Karty postaciRelacjeMessengerKalendarzeInstagram
a
Awatar użytkownika
Wykładowca historii, który niedawno sie rozwiódł i sam wychowuje Trevora.
40
188

Post

016.

Cory naprawdę bardzo się cieszył na to, że pojedzie do schroniska ze swoim bratem i synem. Była to o wiele lepsza opcja niż kupno psa z jakiejś hodowli. W tym miejscu są psiaki, które potrzebują nowego i kochającego domu, ponieważ właściciele nie potrafili się nimi odpowiednio zająć, nie chcieli ich lub, co gorsza, robili im okropną krzywdę, a Cory nie znosił czegoś takiego. Jest naprawdę bardzo wrażliwym człowiekiem i nie lubi patrzeć na krzywdę innych stworzeń. Nie ważne czy to człowiek czy zwierzę. Każdy zasługuje na ciepło, szacunek i miłość. Chciał tego uczyć swojego syna, ponieważ są to jedne z najważniejszych wartości i każdy rodzic powinien to przekazywać swoim pociechom.
Kiedy tylko Trevor dowiedział się o tym, że jadą po pieska nie mógł opanować emocji. Skakał jak mała piłeczka cały czas dopytując, kiedy pojadą i zabiorą jakiegoś do domu. Oczywiście to nie jest takie łatwe, jak wiadomo. Cała adopcja to szereg procedur, ponieważ schronisko musi się dowiedzieć czy mamy w domu odpowiednie warunki do posiadania zwierzaka, a przede wszystkim czy my jesteśmy odpowiednimi osobami do tego. Nie dziwił się temu. Podjął się tego zdania i bardzo chce wziąć do swojego domu zwierzaka, a kto wie, może nawet dwa? Mieszkanie jest duże i na pewno sobie poradzi z tym wszystkim.
Umówił się z Benjaminem na miejscu. Nie chciał brata blokować, gdyby cos się wydarzyło, albo jak by mu wypadło coś ważnego. Jest jeszcze kwestia tego, że musiał odpowiednio przygotować swoje dziecko do wyjazdu. Małe dziecko potrzebuje ogromnej ilości rzeczy. Kiedy zapakował wszystko i razem ze swoim dzieckiem pojechali do schroniska znajdującego się w Cape Coral. Zaparkował auto na jednym z wolnych miejsc i czekał na brata.

benjamin willoughby
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! Ręce do góry! To jest napad! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM BAŚNIOPISARZ Trying my best ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! For all mankind MŁODY SCENARZYSTA I killed Laura Palmer ROZWODNIK/ROZWÓDKA MAM SYNA PAN NA WŁOŚCIACH - WAVE HILL MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU PRACA W OŚWIACIE WIELBICIEL FAST FOODÓW THANK YOU, NEXT! NOTHING BREAKS LIKE A HEART
mów mi/kontakt
naethaia#4170
a
Awatar użytkownika
cukiernik z własnym biznesem i przyszły ojciec, który w końcu powiedział swojej narzeczonej, że ma żonę. taka sytuacja!
32
184

Post

#10 (przed grą z Fallon i Trixie!)

Benjamin był tego samego zdania - właśnie dlatego wszystkie jego psy były ze schroniska. Ba! Na cześć swojego pierwszego czworonoga stworzył nawet specjalną babeczkę do swojej cukierni, a swoich aktualnych trzech psich towarzyszy traktował według niektórych aż za dobrze, chociaż on nie widział nic dziwnego w fakcie, że rozmawia z nimi jak z ludźmi czy kupuje im zdecydowanie za dużo zabawek. Albo pozwala im na gryzienie swoich kapci. Tak czy siak, bardzo się ucieszył, kiedy Cory zgodził się z nim w sprawie adopcji psa, bo to było zdecydowanie lepsze wyjście niż wydawanie tysięcy na rasowego czworonoga z hodowli. Umówił się więc z bratem już pod schroniskiem, a że wiedział, że na miejscu będą szukać podopiecznego razem z Trevorem to zgarnął jeszcze z pracy kilka słodkości i nawet miał ze sobą trochę przysmaków dla psów, tak się przygotował.
Na miejscu pojawił się chwilę spóźniony, ale hej, wyskoczenie na chwilę do cukierni zajęło mu więcej czasu niż przewidywał. Musiał jeszcze raz upewnić się czy jego pracownicy wiedzą, co mają dzisiaj robić, a jak już to zrobił to wtedy szybko zebrał się do schroniska. Przez całą drogę obiecywał sobie, że nie weźmie czwartego psa, ale wystarczyło tylko, że zobaczył z daleka aż za dobrze sobie znany teren, żeby zrezygnować ze swojego postanowienia. Wiedział doskonale, że jak tylko usłyszy szczekanie, wycie czy piszczenie albo, co gorsza, zobaczy te smutne psie oczy to zaraz zmięknie i weźmie kolejnego psa. Może i dobrze? Przynajmniej zająłby myśli nowym podopiecznym, a nie swoją mocno skomplikowaną sytuacją życiową. W każdym razie - zaparkował, po czym zgarnął te kilka słodkości, które wziął i wysiadł z auta. A że ustawił samochód obok tego brata to zaraz się przywitał z nim i z Trevorem.
- Hej! Mam coś dla was - powiedział, podając Cory'emu pudełko ze swoimi wypiekami. - Pomyślałem, że może Trevor chętnie coś słodkiego przeje - dodał, bo które dziecko nie lubi słodyczy? Poza tym starał się zapracować na kubek najlepszy wujek na świecie, okej. - W ogóle wiecie już jakiego psa szukacie? - zapytał też zaraz, kierując się już powoli w stronę wejścia do schroniska. [zt x2]

Cory Willoughby
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku My first and last BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM BAŚNIOPISARZ That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? MAN UP! OLD TOWN ROAD MŁODY SCENARZYSTA LGBT+ ZARĘCZONY/A PALACZ WŁASNY BIZNES WIERZĘ W JEDI PSIARZ WIELBICIEL SŁODYCZY Wziąłem/wzięłam ślub w Vegas Nerd NA KAŻDĄ RĄCZKĘ NOTHING BREAKS LIKE A HEART TEAR IN YOUR HEART Wpadka I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM HOME SWEET HOME sticks and stones i only lie when i love you Bo do tanga trzeba dwojga
mów mi/kontakt
k.
Zablokowany