Karty postaciRelacjeMessengerKalendarzeInstagram
a
Awatar użytkownika
rozwodnik, elektryk, a do tego podróżnik, który bajeruje ładne panie w okolicy. Tak naprawdę lubi bardziej Franky, ale ona go coś nie za bardzo.
30
189

Post

Jeśli tak bardzo się martwiła o podążanie dobrą drogą, to mogła od początku zostawić nawigację Yannisowi. Który, swoją drogą, całkiem nieźle się bawił, chociaż brzmi to pewnie trochę niemiło z jego strony! No dobra, trochę bardzo, ale cóż, miał już takie podejście okej. Do podróży trzeba podchodzić odpowiedzialnie, zarówno tych dalekich, zagranicznych, jak i niedalekich, jak wyjścia w góry czy właśnie zapuszczanie się w kaniony. Trzeba mieć odpowiednie obuwie, mieć ze sobą apteczkę, odpowiednią ilość wody i plan co zrobić, kiedy człowiek się zgubi. A to obejmowało powerbanki, dobry zasięg i zostawienie u zaufanej osoby namiarów na siebie, albo po prostu posiadanie pod ręką kogoś, kto się potrafi znaleźć wszędzie. No i trzeba mieć też odpowiednie ubezpieczenie, obejmujące transport zwłok, ale to im Yann załatwił bez wprowadzania jej w szczegóły, żeby jej nie martwić.
- Ej, zostaw moje nogi w spokoju. Upoluj sobie jakiś… nie wiem, patyk albo węża - mruknął rozbawiony, bo jednak nie umiał zachować powagi. Już wystarczyło, że zgrywał zgubionego, a to wymagało trochę pracy! Wolałby się na przykład uśmiechnąć z samozadowoleniem, że on się w ogóle nie zgubił.
- Tak? Teraz “Yannis ratuj”, bo się zgubiłaś? - zauważył, mrużąc oczy i przyglądając jej się uważnie. A potem uniósł brwi - okej, a czym się właściwie, według Ciebie, różni nawigowanie według gwiazd, a nawigowanie według słońca? - zapytał, zaintrygowany tą teorią. - I mogę prowadzić do obozu ale tylko jak przyznasz, że jestem najwspanialszym przewodnikiem na świecie - zaoferował, cwanie, a potem przyglądał jej się, czy będzie uparta, czy jednak połechta jego ego. A potem pokiwał głowa. - A spadające gwiazdy możemy też oglądać spod kampera, tam też na pewno będą lecieć - dodał, z uśmiechem rozbawionym, a potem wziął mapę i… uniósł brwi. - Wciąż czekam na te magiczne słowa - przyznał, bo halo, nie ma tak łatwo!
THE PLAYER - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Wildcat - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku celebrity's best friend: Remi & Paige Druhenka - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Nawiedzam nawiedzony hotel Surfuję nie tylko po internecie Podziwiam wulkan z bliska Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym I don't need to hang my stocking HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Kontaktuję się z obcymi w symulatorze statku kosmicznego I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! Call my name temat miesiąca - wrzesień I AM MACHINE, I NEVER SLEEP WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? For all mankind ROLLING IN THE DEEP Sej łaaat? YO VIVO ENTRE LAS FLORES - ISLAND PODRÓŻNIK WIERZĘ W JEDI Weekendami wyjeżdżam w Bieszczany SINGIEL ZNAM WIĘCEJ NIŻ 3 JĘZYKI BUJAM SIĘ DO ROCKA JESTEM ECO ZŁOTA RĄCZKA Społecznik Gram w kosza wyginam się do twistera Noszę dwie różne skarpetki Patrzę na świat przez różowe okulary ROBINSON CRUSOE GOOGLE ME CRAZY IN LOVE DIGITAL LOVE SWIPE RIGHT FRIENDZONE CZTERY ŁAPY TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE BEACH BITCH UGLY NAKED GUY #CZYSTEHOPEVALLEY DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM RACZEK NIEBORACZEK KING OF THE JUNGLE
mów mi/kontakt
paula
a
Awatar użytkownika
jest ratownikiem wodnym i podoba jej się Yannis, ale to chyba tylko jednostronne uczucie
24
162

Post

Yannis powinien jej wcześniej o takich rzeczach powiedzieć! Ona nie była podróżnikiem, mało kiedy wychylała nos z Hope Valley, nie znała więc tych wszystkich przykazań, ani zasad, jakie trzeba spełnić przed takim wyjazdem. Powiedziała Marcy gdzie będą, ustaliły kod zabezpieczający gdyby Yannis okazał się jakimś potworem i tyle... no wygodne buty i strój też miała. Umiała udzielić pierwszej pomocy, opatrzeć ranę i pewnie jakieś batoniki energetyczne miała w plecaku, ale to raczej dlatego, że je po prostu lubiła niż dlatego, że podejrzewała, że się zgubią. No i niestety, w górach często nie było przecież aż takiego dobrego zasięgu żeby sprawdzić GPS.
- Patyk? Okej, później Ci ugotuję z tego zupę... zupa z patyka, na bank jest mega smaczna i pożywna... do tego kilka kamyczków i mamy kolację idealną, na dodatek przy gwiazdach więc jeszcze będzie romantycznie - zaśmiała się kręcąc przy tym lekko głową. No lepszy patyk niż wąż, bo jednak węże to dość niebezpieczne, a nie wiedziała, czy Yannis potrafi wysączyć jad z rany i wolałaby się nie przekonywać o tym.
- Wcale się nie zgubiłam... poczekamy chwilę to Ci powiem gdzie jesteśmy - i spojrzała na mapę, chociaż tam naprawdę wszystko wyglądało dość podobnie. Gdzie te pieprzone gwiazdy? - Według gwiazd jest dokładniejsza, Słońce świeci różnie i najlepiej się po nim nawiguje koło południa, a to też w każdym miejscu jest inaczej - powiedziała mrużąc oczy. - A na przykład nawigacja po Gwieździe Polarnej jest stała, bo ona zawsze jest w tym samym miejscu i pokazuje północ więc jak się zaraz pojawi to wszystko będzie jasne - odpowiedziała i westchnęła, bo chociaż bardzo mu chciała pokazać, że by sobie poradziła to jednak łażenie po ciemku po skałach nie było raczej niczym bezpiecznym. - Okej... - zacisnęła mocno usta w wąską linię przypatrując się facetowi. - Nie znam wszystkich przewodników na świecie, ale na pewno jesteś lepszy niż ja... przynajmniej na lądzie - gdyby się zgubili na łódce po środku morza to nie miałaby większych problemów. Uczyła się tego wszystkiego na kolejnych kursach, które wykonywała. - Wystarczy? - zapytała unosząc brew. No nie była pewna, czy na więcej ją było stać.
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Druhenka - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym I am the "who" when you call, "Who's there?" Blooming Day temat miesiąca - październik DON’T STOP ME NOW That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? For all mankind TYP OSOBOWOŚCI: DYSKUTANT LGBT+ SINGIEL PRACA ZWIĄZANA Z OCEANEM KOCIARZ FAN FILMÓW ANIMOWANYCH WRAŻLIWIEC Lubię wakacyjny chill Kocham zwierzęta Dokarmiam bezpańskie koty Często się rumienię Patrzę na świat przez różowe okulary CRAZY IN LOVE FRIENDZONE GAME OVER BEACH BITCH PARA PAPARA PAPA OOO OOO
mów mi/kontakt
cyc
a
Awatar użytkownika
rozwodnik, elektryk, a do tego podróżnik, który bajeruje ładne panie w okolicy. Tak naprawdę lubi bardziej Franky, ale ona go coś nie za bardzo.
30
189

Post

No nie bez powodu tutaj ją zabrał, właśnie po to żeby sobie pozwiedzać. I zdecydowanie bardziej by panikował, gdyby nie znał terenu…. no dobra, nie znał terenu, ale wiedział jak się znaleźć, więc nie widział w tym najmniejszego problemu. Teraz też był bardzo spokojny, jak prowadziła ich w kółko, wokół tego samego miejsca, bo dobrze wiedział, że wcale tak daleko od obozu nie są. Byłby głupi gdyby tak ich poprowadził pierwszego dnia, nie ma co ryzykować odcisków i nie wiadomo jakich obolałych nóg.
- Wszystko zależy jaki to patyk, wiesz. Seler naciowy to taki trochę patyk…. por to taki trochę patyk. O szczaw jest jadalny, a niby zwykła trawa…. trawa cytrynowa też jest dobra w kuchni - wymieniał pierwsze co mu wpadło do głowy, myśląc o rzeczach trawiastych i patykowatych do jedzenia, a potem posłał jej uroczy uśmiech. - A kolacje pod gwiazdkami i tak możemy zjeść, pogoda jest fantastyczna - przyznał, z delikatnym uśmiechem. W ogóle, dobrze się z nią bawił, więc i humor miał dobry.
- No czekam, czekam - przytaknął z rozbawieniem, a potem zaśmiał się cicho - słońce świeci albo na wschodzie albo na południu albo na zachodzie, zależnie od pory dnia - zauważył - którą można sprawdzić na zegarze i w ten sposób się odnaleźć - dodał, jako ciekawostkę. Nie chciał się wymądrzać, dlatego nie dodał, że gwiazdy też wschodzą i zachodzą. - Okej, ale jestem trochę głodny i nie chce mi się chyba tyle czekać. No, chyba że jednak spróbujesz zrobić to popisowe danie z patyka - uniósł z rozbawieniem brwi, a potem zaśmiał się cicho. - Powiedzmy że to zaakceptuje. Chodź - wskazał lekko głową w którą stronę, a potem sam ruszył gdzie pokazał. - W jeszcze jakichś sprawach muszę polegać tylko na swoim instynkcie przy Tobie? - zapytał, zaciekawiony, a potem weszli sobie na nieco wyższy teren i w oddali mogła zobaczyć ich obóz. - No widzisz - podsumował - musisz zawsze pamiętać, że jestem najlepsz….aaał - i no nie mógł się w spokoju pochwalić, bo coś go nagle chamsko dziabnęło w kostkę I TO BYŁ WĄŻ. Bezczelny wąż, na szczęście nie jadowity.
THE PLAYER - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Wildcat - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku celebrity's best friend: Remi & Paige Druhenka - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Nawiedzam nawiedzony hotel Surfuję nie tylko po internecie Podziwiam wulkan z bliska Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym I don't need to hang my stocking HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Kontaktuję się z obcymi w symulatorze statku kosmicznego I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! Call my name temat miesiąca - wrzesień I AM MACHINE, I NEVER SLEEP WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? For all mankind ROLLING IN THE DEEP Sej łaaat? YO VIVO ENTRE LAS FLORES - ISLAND PODRÓŻNIK WIERZĘ W JEDI Weekendami wyjeżdżam w Bieszczany SINGIEL ZNAM WIĘCEJ NIŻ 3 JĘZYKI BUJAM SIĘ DO ROCKA JESTEM ECO ZŁOTA RĄCZKA Społecznik Gram w kosza wyginam się do twistera Noszę dwie różne skarpetki Patrzę na świat przez różowe okulary ROBINSON CRUSOE GOOGLE ME CRAZY IN LOVE DIGITAL LOVE SWIPE RIGHT FRIENDZONE CZTERY ŁAPY TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE BEACH BITCH UGLY NAKED GUY #CZYSTEHOPEVALLEY DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM RACZEK NIEBORACZEK KING OF THE JUNGLE
mów mi/kontakt
paula
a
Awatar użytkownika
jest ratownikiem wodnym i podoba jej się Yannis, ale to chyba tylko jednostronne uczucie
24
162

Post

- Yhym... jak znajdziesz mi tutaj seler naciowy albo por to zrobię Ci jeszcze sałatkę do tej zupy - rzuciła śmiejąc się pod nosem i pokręciła lekko głową z rozbawieniem. - ALE... może tu są te magiczne grzybki - dodała, bo o tym przecież rozmawiali i nawet się rozejrzała dookoła czy gdzieś coś się nie kryje pod krzakami. No, ale nic tam nie było. Nie wykaże się więc swoimi super umiejętnościami. - Dobrze, ale najpierw wróćmy do campera - chętnie, by się piwa napiła po takim stresiku żeby się trochę rozluźnić!
- Słońce świeci różnie w zależności od szerokości geograficznej i pory roku, to dużo zmiennych - powiedziała wzruszając ramionami, dlatego najdokładniej jest sprawdzać kierunki świata w południe. - A Gwiazda Polarna ma swój stały punkt i nie krąży - rzuciła, dlatego sądziła, że nawigacja po gwiazdach jest o wiele bardziej skuteczna. Teraz jednak nic z tego, bo jeszcze gwiazd na niebie nie było. - Mam batonika jak chcesz - no cóż, skoro miał w planach wyprowadzić ich z tego miejsca, to mogła się z nim podzielić jedzeniem. W końcu według niego za chwilę powinni być na miejscu i Franky będzie mogła uzupełnić swoje zapasy. - Hmmm... może samozachowawczym - odpowiedziała uśmiechając się szeroko i lekko go szturchnęła w bok, bo bardzo nieładnie się z niej nabijał! No i cóż, chyba karma jednak jest suką, skoro został upolowany przez węża. - Co się stało? - zapytała zupełnie zaskoczona, a że robiło się już szarawo to zupełnie nie zauważyła uciekającego zwierzęcia. - Wszystko w porządku? - podeszła do niego trochę przejęta, ale nie wiedziała co się stało. - Uderzyłeś się? - nie wpadłaby na to, że został ukąszony.
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Druhenka - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym I am the "who" when you call, "Who's there?" Blooming Day temat miesiąca - październik DON’T STOP ME NOW That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? For all mankind TYP OSOBOWOŚCI: DYSKUTANT LGBT+ SINGIEL PRACA ZWIĄZANA Z OCEANEM KOCIARZ FAN FILMÓW ANIMOWANYCH WRAŻLIWIEC Lubię wakacyjny chill Kocham zwierzęta Dokarmiam bezpańskie koty Często się rumienię Patrzę na świat przez różowe okulary CRAZY IN LOVE FRIENDZONE GAME OVER BEACH BITCH PARA PAPARA PAPA OOO OOO
mów mi/kontakt
cyc
a
Awatar użytkownika
rozwodnik, elektryk, a do tego podróżnik, który bajeruje ładne panie w okolicy. Tak naprawdę lubi bardziej Franky, ale ona go coś nie za bardzo.
30
189

Post

- Myślisz że ja nie dam rady? - zapytał z rozbawieniem, no bo co tutaj za śmieszne wyzwania mu rzucała, on jej pokaże, że owszem, da się! Co prawda wątpił, że tu będą rosnąć, ale może spotkają jakichś innych turystów, którzy będą dobrze zaopatrzeni i zgodzą się na małą wymianę towarów? Yannis mógł sprzedać swoje skarpetki, na pewno były fajne i kolorowe.
- Nie wiem czy w kanionach je ktoś sadzi - przyznał, całkiem szczerze, a potem uśmiechnął się - no dobrze nawigatorze, to do dzieła, bo jestem głodny - skinął lekko głową, a potem zaśmiał się cicho.
- Jeśli wiesz, która jest godzina to możesz określić, gdzie jest która strona świata. Jeśli są drzewa i widzisz na nich bluszcz, to to też pomaga, bo rosną na północy - wyjawił, taką ciekawostkę życiową, którą pamiętam jeszcze z czasów szkolnych. A potem uniósł brwi - i wiesz, dopóki jest czyste niebo to wszystko można znaleźć, ale jak pojawiają się chmury, to już jest problem - przyznał, a potem wskazał w odpowiednim kierunku, w którym ma pójść. Będzie jej kompasem życiowym, wskazówką.
- Najpierw obiad, potem deser - mruknął, z rozbawieniem, ale cóż, nie spodziewał się, że zaraz go wąż ugryzie. Na szczęście lekko i na szczęście niejadowity. - Niestety, zaprzyjaźniam się z przyrodą. Wąż mnie ugryzł - rzucił, wzdychając ciężko i przyglądając się ranie - wysysałaś kiedyś jad? - zapytał, udając powagę, chociaż doskonale wiedział co to za wąż się teraz od nich oddalał. Ale podejrzewał, że Franky akurat takiej wiedzy nie posiada i rozróżnia węże tylko na wielkie i małe... ewentualnie kobrę można rozpoznawać i grzechotnika, bo mają charakterystyczne wyglądy...
THE PLAYER - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Wildcat - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku celebrity's best friend: Remi & Paige Druhenka - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Nawiedzam nawiedzony hotel Surfuję nie tylko po internecie Podziwiam wulkan z bliska Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym I don't need to hang my stocking HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Kontaktuję się z obcymi w symulatorze statku kosmicznego I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! Call my name temat miesiąca - wrzesień I AM MACHINE, I NEVER SLEEP WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? For all mankind ROLLING IN THE DEEP Sej łaaat? YO VIVO ENTRE LAS FLORES - ISLAND PODRÓŻNIK WIERZĘ W JEDI Weekendami wyjeżdżam w Bieszczany SINGIEL ZNAM WIĘCEJ NIŻ 3 JĘZYKI BUJAM SIĘ DO ROCKA JESTEM ECO ZŁOTA RĄCZKA Społecznik Gram w kosza wyginam się do twistera Noszę dwie różne skarpetki Patrzę na świat przez różowe okulary ROBINSON CRUSOE GOOGLE ME CRAZY IN LOVE DIGITAL LOVE SWIPE RIGHT FRIENDZONE CZTERY ŁAPY TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE BEACH BITCH UGLY NAKED GUY #CZYSTEHOPEVALLEY DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM RACZEK NIEBORACZEK KING OF THE JUNGLE
mów mi/kontakt
paula
a
Awatar użytkownika
jest ratownikiem wodnym i podoba jej się Yannis, ale to chyba tylko jednostronne uczucie
24
162

Post

- Myślę, że nie... ale możemy się założyć, odrobina hazardu nikomu nie zaszkodziła - chociaż może od tego się zaczyna i za chwilę oboje wylądują na odwyku po tym jak Yannis zastawi swój dom, a Franky sprzeda koty żeby mieć za co grać w pokera. Mała prawdopodobna wizja, ale wszystko jest w świecie możliwe. - Może powinni... nikt by ich tu nie szukał więc więcej, by zostało dla właścicieli. Miałeś kiedyś jakiś nie do końca legalny kwiatek? - zapytała unosząc brew i przyglądając mu się z ciekawością, czy był takim niegrzecznym chłopcem, czy jednak nie. Franky niestety mieć nie mogła, bo miała koty, które bardzo lubiły gryźć kwiatki, wolała więc nie ryzykować, bo naćpany Ross mógłby zdemolować im pół apartamentu, a kto by później za to zapłacił!?
- Jak wiesz, która godzina i jak pada słońce w danej strefie czasowej - a to było czasem mylne niestety. - Z tym mchem to też słyszałam... - gdzieś się jej tam o uszy to obiło, pewnie jeszcze z lekcji geografii w szkole. - Najlepiej to mieć telefon z GPSem albo kompas, w ogóle słyszałam, że kompas można zrobić samemu, tylko trzeba mieć kawałek cienkiego metalu. Mega to ciekawe, ale wolałabym jednak o tym podyskutować jak już będziemy pod samochodem - o wiele bezpieczniej, by się wtedy czuła, bo nigdy nie wiadomo co ich tu może napaść i zjeść. Pewnie żyją tu nie do końca przyjazne, miłe zwierzaki.
Mega się wystraszyła, gdy usłyszała, że go ugryzł wąż! Od razu jej się przypomniały te wszystkie obrzydliwe obrazki, które pokazywali im podczas zajęć z pierwszej pomocy. Mieszkali w końcu na Florydzie, a tam były różne zwierzaki, które czasem nad wodę przyłaziły i mogły ludziom zrobić krzywdę. - Jaki to wąż, widziałeś go? - zapytała podchodząc do niego. - Pokaż tą nogę - rzuciła, bo po kursie to co nieco na temat ukąszeń wiedziała. - Nie... nie powinno się wysysać jadu, bo osoba ratująca może się zatruć i wtedy oboje mamy przerąbane - tak to przynajmniej mogła go zawieźć do szpitala. - Trzeba założyć opaskę uciskową ponad raną żeby zatamować dostęp jadu do serca i mam nadzieję, ze jest tu jakiś szpital albo przychodnia tak nie za daleko - starała się myśleć trzeźwo, dlatego wyciągnęła z plecaka apteczkę... jej spaczenie zawodowe, zawsze ze sobą nosiła takie rzeczy, bo jak widać nigdy nie wiadomo kiedy może się przydać. - Jesteś pewien, że był jadowity? - zapytała i jeszcze sie rozejrzała dookoła, bo może akurat gdzieś ten wąż był.
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Druhenka - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym I am the "who" when you call, "Who's there?" Blooming Day temat miesiąca - październik DON’T STOP ME NOW That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? For all mankind TYP OSOBOWOŚCI: DYSKUTANT LGBT+ SINGIEL PRACA ZWIĄZANA Z OCEANEM KOCIARZ FAN FILMÓW ANIMOWANYCH WRAŻLIWIEC Lubię wakacyjny chill Kocham zwierzęta Dokarmiam bezpańskie koty Często się rumienię Patrzę na świat przez różowe okulary CRAZY IN LOVE FRIENDZONE GAME OVER BEACH BITCH PARA PAPARA PAPA OOO OOO
mów mi/kontakt
cyc
a
Awatar użytkownika
rozwodnik, elektryk, a do tego podróżnik, który bajeruje ładne panie w okolicy. Tak naprawdę lubi bardziej Franky, ale ona go coś nie za bardzo.
30
189

Post

- Mam dziwne wrażenie, że zawsze w hazardzie oszukujesz. Przyznaj się, podkradałaś hajsik w Monopoly - mruknął, mrużąc lekko oczy i przyglądając jej się z rozbawieniem. On sam był raczej honorowy, ale czasami robił siostrze różne, niewielkie złośliwości, bo w sumie czemu nie. Bracia tak mają! Z miłości, czy czegoś tam.
- Nigdy nie miałem swoich kwiatków, bo za dużo podróżowałem i wszystkie umierały - przyznał, z rozbawieniem. Nie odmawiał trawy, ale to nie znaczyło, że miał sobie ją sam hodować i suszyć. I nie okłamywał jej, od zawsze był podróżnikiem, a w trasie raczej niewiele przeżyje. I lepiej nosić ze sobą bardziej potrzebne rzeczy, niż paprotkę, czy kaktusa.
- Nie zdarzyło mi się podróżować i nie wiedzieć w jakiej strefie czasowej czy… rejonie świata jestem - odpowiedział, trochę ostrożnie, no ale nie wiedział za bardzo co miał innego jej odpowiedzieć. Takie scenariusze mu się nie przytrafiały po prostu. I nie wiedział jak miałyby się przydarzyć…
- Telefon i GPS może się zawsze rozładować, musisz być przygotowana na taką sytuację. Oczywiście lepiej jest mieć powerbank, żeby wezwać pomoc, ale jak nie ma zasięgu, jesteś zdana tylko na siebie - przyznał, bo jednak mało kto miał ze sobą telefon satelitarny.
No ale, teraz miał inne rzeczy na głowie, na przykład wkręcanie Franky, Miał nadzieje, że nie chowa pod bluzką maczety i nie spróbuje mu teraz nią odciąć nogi, w dramatycznym geście ratowania życia przed rozprzestrzeniającym się jadem.
- Czyli nie poświęcisz się dla mnie? - zapytał, a potem westchnął - spocznik harcerko, nie był jadowity, żartowałem. Trzeba zdezynfekować w obozie, który jest jakieś pięć minut stąd i tyle - wyjaśnił, żeby nie próbowała mu tu odcinać dopływu krwi. A potem uniósł brwi - no albo tu - mruknął, skoro już wyciągała apteczkę. No zepsuła zabawę, eh!
THE PLAYER - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Wildcat - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku celebrity's best friend: Remi & Paige Druhenka - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Nawiedzam nawiedzony hotel Surfuję nie tylko po internecie Podziwiam wulkan z bliska Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym I don't need to hang my stocking HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Kontaktuję się z obcymi w symulatorze statku kosmicznego I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! Call my name temat miesiąca - wrzesień I AM MACHINE, I NEVER SLEEP WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? For all mankind ROLLING IN THE DEEP Sej łaaat? YO VIVO ENTRE LAS FLORES - ISLAND PODRÓŻNIK WIERZĘ W JEDI Weekendami wyjeżdżam w Bieszczany SINGIEL ZNAM WIĘCEJ NIŻ 3 JĘZYKI BUJAM SIĘ DO ROCKA JESTEM ECO ZŁOTA RĄCZKA Społecznik Gram w kosza wyginam się do twistera Noszę dwie różne skarpetki Patrzę na świat przez różowe okulary ROBINSON CRUSOE GOOGLE ME CRAZY IN LOVE DIGITAL LOVE SWIPE RIGHT FRIENDZONE CZTERY ŁAPY TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE BEACH BITCH UGLY NAKED GUY #CZYSTEHOPEVALLEY DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM RACZEK NIEBORACZEK KING OF THE JUNGLE
mów mi/kontakt
paula
a
Awatar użytkownika
jest ratownikiem wodnym i podoba jej się Yannis, ale to chyba tylko jednostronne uczucie
24
162

Post

- Nie... i nawet powiem więcej, z moimi wysokimi zdolnościami matematycznymi zawsze jestem bankierem - pokiwała entuzjastycznie głową, bo Franky akurat nie miała kogo oszukiwać. Była jedynaczką i wychowywała się sama w towarzystwie swoich tatusiów, co najwyżej mogła ich kantować, ale za bardzo ich kochała żeby takie rzeczy robić. Dopiero w szkole nauczyła się rywalizacji i współzawodnictwa, dobrze, że nauczyła się też przegrywać, bo wtedy jej sportowe życie byłoby o wiele cięższe, jakby po każdym przegranym starcie płakała i tupała nóżką.
- To już wiem co Ci nie kupować w odwiedziny - rzuciła uśmiechając się, no chyba, że jakiegoś kaktusa, one aż tyle opieki nie potrzebują. - Zwierzaka pewnie też nie miałeś? -no ale to było dość logiczne. Pieska jeszcze można ze sobą gdzieś zabrać, ale kotka? Z nimi już był większy problem. - Znając moje zdolności to pewnie tak to, by się skończyło - jak już dobrze wiedzieli nie była mistrzynią orientacji w terenie... ale jeszcze kiedyś go ponawiguje na łodzi i się chłop zdziwi.
- Mam koty do wykarmienia... - odpowiedziała posyłając mu łobuzerski uśmiech, ale gdy wyszło na to, że z niego taki żartowniś to go lekko walnęła w ramię. - Nie strasz mnie tak... jeszcze tego brakuje żebym tu dostała zawału - nie ładnie tak robić! Ona się tu starała mu udzielić pomocy, a ten ją tak potwornie wkręcał, no kto to widział takie zachowanie! - Może i bym się zgubiła na prostej drodze, ale jakby Ci ujebało nogę to byłabym przygotowana - jakby nie patrzeć była ratownikiem, zdawała sobie sprawę z wielu niebezpieczeństw i jakoś tak już bez zastanowienia zawsze pakowała apteczkę. Gdy już się tą jego nogą zajęła to w końcu udało im się wrócić do "obozu", gdzie coś zjedli i pogadali, a później grzecznie się położyli spać, żeby mieć siły na kolejny dzień zwiedzania i powrót do Hope.

2xzt.
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Druhenka - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym I am the "who" when you call, "Who's there?" Blooming Day temat miesiąca - październik DON’T STOP ME NOW That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? For all mankind TYP OSOBOWOŚCI: DYSKUTANT LGBT+ SINGIEL PRACA ZWIĄZANA Z OCEANEM KOCIARZ FAN FILMÓW ANIMOWANYCH WRAŻLIWIEC Lubię wakacyjny chill Kocham zwierzęta Dokarmiam bezpańskie koty Często się rumienię Patrzę na świat przez różowe okulary CRAZY IN LOVE FRIENDZONE GAME OVER BEACH BITCH PARA PAPARA PAPA OOO OOO
mów mi/kontakt
cyc
Zablokowany