a
Awatar użytkownika
<3
00
000

Post

eventpodwodny roller coaster
W tej lokacji możesz zdobyć jedną odznakę:
na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica

Napisz przynajmniej trzy posty fabularne o długości minimum 1500 znaków i zgłoś się po odznakę w odpowiednim temacie.

Obrazek

Obrazek
The Best Coder of 2020 WŁADZA BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! SEX TELEFON - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" LILY OF THE VALLEY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" TRUST ME, I'M A DOCTOR! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BARANEK SHAUN - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!"
mów mi/kontakt
administrator
a
Awatar użytkownika
Now I am paying for the mistakes of the past
30
189

Post

Korzystając z tego, że jego przyjaciel wrócił na chwilę do Hope Valley, dostając wcześniej zapewne długo wyczekiwaną przepustkę, Aaron uznał, że miło będzie spędzić razem czas robiąc coś zwariowanego, co pozwoli im zapomnieć, że nieubłaganie zbliżają się do trzydziestki. Nie to, aby miało to większy wpływ na dotychczasowe zachowanie młodego policjanta, ale wiadomo, że później to ludzie już dziwnie na ciebie patrzą, kiedy nagle postanowisz ulepić zamek w dziecięcej piaskownicy. Przecież nie robiłby tego, gdyby była zajęta, prawda? Miał przyzwoitość, której wymagała od niego również praca.
Po krótkiej wymianie wiadomości z Cliffordem, umówili się przy jednej z atrakcji, jakie w ten weekend prezentowało im miasteczko, jak również pobliska wyspa, na którą być może znajdą czas. Wszystko będzie zależało od tego, czy McKay zostanie nagle wezwany do pracy, czy może tym razem mu darując. Nie to, aby przestępcy narkotykowi brali wolne na zawołanie.
-Mam nadzieję, że jesteś gotowy na odrobinę szaleństwa. Wyglądasz, jakbyś dawno nie miał okazji zaznać żadnej rozrywki - powiedział do niego, kiedy ostatecznie zjawił się na miejscu. Podziwiał Cliffa za to, że zdecydował się wstąpić do armii. Domyślał się, że to wcale nie było łatwą decyzją. A może tylko dla Aarona? Ostatecznie tamten mógł widzieć w tym powołanie, któremu należało sprostać.
-W ogóle na długo przyjechałeś? Bo nie wiem, jak bardzo mogę cię wykorzystywać, żebyś mógł również czas z rodziną spędzić - stwierdził, ustawiając się w kolejce do atrakcji. Mógł się domyślić, że będzie oblegana, jak zapewne większość. Bo kto nie chciałby skorzystać ze wszystkiego? - Czuję się trochę jak za czasów młodości. Albo raczej czasów liceum, bo później to czułem się jednak jak gówno - skomentował, płacąc za dwa bilety, z czego jeden wręczył przyjacielowi. O, będzie miał na pamiątkę, bo zapewne w wojsku nie mógł pozwalać sobie na takie urozmaicenia dnia.


Clifford Walker
Obrazek
WŁADZA Prima Aprilis! celebrity's best friend: Cara & Joseph celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Kamala & Billy Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Happy St. Patrick's Day! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 3 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! DO I KNOW YOU? - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" NIGIRI, NORI I INNE RYBKI - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" PUPPY LOVE - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" KICI, KICI - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" złota rączka - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" CSI Kryminalne zagadki cmentarne - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Bee hunter - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Roar - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ghost treasure - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! Hazelnut Egg Pistachio Egg Funny Bunny - za udział w evencie Wysłałem swoje życzenie do nieba Biorę udział w meczu siatkówki Biorę udział w zawodach surfingowych Buduję zamek z piasku Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Na fali - za udział w evencie My Funny Valentine Baby Don't Stop Always you SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Niestraszny mi dom strachu Kręcę bioderkami na kursie samby Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Kręcę się na karuzeli HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Hope Valley ma głos! Everyone is singing To the North Pole for Saint Nick I won't even wish for snow Make my wish come true Underneath the Christmas tree I don't care about the presents I don't want a lot for Christmas Misty - numer 3 na liście użytkowników z największą ilością odznak na rok forum! temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień THE CHOSEN ONE PHONE ADDICTED I killed Laura Palmer Z Archiwum X I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Oh shit DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK INFLUENCER MŁODY SCENARZYSTA BOGATE CV devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Speedy Gonzales BAŚNIOPISARZ MISTRZ KLAWIATURY I’M A LEGEND King of Cringe PRZYJEZDNY Mam swoje demony WIELBICIEL KAWY Mam własny samochód Czytam książki Gram na gitarze lubię stroić choinkę #teamPepsi Noszę szkła kontaktowe Kocham zwierzęta Po odwyku WIELBICIEL TAJSKIEGO JEDZENIA mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Kocham jesień! Chodzę w adidasach Mam słabe serce Lubię młodszych Dokarmiam bezpańskie koty Nie obchodzę urodzin Uwielbiam lody PIJAM WHISKY WIELBICIEL SUSHI LGBT+ KOCIARZ ROZWODNIK/ROZWÓDKA JESTEM ZAKOCHANY/A URODZONY JESIENIĄ MAM WŁASNY DOM MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU ZNAM 2 JĘZYKI nigdy nie studiowałem/am EMERGENCY SERVICES PSIARZ CZARNA OWCA BUJAM SIĘ DO ROCKA FAN FILMÓW PRZYGODOWYCH NIE OGARNIA WOLONTARIUSZ ZŁOTA RĄCZKA SKRYTY PEWNY SIEBIE PRACOWITY PRACOHOLIK Śpię nago HOME SWEET HOME CZTERY ŁAPY SMERF PRACUŚ PRIDE MONTH 2020 GROUP CHAT Love of cooking Up!
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
We should never be disloyal, but stand up and keep strong.
Oficer US Marines wciąż na służbie, pojawiający się w HV co kilka miesięcy na kilka tygodni. Mundur to jego duma. Typical overprotective older brother.
27
197

Post

Powrót do domu był dla Cliffa równie intensywny, co sama służba. Spotkania z rodzina były priorytetem, więc pierwsze kilka dni poświęcił właśnie rodzicom, siostrom i bratu, bo należało choć odrobinę nadrobić te długie miesiące nieobecności i rozłąki. A jak już mógł poświęcić nieco czasu na inne aktywności, skupił się na przyjaciołach, bo i za nimi ogromnie tęsknił. Nie raz przez długie tygodnie nie miał zasięgu, więc nawet nie mógł wysłać prostej wiadomości z informacją "żyję", co tu więc mówić o rozmowach telefonicznych. Całe szczęście miał przed sobą sześć (już nieco ponad pięć!) tygodni przepustki i zamierzał wykorzystać je w pełni na spędzanie czasu z ludźmi, których kocha. Jedną z takich osób był właśnie Aaron. Dlatego też Walker zgodził się na weekendowy wypad tam, gdzie mogli obydwaj choć przez chwilę legalnie być znowu chłopcami. Na co dzień ani wojsko, ani policja raczej na to nie pozwalały.
- Jedyna rozrywka, jaką miałem przez ostatnie kilka miesięcy, to wpatrywanie się w radary na panelu kontrolnym statku. Przyda mi się odrobina szaleństwa. - Nawet jeśli nie wyglądał na takiego, to Cliff zdecydowanie potrafił się bawić. Tym bardziej z Aaronem. - Dali mi sześć tygodni... pięć dni temu. I myślę, że bez problemu znajdę dla ciebie czas w grafiku wypchanym spotkaniami z rodziną. - Uśmiechnął się do kumpla i wziął podany bilet z kiwnięciem głowy, które miało być krótkim podziękowaniem. - Całe szczęście przyszliśmy się tutaj odmłodzić, nie zgównić. Nie myśl o tym, to minęło. - Poklepał Aarona po ramieniu, postępując kolejne kilka kroków, kiedy kolejka ruszyła nieco naprzód.
- Dużo masz roboty ostatnio? - Nawet jeśli Hope Valley nie było czerwoną strefą narkotykową, to jednak zdarzały się przypadki dość częste, miał tego świadomość.

Aaron McKay
SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Kręcę się na karuzeli Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Kręcę bioderkami na kursie samby Niestraszny mi dom strachu BOGATE CV UNIVERSAL PERSON ODZNAKA POCIESZENIA Sej łaaat? WOJSKO Jestem najstarszym dzieckiem Zainwestowałem/am w motor Gram na gitarze Mam mocną głowę
mów mi/kontakt
La Isla Afortunada
a
Awatar użytkownika
Now I am paying for the mistakes of the past
30
189

Post

Aaron poniekąd rozumiał, co to znaczy tęsknić za rodziną. Z tym, że jego sytuacja była znacznie odmienna od tej, w Clifforda, który faktycznie nie miał sposobności, aby się z najbliższymi skontaktować. Wiadomo, niby była poczta, ale to nie to samo, co chociażby rozmowa na skypie, gdzie można było drugą stronę zobaczyć. Tym bardziej go podziwiał za to, że tak się poświęcał dla kraju.
-Że ty jeszcze nie zwariowałeś. Chociaż chyba nie jestem najlepszą osobą, która powinna to oceniać, biorąc pod uwagę fakt, że sam spędzam w pracy długie godziny - zaśmiał się. Może właśnie tym się objawiał ten cały pracoholizm, który tak wiele osób chciało mu wmówić? Sam póki co nie dostrzegał problemu, bo na dobrą sprawę co za różnica, czy siedział w biurze, czy w domu, skoro w mieszkaniu czekały na niego jedynie zwierzaki? - Och z pewnością. Dlatego nie odmawiamy sobie żadnej atrakcji. Zaliczymy ile nam się uda. A przynajmniej do momentu, jak się nie zmęczysz staruszku - powiedział rozbawiony, klepiąc przyjaciela po plecach. Brakowało mu rozmów z nim, bo na dobrą sprawę poza rodziną był jedyną osobą, która nie odwróciła się od niego nawet na chwilę. Znał jego przeszłość, a jednak nie wątpił w niego. To było pokrzepiające.
-Niewiele, ale zawsze lepsze to, niż tydzień czy dwa. Masz jakieś konkretne plany na ten czas, czy po prostu nadrabiasz zaległości w kontaktach z najbliższymi - zerknął na niego. Chwilę później weszli do środka, czekając teraz na wolne miejsca w wagoniku. - Myśleć nie myślę, ale warto pamiętać. Tak ku przestrodze - stwierdził, zajmując miejsce, które wskazała im osoba obsługująca atrakcję. Przesunął się trochę, by zrobić więcej miejsca przyjacielowi. W wojsku jakoś tak w barach urósł, albo tylko mu się zdawało.
-Mamy kilka skomplikowanych spraw, więc trochę. Na rynku zaczęło się pojawiać jakieś nowe badziewie. Ale odłóżmy to na później. Mam nadzieję, że nie masz lęku wysokości - zaśmiał się, a po chwili kolejka leniwie ruszyła. Aaron wiedział, że to tylko pozory. I miał rację, bo zaraz wjechała na szczyt, by zaraz z dużą prędkością zjechać w dół.

Clifford Walker
Obrazek
WŁADZA Prima Aprilis! celebrity's best friend: Cara & Joseph celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Kamala & Billy Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Happy St. Patrick's Day! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 3 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! DO I KNOW YOU? - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" NIGIRI, NORI I INNE RYBKI - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" PUPPY LOVE - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" KICI, KICI - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" złota rączka - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" CSI Kryminalne zagadki cmentarne - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Bee hunter - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Roar - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ghost treasure - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! Hazelnut Egg Pistachio Egg Funny Bunny - za udział w evencie Wysłałem swoje życzenie do nieba Biorę udział w meczu siatkówki Biorę udział w zawodach surfingowych Buduję zamek z piasku Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Na fali - za udział w evencie My Funny Valentine Baby Don't Stop Always you SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Niestraszny mi dom strachu Kręcę bioderkami na kursie samby Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Kręcę się na karuzeli HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Hope Valley ma głos! Everyone is singing To the North Pole for Saint Nick I won't even wish for snow Make my wish come true Underneath the Christmas tree I don't care about the presents I don't want a lot for Christmas Misty - numer 3 na liście użytkowników z największą ilością odznak na rok forum! temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień THE CHOSEN ONE PHONE ADDICTED I killed Laura Palmer Z Archiwum X I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Oh shit DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK INFLUENCER MŁODY SCENARZYSTA BOGATE CV devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Speedy Gonzales BAŚNIOPISARZ MISTRZ KLAWIATURY I’M A LEGEND King of Cringe PRZYJEZDNY Mam swoje demony WIELBICIEL KAWY Mam własny samochód Czytam książki Gram na gitarze lubię stroić choinkę #teamPepsi Noszę szkła kontaktowe Kocham zwierzęta Po odwyku WIELBICIEL TAJSKIEGO JEDZENIA mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Kocham jesień! Chodzę w adidasach Mam słabe serce Lubię młodszych Dokarmiam bezpańskie koty Nie obchodzę urodzin Uwielbiam lody PIJAM WHISKY WIELBICIEL SUSHI LGBT+ KOCIARZ ROZWODNIK/ROZWÓDKA JESTEM ZAKOCHANY/A URODZONY JESIENIĄ MAM WŁASNY DOM MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU ZNAM 2 JĘZYKI nigdy nie studiowałem/am EMERGENCY SERVICES PSIARZ CZARNA OWCA BUJAM SIĘ DO ROCKA FAN FILMÓW PRZYGODOWYCH NIE OGARNIA WOLONTARIUSZ ZŁOTA RĄCZKA SKRYTY PEWNY SIEBIE PRACOWITY PRACOHOLIK Śpię nago HOME SWEET HOME CZTERY ŁAPY SMERF PRACUŚ PRIDE MONTH 2020 GROUP CHAT Love of cooking Up!
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
We should never be disloyal, but stand up and keep strong.
Oficer US Marines wciąż na służbie, pojawiający się w HV co kilka miesięcy na kilka tygodni. Mundur to jego duma. Typical overprotective older brother.
27
197

Post

Gdyby mógł wysłać pocztówkę ze środka oceanu, to pewnie by to zrobił, ale niestety i poczty nie mieli. Dopiero przy zbliżeniu się do lądu, bądź sporadycznym zejściu w porcie mógł przedzwonić. Czasem mimo to nie miał zasięgu telefonicznego i trzeba było korzystać ze starych automatów, jak się jakiś znalazło, wszystko zależało od miejsca na ziemi, w którym akurat się zajmował. Ale nigdy nie żałował swojego wyboru, wojsko dawało mu satysfakcję i poczucie przynależności do czegoś większego, stać na straży milionów ludzi zamieszkujących USA zdecydowanie było dla niego budujące.
- Różnica jest taka, że Ty po godzinach pracy wracasz do domu, ja co najwyżej do kajuty, którą dzielę z kumplem z pracy. Potwierdzam, że Marines nie jest dla każdego, widziałem przypadki skrajne, które po kilku miesiącach nie mogły już więcej znieść presji bycia z dala od stałego lądu. - Nie wyglądał na zmartwionego tym faktem, ale z pewnością traktował to poważnie. Jakoś nie czuł się zagrożony czymś takim, bo to chyba już lata temu dałoby o sobie znać, a on jednak wciąż uwielbiał swoją pracę. - Oho, odezwał się pan młodzieniaszek. - Zaśmiał się krótko, rzucając Aaronowi spojrzenie mające dopowiedzieć "jesteś starszy ode mnie, więc nie rumakuj".
Kiedy wsiedli do wagonika, zamknięto zabezpieczenia i kolejka ruszyła leniwie.
- Planuję pobyć z rodziną i znajomymi ile mogę, posurfować, rozerwać się trochę, bo jak wrócę na morze, to nie będzie mnie kolejne pół roku. Chciałbym zabrać siostrę na jakieś wakacje, ale nie wiem, czy dadzą jej urlop z tak krótkim uprzedzeniem. - Nie musiał wcale ukrywać, że to własnie za Mią tęsknił najbardziej i McKay z pewnością o tym wiedział, przecież znali się nie od dziś.
Zanim zdążył cokolwiek dopowiedzieć, kolejka zaczęła szaloną jazdę, więc i ciężko byłoby usłyszeć jakieś słowa - pęd wiatru i entuzjastyczne krzyki pozostałych gości skutecznie zagłuszyłyby cokolwiek. A sam Walker nie mógł się nie roześmiać, jak przy ostrzejszym zakręcie usłyszał zaskoczony pisk jakiejś dziewczyny.

Aaron McKay
SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Kręcę się na karuzeli Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Kręcę bioderkami na kursie samby Niestraszny mi dom strachu BOGATE CV UNIVERSAL PERSON ODZNAKA POCIESZENIA Sej łaaat? WOJSKO Jestem najstarszym dzieckiem Zainwestowałem/am w motor Gram na gitarze Mam mocną głowę
mów mi/kontakt
La Isla Afortunada
a
Awatar użytkownika
Now I am paying for the mistakes of the past
30
189

Post

-Podobno domem można nazwać wszystko, ale jednak wątpię, żebyś tak określał kajutę. Dogadujesz się chociaż z kolegami? Nie macie tam żadnych spin? Ostatecznie w takim miejscu dość łatwo o spięcia - rzucił. Trochę interesowało go to jak życie marynarki wyglądało, ale też nie chciał zmuszać kumpla do rozprawiania o tym właśnie teraz, kiedy był czas na relaks. Zasłużyli na niego i chociaż normalnie Aaron nie dawał się ponieść, tak dzisiaj uznał, że warto spuścić trochę z tonu. Ostatecznie policjant czy żołnierz, nadal byli ludźmi jak wszyscy. - Nie zastanawiasz się czasem, żeby z tym skończyć? - zerknął na niego. Tylko czy faktycznie by umiał? Poczucie obowiązku bywało wielkie, McKay dość mocno o tym wiedział. Wszak obiecał sam sobie, że pozbędzie się nielegalnych substancji z rynku. To dopiero była walka z wiatrakami.
-Młody duchem, to powinno wystarczyć - skomentował, śmiejąc się. Uwielbiał mu dogryzać, a że nie miał okazji robić tego od dawna, to mu się należało trochę.
-Teraz mamy sezon, więc może być ciężko, ale jeśli wyjaśni jaka jest sytuacja, nie powinno być większego problemu - rzucił, zanim jeszcze zjechali gwałtownie w dół. Bo później to już za bardzo nie było czasu na to, by rozmawiać. Zresztą skutecznie zagłuszyłyby ich krzyki osób na około, a trzeba powiedzieć, że jakaś kobieta za nimi miała dość pojemne płuca.
Dlatego Aaron skupił się na przyjemności, jakiej dostarczała mu jazda. Sam pozwolił sobie na okrzyk, kiedy wjechali do ciemnego tunelu, w którym ochlapała ich woda. Teraz to mógł się poczuć jak dziecko, którym nie czuł się od dawna.
Kolejna pętla sprawiła, że trochę zakręciło mu się w głowie, ale było warto. Pawia nie puścił, więc mógł sobie pogratulować.

Clifford Walker
Obrazek
WŁADZA Prima Aprilis! celebrity's best friend: Cara & Joseph celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Kamala & Billy Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Happy St. Patrick's Day! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 3 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! DO I KNOW YOU? - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" NIGIRI, NORI I INNE RYBKI - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" PUPPY LOVE - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" KICI, KICI - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" złota rączka - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" CSI Kryminalne zagadki cmentarne - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Bee hunter - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Roar - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ghost treasure - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! Hazelnut Egg Pistachio Egg Funny Bunny - za udział w evencie Wysłałem swoje życzenie do nieba Biorę udział w meczu siatkówki Biorę udział w zawodach surfingowych Buduję zamek z piasku Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Na fali - za udział w evencie My Funny Valentine Baby Don't Stop Always you SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Niestraszny mi dom strachu Kręcę bioderkami na kursie samby Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Kręcę się na karuzeli HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Hope Valley ma głos! Everyone is singing To the North Pole for Saint Nick I won't even wish for snow Make my wish come true Underneath the Christmas tree I don't care about the presents I don't want a lot for Christmas Misty - numer 3 na liście użytkowników z największą ilością odznak na rok forum! temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień THE CHOSEN ONE PHONE ADDICTED I killed Laura Palmer Z Archiwum X I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Oh shit DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK INFLUENCER MŁODY SCENARZYSTA BOGATE CV devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Speedy Gonzales BAŚNIOPISARZ MISTRZ KLAWIATURY I’M A LEGEND King of Cringe PRZYJEZDNY Mam swoje demony WIELBICIEL KAWY Mam własny samochód Czytam książki Gram na gitarze lubię stroić choinkę #teamPepsi Noszę szkła kontaktowe Kocham zwierzęta Po odwyku WIELBICIEL TAJSKIEGO JEDZENIA mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Kocham jesień! Chodzę w adidasach Mam słabe serce Lubię młodszych Dokarmiam bezpańskie koty Nie obchodzę urodzin Uwielbiam lody PIJAM WHISKY WIELBICIEL SUSHI LGBT+ KOCIARZ ROZWODNIK/ROZWÓDKA JESTEM ZAKOCHANY/A URODZONY JESIENIĄ MAM WŁASNY DOM MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU ZNAM 2 JĘZYKI nigdy nie studiowałem/am EMERGENCY SERVICES PSIARZ CZARNA OWCA BUJAM SIĘ DO ROCKA FAN FILMÓW PRZYGODOWYCH NIE OGARNIA WOLONTARIUSZ ZŁOTA RĄCZKA SKRYTY PEWNY SIEBIE PRACOWITY PRACOHOLIK Śpię nago HOME SWEET HOME CZTERY ŁAPY SMERF PRACUŚ PRIDE MONTH 2020 GROUP CHAT Love of cooking Up!
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
We should never be disloyal, but stand up and keep strong.
Oficer US Marines wciąż na służbie, pojawiający się w HV co kilka miesięcy na kilka tygodni. Mundur to jego duma. Typical overprotective older brother.
27
197

Post

Wzruszył nieznacznie ramionami, przybierając minę neutralnej obojętności.
- Spiny zdarzają się często, ale wszyscy nauczyliśmy się jak sobie z tym radzić, bo przecież i tak musimy ze sobą wytrzymywać cały czas przez kilka miesięcy. Na szczęście na stanowisku oficerskim mam odrobinę więcej do powiedzenia, bo nie każdy jest po studiach, które od razu dają wyższą pozycję. - Cliff celowo wybrał się na studia wojskowe, żeby właśnie już na starcie mieć trochę przewagi i szybciej piąć się w górę. Poza tym był całkiem lubiany i szanowany wśród kumpli. Na pytanie o zakończenie służby, pokręcił przecząco głową. Nawet w najtrudniejszych momentach nie brał tego pod uwagę, bo jednak mimo wszystko czuł, że to jest jego miejsce. - Chyba jednak trafiłem w samo sedno mojego powołania. I z czasem będę przebywał dużo więcej na stałym lądzie i będę mógł ubiegać się o stanowisko stacjonarne w którejkolwiek placówce, więc może nawet uda mi się dostać miejsce na Florydzie. - Taki właśnie był plan, zapierdzielać jak dzik po szyszkach za młodu, żeby z czasem móc być w domu i nie martwić się przy tym o finanse.
Kontynuowanie rozmowy musieli odłożyć na za chwilę, bo obydwaj zajęci byli cieszeniem się atrakcją. Clifford zdecydowanie rozluźnił się w trakcie tej jazdy, śmiejąc się co chwilę, choćby z Aarona ochlapanego wodą. Sam też oberwał, ale to wszystko było totalnie zabawne. Czemu mieliby nie pozwolić sobie na chwilowy powrót do dzieciństwa, skoro obydwaj na co dzień są osobami obejmujący poważne stanowiska?
Cała jazda nie trwała długo i w końcu nieco mokrzy dojechali na koniec trasy, gdzie blokady tworzyły się i mogli wysiąść z wagonika.
- Wracając do Mii, nie wiem czy argument "mój brat chce mnie zabrać na wakacje" będzie wystarczająco przekonujący. Ale w sumie nawet jeszcze z nią o tym nie rozmawiałem, więc kto wie co ten skrzat wymyśli. - Uśmiechnął się lekko, a w jego głosie wyraźnie dało się usłyszeć uczucie, jakim darzy siostrę. - To dokąd teraz, panie władzo? - Szturchnął przyjaciela lekko ramieniem, kiedy zmierzali do wyjścia.

/zt x2

Aaron McKay
SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Kręcę się na karuzeli Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Kręcę bioderkami na kursie samby Niestraszny mi dom strachu BOGATE CV UNIVERSAL PERSON ODZNAKA POCIESZENIA Sej łaaat? WOJSKO Jestem najstarszym dzieckiem Zainwestowałem/am w motor Gram na gitarze Mam mocną głowę
mów mi/kontakt
La Isla Afortunada
a
Awatar użytkownika
Instruktorka Fitness, która trenuje ludzi dzięki filmom na Youtubie. Mieszka ze swoją fretką - Lady.
24
163

Post

#4 + Outfit

— Tak, dokładnie. Chciałabym, żeby Mistrz Eliksirów Severus Tobiasz Snape przeleciał mnie w swoich lochach. I żeby robił to w swojej szacie, bo jest bardzo podniecająca. — przyznała, uśmiechając się dumnie. Była wielką fanką postaci i grającego go aktora. Lubiła czasem czytać różne fanowskie opowiadania o związkach z nim i normalnie shipowałaby go z Hermioną. Związek zakazany, idealnie. Totalnie chciałaby taki przeżyć.
— Zakładamy Stowarzyszenie Walki o Emancypację Sów? Może w końcu doniosłyby mój list jeśli zobaczą nasze zaangażowanie w ich sprawę? — zapytała, patrząc na niego proszącym wzrokiem. Zrobiłaby wszystko, żeby w końcu upragniony list do niej dotarł, a jak lepiej na niego zapracować jak walcząc o prawa sów? Brzmiało absurdalnie i mugole pewnie by ja wyśmiali, gdyby próbowała namówić ich na dołączenie do ich Stowarzyszenia za dwa sykle.
— No dobra, masz rację. Lepiej postaraj się powstrzymać z tym do końca. — stwierdziła, kiwając głową. O pędzie powietrza nie pomyślała przez który pewnie zostaliby ochlapani wszyscy korzystający z karuzeli, a także ludzie dookoła. Nic przyjemnego. I zapach też nie zachęcałby do korzystania z tego.
Na szczęście oboje przetrwali tę przejażdżkę i choć po zejściu wciąż kręciło jej się w głowie, że nie wiedziała czy idzie w prawo czy w lewo, ale była zadowolona.
— Jestem z Ciebie dumna. No to ruszamy dalej! — zawołała, ruszając przed siebie kiedy świat dookoła przestał już wirować. Nie miała jeszcze dość mocnych wrażeń, więc jak tylko zauważyła wielki roller coaster, pociągnęła Kaia w jego stronę. Ustawili się w długiej kolejce i już chciała zachwycać się jakie to będzie fajne, kiedy ciszę przerwał przeraźliwy płacz dziecka.
— Ja chcę na karuzelę! — Krzyczał maluch do swoich rodziców, którzy próbowali mu wytłumaczyć, że jest za mały i pójdą poszukać innej.
— Biedny maluch. Dopiero za parę lat będzie mógł naprawdę się zabawić, a nie wiecznie kręcić się na koniku. — westchnęła, kręcąc głową. Ona na szczęście była spokojnym dzieckiem i nie robiła takiego rabanu na całą okolicę.

Kai Sanders
WŁADZA LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Największy śmieszek 2020 Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Zachęcam znajomych do akcji Na fali - za udział w evencie Kręcę się na karuzeli Something's waiting no to pounce Wouldn't you like to see something strange? Take a chance and roll the dice Scream! This is Halloween Everybody's waiting for the next surprise Hope Valley ma głos! The sound of children's laughter All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie To the North Pole for Saint Nick Underneath the mistletoe I'm just gonna keep on waiting I won't even wish for snow There upon the fireplace I don't need to hang my stocking Underneath the Christmas tree I don't care about the presents There is just one thing I need I don't want a lot for Christmas Hurricane Season temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - lipiec BOGATE CV SPICE IT UP I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? Oh shit DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK PHONE ADDICTED DON’T STOP ME NOW MŁODY SCENARZYSTA WHEN WE WERE YOUNG BABYSITTER devine I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Trying my best I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY SINGIEL URODZONY LATEM MAM WŁASNY DOM CO RANEK WSKAKUJĘ DO OCEANU - BAYSIDE JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU WYSPORTOWANA RAK MAM INNE ZWIERZĄTKO HOROSKOP CHIŃSKI: KRÓLIK Jestem numerologiczną piątką Kupuje bieliznę w Victoria's Secret Lubię starszych PIEROGIS SING A SONG DANCING QUEEN You Shouldn't Kiss Me Like This Love of cooking Like a virgin
mów mi/kontakt
kiitty#9373
a
Awatar użytkownika
Uroczy założyciel MCT, firmy zajmującej się grami komputerowymi. Trochę z niego nerd, który nie do końca ogarnia życie, ale da się go lubić. Przyjaciel z niego nad wyraz lojalny i szczery. Zawsze pomoże, zwłaszcza, jeśli chodzi o informatyczne bzdety.
31
193

Post

-Akceptowalny fetysz. Kto z nas nie marzył o tym, aby ulubiona postać zrobiła z niego rasową prostytutkę - zaśmiał się, zerkając na nią. Każdy, kto twierdził, że nigdy nie wyobrażał sobie siebie z bohaterem danej książki czy filmu, kłamał, przynajmniej w przekonaniu Kaia. Nawet on miał mało cenzuralne myśli z pewnymi postaciami fikcyjnymi, z tym, że niespecjalnie miał z kim o tym rozmawiać, biorąc pod uwagę, że jego ojciec chyba do tej pory nie zdawał sobie sprawy z seksualności syna. - Może w takim razie powinnaś znaleźć sobie kogoś, kto będzie chociaż trochę podobny do Snape’a? - podsunął jej. Miałaby pewność, że seks będzie dostarczał jej jeszcze więcej przyjemności.
-Mogę zrobić nam świetną reklamę - zaśmiał się. Niemniej mógł to faktycznie wykorzystać chociażby w swojej platformowej grze. Przekonaj sowę, żeby przestała się złościć i dostarczyła zagubione listy z zaproszeniem do Hogwartu. Kto wie, może coś podobnego faktycznie by się ludziom spodobało? Bo kto nie chciałby bawić się w mediatora sowich problemów?
-A może najlepiej wcale? Jeszcze zobaczy mnie ktoś znajomy i tyle z mojej reputacji - westchnął teatralnie, jakby to było największym problemem. Zupełnie, jakby jego współpracownicy nie mieli jego śmiesznych zdjęć, które można było na memy przerobić. Bo czy właśnie nie o tym ostatnio rozmawiał z Saintem?
-Masz zamiar dzisiaj iść na wszystko, co zobaczysz? - zerknął na nią. Nie miał nic przeciwko, zgodził się ostatecznie na ten wypad, ale tak tylko wolał się upewnić, aby wiedzieć, kiedy ma się spodziewać wyczerpania akumulatora. - Naprawdę masz zamiar dzisiaj wywołać u mnie wymioty, co? - pokręcił głową, kiedy zobaczył, przy czym stoją. Pięknie, jeśli po tym nie zwymiotuje, to będzie mógł uważać, że przetrwa wszystko.
-On jeszcze tęskni za dzieciństwem - skomentował, patrząc za dzieckiem.
Kiedy przyszła ich kolej, zajęli miejsce w wagoniku, zapinając się uważnie. Nikt nie chciał wylecieć.

Gabrielle Wheeler
Obrazek
WŁADZA SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! celebrity's best friend: Kamala & Billy celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Cara & Joseph Wiezień labiryntu - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" We are superhuman - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Livin' It Up - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Rozgrzewam się na aerobiku Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Biorę udział w bitwie na balony z wodą Buduję zamek z piasku Biorę udział w zawodach surfingowych Funny Bunny - za udział w evencie Falling In Love Handel z Króliczkiem Ozdabiam wielkanocny kapelusz Chocolate Egg Toffee Egg Hazelnut Egg Oreo Egg My Funny Valentine Love shot All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I won't ask for much this Christmas I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking I just want you for my own I'm just gonna keep on waiting Kręcę się na karuzeli Underneath the mistletoe To the North Pole for Saint Nick This is all I'm asking for Hope Valley ma głos! Wouldn't you like to see something strange? HAVING FUN - za udział w evencie CoH! I'm not drunk 2021 temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - czerwiec temat miesiąca - lipiec BOGATE CV SPICE IT UP I killed Laura Palmer Z Archiwum X I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP INFLUENCER LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY PHONE ADDICTED MŁODY SCENARZYSTA devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Speedy Gonzales BAŚNIOPISARZ King of Cringe LGBT+ people of color Lubię siedzieć po ciemku Chodzę spać, gdy inni wstają Noszę na ręku zegarek Uwielbiam lody Nie ufam lekarzom Lubię zapach męskich perfum Chodzę w adidasach Zbieram funkopopy Głaszczę obce psy mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Obcokrajowiec MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU ubieram się u znanych projektantów Czytam książki WIELBICIEL TAJSKIEGO JEDZENIA PRACOHOLIK PRACOWITY DZIWAK FAN SCIENCE-FICTION FAN FILMÓW ANIMOWANYCH FAN FANTASTYKI SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA ZNAM 2 JĘZYKI W moim łóżku dużo się dzieje DIGITAL LOVE SMERF PRACUŚ Like a virgin toss a coin to your witcher sticks and stones Guru technologii GROUP CHAT WRONG NUMBER NA FALI IT WAS AN ACCIDENT! BEACH BITCH DUNGEONS & DRAGONS HOME SWEET HOME MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN NOTHING LASTS FOREVER HE WAS FIRST! Dzielny pacjent!
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
Adoptowana studentka biochemii, która dostała mieszkanie od rodziców, na życie zarabiając jako kelnerka w jednej z restauracji. Ma kapryśnego kota imieniem Luna, głowę pełną szalonych pomysłów i chaos w życiu, nad którym udaje jej się zapanować jedynie dzięki Billy'emu, któremu już dawno oddała serce na wyłączność.
23
165

Post

-Dziękuję - uśmiechnęła się do niego z wdzięcznością, przy okazji składając krótki pocałunek na jego ustach. Jak zawsze były idealnie miękkie i tak dobrze pasowały do jej własnych. Gdzie miałaby znaleźć lepsze? - Myślę, że mogę to już załatwić. Przecież na początku i tak czeka mnie teoria, a praktykę mogę zrobić, kiedy będę gotowa - stwierdziła ostatecznie, wzruszając lekko ramionami. Jeśli zajdzie taka potrzeba to faktycznie mogła jak najbardziej opóźnić jazdy na egzaminie. Ewentualnie poprosić Billy’ego, aby więcej z nią jeździł.
-Po prostu chciałabym zobaczyć wszystko co się da i być w miejscu, w którym można być. Nie chciałabym zostać tam na wieki, bo to jednak byłoby dość nudne. No i nie byłoby ciastek, bo zanim byś je wysłał, wiele by minęło - stwierdziła ze śmiechem. Nie musiał się obawiać, że nagle mu zniknie, bo nie planowała tego. Musiałaby być naprawdę głupia, żeby z własnej woli od niego uciekać.
-Świetnie, czyli nie straszna ci śmierć - skomentowała jedynie, kiedy faktycznie oddał jej pełne dowodzenie. Niby nic takiego, a jednak trochę się stresowała, bo po raz pierwszy miała takim statkiem lecieć. I jeszcze wpadli w jakiś deszcze meteorytów! A podobno to miała być zabawa.
Ostatecznie, oczywiście dzięki chłopakowi, udało im się dotrzeć do celu. Statek co prawda był w opłakanym stanie, ale przynajmniej przeżyli.
-Umówmy się. Bez twojej pomocy nie na wiele bym się przydała. Ale to dobrze, bo wychodzi na to, że tworzymy świetny duet - uśmiechnęła się szeroko, prowadząc ich do kolejnego miejsca. Miała wrażenie, że kończą im się atrakcje, ale była trochę zmęczona, więc może to dobrze?
-O, chcę tutaj! - wskazała na wielki roller coaster. - Mam nadzieję, że masz wytrzymały żołądek, bo to będzie ostra jazda - skomentowała, ustawiając się w kolejce.

Billy Harrington
WŁADZA WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! celebrity's best friend: Cara & Joseph celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Kamala & Billy Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Panda na szczęście TOP OF THE TOP - numer 8 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! Prima Aprilis! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! Happy St. Patrick's Day! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 2 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! GHOSTBUSTER - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" w nocy dziś nie zaśnie nikt - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Moja Mazda to jest gwiazda, czeka na mnie ostra jazda - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Dobry PR - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Podziwiam wulkan z bliska Wskakuję do basenu z kulkami Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Kręcę bioderkami na kursie samby Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie Poznaję nową rzeczywistość w kinie 4D Niestraszny mi dom strachu Kontaktuję się z obcymi w symulatorze statku kosmicznego Podziwiam figury w podwodnym muzeum Jestem wystarczająco duży/a, by oglądać pokaz burleski Nawiedzam nawiedzony hotel Na własnej tratwie dookoła świata Surfuję nie tylko po internecie Zwiedzam muzeum przyrody morskiej Pływam z delfinami Call me Captain Hope Valley Zajęcie drugiego miejsca w evencie #czysteHopeValley I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! Love shot Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Brock - numer 2 na liście użytkowników z największą ilością odznak na rok forum! Cringe roku 2021 Spamer roku 2021 Miss hope valley 2021 Kręcę się na karuzeli Jeżdżę wodną kolejką I don't want a lot for Christmas I won't make a list and send it There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking Santa Claus won't make me happy A toy on Christmas Day I just want you for my own Make my wish come true All I want for Christmas is you I won't ask for much this Christmas I won't even wish for snow I'm just gonna keep on waiting To the North Pole for Saint Nick Uwielbiam zjeżdżalnie wodne Hear those magic reindeer click All the lights are shining so brightly everywhere The sound of children's laughter Everyone is singing I hear those sleigh bells ringing This is all I'm asking for Największy szczęściarz 2020 Hope Valley ma głos! Pumpkins scream in the dead of night I am the one hiding under your bed Aren't you scared? Something's waiting no to pounce HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Royal couple 2021 temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - lipiec BOGATE CV SPICE IT UP Z Archiwum X I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? Oh shit ODZNAKA POCIESZENIA DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP INFLUENCER I’M A LEGEND PHONE ADDICTED Novel WHEN WE WERE YOUNG BABYSITTER devine I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY boję się pająków WIELBICIEL HERBATY OGLĄDAM ŚMIESZNE KOTKI W INTERNECIE #TEAM_MARVEL zmarzluch Jeżdżę na rowerze lubię stroić choinkę boję się ciemności Mam słabą głowę WIELBICIEL SŁODYCZY Uzależniony od Netflixa Oszczędny Głaszczę obce psy Pijam gorącą czekolade Używam kosmetyków #naturelover Chodzę w bluzach mojego chłopaka Ustawiam piętnaście drzemek WIELBICIEL FAST FOODÓW SEKSOHOLIK TYP OSOBOWOŚCI: ANIMATOR WIERZĘ W LATAJĄCEGO POTWORA SPAGHETTI W ZWIĄZKU ADOPTOWANY URODZONY ZIMĄ MAM WŁASNY DOM JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU UCZULENIOWIEC STRZELEC WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU UZALEŻNIONY/A OD TELEFONU JESTEM GRYFONEM Szukam wejścia do Narnii KOCIARZ FAN FANTASTYKI FAN KOMEDII ROMANTYCZNYCH LEKKODUCH LEDWO WIĄŻĘ KONIEC Z KOŃCEM Śpię z przytulanką IT WAS AN ACCIDENT! OH NO, PERIOD Blues brothers Zaopiekuj się mną My fluffy best friend Like a virgin Love of cooking toss a coin to your witcher Koniara #CZYSTEHOPEVALLEY DANCING QUEEN NOC W WIĘZIENIU SING A SONG I’M MOVING OUT! CAKE BOSS TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE HOME SWEET HOME ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ ROBINSON CRUSOE MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN Miś tuliś
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
Właśnie przejął rodzinny hotel i resztę nielegalnych interesów przez co nie może spać po nocach ze stresu, ale kiedy przytula się do Mii zapomina o wszystkim.
29
178

Post

#43

— Duet idealny. Czyli musimy wszystko robić razem. — stwierdził, uśmiechając się do niej. I tak najwięcej to ona zrobiła a on tylko pomógł na koniec. Wystarczające połączenie, żeby razem rozwiązać każdą sytuację, więc chyba kolejne niebezpieczeństwa im nie straszne?
— Dam radę, nie martw się. — zapewnił, przytulając się do niej od tyłu. Uwielbiał się do niej tak przytulać. Kolejka była długa, więc czekało ich długie stanie, porównując poprzednie atrakcje. Wtedy zauważył stoisko gdzie można było wygrać różne pluszowe zabawki. — Podoba Ci się jakaś? — zapytał, a kiedy usłyszał odpowiedź kazał jej chwilę poczekać i zniknął w tłumie. Czy to szczęście głupiego czy po prostu był w tym dobry, ale chwilę później trzymał w swoich rękach wielką pandę z którą zmierzał w stronę Mii. — Proszę, to dla… — urwał, bo przerwał mu przeraźliwy płacz jakiegoś dziecka. Usłyszał też rozmowę jakiejś pary na jego temat i odwrócił się w jego stronę. Niepewnie spojrzał na Mię, próbując cokolwiek wyczytać z jej twarzy, ale widząc niemą zgodę wziął misia i podszedł z nim do płaczącego chłopca. — Hej, nie płacz. Jak podrośniesz na pewno rodzice zabiorą Cię na taką karuzelę, a na razie może weźmiesz swojego nowego przyjaciela Pana Pandę na przejażdżkę samochodzikiem? — zaproponował, wyciągając pluszaka w jego kierunku. Maluch najpierw niepewnie spojrzał na rodziców, a potem wyciągnął ręce po misia.
— To Po, a nie Pan Panda. — powiedział maluch, wycierając łzy i tuląc się do misia, a po chwili dał się zaciągnąć rodzicom w stronę mniejszej karuzeli.
— Pewnie, że tak… — powiedział do samego siebie i szczęśliwy, że zrobił jakiś dobry uczynek wrócił do swojej dziewczyny akurat w momencie, kiedy mogli zająć miejsca w wagonikach. — Wygram Ci jeszcze jednego jak stąd wyjdziemy. — obiecał, całując ją w policzek.

Mia Walker
WŁADZA Prima Aprilis! celebrity's best friend: Raleigh & Kieran celebrity's best friend: Apollo & Gemini szczęśliwy numerek: twoja twarz brzmi znajomo Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku TOP OF THE TOP - numer 7 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Happy St. Patrick's Day! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 1 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! PEW! PEW! PEW! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Escape Room - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Moja Mazda to jest gwiazda, czeka na mnie ostra jazda - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Dobry PR - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Na własnej tratwie dookoła świata Pływam z delfinami Kręcę się na karuzeli Wskakuję do basenu z kulkami Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Kręcę bioderkami na kursie samby Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie Poznaję nową rzeczywistość w kinie 4D Niestraszny mi dom strachu Kontaktuję się z obcymi w symulatorze statku kosmicznego Podziwiam figury w podwodnym muzeum Jestem wystarczająco duży/a, by oglądać pokaz burleski Nawiedzam nawiedzony hotel Surfuję nie tylko po internecie Uwielbiam zjeżdżalnie wodne Podziwiam wulkan z bliska Zwiedzam muzeum przyrody morskiej Call me Captain Hope Valley Zajęcie drugiego miejsca w evencie #czysteHopeValley I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! All my dreams are you Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Ash - numer 1 na liście użytkowników z największą ilością odznak na rok forum! Mister hope valley 2021 Jeżdżę wodną kolejką HAVING FUN - za udział w evencie CoH! All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I'm just gonna keep on waiting I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking There upon the fireplace Santa Claus won't make me happy A toy on Christmas Day I just want you for my own Make my wish come true All I want for Christmas is you I won't ask for much this Christmas I won't even wish for snow Underneath the mistletoe Something's waiting no to pounce I won't make a list and send it To the North Pole for Saint Nick Hear those magic reindeer click All the lights are shining so brightly everywhere The sound of children's laughter Everyone is singing I hear those sleigh bells ringing This is all I'm asking for Największy śmieszek 2020 Hope Valley ma głos! Pumpkins scream in the dead of night I am the one hiding under your bed Aren't you scared? Royal couple 2021 TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - lipiec THE CHOSEN ONE INFLUENCER Z Archiwum X I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? Oh shit ODZNAKA POCIESZENIA DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP SPICE IT UP PHONE ADDICTED BOGATE CV Novel SCENARZYSTA NA DOROBKU devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I’M A LEGEND YOU IS KIND, YOU IS SMART, YOU IS IMPORTANT I killed Laura Palmer TUBYLEC Jestem numerologiczną piątką #TEAM_MARVEL HOROSKOP CHIŃSKI: PIES Chodzę na siłkę Gram w golfa Stołuję się na mieście boję się pająków #teamPepsi Rozrzutny WIELBICIEL FAST FOODÓW Piegusek mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Chodzę w adidasach Pływam Czarną Perłą Lubię młodszych W moim łóżku dużo się dzieje Nie lubię spać samemu PIJAM WHISKY WIELBICIEL SŁODYCZY TYP OSOBOWOŚCI: ANIMATOR SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA W ZWIĄZKU URODZONY WIOSNĄ MAM WŁASNY DOM YO VIVO ENTRE LAS FLORES - ISLAND JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU WYSPORTOWANY ZNAM 2 JĘZYKI PRACA W HOTELARSTWIE ŻARŁOK BARAN WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU JESTEM GRYFONEM Szukam wejścia do Narnii PSIARZ FAN DRESZCZOWCÓW BAJECZNIE BOGATY SEKSOHOLIK Cały dzień wiszę na telefonie z moim chłopakiem/moją dziewczyną I LOVE YOU, BABY! DANCING QUEEN Blues brothers Dzielny pacjent! Are you gonna be my girl? Like a virgin I'm Polish, kurwa! You Shouldn't Kiss Me Like This toss a coin to your witcher Takin' this one to the grave Okropne zatrucie FEAR FACTOR #CZYSTEHOPEVALLEY Pracownik na medal SMERF PRACUŚ STEVIE WONDER A TY CAŁUJ MNIE! SING A SONG I’M MOVING OUT! SZCZĘKI NA FALI THANK YOU FROM THE MOUNTAIN DUNGEONS & DRAGONS CAKE BOSS TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE FAMILY TIME ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ ROBINSON CRUSOE NOC W WIĘZIENIU IT WAS AN ACCIDENT! Miś tuliś
mów mi/kontakt
kiitty#9373
a
Awatar użytkownika
Adoptowana studentka biochemii, która dostała mieszkanie od rodziców, na życie zarabiając jako kelnerka w jednej z restauracji. Ma kapryśnego kota imieniem Luna, głowę pełną szalonych pomysłów i chaos w życiu, nad którym udaje jej się zapanować jedynie dzięki Billy'emu, któremu już dawno oddała serce na wyłączność.
23
165

Post

-Mi to jak najbardziej pasuje - uśmiechnęła się do niego na samą myśl. Już teraz wiele czasu razem spędzali i Mia nijak na to nie narzekała. Wiele osób jej mówiło, że albo ona się znudzi, albo jemu przejdzie chwilowa zachcianka, ale jak do tej pory nic takiego nie miało miejsca. Niezależnie od tego, czy spędzała z nim każdy wolny dzień, nigdy nie miała dość, łaknąc jego towarzystwa jeszcze bardziej. Zresztą czy nie prawdą było, że mieli naprawdę wiele planów, których Mia nie chciała wcielać w życie w pojedynkę?
-Ta wielka panda jest urocza. A co, masz zamiar jakąś dla mnie wygrać? - skomentowała, przyglądając się pluszakom. Miała kilka, które swego czasu dostała od Clifforda, składując je w sypialni. Do czegoś musiała się przytulać, kiedy nie było jeszcze BIlly’ego w jej życiu.
Była pod wrażeniem, że faktycznie udało mu się pluszaka dorwać. Nie tak łatwo było je mimo wszystko zdobyć, bo sama gra miała w sobie wiele haczyków, byleby tylko zdobyć jak więcej pieniędzy za bilety.
Już miała przytulić się do pluszaka, kiedy usłyszeli dziecko. Pomimo chęci przytulenia się do maskotki, Mia wiedziała, że znacznie lepiej będzie podarować go komuś, kto będzie czerpał z tego jeszcze więcej radości, dlatego nie oponowała. Ba, na jej twarzy pojawił się rozczulony uśmiech, kiedy chłopak wręczał dziecku zabawkę. To, jak dobre podejście do dzieci miał Billy, było nad wyraz urocze.
-To było nad wyraz szlachetne - uśmiechnęła się, kiedy dziecko z rodzicami odeszli. Pocałowała chłopaka czule. Był bohaterem nawet dla takich maluchów. - Nie musisz. Ten widok był dla mnie wystarczającym prezentem - powiedziała, zajmując miejsce obok niego.
Chwilę później kolejka leniwie ruszyła, a kiedy nagle zaczęła zjeżdżać w dół, mocno złapała chłopaka za rękę, jakby bojąc się, że może wypaść.

Billy Harrington
WŁADZA WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! celebrity's best friend: Cara & Joseph celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Kamala & Billy Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Panda na szczęście TOP OF THE TOP - numer 8 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! Prima Aprilis! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! Happy St. Patrick's Day! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 2 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! GHOSTBUSTER - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" w nocy dziś nie zaśnie nikt - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Moja Mazda to jest gwiazda, czeka na mnie ostra jazda - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Dobry PR - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Podziwiam wulkan z bliska Wskakuję do basenu z kulkami Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Kręcę bioderkami na kursie samby Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie Poznaję nową rzeczywistość w kinie 4D Niestraszny mi dom strachu Kontaktuję się z obcymi w symulatorze statku kosmicznego Podziwiam figury w podwodnym muzeum Jestem wystarczająco duży/a, by oglądać pokaz burleski Nawiedzam nawiedzony hotel Na własnej tratwie dookoła świata Surfuję nie tylko po internecie Zwiedzam muzeum przyrody morskiej Pływam z delfinami Call me Captain Hope Valley Zajęcie drugiego miejsca w evencie #czysteHopeValley I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! Love shot Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Brock - numer 2 na liście użytkowników z największą ilością odznak na rok forum! Cringe roku 2021 Spamer roku 2021 Miss hope valley 2021 Kręcę się na karuzeli Jeżdżę wodną kolejką I don't want a lot for Christmas I won't make a list and send it There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking Santa Claus won't make me happy A toy on Christmas Day I just want you for my own Make my wish come true All I want for Christmas is you I won't ask for much this Christmas I won't even wish for snow I'm just gonna keep on waiting To the North Pole for Saint Nick Uwielbiam zjeżdżalnie wodne Hear those magic reindeer click All the lights are shining so brightly everywhere The sound of children's laughter Everyone is singing I hear those sleigh bells ringing This is all I'm asking for Największy szczęściarz 2020 Hope Valley ma głos! Pumpkins scream in the dead of night I am the one hiding under your bed Aren't you scared? Something's waiting no to pounce HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Royal couple 2021 temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - lipiec BOGATE CV SPICE IT UP Z Archiwum X I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? Oh shit ODZNAKA POCIESZENIA DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP INFLUENCER I’M A LEGEND PHONE ADDICTED Novel WHEN WE WERE YOUNG BABYSITTER devine I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY boję się pająków WIELBICIEL HERBATY OGLĄDAM ŚMIESZNE KOTKI W INTERNECIE #TEAM_MARVEL zmarzluch Jeżdżę na rowerze lubię stroić choinkę boję się ciemności Mam słabą głowę WIELBICIEL SŁODYCZY Uzależniony od Netflixa Oszczędny Głaszczę obce psy Pijam gorącą czekolade Używam kosmetyków #naturelover Chodzę w bluzach mojego chłopaka Ustawiam piętnaście drzemek WIELBICIEL FAST FOODÓW SEKSOHOLIK TYP OSOBOWOŚCI: ANIMATOR WIERZĘ W LATAJĄCEGO POTWORA SPAGHETTI W ZWIĄZKU ADOPTOWANY URODZONY ZIMĄ MAM WŁASNY DOM JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU UCZULENIOWIEC STRZELEC WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU UZALEŻNIONY/A OD TELEFONU JESTEM GRYFONEM Szukam wejścia do Narnii KOCIARZ FAN FANTASTYKI FAN KOMEDII ROMANTYCZNYCH LEKKODUCH LEDWO WIĄŻĘ KONIEC Z KOŃCEM Śpię z przytulanką IT WAS AN ACCIDENT! OH NO, PERIOD Blues brothers Zaopiekuj się mną My fluffy best friend Like a virgin Love of cooking toss a coin to your witcher Koniara #CZYSTEHOPEVALLEY DANCING QUEEN NOC W WIĘZIENIU SING A SONG I’M MOVING OUT! CAKE BOSS TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE HOME SWEET HOME ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ ROBINSON CRUSOE MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN Miś tuliś
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
ODPOWIEDZ