a
Awatar użytkownika
<3
00
000

Post

eventbasen z kulkami
W tej lokacji możesz zdobyć jedną odznakę:
Wskakuję do basenu z kulkami

Napisz przynajmniej trzy posty fabularne o długości minimum 1500 znaków i zgłoś się po odznakę w odpowiednim temacie.

Obrazek
The Best Coder of 2020 WŁADZA BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! SEX TELEFON - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" LILY OF THE VALLEY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" TRUST ME, I'M A DOCTOR! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BARANEK SHAUN - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!"
mów mi/kontakt
administrator
a
Awatar użytkownika
piecze ciastka dla piesków, szyje im ubranka, a w ciepłych krajach ma męża, który jest gejem. Wygrała w totka, więc zaczyna nową przygodę
29
168

Post

#8

Festyn? Atrakcje? Karuzele? Jedzenie? Balony? Oczywiście, że Olive chciała pójść! Miała ostatnio kilka naprawdę ciężkich dni, sporo strachu jej się przydarzyło, więc musiała jakoś to wszystko odreagować i się zrelaksować. A co człowieka relaksuje lepiej, niż powrót chociaż na kilka chwil do magicznych czasów dzieciństwa? A no chyba niewiele jest takich rzeczy! Co prawda zamierzała sobie dzisiaj zrobić totalny dzień dziecka (nie, nie obejmowało to braku mycia się wieczorem, bo mycie się jest fajne, zwłaszcza jak jest lato i jest gorąco, okej), ale zrobiła sobie śniadanie na słodko, poranne spa, a po pracy przyszła właśnie tutaj. I zamierzała wieczorem zrobić sobie mały maraton swoich ulubionych bajek z dzieciństwa. Po terenie kręciła się już dobrą chwilę, rozglądała się za jakimś fajnym balonem do kupienia, a także za stoiskiem z watą cukrową, bo sobie by bardzo chętnie coś zjadła. Przystanęła na moment, żeby sprawdzić coś w telefonie, całkowicie nie zauważając, że niesforna sznurówka jej się rozwiązała! I dlatego jak jakieś głupie, rozpychające się dziecko, które najwyraźniej było super napalone na hot doga ją szturchnęło, zrobiła krok do tyłu, nadepnęła na swoją sznurówkę i… poleciała jak długa do tyłu, wpadając prosto do basenu pełnego piłek! Oczywiście z krzykiem, zwracając uwagę wszystkich dookoła na swojego spektakularnego orła, za którego mogłaby dostać co najwyżej jakaś ocenę 3/10, i to tylko dlatego że wpadła prosto w kulki i nie było widać całego lądowania. A że to był wstyd największy, to początkowo w ogóle nie chciała z tych kulek wychodzić, ale potem uznała że to jednak byłoby strasznie kripi, nurkować w basenie dla dzieci, dlatego ostrożnie uniosła się do siadu.... patrząc prosto w oczy jakiegoś faceta. - Um... cześć. Jak chcesz się pokąpać to zaraz ci zwolnię miejsce - zapewniła go, uznając że najlepiej udawać, że to miało tak być i że wcale się spektakularnie nie wywaliła.
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! Happy St. Patrick's Day! niezły ze mnie ananas - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Kamala Pracz - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku celebrity's best friend: Esme & Casper LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Ręce do góry! To jest napad! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Red 'n' black, and slimy green All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Wskakuję do basenu z kulkami Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Podziwiam wulkan z bliska Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym There is just one thing I need I won't ask for much this Christmas Hear those magic reindeer click This is all I'm asking for HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Funny Bunny - za udział w evencie Oreo Egg temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad MISTRZ KLAWIATURY DON’T STOP ME NOW ONE BIG FAMILY For all mankind Sej łaaat? Z Archiwum X Kocham deszcz Robię na drutach URODZONY LATEM NA DOBRANOC CAŁUJĘ ALIGATORA - EVERGLADES FAN FILMÓW PRZYRODNICZYCH DWIE LEWE RĘCE CZARNA OWCA WEGANIN WIELBICIEL SŁODYCZY Marzyciel Rozmawiam z kwiatkami Tworzę rękodzieła Shame, shame, shame! seems desperate... DZIŚ SĄ TWOJE URODZINY Love of cooking SZCZĘKI SUNRISE SUNSET NOTHING BREAKS LIKE A HEART sweet disaster Are you lost, baby girl? Fake it till you make it Łyso mi You Shouldn't Kiss Me Like This toss a coin to your witcher no shame! DON'T THINK, JUST DO IT hey hey, you you, I don't like your girlfriend Don't disturb SERIA NIEFORTUNNYCH ZDARZEŃ BAD HAIR DAY BEACH BITCH THANK YOU FROM THE MOUNTAIN CAKE BOSS HOME SWEET HOME I SAY A LITTLE PRAYER FOR YOU HAPPY BIRTHDAY! FRIENDZONE How did this happen?
mów mi/kontakt
paula
a
Awatar użytkownika
pisze felietony i czeka aż go znowu wyślą na wojnę, a w międzyczasie jest zbawcą świata, rycerzem na białym koniu, mesjaszem wszystkich zabłąkanych kobiet, rumakiem, a nie osłem, Chandlerem dla waszej Monicki, Mikiem dla Pheobe i dinozaurem dla Rossa.
31
197

Post

#2

Marshall niewiele jeszcze rzeczy w Hope Valley widział. Ledwo co tu przyjechał i przez ostatnie kilka dni odsypiał tą kilkunastogodzinną podróż prosto z Seattle. Później musiał jeszcze pojechać do Miami, gdzie miał się spotkać ze swoim nowym szefem. Całe szczęście dogadali się już w kwestiach finansowych więc nie musiał się martwić, ze nagle zostanie bez hajsu z Giną na karku, bo wiadomo, że z tą Flanagan to same problemy! Była jego najlepszą przyjaciółką i oczywiście, że gdyby trzeba było to po raz kolejny wpakowałby ją do auta i wywiózł tym razem na Alaskę, bo od tego są przyjaciele, żeby pomagać tym, którzy sobie sami pomóc nie umieją, lub nie chcą.
Teraz miał w planach spróbować namówić Gine do tego, by zdecydowała się porzucić swoje dawne życie i nawyki, a później rozpocząć wszystko na nowo i być osobą, o którą nie musiał się martwić, że kiedyś będzie musiał ją wyciągać z więzienia. Nie wiedział tylko jak jeszcze podejść do rozmowy z nią, bo zdawał sobie sprawę, że łatwe to nie będzie. Całe szczęście był wysoki, a ona mała, więc po twarzy go w razie co bić nie będzie! No i tak sobie człowiek chodził po Hope aż natrafił na jakiś festiwal, który w sumie wydawał się być interesujący więc postanowił zajrzeć i zobaczyć co się tam dzieje. Przechodził właśnie koło basenu z kulkami gdy zobaczył jakąś niesamowicie dziwną scenę i trochę się przestraszył jak jakaś kobieta poleciała w dół, prosto do basenu pełnego kulek. Od razu obudził się w nim mały rycerzyk i dlatego podszedł do krawędzi tego basenu i spojrzał na dziewczynę. - Hej... nic Ci nie jest? - zapytał, bo przecież wszystko widział i tak łatwo go tu nie nabierze! - Nie lubię basenowych kąpieli w samotności - powiedział przyglądając się jej z lekkim uśmiechem. - Pewnie szykujesz się na olimpiadę? Słyszałem, że właśnie dodali kulkowego motylka na 500 metrów - rzucił kucając przy krawędzi żeby w razie co pomóc jej wyjść, bo przecież Walton był człowiekiem do rany przyłóż.
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Bonnie N Clyde BOGATE CV WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? For all mankind STARY KAWALER SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA WIERZĘ W LATAJĄCEGO POTWORA SPAGHETTI MAM PTASZKA PRACOHOLIK Don Juan Zaraz po wstaniu jestem marudny Śpię w skarpetkach
mów mi/kontakt
autor
a
Awatar użytkownika
piecze ciastka dla piesków, szyje im ubranka, a w ciepłych krajach ma męża, który jest gejem. Wygrała w totka, więc zaczyna nową przygodę
29
168

Post

Olive za to wiele, oj wieeeeeeeeeeeeele rzeczy w życiu widziała. Właściwie to… wiele osób się dziwiło, jak wiele rzeczy jej się gdzieś tam przytrafiło, w ile dziwnych sytuacji się wpakowała i co tam się wydarzyło po drodze. Zresztą, jak widać na załączonym obrazku, nawet na prostej drodze nie była bezpieczna przed samą sobą i coś jej sie jednak musiało stać! Na szczęście zawsze mogło być gorzej. Mogłaby na przykład być twarda, ostra barierka, która rozerwałaby jej ubranie albo nabiła bardzo dużego siniaka. Mogłoby też w tym basenie leżeć jakieś dziecko, które przypadkiem by zgniotła i potem jakaś szalona matka by ją zatłukła swoją torebką, czy innym narzędziem zbrodni. Albo parasolem. To na pewno było bolesne, oberwanie takim parasolem. A nur w kulki został całkiem nieźle zamortyzowany, czuła się prawie jak ta laska z Deadpoola, która zawsze miała szczęście i to była jej super moc. A że laska była bardzo ładna i miała super włosy, to sama przyjemność się z nią utożsamiać! Nie żeby umiejętność hodowania małych nóżek nie była… em… ciekawą umiejętnością.
- Nie, skąd, lubię tak czasem sobie wskoczyć do jakiejś dziury, w zasięgu wzroku - pokiwała powoli głową - chyba w poprzednim wcieleniu byłam Alicją z krainy czarów - dodała, unosząc brwi, bo ta to dopiero miała odloty, wpadając do dziur, przez dziury i… inne takie. - Ale ja nie mam obsesji na punkcie królików, właściwie to źle mi się kojarzą - zmarszczyła lekko nos, mówiąc szczerze. Kojarzyły jej się z magikami, a jeden taki dał jej niezłą traumę! - Jak się wstydzisz to możesz się przyłączyć, razem raźniej - zachęciła go i wyciągnęła nawet do niego rękę, z pięknym uśmiechem. Oczywiście wolałaby żeby jednak skoczył gdzieś obok, a nie na nią, bo był wielkim facetem, ale teraz próbowała jakoś… zachować twarz.
- Tak tak, właśnie o to chodziło. Próbowałam też delfinka, ale chyba jednak nie czuję w sobie takich rybnych mocy. To pewnie dlatego, że jestem weganką, to przeznaczenie że wolę roślinki i ich mieszkańców - przyznała, a potem… w sumie jakoś tak, zamiast wziąć jego rękę i faktycznie wyjść z tego basenu, uznała że wciągnie go jednak do środka, bo jolo.
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! Happy St. Patrick's Day! niezły ze mnie ananas - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Kamala Pracz - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku celebrity's best friend: Esme & Casper LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Ręce do góry! To jest napad! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Red 'n' black, and slimy green All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Wskakuję do basenu z kulkami Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Podziwiam wulkan z bliska Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym There is just one thing I need I won't ask for much this Christmas Hear those magic reindeer click This is all I'm asking for HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Funny Bunny - za udział w evencie Oreo Egg temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad MISTRZ KLAWIATURY DON’T STOP ME NOW ONE BIG FAMILY For all mankind Sej łaaat? Z Archiwum X Kocham deszcz Robię na drutach URODZONY LATEM NA DOBRANOC CAŁUJĘ ALIGATORA - EVERGLADES FAN FILMÓW PRZYRODNICZYCH DWIE LEWE RĘCE CZARNA OWCA WEGANIN WIELBICIEL SŁODYCZY Marzyciel Rozmawiam z kwiatkami Tworzę rękodzieła Shame, shame, shame! seems desperate... DZIŚ SĄ TWOJE URODZINY Love of cooking SZCZĘKI SUNRISE SUNSET NOTHING BREAKS LIKE A HEART sweet disaster Are you lost, baby girl? Fake it till you make it Łyso mi You Shouldn't Kiss Me Like This toss a coin to your witcher no shame! DON'T THINK, JUST DO IT hey hey, you you, I don't like your girlfriend Don't disturb SERIA NIEFORTUNNYCH ZDARZEŃ BAD HAIR DAY BEACH BITCH THANK YOU FROM THE MOUNTAIN CAKE BOSS HOME SWEET HOME I SAY A LITTLE PRAYER FOR YOU HAPPY BIRTHDAY! FRIENDZONE How did this happen?
mów mi/kontakt
paula
a
Awatar użytkownika
pisze felietony i czeka aż go znowu wyślą na wojnę, a w międzyczasie jest zbawcą świata, rycerzem na białym koniu, mesjaszem wszystkich zabłąkanych kobiet, rumakiem, a nie osłem, Chandlerem dla waszej Monicki, Mikiem dla Pheobe i dinozaurem dla Rossa.
31
197

Post

- Też lubisz pić różne specyfiki od nieznajomych? - zapytał unosząc brew i lekko się uśmiechnął. Tam coś musiało być nie tak z tą Alicją, jakieś dobre narkotyki brała skoro widziała głowę kota i stonogę z fajką wodną. Tak swoją drogą to bajka zdecydowanie nie dla dzieci, bo przecież oprócz dragów było tam też ścinanie głów... - A co się stało, że nie lubisz króliczków? Przerażają Cię ich malutkie ogonki? - no był ciekawskim chłopem, to takie skrzywienie zawodowe. Trzeba być dociekliwym jeżeli ma się uprawiać dobre dziennikarstwo, a tego właśnie chciał Walton. Poświęcał się dla swojej pracy wliczając w to wyjazdy do Syrii. Mógł tam przecież zginąć! Całe szczęście stał tu teraz duży i zdrowy przyglądając się poczynaniom dziewczyny. - Nie wiem nie wiem, nie lubię widoku zazdrości w oczach dziesięciolatków - rzucił rozbawiony i rozejrzał się dookoła, czy jakieś wredne bachory się gdzieś tu nie kręcą. Zdecydowanie nie był przekonany co do wytrzymałości tych kulek, bo jednak był dość spory i swoje ważył!
- Okej to jak będziesz już pływać to postawię na Ciebie i może pomożesz mi wygrać te pierwsze miliony - rzucił, bo no w coś trzeba było inwestować! Może akurat, by mu się zwróciło! Nie spodziewał się też, że dziewczyna zamiast użyć go jako podpórki do wyjścia postanowi zrobić coś zupełnie innego! Tak oto wylądował twarzą w kulkach, co wcale nie należało do najbardziej przyjemnych rzeczy. Dopiero po chwili się ogarnął i "stanął" obok niej kręcąc lekko głową. - Nie ładnie tak brać człowieka z zaskoczenia - a co jakby miał fobię przed tarzaniem się w piłeczkach? Ludzie mieli w obecnym świecie różne odchyły, a większość z nich należało akceptować dopóki nie krzywdziły innych osób. - Łap - mruknął biorąc w rękę jedną z piłek i rzucając ją do dziewczyny. - To jak się nazywa ta nasza przyszła amerykańska duma kulkowego pływania? - zapytał, bo nie ładnie było siedzieć z kimś w kulkach i nie wiedzieć jak się nazywa!
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Bonnie N Clyde BOGATE CV WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? For all mankind STARY KAWALER SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA WIERZĘ W LATAJĄCEGO POTWORA SPAGHETTI MAM PTASZKA PRACOHOLIK Don Juan Zaraz po wstaniu jestem marudny Śpię w skarpetkach
mów mi/kontakt
autor
a
Awatar użytkownika
piecze ciastka dla piesków, szyje im ubranka, a w ciepłych krajach ma męża, który jest gejem. Wygrała w totka, więc zaczyna nową przygodę
29
168

Post

Zaśmiała się wesoło - nieznane specyfiki są najlepsze - przytaknęła, bo w sumie czemu nie. Niespodzianki były całkiem fajne! Okej, nie zawsze, czasami były okropne, zwłaszcza jak dotyczyły niespodziewanego jedzenia i niespodziewanych napojów, ale no, zgrywała tutaj prawdziwego przygodowego wyjadacza, więc nie mogła sie teraz cofnąć. A naprawdę lubiła chodzić do jakichś barów i zagadywać do barmana, żeby zrobił jej jakiś magiczny eliksir, którego jeszcze nie piła. W ogóle lubiła flirtować z barmanami, bo czemu nie, trzeba sobie życie urozmaicać, zwłaszcza u osób, które zarządzają alkoholem, heh! I wiedzą kiedy się obsłudze chce myć naczynia, a kiedy nie. Niby alkohol wszystko dezynfekuje, ale po co ryzykować?
I no, każda bajka ma swoją makabrę, jakieś morderstwa, gwałty i inne takie. Soł macz fan!
- Nie, mam po prostu uraz do tych, którzy wyciągają je z kapelusza. Mówię ci, nawet jak bardzo lubisz Harry’ego Pottera, nie baw się z nikim w czarodziejskie różdżki - westchnęła, ale no, jej historia z magami nie była przyjemna i zdecydowanie nie chciała do niej teraz wracać. Chociaż no, może Marshall lubił się bawić różdżkami? Nie jej oceniać!
- Okej, postaram się cię nie rozczarować - obiecała, z lekkim rozbawieniem, bo owszem, mogła w tym wszystkim zobaczyć przyjemną dwuznaczność. A potem hops, zrobiła mu małą, suchą kąpiel i no, niech nie marudzi, kuleczki były bardzo mięciutkie! Skoro dzieci się w nich kąpały, musiały być.
- Myślałam że mężczyźni to lubią. I że lubią się bawić kulkami - rzuciła, zbereźnica i zaśmiała się wesoło, rzucając w niego jakąś - chcesz być totalnym rebelem i kilka ukraść? - zapytała, konspiracyjnym szeptem, ciekawa czy będzie chętny na takie łamanie prawa. I chciała złapać piłkę, ale z jej pechem to się od tej ręki odbiła i palnęła ją prosto w czoło. Na szczęście nie bolało. - Na szczęście obyło się bez Twojego ataku paniki. A ja jestem Olive, chcesz iść ze mną pozwiedzać imprezową wyspę? - zapytała, zaciekawiona, czy jest z kimś umówiony, czy jednak nie.
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! Happy St. Patrick's Day! niezły ze mnie ananas - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Kamala Pracz - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku celebrity's best friend: Esme & Casper LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Ręce do góry! To jest napad! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Red 'n' black, and slimy green All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Wskakuję do basenu z kulkami Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Podziwiam wulkan z bliska Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym There is just one thing I need I won't ask for much this Christmas Hear those magic reindeer click This is all I'm asking for HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Funny Bunny - za udział w evencie Oreo Egg temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad MISTRZ KLAWIATURY DON’T STOP ME NOW ONE BIG FAMILY For all mankind Sej łaaat? Z Archiwum X Kocham deszcz Robię na drutach URODZONY LATEM NA DOBRANOC CAŁUJĘ ALIGATORA - EVERGLADES FAN FILMÓW PRZYRODNICZYCH DWIE LEWE RĘCE CZARNA OWCA WEGANIN WIELBICIEL SŁODYCZY Marzyciel Rozmawiam z kwiatkami Tworzę rękodzieła Shame, shame, shame! seems desperate... DZIŚ SĄ TWOJE URODZINY Love of cooking SZCZĘKI SUNRISE SUNSET NOTHING BREAKS LIKE A HEART sweet disaster Are you lost, baby girl? Fake it till you make it Łyso mi You Shouldn't Kiss Me Like This toss a coin to your witcher no shame! DON'T THINK, JUST DO IT hey hey, you you, I don't like your girlfriend Don't disturb SERIA NIEFORTUNNYCH ZDARZEŃ BAD HAIR DAY BEACH BITCH THANK YOU FROM THE MOUNTAIN CAKE BOSS HOME SWEET HOME I SAY A LITTLE PRAYER FOR YOU HAPPY BIRTHDAY! FRIENDZONE How did this happen?
mów mi/kontakt
paula
a
Awatar użytkownika
pisze felietony i czeka aż go znowu wyślą na wojnę, a w międzyczasie jest zbawcą świata, rycerzem na białym koniu, mesjaszem wszystkich zabłąkanych kobiet, rumakiem, a nie osłem, Chandlerem dla waszej Monicki, Mikiem dla Pheobe i dinozaurem dla Rossa.
31
197

Post

- Nie brzmi to najlepiej... ktoś z Twoich znajomych wpakował królika do kapelusza żeby zrobić sztuczkę i o nim zapomniał? - zapytał ciekawy, bo słyszał, że takie rzeczy się czasem zdarzają, ale to raczej z ptakami... może z królikami było tak samo? - Czarodziejskie różdżki brzmią jak coś czym zdecydowanie nie chciałbym się bawić, szczególnie z innym czarodziejem - no w jego głowie pojawiły się tutaj chore obrazy i lepiej żeby sobie odeszły, bo było to nieco przerażające. Zdecydowanie wolał się skupić na ładnej pani, która była tutaj obok niego. Walton nie miał w Hope zbyt wielu znajomych... w sumie to może dwóch, wliczając w to Gine i recepcjonistę w hotelu, który ich obsługiwał gdy się wprowadzali. Dlatego, miło było pogadać z kimś nowym. Zaśmiał się wesoło na jej kolejne słowa. - Myślę, że mężczyźni lubią gdy ktoś bawi się ich piłeczkami - powiedział kiwając głową. Prawda stara jak świat. Nie wiedział co prawda w jaki sposób przeszli z niewinnych, bajkowych tematów do tego typu rozmowy, ale nie narzekał, bo zdecydowanie było to ciekawsze niż drętwa pogawędka o pogodzie. - Hmmm, w sumie... - miał przyjaciółkę złodziejkę więc chyba powinien wiedzieć jak to sie robi. - Okej, weźmy kilka na pamiątkę - stwierdził i wziął jakieś dwie piłki, które wpakował sobie do kieszeni, która wyglądała teraz trochę podejrzanie, ale co tam! Nikt go tam macać przecież nie będzie! - Ojej, przepraszam - powiedział widząc jak ta piłeczka ją walnęła, bo tego się przecież nie spodziewał! - Jasne, ale tylko jeżeli dasz się później wyciągnąć na drinka, bo chyba Ci wiszę porcję alkoholu za trafienie w głowę - nie wiedział czy gdzieś tu w okolicy jest jakieś miejsce z alkoholem, ale zawsze mogą wspólnie poszukać. Marshall postanowił więc się ładnie i zgrabnie wydostać z tego basenu, a później podał rękę Liv żeby jej pomóc i gdy oboje już byli wolni to poszli sobie dalej zwiedzać ciekawe rzeczy!

2xzt
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Bonnie N Clyde BOGATE CV WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? For all mankind STARY KAWALER SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA WIERZĘ W LATAJĄCEGO POTWORA SPAGHETTI MAM PTASZKA PRACOHOLIK Don Juan Zaraz po wstaniu jestem marudny Śpię w skarpetkach
mów mi/kontakt
autor
a
Awatar użytkownika
właścicielka Venice Cafe i mama na pełen etat, której życie nie może się już bardziej skomplikować
29
172

Post

Ładunek emocjonalny w przypadku Willoughby przypominał siłą rażenia już prawie bombę atomową, a sama zainteresowana nie miała bladego pojęcia jak sobie z tym wszystkim poradzić. Przede wszystkim dlatego, że wciąż zastanawiała się, w którym przypadku spieprzyła sprawę bardziej. Lance'a powinna unikać jak ognia, jeśli chciała ukryć przed nim istnienie Josie, a zamiast tego przy pierwszej okazji miękły jej kolana. Z Rhysem za to zamiast sprawę rozwiązać, skomplikowała ją jeszcze mocniej i naprawdę w niczym nie pomagało to, że mieszkali razem.
- Nie i tak ma zostać. Z resztą, przecież nawet nie ma o czym mówić - w końcu alarm okazał się fałszywy, więc mogła i jednemu i drugiemu oszczędzić stresu. - Z Lancem w ogóle wolę nie rozmawiać, a Rhys... boję się, że jak tylko wrócę do tematu, to coś się między nami spieprzy - westchnęła ciężko i przetarła palcami skroń, bo chyba zaczynała ją od tego wszystkiego boleć głowa. Może nie było między nimi teraz dobrze, bo oboje unikali tematu jak ognia, ale jednocześnie zawsze mogło być gorzej, a to nie wchodziło w grę. Mieli razem dziecko i chociażby dla dobra małej Josephine musieli wziąć to na klatę i jakoś sobie z tym poradzić.
- W miejsce, o którym skrycie marzysz - zaśmiała się Audrey, kiedy już w końcu wytarły się ręcznikami i były względnie suche. Oczywiście, nie byłaby sobą, gdyby tak dla odmiany nie zaciągnęła siostry do baseniku z kulkami - kiedy były dziećmi, mogły spędzać w nim całe dnie, więc skoro teraz nadarzyła taka okazja, aby nieco powrócić do młodości, aż żal byłoby z niej nie skorzystać. - I voila! - oznajmiła, po czym bez uprzedzenia wskoczyła do basenu, łapiąc Carol za rękę i ciągnąc ją za sobą. Ot, na wypadek gdyby uznała, że jest na to za stara i chciała się rozmyślić.
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku TOP OF THE TOP - numer 6 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! CZEKOLADOHOLIK - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Aren't you scared? HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Jeżdżę wodną kolejką Pływam z delfinami Wskakuję do basenu z kulkami Kręcę bioderkami na kursie samby Nawiedzam nawiedzony hotel I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LONELY STRANGER - za udział w evencie SF i bycie bardzo wybrednym! All my dreams are you Na fali - za udział w evencie Upiekłem ciasto na festyn Biorę udział w meczu siatkówki Miss hope valley 2021 TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC temat miesiąca - październik BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MISTRZ KLAWIATURY Trying my best WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER I love my children MŁODY SCENARZYSTA Novel TEXT ME! ROLLING IN THE DEEP TUBYLEC WŁASNY BIZNES Boje się burzy Jesteśmy identyczni nie lubię upałów WIELBICIEL KAWY PIJAM WINKO NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI WIERZĘ W JEDI SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA TYP OSOBOWOŚCI: DORADCA CHUDERLAK JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU BUDZĄ MNIE KOŚCIELNE DZWONY - MIDTOWN URODZONY ZIMĄ KARTA DUŻEJ RODZINY MAM CÓRKĘ ROZWODNIK/ROZWÓDKA Godzinami moczę się w wannie NA KAŻDĄ RĄCZKĘ CAKE BOSS Like a virgin DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM #CZYSTEHOPEVALLEY ON, ONA I DZIECIAKI BAD HAIR DAY I’M MOVING OUT! NA FALI FAMILY TIME NOTHING BREAKS LIKE A HEART I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM HAPPY BIRTHDAY! IT WAS AN ACCIDENT! Wpadka SUNRISE SUNSET DIGITAL LOVE TEAR IN YOUR HEART Sense8
mów mi/kontakt
.
a
Awatar użytkownika
Rezydentka, która kiedyś zostanie super kardiochirurgiem. Zszywa banany i winogrona, udając że nie ma czasu na romanse i miłostki.
28
172

Post

Carol nie miała takich dylematów, ona doskonale wiedziała, że to w przypadku Lance’a o wiele bardziej jej siostra zjebała, bo to on ją straszliwie, paskudnie skrzywdził i skrzywdzi na pewno po raz kolejny, Nie ufała mu za grosz, każde jego działanie podejrzewała, że jest podsycone jakimś innym, ukrytym zamiarem. Co jeśli chciał się na Audrey zemścić, za to co zrobiła jego rodzinie? Wyglądał na takiego podejrzanego, no źle mu z oczu patrzyło! Dlatego zamierzała chronić siostrę, jaka tylko będzie w stanie. Zasługiwała na o wiele więcej niż na takiego parszywego typa no i co z tego, że był dobry w łóżku. Seks to nie wszystko! Seks prowadzi do podejmowania bardzo głupich pomysłów, a także do chorób wenerycznych. Swoją drogą, Care musiała zabrać siostrę na jakieś, bo kto wie co ten nikczemnik jej przekazał. Coś mógł, skoro siostra podejrzewała ciążę, lepiej być safe than sorry.
No a z Rhysem była zupełnie inna sytuacja, on był dla Audrey bezpiecznym wyborem, dobrym przyjacielem… i po prostu, dobrym człowiekiem. Żal to odrzucać i niszczyć przyjaźń, a tak się pewnie stanie, jak nic z tym nie zrobią.
- Jest bardzo dużo o mówienia i nawet nie próbuj tego ignorować - wywróciła oczami - taki chcesz dawać przykład Josie? Przecież ona wyczuje, że coś się zmieniło i że coś jest nie tak, a potrzebuje bezpiecznego, stabilnego domu - przypomniała jej. Jak Rhys nagle zniknie z jej życia, nie zrozumie tego. A w tym wieku nie była przecież ślepa. - Z Lancem trzymaj się jak najdalej… i w ogóle tu chyba powinnam cię zabrać na panel badań, skoro się z nim puściłaś. Kto wie z kim się wcześniej szlajał? Co jak ci coś sprzedał paskudnego? - zapytała, z powagą. Trzeba to jak najszybciej wyleczyć. A inna sprawa, że taka choroba weneryczna na pewno pomogłaby się Audrey z niego wyleczyć.
- O nie, chyba się boję - mruknęła, nieco obawiając się tego, co siostra wymyśliła. Ale poszła z nią… i stanęła jak wryta - okej, chyba pomyliłaś mnie ze swoją córką - przyznała, bo jednak zjeżdżalnia zjeżdżalnią, ale co miały robić w basenie z kulkami? Ale nie dane jej było nad tym pomyśleć, bo została do niego brutalnie wciągnięta - eeeej! - zawołała tylko, zanurzając się w kolorowych kulkach.
Obrazek
Wildcat - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! RANDKA W CIEMNO - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" PewDiePie się przy mnie chowa! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Jeżdżę wodną kolejką Pływam z delfinami Wskakuję do basenu z kulkami Nawiedzam nawiedzony hotel Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym There is just one thing I need Aren't you scared? Kręcę bioderkami na kursie samby temat miesiąca - październik I AM MACHINE, I NEVER SLEEP ONE BIG FAMILY devine Novel DAWCA KRWI SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA MEDYCYNA PIJAM TEQUILĘ TYP OSOBOWOŚCI: DOWÓDCA URODZONY ZIMĄ BUDZĄ MNIE KOŚCIELNE DZWONY - MIDTOWN DAWCA ORGANÓW IMPREZOWICZ PIĘKNY UMYSŁ PRACOWITY Czytam książki Mam mocną głowę Wierny aż po grób Mam czarny humor DANSE MACABRE HAPPY BIRTHDAY! FAMILY TIME BEACH BITCH ON, ONA I DZIECIAKI SMERF PRACUŚ PRIDE MONTH 2020
mów mi/kontakt
paula
a
Awatar użytkownika
właścicielka Venice Cafe i mama na pełen etat, której życie nie może się już bardziej skomplikować
29
172

Post

Chwila, chwila! Tu absolutnie nie chodziło o to, że Lance był dobry w łóżku. Nawet jeśli był. Nie umniejszając mu oczywiście, sentyment Audrey wiązał się jednak ze wszystkimi wspólnie spędzonymi latami, bo choć teraz Carol uważała go za skończonego bydlaka, to nie można zapomnieć, że nie zawsze tak było. Jeszcze trzy, cztery lata temu Gallagherowie wydawali się dla siebie wprost stworzeni. Audrey nie potrafiłaby jej nawet wytłumaczyć jak czuła się przy swoim byłym mężu, bo to było... po prostu niesamowite. Taka miłość, jaka nie zdarza się często. Oczywiście, teraz zastanawiała się na ile to wszystko było prawdziwe, ale jednak przez długi czas była u jego boku szczęśliwa.
Rhysa za to uwielbiała, ale w przeciwieństwie do Lance'a był właśnie wyborem zdecydowanie bezpiecznym i rozsądnym. Nawet gdy przez moment zostawił ją bez słowa, to jednak okazało się, że nawet to było podyktowane troską o nią i o ich córkę.
- Josie ma bezpieczny i stabilny dom, Carol. To w żaden sposób na nią nie wpłynie. Przecież jak decydowaliśmy się wychować ją razem z Rhysem, to liczyłam się z tym, że kiedyś przyjdzie taki dzień, że znajdzie sobie kogoś i... będzie trzeba wypracować jakieś nowe rozwiązanie - nigdy nie lubiła myśleć ani mówić o tym, że Wheeler mógłby się z kimś związać, ale tym razem przeszło jej to przez gardło jeszcze trudniej, niż zwykle. Chyba powoli zaczynała zdawać sobie sprawę, że mimo wszystko jednak jest o niego zazdrosna i chciałaby, aby to z nią układał sobie życie, a nie z kimś innym. - Nie sprzedał mi nic paskudnego, daj spokój Carol - przewróciła oczami, bo mimo wszystko znała swojego byłego męża na tyle, że wiedziała czego się po nim spodziewać. Patrząc na to, w jakim stanie znajdował się Lance, prędzej obstawiałaby, że jego ostatni raz był podczas poczęcia Josie, niż że się szlajał z kim popadnie. No i to też było potencjalnie problematyczne, bo dość szybko zrozumiała, że i Gallagher wciąż się z niej nie wyleczył.
- Czasami zachowujecie się bardzo podobnie, ale tym razem nie - zaśmiała się, jak zwykle dogryzając lekko siostrze, bo nagle zrobiła się taka dorosła, że już nie pamiętała jak w takich basenach godzinami potrafiły nurkować jak tatuś i bawić się w piratów. - Trafiony zatopiony! - oznajmiła radośnie, rozkładając się w kuleczkach. - Ej, a pamiętasz jak kiedyś bawiłyśmy się w szczęki? - zapytała przewrotnie i zniknęła pod powierzchnią kulek... tylko po to, by po chwili wyłonić się po drugiej stronie baseniku z jednym butem siostry. - To się nigdy nie starzeje.
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku TOP OF THE TOP - numer 6 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! CZEKOLADOHOLIK - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Aren't you scared? HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Jeżdżę wodną kolejką Pływam z delfinami Wskakuję do basenu z kulkami Kręcę bioderkami na kursie samby Nawiedzam nawiedzony hotel I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LONELY STRANGER - za udział w evencie SF i bycie bardzo wybrednym! All my dreams are you Na fali - za udział w evencie Upiekłem ciasto na festyn Biorę udział w meczu siatkówki Miss hope valley 2021 TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC temat miesiąca - październik BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MISTRZ KLAWIATURY Trying my best WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER I love my children MŁODY SCENARZYSTA Novel TEXT ME! ROLLING IN THE DEEP TUBYLEC WŁASNY BIZNES Boje się burzy Jesteśmy identyczni nie lubię upałów WIELBICIEL KAWY PIJAM WINKO NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI WIERZĘ W JEDI SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA TYP OSOBOWOŚCI: DORADCA CHUDERLAK JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU BUDZĄ MNIE KOŚCIELNE DZWONY - MIDTOWN URODZONY ZIMĄ KARTA DUŻEJ RODZINY MAM CÓRKĘ ROZWODNIK/ROZWÓDKA Godzinami moczę się w wannie NA KAŻDĄ RĄCZKĘ CAKE BOSS Like a virgin DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM #CZYSTEHOPEVALLEY ON, ONA I DZIECIAKI BAD HAIR DAY I’M MOVING OUT! NA FALI FAMILY TIME NOTHING BREAKS LIKE A HEART I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM HAPPY BIRTHDAY! IT WAS AN ACCIDENT! Wpadka SUNRISE SUNSET DIGITAL LOVE TEAR IN YOUR HEART Sense8
mów mi/kontakt
.
a
Awatar użytkownika
Rezydentka, która kiedyś zostanie super kardiochirurgiem. Zszywa banany i winogrona, udając że nie ma czasu na romanse i miłostki.
28
172

Post

To skoro był w łóżku kiepski to tym bardziej Audrey nie powinna mu pozwolić sobie przestawiać życia. Co by Carol nie zaskoczyło, bo egoistyczni faceci, którzy są przyzwyczajeni, że jego bogaci rodzice dadzą mu wszystko, co tylko sobie zamarzy najczęściej właśnie takie podejście mają. Wszystko im się należy, a dziewczyna powinna się cieszyć, że obok nich może się chociaż na chwilę pojawić. Nie mówiąc o tym, że ci którzy byli przystojni też uważają, że na tym kończy się ich wkład. I co jak co, ale przystojny i patologiczny był też Ted Bundy, więc nie należy tak ufać tym dobrym wspomnieniom, jeśli te ostatnie były naprawdę fatalne. A taka zdrada jest chyba nawet gorsza niż ta fizyczna i emocjonalna. To prawie jak wywalenie kogoś za burtę, bo łódź przecieka i trzeba się ratować. Trafna metafora.
- Wyczuje, że między wami coś się zmieniło i coś jest dziwnie - uniosła brwi - seks zawsze wszystko komplikuje Audi - przypomniała jej - ale nie znalazłaś nikogo, poszłaś z nim do łóżka i nie chcesz o tym gadać. Aud, on… zrobił naprawdę wiele żeby ci pomóc. Naprawdę nie widzisz, że nie zrobił tego tylko z przyjacielskich pobudek? - zapytała, bo cóż, dodała sobie dwa do dwóch. I jednak, pewnie już dawno by miał dziewczynę, gdyby nie Audrey. Co prawda Carol nie zdawała sobie z tego sprawy wcześniej, ale ostatnie wydarzenia trochę otworzyły jej oczy.
- Jak z nim o tym nie porozmawiasz to go stracisz. Wiesz w ogóle co to dla Ciebie znaczy? - zapytała, trochę niepewnie. I no, zamierzała chwalić Rhysa i zniechęcać ją do Lance’a, oczywiście. - Skoro jesteś taka pewna, to się przebadaj. Co ci szkodzi? A nie wszystkie choroby kobiety przechodzą objawowo… a czasem może się to skończyć bezpłodnością - przypomniała jej. Nie mówiąc o HIV, który totalnie rozwala ludziom życie, zwłaszcza kiedy wywoła AIDS. I cóż, akurat to, że Audrey NIE ZNAŁA swojego męża już zobaczyli. Przez to tym mężem już nie jest przecież.
- Ciesz się, że nie zgniotłam żadnego bachora - mruknęła i zaraz potem rzuciła w nią kilkoma kulkami - co? - zapytała, nie do końca rozumiejąc o co jej chodzi i o które zabawy… no ale niestety, dowiedziała się - ej, bo zaraz Twojego ukradnę - zmarszczyła brwi i w sumie właśnie to zrobiła. Jak mus tracenia butów to mus, co zrobisz! Niby można uciekać, ale z jednym butem to się daleko nie ucieknie....
Obrazek
Wildcat - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! RANDKA W CIEMNO - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" PewDiePie się przy mnie chowa! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Jeżdżę wodną kolejką Pływam z delfinami Wskakuję do basenu z kulkami Nawiedzam nawiedzony hotel Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym There is just one thing I need Aren't you scared? Kręcę bioderkami na kursie samby temat miesiąca - październik I AM MACHINE, I NEVER SLEEP ONE BIG FAMILY devine Novel DAWCA KRWI SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA MEDYCYNA PIJAM TEQUILĘ TYP OSOBOWOŚCI: DOWÓDCA URODZONY ZIMĄ BUDZĄ MNIE KOŚCIELNE DZWONY - MIDTOWN DAWCA ORGANÓW IMPREZOWICZ PIĘKNY UMYSŁ PRACOWITY Czytam książki Mam mocną głowę Wierny aż po grób Mam czarny humor DANSE MACABRE HAPPY BIRTHDAY! FAMILY TIME BEACH BITCH ON, ONA I DZIECIAKI SMERF PRACUŚ PRIDE MONTH 2020
mów mi/kontakt
paula
a
Awatar użytkownika
właścicielka Venice Cafe i mama na pełen etat, której życie nie może się już bardziej skomplikować
29
172

Post

- Wiem, że seks wszystko komplikuje. Dlatego wcześniej go nie było - wywróciła oczami. Czasami odnosiła wrażenie, że obojgu byłoby łatwiej gdyby po prostu dołączyli to do swojego świetnie funkcjonującego układu, ale Audrey bała się, że może to zbytnio wpłynąć na ich relacje, więc tematu nie poruszała. I jak widać, miała rację. - Tak, zrobił to również dla Josie bo to jego córka. Myślisz, że gdyby miał jakieś inne pobudki to bym się na to zgodziła? Nie chcę i nigdy nie chciałam go zranić - rzeczywiście, gdyby dwa lata temu Willoughby chociażby podejrzewała, że Rhys może żywić do niej uczucia jakiekolwiek inne, niż te platoniczne, nie zgodziłaby się na to aby uznał jej córkę za swoją. I rzeczywiście, wtedy żadne z nich nie patrzyło na drugie w tych kategoriach, to wszystko zmieniło się z biegiem czasu, aż w końcu spadło na nich jak grom z jasnego nieba.
- Wiem, wyobraź sobie, że przechodziłam przez to jak zniknął bez słowa. Ale nie stracę go, jakoś sobie z tym poradzimy - westchnęła ciężko, w końcu naprawdę w to wierzyła. - Jeśli to jedyny sposób, żebyś mi przestała truć tyłek, to dobrze, zrobię to - uniosła do góry ręce w geście bezradności, bo teraz właśnie wychodziła z Carol ta sztywna pani doktor, o której rozmawiały wcześniej. A z nią nie było nawet co dyskutować.
- E tam, jeden mniej nikomu nie zaszkodzi - wzruszyła ramionami, bo nadal nie znosiła dzieci. Josie była wyjątkiem potwierdzającym regułę, jednak Audrey aż drżała na samą myśl o tych wszystkich przyjęciach urodzinowych i innych bzdurkach, na które przychodziły inne dzieci, bo tego mogłaby nie znieść. - Ha, ha - bardzo śmieszne. Teraz obie wyjdziemy stąd bez buta - pokazała jej język i wygrzebała się z baseniku, zakładając buta siostry na wolną nogę, bo przecież nie będzie w jednym chodzić.
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku TOP OF THE TOP - numer 6 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! CZEKOLADOHOLIK - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Aren't you scared? HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Jeżdżę wodną kolejką Pływam z delfinami Wskakuję do basenu z kulkami Kręcę bioderkami na kursie samby Nawiedzam nawiedzony hotel I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LONELY STRANGER - za udział w evencie SF i bycie bardzo wybrednym! All my dreams are you Na fali - za udział w evencie Upiekłem ciasto na festyn Biorę udział w meczu siatkówki Miss hope valley 2021 TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC temat miesiąca - październik BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MISTRZ KLAWIATURY Trying my best WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER I love my children MŁODY SCENARZYSTA Novel TEXT ME! ROLLING IN THE DEEP TUBYLEC WŁASNY BIZNES Boje się burzy Jesteśmy identyczni nie lubię upałów WIELBICIEL KAWY PIJAM WINKO NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI WIERZĘ W JEDI SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA TYP OSOBOWOŚCI: DORADCA CHUDERLAK JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU BUDZĄ MNIE KOŚCIELNE DZWONY - MIDTOWN URODZONY ZIMĄ KARTA DUŻEJ RODZINY MAM CÓRKĘ ROZWODNIK/ROZWÓDKA Godzinami moczę się w wannie NA KAŻDĄ RĄCZKĘ CAKE BOSS Like a virgin DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM #CZYSTEHOPEVALLEY ON, ONA I DZIECIAKI BAD HAIR DAY I’M MOVING OUT! NA FALI FAMILY TIME NOTHING BREAKS LIKE A HEART I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM HAPPY BIRTHDAY! IT WAS AN ACCIDENT! Wpadka SUNRISE SUNSET DIGITAL LOVE TEAR IN YOUR HEART Sense8
mów mi/kontakt
.
ODPOWIEDZ