a
Awatar użytkownika
<3
00
000

Post

eventKurs samby
W tej lokacji możesz zdobyć jedną odznakę:
kręcę bioderkami na kursie samby

Napisz przynajmniej trzy posty fabularne o długości minimum 1500 znaków i zgłoś się po odznakę w odpowiednim temacie.

Obrazek
The Best Coder of 2020 WŁADZA BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! SEX TELEFON - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" LILY OF THE VALLEY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" TRUST ME, I'M A DOCTOR! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BARANEK SHAUN - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!"
mów mi/kontakt
administrator
a
Awatar użytkownika
Mówię o popkulturze w podcaście, a Francisco miesza mi w głowie.
23
164

Post

#11

Wydarzenia miejskie, serio Ines? W normalnych okolicznościach Franka raczej nie dałaby się namówić na takie atrakcje, ale aktualnie to dało jej się wcisnąć absolutnie WSZYSTKO. No tak mają ludzie, którzy obściskują się na kuchennym blacie z Francisco Degaldo. Stan Franki był zupełnie zrozumiały. Wyglądało to tak, że wszystkie suwaczki z jej ekspresywnymi cechami charakteru zostały wystrzelone w kosmos, a entuzjazm wręcz z niej kipiał. Motywacji do wszelkiego działania miała pod dostatkiem, a z tego zadurzenia to miała wrażenie, że nie chodzi, a unosi się kilka centymetrów nad ziemią. Szkoda, że nie widziała miny Ines, gdy na jej nieśmiałą wiadomość z propozycją skorzystania z atrakcji na imprezie miejskiej, Franka odpowiedziała milionem wykrzykników i emotikonek.
- Najpierw sambę, chodź! – Francesca zachowywała się trochę jak dziecko na wesołym miasteczku, ale stawiała drinki i większość atrakcji, więc Cyganka nie miała co narzekać. W końcu przyszedł przelew od sponsora cyklu o kulcie zdrowia w serialach dla milenialsów, więc Arreolę było stać. Ciągała Ines od atrakcji do atrakcji, aktualnie zatrzymując je przy stanowisku, gdzie uczono tańczyć sambę.
- Słucham, co? - stanęła jak wryta gdy spróbowała ogarnąć kocie kuchy miłej pani prowadzącej i muzykę jednocześnie. Halo, to ma iść razem w parze? Za dużo zmiennych. – Aaaa, Ines, pomóż mi. – wyjęczała, patrząc jak Cyganka wywija. No tak, tańczy doskonale, kto by się spodziewał. Franka spojrzała na Villedę, która tańczyła lepiej niż instruktorka, na rzeczoną instruktorkę i tańczących wokół. Zwątpiła w swoją koordynację na chwilę, żeby potem potrząsnąć głową. No da radę, to na pewno nie jest takie trudne.

Ines Villeda
Obrazek
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! Złote pióro - odznaka specjalna za napisaanie posta fabularnego na ponad 10k znaków! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku I'M STILL STANDING - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" i'll be watching you - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Zakochany Nowy York - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Brzechwa dzieciom - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Ride with the moon in the dead of night Life's no fun without a good scare Filling your dreams to the brim with fright Red 'n' black, and slimy green HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Jeżdżę wodną kolejką Kręcę bioderkami na kursie samby Nawiedzam nawiedzony hotel TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - październik BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales I love my children SCENARZYSTA NA DOROBKU Bestseller TEXT ME! ROLLING IN THE DEEP Adam i Ewa TYP OSOBOWOŚCI: DYSKUTANT Jeżdżę na rowerze Lubię starszych Rozmawiam z kwiatkami Chodzę w trampkach Poglądam życie celebrytów na instragramie Na smutki piekę ciasteczka układam puzle Mój dom przypomina dżunglę Czytam książki PIJAM WINKO LGBT+ JESTEM ECO FAN MUSICALI FAN KOMEDII FAN FANTASTYKI FAN DRAMATÓW WIERZĘ W JEDI PRACA W SOCIAL MEDIACH JESTEM ZAKOCHANY/A Cytatami z filmów sypię jak z rękawa CRAZY IN LOVE WRONG NUMBER Are you gonna be my girl? Like a virgin #*&!@%^ sticks and stones Food Fight Good or Bad News KING OF THE JUNGLE RACZEK NIEBORACZEK I'M SO HIGH! CALL 911 GOOGLE ME NOTHING BREAKS LIKE A HEART GHOST MOVIE DANCING QUEEN SING A SONG DUNGEONS & DRAGONS CAKE BOSS MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM FRIENDZONE Love letter Counting stars PIKNIK Bad dog
mów mi/kontakt
Mania#2128
Ines Villeda
a

Post

Kilka dni wcześniej wspaniale bawiła się z Cèsarem na imprezowej wyspie, ale było jej mało, więc wykorzystując fakt, że jej facet znów rzucił się w wir zleceń, postanowiła wyciągnąć w miasto jego młodszą siostrę. Lubiła Fran, świetnie spędzało się czas w jej towarzystwie, dlatego z samego rana wysłała jej wiadomość tekstową i zaproponowała wspólny udział w letnich rozrywkach. Tutejszy park rozrywki był nieco mniejszy od tego na wyspie, ale Cyganka i tak obawiała się, że zabraknie im czasu, żeby zaliczyć wszystkie atrakcje. Czuła się głupio, kiedy Francesca fundowała wejściówki i stawiała owocowe drinki, ale po którymś razie przestała już oponować, bo to było jak jakaś walka z wiatrakami, a mina dziewczyny nie znosiła już żadnego sprzeciwu.
Ochoczo przystała na kurs samby, przecież nie po to założyła krótką fikuśną kieckę, żeby nie pokazać możliwości podczas kręcenia biodrami. I trzeba przyznać, że kręcenie biodrami wychodziło jej naprawdę dobrze. Bez przesady, na pewno nie biła instruktorów na głowę, ale szybko łapała wszystkie kroki. Pochodziła z romskiej, bardzo muzycznej rodziny, gdzie śpiew i taniec był na porządku dzienny, a każdy zjazd rodzinny przypominał ogromną biesiadę.
- Co? Co się stało? - tanecznym krokiem podskoczyła do Fran i złapała ją za rękę. - No co tak stoisz? Zakochałaś się, czy jak? - zapytała, ale potem przypomniała sobie, że dziewczyna rzeczywiście była zadurzona w Delgado, dlatego cmoknęła, mrużąc przy tym ciemne ślepia. - Soreczka - zreflektowała się natychmiast i obróciła nią dwukrotnie. - To nic trudnego, daj się ponieść muzyce - poinstruowała ją, wykonując krok w przód, a potem dwa w bok. - I nie myśl za wiele, w tańcu się nie myśli - dodała, bo jej babcia od zawsze powtarzała, że tańczy się sercem i nogami, a nie głową. Głowę trzema mieć wtedy pustą i lekką, inaczej wszystkie ruchy staną się niezgrabne, pokraczne i totalnie bez sensu.

Francesca Arreola-Reeves
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
Mówię o popkulturze w podcaście, a Francisco miesza mi w głowie.
23
164

Post

Gwoli ścisłości, Franca mała na sobie równie fikuśną kieckę. Nie omieszkała zrobić sobie w niej zdjęcia i wysłać Frankowi. Sama przeciągała stan napięcia, gdyż jeszcze nie zerknęła na jego odpowiedź. Hormony, które w niej buzowały musiały jej chyba już wychodzić uszami. Nie pomyślałaby nigdy, że da się tak ocipieć ze szczęścia i chuci. Ciałem więc była z Ines dając sobie namalować coś henną na przedramieniu i ucząc się wyplatać tratwę, czy cokolwiek w czym brały udział, głową i waginą była jednak zupełnie gdzie indziej.
Pewnie właśnie dlatego nie szło jej najlepiej na kursie samby. Próbowała co prawda jednocześnie naśladować instruktorkę, jednocześnie nie gubiąc rytmu dodawać coś od siebie, ale jak tylko udało jej się ładnie zarzucić bioderkiem, myślała o człowieku, przed którym zarzucałaby nie tylko bioderkiem. Wtedy czerwieniła się i gubiła rytm.
- Czy jak. – odpowiedziała cwanie, chcąc zyskać na czasie. Myślała gorączkowo co w ogóle Ines powiedzieć. Doszła do wniosku, że Cyganka i tak jest w to wszystko zamieszana.
- No chyba ze wzajemnością. – powiedziała, a wiele wysiłku kosztowało ją, żeby zrobić to płynnie, na jednym wydechu, nie jąkając się i nie przewracając o własne nogi. Nie zaczerwienić jej się nie udało. Można mieć wszystko, ale nie wszystko jednocześnie. Uwagę o tańcu Franka przyjęła z „Yhmm” na odczepnego. No ona przecież to wiedziała, gorzej było z wykonaniem.
Była świadoma, że jej lakoniczne stwierdzenie dotyczące rozwoju relacji z Frankiem wywoła milion pytań ze strony Villedy i już na początku mogła coś więcej powiedzieć, ale po pierwsze nie chciała od razu opowiadać wszystkiego, po drugie chwilowe zawstydzenie odebrało jej mowę. Na szczęście dzięki temu nie skupiała się za bardzo na krokach co jej pomogło i jej taniec zaczął wyglądać nawet przyzwoicie.

Ines Villeda
Obrazek
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! Złote pióro - odznaka specjalna za napisaanie posta fabularnego na ponad 10k znaków! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku I'M STILL STANDING - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" i'll be watching you - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Zakochany Nowy York - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Brzechwa dzieciom - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Ride with the moon in the dead of night Life's no fun without a good scare Filling your dreams to the brim with fright Red 'n' black, and slimy green HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Jeżdżę wodną kolejką Kręcę bioderkami na kursie samby Nawiedzam nawiedzony hotel TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - październik BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales I love my children SCENARZYSTA NA DOROBKU Bestseller TEXT ME! ROLLING IN THE DEEP Adam i Ewa TYP OSOBOWOŚCI: DYSKUTANT Jeżdżę na rowerze Lubię starszych Rozmawiam z kwiatkami Chodzę w trampkach Poglądam życie celebrytów na instragramie Na smutki piekę ciasteczka układam puzle Mój dom przypomina dżunglę Czytam książki PIJAM WINKO LGBT+ JESTEM ECO FAN MUSICALI FAN KOMEDII FAN FANTASTYKI FAN DRAMATÓW WIERZĘ W JEDI PRACA W SOCIAL MEDIACH JESTEM ZAKOCHANY/A Cytatami z filmów sypię jak z rękawa CRAZY IN LOVE WRONG NUMBER Are you gonna be my girl? Like a virgin #*&!@%^ sticks and stones Food Fight Good or Bad News KING OF THE JUNGLE RACZEK NIEBORACZEK I'M SO HIGH! CALL 911 GOOGLE ME NOTHING BREAKS LIKE A HEART GHOST MOVIE DANCING QUEEN SING A SONG DUNGEONS & DRAGONS CAKE BOSS MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM FRIENDZONE Love letter Counting stars PIKNIK Bad dog
mów mi/kontakt
Mania#2128
Ines Villeda
a

Post

Ines zawsze była zamieszana w coś, w co wcale zamieszana być nie chciała. Wiecznie znajdowała się w jakiś epicentrum, wydarzeń, chociaż jej udział w nich nie był nikomu potrzebny. Podobnie wyglądała sytuacja z problemami, które same, w cudowny sposób, lgnęły do Ines, choć nigdy o nie nie prosiła. To chyba przez te jej cygańskie uroki i jak na prawdziwą wiedźmę przystało, miała magiczne moce. Szkoda tylko, że takie totalnie bez sensu.
Położyła rękę na ramieniu Fran, żeby gibać się z nią w tym samym tempie i nie poplątać kroku, ale jej słowa zmusiły Villedę do przystania w miejscu. I tak sobie zastygła w bezruchu, próbując coś wyczytać z twarzy dziewczyny, która uciekała gdzieś wzrokiem w bok.
- Co? - zapytała z głupkowatą miną, bo nie do końca dotarło do niej to, co przed chwilą usłyszała. Może miała jakieś omamy? Może to już ten wiek, albo zaczynała słyszeć dziwne głosy w głowie, co mogło oznaczać nic innego, jak schizofrenię? - Mówisz poważnie?! - powiedziała z niemałą ekscytacją i chyba trochę za głośno, dlatego kilka osób spojrzało w ich kierunku, na co Ines machnęła tylko ręką. Niech lepiej zajmą się swoimi sprawami, a nie wścibiają nos w nieswoje sprawy, kiedy tutaj działa się taka niesamowita dyskusja. - Ale jak to? Co się wydarzyło? - no teraz to Francesca musiała jej wszystko opowiedzieć. WSZYSTKO. Nie miała innego wyjścia, skoro sama zaczęła już puszczać parę z ust.
W tej całej euforii Cyganka podskoczyła kilkakrotnie, wykonując jednocześnie jakieś bliżej nieokreślone wymachy nogami, aż w końcu wróciła do poprzedniej pozycji.
- Zamierzacie powiedzieć Cèsarowi? - zapytała już z nieco poważniejszym wyrazem twarzy. Dobrze wiedziały, jakie podejście miał starszy Arreola do tej relacji. Ines wiedziała, że to tylko kwestia czasu, żeby przywykł do nowej sytuacji. Musiał się oswoić, a do tego nie wystarczył jeden dzień. Ba, możliwe, że w jego przypadku nie wystarczy nawet miesiąc, ale w końcu dojdzie do siebie.

Francesca Arreola-Reeves
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
Studiuję taniec, parzę gorącą i pyszną kawę. Bywam roztrzepana, a na dodatek kocham podróżować.
20
160

Post

#9

Nie żeby coś, ale jednak ten kurs dla mnie oraz Lisbeth będzie czymś prostym. Nie znam bardziej wysportowanych dziewczyn w okolicy, a za nim obie wybierzemy się w coś bardziej szalonego, to jednak kurs będzie dobrym pomysłem. Mam nadzieje, ze nie zrobię z siebie jakieś idiotki przy swojej koleżance, inaczej będzie mi na serio głupio.
- Zaczniemy chyba od tego, nie? - Spytałam się czarnowłosej, wiążąc swoje włosy w kucyka. Nie lubię kiedy są rozpuszczone, zwłaszcza jak mam tańczyć lub czegoś się uczyć. - Małymi kroczkami zaliczymy wszystkie atrakcje, tylko nie wiem co dać na sam koniec - Koło a może rollercoaster? No właśnie, ale dobra tam wyjdzie to wszystko w praniu. Teraz liczy się taniec, zabawa oraz dobre oko do zapamiętania tego wszystkiego, co pokaże nam główna para prowadzących ten kurs. Jednak patrząc po wszystkich, jednym szło to dobrze a innym wręcz przeciwnie. Czy ja jeszcze widzę jakieś papierki, potwierdzające udział w tym wszystkim? Cóż dziwne, ale nie będę tego jakoś komentowała.
- Nigdy nie sądziłam, że będę brała w takim czymś udział. A ty Beth? - Ale to i tak lepsze, niż nasza praca. Tutaj chociaż nie wyleje na kogoś kawy czy coś. Najwyżej wpadnę oraz stanę komuś na nogę. Takie życie, takiej buły jak ja. Obserwowałam przez chwilę ludzi, kiedy zrobiło się odrobinę więcej miejsca weszłam na ten parkiet, zrobiony z położonych jedynie tako desek. No cóż ciekawie, ale co się chce skoro to kurs który mało kosztuje, a zajmuje dosłownie pół godziny, masz godzinę? Zmarszczyłam czoło widząc, jak jakaś starsza babcia próbowała powtórzyć kroki, aby jednak zaliczyć swój kurs. Gdybym to prowadziła, dałabym sam już papierek za odwagę. Bo jednak w takim wieku tak się poruszać, to jednak coś. A za jakieś pięć minut, zaczyna się nasza kolej nauki tego wszystkiego.

Lisbeth Fletcher
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Uwielbiam zjeżdżalnie wodne Kręcę bioderkami na kursie samby Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM Trying my best NOCNA ZMIANA WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER BABYSITTER WHEN WE WERE YOUNG TEXT ME! ADOPTOWANY URODZONY JESIENIĄ STUDENT NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI Macham pomponami LIST W BUTELCE
mów mi/kontakt
flower
a
Awatar użytkownika
Od jakiegoś czasu nie gimnastyka, a Remi jest miłością jej życia i chyba bardzo jej się to podoba...
22
163

Post

3.

Naturalnie wolałaby siedzieć w domu, albo na sali treningowej. Wychodzenie do ludzi ją przerastało, nie czuła się w tłumach pewnie i obawiała się, że nie jest najlepszym towarzystwem do dobrej zabawy. Tylko, że z drugiej strony bardzo ceniła sobie ich przyjaźń z Suzie i chyba nigdy by jej nie odmówiła. Właśnie dlatego tutaj była, mówiła sobie, że dla blondynki, kiedy tak naprawdę to jej były potrzebne podobne atrakcje. Cieszyła się jednak, że przyjaciółka bierze pod uwagę jej opinię i na wstępie wybrała dla nich coś, co można nazwać zabawą z ich "podwórka".
- Taniec jest spoko - skinęła głową, nie dbając o to, że jej wypowiedź ani nie była odkrywcza, ani jakaś ciekawa. Nie mniej jednak faktycznie poruszanie się do muzyki stanowiło dla niej przyjemną formę spędzania czasu. Wyszła więc za przyjaciółką na parkiet, spoglądając na mijanych przez siebie ludzi, ale unikając kontaktu wzrokowego, tak z przyzwyczajenia. Nie lubiła rzucać się w oczy, sama też złapała włosy w kucyk i była już gotowa do przystąpienia do kursu. - Byleby coś przyziemnego - mruknęła jeszcze odnośnie tych atrakcji i uśmiechnęła się niepewnie. Nie zamierzała sprawiać problemów, ale zwyczajnie od tragicznego wypadku swojej przyjaciółki, bardzo bała się wysokości. Teraz jednak nie tym miała się przejmować, a krokami, do których jak przystało na ambitną dziewczynę, chciała się przyłożyć.
- Takie zabawy to też nie moja broszka - zgodziła się bez bicia z blondynką, wykonując kolejną sekwencję kroków. - Ale jest całkiem miło. Nawet jeśli nie mam swojej wstążki - zażartowała dość szybko, żeby Suzie nie pomyślała, że Lisbeth źle się bawi. Było wręcz przeciwnie i niezwykle ją cieszyło to, że mogła nieco czasu spędzić z przyjaciółką. - W ogóle to co u ciebie? Działo się coś ciekawego? - zapytała też od razu, bo mistrzem podtrzymywania rozmów to ona nie była, ale mimo to próbowała.

Suzie Cervantes
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! TOP OF THE TOP - numer 5 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! Lisek chytrusek - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! celebrity's best friend: Hailee & Franklin celebrity's best friend: Remi & Paige celebrity's best friend: Grace & Landon Kłamstwo ma krótkie nogi - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Would you like a cup of tea? - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" We're here because of him - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" How I met your parents - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Everybody's waiting for the next surprise HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Red 'n' black, and slimy green Something's waiting no to pounce Filling your dreams to the brim with fright Life's no fun without a good scare Take a chance and roll the dice I am the "who" when you call, "Who's there?" Ride with the moon in the dead of night Aren't you scared? Fingers like snakes and spiders in my hair All I want for Christmas is you I am the one hiding under your bed Pumpkins scream in the dead of night This is town of Halloween Would You Love A Monsterman - za udział w konkursie na halloweenowe przebranie na potańcówce You can dance - za udział w konkursie na najlepszy taniec na potańcówce Zajęcie drugiego miejsca w konkursie na halloweenowe przebranie na potańcówce Hope Valley ma głos! I ship it 2020 Królowa Lodu 2020 Najwybitniejszy pisarz 2020 Kręcę bioderkami na kursie samby temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad BOGATE CV HI I JUST MET YOU Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? Oczko ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK PHONE ADDICTED LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY Novel SCENARZYSTA NA DOROBKU NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ MISTRZ KLAWIATURY MIND BLOWING I killed Laura Palmer W ZWIĄZKU Stawiam na naturalny wygląd Dama Esteta Nie jem słodyczy Nie oglądam telewizji Mijam się z prawdą Prawko mam, samochodu nie Boję się tłumów Chodzę w adidasach Lubię zapach męskich perfum Płaczę tylko w samotności Wierzę w detox sokowy Chodzę w bluzach mojego chłopaka Boję się samotności Lubię starszych Często się rumienię Mam łaskotki Terminarz to moja świętość Chodzę spać przed północą Boje się śmierci Noszę czapki z daszkiem Boję się szybkiej jazdy mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy JESTEM ZAKOCHANY/A NIEJADEK CHUDERLAK WYSPORTOWANA SPORTOWIEC WIERZĘ W BOGA BUJAM SIĘ DO MUZYKI KLASYCZNEJ NIEWINIĄTKO WRAŻLIWIEC SKRYTY PRACOWITY NA DIECIE związuję włosy w koński ogon zmarzluch Chodzę na siłkę biegam chodzę w dresach mam lęk wysokości boję się pająków Mam słabą głowę Mam swoje demony Walczę z depresją Boje się potworów spod łóżka Cały dzień wiszę na telefonie z moim chłopakiem/moją dziewczyną I LOVE YOU, BABY! Food Fight Blues brothers Sleeping Beauty Are you gonna be my girl? Zaopiekuj się mną Like a virgin Gillette house flipper sticks and stones Takin' this one to the grave Koniara SUNRISE SUNSET DANSE MACABRE SPORT FREAK Z KOŚCI NA OŚCI HOME SWEET HOME MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN LIAR, LIAR, LIAR I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM I NEED A DOCTOR CRY BABY Love letter Hieny Cmentarne
mów mi/kontakt
Lilka
a
Awatar użytkownika
Studiuję taniec, parzę gorącą i pyszną kawę. Bywam roztrzepana, a na dodatek kocham podróżować.
20
160

Post

Może to wszystko nie jest jakoś zbytnio fajne, ale chociaż papierek będzie. Ale znając życie totalnie nie będzie on potrzebny nam do życia i na tym wszystkim to się skończy. Westchnęłam, kiedy nie mogłam zrobić takiego samego kroku jak tamta babka, jednak to nie będzie tak łatwo szło, niezadowolenie pojawiło się na mojej twarzy. Chociaż jak na razie taniec to jedynie początek, potem może być jednie gorzej lub lepiej. Tego to w sumie obie nie wiemy, ale że jestem optymistką zakładam dla nas jakaś fajną zabawę. - Nie wiem czy takie znajdziemy, chyba że basen z kulkami się liczy - Zwróciłam na to uwagę, bo większość atrakcji składała się jedynie z kół, zjeżdżalni oraz wody. No i ten basen pełen kulek, gdzie bardziej przychodziły rodziny ze swoimi dziećmi. Jednak kto powiedział, że tylko one mogą tam się bawić? No właśnie, więc to taki stereotyp. Nie raz dorośli bawili się w takich miejscach, ale czy nie z powodu przegranego zakładu lub czegoś podobnego? Oh dobra, nie ważne już.
Okręciłam się i przyjrzałam się jak idzie Beth. Szło jej lepiej niż mi, ale to wina tego że byłam rozproszona. Jednak i tak byłam zadowolona z tego, że przyszła tutaj ze mną. Przecież mogła teraz robić coś zupełnie innego oraz mogłoby to być bardziej ciekawsze, niż takie kręcenie się do muzyki. Zdusiłam chichot widząc, jak babka obok nas prawie zaliczyła bliskie zbliżenie z ziemią.
- Przypomnę Ci, że obiecałaś mnie tego nauczyć. Może kiedyś połączymy to razem? - Zaproponowałam, ale jednak nie chce niszczyć czegoś co ona tak kocha, zwłaszcza że samba nie pasuje do tańca ze wstążką. Jednak dla mnie taniec to taniec, tylko jej był trochę trudniejszy i było trzeba bardziej się skupić, była niczym baletnica. - Nope, normalnie zwykła normalka. A kolega z pracy, Harry chociaż jest w naszym wieku zachowuje się jak staruszek. Szkoda że nie pracujemy razem, miałabym z kim plotkować. Bo z nim się nie da - Skrzywiłam się na swoje słowa, naprawdę mało działo się u mnie. Byłam niczym bułeczka, która nie dość że jest leniwa to dodatkowo mocno niewidoczna dla innych, ale w takich momentach cieszył się, że mam takie koleżanki jak Lisbeth, Mia lub Delilah.
- A jak u Ciebie? Na pewno lepiej niż u mnie! - Okręciłam się, aby dotrzymać tępa innym osobą z naszej grupy. Na serio słabo mi szło, ale no cóż trudno liczy się jednak zabawa.

Lisbeth Fletcher
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Uwielbiam zjeżdżalnie wodne Kręcę bioderkami na kursie samby Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM Trying my best NOCNA ZMIANA WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER BABYSITTER WHEN WE WERE YOUNG TEXT ME! ADOPTOWANY URODZONY JESIENIĄ STUDENT NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI Macham pomponami LIST W BUTELCE
mów mi/kontakt
flower
a
Awatar użytkownika
Mówię o popkulturze w podcaście, a Francisco miesza mi w głowie.
23
164

Post

Francesca natomiast trzymała się tego, że zawsze lepiej patrzeć na to jak ktoś wpierdala się w kłopoty niż brać w nich udział, więc bardzo próbowała zawsze stać z boku. Ale gorące zapewnienia to jedno, a rzeczywistość drugie. Jakimś cudem angażowała się w dziwne przedsięwzięcia, później bardzo tego żałując. Powtarzała, że woli sobie spokojnie zajmować się swoim życiem, niż za przykładem jej rodziny, wściubiać nos w życie innych. No ale genu nie wydłubiesz. Arreolowie byli mistrzami w komplikowaniu sobie życia, a Francesca wcale nie była inna, chociaż tak lubiła o sobie myśleć. Ostatnie dwa tygodnie były idealnym przykładem. Dawno nie odstawiła takiego cyrku, musiała to przyznać. Chociaż już na całe to zajście patrzyła z większego dystansu, to nadal żywe były w niej te emocje odrzucenia, złamanego serduszka i skompromitowania się w oczach Franka, Ines i Czarka.
Tymczasem świetnie się bawiła oglądając reakcję Ines na jej słowa. Wywijała sobie coraz sprawniej na parkiecie, jednocześnie patrząc jak w Villedzie kotłuje się pewnie milion myśli i emocji.
- No dla mnie to też była niespodzianka, nie patrz tak na mnie. – powiedziała jakby od niechcenia. – Zaczęło się od tego, że przypadkowo zobaczyłam go nago gdy na przypale znalazłam się w jego domu. Nie byłoby mnie tam, gdyby nie mój durny brat. Ej, a może właśnie genialny? – dopiero do niej dotarło, że gdyby nie Cesar, to możliwe że sytuacja między nią a Delgado tak różowo by nie wyglądała. Teraz ona z kolei przystanęła na chwilkę pod wpływem olśnienia. – Dzięki Cesarowi obściskiwałam się z Frankiem na kuchennym blacie! – wykrzyknęła i zawirowała kilka razy wokół własnej osi, wyrzucając w górę ręce i patrząc w niebo. Śmiała się przy tym radośnie. W końcu wróciła do neutralnej pozycji, i chwilę jej zajęło żeby ponownie odnaleźć Cygankę w tłumie.
- No kiedyś owszem, na razie chyba nie ma takich planów. – odparła zdyszana i ze zwichrzonym włosem. Nie myślała jeszcze w ogóle o tym jak to wszystko Czarkowi przedstaw. Prawdę mówiąc nie rozmawiała z nim od czasu incydentu na plaży. Nie czuła się z tym dobrze, szczególnie po ostatnim spotkaniu z Francisco. W tej chwili brak kontaktu z bratem zaczął ciążyć jej jeszcze bardziej.

Ines Villeda
Obrazek
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! Złote pióro - odznaka specjalna za napisaanie posta fabularnego na ponad 10k znaków! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku I'M STILL STANDING - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" i'll be watching you - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Zakochany Nowy York - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Brzechwa dzieciom - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Ride with the moon in the dead of night Life's no fun without a good scare Filling your dreams to the brim with fright Red 'n' black, and slimy green HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Jeżdżę wodną kolejką Kręcę bioderkami na kursie samby Nawiedzam nawiedzony hotel TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - październik BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales I love my children SCENARZYSTA NA DOROBKU Bestseller TEXT ME! ROLLING IN THE DEEP Adam i Ewa TYP OSOBOWOŚCI: DYSKUTANT Jeżdżę na rowerze Lubię starszych Rozmawiam z kwiatkami Chodzę w trampkach Poglądam życie celebrytów na instragramie Na smutki piekę ciasteczka układam puzle Mój dom przypomina dżunglę Czytam książki PIJAM WINKO LGBT+ JESTEM ECO FAN MUSICALI FAN KOMEDII FAN FANTASTYKI FAN DRAMATÓW WIERZĘ W JEDI PRACA W SOCIAL MEDIACH JESTEM ZAKOCHANY/A Cytatami z filmów sypię jak z rękawa CRAZY IN LOVE WRONG NUMBER Are you gonna be my girl? Like a virgin #*&!@%^ sticks and stones Food Fight Good or Bad News KING OF THE JUNGLE RACZEK NIEBORACZEK I'M SO HIGH! CALL 911 GOOGLE ME NOTHING BREAKS LIKE A HEART GHOST MOVIE DANCING QUEEN SING A SONG DUNGEONS & DRAGONS CAKE BOSS MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM FRIENDZONE Love letter Counting stars PIKNIK Bad dog
mów mi/kontakt
Mania#2128
Ines Villeda
a

Post

Tutaj nie mogła się zgodzić z Fran, bo uważała, że jej starszy brat był mistrzem prześlizgiwania się przez życie. César nie lubił niczego sobie utrudniać i niespecjalnie przejmował się konsekwencjami. I mimo że z ich dwójki, to Ines nie miała w sobie krzty odpowiedzialności, wielokrotnie musiała ściągać go na ziemię, kiedy odpływał w swoich zamysłach za daleko.
- W takim razie koniecznie powinnaś mu podziękować - Ines zaśmiała się, przeskakując z nogi na nogę. - Albo może lepiej nie, będziesz miała ku temu jeszcze niejedna okazję - wszystko w swoim czasie. Może lepiej, żeby starszy Arreola żył na razie w nieświadomości. Im mniej wiedział, tym lepiej sypiał, a Cyganka dobrze wiedziała, jak kończył się u niego nadmiar zakodowanych informacji. Przekonała się o tym ostatnio, kiedy spuścił łomot Gabrielowi, który był chłopakiem Villedy sprzed jakichś dwóch lat. Nie, lepiej było nie mówić mu o wszystkim, przynajmniej nie od razu, tak było bezpieczniej.
- Będziemy sobie chodzić na podwójne randki? - na jej twarzy pojawił się szeroki uśmiech. - Wyobraź sobie tylko te wspólne wyjazdy! Chciałabym znów polecieć do Europy. Delgado ma duży dom w Barcelonie, wiesz? Ogromny! I ma tam bardzo wygodne łóżka. I stół. I wannę - Ines mogłabym tak wymieniać bez końca, bo chyba nie było miejsca w lokum Francisco, w którym nie kochała się z Césarem. Rozmarzyła się przez moment, ale nie trwało to długo. Szybko uświadomiła sobie, że Francesca i Delgado oficjalnie nie tworzyli jeszcze pary. Chyba. A może jednak?
Swoją drogą, naprawdę taki wyjazd byłby czymś niesamowitym. Och, koniecznie będzie musiała z nim o tym porozmawiać, jak już oswoi się i zaakceptuje, że jego młodsza siostra spotyka się z jego najlepszym przyjacielem.
Cyganka zabujała biodrami, odgarniając z czoła kilka niesfornych kosmyków włosów, żeby po chwili przystanąć i skrzyżować sobie ręce na piersiach.
- Dalej nie rozmawiacie? - w tym miejscu miała na myśli relacje między rodzeństwem. Doskonale rozumiała te nieporozumienia, przecież miała wiele sióstr i braci, z którymi nieraz kłóciła się o mniej lub bardziej istotne rzeczy. Tak to już z rodzeństwem bywa i nie można tego przeoczyć.

Francesca Arreola-Reeves
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
Mówię o popkulturze w podcaście, a Francisco miesza mi w głowie.
23
164

Post

No dobrze, może i tak, ale kończyło to wszytko się i tak obitą mordą albo spalonym kamperem, więc co to za różnica?
Francesca musiała się zgodzić z Ines. No, będzie jeszcze czas na takie podziękowania. Na przykład za kilka lat, kiedy Czarkowi ostatecznie przejdzie wkurw na ten cały ambaras. Tymczasem trzymała buzię na kłódkę i nie zamierzała się do brata odzywać jeszcze przez jakiś czas. Mimo, że nie było jej z tym całkiem wygodnie, to nie miała ochoty na mierzenie się z Cesarem. Jeszcze nie teraz, później na pewno przyjdzie na to czas. Uśmiechnęła się tylko, zgadzając się ze słowami Ines i próbując machania ramionkami, który to ruch był dla niej zupełnie nowy.
Francesca w pierwszej chwili zareagowała krótkim śmiechem. W drugiej zaś dotarło do niej, że jej plany uwzględniające Franka nie były jeszcze tak odległe. Mimo ostatniego pocałunku u niego w domu i hormonom, które w niej buzowały przecież nic nie było pewne. Te racjonalne myśli, normalnie bardzo żywe i mocne w umyśle Arreoli, teraz tylko nieśmiało przebijały się przez burzę szczęścia pod postacią głosików „niczego sobie nie obiecaliście, głupia pipo”, „on nie jest kurwa nawet twoim chłopakiem jeszcze”. Zbywała je bez problemu, jednak słowa Ines wywołały w niej dysonans, dzięki któremu owe głosiki zyskały więcej miejsca. Arreola potrzebowała chwili, żeby to wszystko przetrawić. Wyobraziła sobie tę willę, radośnie ignorując podwójne randki i wrócił jej optymizm.
- Byłoby świetnie, Ines, ale wszystko w swoim czasie. – uśmiechnęła się tajemniczo, znowu wykonując obrót. Próbowała zachowywać się, jakby właśnie takie plany, całe to miłosne szaleństwo i całowanie się na kuchennym blacie były dla niej normalne. No ale nie były i raczej po France było widać, że tak samo się ekscytuje co obawia. Owszem, lęk dobrze przysłaniała okazywaniem pozytywnych emocji, ale wprawne oko zauważy, że tak samo drży ze szczęścia jak i z niepewności. – Ale cholernie się cieszę, wiesz? – wyszczerzyła zęby w uśmiechu kręcąc biodrami. Co miała poradzić, że właśnie tak było?
- Nie. -odpowiedziała krótko, bo co miałaby więcej dodawać? Na razie sprawa z Cesarem była prosta. Nie odzywała się do niego i patrzyła co będzie dalej.
Oddaliła się na chwilę w tańcu od Cyganki, dając sobie czas i miejsce na chwilę przemyśleń. Nie trwało tak długo, bo okazało się, że z burz myśli i emocji niewiele umie na tę chwilę wyłapać. Trudno, najwyżej nie prześpi znów połowy nocy. Wróciła do Ines szybko, nie chcąc trwale stracić jej z oczu.

Ines Villeda
Obrazek
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! Złote pióro - odznaka specjalna za napisaanie posta fabularnego na ponad 10k znaków! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku I'M STILL STANDING - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" i'll be watching you - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Zakochany Nowy York - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Brzechwa dzieciom - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Ride with the moon in the dead of night Life's no fun without a good scare Filling your dreams to the brim with fright Red 'n' black, and slimy green HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Jeżdżę wodną kolejką Kręcę bioderkami na kursie samby Nawiedzam nawiedzony hotel TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - październik BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales I love my children SCENARZYSTA NA DOROBKU Bestseller TEXT ME! ROLLING IN THE DEEP Adam i Ewa TYP OSOBOWOŚCI: DYSKUTANT Jeżdżę na rowerze Lubię starszych Rozmawiam z kwiatkami Chodzę w trampkach Poglądam życie celebrytów na instragramie Na smutki piekę ciasteczka układam puzle Mój dom przypomina dżunglę Czytam książki PIJAM WINKO LGBT+ JESTEM ECO FAN MUSICALI FAN KOMEDII FAN FANTASTYKI FAN DRAMATÓW WIERZĘ W JEDI PRACA W SOCIAL MEDIACH JESTEM ZAKOCHANY/A Cytatami z filmów sypię jak z rękawa CRAZY IN LOVE WRONG NUMBER Are you gonna be my girl? Like a virgin #*&!@%^ sticks and stones Food Fight Good or Bad News KING OF THE JUNGLE RACZEK NIEBORACZEK I'M SO HIGH! CALL 911 GOOGLE ME NOTHING BREAKS LIKE A HEART GHOST MOVIE DANCING QUEEN SING A SONG DUNGEONS & DRAGONS CAKE BOSS MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM FRIENDZONE Love letter Counting stars PIKNIK Bad dog
mów mi/kontakt
Mania#2128
a
Awatar użytkownika
Tropie morderców, zaglądam w umysły degeneratów, nieustannie podróżuje pomiędzy Quentico i Hope Valley, a po pracy wracam do Josepha.
34
168

Post

Joseph Warren

Osuszyła się ręcznikiem. W drugi, mniejszy, owinęła mokry strój kąpielowy, który zdjęła z siebie po wejściu do przebieralni. Nie zaprzątała sobie głowy wysuszeniem włosów, wyłącznie rozczesała je i pozbyła się kołtunów. Na dworze, wyschną w mniej niż godzinę.
Pachniała chlorem, Joseph także. Czekał na nią na zewnątrz, Grace chwyciła jego dłoń i razem odnieśli niepotrzebne już torby do samochodu. Zjechali łącznie pięć razy, za każdym, Grace cieszyła się tak samo jak w momencie pierwszego odepchnięcia się prosto w dół krętego tunelu. Gdy więc na nowo zagłębiali się w atrakcjach parku rozgrywki, było już późne popołudnie. Woda podsycała głód, zwłaszcza, gdy jadło się za dwoje; usiedli przy piknikowym stole z rożkiem pełnym chrupiących, belgijskich frytek. Właśnie fakt, że te wręcz ociekały fryturą, sprawiał, że smakowały najlepiej. Grace chrupała jedną po drugiej, maczając najpierw kawałki spieczonego ziemniaka w sosie ranczerskim. Podzieliła się z Josephem, o ile tylko miał ochotę. Jeśli niekoniecznie, tym lepiej - więcej dla niej!
Pospacerowali wśród basenów, w których taplały się szczęśliwe rodziny. Dłuższą chwilę stali pod domem strachu, z którego dochodziły krzyki oraz zawodzenia. Spojrzała na profil Josepha, zastanawiając się, czy było to miejsce, do którego miał ochotę wejść.
- Bałbyś się? Tam, w środku? - wskazała na stary, upiorny dwór. Grace szczerze wątpiła, że cokolwiek - i ktokolwiek - mógłby ją w środku przestraszyć. Momentami do bólu analityczny umysł, nie pozwalał wyobraźni rozwinąć skrzydeł.
Skręcając w jedną z kolejnych i licznych alejek usytuowanych pomiędzy karuzelami, do ich uszu doszły gorące, latynoskie rytmy. Instruktor liczył głośno raz i dwa! Raz i dwa! kręcąc bioderkami w sposób, który mógłby zawstydzić niejedną, próżną kobietę. Pod naporem zaintrygowanego spojrzenia mężczyzny, pokręciła przecząco głową. Wiedział, że taniec nie był jej żywiołem. Z drugiej strony, wiedział przecież, jak ją podejść. Za które, wrażliwe struny pociągnąć. Sceneria zdecydowanie działała na jego korzyść, słońce chyliło się ku zachodowi, oblewając tańczących na parkiecie swoją ciepłą poświatą.
grace warren
A better love you won't find today
I will show you love
Stare, dobre małżeństwo - odznaka specjalna za pierwsze zgłoszenie 50 wspólnych zakończonych wątków SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! TOP OF THE TOP - numer 2 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! You are the best - za rozbicie puli nagród w plebiscycie z okazji pół roku forum! Kot psot - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku celebrity's best friend: Cara & Joseph Viva..., Las Newlyweds - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" FIRST PHOTO OF U - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" As time goes by - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Empire of the Sun - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" LILY OF THE VALLEY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Honeymoon - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" 50 words for rain - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Your light fills the darkest room - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The sweetest gift - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" GIFT FOR LIBRA - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Into the woods - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" COTTON CANDY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" FROZEN - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" I want to thank the storm that brought the snow - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Droga samuraja - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" O Christmas tree, you bear a joyful message! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ulepimy dziś bałwana? No chodź, zrobimy to! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Niklaus, komm in unser Haus - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Depresja gangstera - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" ..., and I've bought some corn for popping - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" NIGIRI, NORI I INNE RYBKI - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" 10 000 torii for Inari - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Teru-teru-bōzu - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The Tale of the Heike - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" No love allowed?! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Lost in paradise - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Let's get ready to rumble!! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Russian Roulette - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ladies' Night - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Say 'Yes!' to the dress - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Outrun my gun - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" When all is come to pass... - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Everybody's waiting for the next surprise Ważniak 2020 Hope Valley ma głos! Ciasteczko z wróżbą You can dance - za udział w konkursie na najlepszy taniec na potańcówce Would You Love A Monsterman - za udział w konkursie na halloweenowe przebranie na potańcówce This is town of Halloween Pumpkins scream in the dead of night Trick or treat till the neighbors gonna die of fright I am the one hiding under your bed Fingers like snakes and spiders in my hair Aren't you scared? "Cześć, co tam?" 2020 Ride with the moon in the dead of night I am the "who" when you call, "Who's there?" Wouldn't you like to see something strange? Something's waiting no to pounce HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Jeżdżę wodną kolejką Kręcę się na karuzeli Kręcę bioderkami na kursie samby Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! Największa mądrala 2020 Najwybitniejszy pisarz 2020 All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie All I want for Christmas is you I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking There upon the fireplace Santa Claus won't make me happy A toy on Christmas Day I just want you for my own Make my wish come true I won't ask for much this Christmas This is all I'm asking for I won't even wish for snow I'm just gonna keep on waiting Underneath the mistletoe I won't make a list and send it To the North Pole for Saint Nick Hear those magic reindeer click All the lights are shining so brightly everywhere The sound of children's laughter Everyone is singing I hear those sleigh bells ringing LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń RANNY PTASZEK BOGATE CV TAKE MY BREATH AWAY MIND BLOWING MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ 666 Ways to Love Faster than a kiss! GOD THE CREATOR Bestseller TYPING LIKE CRAZY ROLLING IN THE DEEP Oczko Sej łaaat? Wszystko pod kontrolą W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM JESTEM ZAKOCHANY/A Mam mocną głowę WRAŻLIWIEC NAUKA PRZYJEZDNY Esteta Często się rumienię Lubię starszych Boję się samotności Kupuje bieliznę w Victoria's Secret Lubię zapach męskich perfum Mam pieprzyk w dziwnym miejscu Chodzę w szpilkach Lubie się opalać Obroniłam/-em doktorat Potrafię cały dzień chodzić w piżamie Terminarz to moja świętość Kocham lato! mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy zaplatam włosy w warkocze Godzinami moczę się w wannie Słucham wietrznych dzwonków Twardo stąpam po ziemi Marzyciel Nurkuje Tańczę z wiatrem Mam broszki jak królowa Elżbieta II Lubię pończochy Tańczyłam w balecie Cały dzień wiszę na telefonie z moim chłopakiem/moją dziewczyną Kawa najlepiej smakuje w łóżku Poślubiłem/am miłość swojego życia Często wyjeżdżam służbowo Noszę kwiaty we włosach Zwijam się w buritto Śpię w kusej bieliźnie Śpię z przytulanką Nie lubię spać samemu Piszę prace naukowe W moich uszkach lśnią kolczyki Kocham świąteczne składanki Lubię siedzieć przy świecach Wziąłem/wzięłam ślub w Vegas Mam świra na punkcie swoich włosów Do twarzy mi w perłach Kocham naleśniki Poproszę gofra, raz! Kocham tosty z dżemem Mam swoje demony Mówię prawde i tylko prawde Zbieram śnieżne kule Buduję zamki z piasku JESTEM KRUKONEM WIELBICIEL SUSHI MIĘSOŻERCA PRACOHOLIK patriota Społecznik PEWNY SIEBIE PIĘKNY UMYSŁ BUJAM SIĘ DO MUZYKI KLASYCZNEJ EMERGENCY SERVICES PIJAM WHISKY SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA CHUDERLAK DAWCA ORGANÓW DAWCA KRWI PODRÓŻNIK MAM MNIEJ NIŻ 160 CM WZROSTU PAN NA WŁOŚCIACH - WAVE HILL MAM WŁASNY DOM URODZONY JESIENIĄ WOLĘ ŁAGODNIE WIELBICIEL KAWY Piegusek lubię stroić choinkę TYP OSOBOWOŚCI: LOGIK moim żywiołem jest woda Wspinam się na szczyty Odsłaniam kolana w sukienkach układam puzle mistrz jengi Lubię aktywne zwiedzanie Sroczka Jestem numerologiczną trójką Weekendami wyjeżdżam w Bieszczany OGLĄDAM ŚMIESZNE KOTKI W INTERNECIE Gram na fortepianie Sypię mandale Odprężam się przy kolorowankach Czytam książki Mam ciężką nogę Mam własny samochód Praktykuję jogę zmarzluch lubię upały Czuję motyle w brzuchu I LOVE YOU, BABY! I DO BABY BOOM! PIKNIK DANSE MACABRE toss a coin to your witcher WRONG NUMBER CALL 911 DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM SZTUKA DLA KAŻDEGO SHOPPING QUEEN TLC Good or Bad News Are you gonna be my girl? Like a virgin Big gesture GOOGLE ME Na Pokątną! Zombie night How did this happen? Men in black Thanksgiving 2020 Czy ten Pan i Pani są w sobie zakochani? I wanna have your babies SMERF PRACUŚ STEVIE WONDER DANCING QUEEN ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ I’M SO EXCITED I DON’T WANNA HIDE IT JUŻ MI NIOSĄ SUKNIĘ Z WELONEM SUNRISE SUNSET Counting stars GAME OVER I SAY A LITTLE PRAYER FOR YOU KRZYSZTOF KOLUMB GLOBETROTTER HOME SWEET HOME CRAZY IN LOVE CZTERY ŁAPY DZIŚ SĄ TWOJE URODZINY TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE CAKE BOSS THANK YOU FROM THE MOUNTAIN BEACH BITCH MICHAEL PHELPS PIEROGIS TWÓJ NOWY DOM My sweet...
mów mi/kontakt
kotpsot#2892
ODPOWIEDZ