a
Awatar użytkownika
<3
00
000

Post

eventThe Cliff Hanger
W tej lokacji możesz zdobyć jedną odznakę:
KRĘCĘ SIĘ NA KARUZELI

Napisz przynajmniej trzy posty fabularne o długości minimum 1500 znaków i zgłoś się po odznakę w odpowiednim temacie.

Obrazek
The Best Coder of 2020 WŁADZA BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! SEX TELEFON - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" LILY OF THE VALLEY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" TRUST ME, I'M A DOCTOR! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BARANEK SHAUN - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!"
mów mi/kontakt
administrator
a
Awatar użytkownika
Instruktorka Fitness, która trenuje ludzi dzięki filmom na Youtubie. Mieszka ze swoją fretką - Lady.
24
163

Post

#3 + Outfit

Gabi jak zwykle większość czasu była zajęta przygotowywaniem treningów i choreografii do nowych piosenek, które potem zbierała do kupy i nagrywała jednego dnia, żeby było wygodniej. Czasem zapraszała do tego koleżanki, które też nie miały tyle czasu, żeby co kilka dni poświęcić kilka godzin na naukę i nagrywki, które czasem zajmowały cały dzień. Do tego dochodziły weekendowe sesje na żywo. Na początku miała z nimi problem, bo ustawienie programu nie było wcale takie łatwe, ale od czego są specjaliści? I tak poznała jednego z nich na jednym z for informatycznych Kaia, który dla niej był jakimś magikiem od komputerów. Nie dość, że pomógł jej wszystko ustawić to jak coś przestawało działać zawsze mogła się do niego zgłosić o pomoc.
W którymś momencie było jej głupio, że go tak wykorzystuje i zaproponowała spotkanie, bo jakimś cudem okazało się, że mieszkają w tym samym mieście i nie muszą podróżować przez cały świat, żeby w końcu się poznać. Normalnie zrządzenie losu i musieli to wykorzystać. Dodatkowo w mieście pojawiły się nowe atrakcje z okazji renowacji pobliskiego parku wodnego i grzech nie skorzystać z chociaż kilku. Zarezerwowała sobie jeden dzień wolnego od pracy i namówiła też Kaia, żeby do niej dołączył, bo jak iść to z kimś.
Na miejsce dotarła tuż przed południem, żeby biedaka nie ściągać z łóżka o świcie bo zaraz zmieniłby o niej zdanie i musiałaby szukać sobie kolejnego komputerowego magika. Klapnęła ja jednej z ławek, rozglądając się dookoła za mężczyzną i co jakiś czas zerkając na telefon oczekując jakiejś wiadomości od niego, że się zgubił czy coś. Na szczęście jedyną wiadomość jaką dostała to o pojawieniu się na miejscu. Momentalnie podniosła się z ławki i praktycznie od razu dojrzała znajomą twarz. Zadowolona podeszła do niego i jak gdyby nigdy nic przytuliła go i pocałowała w oba policzki. Chyba go uprzedzała, że tak właśnie wita się ze znajomymi? — Hej. Czyli jednak udało mi się wyciągnąć Cię z jaskini, co? — zaśmiała się, odsuwając nieznacznie, żeby nie naruszać więcej jego przestrzeni osobistej.

Kai Sanders
WŁADZA LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Największy śmieszek 2020 Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Zachęcam znajomych do akcji Na fali - za udział w evencie Kręcę się na karuzeli Something's waiting no to pounce Wouldn't you like to see something strange? Take a chance and roll the dice Scream! This is Halloween Everybody's waiting for the next surprise Hope Valley ma głos! The sound of children's laughter All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie To the North Pole for Saint Nick Underneath the mistletoe I'm just gonna keep on waiting I won't even wish for snow There upon the fireplace I don't need to hang my stocking Underneath the Christmas tree I don't care about the presents There is just one thing I need I don't want a lot for Christmas Hurricane Season temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - lipiec BOGATE CV SPICE IT UP I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? Oh shit DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK PHONE ADDICTED DON’T STOP ME NOW MŁODY SCENARZYSTA WHEN WE WERE YOUNG BABYSITTER devine I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Trying my best I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY SINGIEL URODZONY LATEM MAM WŁASNY DOM CO RANEK WSKAKUJĘ DO OCEANU - BAYSIDE JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU WYSPORTOWANA RAK MAM INNE ZWIERZĄTKO HOROSKOP CHIŃSKI: KRÓLIK Jestem numerologiczną piątką Kupuje bieliznę w Victoria's Secret Lubię starszych PIEROGIS SING A SONG DANCING QUEEN You Shouldn't Kiss Me Like This Love of cooking Like a virgin
mów mi/kontakt
kiitty#9373
a
Awatar użytkownika
Uroczy założyciel MCT, firmy zajmującej się grami komputerowymi. Trochę z niego nerd, który nie do końca ogarnia życie, ale da się go lubić. Przyjaciel z niego nad wyraz lojalny i szczery. Zawsze pomoże, zwłaszcza, jeśli chodzi o informatyczne bzdety.
31
193

Post

Nie umiał wyjaśnić, jak to w ogóle się stało, że dał się wyciągnąć na weekend z domu komuś, kogo na dobrą sprawę znał tak krótko, głównie przez pryzmat usług informatycznych, jakie świadczył po znajomości. Przecież nawet przyjaciołom nie było tak łatwo odciągnąć zagorzałego pracoholika, który oczywiście nie widział problemu, sprzed komputera, który był dla niego chyba wszystkim. Ostatecznie tam rodziły się pomysły, tam je zapisywał, plus tam poznawał ludzi, wbrew pozorom.
Niemniej jednak musiał się pogodzić z tym, że Gabrielle (w zaciszu swojego domu wyjątkowo zachwycał się tym imieniem i pewnie gdyby nie to, że był gejem, zacząłby do niej zarywać chociażby z jego powodu) tak na niego wpłynęła, że ostatecznie odciągnął się od pracy. Może miała jakieś magiczne zdolności, którym nie umiał się oprzeć nawet Sander?
Nie do końca wiedząc, jak na to spotkanie się ubrać, postawił na coś lekkiego. Przecież będą się dużo przemieszczać, prawda? Założył dodatkowo spodenki do pływania, tak profilaktycznie i można było powiedzieć, że był gotowy.
Jak można było przypuszczać, na miejscu zjawił się z niewielkim (a przynajmniej taką miał nadzieję) opóźnieniem, nie do końca odnajdując się w terenie tak dobrze, jakby tego chciał. Studiowanie mapy google nie do końca przyniosło oczekiwany rezultat.
Trochę się zdziwił bezpośredniością dziewczyny, która powitała go niczym starego znajomego, niemniej nie oponował. Nie miał nigdy nic przeciwko bliskości, więc jeśli czuła się z tym lepiej, proszę bardzo, Kai był idealnym typem do przytulania, bo mogła mieć pewność, że jej w tyłek nie klepnie, ani nie będzie pchał łap tam, gdzie nie powinien.
-Nadal nie wiem jak ci się to udało, ale z pewnością maczały w tym palce jakieś dziwne czary - uśmiechnął się do niej. Była miła, wręcz urocza, to musiał przyznać. - Dobrze, z racji tego, że nijak nie wiem co tu się dzieje, zdaję się na ciebie. Gdzie najpierw? I czy mamy jakiś plan, czy działamy raczej przypadkowo?

Gabrielle Wheeler
Obrazek
WŁADZA SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! celebrity's best friend: Kamala & Billy celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Cara & Joseph Wiezień labiryntu - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" We are superhuman - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Livin' It Up - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Rozgrzewam się na aerobiku Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Biorę udział w bitwie na balony z wodą Buduję zamek z piasku Biorę udział w zawodach surfingowych Funny Bunny - za udział w evencie Falling In Love Handel z Króliczkiem Ozdabiam wielkanocny kapelusz Chocolate Egg Toffee Egg Hazelnut Egg Oreo Egg My Funny Valentine Love shot All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I won't ask for much this Christmas I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking I just want you for my own I'm just gonna keep on waiting Kręcę się na karuzeli Underneath the mistletoe To the North Pole for Saint Nick This is all I'm asking for Hope Valley ma głos! Wouldn't you like to see something strange? HAVING FUN - za udział w evencie CoH! I'm not drunk 2021 temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - czerwiec temat miesiąca - lipiec BOGATE CV SPICE IT UP I killed Laura Palmer Z Archiwum X I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP INFLUENCER LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY PHONE ADDICTED MŁODY SCENARZYSTA devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Speedy Gonzales BAŚNIOPISARZ King of Cringe LGBT+ people of color Lubię siedzieć po ciemku Chodzę spać, gdy inni wstają Noszę na ręku zegarek Uwielbiam lody Nie ufam lekarzom Lubię zapach męskich perfum Chodzę w adidasach Zbieram funkopopy Głaszczę obce psy mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Obcokrajowiec MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU ubieram się u znanych projektantów Czytam książki WIELBICIEL TAJSKIEGO JEDZENIA PRACOHOLIK PRACOWITY DZIWAK FAN SCIENCE-FICTION FAN FILMÓW ANIMOWANYCH FAN FANTASTYKI SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA ZNAM 2 JĘZYKI W moim łóżku dużo się dzieje DIGITAL LOVE SMERF PRACUŚ Like a virgin toss a coin to your witcher sticks and stones Guru technologii GROUP CHAT WRONG NUMBER NA FALI IT WAS AN ACCIDENT! BEACH BITCH DUNGEONS & DRAGONS HOME SWEET HOME MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN NOTHING LASTS FOREVER HE WAS FIRST! Dzielny pacjent!
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
Instruktorka Fitness, która trenuje ludzi dzięki filmom na Youtubie. Mieszka ze swoją fretką - Lady.
24
163

Post

Miejsce wyglądało na idealne do letniej zabawy. Karuzele, wodne kolejki, więc nic tylko szaleć i nie przejmować się mokrymi ubraniami. Gorzej z telefonami, które na szczęście można było przechować u właściciela atrakcji albo zabezpieczyć specjalną torebką w którą oczywiście była zaopatrzona. Jako nie uśmiechało jej się rozstawanie z telefonem nawet na chwilę. Przecież nigdy nie wiadomo kto nagle do niej zadzwoni w sprawie współpracy, ale po cichu miała nadzieję, że tego dnia jej odpuszczą i całkowicie skupi się na bliższym poznaniu komputerowego magika. Będzie mogła w końcu go wypytać jak się tego wszystkiego nauczył, bo dla niej nawet obcykanej w technologii czasem wydawało się, że komputer to dzieło czarnej magii i tylko czarodziej jest w stanie ją ogarnąć.
Zawsze była otwartą i przyjazną osobą. Starała się nie przekraczać za bardzo przestrzeni osobistej, ale takie powitanie zawsze wydawało jej się lepsze niż zwykły uścisk dłoni czy pomachanie ręką. Czasem podejrzewała, że ma to coś wspólnego z jej włoskimi korzeniami bo tam ludzie byli bardziej otwarci niż w innych krajach. Jeśli wypiła zbyt dużo mogła mieć fazę na przytulanki i czasem ręce leciały jej tam gdzie nie powinny, ale że piła bardzo rzadko — prawie się to nie zdarzało.
— Może rzeczywiście mam w sobie odrobinę Magii i mój list z Hogwartu wkrótce wyląduje w moich rękach. — zaśmiała się, rozglądając za sową która mogłaby w tym momencie nadlecieć i podać jej upragniony list. Do tego nie doszło, ale fajnie było chociaż przez moment poczuć w sobie odrobinę magii, którą tak kochała od dziecka. Oby rzeczywiście gdzieś tam istniała, bo umrze zawiedziona. — Raczej przypadkowo. Wybierzmy co nam się najbardziej podoba. Stawiam na karuzelę. — zaproponowała, wskazując na atrakcję tuż obok nich. Wyglądała zabawnie, a ludzie zamiast siedzieć na krzesełkach leżeli. Chyba nigdy na takiej nie była, więc to będzie jej pierwszy raz. — Byłeś już na czymś takim? — zapytała, podążając w stronę kolejki, która była dość krótka, a idąc tutaj widziała dłuższe i aż modliła się, żeby do takiej nie trafić. Nie ma nic gorszego niż stanie w godzinnej kolejce.

Kai Sanders
WŁADZA LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Największy śmieszek 2020 Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Zachęcam znajomych do akcji Na fali - za udział w evencie Kręcę się na karuzeli Something's waiting no to pounce Wouldn't you like to see something strange? Take a chance and roll the dice Scream! This is Halloween Everybody's waiting for the next surprise Hope Valley ma głos! The sound of children's laughter All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie To the North Pole for Saint Nick Underneath the mistletoe I'm just gonna keep on waiting I won't even wish for snow There upon the fireplace I don't need to hang my stocking Underneath the Christmas tree I don't care about the presents There is just one thing I need I don't want a lot for Christmas Hurricane Season temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - lipiec BOGATE CV SPICE IT UP I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? Oh shit DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK PHONE ADDICTED DON’T STOP ME NOW MŁODY SCENARZYSTA WHEN WE WERE YOUNG BABYSITTER devine I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Trying my best I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY SINGIEL URODZONY LATEM MAM WŁASNY DOM CO RANEK WSKAKUJĘ DO OCEANU - BAYSIDE JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU WYSPORTOWANA RAK MAM INNE ZWIERZĄTKO HOROSKOP CHIŃSKI: KRÓLIK Jestem numerologiczną piątką Kupuje bieliznę w Victoria's Secret Lubię starszych PIEROGIS SING A SONG DANCING QUEEN You Shouldn't Kiss Me Like This Love of cooking Like a virgin
mów mi/kontakt
kiitty#9373
a
Awatar użytkownika
Uroczy założyciel MCT, firmy zajmującej się grami komputerowymi. Trochę z niego nerd, który nie do końca ogarnia życie, ale da się go lubić. Przyjaciel z niego nad wyraz lojalny i szczery. Zawsze pomoże, zwłaszcza, jeśli chodzi o informatyczne bzdety.
31
193

Post

Czuł się trochę jak w grze komputerowej, w której na około bohater widział tak wiele obiektów, nie mogąc się zdecydować, który wybrać. Pewnie teraz, gdyby nie miał obok siebie koleżanki, która była odpowiedzialna za ogarnianie wszystkiego, sam trochę by się pogubił, bo jednak prawdziwe życie grą nie było, a co za tym szło, nie można było cofnąć się do momentu zapisania.
Ale zaraz, czy on znowu przyrównywał rzeczywistość do wirtualnego świata? Jeszcze chwila, a stanie się robotem, serio. Zdecydowanie częściej powinien wychodzić do ludzi i chyba tym bardziej był wdzięczny dziewczynie, że udało jej się go namówić.
-Ciekawe jak wiele osób czeka na swój list. Myślę, że sowy po prostu ogłosiły strajk i uznały, że nie będą niczego dostarczać, co jest trochę przykre. Kto nie chciałby spędzić siedmiu lat w Hogwarcie - westchnął. On, jako naczelny nerd, cenił sobie świat Pottera. Jednym z jego marzeń była praca nad jedną z gier, ale czy można było tu wymyślić coś więcej niż to, co świat dostał do tej pory? Co najwyżej jakieś specyficzne odłamy, które niekoniecznie musiały się ludziom podobać.
-A ja zdaję się na ciebie, więc karuzela może być - uśmiechnął się do niej szeroko. Ach, smak dzieciństwa, jak nic. Będzie musiał zapytać kuzyna, czy nie ma ochoty się z nim przejść. Może wtedy przestanie się na niego wściekać o ostatnią akcję, w której Kai miał rację. - Nie przypominam sobie, ale zawsze musi być ten pierwszy raz. Oby tylko mój żołądek nie zaczął się buntować, bo wtedy nie będzie ciekawie - stwierdził, przyglądając się atrakcji.
Stanęli w kolejce, która dość sprawnie się skracała, dzięki czemu zaraz siedzieli w wagoniku, dopinając wszystko i sprawdzając, czy nie mają szans wypaść.
-Jak coś, trzymaj mnie za rękę - zerknął na nią, gdy poszybowali w górę. A później świat zaczął mu wirować w zastraszającym tempie.

Gabrielle Wheeler
Obrazek
WŁADZA SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! celebrity's best friend: Kamala & Billy celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Cara & Joseph Wiezień labiryntu - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" We are superhuman - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Livin' It Up - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Rozgrzewam się na aerobiku Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Biorę udział w bitwie na balony z wodą Buduję zamek z piasku Biorę udział w zawodach surfingowych Funny Bunny - za udział w evencie Falling In Love Handel z Króliczkiem Ozdabiam wielkanocny kapelusz Chocolate Egg Toffee Egg Hazelnut Egg Oreo Egg My Funny Valentine Love shot All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I won't ask for much this Christmas I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking I just want you for my own I'm just gonna keep on waiting Kręcę się na karuzeli Underneath the mistletoe To the North Pole for Saint Nick This is all I'm asking for Hope Valley ma głos! Wouldn't you like to see something strange? HAVING FUN - za udział w evencie CoH! I'm not drunk 2021 temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - czerwiec temat miesiąca - lipiec BOGATE CV SPICE IT UP I killed Laura Palmer Z Archiwum X I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP INFLUENCER LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY PHONE ADDICTED MŁODY SCENARZYSTA devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Speedy Gonzales BAŚNIOPISARZ King of Cringe LGBT+ people of color Lubię siedzieć po ciemku Chodzę spać, gdy inni wstają Noszę na ręku zegarek Uwielbiam lody Nie ufam lekarzom Lubię zapach męskich perfum Chodzę w adidasach Zbieram funkopopy Głaszczę obce psy mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Obcokrajowiec MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU ubieram się u znanych projektantów Czytam książki WIELBICIEL TAJSKIEGO JEDZENIA PRACOHOLIK PRACOWITY DZIWAK FAN SCIENCE-FICTION FAN FILMÓW ANIMOWANYCH FAN FANTASTYKI SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA ZNAM 2 JĘZYKI W moim łóżku dużo się dzieje DIGITAL LOVE SMERF PRACUŚ Like a virgin toss a coin to your witcher sticks and stones Guru technologii GROUP CHAT WRONG NUMBER NA FALI IT WAS AN ACCIDENT! BEACH BITCH DUNGEONS & DRAGONS HOME SWEET HOME MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN NOTHING LASTS FOREVER HE WAS FIRST! Dzielny pacjent!
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
Instruktorka Fitness, która trenuje ludzi dzięki filmom na Youtubie. Mieszka ze swoją fretką - Lady.
24
163

Post

— Pewnie co najmniej połowa populacji. Harry Potter to klasyk. Najlepsza część dzieciństwa jaką miałam. Nie śmiej się, ale Snape to był mój pierwszy, nastoletni crush. Marzył mi się szlaban z Mistrzem Eliksirów w jego lochach. A ta jego szata nietoperza, mrrr… — zamruczała, po czym wybuchnęła głośnym śmiechem. Mówiła szczerze, ale nic nie mogła poradzić na to, że brzmiało to tak absurdalnie, że nawet czasem ona brała to za żart. Ale Snape to jej miłość. Do tego ten jego głos, przez który przechodził ją ciarki. Gdyby tak stanął za nią i szepnął jej coś do ucha chyba momentalnie zrobiłaby się mokra i dała mu przelecieć na jego własnym biurku. Harry, Draco, Cerdic i Krum mogli się schować przy Mistrzu Eliksirów. — Sowy lepiej niech się ogarną, bo chcę skończyć Hogwart przed trzydziestką. Nie chcę wyglądać jak Jęcząca Marta wśród tylu młodych uczniów. — no jakby to wyglądało, taka stara dupa wśród tylu młodych uczniów, których nawet nie możesz dotknąć bo jesteś za stara.
— No to ruszamy na karuzelę. — odparła, uśmiechając się szeroko. Dawno nie była w takim miejscu, gdzie mogła poczuć się jak dziecko. Mentalnie i tak miała jakieś pięć lat, więc to miejsce było idealne dla niej. I tutaj nikt jej nie powie, że jest zbyt dziecinna czy za duża na takie zabawy, bo czasem już nie takie rzeczy słyszała. — Dobra, ale w razie czego odwrócić się w drugą stronę, żebym nie oberwała, coo? — wolałaby nie przerywać zabawy bo oberwie wymiocinami, a dalsza zabawa z tym zapachem też nie wchodziła w grę. Niby mogliby pójść na taką atrakcję, gdzie będzie mogła to wszystko z siebie zmyć, ale niesmak jednak pozostanie.
— Wagonik się chyba nie urwie i nie polecimy kawałek dalej, co? — zaśmiała się, zerkając na mocowania, które na szczęście wyglądały dość porządnie i żadna śruba nie wyglądała na poluzowaną. Chwile później karuzela ruszyła i zaczęli się kręcić coraz szybciej, przez co wszystko dookoła wyglądało na rozmyte. W tym momencie automatycznie złapała Kaia za rękę, żeby poczuć się pewniej. — Ale fajnie! — krzyknęła, śmiejąc się.

Kai Sanders
WŁADZA LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Największy śmieszek 2020 Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Zachęcam znajomych do akcji Na fali - za udział w evencie Kręcę się na karuzeli Something's waiting no to pounce Wouldn't you like to see something strange? Take a chance and roll the dice Scream! This is Halloween Everybody's waiting for the next surprise Hope Valley ma głos! The sound of children's laughter All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie To the North Pole for Saint Nick Underneath the mistletoe I'm just gonna keep on waiting I won't even wish for snow There upon the fireplace I don't need to hang my stocking Underneath the Christmas tree I don't care about the presents There is just one thing I need I don't want a lot for Christmas Hurricane Season temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - lipiec BOGATE CV SPICE IT UP I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? Oh shit DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK PHONE ADDICTED DON’T STOP ME NOW MŁODY SCENARZYSTA WHEN WE WERE YOUNG BABYSITTER devine I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Trying my best I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY SINGIEL URODZONY LATEM MAM WŁASNY DOM CO RANEK WSKAKUJĘ DO OCEANU - BAYSIDE JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU WYSPORTOWANA RAK MAM INNE ZWIERZĄTKO HOROSKOP CHIŃSKI: KRÓLIK Jestem numerologiczną piątką Kupuje bieliznę w Victoria's Secret Lubię starszych PIEROGIS SING A SONG DANCING QUEEN You Shouldn't Kiss Me Like This Love of cooking Like a virgin
mów mi/kontakt
kiitty#9373
a
Awatar użytkownika
Uroczy założyciel MCT, firmy zajmującej się grami komputerowymi. Trochę z niego nerd, który nie do końca ogarnia życie, ale da się go lubić. Przyjaciel z niego nad wyraz lojalny i szczery. Zawsze pomoże, zwłaszcza, jeśli chodzi o informatyczne bzdety.
31
193

Post

-Był całkiem niezły, chociaż zaledwie z charakteru. Ja zdecydowanie bardziej leciałem na Syriusza, zwłaszcza tego książkowego, którego wyobrażałem sobie trochę inaczej, niż filmowego - odpowiedział. Prawda była taka, że kiedy zobaczył w filmie swojego ulubionego bohatera, był trochę rozczarowany jego wyglądem. Lubił aktora wcielającego się w Blacka, niemniej w jego wizjach Syriusz był, cóż, młodszy i bardziej przystojny. Zapewne dlatego to właśnie książki były jego zdaniem lepsze, niż produkcje na wielkim ekranie. - Czy ty właśnie zwierzasz mi się z tego, że chciałabyś przelecieć Snape’a w jego ciemnych lochach? - zaśmiał się. Mógł się tego spodziewać; wiele jego koleżanek rozprawiała o takim szlabanie. Bo kto nie chciałby się przy okazji z nim zamknąć w składziku ze składnikami?
-Może trzeba je jakoś zmotywować? Zawalczyć o ich prawa tak, jak walczyło się o prawa skrzatów domowych? - uśmiechnął się. Poziom absurdalności tej rozmowy wyjątkowo mu odpowiadał, nie ukrywał. Luźna i nie do końca związana z jego pracą, co skutecznie, chociaż na chwilę, pozwalało mu o niej nie myśleć. To dobrze, bo jeszcze zapragnąłby do niej teraz wrócić, a przecież chodziło o to, aby się dobrze bawił z koleżanką.
-Jeśli zacznę wymiotować nie ma większego znaczenia w którą stronę to zrobię, bo pęd powietrza i tak rozniesie to dosłownie wszystko. Więc lepiej, żebym nie rzygał - skomentował, lustrując atrakcję. Czyli będzie musiał myśleć o czymś innym niż o tym, że kręci mu się w głowie jak cholera. Dobrze, że nie zjadł za wiele to przynajmniej miał pewność, że nagle jedzenie nie zechce się z jego żołądka wydostać.
Oczywiście, że wydał z siebie zduszony krzyk, kiedy karuzela zaczęła się gwałtowniej obracać. Musiał to przewidzieć, a jednak mimo wszystko nadal był trochę zaskoczony.
A kiedy zeszli, świat nadal mu wirował na tyle, że musiał się dziewczyny przytrzymać.
-Ale udało się nie zwymiotować! - zauważył, zerkając na nią i dając możliwość wyboru kolejnej atrakcji.

zt. x2

Gabrielle Wheeler
Obrazek
WŁADZA SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! celebrity's best friend: Kamala & Billy celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Cara & Joseph Wiezień labiryntu - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" We are superhuman - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Livin' It Up - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Rozgrzewam się na aerobiku Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Biorę udział w bitwie na balony z wodą Buduję zamek z piasku Biorę udział w zawodach surfingowych Funny Bunny - za udział w evencie Falling In Love Handel z Króliczkiem Ozdabiam wielkanocny kapelusz Chocolate Egg Toffee Egg Hazelnut Egg Oreo Egg My Funny Valentine Love shot All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I won't ask for much this Christmas I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking I just want you for my own I'm just gonna keep on waiting Kręcę się na karuzeli Underneath the mistletoe To the North Pole for Saint Nick This is all I'm asking for Hope Valley ma głos! Wouldn't you like to see something strange? HAVING FUN - za udział w evencie CoH! I'm not drunk 2021 temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - czerwiec temat miesiąca - lipiec BOGATE CV SPICE IT UP I killed Laura Palmer Z Archiwum X I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP INFLUENCER LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY PHONE ADDICTED MŁODY SCENARZYSTA devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Speedy Gonzales BAŚNIOPISARZ King of Cringe LGBT+ people of color Lubię siedzieć po ciemku Chodzę spać, gdy inni wstają Noszę na ręku zegarek Uwielbiam lody Nie ufam lekarzom Lubię zapach męskich perfum Chodzę w adidasach Zbieram funkopopy Głaszczę obce psy mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Obcokrajowiec MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU ubieram się u znanych projektantów Czytam książki WIELBICIEL TAJSKIEGO JEDZENIA PRACOHOLIK PRACOWITY DZIWAK FAN SCIENCE-FICTION FAN FILMÓW ANIMOWANYCH FAN FANTASTYKI SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA ZNAM 2 JĘZYKI W moim łóżku dużo się dzieje DIGITAL LOVE SMERF PRACUŚ Like a virgin toss a coin to your witcher sticks and stones Guru technologii GROUP CHAT WRONG NUMBER NA FALI IT WAS AN ACCIDENT! BEACH BITCH DUNGEONS & DRAGONS HOME SWEET HOME MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN NOTHING LASTS FOREVER HE WAS FIRST! Dzielny pacjent!
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
Now I am paying for the mistakes of the past
30
189

Post

Karuzela okazała się być prawdziwym strzałem w dziesiątkę dla uspokojenia żołądka Aarona, który do tej pory był w prawdziwym szoku po pierwszej atrakcji. Teraz, wypoczęty, był gotowy na kolejne ekscesy, których nie miał najmniejszego zamiaru sobie odmawiać. Był tutaj, aby skorzystać z jak największej ilości atrakcji, plus na dobrą sprawę chciał spędzić czas z przyjacielem, za którym tęsknił.
Dlatego tuż po tym, jak zeszli z karuzeli (musiał przyznać, że takie siedzenie okrakiem na szerokiej pandzie wcale nie było dla niego wygodne, ale starał się nie chodzić dziwnie pokracznie), zaczął się rozglądać za poszukiwaniem czegoś, co nie pozwoli im zasnąć. Obawiał się bowiem, że kolejna przejażdżka karuzelą mogłaby się źle skończyć. Najlepiej będzie robić plan na zmianę.
-Dobra, z racji tego, że planuję teraz iść na coś szybkiego, teraz tylko coś przekąsimy, żeby nie kusić losu. Co prawda w moim żołądku już wszystko się ułożyło, ale nie chcę cię narażać na kąpiel w wymiocinach - zaśmiał się, zerkając na przyjaciela. - A jak zjemy, pójdziemy tam, mam nadzieję, że ci to nie przeszkadza. Obiecuję, że poźniej ty będziesz wybierał - zaśmiał się, bo nie chciał wszystkiego narzucać, to jasne.
Stanęli przy budce z hot dogami i Aaron, chociaż był głodny, wziął sobie tylko jednego. Więcej naje się później.
Stanęli z jedzenie w kolejce wiedząc, że spokojnie będą mieli wystarczająco dużo czasu, by zjeść i to nie dławiąc się bułką.
- Co jak co, ale hot dogi zawsze najlepiej smakują z takich budek. Jadłem już w wielu miejscach, ale to jest to - rzucił z błogością, oblizując palce, kiedy skończył. Akurat na czas, bo w tym samym momencie znaleźli się na początku kolejki, a to znaczyło, że czas było usiąść na ławeczce i pozapinać wszystko.

Clifford Walker
Obrazek
WŁADZA Prima Aprilis! celebrity's best friend: Cara & Joseph celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Kamala & Billy Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Happy St. Patrick's Day! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 3 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! DO I KNOW YOU? - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" NIGIRI, NORI I INNE RYBKI - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" PUPPY LOVE - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" KICI, KICI - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" złota rączka - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" CSI Kryminalne zagadki cmentarne - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Bee hunter - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Roar - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ghost treasure - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! Hazelnut Egg Pistachio Egg Funny Bunny - za udział w evencie Wysłałem swoje życzenie do nieba Biorę udział w meczu siatkówki Biorę udział w zawodach surfingowych Buduję zamek z piasku Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Na fali - za udział w evencie My Funny Valentine Baby Don't Stop Always you SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Niestraszny mi dom strachu Kręcę bioderkami na kursie samby Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Kręcę się na karuzeli HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Hope Valley ma głos! Everyone is singing To the North Pole for Saint Nick I won't even wish for snow Make my wish come true Underneath the Christmas tree I don't care about the presents I don't want a lot for Christmas Misty - numer 3 na liście użytkowników z największą ilością odznak na rok forum! temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień THE CHOSEN ONE PHONE ADDICTED I killed Laura Palmer Z Archiwum X I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Oh shit DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK INFLUENCER MŁODY SCENARZYSTA BOGATE CV devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Speedy Gonzales BAŚNIOPISARZ MISTRZ KLAWIATURY I’M A LEGEND King of Cringe PRZYJEZDNY Mam swoje demony WIELBICIEL KAWY Mam własny samochód Czytam książki Gram na gitarze lubię stroić choinkę #teamPepsi Noszę szkła kontaktowe Kocham zwierzęta Po odwyku WIELBICIEL TAJSKIEGO JEDZENIA mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Kocham jesień! Chodzę w adidasach Mam słabe serce Lubię młodszych Dokarmiam bezpańskie koty Nie obchodzę urodzin Uwielbiam lody PIJAM WHISKY WIELBICIEL SUSHI LGBT+ KOCIARZ ROZWODNIK/ROZWÓDKA JESTEM ZAKOCHANY/A URODZONY JESIENIĄ MAM WŁASNY DOM MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU ZNAM 2 JĘZYKI nigdy nie studiowałem/am EMERGENCY SERVICES PSIARZ CZARNA OWCA BUJAM SIĘ DO ROCKA FAN FILMÓW PRZYGODOWYCH NIE OGARNIA WOLONTARIUSZ ZŁOTA RĄCZKA SKRYTY PEWNY SIEBIE PRACOWITY PRACOHOLIK Śpię nago HOME SWEET HOME CZTERY ŁAPY SMERF PRACUŚ PRIDE MONTH 2020 GROUP CHAT Love of cooking Up!
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
We should never be disloyal, but stand up and keep strong.
Oficer US Marines wciąż na służbie, pojawiający się w HV co kilka miesięcy na kilka tygodni. Mundur to jego duma. Typical overprotective older brother.
27
197

Post

Clifford nie miał nic przeciwko przekąsce, ale pełnowymiarowego posiłku z pewnością teraz by w siebie nie wrzucił. Nie to, że by nie dał rady, bo z pewnością byłby w stanie i dwie pizze zjeść sam (jakoś trzeba odżywić prawie dwa metry faceta), ale raczej nie byłby to dobry pomysł, jeśli nadal mieli zaliczać ekstremalniejsze atrakcje. Może i nie zwróciłby jedzenia, ale wciąż był jedynie człowiekiem, na pewno odczułby spory dyskomfort. Nie, nie warto tracić dnia na mdłości i siedzenie na ławce w celach uspokojenia żołądka. Ani na wymiotowanie, co mogłoby nastąpić w przypadku Aarona.
- Nie mam problemu z twoimi wyborami. Znaczy się wiesz, nie chcę też rzucać cie na głęboką wodę jazdy ekstremalnej, bo jednak kąpiel w wymiocinach nie jest zbyt ciekawą atrakcją na dzisiaj. Jak kąpiele, to tylko w wodzie. - Tak naprawdę dla Walkera największą atrakcją tego dnia było spędzenie go z przyjacielem. Nie widzieli się szmat czasu i trzeba było to nadrobić. A jeśli przy okazji mieli się pobawić, to bardzo miłe tło do spotkania po długich miesiącach.
Podeszli do budki z hot dogami, które wyglądały wyjątkowo zachęcająco. To prawda, uliczne fastfoody najlepiej smakowały własnie w tego typu miejscach. No, może jedyne lepsze były dosłownie na ulicy, a nie w parku rozrywki, ale to i tak dużo lepsza opcja, niż iść do jakiegoś McDonalda, czy innej sieciówki.
- Są wyjątkowo dobre, potwierdzam! Jak do tej pory nie znalazłem lepszych, niż w Central Parku w Nowym Jorku, ale te zdecydowanie plasują się wysoko w rankingu. - Pokiwał z uznaniem głową, ze smakiem zajadając swoją przekąskę w poczekaniu na swoją kolej przy kolejnej atrakcji. Konsumując nie rozmawiali za dużo, bo jak to tak z pełnią buzią. Dopiero kiedy papierki wylądowały w śmietniku, ostatnie kęsy w żołądku, a ich tyłki na ławeczce, Clifford znowu się odezwał.
- Skoro mam wybrać następną atrakcję, to może jakiś nawiedzony dom? Nigdy mnie to nie przerażało, za to zawsze śmieszyło. - Pozapinali zabezpieczenia i już po chwili atrakcja ruszyła.

Aaron McKay
SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Kręcę się na karuzeli Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Kręcę bioderkami na kursie samby Niestraszny mi dom strachu BOGATE CV UNIVERSAL PERSON ODZNAKA POCIESZENIA Sej łaaat? WOJSKO Jestem najstarszym dzieckiem Zainwestowałem/am w motor Gram na gitarze Mam mocną głowę
mów mi/kontakt
La Isla Afortunada
a
Awatar użytkownika
Now I am paying for the mistakes of the past
30
189

Post

-Z jazdą ekstremalną to może poczekajmy, dobrze? - zaśmiał się, nie wyobrażając sobie, że teraz mógłby zrobić coś nad wyraz szalonego. Chociaż z takiego bungee chętnie by skoczył. Nie miał pewności, czy nagle w połowie nie dostałby zawału, bo zdałby sobie sprawę, że ziemia jest coraz bliżej, niemniej poza tym nic nie stało na przeszkodzie, by kiedyś zobaczyć, jak to jest lecieć. Chciał nadrobić tak wiele rzeczy, których kiedyś nie miał okazji zrobić. Z własnej winy, ale o tym doskonale wiedział. - Ale możesz też rzucać swoimi propozycjami, wiesz? Jeśli nagle zapragniesz iść do basenu z kulkami to nie ma sprawy, spełnię twoją dziwną zachciankę - skomentował rozbawiony, klepiąc mężczyznę po plecach. Tak dopiero dziwnie by wyglądali. Na około pewnie same dzieci, ewentualnie tłum nastolatków i oni - zbliżający się do trzydziestki dorośli mężczyźni.
-O tak, Nowy Jork ma do zaoferowania wiele pyszności. Próbowałeś sernika w cukierni na rogu sześćdziesiątej ósmej? Jeśli nie, to polecam całym sercem - skomentował. Co prawda nie bywał często w tym mieście, ale gdzieś pozostał sentyment. Ostatecznie tam się urodził.
-O proszę, kręci cię dreszczyk emocji? Nie ma sprawy, możemy poszukać jakiegoś nawiedzonego domu, chociaż umówmy się - mało który faktycznie jest straszny - odpowiedział.
Wtedy wznieśli się powoli w powietrze. Przez pierwszych kilka minut karuzela leniwie się obracała, jednak w pewnym momencie znacznie przyspieszyła, dodatkowo kręcąc poszczególnymi siedzeniami, przez co cały efekt był znacznie bardziej spotęgowany.
Ludzie na około zaczęli piszczeć, a Aaron zaśmiał się jedynie. To mu się podobało i chociaż początkowo miał pewne obawy, tak okazało się, że znosił to znacznie lepiej niż te wszystkie spady, których wcześniej doznali na costerze.

Clifford Walker
Obrazek
WŁADZA Prima Aprilis! celebrity's best friend: Cara & Joseph celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Kamala & Billy Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Happy St. Patrick's Day! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 3 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! DO I KNOW YOU? - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" NIGIRI, NORI I INNE RYBKI - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" PUPPY LOVE - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" KICI, KICI - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" złota rączka - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" CSI Kryminalne zagadki cmentarne - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Bee hunter - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Roar - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ghost treasure - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! Hazelnut Egg Pistachio Egg Funny Bunny - za udział w evencie Wysłałem swoje życzenie do nieba Biorę udział w meczu siatkówki Biorę udział w zawodach surfingowych Buduję zamek z piasku Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Na fali - za udział w evencie My Funny Valentine Baby Don't Stop Always you SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Niestraszny mi dom strachu Kręcę bioderkami na kursie samby Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Kręcę się na karuzeli HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Hope Valley ma głos! Everyone is singing To the North Pole for Saint Nick I won't even wish for snow Make my wish come true Underneath the Christmas tree I don't care about the presents I don't want a lot for Christmas Misty - numer 3 na liście użytkowników z największą ilością odznak na rok forum! temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień THE CHOSEN ONE PHONE ADDICTED I killed Laura Palmer Z Archiwum X I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Oh shit DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK INFLUENCER MŁODY SCENARZYSTA BOGATE CV devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Speedy Gonzales BAŚNIOPISARZ MISTRZ KLAWIATURY I’M A LEGEND King of Cringe PRZYJEZDNY Mam swoje demony WIELBICIEL KAWY Mam własny samochód Czytam książki Gram na gitarze lubię stroić choinkę #teamPepsi Noszę szkła kontaktowe Kocham zwierzęta Po odwyku WIELBICIEL TAJSKIEGO JEDZENIA mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Kocham jesień! Chodzę w adidasach Mam słabe serce Lubię młodszych Dokarmiam bezpańskie koty Nie obchodzę urodzin Uwielbiam lody PIJAM WHISKY WIELBICIEL SUSHI LGBT+ KOCIARZ ROZWODNIK/ROZWÓDKA JESTEM ZAKOCHANY/A URODZONY JESIENIĄ MAM WŁASNY DOM MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU ZNAM 2 JĘZYKI nigdy nie studiowałem/am EMERGENCY SERVICES PSIARZ CZARNA OWCA BUJAM SIĘ DO ROCKA FAN FILMÓW PRZYGODOWYCH NIE OGARNIA WOLONTARIUSZ ZŁOTA RĄCZKA SKRYTY PEWNY SIEBIE PRACOWITY PRACOHOLIK Śpię nago HOME SWEET HOME CZTERY ŁAPY SMERF PRACUŚ PRIDE MONTH 2020 GROUP CHAT Love of cooking Up!
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
We should never be disloyal, but stand up and keep strong.
Oficer US Marines wciąż na służbie, pojawiający się w HV co kilka miesięcy na kilka tygodni. Mundur to jego duma. Typical overprotective older brother.
27
197

Post

Roześmiał się, ale jednocześnie pokiwał głową ze zrozumieniem. Nie miał najmniejszego problemu z odłożeniem ekstremalnych atrakcji na później, jakoś wcale mu się do nich aż tak nie spieszyło. Lubił adrenalinę, owszem, ale Aarona lubił bardziej i nie chciał narażać go na nieprzyjemne rewolucje żołądka.
- Nic się nie martw, możemy zostać przy rzeczach dużo bardziej przyziemnych. - Nie miałby nic przeciwko atrakcjom wodnym, w końcu był to jego żywioł i codzienność, uwielbiał się moczyć nie tylko w morzu, baseny też były dobrą alternatywą. Ale może nie tak od razu po jedzeniu, to akurat było dość niezdrowe.
- Ta cukiernia z brązowo-różowym szyldem? Próbowałem, miałem na roku kumpla z Nowego Jorku i zabrał nas kiedyś na osłodzenie ciężkiego dnia. Przyznaję, że podbili moje serce nie tylko sernikiem, mają też fantastyczną tartę z brzoskwiniami. - Nawet jeśli nie bywał tam często, to jednak miał okazję spróbować tych słodkości. W końcu jego uczelnia była właśnie w Nowym Jorku, w tym czasie zdążył nieco miasta zwiedzić i poznać ciekawe miejsca. Faktycznie nigdy nie spało, ale dla samego Cliffa było jednak nieco zbyt rozległe i przepełnione ludźmi, wolał Hope Valley. I pewnie dlatego też zawsze wracał właśnie tutaj, na każdą nawet najkrótszą przepustkę.
- Wciąż poszukuję tego dreszczyku emocji, może akurat tutaj mnie zaskoczą. - Przyznał rację, że "domy strachów" w większości były po prostu zabawne. Może za dzieciaka widzi się takie rzeczy inaczej, ale nie przypomniał sobie, żeby i w swoich najmłodszych latach kiedykolwiek przestraszył się tej atrakcji.
Wzrastające obracanie się karuzeli wzmogło nie tylko śmiech Aarona, ale i Clifforda. Piski osób dookoła (czyżby to była ta sama dziewczyna, która siedziała za nimi na rollercoasterze?) jakoś tak go bawiły, przez co i sama atrakcja wydawała się dużo zabawniejsza.
W końcu zaczęła zwalniać, to i krzyki zaczynały przechodzić w śmiech innych uczestników.

Aaron McKay
SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Kręcę się na karuzeli Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Kręcę bioderkami na kursie samby Niestraszny mi dom strachu BOGATE CV UNIVERSAL PERSON ODZNAKA POCIESZENIA Sej łaaat? WOJSKO Jestem najstarszym dzieckiem Zainwestowałem/am w motor Gram na gitarze Mam mocną głowę
mów mi/kontakt
La Isla Afortunada
a
Awatar użytkownika
Now I am paying for the mistakes of the past
30
189

Post

-Nie przy wszystkich, bo jednak nie odmówię sobie niektórych kolejek, ale przy tych bardziej ekstremalnych z całą pewnością będę znacznie bardziej ostrożny - skinął głową. Zdecydowanie podobały mu się te opcje, ale nie chciał ograniczać przyjaciela. Przyszli tutaj razem się wybawić, więc narzucanie ciągle swojej woli nie leżało w interesie Aarona. Tym bardziej, że z tej dwójki to właśnie Clifford powinien więcej nadrobić, zanim wróci na statek, na którym spędzi kolejnych kilka miesięcy. McKay mógł zawsze zgarnąć chociażby swojego brata i pojechać wszędzie. Zakładając, że znajdzie na to czas, bo tu mogły być poważne wątpliwości.
-Tak, ta. Tarty brzoskwiniowej jeszcze nie jadłem, ale migdałowa jest wspaniała. Który sernik próbowałeś? Czekoladowy z wiśniami, czy standardowy? Ogólnie kocham ich wariacje cukiernicze. Czasami mają smaki, których normalnie bym nie połączył, ale po spróbowaniu okazuje się, że są wyborne - powiedział. Aż mu ślinka do ust napłynęła na samo wspomnienie. Będzie musiał w niedalekiej przyszłości wybrać się do Nowego Jorku, chociażby tylko po to, by kupić kilka porcji swojego ulubionego ciasta. Może Arthur będzie chciał się urwać na weekend? Dawno nie mieli okazji nigdzie jechać.
-W takim razie postanowione - następny będzie nawiedzony dom - klasnął w dłonie. Był pewien, że jakiś się znajdzie. Może nie ekstra straszny, ale przynajmniej będą mogli powiedzieć, że mają doświadczenie.
Znaczny wzrost prędkości, jak również ilości obrotów ostatecznie poskutkował odczuciem zalegającego w żołądku hot doga. Nie można było powiedzieć, że Aaron nagle zwymiotuje, ale z całą pewnością nie było to komfortowe. Chyba dostał zgagi.
Ostatecznie maszyna zwolniła, a oni zaczęli na nowo wolno się obracać.
-Całkiem miłe doświadczenie - rzucił do przyjaciela, mając pewność, że teraz nie zagłusza go pęd powietrza.

Clifford Walker
Obrazek
WŁADZA Prima Aprilis! celebrity's best friend: Cara & Joseph celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Kamala & Billy Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Happy St. Patrick's Day! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 3 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! DO I KNOW YOU? - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" NIGIRI, NORI I INNE RYBKI - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" PUPPY LOVE - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" KICI, KICI - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" złota rączka - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" CSI Kryminalne zagadki cmentarne - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Bee hunter - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Roar - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ghost treasure - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! Hazelnut Egg Pistachio Egg Funny Bunny - za udział w evencie Wysłałem swoje życzenie do nieba Biorę udział w meczu siatkówki Biorę udział w zawodach surfingowych Buduję zamek z piasku Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Na fali - za udział w evencie My Funny Valentine Baby Don't Stop Always you SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Niestraszny mi dom strachu Kręcę bioderkami na kursie samby Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Kręcę się na karuzeli HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Hope Valley ma głos! Everyone is singing To the North Pole for Saint Nick I won't even wish for snow Make my wish come true Underneath the Christmas tree I don't care about the presents I don't want a lot for Christmas Misty - numer 3 na liście użytkowników z największą ilością odznak na rok forum! temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień THE CHOSEN ONE PHONE ADDICTED I killed Laura Palmer Z Archiwum X I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Oh shit DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK INFLUENCER MŁODY SCENARZYSTA BOGATE CV devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Speedy Gonzales BAŚNIOPISARZ MISTRZ KLAWIATURY I’M A LEGEND King of Cringe PRZYJEZDNY Mam swoje demony WIELBICIEL KAWY Mam własny samochód Czytam książki Gram na gitarze lubię stroić choinkę #teamPepsi Noszę szkła kontaktowe Kocham zwierzęta Po odwyku WIELBICIEL TAJSKIEGO JEDZENIA mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Kocham jesień! Chodzę w adidasach Mam słabe serce Lubię młodszych Dokarmiam bezpańskie koty Nie obchodzę urodzin Uwielbiam lody PIJAM WHISKY WIELBICIEL SUSHI LGBT+ KOCIARZ ROZWODNIK/ROZWÓDKA JESTEM ZAKOCHANY/A URODZONY JESIENIĄ MAM WŁASNY DOM MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU ZNAM 2 JĘZYKI nigdy nie studiowałem/am EMERGENCY SERVICES PSIARZ CZARNA OWCA BUJAM SIĘ DO ROCKA FAN FILMÓW PRZYGODOWYCH NIE OGARNIA WOLONTARIUSZ ZŁOTA RĄCZKA SKRYTY PEWNY SIEBIE PRACOWITY PRACOHOLIK Śpię nago HOME SWEET HOME CZTERY ŁAPY SMERF PRACUŚ PRIDE MONTH 2020 GROUP CHAT Love of cooking Up!
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
ODPOWIEDZ