a
Awatar użytkownika
<3
00
000

Post

eventWodna kolejka
W tej lokacji możesz zdobyć jedną odznakę:
jeżdżę wodną kolejką

Napisz przynajmniej trzy posty fabularne o długości minimum 1500 znaków i zgłoś się po odznakę w odpowiednim temacie.

Obrazek
The Best Coder of 2020 WŁADZA BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! SEX TELEFON - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" LILY OF THE VALLEY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" TRUST ME, I'M A DOCTOR! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BARANEK SHAUN - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!"
mów mi/kontakt
administrator
a
Awatar użytkownika
Tropie morderców, zaglądam w umysły degeneratów, nieustannie podróżuje pomiędzy Quentico i Hope Valley, a po pracy wracam do Josepha.
34
168

Post

Joseph Warren

- ... Kiedy? - spojrzała na niego i na to, co trzymał w ręku. Wrócili się do samochodu, aby wyciągnąć z bagażnika dwie spakowane torby na wypadek, gdyby naszła ich ochota dać nura do wody. Kręcąc głową i zagryzając usta, na które cisnął się uśmiech, wyciągnęła rękę po biki i zanim puścił jej dłoń, wspięła się na palce, całując go tak, że miał prawo na moment zapomnieć o oddechu. Tu, na parkingu, nie było żadnych dzieci, które mogły poczuć się zgorszone widokiem dwóch, zakochanych w sobie na zabój dorosłych.
W drodze do przebieralni, Grace zatrzymała się w połowie kroku i konspiracyjnym gestem, wskazała Josephowi na koniec skręcającej w lewo alejki. - Znalazłam! - tłum dzieci, otaczał mężczyznę obracającego drewniane patyczki tak, aby zebrać jak najwięcej cukrowej waty.
- Po obiedzie albo na deser, już wiemy gdzie należy zajść… Swoją drogą, widziałeś tę wielką budkę z frytkami belgijskimi? Podwójna porcja i sos ranczerski. Nic więcej nie potrzebuję do szczęścia - puściła mężczyźnie perskie oczko.
W przebieralni, rozdzielonej na męską i damską, wskoczyła w bikini w duże groszki, które wyczarował Joseph. Swoje rzeczy, złożyła w depozycie. Zapinała bransoletkę z numerkiem na nadgarstku, gdy podszedł do niej Warren i objął, opierając dłonie na jej brzuchu. - Gotowy? Ostrzegam, że na jednym zjeździe się nie skończy!
Dyskutując o tym, że w takim razie na ilu? wspięli się na konstrukcję, skąd zjeżdżać można było albo pojedynczo, rwącą rzeką, nieco spokojniej na pomponie lub wybrać szerszy tunel dla dwóch osób. Choć ten był dedykowany rodzicowi z dzieckiem, Grace nie grzeszyła gabarytami i wskazała na właśnie tę rurę. - Możemy zjeżdżać wspólnie, o ile pozwolisz mi wybrać ponton - była twardym negocjatorem, który końcem końców i tak postawił na swoim.
Zadowolona z siebie, wręczyła Josephowi dużego, różowego donuta. - Ustawmy się w kolejce. Następny zjazd jest nasz.
grace warren
A better love you won't find today
I will show you love
Stare, dobre małżeństwo - odznaka specjalna za pierwsze zgłoszenie 50 wspólnych zakończonych wątków SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! TOP OF THE TOP - numer 2 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! You are the best - za rozbicie puli nagród w plebiscycie z okazji pół roku forum! Kot psot - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku celebrity's best friend: Cara & Joseph Viva..., Las Newlyweds - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" FIRST PHOTO OF U - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" As time goes by - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Empire of the Sun - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" LILY OF THE VALLEY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Honeymoon - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" 50 words for rain - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Your light fills the darkest room - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The sweetest gift - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" GIFT FOR LIBRA - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Into the woods - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" COTTON CANDY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" FROZEN - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" I want to thank the storm that brought the snow - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Droga samuraja - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" O Christmas tree, you bear a joyful message! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ulepimy dziś bałwana? No chodź, zrobimy to! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Niklaus, komm in unser Haus - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Depresja gangstera - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" ..., and I've bought some corn for popping - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" NIGIRI, NORI I INNE RYBKI - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" 10 000 torii for Inari - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Teru-teru-bōzu - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The Tale of the Heike - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" No love allowed?! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Lost in paradise - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Let's get ready to rumble!! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Russian Roulette - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ladies' Night - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Say 'Yes!' to the dress - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Outrun my gun - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" When all is come to pass... - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Everybody's waiting for the next surprise Ważniak 2020 Hope Valley ma głos! Ciasteczko z wróżbą You can dance - za udział w konkursie na najlepszy taniec na potańcówce Would You Love A Monsterman - za udział w konkursie na halloweenowe przebranie na potańcówce This is town of Halloween Pumpkins scream in the dead of night Trick or treat till the neighbors gonna die of fright I am the one hiding under your bed Fingers like snakes and spiders in my hair Aren't you scared? "Cześć, co tam?" 2020 Ride with the moon in the dead of night I am the "who" when you call, "Who's there?" Wouldn't you like to see something strange? Something's waiting no to pounce HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Jeżdżę wodną kolejką Kręcę się na karuzeli Kręcę bioderkami na kursie samby Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! Największa mądrala 2020 Najwybitniejszy pisarz 2020 All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie All I want for Christmas is you I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking There upon the fireplace Santa Claus won't make me happy A toy on Christmas Day I just want you for my own Make my wish come true I won't ask for much this Christmas This is all I'm asking for I won't even wish for snow I'm just gonna keep on waiting Underneath the mistletoe I won't make a list and send it To the North Pole for Saint Nick Hear those magic reindeer click All the lights are shining so brightly everywhere The sound of children's laughter Everyone is singing I hear those sleigh bells ringing LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń RANNY PTASZEK BOGATE CV TAKE MY BREATH AWAY MIND BLOWING MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ 666 Ways to Love Faster than a kiss! GOD THE CREATOR Bestseller TYPING LIKE CRAZY ROLLING IN THE DEEP Oczko Sej łaaat? Wszystko pod kontrolą W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM JESTEM ZAKOCHANY/A Mam mocną głowę WRAŻLIWIEC NAUKA PRZYJEZDNY Esteta Często się rumienię Lubię starszych Boję się samotności Kupuje bieliznę w Victoria's Secret Lubię zapach męskich perfum Mam pieprzyk w dziwnym miejscu Chodzę w szpilkach Lubie się opalać Obroniłam/-em doktorat Potrafię cały dzień chodzić w piżamie Terminarz to moja świętość Kocham lato! mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy zaplatam włosy w warkocze Godzinami moczę się w wannie Słucham wietrznych dzwonków Twardo stąpam po ziemi Marzyciel Nurkuje Tańczę z wiatrem Mam broszki jak królowa Elżbieta II Lubię pończochy Tańczyłam w balecie Cały dzień wiszę na telefonie z moim chłopakiem/moją dziewczyną Kawa najlepiej smakuje w łóżku Poślubiłem/am miłość swojego życia Często wyjeżdżam służbowo Noszę kwiaty we włosach Zwijam się w buritto Śpię w kusej bieliźnie Śpię z przytulanką Nie lubię spać samemu Piszę prace naukowe W moich uszkach lśnią kolczyki Kocham świąteczne składanki Lubię siedzieć przy świecach Wziąłem/wzięłam ślub w Vegas Mam świra na punkcie swoich włosów Do twarzy mi w perłach Kocham naleśniki Poproszę gofra, raz! Kocham tosty z dżemem Mam swoje demony Mówię prawde i tylko prawde Zbieram śnieżne kule Buduję zamki z piasku JESTEM KRUKONEM WIELBICIEL SUSHI MIĘSOŻERCA PRACOHOLIK patriota Społecznik PEWNY SIEBIE PIĘKNY UMYSŁ BUJAM SIĘ DO MUZYKI KLASYCZNEJ EMERGENCY SERVICES PIJAM WHISKY SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA CHUDERLAK DAWCA ORGANÓW DAWCA KRWI PODRÓŻNIK MAM MNIEJ NIŻ 160 CM WZROSTU PAN NA WŁOŚCIACH - WAVE HILL MAM WŁASNY DOM URODZONY JESIENIĄ WOLĘ ŁAGODNIE WIELBICIEL KAWY Piegusek lubię stroić choinkę TYP OSOBOWOŚCI: LOGIK moim żywiołem jest woda Wspinam się na szczyty Odsłaniam kolana w sukienkach układam puzle mistrz jengi Lubię aktywne zwiedzanie Sroczka Jestem numerologiczną trójką Weekendami wyjeżdżam w Bieszczany OGLĄDAM ŚMIESZNE KOTKI W INTERNECIE Gram na fortepianie Sypię mandale Odprężam się przy kolorowankach Czytam książki Mam ciężką nogę Mam własny samochód Praktykuję jogę zmarzluch lubię upały Czuję motyle w brzuchu I LOVE YOU, BABY! I DO BABY BOOM! PIKNIK DANSE MACABRE toss a coin to your witcher WRONG NUMBER CALL 911 DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM SZTUKA DLA KAŻDEGO SHOPPING QUEEN TLC Good or Bad News Are you gonna be my girl? Like a virgin Big gesture GOOGLE ME Na Pokątną! Zombie night How did this happen? Men in black Thanksgiving 2020 Czy ten Pan i Pani są w sobie zakochani? I wanna have your babies SMERF PRACUŚ STEVIE WONDER DANCING QUEEN ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ I’M SO EXCITED I DON’T WANNA HIDE IT JUŻ MI NIOSĄ SUKNIĘ Z WELONEM SUNRISE SUNSET Counting stars GAME OVER I SAY A LITTLE PRAYER FOR YOU KRZYSZTOF KOLUMB GLOBETROTTER HOME SWEET HOME CRAZY IN LOVE CZTERY ŁAPY DZIŚ SĄ TWOJE URODZINY TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE CAKE BOSS THANK YOU FROM THE MOUNTAIN BEACH BITCH MICHAEL PHELPS PIEROGIS TWÓJ NOWY DOM My sweet...
mów mi/kontakt
kotpsot#2892
a
Awatar użytkownika
Wracam w ramionach Grace do..., życia.
Czekam w jej ramionach na nowe życie.
43
186

Post

Grace Blackbird

Uśmiechnął się…, jak szelma i pokręcił głową, a kiedy dopytywała, nie chcąc odpuścić dotknął do policzka koniuszkiem chudego palca i po tym, jak pocałowała w miejscu, w którym wskazywał, muskając skórę bardziej oddechem niż wargami, odpowiedział:
W ostatniej chwili, kiedy poszłaś do łazienki. – Nie spodziewał się, że na parkingu, uśmiechając się do niego, odwzajemni się o wiele bardziej namiętnie; nie mógł złapać oddechu, kiedy usta Grace wpijały się w jego wargi, z których górną przygryzł w momencie, kiedy przerwała. Westchnął i łapiąc dłoń kobiety, pozwalał ciągnąć się przez tłum. Stanęła niespodziewanie i o mało nie wszedł w nią; popatrzył w stronę, w którą wskazywała. Uśmiechnąwszy się, pocałował w policzek kobietę.
Sokoli wzrok, kochanie! – Zaśmiał się, obejmując ją i kiedy wspomniała o frytkach, poczuł łaskotanie w wciąż przyzwyczajającym się do codziennego jedzenia żołądku. – Jeśli chcesz... – odpowiedział tylko, bo dochodzili do przebieralni; żałował, że rozdzielili część dla kobiet i nie mógł się do niej przekraść, żeby popatrzeć na Grace i pomóc powiązać troczki od bikini.
Poprawiał szorty, kiedy wyszła przebrana i podbiegłszy, oparła się o niego. Spojrzał na nią przez ramię; zawiesiła się na nim, przyglądając Josephowi — wiedziała, o czym myślał, więc szepnęła mu na ucho, że „wygląda bardzo dobrze”.
Nie tym się martwię..., raczej tym, że z przerażeniem uciekną wszystkie ryby z tej rury, którą mamy zjeżdżać – zażartował, maskując zażenowanie tym, że wciąż przypominał bardziej kościotrupa straszącego w kącie większości klas biologicznych obciągniętego skórą, niż mężczyznę. – Nooo..., chyba? A i tak, i tak wiem, że wybierzesz... Różowy? – spytał, kiedy dotarli do góry i z radością zdecydowała się na ponton w kolorze „różowej Pantery”. – W sumie..., pasuje – odpowiedział, kładąc dłonie na jej brzuchu. Ucałował czubek jej głowy i stojąc za nią, wyglądał w przód do wlotu, w którym był pewny, że widział jak mignęła Audrey Willoughby.
Nie zdziw się jak kobieta z dzieckiem podejdzie do nas na dole. Chyba właśnie mignęła mi bratowa Leah. Mogłem się spodziewać, że będzie tutaj z Josie – dopowiedział, biorąc od Grace donuta, którego ułożył u wlotu. – Zapraszam moje kruszynki – i sam wsiadł zaraz za nią na ponton.
joseph warren
I'll share my dreams And make you see
How your love I need
WŁADZA Stare, dobre małżeństwo - odznaka specjalna za pierwsze zgłoszenie 50 wspólnych zakończonych wątków SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 3 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! ALPACA LOVER - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! celebrity's best friend: Grace & Landon LILY OF THE VALLEY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" GIFT FOR LIBRA - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The sweetest gift - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Your light fills the darkest room - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" FIRST PHOTO OF U - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Viva..., Las Newlyweds - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" As time goes by - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Droga samuraja - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" I want to thank the storm that brought the snow - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" ..., and I've bought some corn for popping - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" O Christmas tree, you bear a joyful message! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ulepimy dziś bałwana? No chodź, zrobimy to! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Niklaus, komm in unser Haus - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Honeymoon - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" 50 words for rain - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Empire of the Sun - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" 10 000 torii for Inari - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Teru-teru-bōzu - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The Tale of the Heike - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" FROZEN - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" No love allowed?! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Lost in paradise - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Let's get ready to rumble!! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Russian Roulette - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Into the woods - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" COTTON CANDY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" When all is come to pass... - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie Kręcę bioderkami na kursie samby Kręcę się na karuzeli Jeżdżę wodną kolejką HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym I am the one hiding under your bed Zajęcie trzeciego miejsca w konkursie na halloweenowe przebranie na potańcówce You can dance - za udział w konkursie na najlepszy taniec na potańcówce Would You Love A Monsterman - za udział w konkursie na halloweenowe przebranie na potańcówce This is town of Halloween Pumpkins scream in the dead of night Trick or treat till the neighbors gonna die of fright Ride with the moon in the dead of night Fingers like snakes and spiders in my hair Everybody's waiting for the next surprise Aren't you scared? Hope Valley ma głos! I am the "who" when you call, "Who's there?" Wouldn't you like to see something strange? Something's waiting no to pounce SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! Ciasteczko z wróżbą This is all I'm asking for All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Make my wish come true I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking There upon the fireplace Santa Claus won't make me happy A toy on Christmas Day I just want you for my own All I want for Christmas is you I hear those sleigh bells ringing I won't ask for much this Christmas I won't even wish for snow I'm just gonna keep on waiting Underneath the mistletoe I won't make a list and send it To the North Pole for Saint Nick Hear those magic reindeer click All the lights are shining so brightly everywhere The sound of children's laughter Everyone is singing LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń BOGATE CV MISTRZ KLAWIATURY NOCNA ZMIANA RANNY PTASZEK Bestseller TAKE MY BREATH AWAY I OWN THIS TOWN BAŚNIOPISARZ 666 Ways to Love Faster than a kiss! GOD THE CREATOR ROLLING IN THE DEEP Oczko Sej łaaat? 50 twarzy wizerunku PRZYJEZDNY Jestem numerologiczną czwórką Wierny aż po grób TYP OSOBOWOŚCI: OBROŃCA Wychowali mnie dziadkowe Boje się lęku MAM WŁASNY DOM JESTEM ZAKOCHANY/A W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM PAN NA WŁOŚCIACH - WAVE HILL PODRÓŻNIK Dokarmiam bezpańskie koty Lubię młodszych Boję się samotności Stale mam jakieś kontuzje Marzę o dziecku Kupuje bieliznę w Victoria's Secret Lubię zapach damskich perfum Robię zakupy online Uwielbiam lody Mam pieprzyk w dziwnym miejscu Preferuję kilkudniowy zarost Pijam gorącą czekolade muszę żuć gumę Sam naprawiam swój samochód Mam wiecznie pokaleczone ręce Kocham zimę! łamie mnie w krzyżu Nie ufam lekarzom Noszę na ręku zegarek strzygę się na krótko Słucham jednego utworu na okrągło Czuję motyle w brzuchu Cały dzień wiszę na telefonie z moim chłopakiem/moją dziewczyną Kawa najlepiej smakuje w łóżku Poślubiłem/am miłość swojego życia Śpię nago Nie lubię spać samemu W moim łóżku dużo się dzieje Zmagam się z wypaleniem zawodowym Kocham świąteczne składanki Lubię siedzieć przy świecach Rzucam się na głęboką wodę Lubię dostawać prezenty Lubię dawać prezenty Wziąłem/wzięłam ślub w Vegas Mogę codziennie jeść zupy Jestem zawsze na ostatnią chwilę Wielbiciel niemieckiego jedzenia Kocham naleśniki Lubię pończochy Chodzę w traperach mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Zaczynam dzień zimnym prysznicem Zaszyję każdą dziurkę SKRYTY PIWOSZ PIJAM WHISKY WOLĘ ŁAGODNIE NIEJADEK KLASA ŚREDNIA patriota PRACOWITY SCHLUDNY ZŁOTA RĄCZKA Praktykuję jogę FAN FILMÓW PRZYRODNICZYCH BUJAM SIĘ DO MUZYKI KLASYCZNEJ JESTEM PUCHONEM JESTEM NIEWIERZĄCY/A SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA ZNAM 2 JĘZYKI PALACZ WYSPORTOWANY WIELBICIEL KAWY Pływam CHUDERLAK Mam mocną głowę Uprawiam sporty walki Marzyciel Mam swoje demony Nerwica natręctw nie daje mi spać Całe życie w jeansach Koszula to moja druga skóra mistrz pokera Lubię aktywne zwiedzanie inspektor gadżet biegam wywieszam flagę na 4-go Weekendami wyjeżdżam w Bieszczany Gram na nerwach Gram na akordeonie Mistrz sudoku Mistrz krzyżówek Czytam książki Mam ciężką nogę Mam własny samochód Łowca promocji Like a virgin I DO JUŻ MI NIOSĄ SUKNIĘ Z WELONEM BABY BOOM! Z KOŚCI NA OŚCI Takin' this one to the grave SMERF PRACUŚ Pracownik na medal SZTUKA DLA KAŻDEGO SHOPPING QUEEN DANSE MACABRE TLC I NEED MY THERAPIST Good or Bad News I LOVE YOU, BABY! i only lie when i love you toss a coin to your witcher DANCING QUEEN Big gesture Are you gonna be my girl? Na Pokątną! Zombie night Men in black Thanksgiving 2020 Czy ten Pan i Pani są w sobie zakochani? I wanna have your babies GOOGLE ME I’M MOVING OUT! SING A SONG GLOBETROTTER I’M SO EXCITED I DON’T WANNA HIDE IT SUNRISE SUNSET PIKNIK Counting stars CRY BABY HAPPY BIRTHDAY! GAME OVER I SAY A LITTLE PRAYER FOR YOU KRZYSZTOF KOLUMB ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ TWÓJ NOWY DOM HOME SWEET HOME CZTERY ŁAPY TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE CAKE BOSS I LIKE BIG BUTTS THANK YOU FROM THE MOUNTAIN BEACH BITCH MICHAEL PHELPS PIEROGIS CRAZY IN LOVE My sweet...
mów mi/kontakt
manul#1399
a
Awatar użytkownika
Tropie morderców, zaglądam w umysły degeneratów, nieustannie podróżuje pomiędzy Quentico i Hope Valley, a po pracy wracam do Josepha.
34
168

Post

Joseph Warren

Troczki od bikini nie były tak dużym wyzwaniem, jak zapięcie bransoletki z numerem i magnesem, który otwierał drzwi szafki w depozycie; irytowały ją drobne dziurki, w której musiała trafić kawałkiem plastiku. Męczyła się z tym chwilę, skubiąc paznokciami, po czym poprosiła Josepha o pomoc.
- Na ostatnią dziurkę najlepiej - miała drobne dłonie i nadgarstki, musiała zacisnąć maksymalnie pasek, aby mieć pewność, że nie zgubi bransoletki gdzieś w podwodnym tunelu.
Dostrzegła to, jak krytycznie przyglądał się Joseph sam sobie, dlatego też wsunęła palce pod jego podbródek i delikatnie go podniosła. Mniej więcej na wysokość oczu.
- Zdziwiłbyś się, dla jak wielu ryb i innych stworzeń okazałbyś się całkiem smacznym kąskiem - dotknęła nosem czubek jego nosa i chwyciwszy dłoń mężczyzny, zbiegła na górę. Odetchnęła głębiej, gdy znaleźli się na miejscu startu. Chwilę myszkowała wśród pontonów, choć od początku wiedziała, który z nich wybierze.
- Nie można dyskryminować różowego koloru. Zgaduje, że przeważnie wybierają go małe dziewczynki, a powinien czuć się potrzeby także osobom starszym - oparła donuta o ziemię i swoje ręce na nim. Czekała, aż światło przy początku zmieni się na zielone, dając im sygnał, że mogą usiąść i puścić się z nurtem wody. Widział, jak przebierała nogami i gdy w końcu zgasła czerwona lampa, Grace klasnęła w ręce. - No w końcu!
Odsunęła się, przepuszczając Josepha jako pierwsze. Usiadła z przodu, podkurczając nogi, które objęła tak samo, jak zrobił to mężczyzna. - W porządku. Możemy się przywitać, jeśli chcesz i jeśli faktycznie złapiemy ją na dole. Może tak, jak my, będzie miała ochotę powtórzyć zjazd?
Oparła się o tors Josepha, spojrzał na nią, skinęła więc głową i… ruszyli! Ponton ślizgał się na wodzie, pędząc nie za szybko przez rurę. Grace z szeroko otwartymi oczami przyglądała się przez przezroczyste szyby podwodnemu światu.
- Spójrz! To chyba płaszczka! - wystrzeliła palcem do góry tak, jakby chciała popukać paznokcie o szkło.
grace warren
A better love you won't find today
I will show you love
Stare, dobre małżeństwo - odznaka specjalna za pierwsze zgłoszenie 50 wspólnych zakończonych wątków SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! TOP OF THE TOP - numer 2 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! You are the best - za rozbicie puli nagród w plebiscycie z okazji pół roku forum! Kot psot - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku celebrity's best friend: Cara & Joseph Viva..., Las Newlyweds - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" FIRST PHOTO OF U - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" As time goes by - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Empire of the Sun - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" LILY OF THE VALLEY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Honeymoon - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" 50 words for rain - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Your light fills the darkest room - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The sweetest gift - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" GIFT FOR LIBRA - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Into the woods - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" COTTON CANDY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" FROZEN - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" I want to thank the storm that brought the snow - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Droga samuraja - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" O Christmas tree, you bear a joyful message! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ulepimy dziś bałwana? No chodź, zrobimy to! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Niklaus, komm in unser Haus - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Depresja gangstera - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" ..., and I've bought some corn for popping - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" NIGIRI, NORI I INNE RYBKI - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" 10 000 torii for Inari - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Teru-teru-bōzu - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The Tale of the Heike - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" No love allowed?! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Lost in paradise - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Let's get ready to rumble!! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Russian Roulette - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ladies' Night - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Say 'Yes!' to the dress - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Outrun my gun - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" When all is come to pass... - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Everybody's waiting for the next surprise Ważniak 2020 Hope Valley ma głos! Ciasteczko z wróżbą You can dance - za udział w konkursie na najlepszy taniec na potańcówce Would You Love A Monsterman - za udział w konkursie na halloweenowe przebranie na potańcówce This is town of Halloween Pumpkins scream in the dead of night Trick or treat till the neighbors gonna die of fright I am the one hiding under your bed Fingers like snakes and spiders in my hair Aren't you scared? "Cześć, co tam?" 2020 Ride with the moon in the dead of night I am the "who" when you call, "Who's there?" Wouldn't you like to see something strange? Something's waiting no to pounce HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Jeżdżę wodną kolejką Kręcę się na karuzeli Kręcę bioderkami na kursie samby Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! Największa mądrala 2020 Najwybitniejszy pisarz 2020 All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie All I want for Christmas is you I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking There upon the fireplace Santa Claus won't make me happy A toy on Christmas Day I just want you for my own Make my wish come true I won't ask for much this Christmas This is all I'm asking for I won't even wish for snow I'm just gonna keep on waiting Underneath the mistletoe I won't make a list and send it To the North Pole for Saint Nick Hear those magic reindeer click All the lights are shining so brightly everywhere The sound of children's laughter Everyone is singing I hear those sleigh bells ringing LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń RANNY PTASZEK BOGATE CV TAKE MY BREATH AWAY MIND BLOWING MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ 666 Ways to Love Faster than a kiss! GOD THE CREATOR Bestseller TYPING LIKE CRAZY ROLLING IN THE DEEP Oczko Sej łaaat? Wszystko pod kontrolą W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM JESTEM ZAKOCHANY/A Mam mocną głowę WRAŻLIWIEC NAUKA PRZYJEZDNY Esteta Często się rumienię Lubię starszych Boję się samotności Kupuje bieliznę w Victoria's Secret Lubię zapach męskich perfum Mam pieprzyk w dziwnym miejscu Chodzę w szpilkach Lubie się opalać Obroniłam/-em doktorat Potrafię cały dzień chodzić w piżamie Terminarz to moja świętość Kocham lato! mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy zaplatam włosy w warkocze Godzinami moczę się w wannie Słucham wietrznych dzwonków Twardo stąpam po ziemi Marzyciel Nurkuje Tańczę z wiatrem Mam broszki jak królowa Elżbieta II Lubię pończochy Tańczyłam w balecie Cały dzień wiszę na telefonie z moim chłopakiem/moją dziewczyną Kawa najlepiej smakuje w łóżku Poślubiłem/am miłość swojego życia Często wyjeżdżam służbowo Noszę kwiaty we włosach Zwijam się w buritto Śpię w kusej bieliźnie Śpię z przytulanką Nie lubię spać samemu Piszę prace naukowe W moich uszkach lśnią kolczyki Kocham świąteczne składanki Lubię siedzieć przy świecach Wziąłem/wzięłam ślub w Vegas Mam świra na punkcie swoich włosów Do twarzy mi w perłach Kocham naleśniki Poproszę gofra, raz! Kocham tosty z dżemem Mam swoje demony Mówię prawde i tylko prawde Zbieram śnieżne kule Buduję zamki z piasku JESTEM KRUKONEM WIELBICIEL SUSHI MIĘSOŻERCA PRACOHOLIK patriota Społecznik PEWNY SIEBIE PIĘKNY UMYSŁ BUJAM SIĘ DO MUZYKI KLASYCZNEJ EMERGENCY SERVICES PIJAM WHISKY SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA CHUDERLAK DAWCA ORGANÓW DAWCA KRWI PODRÓŻNIK MAM MNIEJ NIŻ 160 CM WZROSTU PAN NA WŁOŚCIACH - WAVE HILL MAM WŁASNY DOM URODZONY JESIENIĄ WOLĘ ŁAGODNIE WIELBICIEL KAWY Piegusek lubię stroić choinkę TYP OSOBOWOŚCI: LOGIK moim żywiołem jest woda Wspinam się na szczyty Odsłaniam kolana w sukienkach układam puzle mistrz jengi Lubię aktywne zwiedzanie Sroczka Jestem numerologiczną trójką Weekendami wyjeżdżam w Bieszczany OGLĄDAM ŚMIESZNE KOTKI W INTERNECIE Gram na fortepianie Sypię mandale Odprężam się przy kolorowankach Czytam książki Mam ciężką nogę Mam własny samochód Praktykuję jogę zmarzluch lubię upały Czuję motyle w brzuchu I LOVE YOU, BABY! I DO BABY BOOM! PIKNIK DANSE MACABRE toss a coin to your witcher WRONG NUMBER CALL 911 DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM SZTUKA DLA KAŻDEGO SHOPPING QUEEN TLC Good or Bad News Are you gonna be my girl? Like a virgin Big gesture GOOGLE ME Na Pokątną! Zombie night How did this happen? Men in black Thanksgiving 2020 Czy ten Pan i Pani są w sobie zakochani? I wanna have your babies SMERF PRACUŚ STEVIE WONDER DANCING QUEEN ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ I’M SO EXCITED I DON’T WANNA HIDE IT JUŻ MI NIOSĄ SUKNIĘ Z WELONEM SUNRISE SUNSET Counting stars GAME OVER I SAY A LITTLE PRAYER FOR YOU KRZYSZTOF KOLUMB GLOBETROTTER HOME SWEET HOME CRAZY IN LOVE CZTERY ŁAPY DZIŚ SĄ TWOJE URODZINY TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE CAKE BOSS THANK YOU FROM THE MOUNTAIN BEACH BITCH MICHAEL PHELPS PIEROGIS TWÓJ NOWY DOM My sweet...
mów mi/kontakt
kotpsot#2892
a
Awatar użytkownika
Wracam w ramionach Grace do..., życia.
Czekam w jej ramionach na nowe życie.
43
186

Post

Grace Blackbird

Zapiął jej bransoletkę z numerem szafki i zajął się swoją, z którą siłował się chwilę; nie miał wiele grubszych nadgarstków od niej i musiał wycelować w trzecią dziurkę..., w ostateczności piątą, bo do kości i nadgarstka miał nieproporcjonalnie wielką dłoń. Uśmiechnął się, słysząc co mówiła o rybach i „smacznych kąskach”.
Szczególnie tym mającym czterdzieści pięć zębów w siedmiu rzędach, co? Nie wiedział czy bała się rekinów tak, jak niektórzy, którzy na widok „okrutnych żarłaczy” wpadali w panikę; miał nadzieję że nie..., trudno opanować bybyło się jej w rurze, w której nie mogli zwolnić, a tym bardziej zatrzymać się nawet na chwilę, tym bardziej, że nad przezroczystymi ścianami przepływały od czasu do czasu te..., ludojady...
Uśmiechał się, kiedy widział jak stała oparta o ponton, nie mogąc doczekać się kolejki i z trudem, nie wybuchł tym „szczekaniem” albo chichotem, który mogła odkryć kilka dni temu w chwili, w której niechcący polała po jego plecach zimną wodą. Objął ją i oparł o brzuch dłonie; nie mógł się napatrzeć na jej reakcje. Kiedy sygnalizator zmienił się na zielony..., czuł jak kobieta poganiała go, mimo że nie odzywała słowem, wpatrując się tylko w Josepha. Rozsiadł się wygodnie w tylnej części pontonu, a po chwili pomógł jej zająć miejsce przed sobą; wcisnęła się między jego kolana, o które oparła się rękami i oplatając nimi jego nogi, wspomniała o tym, że może przywitają się, kiedy zjadą jeśli dziewczyny nie zdecydują się na kolejny raz.
Wiesz, że... – Nie dokończył, bo w momencie, w którym pierwszy raz zamrugał sygnalizator, puścił się uchwytu i uderzenie pierwszej, większej fali, która rozbryzgnęła na jego opalonych plecach, zsunęła ich w głąb rury. W pierwszym odruchu z ust wyrwało się Josephowi coś, co przypominało pisk, ale kiedy uspokoił się, zorientowawszy, że prędkość nie jest straszna, zaśmiał się z siebie. Obejmował Grace, trzymając się brzegu donutowatego pontonu, o który opierała się stopami.
Chyba tak – odpowiedział, spoglądając w stronę wskazywaną przez kobietę. – O proszę! – dodał w momencie, kiedy nad ich głowami przepłynął rekin. – Myślisz, że już się na nas szykuje?
joseph warren
I'll share my dreams And make you see
How your love I need
WŁADZA Stare, dobre małżeństwo - odznaka specjalna za pierwsze zgłoszenie 50 wspólnych zakończonych wątków SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 3 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! ALPACA LOVER - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! celebrity's best friend: Grace & Landon LILY OF THE VALLEY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" GIFT FOR LIBRA - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The sweetest gift - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Your light fills the darkest room - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" FIRST PHOTO OF U - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Viva..., Las Newlyweds - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" As time goes by - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Droga samuraja - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" I want to thank the storm that brought the snow - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" ..., and I've bought some corn for popping - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" O Christmas tree, you bear a joyful message! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ulepimy dziś bałwana? No chodź, zrobimy to! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Niklaus, komm in unser Haus - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Honeymoon - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" 50 words for rain - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Empire of the Sun - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" 10 000 torii for Inari - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Teru-teru-bōzu - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The Tale of the Heike - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" FROZEN - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" No love allowed?! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Lost in paradise - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Let's get ready to rumble!! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Russian Roulette - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Into the woods - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" COTTON CANDY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" When all is come to pass... - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie Kręcę bioderkami na kursie samby Kręcę się na karuzeli Jeżdżę wodną kolejką HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym I am the one hiding under your bed Zajęcie trzeciego miejsca w konkursie na halloweenowe przebranie na potańcówce You can dance - za udział w konkursie na najlepszy taniec na potańcówce Would You Love A Monsterman - za udział w konkursie na halloweenowe przebranie na potańcówce This is town of Halloween Pumpkins scream in the dead of night Trick or treat till the neighbors gonna die of fright Ride with the moon in the dead of night Fingers like snakes and spiders in my hair Everybody's waiting for the next surprise Aren't you scared? Hope Valley ma głos! I am the "who" when you call, "Who's there?" Wouldn't you like to see something strange? Something's waiting no to pounce SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! Ciasteczko z wróżbą This is all I'm asking for All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Make my wish come true I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking There upon the fireplace Santa Claus won't make me happy A toy on Christmas Day I just want you for my own All I want for Christmas is you I hear those sleigh bells ringing I won't ask for much this Christmas I won't even wish for snow I'm just gonna keep on waiting Underneath the mistletoe I won't make a list and send it To the North Pole for Saint Nick Hear those magic reindeer click All the lights are shining so brightly everywhere The sound of children's laughter Everyone is singing LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń BOGATE CV MISTRZ KLAWIATURY NOCNA ZMIANA RANNY PTASZEK Bestseller TAKE MY BREATH AWAY I OWN THIS TOWN BAŚNIOPISARZ 666 Ways to Love Faster than a kiss! GOD THE CREATOR ROLLING IN THE DEEP Oczko Sej łaaat? 50 twarzy wizerunku PRZYJEZDNY Jestem numerologiczną czwórką Wierny aż po grób TYP OSOBOWOŚCI: OBROŃCA Wychowali mnie dziadkowe Boje się lęku MAM WŁASNY DOM JESTEM ZAKOCHANY/A W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM PAN NA WŁOŚCIACH - WAVE HILL PODRÓŻNIK Dokarmiam bezpańskie koty Lubię młodszych Boję się samotności Stale mam jakieś kontuzje Marzę o dziecku Kupuje bieliznę w Victoria's Secret Lubię zapach damskich perfum Robię zakupy online Uwielbiam lody Mam pieprzyk w dziwnym miejscu Preferuję kilkudniowy zarost Pijam gorącą czekolade muszę żuć gumę Sam naprawiam swój samochód Mam wiecznie pokaleczone ręce Kocham zimę! łamie mnie w krzyżu Nie ufam lekarzom Noszę na ręku zegarek strzygę się na krótko Słucham jednego utworu na okrągło Czuję motyle w brzuchu Cały dzień wiszę na telefonie z moim chłopakiem/moją dziewczyną Kawa najlepiej smakuje w łóżku Poślubiłem/am miłość swojego życia Śpię nago Nie lubię spać samemu W moim łóżku dużo się dzieje Zmagam się z wypaleniem zawodowym Kocham świąteczne składanki Lubię siedzieć przy świecach Rzucam się na głęboką wodę Lubię dostawać prezenty Lubię dawać prezenty Wziąłem/wzięłam ślub w Vegas Mogę codziennie jeść zupy Jestem zawsze na ostatnią chwilę Wielbiciel niemieckiego jedzenia Kocham naleśniki Lubię pończochy Chodzę w traperach mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Zaczynam dzień zimnym prysznicem Zaszyję każdą dziurkę SKRYTY PIWOSZ PIJAM WHISKY WOLĘ ŁAGODNIE NIEJADEK KLASA ŚREDNIA patriota PRACOWITY SCHLUDNY ZŁOTA RĄCZKA Praktykuję jogę FAN FILMÓW PRZYRODNICZYCH BUJAM SIĘ DO MUZYKI KLASYCZNEJ JESTEM PUCHONEM JESTEM NIEWIERZĄCY/A SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA ZNAM 2 JĘZYKI PALACZ WYSPORTOWANY WIELBICIEL KAWY Pływam CHUDERLAK Mam mocną głowę Uprawiam sporty walki Marzyciel Mam swoje demony Nerwica natręctw nie daje mi spać Całe życie w jeansach Koszula to moja druga skóra mistrz pokera Lubię aktywne zwiedzanie inspektor gadżet biegam wywieszam flagę na 4-go Weekendami wyjeżdżam w Bieszczany Gram na nerwach Gram na akordeonie Mistrz sudoku Mistrz krzyżówek Czytam książki Mam ciężką nogę Mam własny samochód Łowca promocji Like a virgin I DO JUŻ MI NIOSĄ SUKNIĘ Z WELONEM BABY BOOM! Z KOŚCI NA OŚCI Takin' this one to the grave SMERF PRACUŚ Pracownik na medal SZTUKA DLA KAŻDEGO SHOPPING QUEEN DANSE MACABRE TLC I NEED MY THERAPIST Good or Bad News I LOVE YOU, BABY! i only lie when i love you toss a coin to your witcher DANCING QUEEN Big gesture Are you gonna be my girl? Na Pokątną! Zombie night Men in black Thanksgiving 2020 Czy ten Pan i Pani są w sobie zakochani? I wanna have your babies GOOGLE ME I’M MOVING OUT! SING A SONG GLOBETROTTER I’M SO EXCITED I DON’T WANNA HIDE IT SUNRISE SUNSET PIKNIK Counting stars CRY BABY HAPPY BIRTHDAY! GAME OVER I SAY A LITTLE PRAYER FOR YOU KRZYSZTOF KOLUMB ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ TWÓJ NOWY DOM HOME SWEET HOME CZTERY ŁAPY TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE CAKE BOSS I LIKE BIG BUTTS THANK YOU FROM THE MOUNTAIN BEACH BITCH MICHAEL PHELPS PIEROGIS CRAZY IN LOVE My sweet...
mów mi/kontakt
manul#1399
a
Awatar użytkownika
Tropie morderców, zaglądam w umysły degeneratów, nieustannie podróżuje pomiędzy Quentico i Hope Valley, a po pracy wracam do Josepha.
34
168

Post

Joseph Warren


- Otóż to! Właśnie o takich mówię - gestem w powietrzu, zobrazowała to wszystko. Jakby trzymała w dłoni pędzel i kilkoma, sprawnymi pociągnięciami, stworzyła obraz rekina - ludojada z rozdziawioną paszczą. Nie bała się podwodnych drapieżników, pająków, insektów czy owadów. Obojętnie przechodziła obok robactwa lub polnych myszy, wiedząc, że są rzeczy o wiele, wiele gorsze. Jak tarta marchewka. Bądź rodzynki upchane w cieście. Grace nawet łyżeczką nie tknęłaby kawałka sernika z masą pełną rodzynek. Okropieństwo. Na widok tych, którzy pakowali w swój otwór gębowy zmielony z rodzynkami twaróg, czuła, jak żołądek podchodził jej do gardła. Nie istniało na to żadne, racjonalne wytłumaczenie. Wyłącznie jej fanaberia, z którą nauczyła się żyć.
Uczucie towarzyszące fali, która pchnęła ich ponton w dół, sprawiło, że Grace odruchowo na moment zamknęła oczy. Ochlapała ich woda, pojedyncze krople ściekały po policzkach i brodzie. Włosy, które zapomniała związać, lepiły się teraz do jej twarzy. Odgarnęła je sprzed oczu, gdy w końcu - czyli po raptem kilku ułamkach sekundy - uchyliła powieki. Po pierwszym zakręcie, wpadli w podwodny świat i prawdę mówiąc, Grace w nim przepadła. Cieszył ją fakt, że ponton tak wolno sunął do przodu. Dzięki temu, mogła napatrzeć się na faunę z bezpiecznego donuta i wygodnych ramion Josepha. Zapadała się w nie, jakby w pewnym momencie chciała się na nim położyć. .
Wzdrygnęła się, gdy wielki rekin przepłynął nad ich głowami. W rzeczywistości, był o wiele większy niż można było odnieść wrażenie oglądać programy przyrodnicze. Joseph ulubował sobie te o ptakach, ale trafić można było na różne gatunki. W tym, na żyjące w oceanach rekiny.
- Jeśli już, to na Ciebie. Ze mnie miałby skromny amu zbóż - płynny, francuski akcent wkradł się w tembr jej głosu.
Ponton podskoczył, ślimak pełen zakrętów skończył się dłuższym, prostym odcinkiem wśród koralowców. Oczy Grace, odbijały refleksy światła. Zwolnili na tyle, że gdyby tylko Joseph jej nie trzymał, podniosłaby się, wygięła szyje i przykleiła nos do szyby.
- Ojacie! Powiedz, że zjedziemy jeszcze raz… No powiedz! - dopytywała tak długo, jak długo Joseph nie skapitulował. Nie miała warunków, aby z piskiem radości rzucić się mu w ramiona, nie mniej, zrobiła to, gdy tylko wypłynęli z tunelu; w płytkim basenie, gdy ledwo wstali, zgarniając na brzeg donuta.
Nie chcąc tracić ani sekundy, pociągnęła go w stronę schodów. Sama, była już na piątym, o ile nie szóstym stopniu…
grace warren
A better love you won't find today
I will show you love
Stare, dobre małżeństwo - odznaka specjalna za pierwsze zgłoszenie 50 wspólnych zakończonych wątków SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! TOP OF THE TOP - numer 2 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! You are the best - za rozbicie puli nagród w plebiscycie z okazji pół roku forum! Kot psot - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku celebrity's best friend: Cara & Joseph Viva..., Las Newlyweds - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" FIRST PHOTO OF U - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" As time goes by - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Empire of the Sun - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" LILY OF THE VALLEY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Honeymoon - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" 50 words for rain - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Your light fills the darkest room - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The sweetest gift - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" GIFT FOR LIBRA - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Into the woods - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" COTTON CANDY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" FROZEN - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" I want to thank the storm that brought the snow - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Droga samuraja - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" O Christmas tree, you bear a joyful message! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ulepimy dziś bałwana? No chodź, zrobimy to! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Niklaus, komm in unser Haus - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Depresja gangstera - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" ..., and I've bought some corn for popping - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" NIGIRI, NORI I INNE RYBKI - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" 10 000 torii for Inari - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Teru-teru-bōzu - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The Tale of the Heike - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" No love allowed?! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Lost in paradise - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Let's get ready to rumble!! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Russian Roulette - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ladies' Night - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Say 'Yes!' to the dress - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Outrun my gun - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" When all is come to pass... - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Everybody's waiting for the next surprise Ważniak 2020 Hope Valley ma głos! Ciasteczko z wróżbą You can dance - za udział w konkursie na najlepszy taniec na potańcówce Would You Love A Monsterman - za udział w konkursie na halloweenowe przebranie na potańcówce This is town of Halloween Pumpkins scream in the dead of night Trick or treat till the neighbors gonna die of fright I am the one hiding under your bed Fingers like snakes and spiders in my hair Aren't you scared? "Cześć, co tam?" 2020 Ride with the moon in the dead of night I am the "who" when you call, "Who's there?" Wouldn't you like to see something strange? Something's waiting no to pounce HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Jeżdżę wodną kolejką Kręcę się na karuzeli Kręcę bioderkami na kursie samby Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! Największa mądrala 2020 Najwybitniejszy pisarz 2020 All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie All I want for Christmas is you I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking There upon the fireplace Santa Claus won't make me happy A toy on Christmas Day I just want you for my own Make my wish come true I won't ask for much this Christmas This is all I'm asking for I won't even wish for snow I'm just gonna keep on waiting Underneath the mistletoe I won't make a list and send it To the North Pole for Saint Nick Hear those magic reindeer click All the lights are shining so brightly everywhere The sound of children's laughter Everyone is singing I hear those sleigh bells ringing LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń RANNY PTASZEK BOGATE CV TAKE MY BREATH AWAY MIND BLOWING MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ 666 Ways to Love Faster than a kiss! GOD THE CREATOR Bestseller TYPING LIKE CRAZY ROLLING IN THE DEEP Oczko Sej łaaat? Wszystko pod kontrolą W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM JESTEM ZAKOCHANY/A Mam mocną głowę WRAŻLIWIEC NAUKA PRZYJEZDNY Esteta Często się rumienię Lubię starszych Boję się samotności Kupuje bieliznę w Victoria's Secret Lubię zapach męskich perfum Mam pieprzyk w dziwnym miejscu Chodzę w szpilkach Lubie się opalać Obroniłam/-em doktorat Potrafię cały dzień chodzić w piżamie Terminarz to moja świętość Kocham lato! mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy zaplatam włosy w warkocze Godzinami moczę się w wannie Słucham wietrznych dzwonków Twardo stąpam po ziemi Marzyciel Nurkuje Tańczę z wiatrem Mam broszki jak królowa Elżbieta II Lubię pończochy Tańczyłam w balecie Cały dzień wiszę na telefonie z moim chłopakiem/moją dziewczyną Kawa najlepiej smakuje w łóżku Poślubiłem/am miłość swojego życia Często wyjeżdżam służbowo Noszę kwiaty we włosach Zwijam się w buritto Śpię w kusej bieliźnie Śpię z przytulanką Nie lubię spać samemu Piszę prace naukowe W moich uszkach lśnią kolczyki Kocham świąteczne składanki Lubię siedzieć przy świecach Wziąłem/wzięłam ślub w Vegas Mam świra na punkcie swoich włosów Do twarzy mi w perłach Kocham naleśniki Poproszę gofra, raz! Kocham tosty z dżemem Mam swoje demony Mówię prawde i tylko prawde Zbieram śnieżne kule Buduję zamki z piasku JESTEM KRUKONEM WIELBICIEL SUSHI MIĘSOŻERCA PRACOHOLIK patriota Społecznik PEWNY SIEBIE PIĘKNY UMYSŁ BUJAM SIĘ DO MUZYKI KLASYCZNEJ EMERGENCY SERVICES PIJAM WHISKY SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA CHUDERLAK DAWCA ORGANÓW DAWCA KRWI PODRÓŻNIK MAM MNIEJ NIŻ 160 CM WZROSTU PAN NA WŁOŚCIACH - WAVE HILL MAM WŁASNY DOM URODZONY JESIENIĄ WOLĘ ŁAGODNIE WIELBICIEL KAWY Piegusek lubię stroić choinkę TYP OSOBOWOŚCI: LOGIK moim żywiołem jest woda Wspinam się na szczyty Odsłaniam kolana w sukienkach układam puzle mistrz jengi Lubię aktywne zwiedzanie Sroczka Jestem numerologiczną trójką Weekendami wyjeżdżam w Bieszczany OGLĄDAM ŚMIESZNE KOTKI W INTERNECIE Gram na fortepianie Sypię mandale Odprężam się przy kolorowankach Czytam książki Mam ciężką nogę Mam własny samochód Praktykuję jogę zmarzluch lubię upały Czuję motyle w brzuchu I LOVE YOU, BABY! I DO BABY BOOM! PIKNIK DANSE MACABRE toss a coin to your witcher WRONG NUMBER CALL 911 DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM SZTUKA DLA KAŻDEGO SHOPPING QUEEN TLC Good or Bad News Are you gonna be my girl? Like a virgin Big gesture GOOGLE ME Na Pokątną! Zombie night How did this happen? Men in black Thanksgiving 2020 Czy ten Pan i Pani są w sobie zakochani? I wanna have your babies SMERF PRACUŚ STEVIE WONDER DANCING QUEEN ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ I’M SO EXCITED I DON’T WANNA HIDE IT JUŻ MI NIOSĄ SUKNIĘ Z WELONEM SUNRISE SUNSET Counting stars GAME OVER I SAY A LITTLE PRAYER FOR YOU KRZYSZTOF KOLUMB GLOBETROTTER HOME SWEET HOME CRAZY IN LOVE CZTERY ŁAPY DZIŚ SĄ TWOJE URODZINY TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE CAKE BOSS THANK YOU FROM THE MOUNTAIN BEACH BITCH MICHAEL PHELPS PIEROGIS TWÓJ NOWY DOM My sweet...
mów mi/kontakt
kotpsot#2892
a
Awatar użytkownika
Wracam w ramionach Grace do..., życia.
Czekam w jej ramionach na nowe życie.
43
186

Post

Grace Blackbird

Tak..., tarta marchewka mogłaby być straszna, jeśli nie istniałaby ta gotowana w zawiesistym sosie z groszkiem. Do sernika z rodzynkami miał o wiele mniej zastrzeżeń, ale mimo wszystko na samą myśl, że taka rodzynka mogłaby otrzeć się o migdałki…, okropieństwo. Nie bał się tych wszystkich stworzeń jakie grasowały na bagnach Everglades i zapuszczały do domów, ale wiedział, że konsekwencje spotkania z niektórymi, nie mogły skończyć się dobrze i…, nie byłyby niczym przyjemnym, a na pewno nie czymś, co chciałoby się przeżyć. Kiedy szedł pływać, i dawniej jeszcze…, surfować..., nie myślał o ludojadach i innych przedstawicielach chronionego mimo wszystko gatunku tak długo, jak długo nie rozbrzmiewał sygnał ostrzegający o pojawieniu się w wodzie drapieżnika; może dlatego wybrał domki przy plaży, na której nie było ratowników, mimo że mieli tam stanowisko — ostatniego widział w roku ubiegłym, kiedy malował podwyższenie przypominające niewysoką wieżę. Wybrał domki, żeby nie myśleć o tych zagrożeniach za każdym razem, kiedy wchodziłby do oceanu.
Zaśmiał się, kiedy uświadomił sobie, że przez moment Grace nie mogła nic widzieć; jedną dłonią, którą oderwał od pontonu, zebrał jej z twarzy włosy i zaczął owijać na ręce tak, jak chciałby stworzyć z mokrych pasm, nisko opadający na szyję koczek. W ostatnim momencie, kiedy weszli w zakręt, chwycił ją i objął w talii; nie mógł nie odwrócić głowy, żeby przyjrzeć się przepływającemu rekinowi — czuł jak kobieta wtuliła się w niego mocniej zapierając się o brzeg donuta. Pogładził po brzuchu Grace i pocałował w czubek głowy, wpatrując się jednocześnie w wciąż przepływające dookoła ryby; te mniejsze przyciągały jego spojrzenie na dłużej, ale nie mógł się na nie napatrzeć, bo poruszały się o wiele szybciej i zwinniej jak rekin nawracający nad głowami.
No nie wiem..., nie wiem... – odpowiedział, wtulając się w jej włosy policzkiem. – O-ho-hoho..., parlez-vous français? – odpowiedział; nie mówił w tym „magicznym języku” jak mówiła o francuskim babcia Warrena od czasu ukończenia szkoły, ale pamiętał kilka najprostszych zwrotów. Nie mógł oderwać się od jej głowy i włosów, w które wtulał wciąż twarz; zamyślił się na moment i nie wiedzieć, kiedy wypadli z rury do płytkiego brodzika. Zaśmiał się, nie mogąc się podnieść i kiedy nalegała na kolejny raz, zmarszczył czoło; droczył się z nią, żeby po chwili powiedzieć: „no dobrze” — niewiele brakowało, żeby przewrócił się, kiedy przyciągnęła go i pociągnęła w stronę stopni na górę.
Mógł jedynie wnieść za Grace różowego donuta, którego trzymał na plecach jak żółw w skorupie...


kontynuacja na kursie samby
joseph warren
I'll share my dreams And make you see
How your love I need
WŁADZA Stare, dobre małżeństwo - odznaka specjalna za pierwsze zgłoszenie 50 wspólnych zakończonych wątków SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 3 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! ALPACA LOVER - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! celebrity's best friend: Grace & Landon LILY OF THE VALLEY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" GIFT FOR LIBRA - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The sweetest gift - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Your light fills the darkest room - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" FIRST PHOTO OF U - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Viva..., Las Newlyweds - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" As time goes by - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Droga samuraja - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" I want to thank the storm that brought the snow - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" ..., and I've bought some corn for popping - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" O Christmas tree, you bear a joyful message! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ulepimy dziś bałwana? No chodź, zrobimy to! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Niklaus, komm in unser Haus - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Honeymoon - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" 50 words for rain - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Empire of the Sun - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" 10 000 torii for Inari - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Teru-teru-bōzu - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The Tale of the Heike - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" FROZEN - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" No love allowed?! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Lost in paradise - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Let's get ready to rumble!! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Russian Roulette - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Into the woods - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" COTTON CANDY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" When all is come to pass... - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie Kręcę bioderkami na kursie samby Kręcę się na karuzeli Jeżdżę wodną kolejką HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym I am the one hiding under your bed Zajęcie trzeciego miejsca w konkursie na halloweenowe przebranie na potańcówce You can dance - za udział w konkursie na najlepszy taniec na potańcówce Would You Love A Monsterman - za udział w konkursie na halloweenowe przebranie na potańcówce This is town of Halloween Pumpkins scream in the dead of night Trick or treat till the neighbors gonna die of fright Ride with the moon in the dead of night Fingers like snakes and spiders in my hair Everybody's waiting for the next surprise Aren't you scared? Hope Valley ma głos! I am the "who" when you call, "Who's there?" Wouldn't you like to see something strange? Something's waiting no to pounce SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! Ciasteczko z wróżbą This is all I'm asking for All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Make my wish come true I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking There upon the fireplace Santa Claus won't make me happy A toy on Christmas Day I just want you for my own All I want for Christmas is you I hear those sleigh bells ringing I won't ask for much this Christmas I won't even wish for snow I'm just gonna keep on waiting Underneath the mistletoe I won't make a list and send it To the North Pole for Saint Nick Hear those magic reindeer click All the lights are shining so brightly everywhere The sound of children's laughter Everyone is singing LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń BOGATE CV MISTRZ KLAWIATURY NOCNA ZMIANA RANNY PTASZEK Bestseller TAKE MY BREATH AWAY I OWN THIS TOWN BAŚNIOPISARZ 666 Ways to Love Faster than a kiss! GOD THE CREATOR ROLLING IN THE DEEP Oczko Sej łaaat? 50 twarzy wizerunku PRZYJEZDNY Jestem numerologiczną czwórką Wierny aż po grób TYP OSOBOWOŚCI: OBROŃCA Wychowali mnie dziadkowe Boje się lęku MAM WŁASNY DOM JESTEM ZAKOCHANY/A W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM PAN NA WŁOŚCIACH - WAVE HILL PODRÓŻNIK Dokarmiam bezpańskie koty Lubię młodszych Boję się samotności Stale mam jakieś kontuzje Marzę o dziecku Kupuje bieliznę w Victoria's Secret Lubię zapach damskich perfum Robię zakupy online Uwielbiam lody Mam pieprzyk w dziwnym miejscu Preferuję kilkudniowy zarost Pijam gorącą czekolade muszę żuć gumę Sam naprawiam swój samochód Mam wiecznie pokaleczone ręce Kocham zimę! łamie mnie w krzyżu Nie ufam lekarzom Noszę na ręku zegarek strzygę się na krótko Słucham jednego utworu na okrągło Czuję motyle w brzuchu Cały dzień wiszę na telefonie z moim chłopakiem/moją dziewczyną Kawa najlepiej smakuje w łóżku Poślubiłem/am miłość swojego życia Śpię nago Nie lubię spać samemu W moim łóżku dużo się dzieje Zmagam się z wypaleniem zawodowym Kocham świąteczne składanki Lubię siedzieć przy świecach Rzucam się na głęboką wodę Lubię dostawać prezenty Lubię dawać prezenty Wziąłem/wzięłam ślub w Vegas Mogę codziennie jeść zupy Jestem zawsze na ostatnią chwilę Wielbiciel niemieckiego jedzenia Kocham naleśniki Lubię pończochy Chodzę w traperach mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Zaczynam dzień zimnym prysznicem Zaszyję każdą dziurkę SKRYTY PIWOSZ PIJAM WHISKY WOLĘ ŁAGODNIE NIEJADEK KLASA ŚREDNIA patriota PRACOWITY SCHLUDNY ZŁOTA RĄCZKA Praktykuję jogę FAN FILMÓW PRZYRODNICZYCH BUJAM SIĘ DO MUZYKI KLASYCZNEJ JESTEM PUCHONEM JESTEM NIEWIERZĄCY/A SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA ZNAM 2 JĘZYKI PALACZ WYSPORTOWANY WIELBICIEL KAWY Pływam CHUDERLAK Mam mocną głowę Uprawiam sporty walki Marzyciel Mam swoje demony Nerwica natręctw nie daje mi spać Całe życie w jeansach Koszula to moja druga skóra mistrz pokera Lubię aktywne zwiedzanie inspektor gadżet biegam wywieszam flagę na 4-go Weekendami wyjeżdżam w Bieszczany Gram na nerwach Gram na akordeonie Mistrz sudoku Mistrz krzyżówek Czytam książki Mam ciężką nogę Mam własny samochód Łowca promocji Like a virgin I DO JUŻ MI NIOSĄ SUKNIĘ Z WELONEM BABY BOOM! Z KOŚCI NA OŚCI Takin' this one to the grave SMERF PRACUŚ Pracownik na medal SZTUKA DLA KAŻDEGO SHOPPING QUEEN DANSE MACABRE TLC I NEED MY THERAPIST Good or Bad News I LOVE YOU, BABY! i only lie when i love you toss a coin to your witcher DANCING QUEEN Big gesture Are you gonna be my girl? Na Pokątną! Zombie night Men in black Thanksgiving 2020 Czy ten Pan i Pani są w sobie zakochani? I wanna have your babies GOOGLE ME I’M MOVING OUT! SING A SONG GLOBETROTTER I’M SO EXCITED I DON’T WANNA HIDE IT SUNRISE SUNSET PIKNIK Counting stars CRY BABY HAPPY BIRTHDAY! GAME OVER I SAY A LITTLE PRAYER FOR YOU KRZYSZTOF KOLUMB ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ TWÓJ NOWY DOM HOME SWEET HOME CZTERY ŁAPY TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE CAKE BOSS I LIKE BIG BUTTS THANK YOU FROM THE MOUNTAIN BEACH BITCH MICHAEL PHELPS PIEROGIS CRAZY IN LOVE My sweet...
mów mi/kontakt
manul#1399
a
Awatar użytkownika
Urodziła się i wychowała w Hope Valley, ale po szkole średniej wyjechała szukać szczęścia w innym miejscu. Do rodzinnego miasta wróciła pięć lat temu. W międzyczasie została pisarką i zdążyła wydać kilka książek. Obecnie oprócz pisania zajmuje się także patrolowaniem plaż w miasteczku i całkiem niedawno zaadoptowała psa.
30
171

Post

010.

Ostatnim razem, kiedy Eyre korzystała z podobnych atrakcji, miała jakieś trzynaście lat i z racji tego, że niedawno zainteresowała się paprotkami, to ciągle o nich opowiadała Forestowi, który musiał znosić jej towarzystwo. Nie sądziła, że jako dorosła kobieta będzie korzystała z takich miejsc, ale miło zaskoczyła samą siebie, kiedy jednak się na to zdecydowała. Chciała w ten sposób wykorzystać dzień wolny, podczas którego ani nie pracowała na plaży, ani nie pisała kolejnych słów swojej najnowszej książki. Kiedyś uważała, że takie dni to kompletna strata czasu, ale teraz rozumiała, że było wręcz przeciwnie — po takim odpoczynku była bardziej zmotywowana do pracy i ogólnie rzecz biorąc, lepiej jej się wszystko robiło, więc pozwalała sobie na takie chwile tylko dla siebie. Pewnie niejedna osoba uznałaby ją za dziwaczkę, skoro potrafiła wtedy sama ze sobą wyjść do kina czy w jakiekolwiek inne miejsce, ale Eyre nie widziała w tym nic nadzwyczajnego. Lubiła spędzać czas sama ze sobą, a to chyba dobrze o niej świadczyło.
Jednym z pierwszych przystanków w jej dzisiejszym planie była kolejka wodna. Słyszała, że podczas przejazdu nią można dostrzec naprawdę ciekawe widoki, dlatego zdecydowała się na wodną przejażdżkę. Atrakcja ta przyciągała wiele osób, więc Eyre nie zdziwiła się, gdy po przyjściu na miejsce okazało się, że będzie musiała postać chwilę w kolejce. Szła ona dość szybko, a poza tym Renshaw miała czas, więc ostatecznie nie przejęła się zbytnio tym faktem. Oczekując na swoją kolej, rozglądała się po swoim otoczeniu, a jednocześnie zastanawiała, gdzie powinna się udać w następnej kolejności. Trzeba było przyznać, że czuła się trochę dziwnie ze świadomością, że za nią i przed nią stoją przede wszystkim dzieciaki, ale starała się tym nie przejmować. Jasne, była dorosła, ale czy to oznaczało, że nie mogła się świetnie bawić w ten sposób? Dobrze, że tuż za nią stała podobnego do niej wzrostu blondynka, bo dzięki temu nie czuła się aż tak odosobniona. Właściwie od samego początku miała wrażenie, że gdzieś już widziała twarz nieznajomej, ale teraz, kiedy jej się przyjrzała, to… — Elene? — wypaliła nagle, kiedy zorientowała się, na kogo patrzy. Aż zdziwiła się, że wcześniej nie poznała kobiety. Pewnie głupio wyglądała, gapiąc się na nią ciągle i próbując przypomnieć sobie, skąd ją zna. — O mamo, nigdy bym nie pomyślała, że cię tutaj spotkam! — zaśmiała się. W końcu w takich kolejkach zazwyczaj nie działo się nic ciekawego, a tu taka niespodzianka. Co prawda swoim podwyższonym tonem głosu i niespodziewaną radością zwróciła uwagę kilku osób, które spojrzały na nią dziwnie, ale w ogóle się tym nie przejęła, w całości pochłonięta spotkaniem z dawną znajomą.

Elene Whitely
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! PUPPY LOVE - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" I want to ride my bicycle, bicycle, bicycle - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Jeżdżę wodną kolejką THE CHOSEN ONE BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM BAŚNIOPISARZ Trying my best WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER TEXT ME! LGBT+ URODZONY ZIMĄ PISARZ PRACA ZWIĄZANA Z OCEANEM RYBY WRAŻLIWIEC WIELBICIEL KAWY DIGITAL LOVE CZTERY ŁAPY BEACH BITCH SMERF PRACUŚ PRIDE MONTH 2020 Pomocna dłoń
mów mi/kontakt
jula
Elene Whitely
a

Post

001.
Nigdy nie sądziła, że da się namówić na to, żeby wziąć udział w tych wszelkich atrakcjach organizowanych na wyspie. Nie przepadała za tłumem ludzi, biegającymi dzieciakami, które boleśnie przypominały jej o tym co takiego straciła przez swój toksyczny związek. To nic, że minęły już 2 lata i Elene powoli wychodziła na prostą, nie raz jeszcze i zapewne nie dwa będzie budziła się z krzykiem w środku nocy. Niektórych obrazów i doznań nie da się tak po prostu wyrzucić z głowy, chociaż niesamowicie żałowała że tak po prostu nie da się wyłączyć uczuć. Może wtedy zdecydowanie by mniej cierpiała? Musiała się rozerwać, a pójście na kolejkę wodną wydawało się być dobrym pomysłem.
Nie czuła się dziwnie stojąc w kolejce praktycznie tylko z jakimiś dzieciakami, które podekscytowane nie mogły ustać w miejscu. Za nią stało także parę par, które razem chciały zjechać, a jej ściskało się serce, że przecież nie ma żadnej pary. Drgnęła jednak zaskoczona gdy usłyszała swoje imię i co gorsze, ten głos wydawał się jej dziwnie znajomy, tak jakby dopuszczony do niej został z odmętów przeszłości, uniosła delikatnie głowę do góry bo z jakiegoś powodu wpatrywała się we swoje stopy przygryzając lekko dolną wargę, a na jej ustach pojawił się szeroki uśmiech. Eyre. Whitely także nie sądziła, że ją tutaj spotka, wiedziała od znajomych, że brunetka opuściła Hope Valley, a potem Elene sama rzuciła się wir swojego jakże zwariowanego życia i kompletnie nie miała w głowie co dzieje się z jej starymi znajomymi. Musiała jednak przyznać, że Renshaw cały czas przyćmiewała swoim urokiem i ta była w duchu zła na siebie, że nie założyła bardziej wyzywającego bikini. Miała na sobie proste, czarne bikini i zawiązaną luźno na biodrach chustę. Nawet gdy cały czas przyciągała spojrzenie mężczyzn, to z jakiegoś powodu nie czuła się już ani trochę seksowna.
- Eyre! Hej, kupę lat się nie widziałyśmy - szczery uśmiech rozjaśnił jej lico, gdy zrobiła ku niej parę kroków, żeby się przywitać delikatnym całusem w policzek, oczywiście jakieś dzieci krzywo na nią spojrzały, gdy przecisnęło się ku niej. Odgarnęła kosmyk blond włosów, który opadł na jej twarz.
- Musisz mi opowiedzieć co Ciebie i kiedy wróciłaś do Hope Valley, nawet nie miałam pojęcia - ale najpierw czekała je przejażdżka, od której skręcało się Elene w brzuchu i to nie miało nic wspólnego z motylkami. Nie mogła uwierzyć, że jej dawna przyjaciółka jest tutaj sama.

eyre renshaw
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
Urodziła się i wychowała w Hope Valley, ale po szkole średniej wyjechała szukać szczęścia w innym miejscu. Do rodzinnego miasta wróciła pięć lat temu. W międzyczasie została pisarką i zdążyła wydać kilka książek. Obecnie oprócz pisania zajmuje się także patrolowaniem plaż w miasteczku i całkiem niedawno zaadoptowała psa.
30
171

Post

Gdyby ktokolwiek wspomniał jej o tym domniemanym uroku, którego według Elene nigdy nie straciła, pewnie roześmiałaby się na głos, mówiąc, że coś takiego absolutnie nie istnieje, jeśli o nią chodzi. Nie widziała w sobie niczego nadzwyczajnego i pewnie w kwestii wyglądu określiłaby siebie jako przeciętną. Jeszcze w liceum zwracała na to uwagę, jak prawie każda nastolatka, ale wiele zmieniło się od tamtego wydarzenia. Renshaw i tak poczyniła spore postępy od tamtego czasu, choć echa tego traumatycznego zdarzenia wciąż odbijały się w jej życiu. Na to akurat została przygotowana przez swoją terapeutkę, która przestrzegła ją, że pomimo ogromu pracy, jaką wykonała, nigdy nie będzie taka jak sprzed tamtego dnia. Wtedy ta perspektywa wydawała jej się przerażająca, ale na przestrzeni lat Eyre nauczyła się z tym żyć. Bardzo pomagało jej w tym przelewanie słów na papier i właśnie to stanowiło fundament jej powrotu do zdrowia. Nie sądziła, że zwykłe hobby może być aż tak pomocne. I chociaż była dumna ze swoich postępów, to jednak zdecydowanie nie chciała wracać do tak nieprzyjemnych wydarzeń, dlatego wyrzuciła je na ten moment z głowy. To miał być przecież radosny, a nie ponury dzień. Widok Elene sprawił jednak, że Renshaw mimowolnie cofnęła się do przeszłości.
To zdecydowanie za długo — odpowiedziała, a jej odczucia w pełni zgadzały się z tym, co mówiła. Dobrze wspominała znajomość z Whitely, choć zdawała sobie sprawę z tego, że to za słabe słowo, aby określić to, co je łączyło. Eyre ponownie ogarnął natłok wspomnień, tym razem tych o wiele, wiele przyjemniejszych. Zarumieniła się lekko, w całości zrzucając odpowiedzialność za ten stan rzeczy na upał. Stwierdzenie to było oczywiście dalekie od prawdy. — Jestem tutaj od pięciu lat i nie wiedziałam, że w ogóle mam szansę cię tutaj spotkać — przyznała. Sądziła, że Elene robi karierę w wielkim mieście, choć nie do końca wiedziała, czym to przekonanie jest podyktowane. Może faktem, że większość jej znajomych stąd wyjechała, szukając lepszego życia w innym miejscu? — A co u mnie… cóż, to rozmowa na chwilę dłużej niż stanie w kolejce — zaśmiała się, choć z drugiej strony nie było aż tyle do opowiadania. Od dobrych kilku lat nic się u niej nie działo oprócz tego, że posyłała w świat kolejne książki. — Nie mam z kim zjechać, więc jeżeli jesteś w podobnej sytuacji, to zapraszam — zaproponowała z uśmiechem na twarzy. Po krótkiej obserwacji doszła do wniosku, że Elene raczej przyszła tutaj sama, ale zawsze mogła się mylić. Liczyła jednak na to, że ma rację i do pontonu wsiądą razem.

Elene Whitely
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! PUPPY LOVE - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" I want to ride my bicycle, bicycle, bicycle - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Jeżdżę wodną kolejką THE CHOSEN ONE BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM BAŚNIOPISARZ Trying my best WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER TEXT ME! LGBT+ URODZONY ZIMĄ PISARZ PRACA ZWIĄZANA Z OCEANEM RYBY WRAŻLIWIEC WIELBICIEL KAWY DIGITAL LOVE CZTERY ŁAPY BEACH BITCH SMERF PRACUŚ PRIDE MONTH 2020 Pomocna dłoń
mów mi/kontakt
jula
Elene Whitely
a

Post

Nigdy nie sądziła, że ta wyglądała na przeciętną i tak naprawdę to Elene zawsze zazdrościła jej tego, że to za nią w czasach szkolnych oglądali się nie tylko faceci, ale i także dziewczyny. Wśród nich oczywiście była Whitely, która przygody z kobietami miała już za sobą, tak samo jak z mężczyznami. Nie mogła się zdobyć na kolejny związek, bo gdy miało do czegoś dojść, to ta uciekała niczym spłoszony królik, który pragnął tylko schować się w swojej noże, a w jej przypadku w jej domu na wyspie, tam tylko naprawdę czuła się bezpiecznie a jej sąsiedzi spowodowali, że uwielbiała to miejsce. Po jej wypadku w którym straciła część tęczówki w oku zaczęła nosić soczewki, które pomagały jej to ukrywać, bo tylko dzięki temu czuła się.. pewnie. Tak jak teraz, gdy stanęła oko w oko ze swoim dawnym zauroczeniem. Cofanie się do przeszłości mimowolnie mogło być zgubnie, zwłaszcza w przypadku obu kobiet, bo każda miała traumatyczne przeżycia, które zmieniły ich osobowość. Czasami Whitely zastanawiała się co by teraz robiła gdyby tamtego dnia nie powiedział tak, gdy jej ukochany uklęknął przed nią. Nie mogła jednak wiedzieć, że tak naprawdę był to diabeł w ludzkiej skórze, seksownej skórze.
Obdarzyła ją szerokim uśmiechem gdy nareszcie ją puściła. Jakoś Elene nigdy nie miała problemów z zawieraniem nowych znajomości czy odświeżaniem starych, jednak w jej oczach nie było tego dawnego błysku, który mogła zobaczyć za czasów szkolnych gdy miały się ku sobie. Jej żywiołowość zgasła 2 lata temu, a teraz Whitely powoli wracała do żywych, albo starała się to zrobić.
- Ja byłam tutaj cały czas, wyjechałam tylko na studia, nic wielkiego - machnęła ręką na to, bo tak naprawdę wspomnienia ze studiami cały czas wiązały się z nim, a nie chciała do tego wracać co było kiedyś. Kiwnęła tylko głową na jej słowa, zdecydowanie będzie jeszcze okazja, żeby się spotkać i porozmawiać.
- Wiesz, zawsze możemy umówić się na kawę - wypaliła, zanim zdążyła się ugryźć w język, przygryzła tylko delikatnie dolną wargę po tych słowach, po czym spojrzenie skierowała na przygotowane dla nich dmuchane koło. Na początku myślała, że brunetka ma z kim zjechać, ale dopiero teraz zdała sobie sprawę, że tak naprawdę to nikogo obok niej nie było oprócz niecierpliwych dzieciaków.
- Jasne.. chętnie z Tobą zjadę - rzekła do niej, wchodząc pierwsza na koło, żeby móc się dobrze usadowić, pomógł jej przy tym jakiś przystojny koordynator tej całej atrakcji. Czekała tylko na swoją parę.
- Mam nadzieję, że jakiś rekin nagle nas nie zaatakuje
Kiepski żart..

eyre renshaw
mów mi/kontakt
Ines Villeda
a

Post

Z racji tego, że na liście atrakcji tylko dwie znajdowały się w mieście, Ines i Fran postanowiły udać się na kolejkę wodną, żeby później móc na spokojnie popłynąć na imprezową wyspę, gdzie Cyganka miała okazję być już z Césarem, jednak wtedy zaliczali zupełnie inne rozrywki. Swoją drogą, z zarówno z Arreolą w wersji męskiej, jak i w wersji damskiej bawiła się naprawdę wspaniale. Jej facet miał fajną siostrę, musiała to przyznać. Chyba lepszej przyszłej szwagierki nie mogła sobie wymarzyć.
- Chcesz siedzieć z przodu, czy z tyłu? - zapytała, zrzucając z siebie kieckę. Skoro miały później płynąć statkiem, fajnie byłoby mieć na sobie coś suchego, a nie po to założyła odstrzałowe, czarne bikini, żeby nie móc się w nim zaprezentować. - Siadaj z przodu. Jesteś niższa, będziesz lepiej widzieć - powiedziawszy to, wpakowała się do podwójnego pontonu, czekając aż Fran do niej dołączy.
Oczywiście, że w dalszym ciągu chciała drążyć temat Delgado, ale ostatecznie postanowiła odpuścić. Nie zamierzała naciskać, przecież przyszły tutaj, żeby dobrze się bawić, a nie rozmawiać o swoich facetów, którzy chyba dalej darli koty, a Cèsar nie mógł pogodzić się z faktem, że jego młodsza siostra czuła coś do jego najlepszego przyjaciela. Cyganka miała do tej relacji zupełnie inne podejście. Wiedziała, że Francisco to dobry facet i lepiej, żeby spotykała się z nim, niż z jakimś frajerem. Jeśli mężczyzna potrafił ją uszczęśliwić, nie było żadnych obaw do niepokoju. Umówmy się, gdyby Delgado w jakikolwiek sposób skrzywdził Francescę, miałby do czynienia nie tylko z Cèsarem, ale również z samą Villedą. A to tej drugiej powinien bać się znacznie bardziej.

Francesca Arreola-Reeves
mów mi/kontakt
ODPOWIEDZ