Karty postaciRelacjeMessengerKalendarzeInstagram
a
Awatar użytkownika
Wyjechał z Hope Valley, ponieważ został do tego zmuszony. Ma córkę, która walczy o życie, a on nawet nie widział, że ma dziecko.
36
180

Post

Rhys nie jest głupim człowiekiem i naiwnym. Doskonale zdaje sobie sprawę z tego w jaki sposób może postępować a w jaki nie, ale też jest człowiekiem i pewne sytuacje po prostu rozumie, gdy ktoś go o coś poprosi. Nie daje się wykorzystywać, ale to, że nie zauważył tego co się stało z jego najbliższym współpracownikiem jest tylko i wyłącznie ludzkim błędem, dość sporym, tego nie da się ukryć, on zdawał sobie z tego sprawę, ale przez coś takiego nie chce wpadać w jakąś paranoje chociaż mało brakowało, jeśli ma być szczery. Nie ufał ludziom przez pewien czas i patrzył im na ręce, ale szybko się ogarnął, bo to do niczego dobrego nie prowadzi. Miał pod swoimi skrzydłami cudownych ludzi, którzy są z nim do wielu lat, jednak zawsze znajdzie się czarna owca. Nie chce i nigdy nie chciał być szefem świnią, który niczego nie daje od siebie pracownikom, bo to nie o to w tym chodzi. Szacunek i posłuch miał, ponieważ to widać. Nie można zastraszać ludzi tylko z nimi żyć, a to dwie zupełnie inne kwestie. Jest w tym biznesie od lat i wie na co sobie może pozwolić.
- Tak, nie da się zauważyć, że się skrócił. - wymruczał do siebie, ale od razu przeprosił dziewczynę za swoje zachowanie. Ten człowiek pojawił się na pierwszych urodzinach jego córki po tym jak wyszedł z więzienia. Potem groził Rhysowi, ale z tego co ciemnowłosy się zorientował to miał większe rzeczy na sumieniu, ale jego to nie interesowało. Wheeler chciał po prostu załatwić swoje sprawy i mieć święty spokój, czy to tak wiele? Chyba nie.
- Umowy są sprawdzane przez prawnika, ale nie jestem w stu procentach pewny czy nie doszło do podmianki. - przyznał Rhys szczerze, ponieważ nie miał się za kogoś wielkiego i nieomylnego. Nawet u najrozważniejszych zdarzają się problemy. Wiedział o tym. Cała ta sytuacja to jakieś kuriozum i ma nadzieje, że przy pomocy Hastings uda mu się to rozwiązać. Nie powiedział jeszcze o niczym Audrey i raczej tego nie zrobi, nie chce jej męczyć czymś takim, bo mają na głowie inne problemy. - Wydaje mi się, że wszystkie istotne informacje ci przekazałem. - zamyślił się na chwilę. - Ale gdyby coś mi się przypomniało to od razu dam ci znać. - zapewnił Wheeler.

Vivienne Hastings
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Hope Valley ma głos! Morning coffee tastes better with you Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Maskotka 2021 Mistrz multikont 2021 Mistrz rozgrywek 2021 Przegryw roku 2021 BOGATE CV DON’T STOP ME NOW That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! I love my children MŁODY SCENARZYSTA TEXT ME! Wszystko pod kontrolą My best friends I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY HETERO JESTEM ZAKOCHANY/A WŁASNY BIZNES WIERZĘ W BOGA PIĘKNY UMYSŁ PRACOWITY BAJECZNIE BOGATY #teamPepsi Don Juan Kocham zwierzęta Mam swoje demony Lubię dawać prezenty DIGITAL LOVE SWIPE RIGHT KRZYSZTOF KOLUMB SMERF PRACUŚ Takin' this one to the grave
mów mi/kontakt
natka#4170
a
Awatar użytkownika
Prawniczka z San Francisco, mama półrocznej Violet, zaczynająca swój nowy rozdział w słonecznym Hope Valley
30
170

Post

Rhys Wheeler

Oczywiście niczego takiego mu nie zarzucam, jednak według prawniczki trzeba rozgraniczać przyjaźnie od relacji czysto zawodowych, podobnie jak ostrożnie obdarzać ludzi zaufaniem i przyjmować ich z otwartymi rękami do grona przyjaciół. Czasem wydawało się jej że taki szef tyran, człowiek który raczej był typem samotnika i zamykał się na innych wychodził o niebo lepiej aniżeli szef, który wychodził z sercem na dłoni, do rany przyłóż wobec swoich współpracowników, bo nigdy nie wiadomo na kogo trafisz. Ponadto ludzie lubią wykorzystywać innych, gdy zauważą że jest ku temu idealna okazja. Z drugiej strony skąd Wheeler mógł wiedzieć że jego wspólnik go oszuka? Nikt z nas nie ma szklanej kuli i nie jest w stanie przewidzieć przyszłości, podobnie jak nie może czytać innym w myślach, by poznać ich zamiary. Pewnie dlatego szatynka uważa że dobroć czasem nie popłaca, ani dawanie drugich szans, o czym przypomni sobie pewnie niebawem.
- To świadczy o tym głównie, że mężczyzna jest sprytny oraz wynajął dobrego obrońcę. - wiadomo że niezbyt jej się spodobał jego ton, bo brzmiał poniekąd jak uwaga w stronę prawników, którzy to jego reprezentowali podczas sprawy, że nie zadbali o właściwy wyrok dla oszusta, co nie było prawdą. Wtem prawniczka otworzyła jakieś akta i jak zobaczyła nazwisko obrońcy więźnia, obecnie na wolności to aż się zapowietrzyła.
- Zwłaszcza że reprezentuje go Waterhood, największa szuja wśród prawników. - aż się skrzywiła na samo wspomnienie swojego kolegi po fachu, którego to nie ukrywajmy że nie lubiła, bo z tego prawnika był niezły kanciarz, w dodatku miał niekonwencjonalne metody uzyskiwania dowodów na niewinność swojego klienta i był niezwykle charyzmatyczny, choć raz był ukarany za wpływanie na ławę przysięgłych, a dokładniej na żeńską część tej oto ławy. Dobrze było się z nim zmierzyć ponownie, mimo że sama Hastings musiałaby użyć broni mężczyzny przeciwko niemu.
- Oczywiście nie mamy się czego obawiać, już ja sobie z nim poradzę. - dodała w celu zapewnienia swojego klienta i upiła jeszcze trochę kawy.
- Zatem sprawdzę je ponownie, nie chcemy przecież żadnych niespodzianek przygotowanych przez tego ku... obrońcę. - już miała nazwać swojego kolegę po fachu "kutasem", ale to by było bardzo nieprofesjonalne z jej strony, więc się powstrzymała. Przed nimi jeszcze sporo roboty, ale szatynka już wiedziała że tym razem będzie przygotowana doskonale na to starcie z Waterhoodem.
- W takim razie nie obrazisz się, jeśli zakończę nasze spotkanie i zabiorę się od razu do pracy? - dopiła jeszcze kawę do końca i wstała z krzesła, by wyciągnąć dłoń w kierunku swojego klienta. Musiała działać szybko, żeby konkurent jej nie ubiegł jak podczas jej pierwszej rozprawy, gdy była jeszcze nowicjuszem w tej branży. Czy chodziło też o odegranie się na drugim prawniku? Poniekąd tak, ale kobieta na pewno nie przyznałaby tego głośno.
LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku BOGATE CV DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ That's a start WOMEN POWER I love my children For all mankind I killed Laura Palmer MAM CÓRKĘ PAN NA WŁOŚCIACH - WAVE HILL ZNAM 3 JĘZYKI PRAWO KOCIARZ PRACOHOLIK PIJAM WINKO PIJAM WHISKY Gram w tenisa Odsłaniam kolana w sukienkach Chodzę w szpilkach IT WAS AN ACCIDENT! I NEED A DOCTOR TWÓJ NOWY DOM ON, ONA I DZIECIAKI SMERF PRACUŚ CALL 911 DANSE MACABRE
mów mi/kontakt
-
a
Awatar użytkownika
Wyjechał z Hope Valley, ponieważ został do tego zmuszony. Ma córkę, która walczy o życie, a on nawet nie widział, że ma dziecko.
36
180

Post

Wheeler nigdy nie miał zamiary być szefem tyranem, a dlaczego? Jest ku temu naprawdę prozaiczny powód – nie leży to po prostu w jego osobowości. Jest ciepłym człowiekiem, który nigdy umyślnie nie skrzywdziłby człowieka, z którym obcuje na co dzień przez wiele godzin, a właśnie tak się dzieje, gdy ktoś jest podwładnym. Rhys po prostu taki jest i może to zabrzmi dziwnie, ale jeszcze nigdy się na nikim nie przejechał, ponieważ ludzie po prostu wiedzieli, że nie warto go oszukiwać. Też trzeba dodać, że Rhys nigdy nie uważał się i nie będzie uważać za kogoś idealnego, nie. Jeśli ktoś tak uważa to jest jakimś zarozumialcem czy snobem, a Rysiek nie jest taki. Każdemu normalnego człowiekowi zdarzają się błędy, ale najważniejszym jest wyciągać z tego wnioski i Wheeler właśnie to zrobił. Stal się przez to bardziej nieufnym człowiekiem i dobrze sprawdza to z kim ma współpracować.
- Niestety, ale musze ci przyznać racje. Jest sprytnym gadem. - podrapał się po brodzie w zamyśleniu. Rhys pracował z nim tyle lat i zdążył go dość dobrze poznać. Nie można nikogo poznać do końca, bo zawsze coś ukrywamy, ale przez tyle lat pewne rzeczy wiedział. - Tak wiem. Miałem nieprzyjemność kiedyś potrzebować jego pomocy. - skrzywił się Wheeler. On nic nie miał do prawników, nie generalizował. On był zły na konkretna sprawę i konkretnych ludzi. Gdy dowiedział się o sposobie pracy wyżej wspomnianego człowieka to zrezygnował, ponieważ nie chciał być wciągnięty w jakieś matactwa, więc pewnie dlatego jego były wspólnik wynajął tego człowieka, który słono sobie każe płacić za „pomoc”, która nie zawsze wygląda tak jak powinna. - Oczywiście, że nie. – tym razem Rhys się uśmiechnął do kobiety. - Gdybyś czegoś potrzebowała to dzwoń o każdej porze lub po prostu odwiedź mnie w domu. - wiedział, że kobieta mieszka w Hope Valley. Jak mówiłam – sprawdzał z kim ma pracować.
Pożegnali się i Rhys odprowadził kobietę do windy i sam wziął się za swoją prace.

Zt. X2

Vivienne Hastings
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Hope Valley ma głos! Morning coffee tastes better with you Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Maskotka 2021 Mistrz multikont 2021 Mistrz rozgrywek 2021 Przegryw roku 2021 BOGATE CV DON’T STOP ME NOW That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! I love my children MŁODY SCENARZYSTA TEXT ME! Wszystko pod kontrolą My best friends I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY HETERO JESTEM ZAKOCHANY/A WŁASNY BIZNES WIERZĘ W BOGA PIĘKNY UMYSŁ PRACOWITY BAJECZNIE BOGATY #teamPepsi Don Juan Kocham zwierzęta Mam swoje demony Lubię dawać prezenty DIGITAL LOVE SWIPE RIGHT KRZYSZTOF KOLUMB SMERF PRACUŚ Takin' this one to the grave
mów mi/kontakt
natka#4170
Zablokowany