Karty postaciRelacjeMessengerKalendarzeInstagram
a
Awatar użytkownika
Samotnie wychowuje 6 letnią córkę. Ponad pół roku temu straciła męża w wypadku
samochodowym. Walczy z depresją. Od pewnego czasu dużo przesiaduje na plaży, gdzie widuje się z mężczyzną, który uratował jej córkę.
33
170

Post

006


Miała ochotę wybrać się na spacer, odetchnąć nieco świeżym powietrzem. Od czasu gdy kupiła dom i próbowała z małą zadomowić się w mieście. Nie było jej tu dobrych kilka lat i miasto bardzo się zmieniło. Czasami przechadzając się po ulicach, nie poznawała tego miasta. Nowe sklepy, budynki, kawiarnia, którą uwielbiała została sprzedana nowemu właścicielowi, a kawa tam już tak dobrze nie smakowała. Odkąd się tu pojawiła starała się znaleźć nowe znajomości. Bardzo polubiła Harveya i swoją sąsiadkę z uroczą córeczkę. Zaprzyjaźniła się też z Rhysem, który sprzedawał jej dom. Jakoś tak wyszło, że utrzymywali kontakt i rozmawiali od czasu do czasu. Czasami sama miała do niego pytanie w kwestii prowadzenia firmy, bo ona kompletnie nie miała o tym pojęcia.
Dzisiaj miała ochotę przejść wzdłuż plaży, zjeść tłustego pączka i popić go ulubioną czarną kawą. Na ten spacer postanowiła zaprosić Wheeler’a, bo czemu nie? Oboje byli zapracowanymi ludźmi, więc przyda im się chwila oddechu. Umówiła się z nim na parkingu, gdzie będą mogli zostawić swoje auta spokojni, że nie dostaną mandatu.
– Dzień dobry! – Przywitała się z mężczyzną czekając na niego przy swoim aucie. – Piękna pogoda na spacer, nie uważasz? – Uważała, że Hope Valley miało piękną plażę i zdecydowanie bardziej powinniśmy się nią chwalić. Poczekała aż Rhys wysiądzie ze swojego auta, żeby się z nim przywitać. Wyciągnęła rękę obejmując go delikatnie i musnęła ustami jego lekko zarośnięty policzek.
– Może po drodze kupimy pączki i kawę? Niedaleko jest fajna kawiarnia, w której serwują bardzo dobrą kawę. Szczerze polecam, bo kupowałam tam napoje jeszcze jako nastolatka. – Szczerze uśmiechnęła się do niego i ruszyła przodem wybierając za nich kierunek dzisiejszego spaceru.

Rhys Wheeler
YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Gdzie jest moje dziecko!? - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym BOGATE CV BAŚNIOPISARZ That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER I love my children I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY WDOWIEC/WDOWA MAM CÓRKĘ DRAMA QUEEN WIELBICIEL KAWY Odsłaniam kolana w sukienkach Lubię zapach męskich perfum BEACH BITCH
mów mi/kontakt
werson
a
Awatar użytkownika
Wyjechał z Hope Valley, ponieważ został do tego zmuszony. Ma córkę, która walczy o życie, a on nawet nie widział, że ma dziecko.
36
180

Post

Rhys naprawdę potrzebował innego towarzystwa. Bycie zamkniętym w ściśle określonym towarzystwem nie jest niczym przyjemnym i widzenie cały czas tych samych twarzy nie jest dobre dla zdrowia psychicznego. W każdym razie nie jest dobre dla niego. Problemy totalnie waliły mu się na głowę, ale czy jemu to przeszkadzało? Nie. Przywykł już do takiego rodzaju życia. W końcu prowadzi dwie firmy i zawsze się coś znajdzie. A to jakiś zły projekt, niezadowolony klient, towar nie dojechał na czas. Ktoś popełnił błędy przy sprzedaży i tak dalej. Nie wystarczyło by czasu by wymienić wszystko z czym Wheeler musi się zmierzyć. Kocha swoją robotę i za nic by tego nie zmienił .
Znajomość naszej kochanej dwójki zaczęła się przypadkiem, ale jak to się mówi to taka znajomość jest najlepsza. Cieszył się, że dziewczyna została w jego życiu na dłużej, ponieważ gdy się poznali to od razu ją polubił tak samo jak jej pociechę. Czasami tak się dzieje, prawda? Rhys w pewnym sensie ma nos do ludzi, a poza tym dobrze jest zawierać nowe znajomości i on to właśnie zrobił, na rodzinie świat się nie kończy, a on naprawdę potrzebuje oddechu.
- Dzień dobry! - zawołał wesoło praktycznie wyskakując ze swojego samochodu i podszedł do młodej mamy. - Aż żal by było nie skorzystać. - odparł i przywitał się z kobietą w taki sam sposób. Trzeba dotleniać mózg oraz płuca, prawda? – Pączki i dobra kawa to moje ulubione połączenie. W takim razie prowadź. Zdaje się na ciebie. - uśmiechnął się do kobiety i razem ramie w ramie ruszyli. Jak ci się mieszka w nowym domy? Urządziłaś się już? - zapytał szczerze zainteresowany zakładając okulary przeciwsłoneczne na nos.
Dalila Warren-Reevis
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Hope Valley ma głos! Morning coffee tastes better with you Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Maskotka 2021 Mistrz multikont 2021 Mistrz rozgrywek 2021 Przegryw roku 2021 BOGATE CV DON’T STOP ME NOW That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! I love my children MŁODY SCENARZYSTA TEXT ME! Wszystko pod kontrolą My best friends I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY HETERO JESTEM ZAKOCHANY/A WŁASNY BIZNES WIERZĘ W BOGA PIĘKNY UMYSŁ PRACOWITY BAJECZNIE BOGATY #teamPepsi Don Juan Kocham zwierzęta Mam swoje demony Lubię dawać prezenty DIGITAL LOVE SWIPE RIGHT KRZYSZTOF KOLUMB SMERF PRACUŚ Takin' this one to the grave
mów mi/kontakt
natka#4170
Zablokowany