Karty postaciRelacjeMessengerKalendarzeInstagram
a
Awatar użytkownika
Jest w 6 miesiącu ciąży. Już wie, że urodzi chłopca, ale jeszcze nie wybrała imienia. Rozwiodła się z przyjacielem, z którym wzięła pijacki ślub w Vegas. Życie jej się sypie i naprawdę próbuje się pozbierać po dość ciężkim rozstaniu...
29
164

Post

027


U Cyrusa mieszkała już jakiś czas. Mieszkało im się dobrze i nie, nie pomalowała mu ścian na różowo. Trochę zmieniła, ale to nie była aż tak drastyczna zmiana. Kupiła kilka poduszek, które położyła na kanapie w salonie, zmieniła zasłony w kilku pokojach i dodała kilka swoich kosmetyków do łazienki. Nic wielkiego. Nie chciała przesadzać, bo nie chciała denerwować Cyrusa, bo przecież to był jego dom i nie mogła się w nim rządzić. Przyjaciółka zapytała czy mieli już wybrane imię i właśnie Burkhart się do tego przymierzała. Sama już miała w głowie listę ulubionych imion, którymi chciała podzielić się z narzeczonym. Ich związek rozwijał się dość szybko, ale była szczęśliwa, naprawdę. Od bardzo dawna nie czuła się tak dobrze tak dobrze. Rano wstawała w dobrym humorze i choć nie widziała Cyrusa całymi dniami, bo ciężko pracował w barze, to cieszyła się na jego widok wieczorem. Starała się nawet przygotowywać posiłki, gdy wracał. Obiadów nie gotowała, bo jak sam powiedział, je w pracy. Dzięki temu wie, jak smakują dania opuszczające jego kuchnię.
Dzisiaj gdy jej narzeczony był w pracy postanowiła wybrać się na zakupy do galerii. takich najważniejszych rzeczy, jak łóżeczko i wózek nie chciała kupować, ale pomyślała, że sama będzie mogła kupić pieluszki, śpioszki i coś do pielęgnacji. Tak szczerze to nie wiedziała co ma kupić, więc była jedną z tych klientek, co wkładały do wózka wszystko co wpadło im w ręce. Tak więc z ciężkimi torbami szła przez korytarz. Ogólnie była zadowolona z zakupów, jej zdaniem kupiła wszystko czego potrzebowała. Szła właśnie przez galerię, gdy jedna z jej toreb pękła i cała jej zawartość rozsypała się po korytarzu. Przeklęła pod nosem i kucnęła na zimnych płytkach, próbując zebrać wszystkie swoje rzeczy. Smoczki, śpioszki i inne rzeczy były rozsypane wokół niej, a ludzie przechodzący obok rzucali w jej kierunku ciekawskie spojrzenie, ale nikt nie zatrzymał się, żeby jej pomóc.

William T. Fraser
LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku szczęśliwy numerek: twoja twarz brzmi znajomo celebrity's best friend: Grace & Landon TOP OF THE TOP - numer 5 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! Say 'Yes!' to the dress - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ladies' Night - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" We are like a hurricane - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Everything for You - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" We will do it together or separately - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I don't need to hang my stocking There upon the fireplace Santa Claus won't make me happy I just want you for my own Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym I won't ask for much this Christmas I won't make a list and send it All the lights are shining so brightly everywhere The sound of children's laughter Hope Valley ma głos! Fingers like snakes and spiders in my hair Aren't you scared? Life's no fun without a good scare Now or never Like an angel 2021 LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER I love my children For all mankind Novel TEXT ME! TAKE MY BREATH AWAY Wszystko pod kontrolą I killed Laura Palmer ZARĘCZONY/A Prowadzę pamiętnik Nie lubię spać samemu Boję się dużych psów Nałogowo oglądam Friends Wstaje z kurami Poproszę gofra, raz! Często się rumienię Chodzę w bluzach mojego chłopaka Kupuje bieliznę w Victoria's Secret Stawiam na naturalny wygląd Używam kosmetyków #crueltyfree Praktykuję jogę URODZONY WIOSNĄ JESTEM ZAWSZE NA CZAS PRACOWITY NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI NIEWINIĄTKO FAN KOMEDII ROMANTYCZNYCH BUJAM SIĘ DO R&B BYK MEDYCYNA DAWCA KRWI JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU Śpię w kusej bieliźnie BABY BOOM! I LOVE YOU, BABY! I DO DIGITAL LOVE SWIPE RIGHT Wpadka CRY BABY MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE SMERF PRACUŚ GROUP CHAT toss a coin to your witcher Like a virgin Ups, wrong date! Shame, shame, shame!
mów mi/kontakt
Werson
a
Awatar użytkownika
Producent filmowy uzależniony od leków przeciwbólowych po wypadku, niedawno sie rozwiódł, bo okazało sie, że jego żona robi go na boku, gdy on walczy o siebie.
37
190

Post

002.

Nic nie szło po jego myśli, ale czy był tym zaskoczony? Nie. Ostatniego jego życie właśnie wyglądało w taki sam sposób – nic nie szło po jego myśli. Powtarzam się trochę, ale tak właśnie było i William starał się to ogarnąć jak tylko mógł, tylko czasami, jak każdy normlany człowiek miał dość i był zagubiony nie bardzo wiedząc co tak dokładnie ma robić. Nie jest typem faceta, który się nad sobą użala, gdyby tak było to wszystko wyglądało by zupełnie inaczej. Nie pracował by w światowej firmie założonej co prawda przez jego ojca, ale nie było to tak, że niebieskooki przyszedł na gotowe. Musiał zapracować na to i pokazać, ze jest gotowy na to by w przyszłości zostać prezesem. Uwielbiał to robić, w swoim domu, tutaj w Hope Valley urządził małe centrum dowodzenia by móc w spokoju pracować i nie zaniedbywać firmy.
Nie chciało mu się już siedzieć w domu i wgapiać się w ekrany. Co prawda mógł jeszcze sobie coś poczytać, jakieś książki czy gazety, ale postanowił wyjść na jakieś bliżej nieokreślone zakupy do galerii handlowej. Nie spodziewał się spotkać nikogo znajomego w tym miejscu. W zasadzie to różnie bywa – świat jest mały. Wszedł do jakiegoś sklepu z rzeczami i tam spodobała mu się kurtka w kolorze zgniłej zieleni sięgająca mu do tyłka. No trzeba przyznać, że dobrze się w tym prezentował. Z papierową torbą wyszedł z sklepu, w sumie nawet nie zwrócił uwagi na nazwę owego sklepu. Jakoś mu to nie było potrzebne. Z bliskiej odległości zobaczył dobrze sobie znaną postać, chociaż jej twarz zasłaniały długie blond włosy.
- Hej, wszystko w porządku? - zapytał oczywiście pomagając szwagierce zbierać produkty z podłogi. Ludzie przechodzili obok, tak znieczulica ludzka jest coraz większa, ale gdyby im ktoś nie pomógł to byłby raban na cały sklep.

Hailee Burkhart
1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Na fali - za udział w evencie Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Biorę udział w zawodach surfingowych BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM That's a start ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! I killed Laura Palmer ZNAM WIĘCEJ NIŻ 3 JĘZYKI LEKOMAN #TEAM_MARVEL Chodzę na siłkę Używam kosmetyków #crueltyfree
mów mi/kontakt
natka#4170
a
Awatar użytkownika
Jest w 6 miesiącu ciąży. Już wie, że urodzi chłopca, ale jeszcze nie wybrała imienia. Rozwiodła się z przyjacielem, z którym wzięła pijacki ślub w Vegas. Życie jej się sypie i naprawdę próbuje się pozbierać po dość ciężkim rozstaniu...
29
164

Post

Pracując już dobre kilka lat jako pielęgniarka doskonale wiedziała, jak niektórzy potrafią być nieczuli dla innych. Ile to razy spotykała się z sytuacją, gdzie ludzie przeszli obojętnie tych, którzy potrzebowali pomocy. Nigdy tego nie rozumiała dlatego jeszcze jako mała dziewczynka postanowiła zostać pielęgniarka i pomagac tym, którzy bardzo tego potrzebowali. Nigdy nie komentowała tego głośno, ani nie prowadziła dyskusji na ten temat, bo to indywidualna decyzja. Każdy postępował, tak jak chciał, i tyle.
Drgnęła gdy nagle usłyszała czyjś głos obok. Uniosła głowę i otworzyła usta widząc dobrze znaną jej twarz.
– William… – usiadła na piętach i przyglądała szwagrowi lub byłemu, bo w sumie sama do końca nie wiedziała, co dzieje się w małżeństwie siostry. Ostatnio dość mocno zaniedbała kontakty z siostrami. Zbyt mocno skupiła się na walnych problemach, ciąży j Cyrusie, że kompletnie zapomniała o rodzinie. Patrząc na twarz Willa dotarło do niej, że kompletnie nie wie co aktualnie dzieje się u starszych sióstr.
— Tak, ale miałam mały wypadek. Panie dały mi w sklepie papierowa torbę, ale jak sam widzisz chyba za dużo do niej napakowałam. — Zaśmiała się nerwowo i ponownie zaczęła zbierać rzeczy.
– A ty co tu robisz? Nie wiedziałam, że jesteś w Hope… Przyjechałeś do Ruth? – Udało im się pozbierać wszystkie rzeczy do drugiej torebki, która miała nadzieję, że wytrzyma, ale już planowała poprosić w sklepie o drugą. Nie chciała, aby butelki które dopiero co kupiła popękały. Miała pieniądze, ale nie tak dużo, żeby co chwila kupować coś nowego. Wstała z podłogi od razu poprawiając sukienkę. Już nie starała się ukryć ciąży – nawet się nie dało. Jej brzuch był dość mocno zaokrąglony, co pewnie Fraster od razu zauważył.

William T. Fraser
LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku szczęśliwy numerek: twoja twarz brzmi znajomo celebrity's best friend: Grace & Landon TOP OF THE TOP - numer 5 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! Say 'Yes!' to the dress - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ladies' Night - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" We are like a hurricane - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Everything for You - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" We will do it together or separately - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I don't need to hang my stocking There upon the fireplace Santa Claus won't make me happy I just want you for my own Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym I won't ask for much this Christmas I won't make a list and send it All the lights are shining so brightly everywhere The sound of children's laughter Hope Valley ma głos! Fingers like snakes and spiders in my hair Aren't you scared? Life's no fun without a good scare Now or never Like an angel 2021 LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER I love my children For all mankind Novel TEXT ME! TAKE MY BREATH AWAY Wszystko pod kontrolą I killed Laura Palmer ZARĘCZONY/A Prowadzę pamiętnik Nie lubię spać samemu Boję się dużych psów Nałogowo oglądam Friends Wstaje z kurami Poproszę gofra, raz! Często się rumienię Chodzę w bluzach mojego chłopaka Kupuje bieliznę w Victoria's Secret Stawiam na naturalny wygląd Używam kosmetyków #crueltyfree Praktykuję jogę URODZONY WIOSNĄ JESTEM ZAWSZE NA CZAS PRACOWITY NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI NIEWINIĄTKO FAN KOMEDII ROMANTYCZNYCH BUJAM SIĘ DO R&B BYK MEDYCYNA DAWCA KRWI JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU Śpię w kusej bieliźnie BABY BOOM! I LOVE YOU, BABY! I DO DIGITAL LOVE SWIPE RIGHT Wpadka CRY BABY MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE SMERF PRACUŚ GROUP CHAT toss a coin to your witcher Like a virgin Ups, wrong date! Shame, shame, shame!
mów mi/kontakt
Werson
a
Awatar użytkownika
Producent filmowy uzależniony od leków przeciwbólowych po wypadku, niedawno sie rozwiódł, bo okazało sie, że jego żona robi go na boku, gdy on walczy o siebie.
37
190

Post

Fraser wbrew pozorom też nie jest nieczułym facetem. Bywa chamem, a nawet wrednym skurwysynem, ale kto nie był to niech rzuci kamieniem, chociaż przy dzisiejszym zakłamaniu ludzi dostał by tyloma kamieniami w twarz i resztę swojego cudownego ciała, że został by żywcem ukamieniowany. Nine rozumiał jak można nie pomóc drugiej osobie, która wyraźnie tego potrzebuje? Co się stało z ludźmi? Kiedyś było zupełnie inaczej. Pomagano sobie. Nawet dalsi sąsiedzi spieszyli z pomocą, gdy dowiedzieli się, że coś się stało, a teraz jak widzą, że kogoś krzywdzą to każdy patrzy na siebie i liczy, że to właśnie ta druga osoba zadzwoni po pomoc czy coś takiego. Porażka. Chyba naprawdę został wychowany w innej epoce.
- We własnej osobie, maleńka. - powiedział czule do swojej szwagierki z lekkim uśmiechem. Traktował ją jak siostrę, ale zdawał sobie sprawę, że w pewnych aspektach życia stanie p stronie siostry, a on stanie się wrogiem. Jego rodzina się sypała, a on nie wiedział co ma dalej robić, ponieważ robił wszystko co w jego mocy, ale to nie działało. - Nie znoszę tych papierowych toreb, bo potem efekt jest taki. - wymruczał zły pokazując to co się stało dziewczynie. Jest to pomocne dla świata, ale potem człowiek ma tylko problem. - W zasadzie to tutaj zamieszkałem, w Everglades. - wyjaśnił i gdy pozbierali wszystko pomógł jej wstać z podłogi i oczywiście zabrał pakunek w jej rąk. - Chciałem wyjaśnić Ruth co się dzieje, ale ona nie chce mnie słuchać. - westchnął po raz kolejny z rezygnacją.

Hailee Burkhart
1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Na fali - za udział w evencie Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Biorę udział w zawodach surfingowych BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM That's a start ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! I killed Laura Palmer ZNAM WIĘCEJ NIŻ 3 JĘZYKI LEKOMAN #TEAM_MARVEL Chodzę na siłkę Używam kosmetyków #crueltyfree
mów mi/kontakt
natka#4170
a
Awatar użytkownika
Jest w 6 miesiącu ciąży. Już wie, że urodzi chłopca, ale jeszcze nie wybrała imienia. Rozwiodła się z przyjacielem, z którym wzięła pijacki ślub w Vegas. Życie jej się sypie i naprawdę próbuje się pozbierać po dość ciężkim rozstaniu...
29
164

Post

Bo w tych czasach ludziom zależy tylko na pieniądzach i zaspakajaniu własnych potrzeb. Gdy Hailee dorastała w życiu nie liczyło się tylko to ile zarabiamy, a teraz? Twoje pierwsze pytanie na rozmowie kwalifikacyjnej to ile zarobię i jakie będę mieć z tego dodatkowe profity. Gdy przyjmowała się do pracy od razu nie zapytała o swoje wynagrodzenie, bardziej interesowało ją na jakim oddziale będzie pracować, z kim i czy szpital zapewni jej odpowiednie warunki do wykonywania swojej pracy. Pieniądze nie nie są dla niej ważne i nigdy nie były, mówiła też o tym Cyrusowi, ale uwziął się że musi zapewnić im wszystko co najlepsze i teraz większość czasu spędzał w pracy, zamiast z nią. Nie chciała się kłócić, więc nie zaczynała tego tematu. Tak samo, jak temat małżeństwa siostry. Wiedziała mniej więcej co się działo, ale jeszcze nie miała okazji porozmawiać z nią w cztery oczy.
– Oh… – Odezwała się zaskoczona, gdy powiedział, że przeprowadził się tu specjalnie dla Ruth. Przyglądała mu się przez chwilę starając odgadnąć co myśli i jak się czuje.
– Przykro mi. Ruth potrafi być czasami uparta… – Dla swoich najbliższych chciała jak najlepiej. Kochała swoją rodzinę nawet jeśli oni nie akceptowali jej decyzji, trudno. Była szczęśliwa z Cyrusem i nie chciała wracać do rodziców.
– Masz ochotę się czegoś napić? Bo ja szczerze to umieram z pragnienia… przepraszam umieramy – Zaśmiała się spuszczając głowę i głaszcząc się po brzuchu. Powolutku zaczynały boleć ją też plecy i stopy, więc miała kolejny pretekst, żeby przejść na najwyższe piętro i usiąść na wygodnej kanapie. Na ostatnim piętrze znajdowały się wszystkie restauracje, więc na pewno każdy znajdzie dla siebie to na co ma ochotę.

William T. Fraser
LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku szczęśliwy numerek: twoja twarz brzmi znajomo celebrity's best friend: Grace & Landon TOP OF THE TOP - numer 5 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! Say 'Yes!' to the dress - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ladies' Night - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" We are like a hurricane - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Everything for You - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" We will do it together or separately - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I don't need to hang my stocking There upon the fireplace Santa Claus won't make me happy I just want you for my own Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym I won't ask for much this Christmas I won't make a list and send it All the lights are shining so brightly everywhere The sound of children's laughter Hope Valley ma głos! Fingers like snakes and spiders in my hair Aren't you scared? Life's no fun without a good scare Now or never Like an angel 2021 LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER I love my children For all mankind Novel TEXT ME! TAKE MY BREATH AWAY Wszystko pod kontrolą I killed Laura Palmer ZARĘCZONY/A Prowadzę pamiętnik Nie lubię spać samemu Boję się dużych psów Nałogowo oglądam Friends Wstaje z kurami Poproszę gofra, raz! Często się rumienię Chodzę w bluzach mojego chłopaka Kupuje bieliznę w Victoria's Secret Stawiam na naturalny wygląd Używam kosmetyków #crueltyfree Praktykuję jogę URODZONY WIOSNĄ JESTEM ZAWSZE NA CZAS PRACOWITY NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI NIEWINIĄTKO FAN KOMEDII ROMANTYCZNYCH BUJAM SIĘ DO R&B BYK MEDYCYNA DAWCA KRWI JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU Śpię w kusej bieliźnie BABY BOOM! I LOVE YOU, BABY! I DO DIGITAL LOVE SWIPE RIGHT Wpadka CRY BABY MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE SMERF PRACUŚ GROUP CHAT toss a coin to your witcher Like a virgin Ups, wrong date! Shame, shame, shame!
mów mi/kontakt
Werson
a
Awatar użytkownika
Producent filmowy uzależniony od leków przeciwbólowych po wypadku, niedawno sie rozwiódł, bo okazało sie, że jego żona robi go na boku, gdy on walczy o siebie.
37
190

Post

Mimo tego, że Will wychował się w bogatej rodzinie to nigdy nie miał poczucia, że należy mu się wszystko co można za te pieniądze kupić. Rodzice wpoili mu, że nie ma nic za darmo. Jego ojciec swoją firmę założył sam, od podstaw i musiał włożyć w nią wiele pracy by stała się rozpoznawalną marka na całym świecie. William o tym doskonale wiedział i nigdy w życiu nie chciałby doprowadzić tego do ruiny. Ciężko pracował by utrzymać f&f pictrues na szczycie. Uwielbia te roboty i czerpie przyjemność w kontach z innymi ludźmi, aktorami czy osobami prowadzącymi program. Z dziennikarzami tez lubi rozmawiać. Nie można ukryć, że Fraser ma sporo kasy, bo to widać, ale nie jest typowym snobem i chętnie się dzieli tym co ma, dając na cele charytatywne. To naprawdę dobry człowiek, który chciał funkcjonować normalnie, ale wyszło jak wyszło, po raz kolejny.
- Tak, oh. - uśmiechnął się lekko do blondynki. Nie dziwił się jej reakcji. - Doskonale odczułem to na swojej skórze. Nic do niej nie dociera. - westchnął, nie chciał obgadywać swojej żony, ale nie miał nikogo w tym mieście, też pewnie nie powinien mówić tego Hailee, bo jest siostrą jego żony i nie chce stawiać jej w trudnej sytuacji. Nie o to mu chodzi. - Ale nie rozmawiajmy o tym, bo nie chce cię zakłopotać. – uśmiechnął się do szwagierki. – To w takim razie zapraszam was na coś dobrego do picia i może coś do jedzenia? - zapytał unosząc wysoko brwi z szerokim uśmiechem. Wskazał restauracje i gdy blondynka wyraziła zgodę udali się do lokalu i wygodnie zajęli miejsca. - Świetnie wyglądasz. Jak się czujesz tak w ogóle? - zapytał naprawdę zainteresowany.

Hailee Burkhart
1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Na fali - za udział w evencie Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Biorę udział w zawodach surfingowych BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM That's a start ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! I killed Laura Palmer ZNAM WIĘCEJ NIŻ 3 JĘZYKI LEKOMAN #TEAM_MARVEL Chodzę na siłkę Używam kosmetyków #crueltyfree
mów mi/kontakt
natka#4170
a
Awatar użytkownika
Jest w 6 miesiącu ciąży. Już wie, że urodzi chłopca, ale jeszcze nie wybrała imienia. Rozwiodła się z przyjacielem, z którym wzięła pijacki ślub w Vegas. Życie jej się sypie i naprawdę próbuje się pozbierać po dość ciężkim rozstaniu...
29
164

Post

Starała się nie mieszać w sprawy swojego rodzeństwa, tak samo, jak oni nie mieszali się w jej, ale w niektórych sytuacjach musiała zareagować. Nie mogła przejść obojętnie obok tego co działo się w życiu jej rodziny. Ojca olewała i jeszcze długo ma zamiar to zrobić, ale siór olewać nie chciała. Z przyjemnością zgodziła się na pójście na obiad z Willem, bo mimo tego, że pokłócił się z siostrą to bardzo go lubiła i chciała, żeby ich relacja została na takim poziomie jakim jest – choć pewnie siostra nie będzie tego pochwalać. Trudno, życie.
– Will… Jeśli potrzebujesz się wygadać, to możesz na mnie liczyć. Wiem, że sytuacja jest… dziwna, tak to nazwijmy, ale ja wciąż Cię lubię i tak zawsze pozostanie. – Uśmiechnęła się do niego mając nadzieję, że zrozumiał i będzie wiedział, że w tym mieście są jeszcze ludzie którzy go lubią i zawsze mu pomogą. – A to co pomyśli sobie Ruth się nie przejmuj, ja się tym zajmę. – Dodała idąc obok niego do restauracji.
Propozycja jedzenia była kusząca, więc z chęcią się na nią zgodziła. Od kilku tygodni jadła więcej niż normalnie, ale wiadomo dlaczego – jadła za dwoje.
– A dziękuję, bardzo dobrze. Termin mam na koniec miesiąca i szczerze to nie mogę się już doczekać. – Zaśmiała się spoglądając na szwagra. — A oprócz kłótni z moja siostra, wszystko dobrze ? Jak w pracy? — Nie wiedziała o jego problemach z nadużywaniem, możliwe, że nawet Ruth tego nie wiedziała. Czy wierzyła w to, że Will bym w stanie zdradzić żonę ? Nie, uważała, że zbyt mocno ją kochał, żeby to zrobić. Chciałaby, żeby jej siostra tez w to uwierzyła, ale nie może jej do niczego zmusić, a szkoda.

William T. Fraser
LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku szczęśliwy numerek: twoja twarz brzmi znajomo celebrity's best friend: Grace & Landon TOP OF THE TOP - numer 5 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! Say 'Yes!' to the dress - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ladies' Night - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" We are like a hurricane - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Everything for You - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" We will do it together or separately - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I don't need to hang my stocking There upon the fireplace Santa Claus won't make me happy I just want you for my own Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym I won't ask for much this Christmas I won't make a list and send it All the lights are shining so brightly everywhere The sound of children's laughter Hope Valley ma głos! Fingers like snakes and spiders in my hair Aren't you scared? Life's no fun without a good scare Now or never Like an angel 2021 LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER I love my children For all mankind Novel TEXT ME! TAKE MY BREATH AWAY Wszystko pod kontrolą I killed Laura Palmer ZARĘCZONY/A Prowadzę pamiętnik Nie lubię spać samemu Boję się dużych psów Nałogowo oglądam Friends Wstaje z kurami Poproszę gofra, raz! Często się rumienię Chodzę w bluzach mojego chłopaka Kupuje bieliznę w Victoria's Secret Stawiam na naturalny wygląd Używam kosmetyków #crueltyfree Praktykuję jogę URODZONY WIOSNĄ JESTEM ZAWSZE NA CZAS PRACOWITY NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI NIEWINIĄTKO FAN KOMEDII ROMANTYCZNYCH BUJAM SIĘ DO R&B BYK MEDYCYNA DAWCA KRWI JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU Śpię w kusej bieliźnie BABY BOOM! I LOVE YOU, BABY! I DO DIGITAL LOVE SWIPE RIGHT Wpadka CRY BABY MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE SMERF PRACUŚ GROUP CHAT toss a coin to your witcher Like a virgin Ups, wrong date! Shame, shame, shame!
mów mi/kontakt
Werson
a
Awatar użytkownika
Producent filmowy uzależniony od leków przeciwbólowych po wypadku, niedawno sie rozwiódł, bo okazało sie, że jego żona robi go na boku, gdy on walczy o siebie.
37
190

Post

Fraser naprawdę nie chciał stawiać Hailee w złej sytuacji przez to, że z nim rozmawia czy udziela mu rad. Może William powinien już pomyśleć o tym, że jego małżeństwa nie da się już uratować? Psuło się już od jakiegoś czasu i może ta chamska plotka to po prostu był kolejny powód, przez który Ruth go zostawiła? Nigdy nie dał jej cienia podejrzeń by miał ją w tak okrutny sposób zdradzić, za to ona nie miała oporów by go porzucić w taki sposób. Może była z nim tylko dla pieniędzy i by jej kariera kwitła, bo nie da się ukryć, że Will pomagał swojej żonie jak na dobrego męża przystało. Myślał, że wszystko będzie dobrze, ale wyszło jak wyszło, ale cóż. Nigdy nikogo nie zatrzymywał na siłę, ponieważ nie widział w tym żadnego sensu. Z czasem taka relacja robi się toksyczna, tak jak jest małżeństwo w tym momencie. Kocha ją, jednak czas się pożegnać, będzie to dobre dla obojga.
- Dziękuje ci bardzo. - uśmiechnął się szeroko doceniając bardzo jej słowa. Nawet nie zdaje sobie z tego sprawy, jak wiele dla niego znaczą. - Ale jak na razie sobie radzę, ty masz ważniejsze sprawy na głowie. - odparł z tym samym wyrazem twarzy. Will da sobie radę, pewnie. - Tak, jest w porządku. Mamy sporo pracy. - odpowiedział zgodnie z prawdą, ale nie chciał zanudzać dziewczyny szczegółami, które nie każdego interesują. On lubi opowiadać o swojej pracy, ale zdaje sobie sprawę z tego, że czasem może przynudzać.
Co do jego uzależnienia to Ruth doskonale o nim wiedziała. Pomogła mu wyjść z tego jako tako, ale niestety nie do końca. Dlatego się tutaj znalazł, ale powoli dochodzi do wniosku, że musi sam sobie z tym poradzić.
Zamówili dla siebie coś pysznego i Fraser zaproponował, że odwiezie blondynkę do domu. Zapłacił po czym wyszli.

zakończone


Hailee Burkhart
1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Na fali - za udział w evencie Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Biorę udział w zawodach surfingowych BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM That's a start ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! I killed Laura Palmer ZNAM WIĘCEJ NIŻ 3 JĘZYKI LEKOMAN #TEAM_MARVEL Chodzę na siłkę Używam kosmetyków #crueltyfree
mów mi/kontakt
natka#4170
Zablokowany