a
Awatar użytkownika
Instruktorka Fitness, która trenuje ludzi dzięki filmom na Youtubie. Mieszka ze swoją fretką - Lady.
24
163

Post

W sumie może telefon do Lysandera nie był złym pomysłem? Przynajmniej spotka się z jakimś mężczyzną, zanim całkiem zapomni jak to jest uprawiać seks. Mogła to zrobić sama, ale seks jest o wiele lepszy niż masturbacja, więc już wiedziała co zrobi po powrocie. Póki się z nikim nie spotykała mogła sobie na to pozwolić. Lepsze to nić seks z przypadkowym typem na imprezie, który nie wiadomo czy był czysty. Chociaż jakby nie patrzeć to właśnie tak poznała patologa, ale on samym swoim wyglądem bił tych wszystkich ludzi na głowę.
— Hahaha… wyobrażasz to sobie? Ale myślę, że woleliby tu nie ryzykować, bo kamery są przecież nielegalne. Całkiem by ich zamknęli, straciliby renomę… nie, takie rzeczy to tylko w filmach i burdelach. — stwierdziła. Miała nadzieję, że rzeczywiście tak jest i właściciele takich miejsc nie nagrywają swoich klientów. Wolałaby nie znaleźć siebie w internecie za parę lat w takiej sytuacji.
— Ale nigdy nie wiesz. — odparła, zerkając na przyjaciółkę. Nie gapiła się, ale zdążyła zauważyć, że Cora świetnie wygląda i pewnie nie jeden facet się za nią oglądał. Ale niestety w tych czasach faceci czekali na pierwszy ruch kobiet, zasłaniając się równouprawnieniem.
— Pewnie. Już nam chyba wystarczy. — powiedziała po czym wyszły z sauny i po doprowadzeniu się do porządku i przebraniu w stroje kąpielowe poszły na basen. Woda była naprawdę przyjemna, a do tego zimne drinki, które na szczęście przyniósł im umięśniony przystojniak. Tak, takich widoków właśnie jej brakowało. — Patrz jaki ma tyłek. Klepnęłabym sobie. — zachichotała, pokazując Gabi przystojnego kelnera kiedy relaksowały się na leżakach.
Resztę weekendu spędziły na różnych zabiegach i czując się jak nowo narodzone wróciły do Hope Valley.

//zt. x2 <3

Cora Harrington
WŁADZA LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Największy śmieszek 2020 Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Zachęcam znajomych do akcji Na fali - za udział w evencie Kręcę się na karuzeli Something's waiting no to pounce Wouldn't you like to see something strange? Take a chance and roll the dice Scream! This is Halloween Everybody's waiting for the next surprise Hope Valley ma głos! The sound of children's laughter All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie To the North Pole for Saint Nick Underneath the mistletoe I'm just gonna keep on waiting I won't even wish for snow There upon the fireplace I don't need to hang my stocking Underneath the Christmas tree I don't care about the presents There is just one thing I need I don't want a lot for Christmas Hurricane Season temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - lipiec BOGATE CV SPICE IT UP I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? Oh shit DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK PHONE ADDICTED DON’T STOP ME NOW MŁODY SCENARZYSTA WHEN WE WERE YOUNG BABYSITTER devine I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Trying my best I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY SINGIEL URODZONY LATEM MAM WŁASNY DOM CO RANEK WSKAKUJĘ DO OCEANU - BAYSIDE JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU WYSPORTOWANA RAK MAM INNE ZWIERZĄTKO HOROSKOP CHIŃSKI: KRÓLIK Jestem numerologiczną piątką Kupuje bieliznę w Victoria's Secret Lubię starszych PIEROGIS SING A SONG DANCING QUEEN You Shouldn't Kiss Me Like This Love of cooking Like a virgin
mów mi/kontakt
kiitty#9373
ODPOWIEDZ