Karty postaciRelacjeMessengerKalendarzeInstagram
a
Awatar użytkownika
pisze felietony i czeka aż go znowu wyślą na wojnę, a w międzyczasie jest zbawcą świata, rycerzem na białym koniu, mesjaszem wszystkich zabłąkanych kobiet, rumakiem, a nie osłem, Chandlerem dla waszej Monicki, Mikiem dla Pheobe i dinozaurem dla Rossa.
31
197

Post

#poGinie, ogarnę liczby kiedyś

Marshall woził się teraz swoim nowym autem, nie słuchając wcale teksów Giny, że przeżywa szybciej jakiś kryzys wieku średniego. Wcale tak nie było! Miał ładną nową furę i mega się z tego cieszył. Trzeba powiedzieć, że dzięki temu miał chyba cały czas dobry humor, a że Walton miał kompleks rycerzyka i wszystkim chciał zawsze pomagać, to gdy tylko usłyszał, że jego koleżanka Jackie chce jechać na targ w poszukiwaniu mebli to od razu zaoferował swoją pomoc. Trochę też dlatego, że dzięki temu mógł znów pojeździć sobie swoją nową bryką. Boże, cieszył się z tego jak małe dziecko, które dostało nową zabawkę. Dobry humor go nie opuszczał i w bardzo wesołym nastroju podjechał po Jackie gotów na dzień pełen wrażeń i doradzania. Może nie był najlepszy w zakupy, ale akurat dość często się przeprowadzał więc meble kupował już kilka razy w swoim życiu, a to oznaczało, że miał jakieś doświadczenie i mógł się przydać.
- Masz jakieś konkretne rzeczy do kupienia na swojej liście? - zapytał patrząc na nią, gdy wysieli z auta i skierowali swoje kroki w stronę targu, na którym ludzi było pełno. Na pierwszy rzut oka było widać, że można tu kupić chyba wszystko... nawet żywe kury i przez chwilę mu przeszło przez myśl żeby sprezentować taką Ginie. Nie był chyba aż takim śmieszkiem, bo później sam musiałby sprzątać gówna po kurze, a tego robić nie chciał. - Myślisz, że znajdziemy tu jakąś magiczną lampę, a później dżin spełni nasze trzy życzenia? - zapytał posyłając jej szeroki uśmiech. W sumie przydałby się taki magiczny stworek, chociaż chyba nie wiedziałby o co ma poprosić.
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Bonnie N Clyde BOGATE CV WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? For all mankind STARY KAWALER SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA WIERZĘ W LATAJĄCEGO POTWORA SPAGHETTI MAM PTASZKA PRACOHOLIK Don Juan Zaraz po wstaniu jestem marudny Śpię w skarpetkach
mów mi/kontakt
autor
a
Awatar użytkownika
Zbliżająca się do trzydziestki dziennikarka, która trzy razy była zaręczona, ale jakoś życia sobie ułożyć nie może. Dlatego pisze do gazety artykuły mówiące innym, jak mają to zrobić! A wszystko pod czujnym okiem jej super dziwnego psa.
29
172

Post

#4

Jackie miała bardzo, bardzo poważną misję, w której potrzebowała poważnej pomocy poważnego gentlemana! No dobra, nie było w tym nic poważnego, nie trzeba było zakładać żadnej sukni balowej, ani fraka, bo był to wypad po meble! Tak, Jackie w końcu zaczęła być zmęczona życiem na kartonach i na materacu, dostała wypłatę i zdecydowała, że to najwyższy czas poszukać jakichś mebli. Oczywiście meble ze sklepu były bardzo drogie, więc nie zamierzała kupować tam całego kompletu, zwłaszcza że niektóre rzeczy z wesela wciąż spłacali i cóż, kredytu raczej na pewno nie dostanie. Dlatego pożyczyła od kogoś przyczepkę, poprosiła Marshalla o pomoc przy noszeniu wszystkiego i przewozie, i właśnie w ten sposób zrobiła pierwszy krok w stronę zmiany jej domku w coś, co będzie przypominało faktyczną kwaterę zdatną do życia! I była z tego powodu bardzo podekscytowana, dlatego przez całą drogę na targ śpiewała pod nosem Marsha piosenki, które leciały w radiu, dając mu darmowy koncert, więc na pewno bardzo się ucieszył, kiedy byli na miejscu i wysiadła z auta, rozglądając się z uznaniem po targu.
- Tak! To znaczy wiesz, w moim mieszkaniu jest po prostu materac, który udaje łóżko, poduszki bawiące się w udawanie krzeseł i to w sumie tyle, więc tak naprawdę wszystko jest ważne i konkretne - przyznała, a potem zaśmiała się cicho. A potem zmrużyła lekko oczy, zastanawiając się chwilę nad jego pytanie. - Myślę że znajdziemy sporo lamp, ale wątpię, że którakolwiek będzie magiczna… a co, jakie trzy życzenia chciałbyś wypowiedzieć? - zapytała, ruszając w stronę pierwszych staroci, żeby sprawdzić co tam się ciekawego kryje i czy to coś jej się przyda.
YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! KWIATUSZEK HOPE VALLEY - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Na fali - za udział w evencie Upiekłem ciasto na festyn Biorę udział w meczu siatkówki ONE BIG FAMILY devine STARA PANNA PIJAM TEQUILĘ Patrzę na świat przez różowe okulary Noszę kwiaty we włosach
mów mi/kontakt
paula
a
Awatar użytkownika
pisze felietony i czeka aż go znowu wyślą na wojnę, a w międzyczasie jest zbawcą świata, rycerzem na białym koniu, mesjaszem wszystkich zabłąkanych kobiet, rumakiem, a nie osłem, Chandlerem dla waszej Monicki, Mikiem dla Pheobe i dinozaurem dla Rossa.
31
197

Post

- W takim razie może powinniśmy pojechać do meblowego wybrać Ci porządne łóżko - stwierdził, bo jednak kręgosłup ważna sprawa więc trzeba mieć dobre łóżko i jeszcze lepszy materac. Plus, zawsze śmiesznie się takie rzeczy wybiera, bo można sobie na wielu poleżeć i nikt nie robi z tego problemu. Walton lubił takie meblowe zakupy, nawet świeczki lubił kupować, bo jednak one dawały ten magiczny nastrój, który wytwarzał, gdy jakąś pannę do domu zapraszał. Co ostatnio nie miało miejsca, bo jednak mieszkanie z Giną oprócz jakiś zalet, miało też małe minusy, którym było właśnie to, że nie miał już swojego typowo kawalerskiego gniazdka. Powoli się do tego przyzwyczajał, chociaż wyrywanie kobiet starało się nieco bardziej skomplikowane, gdy nie mógł zaproponować drinka w swoim domu.
- No nie wiem, ale na pewno, bym nie prosił o pokój na świecie, bo wtedy na bank nie miałbym pracy - w końcu był korespondentem wojennym i chociaż było to straszne, to właśnie konflikty między ludźmi zapewniały mu robotę. - Chciałbym wrócić do pracy w terenie, to by było pierwsze życzenie, a nad resztą bym się musiał trochę zastanowić - brakowało mu tych wyjazdów. Ryzykował na nich życie, ale tak naprawdę to mógł umrzeć gdy przechodził przez ulicę więc co za różnica. Chciałby znów poczuć ten dreszcz adrenaliny, spotkać na swojej drodze fantastycznych ludzi i pokazać światu jak mało istotne są ich problemy w porównaniu do tego jakie tragedie przeżywają mieszkańcy terenów objętych wojną czy dyktaturą. Każdy powinien to chociaż raz przeżyć i doświadczyć, wtedy o wiele bardziej byliby wdzięczni za to w jakim świecie przyszło im żyć.
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Bonnie N Clyde BOGATE CV WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? For all mankind STARY KAWALER SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA WIERZĘ W LATAJĄCEGO POTWORA SPAGHETTI MAM PTASZKA PRACOHOLIK Don Juan Zaraz po wstaniu jestem marudny Śpię w skarpetkach
mów mi/kontakt
autor
a
Awatar użytkownika
Zbliżająca się do trzydziestki dziennikarka, która trzy razy była zaręczona, ale jakoś życia sobie ułożyć nie może. Dlatego pisze do gazety artykuły mówiące innym, jak mają to zrobić! A wszystko pod czujnym okiem jej super dziwnego psa.
29
172

Post

- Okej Marsh, jedziemy na pchli targ, gdzie wszystko jest super tanio, albo nawet i za darmo, nie podpowiada ci to chociaż trochę, ODROBINKĘ, że jednak nie stać mnie teraz na łóżko z salonu meblowego? - zapytała z rozbawieniem. Może jakieś ze sklepu Goodwill by jej wpadło, ale szczerze? Chyba wolała sam materac, ale jednak nowy, na którym nikt jeszcze nie spał, nie umarł, ani dzieci nie spłodził. Wolałaby materac dmuchany z wyprzedaży, niż łóżko z materacem w podejrzane plamy i zagłębienia, na których wcale by się dobrze nie wyspała.
Jackie nie zagłębiała się w szczegóły relacji Marshalla i Giny, dlatego nie miała zielonego pojęcia, czy ich relacja jest jakaś bardziej skomplikowana, niż zwykłe współlokatorstwo. A w końcu mieszkanie z kimś wcale nie wyklucza ruchania, po prostu trzeba ustalić pewne zasady i sygnały. No, chyba że spali w jednym łóżku, to może być trochę dziwne… ale no, seks jest dla ludzi, więc nie powinno nikogo oburzać to, że każdy ma swoje libido i swoje potrzeby, a jednak prawo do seksu we własnym łóżku to dość.. em… fundamentalne prawo. Prawie jak do kąpieli we własnej łazience, czy jedzenia we własnej kuchni.
- Egoista - zaśmiała się cicho - mógłbyś pisać o innych konfliktach, albo o różnicach kulturowych… albo o dawnych wojnach.. albo o planach odbudowy - wymieniła, bo skoro sama była dziennikarką, to przecież mogła mu pokazać jak prawdziwy dziennikarz podchodzi do swojej pracy. A podchodzić należy kreatywnie. Korespondować można nie tylko na wojnie.
- A co cię zatrzymuje? - zapytała, zaciekawiona, bo nie sądziła, że tak za tym tęsknił, żeby wykorzystać życzenie dżina na coś takiego. Więc uznała, że dopyta. Od tego są podobno przyjaciele, żeby rozmawiać i pytać. I słuchać.
YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! KWIATUSZEK HOPE VALLEY - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Na fali - za udział w evencie Upiekłem ciasto na festyn Biorę udział w meczu siatkówki ONE BIG FAMILY devine STARA PANNA PIJAM TEQUILĘ Patrzę na świat przez różowe okulary Noszę kwiaty we włosach
mów mi/kontakt
paula
Zablokowany