zablokowany
Posty: 3 strona: 1 z 1
zatrzymaj avki
sierpień
hope valleyhope valley


Awatar użytkownika
00 y/o
000 cm
hello, it's me
<3

Post Hope Valley »

eventCruise of Hope
Słońce chyli się nad horyzontem, wypełniając różowo-złotym poblaskiem pokład statku. Ze wszystkich stron docierają gromkie brawa. Przedstawienie, które przed sekundą się zakończyło, zostanie w pamięci obserwatorów na długie miesiące. Pokaz fajerwerków, laserów na wodzie i egzotyczne tańce w wykonaniu temperamentnych tancerek to idealny sposób pożegnania pierwszej grupy turystów i przywitania kolejnych.
Cały port zapełniony jest ludźmi, których — prócz chęci dobrej zabawy — niewiele łączy. Niektórzy mieszkają w Hope Valley od dzieciństwa: ściskają dłonie przyjaciół i witają się z sąsiadami. Inni — przyjechali tu tylko na tydzień, weekend albo zatrzymali się w jednym z pensjonatów na noc, a rano wyruszą w podróż przez Park Everglades. Wszyscy jednak ściągnęli tutaj zainteresowani coroczną rozrywką, jaką proponuje wpływający właśnie do statku olbrzymi statek rejsowy. Dzieci i rozentuzjazmowani nastolatkowie pokazują na ogromne zjeżdżalnie, kobiety poprawiają ciemne okulary na nosie, zastanawiając się, jak będą wyglądać na pięknych leżakach na górnym pokładzie, tocząc walkę o równą opaleniznę.
Myśli wszystkich burzy pojawienie się kolorowej, nazbyt entuzjastycznej postaci, którą próbuje temperować burmistrz. Nic jednak nie powstrzyma jej entuzjazmu, kiedy chwyta za mikrofon i ściąga na moment intensywnie czerwone usta.
Szanowni państwo!!! JEST NAM, o przepraszam, trochę za głośno. JEST NAM NIEZWYKLE PRZYJEMNIE POINFORMOWAĆ, że nasz park wodnej rozrywki, Florida Water & Country Fair, przeszedł w tym roku renowację i może ponownie państwa do siebie zaprosić! Nowe atrakcje, nowe emocje, nowa jakość, nowa... — Burmistrz, korzystając z okazji, kiedy kobieta strzela palcami, próbując znaleźć odpowiednie słowo, szepcze jej coś do ucha i podaje mikrofon eleganckiemu, młodemu kapitanowi. Ekscentryczną dyrektor centrum kultury najwyraźniej zmęczył już nieco open bar na statku. Macha jednak wszystkim entuzjastycznie na pożegnanie i nasuwa na nos okulary w kształcie ananasów. Pinacolada baby!
Opalony i umięśniony kapitan, któremu koszula od munduru przyjemnie opina ramiona, przesuwa spojrzeniem po wszystkich zebranych gościach. Posyła pasażerom perlisty uśmiech, a do kilku pań na przedzie puszcza oczko. Wtedy też przejmuje mikrofon i aksamitnym tonem głosu oznajmia:
Tuż po tym, jak zakwaterujecie się państwo w swoich kajutach, zapraszam niezwłocznie na pokład, kiedy wypłyniemy już na otwarte morze. Na wszystkich czeka moc atrakcji i niezapomnianych wrażeń. Podróż na wyspę potrwa około 2 godzin. Statek zacumuje w tamtejszym porcie do niedzielnego popołudnia. Wykorzystajcie ten czas na spędzenie czasu tak, jak lubicie najbardziej. Zabawę do białego rana i sen pod gołym niebem, ekstremalne doznania na przygotowanych atrakcjach bądź relaksujących spacerach. Nie pozostało już nic innego, niż powiedzieć — ZAPRASZAM NA POKŁAD!
WŁADZA BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku

hope valleyhope valley


Awatar użytkownika
00 y/o
000 cm
hello, it's me
<3

Post Hope Valley »

eventCruise of Hope - udzial
Cruise of Hope jest eventem otwartym - oznacza to, że można do niego dołączyć w dowolnym momencie, dowolną ilością postaci, a zapisy nie są wymagane.

Czas trwania eventu: 17/08 - 30/09

Już za napisanie jednego posta fabularnego w którejkolwiek lokacji eventowej możesz zgłosić się po odznakę udziału. Za napisanie trzech postów fabularnych w temacie dowolnie wybranej atrakcji, odbierzesz przypisaną do niej odznakę. Na przykład, jeśli wybierszesz się na kurs samby (w tym temacie), to po spełnieniu wyżej wymienionego warunku przysługuje Ci odznaka "kręcę bioderkami na kursie samby".

Aby urozmaicić rozgrywki, wprowadzamy trzy plany, dzięki którym możesz odebrać dodatkowe nagrody. O nagrodach przeczytasz w tym poście. Jeśli chcesz zawalczyć o któryś z bonów, wybierz jeden plan i spełnij wszystkie jego punkty. Pamiętaj, że rozgrywanie planu nie jest obowiązkowe!

PLAN PIERWSZY
1. Weź udział w nurkowaniu z delfinami (min. 4 posty na głowę).
2. Daj nura do basenu z kulkami i wyjdź z niego bez jednego buta (min. 3 posty na głowę).
3. Skorzystaj z wodnej kolejki (min. 5 postów na głowę).
4. Weź udział w kursie samby (min. 5 postów na głowę).
5. Przejedź się windą w nawiedzonym hotelu na wyspie (min. 4 posty na głowę).

PLAN DRUGI
1. Podziwiaj panoramę z diabelskiego młynu (min. 5 postów na głowę).
2. Wydostań się z escape roomu w nawiedzonym domu (min. 5 postów na głowę).
3. Obejrzyj wystawy w muzeum przyrody morskiej (min. 4 posty na głowę).
4. Stań się na moment superbohaterem i zwiedź muzeum sobie podobnych (min. 4 posty na głowę).
5. Weź udział w wieczornym pokazie burleski i wyraż swoją opinię na temat wdzięku tancerek (min. 3 posty na głowę).

PLAN TRZECI
1. Weź udział w wyprawie dookoła wyspy na własnoręcznie zbudowanej tratwie (min. 5 postów na głowę).
2. Obejrzyj seans w kinie 4D (min. 4 posty na głowę).
3. Utrzymaj się jak najdłużej na desce w basenie do surfowania (min. 3 posty na głowę).
4. Obejrzyj wszystkie figury w podwodnym muzeum (min. 5 postów).
5. Przetrwaj podczas wybuchu w symulatorze statku kosmicznego (min. 4 posty na głowę).


AKCJE
Jeśli bon na nieobecność czy dodatkowe multikonto nie jest dla Ciebie, zachęcamy do przeczytania o bonach, które można zdobyć dzięki wykonaniu akcji. Akcje to ni mniej, ni więcej, jak konkretne zadania, które postać musi wykonać podczas eventu. Akcje są jedyną drogą do zdobycia bonu na "świeży start", dodatkowe odznaki czy dowolną zmianę koloru forum.
Aby podjąć się akcji, w przeznaczonym do tego temacie rzuć kośćmi 3d10. Numerki, które wylosujesz, odpowiadają akcjom spisanym poniżej. Jeśli któryś numer się powtórzy, rzuć jeszcze raz.

1. Kup pamiątkowy kapelusz i zabierz go na co najmniej jedną atrakcję.
2. Zrób sobie zdjęcie z trzema postaciami w kapeluszu (czyli z postacią, która w swoim poście na dowolnej atrakcji podkreśliła, że ma na sobie kapelusz).
3. Oddaj swój fant z wygranej loterii dziecku (czyli postaci, która w swoim poście na dowolnej atrakcji podkreśliła, że przyszła tutaj z dzieckiem lub zobaczyła dziecko).
4. Zjedź z przynajmniej trzech zjeżdżalni wodnych na wyspie.
5. Namów co najmniej 3 postacie do jednoczesnego przejechania się na karuzeli.
6. Zwymiotuj na postać siedzącą obok podczas przejażdżki wodnym roller coasterem.
7. Wejdź do muzeum superbohaterów w stroju swojego idola.
8. Namów sprzedawcę waty cukrowej, aby pozwolił Ci go na chwilę zastąpić i sprezentuj co najmniej 3 postaciom kolorowy obłok na patyku.
9. Pocałuj nieznajomego w całuśnej budce. Nikt w tej chwili nie obsługuje całuśnej budki? Sam wskocz do środka i daj się pocałować!
10. Wyznaj nieznajomej postaci, że bardzo boisz się wysokości i namów ją na przejażdżkę na diabelskim młynie.
eventCruise of Hope — spis lokacji
WŁADZA BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku

hope valleyhope valley


Awatar użytkownika
00 y/o
000 cm
hello, it's me
<3

Post Hope Valley »

eventCruise of Hope - nagrody
Podobnie jak w poprzednich eventach, tak i tym razem przygotowałyśmy dla Was pulę najróżniejszych nagród. By zachęcić Was do udziału w zabawie, powiemy, że w ciągu trwania wydarzenia można zdobyć aż 20 odznak. Uczestnicy otrzymają odznakę udziału już po napisaniu jednego posta, a każda zwiedzona atrakcja to kolejna odznaka do kolekcji.
Udział w evencie
Pływam z delfinami
Uwielbiam zjeżdżalnie wodne
Wskakuję do basenu z kulkami
Jeżdżę wodną kolejką
Zwiedzam muzeum przyrody morskiej
Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie
Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica
Kręcę bioderkami na kursie samby
Poznaję nową rzeczywistość w kinie 4D
Podziwiam figury w podwodnym muzeum
Na własnej tratwie dookoła świata
Jestem wystarczająco duży/a, by oglądać pokaz burleski
Nawiedzam nawiedzony hotel
Surfuję nie tylko po internecie
Kontaktuję się z obcymi w symulatorze statku kosmicznego
Niestraszny mi dom strachu
Podziwiam wulkan z bliska
Call me Captain Hope Valley
Kręcę się na karuzeli

W tym miesiącu, prócz powyższych odznak, rozdajemy różnego rodzaju bony.
Aby wygrać któryś z nich, należy spełnić założenia dowolnie wybranego planu.
Za odwiedzenie wszystkich pięciu atrakcji, możecie wybrać jeden z trzech bonów:
 • bon na dodatkowe multikonto;
 • bon na przedłużenie rezerwacji;
 • bon na przedłużenie nieobecności.

Odznaki i powyższe bony to wciąż za mało? Na koniec dorzucamy wyzwanie dla wyjątkowo wymagających!
Jeśli udało Ci się spełnić wszystkie punkty wybranego planu albo jeśli dopiero się do nich zabierasz, ale wiesz, że dasz radę zrobić więcej, to rzuć kostkami 3d10 w przeznaczonym do tego temacie. Wyrzucone numerki odpowiadają tym przypisanych do tak zwanych akcji — czyli dodatkowych zadań, dzięki którym zwiększy się pula bonów, spośród których możesz wybrać swoją nagrodę.
Wypełniony plan oraz wykonanie wszystkich akcji pozwala na wybór jednego spośród następujących bonów:
 • bon na dodatkowe multikonto;
 • bon na przedłużenie rezerwacji;
 • bon na przedłużenie nieobecności;
 • bon "szczęściarz", dzięki któremu nowa odznaka z działu "dla postaci" przysługuje co 8, a nie co 10 postów fabularnych (przez okres dwóch miesięcy);
 • bon "świeży start", czyli możliwość stworzenia dowolnej postaci od zera z zachowaniem twarzy, konta oraz dotychczas napisanych na nim postów;
 • bon "nowy ja", czyli możliwość stworzenia dowolnej postaci od zera z zachowaniem twarzy, ale na zupełnie nowym koncie;
 • bon "sam się urządzę" na dowolną zmianę koloru forum na okres jednego miesiąca;
 • bon "odznaka + VAT", dzięki któremu co 10 postów fabularnych można odebrać nie jedną, lecz dwie odznaki z kategorii "dla postaci" (na okres jednego miesiąca);
 • bon "biorę L4", który przedłuża czas na napisanie posta z 10 dni do czternastu na okres dwóch miesięcy.
UWAGA! Zauważ, że wykonanie akcji nie uprawnia do odebrania drugiego bonu, lecz zwiększa pulę, spośród których możesz wybierać. Oznacza to, że jedna postać może opuścić event z jednym bonem.
WŁADZA BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku