Karty postaciRelacjeMessengerKalendarzeInstagram
a
Awatar użytkownika
Rezydentka, która kiedyś zostanie super kardiochirurgiem. Zszywa banany i winogrona, udając że nie ma czasu na romanse i miłostki.
28
172

Post

#14

Carol dzisiaj miała wolny wieczór i tak się właśnie złożyło, że wybrała się na randkę. Dawno nie była, więc… no czemu nie! A facet wydawał się całkiem miły! Nowy sąsiad, zadbany, nie wnosił do domu jakichś podejrzanych rzeczy, sugerujących że jest jakimś… seryjnym mordercą, czy czymś. Dlatego się zgodziła wyjść z nim do galerii sztuki i na wino. Chciała się odprężyć i dobrze bawić, ale okazało się to niestety złudnym założeniem. Facet był miły, ale… strasznie nudny. Nie było między nimi za grosz jakiejkolwiek chemii, czy… no właściwie czegokolwiek, co koło chemii by leżało. Nudziła się niesamowicie i nawet trzy lampki wina nie pomogły, ani czwarta, którą sączyła. To był jeden z ostatnich dni tej wystawy, zanim się pojawi kolejny, ale i to nie ratowało tego nastroju, bo obrazy prezentowane ani trochę jej się nie podobały. I kiedy jej randka poszła do łazienki, ona zgrabnie spróbowała się mu jakoś wyrwać i go zgubić, dlatego przeszła do następnej sali szybkim krokiem, potem jeszcze następnej i nagle wpadła na kogoś, kto najwyraźniej oceniał wystrój, czy coś! - O przepraszam, prawie pana oblał… - zaczęła, ale zaniemówiła, kiedy zobaczyła twarz mężczyzny, która była bardzo dobrze znajoma. - Cholera, Charles? A co ty tutaj robisz? - uniosła zaskoczona brwi - podziwiasz dzieła ludzi, których faktycznie chcą wystawiać w galeriach? - dopytała, bo nie widziała jego nazwiska na tej wystawie, no i doskonale wiedziała, że to nie jego styl. W końcu kiedyś mu pozowała…. Jeszcze trochę miała nadzieję, że to jego brat bliźniak, ale cóż, tak czuła, że jednak nie! Dlatego napiła się wina, którego NA SZCZĘŚCIE nie wylała, wpadając na niego, bo szkoda marnować.
Obrazek
Wildcat - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! RANDKA W CIEMNO - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" PewDiePie się przy mnie chowa! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Jeżdżę wodną kolejką Pływam z delfinami Wskakuję do basenu z kulkami Nawiedzam nawiedzony hotel Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym There is just one thing I need Aren't you scared? Kręcę bioderkami na kursie samby temat miesiąca - październik I AM MACHINE, I NEVER SLEEP ONE BIG FAMILY devine Novel DAWCA KRWI SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA MEDYCYNA PIJAM TEQUILĘ TYP OSOBOWOŚCI: DOWÓDCA URODZONY ZIMĄ BUDZĄ MNIE KOŚCIELNE DZWONY - MIDTOWN DAWCA ORGANÓW IMPREZOWICZ PIĘKNY UMYSŁ PRACOWITY Czytam książki Mam mocną głowę Wierny aż po grób Mam czarny humor DANSE MACABRE HAPPY BIRTHDAY! FAMILY TIME BEACH BITCH ON, ONA I DZIECIAKI SMERF PRACUŚ PRIDE MONTH 2020
mów mi/kontakt
paula
a
Awatar użytkownika
Znowu w życiu mi nie wyszło, więc po kilku głębszych tresuje smoki w Rumunii.
34
186

Post

#2

Wiedział, że nie powinien łazić po wystawach innych artystów, szczególnie teraz, gdy miał taką, a nie inną sytuację związaną ze swoją twórcą blokadą. Jeszcze podświadomie, by się kimś zainspirował i co? Od razu byłaby akcja, że kopiuje i jest złym człowiekiem. Okej, najlepszym przedstawicielem swojego gatunku też nie był, ale zawsze dbał o to, by jego obrazy czy rzeźby były oryginalne. Martwił się, że niedługo będzie zmuszony robić jakieś reprodukcje i chyba z tego wszystkiego strzeli sobie w łeb. Oglądanie sukcesów innych ludzi też nie sprawiało, że czuł się jakoś wybitnie super. Miał w sobie coś z zazdrośnika i taka wystawa sprawiała, że popadał w małą depresję jeszcze bardziej.
Z drugiej strony nie mógł tak całkiem odciąć się od artystycznego świata, bo co mu jeszcze w życiu pozostało? Żona go zostawiła, mieszkał w małym camperze, a środki do życia skurczyły mu się na tyle mocno, że musiał dorabiać w miejskim domu kultury i pokazywać innym jak się maluje. Nie było to może super złe, ale też nie było zajebiste. Musiał z tym jednak jakoś handlować, a alkohol mu w tym pomagał. No właśnie, darmowe alko też było powodem, dla którego tu przylazł. Kto, by się nie skusił? Łaził więc sobie po całym obiekcie oglądając kolejne prace z nostalgią wspominając jak i on kiedyś miał pełno swoich wernisaży w różnych miejscach. Całe szczęście wino było jego towarzyszką i nie spodziewał się tego, by w najbliższych sekundach to miało się zmienić, a tu nagle... - Nic się nie stało - odpowiedział, a widząc kto na niego wpadł tylko się uśmiechnął łobuzersko unosząc przy tym jedną brew. - Jesteśmy w galerii, a ja jestem malarzem, gdzie indziej miałby być? - okej jest wiele innych miejsc, ale jednak sądził, że o wiele bardziej interesował się sztuką niż 90% tu obecnych wliczając w to Carol. - Takie złośliwości Ci nie pasują - odpowiedział kręcąc lekko głową. - A oboje wiemy, że to jedno wielkie gówno - dodał jeszcze wskazując ręką na którąś z prac, chociaż wiadomo, że miał na myśli całość. - Wyglądasz jakby Ci się bardzo spieszyło... podwędziłaś jakiś obraz? Spoko, nie wydam Cię. - W sumie to mógłby jej dopłacić żeby jakieś jeszcze podkradła, o ile by chciała zapłatę w naturze, bo na więcej nie było go w tym momencie stać.
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Morning coffee tastes better with you ONE BIG FAMILY WOMEN POWER MAN UP! For all mankind ARTYSTA PRÓŻNY SEKSOHOLIK Don Juan Mam problem z dochowaniem wierności
mów mi/kontakt
cyc
a
Awatar użytkownika
Rezydentka, która kiedyś zostanie super kardiochirurgiem. Zszywa banany i winogrona, udając że nie ma czasu na romanse i miłostki.
28
172

Post

To był problem w pracy artystów.. Chirurdzy nie mieli takich problemów, oni żyli żeby naśladować innych i ich fenomenalne metody! Carol też kiedyś planowała być takim niesamowitym chirurgiem i inspirować innych ludzi do powtarzania jej fantastycznych metod operowania i leczenia. I to jej się podobało. A co podobało jej się w Charlesie? No ciężko powiedzieć! To chyba było czysto fizyczne zainteresowanie i na pewno ubierał ładniejsze koszulki, niż ta z avka. Chociaż twarz miał wciąż ładną, dlatego od razu ją zirytował.
- Tak, ale nie widziałam Twojego nazwiska przy wejściu. Podglądasz konkurencję? Chyba nie działasz pod pseudonimem? Bo jeśli tak to musisz popracować nad… wszystkim - machnęła, bo te obrazy były naprawdę kiepskie. I tak, bardzo się starała żeby nigdzie po drodze mu nie sprzedać komplementu, bo jednak zdecydowanie na niego nie zasługiwał.
- Tak, to nie jest zbyt dobre… - mruknęła, a potem zmarszczyła lekko brwi - i wypraszam sobie, nie będziesz mi mówić co do mnie pasuje, a co nie - dodała, marszcząc gniewnie brwi, a potem założyła ręce na piersi. - Tak, zwinęłam obraz w rulon i schowałam w swojej waginie, dlatego go nie widać - wywróciła oczami, a potem zerknęła z obawą za swoje ramię, ale nie widziała tam towarzysza swojej fatalnej randki. - Możliwe że przed kimś się ukrywam…. a teraz muszę się ukrywać przed dwoma osobami - podsumowała, kończąc swoje wino, a potem biorąc jego kieliszek i to też skończyła, krzywiąc się lekko. Ale ciekawiło ją co tutaj robił, więc jeszcze się stąd nie ewakuowała, przyglądając mu się nieco podejrzliwe bez słowa.
Obrazek
Wildcat - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! RANDKA W CIEMNO - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" PewDiePie się przy mnie chowa! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Jeżdżę wodną kolejką Pływam z delfinami Wskakuję do basenu z kulkami Nawiedzam nawiedzony hotel Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym There is just one thing I need Aren't you scared? Kręcę bioderkami na kursie samby temat miesiąca - październik I AM MACHINE, I NEVER SLEEP ONE BIG FAMILY devine Novel DAWCA KRWI SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA MEDYCYNA PIJAM TEQUILĘ TYP OSOBOWOŚCI: DOWÓDCA URODZONY ZIMĄ BUDZĄ MNIE KOŚCIELNE DZWONY - MIDTOWN DAWCA ORGANÓW IMPREZOWICZ PIĘKNY UMYSŁ PRACOWITY Czytam książki Mam mocną głowę Wierny aż po grób Mam czarny humor DANSE MACABRE HAPPY BIRTHDAY! FAMILY TIME BEACH BITCH ON, ONA I DZIECIAKI SMERF PRACUŚ PRIDE MONTH 2020
mów mi/kontakt
paula
a
Awatar użytkownika
Znowu w życiu mi nie wyszło, więc po kilku głębszych tresuje smoki w Rumunii.
34
186

Post

- Podglądam? Nie... raczej podziwiam nieudolność innych - powiedział wzruszając ramionami. - Bardzo mi miło, że podzielasz moją opinię o tym jak kiepskie to wszystko jest i, że jestem lepszy od niego - i tu wskazał na tabliczkę z imieniem i nazwiskiem osoby, której te prace były. No cóż, ludzie mieli lepsze i gorsze pomysły, ale te tutaj zdecydowanie należały do tych nie najwyższych lotów. Z drugiej strony Charlie ostatnio nie za wiele rzeczy namalował więc może nie powinien się za bardzo odzywać.
- Nie wiesz jak to jest, że złość piękności szkodzi, czy coś takiego - mruknął wzruszając ramionami, nie jego sprawa. - Hmm to chyba jako obrońca sztuki powinienem sprawdzić czy dobrze ten obraz w swojej waginie przetrzymujesz - rzucił puszczając jej oczko, żartował sobie oczywiście, ale w sumie... już tam kilka razy sprawdzał co Carol ma między nogami i musiał przyznać, że bardzo miło mu się kojarzyło.
- Ukrywać? Zła randka? - zapytał, bo jednak to było najbardziej prawdopodobne. Była odwalona, w sumie sztuka jest trochę romantyczna jak ktoś chce... - Zabawy w chowanego mnie nie rajcują, ale jak chcesz mogę Ci się pomóc schować, znam trochę tajnych zakamarków w tej miejscówie - w końcu swoje prace też tu wystawiał, wiedział gdzie się można schować, gdzie chodzi mniej ludzi i jest nieco bardziej kameralnie. Dał jej zdecydować, bo na chama za nią chodzić nie będzie, już wystarczy, że robił to ze swoją żoną i jak widać ich małżeństwo nie skończyło najlepiej. No wiedział, że to jego wina, bo może dalej tworzyliby szczęśliwy związek gdyby jej nie zdradzał z taką na przykład Carol. Teraz już nic nie mógł na to niestety poradzić. Mógł za to pomóc swojej dawnej kochance w ucieczce przed jej obecnym kochankiem... nawet, by to mogło być trochę romantyczne jakby ktoś chciał mocno nagiąć rzeczywistość.
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Morning coffee tastes better with you ONE BIG FAMILY WOMEN POWER MAN UP! For all mankind ARTYSTA PRÓŻNY SEKSOHOLIK Don Juan Mam problem z dochowaniem wierności
mów mi/kontakt
cyc
a
Awatar użytkownika
Rezydentka, która kiedyś zostanie super kardiochirurgiem. Zszywa banany i winogrona, udając że nie ma czasu na romanse i miłostki.
28
172

Post

- Nieudolność… w zyskiwaniu wystaw? - dopytała, z rozbawieniem - a Twoja kiedy była po raz ostatni? - zapytała, bo podejrzewała, że tutaj jakaś mała zazdrość przez niego przemawia w tym momencie! Nie żeby oceniała, w sumie sama też czasami stała na galerii i obserwowała operacje, z zazdrością że nie może w nich uczestniczyć. To znaczy no, jeszcze! Za moment będzie mogła spędzać tam więcej czasu, dostanie swoją pierwszą solo operacje, a potem… potem będzie sama prowadzić przypadki. I to z jednej strony było bardzo stresujące i trochę przerażające, a z drugiej ekscytujące!
- Ego macie wszyscy tak samo wielkie - zauważyła, kręcąc powoli głową. Zdecydowanie nie powinna się więcej z artystami zadawać, no tak czuła.
- To chyba nie mam już co tracić - rzuciła, a potem uniosła brwi - poza tym na co dzień pracuje w masce, to nie uroda się liczy, a umysł - dodała, bo tak, właśnie w ten sposób należało komplementować Carol! Nie jakieś tam, że taka z ciebie piękność, tylko że jest genialna. To ją bardziej kręciło.
- Od niej to ty się lepiej trzymaj z dala, już wystarczająco tam… zrobiłeś - odpowiedziała, ściszając głos i nachylając się nieco, żeby ludzie dookoła nie słyszeli, że mówi o swojej waginie. Była lekarzem, nie wstydziła się takich rozmów, ale nie chciała na siebie zwracać uwagi, kiedy się ukrywa!
- Tak, tak samo zła jak to wszystko dookoła, zadowolony? - zapytała, wywracając oczami. A potem zmrużyła lekko oczy - czy ty chcesz mnie gdzieś zamknąć dla kawału? - zapytała, a potem wydawało jej się, że widziała swoją randkę, więc szybkim susłem schowała się za Charlesem. - A teraz musisz się cofać, ale rób to naturalnie - poleciła, agresywnym szeptem. I dobrze, że była taka chuda, łatwo jej się było schować za innymi ludźmi, heh!
Obrazek
Wildcat - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! RANDKA W CIEMNO - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" PewDiePie się przy mnie chowa! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Jeżdżę wodną kolejką Pływam z delfinami Wskakuję do basenu z kulkami Nawiedzam nawiedzony hotel Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym There is just one thing I need Aren't you scared? Kręcę bioderkami na kursie samby temat miesiąca - październik I AM MACHINE, I NEVER SLEEP ONE BIG FAMILY devine Novel DAWCA KRWI SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA MEDYCYNA PIJAM TEQUILĘ TYP OSOBOWOŚCI: DOWÓDCA URODZONY ZIMĄ BUDZĄ MNIE KOŚCIELNE DZWONY - MIDTOWN DAWCA ORGANÓW IMPREZOWICZ PIĘKNY UMYSŁ PRACOWITY Czytam książki Mam mocną głowę Wierny aż po grób Mam czarny humor DANSE MACABRE HAPPY BIRTHDAY! FAMILY TIME BEACH BITCH ON, ONA I DZIECIAKI SMERF PRACUŚ PRIDE MONTH 2020
mów mi/kontakt
paula
a
Awatar użytkownika
Znowu w życiu mi nie wyszło, więc po kilku głębszych tresuje smoki w Rumunii.
34
186

Post

- Nie tak dawno - nie musiała wiedzieć, że to nie była tak do końca prawda. - Ale to bardzo miłe, że tak się przejmujesz moją karierą - stwierdził uśmiechając się do niej łobuzersko. Nie mógł mieć przecież wystaw jednej po drugiej, bo te obrazy musiały się namalować, a to nie było takie proste! Szczególnie, jak nie miał zbyt wielu pomysłów na to co na płótnie powinno się znaleźć i mega go to irytowało. Starał się jednak nie dać tego po sobie poznać. Miał cięższy okres w życiu, ale kto nie miał!? Wiedział co trzeba zrobić, musiał znaleźć inspirację, coś co go natchnie. I szukał tego, w objęciach randomowych kobiet, na dnie szklanki w barze, w papierosowym dymie. Jak na razie jednak nic mu się nie ukazało.
- No weź… ja jestem przecież bardzo skromnym mężczyzną - odpowiedział marszcząc nieco brew. Nie był i szczerze mówiąc? Był mega próżny. Lubił gdy ktoś się zachwycał jego pracami czy gdy prawił mu komplementy. Może przez swój twórczy zastój nieco spokornieje? Nadzieję zawsze warto mieć. - Nawet tak nie mów… jesteś ładniejsza niż wszystkie babki na tych obrazach i w tej sali pewnie też - no nie widział wszystkich kobiet na sali więc nie chciał mówić, że jest najładniejsza na całym świecie. Trzeba być ostrożnym w komplementach, chociaż znając Carol to i tak, by na nią taki nie podziałał. - Tak mówisz? Czyli byś się umówiła na randkę z bardzo mądrym informatykiem, któremu niestety natura dała tylko umysł? - zapytał zaintrygowany, wiedział, że pewnie powie, że tak, bo trzeba było bronić swojej tezy, ale był święcie przekonany, że wszyscy ludzie są płytcy i niestety ale oceniają ludzi po okładce. Patrzcie na takiego Charliego, na pierwszy rzut oka, przystojny facet, który ma niezłe powodzenie u kobiet, a jednak okazuje się kawałem świni.
- Nie mów, że Ci się nie podobało i wcale nie wiem czy tak wystarczająco, zawsze mogę więcej - rzucił uśmiechając się do niej i poruszając brwiami w dość jednoznaczny sposób. Droczył się z nią oczywiście, chociaż gdyby chciała z nim zaszaleć jeszcze jeden raz to nie miałby nic przeciwko. - W sumie to tak - chamsko pewnie, ale jakoś nie miał zamiaru płakać z powodu jej nieudanej randki. - Carol… nie bądź dzieckiem - wywrócił oczami i ściągnął szybko z ramion dżinsową kurtkę, którą jej dał żeby się okryła i objął ją ramieniem odwracając się tyłem do pana randki, który chyba ich nie zauważył. W ten sposób wyprowadził ją na zewnątrz. - W kieszeni jest paczka fajek, możesz mi ją wyciągnąć? - [/b]no inaczej musiałby ją trochę zmacać, a to jednak niegrzeczne.
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Morning coffee tastes better with you ONE BIG FAMILY WOMEN POWER MAN UP! For all mankind ARTYSTA PRÓŻNY SEKSOHOLIK Don Juan Mam problem z dochowaniem wierności
mów mi/kontakt
cyc
a
Awatar użytkownika
Rezydentka, która kiedyś zostanie super kardiochirurgiem. Zszywa banany i winogrona, udając że nie ma czasu na romanse i miłostki.
28
172

Post

Posłała mu nieszczery uśmiech, chociaż no, właściwie to powinna sobie stąd pójść, zamiast z nim cały czas gadać. Pakowanie się w cokolwiek ze swoim eks, nawet w rozmowę było złym pomysłem i przecież każdy o tym doskonale wiedział.
A z drugiej strony zawsze lepiej się robiło, kiedy człowiek widział, że powodziło mu się trochę lepiej niż tej drugiej osobie… co było naprawdę słabe i paskudne, więc Carol nie powinna się tym chełpić.
- Zaraz, chwila. Czy ty mnie właśnie podrywasz? - spojrzała na niego szczerze zaskoczona na jego słowa, bo przecież nie próbowała wymusić komplementów w tym momencie, nie zwracała na takie rzeczy uwagi. A z drugiej strony, dziwnie było usłyszeć taki komplement… bo dawno takich nie słyszała. Aczkolwiek, skoro to był Charles, tu mógł się kryć podstęp!
- Raczej z bardzo nudnym księgowym, nowym sąsiadem - przyznała sie w końcu i westchnęła ciężko. - Zadowolony? - zapytała, przechylając lekko głowę w bok i rozglądając się za jakimś alkoholem. Najchętniej by ukradła kieliszek komuś, kto ich mijał z pełnym, ale jednak nie wypada.
- Nie nie, nie ma mowy - pokręciła głową, zmuszając się do zdecydowanej miny, chociaż no, brzydki to Hockley nie był, skłamałaby mówiąc, że nie kusił! Ale nie, nie mógł kusić. Musiała być twarda!
- Wcale nie jestem… - odpowiedziała, ale pozwoliła mu się schować w kurtce i wyprowadzić aż na zewnątrz, gdzie czuła się trochę dziwnie, znów w jego ramionach. Przy perfumach, które pachniały zbyt kusząco… - No - odpowiedziała tylko lakonicznie, z tego wszystkiego, sięgając faktycznie do tej kieszeni i podając mu je, chociaż stali tak blisko siebie, że nie musiała się wysilać. - Złapię sobie taksówkę… dzięki - zdecydowała, po chwili uznając, że powinna mu podziękować. Ale nie przeszło jej to łatwo przez usta! - Czyli teraz kręcisz się po okolicznych galeriach, krytykując pracę innych ludzi? - zapytała, żeby jakoś.. uniknąć ciszy. Której za grosz nie ufała.
Obrazek
Wildcat - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! RANDKA W CIEMNO - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" PewDiePie się przy mnie chowa! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Jeżdżę wodną kolejką Pływam z delfinami Wskakuję do basenu z kulkami Nawiedzam nawiedzony hotel Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym There is just one thing I need Aren't you scared? Kręcę bioderkami na kursie samby temat miesiąca - październik I AM MACHINE, I NEVER SLEEP ONE BIG FAMILY devine Novel DAWCA KRWI SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA MEDYCYNA PIJAM TEQUILĘ TYP OSOBOWOŚCI: DOWÓDCA URODZONY ZIMĄ BUDZĄ MNIE KOŚCIELNE DZWONY - MIDTOWN DAWCA ORGANÓW IMPREZOWICZ PIĘKNY UMYSŁ PRACOWITY Czytam książki Mam mocną głowę Wierny aż po grób Mam czarny humor DANSE MACABRE HAPPY BIRTHDAY! FAMILY TIME BEACH BITCH ON, ONA I DZIECIAKI SMERF PRACUŚ PRIDE MONTH 2020
mów mi/kontakt
paula
a
Awatar użytkownika
Znowu w życiu mi nie wyszło, więc po kilku głębszych tresuje smoki w Rumunii.
34
186

Post

- Chciałabyś - rzucił posyłając jej łobuzerski uśmiech i wzruszył lekko ramionami. Charles miał łatwość do mówienia kobietom miłych słów, często też takich jakie same chciały usłyszeć, chociaż nie koniecznie były szczere w jego wydaniu. Jak na przykład "nie kochanie, to nie jest ślad po szmince tylko po farbie, przecież jestem malarzem". Jego ukochana nabierała się na tego typu kłamstewka naprawdę długo i Charles się czasem zastanawiał, czy serio mu wierzyła, czy po prostu wolała nie przyjmować do wiadomości faktu, że ją okłamuje i, że wcale aż tak dużo nie maluje na czerwono. No nie był przykładnym mężem, ale za to partnerem na randki czy jednorazowe spotkania to już jak najbardziej! Tylko związki mu nie wychodziły, a przynajmniej nie te na poważnie, które łączyły się z jakimiś deklaracjami.
- Uuuu... nie brzmi jak wielka miłość - rzucił rozbawiony i kiwnął głową na jej pytanie. - Chociaż nie powinienem sie cieszyć z Twojego nieszczęścia, to jednak... no trochę mi to polepszyło humor jak mam być całkowicie szczery - nie ma co ukrywać, ale Hockley lubił czasem mieć rację. - A z randek ze mną tak nie uciekałaś... - dodał jeszcze pod nosem żeby się z nią trochę podroczyć, ale gdyby Carol wcześniej wiedziała co z niego za człowiek, to pewnie księgowy pomagałby się jej wymknąć z ich spotkania.
- Jakbyś zmieniła zdanie wiesz gdzie mnie szukać - rzucił wzruszając lekko ramionami, bo jak dla niego żaden problem! Carol była seksowną kobietą, a takie zdecydowanie były w stylu Hockleya. Mogła śmiało do niego dzwonić gdyby potrzebowała... towarzystwa. Gdy już wyszli na zewnątrz to odwrócił na chwilę głowę, żeby zobaczyć czy żaden księgowy za nimi nie idzie, ale wydawało się być wszystko w porządku i niecny plan się udał. Wziął też od niej fajki i odpalił sobie jednego. - Chcesz? - zaproponował wyciągając paczuszkę w jej stronę, na wypadek gdyby chciała się poczęstować. - No co Ty, tak szybko mnie zostawisz? - zapytał unosząc brew. - Zresztą możemy razem wrócić do Hope, po co masz wydawać kasę na taksówkę -zaproponował, bo z niego uczynny był chłopak tak wbrew pozorom, wcale nie miał w tym żadnego motywu. Wcale. - No w sumie trochę tak to wygląda... i to całkiem hobbystycznie, ale chyba powinienem to zmienić w pracę. - No marnował swoje zdolności już od dawna, co prawda wątpił, by kogokolwiek interesowało jego zdanie na temat ich obrazów, bo żaden z niego autorytet. JESZCZE. - To co może jeszcze skoczymy na drinka? Skoro już uciekłaś od księgowego to możesz się trochę zabawić - z nim oczywiście.
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Morning coffee tastes better with you ONE BIG FAMILY WOMEN POWER MAN UP! For all mankind ARTYSTA PRÓŻNY SEKSOHOLIK Don Juan Mam problem z dochowaniem wierności
mów mi/kontakt
cyc
a
Awatar użytkownika
Rezydentka, która kiedyś zostanie super kardiochirurgiem. Zszywa banany i winogrona, udając że nie ma czasu na romanse i miłostki.
28
172

Post

Miał bardzo dużą łatwość… także w zdradzaniu swoich dziewczyn, więc Carol nie uznawała go za osobę godną zaufania. Wciąż przecież była za to wkurzona! Nawet jeśli nie powinna, bo w sumie… było dawno, minęło i przecież nie myślała o nim od bardzo dawna. I tak powinno pozostać, niektóre trupy lepiej jak są zamknięte w szafie i z niej nie uciekają.
- A co ty możesz o tym wiedzieć - rzuciła cicho, a potem pokręciła powoli głową. Zagryzła też wargi, żeby nie odgryźć mu się po kolejnych słowach, dlatego tylko przechyliła lekko głowę i ostatecznie zaszczyciła go kpiącym uśmieszkiem. Nie ułatwiało sprawy, że wciąż był atrakcyjny, ale hola hola, wygląd to nie wszystko! Wiedziała co zrobił i musiała o tym pamiętać, bardzo uważnie, skoro trochę już wypiła.
- Próbowałam, ale okno w łazience było za małe, a stolik zbyt blisko samej łazienki, więc sam rozumiesz, nie miałam wyjścia - odpowiedziała, nie zamierzając mu aż tak ułatwiać życia i pozwolić na przechwałki.
- Nie, dzięki. Planuje zostać chirurgiem, powinnam stawiać na same zdrowe wybory - zauważyła, oczywiście jego też zaliczając do tego grona. Papierosów i niezdrowych wyborów, znaczy się, a nie tych zdrowych wyborów.
- Może lubię wydawać kasę, zwłaszcza że o prosze, taksówka już tutaj jest, a ty jeszcze musisz wypalić papierosa. Nie śmiałabym ci odbierać tej przyjemności - zauważyła, machając ręką, żeby taksa się zatrzymała, skoro już jechała obok, ulicą.
- Tak, mam ochotę się zabawić i na kolejnego drinka, ale z dala od Ciebie. Na pewno jakaś kobieta czeka na Ciebie, nie możesz zawieść jej oczekiwań - zauważyła wrednie, w ramach pożegnania, a potem wsiadła do taksówki i kazała kierowcy odjechać. I kompletnie zapomniała, że ma jego kurtkę, więc cóż, lepiej żeby miał ze sobą portfel w spodniach.

/zt x2!
Obrazek
Wildcat - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! RANDKA W CIEMNO - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" PewDiePie się przy mnie chowa! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Jeżdżę wodną kolejką Pływam z delfinami Wskakuję do basenu z kulkami Nawiedzam nawiedzony hotel Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym There is just one thing I need Aren't you scared? Kręcę bioderkami na kursie samby temat miesiąca - październik I AM MACHINE, I NEVER SLEEP ONE BIG FAMILY devine Novel DAWCA KRWI SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA MEDYCYNA PIJAM TEQUILĘ TYP OSOBOWOŚCI: DOWÓDCA URODZONY ZIMĄ BUDZĄ MNIE KOŚCIELNE DZWONY - MIDTOWN DAWCA ORGANÓW IMPREZOWICZ PIĘKNY UMYSŁ PRACOWITY Czytam książki Mam mocną głowę Wierny aż po grób Mam czarny humor DANSE MACABRE HAPPY BIRTHDAY! FAMILY TIME BEACH BITCH ON, ONA I DZIECIAKI SMERF PRACUŚ PRIDE MONTH 2020
mów mi/kontakt
paula
Zablokowany