ogień A TY CAŁUJ MNIE! I'M SO HIGH! Bo do tanga trzeba dwojga Sense8 Big gesture Like a virgin #*&!@%^ superhero You Shouldn't Kiss Me Like This sticks and stones TLC PRAWDA CZY WYZWANIE? NOTHING BREAKS LIKE A HEART SZCZĘKI NA FALI GAME MASTER HOME SWEET HOME MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN HE WAS FIRST! Counting stars PIKNIK SUNRISE SUNSET Are you gonna be my girl?
mów mi/kontakt
kix#5424
a
Awatar użytkownika
ja znów byłem sobą, wiec leżałem w swoim wyrze
gość tam w barze obok mył talerze po imbirze
wstałem i : NA BOGA! – krzyknąłem – JAK HAJS POMNŻYĆ?
chwile tak na nogach i chciałem się znów położyć
26
190

Post

Sully nie jest w najlepszym nastroju. Ciągnie się za przyjaciółmi nieco w gburowatym nastroju. Zaparkował auto na parkingu przed parkiem wodnym, ale wciąż nie jest przekonany, że zostawianie tu fury na TRZY dni to taki dobry pomysł. Nie pomogło mu też radosne ćwierkanie Lennie Baynton , kiedy on miał do rozważenia tak poważne problemy. Czy czerwonego lakieru Porsche aby na pewno nie odbarwi słońce? Może powinien przestawić je w miejsce, gdzie będzie więcej cienia? Może powinien stróżowi zostawić większy napiwek? Może powinni tu przyjechać z Baynton – brrr – uberem? Ze swoich rozważań wyrywa go świergoczący głos blondynki. Puszcza mimo uszu wypowiedź o kapitanie, a jego wzrok podąża w kierunku wspomnianej Brooke, o której (czy chciał czy nie) wysłuchał makabrycznie ogromną ilość opowieści. To znaczy jednej opowieści, która zmieniała formę i kolory, czasem narrację wprowadzającą, czasem puentę – wszystko w zależności od humoru i nastroju głównego narratora, jakim była jego dzika współlokatorka. Zawsze za to historia kończyła się w ten sam sposób – dziewczyny się całowały. Zderzenie wyobrażeń z rzeczywistością wywołuje zmarszczkę na czole Williamsa.
Naprawdę? O to tyle krzyku? — wypuszcza pytanie w eter, ale zerka porozumiewawczo na Asher Harrington . Zamiast wymiany braterskich spojrzeń rejestruje jednak, że chłopak tęsknym wzrokiem obłapia swój telefon. Sully wzdycha więc teatralnie.
Jasne Harrington, ja będę rozdawał pieniądze starego, a Ty marzył o pannie z niezłymi cyckami. Brzmi jak wyjątkowy sprawiedliwy plan na weekend — udaje oburzonego i teatralnie odpycha od siebie nieco wyższego przyjaciela. NIECO. Sześć centymetrów zadrości, które wpędzają go w dziką rozpacz od kiedy tylko pamięta. Dla bezpieczeństwa i komfortu umysłu, niczego innego już z Asherem nie porównywał.
Sully przewraca oczami i mniej więcej wtedy osoba nadzorująca kolejkę zaprasza ich do wejścia. Williams otacza ramionami swoich obezwładnionych miłością przyjaciół i popycha ich w stronę rozwalającego się budyneczku. Ma nadzieję, że to będzie coś naprawdę interesującego, a nie trochę sztucznej krwi i ktoś wyskakujący zza winkla z krzykiem „akuku!”
Masywne drzwi zamykają się z hukiem, a w nawiedzonym domku pojawia się gospodarz, który informuje ich o prośbie dobrania się w pary, świecąc Brooke Chesterfield prosto w oczy latarką z pytaniem, czy zgłasza się na ochotnika do pierwszej i czy ma już kompana na to zwiedzanie. Sully wypycha więc Lennie w jej stronę z informacją, że TO JEST OCHOTNICZKA. Obraca się przez ramię w stronę kumpla, ale albo myli go wzrok w tym nieco ciemnym miejscu, albo przy jego boku ktoś się pojawia. Znajoma sylwetka. Zdecydowanie pełna walorów. Czyżby była to Delilah Lowell ?
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum!
mów mi/kontakt
warren
a
Awatar użytkownika
Zaoczna studentka i manicurzystka na pełen etat, szczęśliwa posiadaczka fałszywego dowodu i plączącego się w pobliżu anioła stróża, który ma do niej zbyt duże pokłady cierpliwości i zbyt często musi używać na niej domowej apteczki.
20
171

Post

szesnaście

- Mówiłam, że dam radę sama? - uniosła dumnie podbródek, stając tuż obok Asher Harrington z równie dumnym uśmiechem, bo Delilah była jedną z tych osób, które cieszyły się ze wszystkich, nawet najdrobniejszych sukcesów i była swoją największą cheerleaderką, jakkolwiek głupio to brzmiało. - Chociaż mój telefon już padł - zamachałą w powietrzu swoim telefonem, chowając go zaraz do torebki, ale i tak dobrze, że udało się jej dotrzeć na czas, bo gdyby nie wślizgnęła się na ładne oczy i proszę pana, ja muszę, bo moja młodsza siostra, pewnie już by się wcale nie znaleźli podczas tego całego wydarzenia. - Tooo... - rozejrzała się dokoła, odwracając jednocześnie ciałem w stronę chłopaka, bo usilnie próbowała zignorować pokaźnych rozmiarów biust, nieprawdopodobnie przypominający jej Flora Carter, który, wraz z właścicielką, wślizgnął się do domu strachu na JEJ ładne oczy. Zero wyobraźni. - Hej - uśmiechnęła się blado do swojego niedoszłego wybawcy sprzed... tygodnia? Patrząc to na Ashera, to na Sully Williams, a kiedy uznała, że jest wystarczająco niezręcznie, chociaż dziewczyną, ani byłą dziewczyną technicznie rzecz biorąc żadnego nie była, przeniosła spojrzenie na... Lennie Baynton? Serio? Albo zdążyła przez swoje króciutkie imprezowe życie wycałować całe Hope Valley, albo oni się po prostu zmówili i miał to być jakiś kolejny chory żart ze strony Harringtona, na którego nieco niepewnie spojrzała, bo po tych wszystkich perypetiach, zdążyła się chyba nauczyć, że może się spodziewać wszystkiego. -Druga para? - dopiero to, wraz ze światłem latarki wybiło ją z dziwacznych rozmyślań, kiedy organizator, czy kim ten człowiek mógł być, wskazał ruchem głowy na nią i Williamsa, bo rzeczywiście, zaraz po Lennie i Brooke Chesterfield, stali najbliżej niego, ale pomimo tego, że stawiała się tu tylko i wyłącznie jako koleżanka Ashera, nie miała ani przez sekundę wątpliwości, że nie da się tej dwójce bawić razem.
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! Gossip Girl - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie Niestraszny mi dom strachu TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - wrzesień MISTRZ KLAWIATURY For all mankind I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BOGATE CV TYPING LIKE CRAZY DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP HI I JUST MET YOU BABYSITTER SCENARZYSTA NA DOROBKU WHEN WE WERE YOUNG WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I killed Laura Palmer TYP OSOBOWOŚCI: ANIMATOR TYP OSOBOWOŚCI: DYSKUTANT TYP OSOBOWOŚCI: DZIAŁACZ SINGIEL ARTYSTA FAN KOMEDII ROMANTYCZNYCH nie umiem pływać Zamawiam Ubera czytam ploteczki Znajdziesz mnie w barze na plaży Kocham Laysy Ususzę nawet kaktusa Sroczka Boje się wody Mieszkam z rodzicami NOTHING BREAKS LIKE A HEART GOOGLE ME Bo do tanga trzeba dwojga Sense8 Big gesture Like a virgin #*&!@%^ superhero You Shouldn't Kiss Me Like This sweet disaster sticks and stones Loża hejterów TLC SERIA NIEFORTUNNYCH ZDARZEŃ SMERF PRACUŚ PRAWDA CZY WYZWANIE? CRY ME A RIVER DANCING QUEEN SZCZĘKI BEACH BITCH PARTY ANIMAL MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN BLAST FROM THE PAST I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM IT WAS AN ACCIDENT! CRY BABY The Second Best Counting stars PIKNIK SUNRISE SUNSET DIGITAL LOVE Are you gonna be my girl?
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
I'm like David Hasselhoff, but better. Change my mind.
21
178

Post

Jako nieustraszony śmiałek, krążący niegdyś po opuszczonych budynkach, rozsianych po Hope Valley, obrała sobie za cel zwiedzenie nawiedzonego domku. Nawiedzony musiał być tylko z nazwy, specjalnie wystrojony i wystylizowany na coś, czego luzie powinni się bać. Spontanicznie wyskakujące z trumien mumie? Nagrany chichot wiedźmy, który brzmiał jak kompletnie niestraszny rechot starej prukwy? O wiele bardziej przerażające były pustostany, wypełnione pustymi flaszkami, zamazane przez satanistyczne rysunki, czasami kryjące w swoich murach przyczajonych bezdomnych, albo okoliczną patologię.
Za namową jednego ze swoich młodszych braci, wybyła do portu. Luźniejsza, hawajska koszula zaczepiona na ramionach falowała pod wpływem delikatnego wiatru. Całości idealnie dopełniały białe spodenki i wysokie trampki w kolorze wytartej czerni. Specjalnie na tę okazję zawiesiła na szyi połyskujący, srebrny gwizdek, którego używała w pracy. Już kilka kubków słodkiego alkoholu miała za sobą, toteż bez trudu wyłapała głos Lennie Baynton, unosząc dłoń w jej kierunku. Była w towarzystwie? Nic nie szkodzi. Ashera znała, a całą resztę mogła zapoznać bliżej, podczas wspólnego przemierzania atrakcji. Brat zniknął jej z oczu jakiś czas temu i mogła mieć tylko nadzieję, że nie wplącze się w jakąś nieciekawą akcję.
Dopijając zawartość trzymanego, papierowego kubka, zbliżyła się do towarzystwa. Sztuczne tworzywo wylądowało w pobliskim koszu na śmieci. Jeszcze tego by brakowało, aby zaśmiecała swoje ukochane, rodzinne strony, szczególnie po niedawnej akcji sprzątania świata.
- Widzę, że załatwiłaś sobie niezłą obstawę na oglądanie sztucznych zombie - wyszczerzyła się do blondynki, krótko zerkając na pozostałe towarzystwo, z którym to przywitała się krótkim skinieniem głowy, bądź podaniem dłoni.
Nie musiała nawet zastanawiać się czy chce wejść do Wrzeszczącej Chaty, w zwartej i gotowej ekipie. W razie potrzeby zawsze mogłaby wskoczyć za Sully Williams albo Asher Harrington Ale tylko w sytuacji awaryjnej. Nie ma mowy, aby byle odgłosy czy nawet aktorzy, przebrani za psycholi z piłami mechanicznymi, mogli ją wystraszyć. Horror roomy to również jej wielka specjalność.
Kolejka przesunęła się do przodu i wtedy nastąpił ruch ze strony obsługi.
- Ja pierdolę człowieku, co do kurwy?! - burknęła z zaskoczeniem, pod wpływem ostrego światła, padającego z latarki. Potraktowali ja na wejściu jak podczas przesłuchania w Guantanamo, co w dzisiejszych czasach tolerancji rasowej, było totalnie nie do pomyślenia.
Jak najbardziej mogła być w parze z Lennie. To przypomniało jej o dawnych czasach, co tym razem postanowiła zachować dla siebie. Jednak idą we dwójkę? Gdyby puszczono ich w czteroosobowym składzie, razem z Asherem i Delilah Lowell ten spacer w ciemnościach zamieniłby się w jedną, wielką komedię.
- Lepiej, żebyśmy po drodze nie wypierdoliły się z wrażenia - skomentowała z cichym parsknięciem, wciąż czując działanie spożytego alkoholu. Zapowiadało się na świetną zabawę.
- Rozjebiemy tę atrakcję - dodała już z większym przekonaniem, zerkając w stronę Lennie. - Jeśli chcesz, możesz się mnie przytrzymać.
Poruszyła ramieniem w znaczący sposób, odsuwając od siebie przyjemną sensację, powstałą na skutek pewnej wizji.
Przestań, nie myśl o tym teraz.
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! JUST LIKE GAGA - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Niestraszny mi dom strachu Zajęcie trzeciego miejsca w evencie #czysteHopeValley I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! THE CHOSEN ONE BOGATE CV DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ Trying my best MŁODY SCENARZYSTA ROLLING IN THE DEEP Adam i Ewa LGBT+ EMERGENCY SERVICES PRACA ZWIĄZANA Z OCEANEM WODNIK MĄDRALA ZŁOTA RĄCZKA biegam Czytam komiksy Jeżdżę na deskorolce I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE SPORT FREAK BEACH BITCH NA FALI SZCZĘKI SING A SONG PARA PAPARA PAPA OOO OOO DANCING QUEEN #CZYSTEHOPEVALLEY PRIDE MONTH 2020 #SCREAM Loża hejterów Pomocna dłoń Guru technologii You Shouldn't Kiss Me Like This
mów mi/kontakt
not today satan
a
Awatar użytkownika
żeby móc studiować wymarzone prawo, w tajemnicy przed wszystkimi dotrzymuje towarzystwa tym, którzy są w stanie za to zapłacić. typ samotnika, który czasem potrzebuje pocieszającego ramienia
21
161

Post

Do ostatniej sekundy była przekonana, że nie zdąży. Zazwyczaj była bardzo punktualna i sama krytykowała każdą formę spóźnialstwa, ale dziś to sobie musiałaby strzelić pogadankę. Miała nadzieję, że jej znajomi nie strzegą zegarka tak jak ona, bo naprawdę było jej wstyd. Wszystko dlatego, że chciała dobrze wypaść. W końcu dołączyła do ekipy stosunkowo niedawno, więc chciała pokazać się z jak najlepszej strony. Tak naprawdę nie do końca nawet wiedziała na co się szykuje i na co się godzi, gdy przyjęła zaproszenie Williamsa, ale cieszyła się mimo to. Na szczęście załatwienie sobie wolnych trzech dni nie było trudne, więc tym sposobem Flora w ostatnich sekundach załapała się na wejście. Ludzi było od groma. Nic więc dziwnego, że Flora czuła się tym nieco osaczona. Nie wiem czego się spodziewała, ale na pewno nie takich tłumów. Nie wiedziała jak ich wszystkich odnajdzie. Siebie pewnie też zgubiłaby w takim tłumie, więc w duchu modliła się tylko o to by może oni okazali się być bardziej spostrzegawczy. Ostatecznie mignęła jej gdzieś sylwetka Delilah Lowell i choć normalnie w życiu nie odważyłaby się na tak śmiały ruch by do niej zagadać i zapytać czy może wie, gdzie jest Asher i reszta, ale prędzej wyrwałaby sobie wszystkie paznokcie na żywca i włosy z głowy. Dziwne, bo niegdyś uważała ją za najfajniejszą osobę na świecie, która w dodatku była na tyle szalona by lubić też ją. Bardzo dziwne. No nic, postanowiła po prostu udać się za nią z nadzieją, że jej śledztwo nie okaże się bezowocne. Pewnie mogłaby zadzwonić, ale jak na złość telefon nie łapał żadnego sygnału. Na ostatniej prostej przyspieszyła trochę i tak się złożyło, że wpadła prosto w Sully Williams a raczej zderzyła się z jego plecami. - Auć. Cześć wszystkim! Przepraszam za spóźnienie. Powinni na wejściu wciskać jakąś mapę żeby ogarnąć co gdzie jest. - zaśmiała się, próbując wybrnąć swoim luzackim podejściem, którego tak naprawdę nie miała i w rzeczywistości stresowała się przeokrutnie. Zerknęła na Asher Harrington, spodziewając się ujrzenia tuż obok jasnej czupryny Lennie Baynton w towarzystwie Brooke Chesterfield. - Dużo mnie ominęło? - zmarszczyła brwi, dopiero teraz tak naprawdę zadając sobie pytanie, czy do reszty już całkiem oszalała z tym wyjazdem.
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! BOGATE CV WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER WHEN WE WERE YOUNG TUBYLEC URODZONY LATEM NA DOBRANOC CAŁUJĘ ALIGATORA - EVERGLADES
mów mi/kontakt
ja
a
Awatar użytkownika
Pracownica w sklepie z ekskluzywną odzieżą, próbująca swoich sił w wielu dziedzinach artystycznych. Nie ma już problemów w kontaktach z bratem, przyjaciółka wróciła do miasta po tym jak nagle zniknęła bez słowa, a Kieran w końcu odwzajemnił jej uczucia.
25
165

Post

#14

— Nie możesz przy obcych mówić, że dziwnie byłoby zaciągnąć mnie do łóżka. — pouczyła go, szturchając lekko w ramię. Tak trudno było mu zrozumieć o co jej chodziło? Nic innego przecież nie powiedział takiego, co mogłoby jej się nie spodobać. A to akurat była jedna z rzeczy, których wolałaby w życiu nie słyszeć.
Z Diabelskiego Młynu Florka od razu zaciągnęła Kierana w kolejne miejsce — Nawiedzony Dom. Stanęli grzecznie w kolejce, czekając na swoją kolej, a ruda opowiadała przyjacielowi jaki plan przygotowała na tę wycieczkę. No już niech wie, a nie żyje w błogiej nieświadomości. Musi być jednak świadomy, że plany w każdej chwili mogą się zmienić, bo przecież nigdy nic nie wiadomo, nie? Ale niech chociaż ma jakiś zarys i powinien się z tego cieszyć.
W końcu mogli wejść do środka z grupką innych ludzi, a po wejściu od razu zostali parami porozrzucani po różnych pokojach, które zamknęły się za trzy spusty. No tego się nie spodziewała. Ostrożnie pociągnęła za klamkę, ale drzwi ani drgnęły. Ostatecznie mieli rozwiązać jakąś zagadkę, żeby się stąd wydostać. Może myślenie pomoże jej zapomnieć o tym jak bardzo mały wydaje się ten pokój przez tą ciemność i porozwalane rzeczy po całej podłodze. W kącie widziała stary telewizor, wszystko było pokryte pajęczynami i mnóstwem kurzu, a pod oknem chyba był zdechły szczur. Oby nagle nie ożył. — Pozostaje nam czekać na zagadkę. — mruknęła, przechodząc się po pokoju. Oczywiście cały czas ściskała dłoń Kierana, co dodawało jej odrobinę otuchy. Ale niewiele pomogło, skoro coś przebiegło pod jej nogami, na co ona zareagowała gość gwałtownie. Bez namysłu po prostu rzuciła się na Kierana, obejmując go mocno za szyję i oplatając nogami w pasie. — Szczur! Albo wielki pająk! — pisnęła, ukrywając twarz w zgięciu jego szyi. Szybciej dawać tą zagadkę, bo chyba prędzej zejdzie na zawał niż coś wymyśli. Pewnie i tak wszystko tutaj spadnie na Kierana.

Kieran Burreau
Obrazek
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! celebrity's best friend: Raleigh & Kieran TOP OF THE TOP - numer 9 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! Nailed It! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ups! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Największy śmieszek 2020 Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Zachęcam znajomych do akcji Na fali - za udział w evencie Always you Podziwiam figury w podwodnym muzeum Niestraszny mi dom strachu Poznaję nową rzeczywistość w kinie 4D Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Ride with the moon in the dead of night Fingers like snakes and spiders in my hair Hope Valley ma głos! Plotkara 2020 I hear those sleigh bells ringing All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Everyone is singing The sound of children's laughter All the lights are shining so brightly everywhere Hear those magic reindeer click To the North Pole for Saint Nick I won't make a list and send it I'm just gonna keep on waiting I won't ask for much this Christmas There upon the fireplace Underneath the Christmas tree I don't care about the presents There is just one thing I need I don't want a lot for Christmas Rozgrzewam się na aerobiku temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - lipiec BOGATE CV KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? Oh shit ODZNAKA POCIESZENIA DUSZA TOWARZYSTWA UNIVERSAL PERSON I AM MACHINE, I NEVER SLEEP HI I JUST MET YOU PHONE ADDICTED SCENARZYSTA NA DOROBKU devine ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Speedy Gonzales BAŚNIOPISARZ I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY zmarzluch Chodzę w bluzach mojego chłopaka Lubię zapach męskich perfum mam długie włosy Godzinami moczę się w wannie Jestem numerologiczną szóstką boję się pająków cierpię na klaustrofobię boję się ciemności WEGANIN SINGIEL JESTEM ZAWSZE NA CZAS KOCIARZ WODNIK nigdy nie studiowałem/am JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU BUDZĄ MNIE KOŚCIELNE DZWONY - MIDTOWN WYNAJMUJĘ MIESZKANIE URODZONY ZIMĄ Śpię równe 8 godzin DIGITAL LOVE FRIENDZONE I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN FAMILY TIME CAKE BOSS LIST W BUTELCE TWÓJ NOWY DOM THE GREATEST SHOWMAN FEAR FACTOR WRONG NUMBER toss a coin to your witcher Like a virgin
mów mi/kontakt
kiitty#9373
a
Awatar użytkownika
Młody adwokat, który rozpoczął pracę w kancelarii ojca. Chłodno logicznie myślący, mający blade pojęcie o ludziach innych niż ci, z którymi pracuje. Przez wielu uważany za sztywnego i mało imprezowego., ale jak się go pozna jest całkiem fajny. Jeśli oczywiście lubi się specyficznych osobników.
26
181

Post

-Ale przecież ludzie tak robią. Znaczy, zaciągają innych do łóżka. A ja nie chciałem cię urazić, bo jeśli powiem, że cię zaciągnę, to trochę znaczy, że traktowałbym cię przedmiotowo - odpowiedział swój punkt widzenia, bo właśnie o to chodziło. Florence zasługiwała na szacunek i Kieran miał zamiar jej go okazać. Przedmiotowe traktowanie, mające na celu zaledwie zaspokojenie własnych potrzeb, nie wchodziło w grę. - Ale dobrze, obiecuję nie mówić tego głośno- skinął głową. Czyli kolejna rzecz, której będzie musiał się nauczyć. Kobiety nie lubiły, kiedy publicznie wspominało się o zaciąganiu ich do łóżka.
Dał się bez problemu poprowadzić w stronę kolejnej atrakcji, którą miał być Nawiedzony Dom. Zdecydowanie to miejsce było jednym z tych, których do końca nie rozumiał. Jaki był tego fenomen? Ludzie naprawdę wierzyli, że coś tam może być, czy jednak po prostu uwielbiali się bać?
Pozostawił jednak ten komentarz dla siebie widząc, że przyjaciółka naprawdę chce tam pójść. Nie miał najmniejszego zamiaru jej tego odmawiać. Ostatecznie przyszedł tutaj właśnie z nią, a to znaczyło, że tak trochę w sumie dawał się zaciągnąć wszędzie bez większego oponowania.
Uśmiechnął się lekko, kiedy drzwi się zamknęły w pomieszczeniu, w którym się znaleźli. Standardowo. Ludzie nie lubili, kiedy ogranicza się im wolność.
-Stawiam, że będzie standardowa - stwierdził. Uwielbiał logiczne wyzwania i jeśli faktycznie ta zagadka takim będzie, wszystko nabierze dla niego innego wydźwięku.
Zachwiał się gwałtownie, kiedy niespodziewanie Florence się na niego rzuciła. Gdyby nie to, że była taka lekka, a on mimo wszystko posiadał dzięki siłowni mięśnie, pewnie oboje wylądowaliby na podłodze. A tak, mogła sobie bez oporu na nim powisieć.
Objął ją automatycznie.
-Ale wiesz, że to ci nic nie zrobi, prawda? - rzucił, lekko się uśmiechając.
Obrócił głowę, kiedy coś za nimi trzasnęło.

florence hill
Obrazek
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! szczęśliwy numerek: twoja twarz brzmi znajomo celebrity's best friend: Kamala & Billy celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Cara & Joseph RANDKA W CIEMNO - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Nailed It! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ups! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Zachęcam znajomych do akcji Na fali - za udział w evencie Love scenario LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! Podziwiam figury w podwodnym muzeum Niestraszny mi dom strachu Poznaję nową rzeczywistość w kinie 4D Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie Ride with the moon in the dead of night All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Fingers like snakes and spiders in my hair Hope Valley ma głos! Everyone is singing To the North Pole for Saint Nick I'm just gonna keep on waiting I won't ask for much this Christmas Make my wish come true Santa Claus won't make me happy I don't need to hang my stocking I don't care about the presents I don't want a lot for Christmas Rozgrzewam się na aerobiku temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - lipiec BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales NOCNA ZMIANA ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! devine PHONE ADDICTED KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK DUSZA TOWARZYSTWA Oh shit Sej łaaat? Wszystko pod kontrolą I'm a fashion star TYP OSOBOWOŚCI: DYSKUTANT BUJAM SIĘ DO MUZYKI KLASYCZNEJ #TEAM_MARVEL PRACOHOLIK NIEJADEK BAJECZNIE BOGATY SCHLUDNY PACYFISTA JESTEM NIEWIERZĄCY/A SINGIEL PRAWO SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA ZNAM 2 JĘZYKI WYSPORTOWANY MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU MAM WŁASNY DOM URODZONY ZIMĄ Koszula to moja druga skóra MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN CAKE BOSS WRONG NUMBER toss a coin to your witcher Like a virgin
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
Pracownica w sklepie z ekskluzywną odzieżą, próbująca swoich sił w wielu dziedzinach artystycznych. Nie ma już problemów w kontaktach z bratem, przyjaciółka wróciła do miasta po tym jak nagle zniknęła bez słowa, a Kieran w końcu odwzajemnił jej uczucia.
25
165

Post

— No dobrze, cieszę się, ale o tym się nie mówi. Nie rozmawiamy przy obcych osobach o seksie. Oj Flynn, gdzieś ty się uchował? — westchnęła, kręcąc głową. Jak mógł pomyśleć, że taki temat można poruszać przy obcych ludziach? Co mogli sobie o nich pomyśleć? Nie dość, że dziwnie to brzmiało, to jeszcze jej babski punkt widzenia podpowiadał jej, że była za mało atrakcyjna na zaciąganie do łóżka. Kobiecy mózg przecież takie rzeczy zawsze interpretuje na swój sposób. I chociaż nie chciał sprawić jej tym przykrości, czuła się z tym źle. Ale przynajmniej mogła być pewna, że może się czuć przy nim bezpieczna.
Jak dobrze, że Kieran był wystarczająco silny, żeby utrzymać jej nagły ciężar. Inaczej ubrudziłby się cały od tego kurzu, obijając sobie przy okazji tyłek.
— Wiem… — wydusiła, zerkając w dół. Niby wolała nie wiedzieć co przebiegło pod jej nogami, ale jednocześnie chciała wiedzieć czy jest się czego bać. Pisnęła, kiedy coś za nimi trzasnęło. Przylgnęła mocniej do przyjaciela, powtarzając w myślach, że to nic takiego. Tylko czego się teraz bardziej bała? Tych strachów czy małego i ciemnego pokoju. Wtedy telewizor się włączył, a na ekranie mogła zobaczyć mężczyznę w ciemnym makijażu i w pelerynie. Zaczął coś opowiadać, ale nie mogła się skupić na jego słowach. Usłyszała jednie coś o zagadce, ograniczonym czasie i że mają szukać pod nogami. Jeśli chodzi o tego szczura czy cokolwiek to było, wolała niczego nie szukać.
— Tak tylko przypomnę, że mam klaustrofobię, więc lepiej szybko nas stąd wyciągnij. — wyszeptała, opuszczając się powoli na ziemię, żeby dać Kieranowi możliwość rozwiązania zagadki bez dodatkowego ciężaru do utrzymania. Oparła się o stół, skupiając wzrok na swoich dłoniach, żeby nie myśleć o tym co się działo dookoła. Kątem oka jednak widziała, jakby ściany poruszały się, pomniejszając jeszcze pomieszczenie. Tlenu też wydawało się jakby mniej. Próbowała jednak oddychać spokojnie, żeby nie dostać ataku paniki, który całkiem zepsułby im zabawę.

Kieran Burreau
Obrazek
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! celebrity's best friend: Raleigh & Kieran TOP OF THE TOP - numer 9 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! Nailed It! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ups! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Największy śmieszek 2020 Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Zachęcam znajomych do akcji Na fali - za udział w evencie Always you Podziwiam figury w podwodnym muzeum Niestraszny mi dom strachu Poznaję nową rzeczywistość w kinie 4D Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Ride with the moon in the dead of night Fingers like snakes and spiders in my hair Hope Valley ma głos! Plotkara 2020 I hear those sleigh bells ringing All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Everyone is singing The sound of children's laughter All the lights are shining so brightly everywhere Hear those magic reindeer click To the North Pole for Saint Nick I won't make a list and send it I'm just gonna keep on waiting I won't ask for much this Christmas There upon the fireplace Underneath the Christmas tree I don't care about the presents There is just one thing I need I don't want a lot for Christmas Rozgrzewam się na aerobiku temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - lipiec BOGATE CV KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? Oh shit ODZNAKA POCIESZENIA DUSZA TOWARZYSTWA UNIVERSAL PERSON I AM MACHINE, I NEVER SLEEP HI I JUST MET YOU PHONE ADDICTED SCENARZYSTA NA DOROBKU devine ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Speedy Gonzales BAŚNIOPISARZ I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY zmarzluch Chodzę w bluzach mojego chłopaka Lubię zapach męskich perfum mam długie włosy Godzinami moczę się w wannie Jestem numerologiczną szóstką boję się pająków cierpię na klaustrofobię boję się ciemności WEGANIN SINGIEL JESTEM ZAWSZE NA CZAS KOCIARZ WODNIK nigdy nie studiowałem/am JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU BUDZĄ MNIE KOŚCIELNE DZWONY - MIDTOWN WYNAJMUJĘ MIESZKANIE URODZONY ZIMĄ Śpię równe 8 godzin DIGITAL LOVE FRIENDZONE I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN FAMILY TIME CAKE BOSS LIST W BUTELCE TWÓJ NOWY DOM THE GREATEST SHOWMAN FEAR FACTOR WRONG NUMBER toss a coin to your witcher Like a virgin
mów mi/kontakt
kiitty#9373
a
Awatar użytkownika
Młody adwokat, który rozpoczął pracę w kancelarii ojca. Chłodno logicznie myślący, mający blade pojęcie o ludziach innych niż ci, z którymi pracuje. Przez wielu uważany za sztywnego i mało imprezowego., ale jak się go pozna jest całkiem fajny. Jeśli oczywiście lubi się specyficznych osobników.
26
181

Post

Zgodził się z nią ostatecznie obiecując zarówno sobie, jaki i jej, że więcej nie będzie przy innych poruszał tematu seksu, ani rzucał z miejsca komentarzem, że nie są parą, co mogłoby później doprowadzić do takich sytuacji, jak dzisiaj. Uznał, że po prostu będzie mówił głównie, jeśli wymaga tego sytuacja. Ktoś zapyta? Zaprzeczy, ale bez wkopywania dziewczyny i potencjalnego urażenia jej uczuć. Mimo tego, że nadal nie do końca rozumiał, czemu w ogóle poczuła się w taki sposób, szanował jej zdanie i zakodował w tym swoim logicznym umyśle, że tak nie wypada.
Nie wiedział, czy aktualna sytuacja jest jakąś karą za to, co powiedział wcześniej, niemniej nie takiego obrotu spraw się spodziewał, godząc się na uczestniczenie w oglądaniu domu, który z założenia miał wzbudzać przerażenie. Co prawda sprawdzało się to u Florence, o czym Kieran dosłownie przekonał się na swojej skórze, niemniej na nim nie do końca. Może tak było lepiej? Wolał nawet nie myśleć, co by się stało, gdyby przykładowo przyjaciółka była tutaj sama. Przecież mogłaby sobie krzywdę zrobić!
-Czyli siłownia na coś się przydała - skomentował, lekko się uśmiechając, kiedy ją trzymał. Niewiele z tego powodu widział, ale przecież i tak nie było tu niczego, co mógłby oglądać. Nadal co prawda czekał na zagadkę, którą mieli rozwiązać, ale albo nie wiedzieli, że mieli ją pod nosem, albo jeszcze jej nie było.
Słysząc telewizor obrócił się w jego stronę, ale nie na wiele się to zdało.
-To chyba było dość ważne- zauważył. Czego miał pod tymi nogami szukać, skoro aktualnie dostrzegał jedynie deski? - Czemu chciałaś iść do miejsca, w którym łatwo o zamknięcie w małym pomieszczeniu? - Uniósł lekko brwi. Kolejna rzecz, która wydawała mu się bardzo nielogiczna.
Wzdrygnął się, kiedy niespodziewanie w pomieszczeniu zaczęło się robić zimno. Nie taką temperaturę pamiętał.
-Może tu jest coś narysowane? A może jest jakaś klapka? - rzucił pomysłami, które zawsze jako pierwsze pojawiały się w filmach.


florence hill
Obrazek
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! szczęśliwy numerek: twoja twarz brzmi znajomo celebrity's best friend: Kamala & Billy celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Cara & Joseph RANDKA W CIEMNO - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Nailed It! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ups! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Zachęcam znajomych do akcji Na fali - za udział w evencie Love scenario LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! Podziwiam figury w podwodnym muzeum Niestraszny mi dom strachu Poznaję nową rzeczywistość w kinie 4D Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie Ride with the moon in the dead of night All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Fingers like snakes and spiders in my hair Hope Valley ma głos! Everyone is singing To the North Pole for Saint Nick I'm just gonna keep on waiting I won't ask for much this Christmas Make my wish come true Santa Claus won't make me happy I don't need to hang my stocking I don't care about the presents I don't want a lot for Christmas Rozgrzewam się na aerobiku temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - lipiec BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales NOCNA ZMIANA ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! devine PHONE ADDICTED KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK DUSZA TOWARZYSTWA Oh shit Sej łaaat? Wszystko pod kontrolą I'm a fashion star TYP OSOBOWOŚCI: DYSKUTANT BUJAM SIĘ DO MUZYKI KLASYCZNEJ #TEAM_MARVEL PRACOHOLIK NIEJADEK BAJECZNIE BOGATY SCHLUDNY PACYFISTA JESTEM NIEWIERZĄCY/A SINGIEL PRAWO SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA ZNAM 2 JĘZYKI WYSPORTOWANY MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU MAM WŁASNY DOM URODZONY ZIMĄ Koszula to moja druga skóra MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN CAKE BOSS WRONG NUMBER toss a coin to your witcher Like a virgin
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
If you have to hurt me, hurt me once
If you have to e n d i t, get it done
You have all these choices, I have none
You're all that I have to

l o s e
21
175

Post

Z jednej strony bardzo chce być w parze z Brooke, bo... no, tak naprawdę, to nie potrafi tego w żaden sposób uargumentować. Z drugiej czuje się trochę winna, bo ten durny Sully zostaje sam jak palec. Zerka więc przez ramię, rzuca mu pytające spojrzenie, jakby chciała się upewnić, że chłopak na sto procent wie, co robi; dopiero wtedy sięga dłonią w stronę Brooke i, zgodnie z zaproszeniem, uczepia się jej koszuli.
— Myślałam, że przed zombiakami będzie mnie strzegła para dwumetrowych przystojniaków, ale — szturcha koleżankę biodrem — ty też jesteś niczego sobie. — W roli ochroniarza i w roli... ładnego towarzystwa. Lennon przygryza wargę i kiwa głową, kiedy pracownik pyta, czy są gotowe. Nie są, ale... mus to mus, prawda? Otwierają się przed nimi jedne z drzwi, a gdy Baynton robi pierwszy krok, prawie się wywraca.
— Ja pierdolę — mamrocze, bo ostatnie, czego się spodziewała, to schody. Na szczęście kilka sekund później listwy przypodłogowe rozświetlone zostają przez czerwone, mrugające diody. — Gdzieś to już widziałam — rzuca żartobliwie, sunąc palcami po chłodnej, kamiennej ścianie. Cztery czy pięć lat temu, podczas imprezy, która zapadła jej w pamięć, odwiedziła przecież drewnianą altankę, ozdobioną setkami świątecznych światełek. To wtedy...
Koncentracja, Lennie, koncentracja. Bo nie zauważysz nawet, kiedy wyskoczy na ciebie aktor przebrany za wampira, a tego szkoda byłoby przegapić.
— Muszę cię ostrzec — dłoń Lennie zsuwa się wzdłuż schowanego pod materiałem kraciastej koszuli przedramieniu i ujmuje palce Brooke — że straszny ze mnie cykor. Na Halloween przebieram się za aniołki, bo boję się, że jeśli spotkam gdzieś swoje odbicie w makijażu wiedźmy albo kościotrupa, to umrę na zawał. — Uśmiecha się, trochę nerwowo, i podskakuje, kiedy coś miękkiego muska jej stopę. Na końcu schodów otwierają się kolejne drzwi, tym razem z groźnym skrzypnięciem, zagłuszonym przez Lennie, która głośno wypuszcza z płuc zebrane powietrze. To dziś. To ten dzień. Powinna już pożegnać się z życiem i spisać testament, bo na sto procent nie wróci.

Brooke Chesterfield
Asher Harrington
Delilah Lowell
Sully Williams
Flora Carter
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie Niestraszny mi dom strachu Jestem wystarczająco duży/a, by oglądać pokaz burleski Zwiedzam muzeum przyrody morskiej Call me Captain Hope Valley BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM ONE BIG FAMILY MAN UP! I killed Laura Palmer TYP OSOBOWOŚCI: DZIAŁACZ LGBT+ CHUDERLAK LUBIĘ ZIÓŁKO WIERZĘ W HOROSKOPY ŻARŁOK I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM BLAST FROM THE PAST DANCING QUEEN PUSZKA ROZKŁADA SIĘ 200 LAT #CZYSTEHOPEVALLEY FEAR FACTOR I'M SO HIGH! You Shouldn't Kiss Me Like This
mów mi/kontakt
rura na miasto#7921
ODPOWIEDZ