a
Awatar użytkownika
Ma własne studio tatuażu, wypija kilka litrów herbaty dziennie i ma uroczego narzeczonego z którym planuje ślub. Jeśli zobaczysz gdzieś na ulicy gruby plik kasy to pewnie jego, bo nie znosi płacić kartą. Czasem pozuje do zdjęć dla przyjaciela, który jest projektantem mody, ale nie proś go o wspólne zdjęcie, bo to go trochę krępuje.
29
188

Post

— Będzie musiał ze mną walczyć. Nie stracę Cię po raz drugi. — powiedział, wyglądając przy tym śmiertelnie poważnie. Tym razem by nie odpuścił tak łatwo. Pewnie powinien pogodzić się ze stratą, skoro zostawiłby go drugi raz, ale nie zamierzał. Pewnie dlatego coraz częściej myślał o tym, żeby mu się oświadczyć, by każdy dookoła widział, że nie ma u niego szans. Ale musiał to dokładnie zaplanować, żeby było idealnie. Creed zasługiwał na coś specjalnego i nie chciał mu się po prostu oświadczać w pierwszym lepszym miejscu. Ale na to miał jeszcze czas, bo w końcu nie robi się tego pod wpływem impulsu. To musi być przemyślana decyzja, ale na pewno nie będzie zwlekał z tym tak długo jak z wyznaniem mu swoich uczuć.
— Wiem, ale wierzę w nas. To, że podniosę kiedyś głos nie oznacza, że przestałem Cię kochać i pewnie szybko przyjdę Cię przeprosić. Ale skoro do tej pory się nie pokłóciliśmy o nic mieszkając razem po raz pierwszy to chyba nie będzie się nam często zdarzało. — stwierdził. On nie był jakoś szczególnie konfliktowy i prędzej pójdzie Creedowi na rękę niż będzie się upierał przy swoim. Chyba że naprawdę będzie chodziło o coś na czym mu zależy i nie będzie w stanie odpuścić. Ale miał nadzieję, że mimo wszystko nie będzie tak źle.
Jadł swój stek w spokoju, z uśmiechem obserwując jak Creed zajada swój makron. Zawsze uważał, że Creed jest trochę za chudy i powinien trochę więcej jeść, więc chętnie go dokarmiał kiedy tylko mógł. Ale dokończył za niego makaron, skoro czekał na nich jeszcze deser.
— Możemy dwa. — zgodził się, przeglądając kartę. Wszystko wyglądało interesująco, więc czekał na decyzję ukochanego. Widząc jednak, że ten nie umie się zdecydować między trzema deserami po prostu zawołał kelnera i zamówił im tiramisu, Red Velvet i ciasto bananowe z karmelem.
— No co? Trzeba było wybrać dwa tak jak chciałeś. — zaśmiał się, widząc zdziwiony wzrok chłopaka. Uwielbiał go rozpieszczać różnymi słodkościami bez względu na cenę.
Wkrótce potem pojawił się kelner z ich deserami. Podał Red Velvet Creedowi, a sam wziął talerz z tiramisu. Ciasto bananowe zostawił na potem.
— No to wcinaj, bo chyba nie chcemy tu spędzić całego dnia, co? — rzucił. Co prawda było tu naprawdę ładnie i pewnie mogliby posiedzieć tu dłużej, ale chciał jeszcze zabrać go na spacer po plaży. Zbliżał się zachód słońca, więc zrobi się romantycznie, a o to w końcu chodziło.

Creed Whittemore
WŁADZA 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Middle of the night - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Morning coffee tastes better with you The sound of children's laughter Everyone is singing I hear those sleigh bells ringing This is all I'm asking for Największy śmieszek 2020 Hope Valley ma głos! The Chance of Love Hear those magic reindeer click My Funny Valentine Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Upiekłem ciasto na festyn Buduję zamek z piasku All the lights are shining so brightly everywhere To the North Pole for Saint Nick All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Santa Claus won't make me happy I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking There upon the fireplace A toy on Christmas Day I won't make a list and send it I just want you for my own Make my wish come true All I want for Christmas is you I won't ask for much this Christmas I won't even wish for snow I'm just gonna keep on waiting Underneath the mistletoe Hurricane Season temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - czerwiec temat miesiąca - lipiec BOGATE CV PHONE ADDICTED I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP SPICE IT UP INFLUENCER Bestseller LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY Novel SCENARZYSTA NA DOROBKU devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I’M A LEGEND I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY Pijam gorącą czekolade Mam własny samochód Jestem numerologiczną ósemką Oszczędny wolę czuć wiatr w grzywce mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Zdałem prawko za pierwszym razem Lubię zapach męskich perfum lubię upały Lubię młodszych Noszę na ręku zegarek Eksperymentuję z piercingiem Moja skóra to dzieło sztuki Wielbiciel koreańskiego jedzenia Lubię dawać prezenty Lubię siedzieć po ciemku HOROSKOP CHIŃSKI: KOGUT WIELBICIEL HERBATY TYP OSOBOWOŚCI: POSZUKIWACZ PRZYGÓD WYSPORTOWANY LGBT+ ZARĘCZONY/A URODZONY LATEM MAM WŁASNY DOM WE'RE NOT IN KANSAS ANYMORE - OUTLANDERS MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU UCZULENIOWIEC WIELBICIEL SŁODYCZY PALACZ ZNAM 2 JĘZYKI nigdy nie studiowałem/am ARTYSTA LEW KLASA ŚREDNIA SEKSOHOLIK W moim łóżku dużo się dzieje I LOVE YOU, BABY! SMERF PRACUŚ Are you gonna be my girl? Big gesture Like a virgin toss a coin to your witcher hey hey, you you, I don't like your girlfriend GROUP CHAT TLC DUNGEONS & DRAGONS I’M SO EXCITED I DON’T WANNA HIDE IT CAKE BOSS TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE KRZYSZTOF KOLUMB MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM HE WAS FIRST! SUNRISE SUNSET I DO Ulepimy dziś bałwana?
mów mi/kontakt
kiitty#9373
a
Awatar użytkownika
Uroczy student Akademii Tańca w Miami, który prowadzi podwójne życie - za dnia student, z nocy zaś striptizer w jednym z klubów w Cape Coral.
26
175

Post

-To całkiem urocze, Słońce. Wiem, że każdy może mieć zły dzień. Też mogę mieć. Co prawda złość do mnie nie pasuje, ale może się zdarzyć. Ale pamiętaj, że ja ci zawsze wybaczę. I liczę, że ty wybaczysz mi - uśmiechnął się do niego lekko. Nie było możliwości by przez jakąkolwiek sprzeczkę Whittemore zrezygnował z mężczyzny. Kochał go, czuł to. Być może do końca nie wiedział na czym polega miłość, ale przy Hunterze mógł nauczyć się wszystkiego. To właśnie on był osobą, przy której Creed chciał się budzić. Z nim chciał spędzać czas i coraz częściej przyłapywał się na myśli, że to z Hunterem chciałby się zestarzeć, mając go wiecznie przy sobie. Myśl, że miałby któregoś dnia wstać i nie mieć w swoim życiu McKaya, napawała go jawnym przerażeniem.
-Naprawdę chcesz się nafaszerować dwoma deserami? Wiesz co, teraz powinienem się obrazić, bo kiedy ja chcę w ciebie wcisnąć dwa wypieki, zawsze mówisz, że to za dużo na jeden raz - skomentował i wydął usta w dziubek, co miało być oznaką niezadowolenia. Czy powinien być zazdrosny o to, że mężczyzna znacznie bardziej wolał wypieki w innym miejscu, niż przyczepa studenta?
Zanim jednak zdążył ostatecznie odpowiedzieć, stały na stoliku trzy desery. To było zdecydowanie za dużo!
-Jesteś szalony. Chcę widzieć, jak zjadasz to wszystko - powiedział, lekko głową kręcąc. On co prawda kochał słodycze, ale po paru kęsach odpuści. Aż tak pojemnego żołądka nie miał. Nie uważał się za jakoś bardzo chudego, ale też nie była z niego kulka.
Uśmiechnął się szeroko z zadowoleniem, kiedy spróbował Red Velvet.
-Ale pyszne - rzucił, oblizując widelczyk. - Dałbym ci spróbować, ale nie wiem czy chcę się dzielić - rzucił, rozbawiony. Zaraz wpakował chłopakowi do ust trochę słodkości, nie mówiąc mu nawet, że ubrudził go kremem. Wyglądał zbyt zabawnie, by odbierać sobie przyjemność.
-Masz dla mnie jeszcze jakieś niespodzianki? - zainteresował się. Zrobił się trochę senny po tym całym obżarstwie, niemniej nie miał zamiaru o tym wspominać. Bo co, jeśli Hunter uznałby, że czas wracać? Nie, nie. Chciał z tego dnia wynieść jak najwięcej.

Hunter McKay
WŁADZA 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Wonnie - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! celebrity's best friend: Lisbeth & Cesar celebrity's best friend: Kamala & Billy celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Cara & Joseph Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Hear those magic reindeer click Buduję zamek z piasku Upiekłem ciasto na festyn Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Zachęcam znajomych do akcji Na fali - za udział w evencie My Funny Valentine Never Ending I want you eat me like a main dish Hope Valley ma głos! This is all I'm asking for I hear those sleigh bells ringing Everyone is singing The sound of children's laughter All the lights are shining so brightly everywhere To the North Pole for Saint Nick All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie A toy on Christmas Day I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking Santa Claus won't make me happy I just want you for my own I won't make a list and send it Make my wish come true All I want for Christmas is you I won't ask for much this Christmas I won't even wish for snow I'm just gonna keep on waiting Underneath the mistletoe Hurricane Season temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - czerwiec temat miesiąca - lipiec BOGATE CV PHONE ADDICTED I killed Laura Palmer I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK UNIVERSAL PERSON SPICE IT UP INFLUENCER Novel I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MŁODY SCENARZYSTA WHEN WE WERE YOUNG devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ Laleczka pogardy PRZYJEZDNY Zbieram pocztówki Zwijam się w buritto Śpię z przytulanką Jedna poduszka to za mało W moim łóżku dużo się dzieje Lubię siedzieć przy świecach Lubię starszych Chodzę w bluzach mojego chłopaka Lubię zapach męskich perfum Boje się burzy Zbieram kapsle Jedzonko? Tylko słodkie! LGBT+ Uwielbiam żelki lubię wycinać lampiony z dyni Czytam książki WIELBICIEL KAWY WIELBICIEL SŁODYCZY PRZESYPIAM ŻYCIE WRAŻLIWIEC PSIARZ ZNAM 3 JĘZYKI CHUDERLAK URODZONY ZIMĄ Oglądam zachody słońca I DO DIGITAL LOVE SUNRISE SUNSET MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN KRZYSZTOF KOLUMB CAKE BOSS Z KOŚCI NA OŚCI DUNGEONS & DRAGONS NO REGRETS! SMERF PRACUŚ Takin' this one to the grave toss a coin to your witcher shit, where am I? Big gesture Are you gonna be my girl? Ulepimy dziś bałwana?
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
Ma własne studio tatuażu, wypija kilka litrów herbaty dziennie i ma uroczego narzeczonego z którym planuje ślub. Jeśli zobaczysz gdzieś na ulicy gruby plik kasy to pewnie jego, bo nie znosi płacić kartą. Czasem pozuje do zdjęć dla przyjaciela, który jest projektantem mody, ale nie proś go o wspólne zdjęcie, bo to go trochę krępuje.
29
188

Post

— Pewnie nawet wściekając się na mnie będziesz wyglądał uroczo. I oczywiście, że Ci wybaczę. Chyba musiałbym być szalony, żeby tego nie zrobić. — stwierdził. Jemu wybaczyłby wszystko. W końcu nie miał problemu z wybaczeniem mu jego pracy w klubie, ale pod warunkiem, że więcej nie będzie się rozbierał przed napalonym tłumem i tym bardziej nie będzie chodził z nimi do pokoju VIP. Nie udało mu się go przekonać do całkowitego zrezygnowania z tego miejsca, ale w końcu będzie musiał poruszyć ten temat. On zarabiał wystarczająco dużo, by utrzymać ich oboje póki Creed nie znajdzie czegoś lepszego.
— Bo twoje mam zawsze i nie muszę się śpieszyć z jedzeniem ich. Poza tym trzeba poznać konkurencję. — zaśmiał się, szczypiąc go lekko w policzek. — Nie obrażaj się, kochanie. Będę jadł więcej, ale wtedy nie marudź, że musisz więcej piec bo za szybko się kończy. — rzucił, chwytając go za rękę i cmoknął delikatnie jej wierzch. Nie chciał, żeby jego chłopak się na niego obrażał. Naprawdę uwielbiał jego wypieki i byłby w stanie zjeść wszystko naraz, żeby tylko go zadowolić, ale takie pyszności trzeba oszczędzać.
— Zjem. Ale musisz mi trochę pomóc. — odparł. Miał o wiele bardziej pojemny żołądek niż Creed i chyba nawet miał jeszcze sporo miejsca na desery, więc nic się nie zmarnuje. Zabrał się za jedzenie tiramisu, rozkoszując jego smakiem. Było może minimalnie za słodkie, ale nie przeszkadzało mu to.
— No wiesz? — mruknął, planując i tak dopaść się do ciasta, ale Creed był szybszy i wpakował mu do ust kawałek. To też było naprawdę dobre.
Zjedli razem ciasta, karmiąc się co jakiś czas wzajemnie. Wtedy poczuł się prawie pełny i gdyby zjadł jeszcze trochę pewnie nie miałby siły się ruszać, a czekał ich jeszcze spacer. Zawołał kelnera i zapłacił rachunek, zostawiając mu jeszcze napiwek i wyszli z restauracji. Chwycił Creeda za rękę i skierowali się wolnym krokiem na plażę.
— Pięknie tu, prawda? Chcesz zdjąć buty? — zapytał, czując piasek, który dostał mu się do butów.

Creed Whittemore
WŁADZA 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Middle of the night - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Morning coffee tastes better with you The sound of children's laughter Everyone is singing I hear those sleigh bells ringing This is all I'm asking for Największy śmieszek 2020 Hope Valley ma głos! The Chance of Love Hear those magic reindeer click My Funny Valentine Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Upiekłem ciasto na festyn Buduję zamek z piasku All the lights are shining so brightly everywhere To the North Pole for Saint Nick All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Santa Claus won't make me happy I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking There upon the fireplace A toy on Christmas Day I won't make a list and send it I just want you for my own Make my wish come true All I want for Christmas is you I won't ask for much this Christmas I won't even wish for snow I'm just gonna keep on waiting Underneath the mistletoe Hurricane Season temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - czerwiec temat miesiąca - lipiec BOGATE CV PHONE ADDICTED I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP SPICE IT UP INFLUENCER Bestseller LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY Novel SCENARZYSTA NA DOROBKU devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I’M A LEGEND I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY Pijam gorącą czekolade Mam własny samochód Jestem numerologiczną ósemką Oszczędny wolę czuć wiatr w grzywce mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Zdałem prawko za pierwszym razem Lubię zapach męskich perfum lubię upały Lubię młodszych Noszę na ręku zegarek Eksperymentuję z piercingiem Moja skóra to dzieło sztuki Wielbiciel koreańskiego jedzenia Lubię dawać prezenty Lubię siedzieć po ciemku HOROSKOP CHIŃSKI: KOGUT WIELBICIEL HERBATY TYP OSOBOWOŚCI: POSZUKIWACZ PRZYGÓD WYSPORTOWANY LGBT+ ZARĘCZONY/A URODZONY LATEM MAM WŁASNY DOM WE'RE NOT IN KANSAS ANYMORE - OUTLANDERS MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU UCZULENIOWIEC WIELBICIEL SŁODYCZY PALACZ ZNAM 2 JĘZYKI nigdy nie studiowałem/am ARTYSTA LEW KLASA ŚREDNIA SEKSOHOLIK W moim łóżku dużo się dzieje I LOVE YOU, BABY! SMERF PRACUŚ Are you gonna be my girl? Big gesture Like a virgin toss a coin to your witcher hey hey, you you, I don't like your girlfriend GROUP CHAT TLC DUNGEONS & DRAGONS I’M SO EXCITED I DON’T WANNA HIDE IT CAKE BOSS TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE KRZYSZTOF KOLUMB MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM HE WAS FIRST! SUNRISE SUNSET I DO Ulepimy dziś bałwana?
mów mi/kontakt
kiitty#9373
a
Awatar użytkownika
Uroczy student Akademii Tańca w Miami, który prowadzi podwójne życie - za dnia student, z nocy zaś striptizer w jednym z klubów w Cape Coral.
26
175

Post

-Nie waż się tak mówić w momencie mojej złości, panie McKay. Bo inaczej nie będę mógł się na ciebie gniewać - odpowiedział, uprzedzając. Był pewien, że gdyby tylko Hunter wyskoczył do niego z komplementem, na dodatek nazywając go uroczym, z gniewu nie zostałoby nic. Tatuator jak nikt inny potrafił sprawić, że wszelkie troski, smutki czy inne negatywne emocje, znikały nie pozostawiając po sobie nawet niesmaku. Był jego ostoją i bezpieczną przystanią, z którą nie chciał się rozstawać.
-A nie powinieneś powiedzieć, że jestem zbyt dobry na konkurencję i nikt mi nie dorówna? - spytał, unosząc jedną brew. Droczył się z nim; nie uważał się za jakiegoś guru w cukiernictwie. Jasne, znał się na tym, ale wiedział, że było wiele osób, która znacznie przewyższała go umiejętnościami. Nie umiał jednak odmówić sobie widoku tego lekkiego zamieszania, które pojawiało się na twarzy jego chłopaka, kiedy tylko brał go trochę pod włos. - Jak dla mnie możesz zjadać wszystko od razu. Podszkolę się w wymyślaniu nowości - skomentował, śmiejąc się. Lubił te czułe gesty, którymi raczył go McKay. Sprawiały, że motylki w brzuchu nie znikały ani na chwilę. Ten stan był na tyle przyjemny, że nie chciał, by w którymś momencie coś się zmieniło.
Spędzili w restauracji jeszcze chwilę, próbując podołać deserom, które zamówił McKay. Niestety, Creed wymiękł dość szybko, nie chcąc przesadzić z cukrem, którego już wystarczająco miał we krwi. Wiedział, że jeśli tylko przekroczy pewną barierę będzie musiał niezwłocznie udać się na drzemkę.
Spakowali ciasto bananowe do pudełeczka otrzymanego od kelnera i wyszli.
-Ledwo mogę się ruszać - westchnął, ściskając ciepłą dłoń Huntera. Była znacznie większa od tej należącej do studenta, ale to jedynie sprawiało, że bardziej chciało się ją trzymać. Pogładził go kciukiem po wierzchu, wyczuwając przyjemną szorstkość skóry.
-Idealnie - zachwycił się, spoglądając na wodę, w której odbijało się słońce. Nie było tu aż tak wielu ludzi, co potęgowało wrażenie i dawało możliwość zapamiętania znacznie większej ilości szczegółów. - Jasne! - powiedział, zaraz zrzucając zbędny balast. Ach, jak miło było poczuć ciepły piasek pod stopami. - To co, kto ostatni przy molo ten spełnia zachcianki drugiego przez cały dzień! - zaśmiał się i puszczając dłoń tatuatora, popędził przed siebie.

Hunter McKay
WŁADZA 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Wonnie - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! celebrity's best friend: Lisbeth & Cesar celebrity's best friend: Kamala & Billy celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Cara & Joseph Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Hear those magic reindeer click Buduję zamek z piasku Upiekłem ciasto na festyn Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Zachęcam znajomych do akcji Na fali - za udział w evencie My Funny Valentine Never Ending I want you eat me like a main dish Hope Valley ma głos! This is all I'm asking for I hear those sleigh bells ringing Everyone is singing The sound of children's laughter All the lights are shining so brightly everywhere To the North Pole for Saint Nick All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie A toy on Christmas Day I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking Santa Claus won't make me happy I just want you for my own I won't make a list and send it Make my wish come true All I want for Christmas is you I won't ask for much this Christmas I won't even wish for snow I'm just gonna keep on waiting Underneath the mistletoe Hurricane Season temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - czerwiec temat miesiąca - lipiec BOGATE CV PHONE ADDICTED I killed Laura Palmer I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK UNIVERSAL PERSON SPICE IT UP INFLUENCER Novel I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MŁODY SCENARZYSTA WHEN WE WERE YOUNG devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ Laleczka pogardy PRZYJEZDNY Zbieram pocztówki Zwijam się w buritto Śpię z przytulanką Jedna poduszka to za mało W moim łóżku dużo się dzieje Lubię siedzieć przy świecach Lubię starszych Chodzę w bluzach mojego chłopaka Lubię zapach męskich perfum Boje się burzy Zbieram kapsle Jedzonko? Tylko słodkie! LGBT+ Uwielbiam żelki lubię wycinać lampiony z dyni Czytam książki WIELBICIEL KAWY WIELBICIEL SŁODYCZY PRZESYPIAM ŻYCIE WRAŻLIWIEC PSIARZ ZNAM 3 JĘZYKI CHUDERLAK URODZONY ZIMĄ Oglądam zachody słońca I DO DIGITAL LOVE SUNRISE SUNSET MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN KRZYSZTOF KOLUMB CAKE BOSS Z KOŚCI NA OŚCI DUNGEONS & DRAGONS NO REGRETS! SMERF PRACUŚ Takin' this one to the grave toss a coin to your witcher shit, where am I? Big gesture Are you gonna be my girl? Ulepimy dziś bałwana?
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
Ma własne studio tatuażu, wypija kilka litrów herbaty dziennie i ma uroczego narzeczonego z którym planuje ślub. Jeśli zobaczysz gdzieś na ulicy gruby plik kasy to pewnie jego, bo nie znosi płacić kartą. Czasem pozuje do zdjęć dla przyjaciela, który jest projektantem mody, ale nie proś go o wspólne zdjęcie, bo to go trochę krępuje.
29
188

Post

— No cóż… więc chyba nigdy nie będziesz się na mnie gniewał. — stwierdził, wzruszając ramionami. Jak miał nie nazywać go uroczym? Według niego był taki przez całą dobę i nic nie mógł na to poradzić. Jedyna sytuacja w której nie nazywał go cholernie uroczym to kiedy uprawiali seks. Wtedy uważał go za cholernie seksownego i najchętniej widziałby go w tej odsłonie o wiele częściej, ale chciał by ten związek opierał się na równowadze. Wcześniej mocno skupiali się na swojej relacji w łóżku, a odkąd byli w związku mieli wiele możliwości. Ale seks był o wiele przyjemniejszy kiedy kochało się drugą osobę.
— Oczywiście, że jesteś. Ale musimy wiedzieć co kombinują. Jak otworzysz swoją cukiernię to będę jadł tylko twoje wypieki. — zapewnił. To co Creed dla niego piekł zawsze było idealne i nigdy nie narzekał na ilość cukru czy kremu. Chłopak miał naprawdę wielki talent i jeśli kiedyś będzie otwierał swoją cukiernię będzie mu mocno kibicował. Miał nadzieję, że chłopak nigdy nie zrezygnuje z tego pomysłu. — Skoro dajesz mi pozwolenie… Ale wtedy będę musiał częściej chodzić na siłownię, żeby Oliver mnie nie zwolnił. Wiesz jaki on jest na punkcie wagi swoich modeli. — mruknął. Tego właśnie nie lubił w modelingu i póki wpasowywał się w pewne standardy nie przejmował się niczym, ale przybierając kilka kilogramów na pewno będzie musiał coś z tym zrobić.
Dobrze, że auto miał blisko restauracji i mógł schować pudełko z ciastem do niego, bo strasznie niewygodne byłoby chodzenie z nim po plaży, kiedy chciał być w pełni skupiony na Creedzie.
— Ja trochę też. — zaśmiał się, klepiąc się po brzuchu. Spodnie jeszcze nie były na niego za ciasne, ale czuł się trochę ciężko. Zrobił to jednak na własne życzenie, skoro zjadł swoją porcję, dokończył to czego nie mógł zjeść Creed i do tego dwa desery.
— To ma być kara? — zaśmiał się, zdejmując buty i pędząc w stronę molo. Mógł z łatwością przegonić Creeda, bo miał dłuższe nogi, ale pełny żołądek trochę go spowalniał, a poza tym chciał dać Creedowi wygrać. Pewnie dlatego niby przypadkiem but wyślizgnął mu się z dłoni i musiał się zatrzymać, żeby go podnieść i wtedy mógł kontynuować bieg, by znaleźć się na molo zaraz za Creedem.
— Wygrałeś. Tylko bądź dla mnie łaskawy. — zaśmiał się, obejmując go ramieniem i cmoknął chłopaka w usta. I tak robił dla niego wszystko o co go poprosił, więc to dla niego żadna kara. Lubił rozpieszczać studenta, by zobaczyć uśmiech na jego twarzy.

Creed Whittemore
WŁADZA 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Middle of the night - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Morning coffee tastes better with you The sound of children's laughter Everyone is singing I hear those sleigh bells ringing This is all I'm asking for Największy śmieszek 2020 Hope Valley ma głos! The Chance of Love Hear those magic reindeer click My Funny Valentine Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Upiekłem ciasto na festyn Buduję zamek z piasku All the lights are shining so brightly everywhere To the North Pole for Saint Nick All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Santa Claus won't make me happy I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking There upon the fireplace A toy on Christmas Day I won't make a list and send it I just want you for my own Make my wish come true All I want for Christmas is you I won't ask for much this Christmas I won't even wish for snow I'm just gonna keep on waiting Underneath the mistletoe Hurricane Season temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - czerwiec temat miesiąca - lipiec BOGATE CV PHONE ADDICTED I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP SPICE IT UP INFLUENCER Bestseller LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY Novel SCENARZYSTA NA DOROBKU devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I’M A LEGEND I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY Pijam gorącą czekolade Mam własny samochód Jestem numerologiczną ósemką Oszczędny wolę czuć wiatr w grzywce mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Zdałem prawko za pierwszym razem Lubię zapach męskich perfum lubię upały Lubię młodszych Noszę na ręku zegarek Eksperymentuję z piercingiem Moja skóra to dzieło sztuki Wielbiciel koreańskiego jedzenia Lubię dawać prezenty Lubię siedzieć po ciemku HOROSKOP CHIŃSKI: KOGUT WIELBICIEL HERBATY TYP OSOBOWOŚCI: POSZUKIWACZ PRZYGÓD WYSPORTOWANY LGBT+ ZARĘCZONY/A URODZONY LATEM MAM WŁASNY DOM WE'RE NOT IN KANSAS ANYMORE - OUTLANDERS MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU UCZULENIOWIEC WIELBICIEL SŁODYCZY PALACZ ZNAM 2 JĘZYKI nigdy nie studiowałem/am ARTYSTA LEW KLASA ŚREDNIA SEKSOHOLIK W moim łóżku dużo się dzieje I LOVE YOU, BABY! SMERF PRACUŚ Are you gonna be my girl? Big gesture Like a virgin toss a coin to your witcher hey hey, you you, I don't like your girlfriend GROUP CHAT TLC DUNGEONS & DRAGONS I’M SO EXCITED I DON’T WANNA HIDE IT CAKE BOSS TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE KRZYSZTOF KOLUMB MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM HE WAS FIRST! SUNRISE SUNSET I DO Ulepimy dziś bałwana?
mów mi/kontakt
kiitty#9373
a
Awatar użytkownika
Uroczy student Akademii Tańca w Miami, który prowadzi podwójne życie - za dnia student, z nocy zaś striptizer w jednym z klubów w Cape Coral.
26
175

Post

Lubił spacerować po jedzeniu. Co prawda dużo częściej chciało mu się spać, jednak w chwili, w której już znalazł się na zewnątrz był wdzięczny sobie albo osobie towarzyszącej, że go wyciągnęła z domu. Jedzenie o wiele lepiej układało się w żołądku kiedy człowiek wprowadził po nim trochę ruchu, dodatkowo wspomagając trawienie. No i mogło się spędzić trochę więcej czasu z osobą, która być może szła obok. Jak teraz Hunter obok studenta, który wcale nie chciał puszczać jego dłoni.
Nie miał ostatecznie wyjścia w chwili, w której wybrał dla nich zadanie. Sam wyścig nie był zbyt rozsądny, głównie ze względu na przepełnione żołądki, ale przecież nie tylko na słownym droczeniu się Creed miał skończyć.
-Och, jeszcze nie wiesz co siedzi mi w głowie, McKay - zaśmiał się i już go nie było. Nie był pewny czy faktycznie chce wygrać, bo kusiło go sprawdzenie jak daleko Hunter jest skłonny posunąć się z własnymi fantazjami, jednak z drugiej strony miło by było zobaczyć, jak to właśnie tatuator spełnia wszelkie zachcianki.
Zanim się obejrzał, pierwszy dobiegł na molo. Nie zarejestrował wszystkiego, ale intuicja podpowiadała mu, że nie wygrał tak, jakby tego chciał. A to znaczyło jedno - Hunter oszukiwał, dając mu fory.
Odetchnął głęboko, kiedy ostatecznie stanęli na pomoście i zerknął na chłopaka. Och, już on wiedział!
-Dałeś mi wygrać - oznajmił. To nawet nie było pytanie, bo nie potrzebował się upewniać. Domyślił się i coś mu mówiło, że Hunter nie będzie w stanie zmienić jego stanowiska.
Nic dziwnego, że ostatecznie, tuż po tym jak cmoknął go w policzek, popchnął go w stronę wody, do której wpadł z pluskiem.
-Widzisz McKay, tak właśnie się kończy próba robienia mnie w balona - powiedział, kucając przy brzegu i uśmiechając się niewinnie. Niech nie myśli, że zawsze był tak potulnym człowiekiem.

Hunter McKay
WŁADZA 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Wonnie - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! celebrity's best friend: Lisbeth & Cesar celebrity's best friend: Kamala & Billy celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Cara & Joseph Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Hear those magic reindeer click Buduję zamek z piasku Upiekłem ciasto na festyn Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Zachęcam znajomych do akcji Na fali - za udział w evencie My Funny Valentine Never Ending I want you eat me like a main dish Hope Valley ma głos! This is all I'm asking for I hear those sleigh bells ringing Everyone is singing The sound of children's laughter All the lights are shining so brightly everywhere To the North Pole for Saint Nick All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie A toy on Christmas Day I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking Santa Claus won't make me happy I just want you for my own I won't make a list and send it Make my wish come true All I want for Christmas is you I won't ask for much this Christmas I won't even wish for snow I'm just gonna keep on waiting Underneath the mistletoe Hurricane Season temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - czerwiec temat miesiąca - lipiec BOGATE CV PHONE ADDICTED I killed Laura Palmer I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK UNIVERSAL PERSON SPICE IT UP INFLUENCER Novel I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MŁODY SCENARZYSTA WHEN WE WERE YOUNG devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ Laleczka pogardy PRZYJEZDNY Zbieram pocztówki Zwijam się w buritto Śpię z przytulanką Jedna poduszka to za mało W moim łóżku dużo się dzieje Lubię siedzieć przy świecach Lubię starszych Chodzę w bluzach mojego chłopaka Lubię zapach męskich perfum Boje się burzy Zbieram kapsle Jedzonko? Tylko słodkie! LGBT+ Uwielbiam żelki lubię wycinać lampiony z dyni Czytam książki WIELBICIEL KAWY WIELBICIEL SŁODYCZY PRZESYPIAM ŻYCIE WRAŻLIWIEC PSIARZ ZNAM 3 JĘZYKI CHUDERLAK URODZONY ZIMĄ Oglądam zachody słońca I DO DIGITAL LOVE SUNRISE SUNSET MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN KRZYSZTOF KOLUMB CAKE BOSS Z KOŚCI NA OŚCI DUNGEONS & DRAGONS NO REGRETS! SMERF PRACUŚ Takin' this one to the grave toss a coin to your witcher shit, where am I? Big gesture Are you gonna be my girl? Ulepimy dziś bałwana?
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
Ma własne studio tatuażu, wypija kilka litrów herbaty dziennie i ma uroczego narzeczonego z którym planuje ślub. Jeśli zobaczysz gdzieś na ulicy gruby plik kasy to pewnie jego, bo nie znosi płacić kartą. Czasem pozuje do zdjęć dla przyjaciela, który jest projektantem mody, ale nie proś go o wspólne zdjęcie, bo to go trochę krępuje.
29
188

Post

— Aż jestem ciekawy. — zawołał za nim, śmiejąc się. Czy będzie jego niewolnikiem? Czy każe mu chodzić po domu w specjalnym stroju, który dla niego kupi? Był strasznie ciekawy co dla niego wymyśli, więc tym bardziej chciał, żeby miał szansę się wykazać. On postara się o wygraną następnym razem. Na pewno nie wymyśli dla niego niczego skomplikowanego.
— Nie prawda! Wypadł mi but i musiałem się po niego wrócić. Wygrałeś uczciwie! — mruknął, próbując go przekonać. Przecież mu się nie przyzna. Poza tym Creed powinien być przyzwyczajony, że Hunter często dawał mu wygrać. Ale tylko na razie, bo za jakiś czas nie będzie miał tak łatwo. Póki co miał u niego taryfę ulgową, by miał to co chciał.
Chciał objąć Creeda mocniej, ale poczuł jak ten popycha go przez co wylądował tyłkiem w wodzie. W pierwszej chwili go to zaskoczyło, ale w końcu parsknął śmiechem, zaczesując wilgotne od wody włosy do tyłu.
— Tak się bawimy? Chodź tu! — zaśmiał się i chwycił go za nadgarstek, wciągając do wody. Wylądował na plecach, więc Hunter nachylił się nad nim i pocałował go czule w usta. — Chyba nie myślałeś, że tylko ja skończę mokry? — rzucił, śmiejąc się. Spędzili chwilę w wodzie, chlapiąc się i śmiejąc, by w końcu usiąść na piasku. Podziwiali zachodzące słońce, dając ubraniom trochę czasu na wyschnięcie.
Wrócili do domu, kiedy zaczęło się ściemniać. Creed trochę przysypiał w aucie, więc wyłączył radio by mu nie przeszkadzać, a po dotarciu do domu zaniósł go do sypialni. Wypuścił Honeya na podwórko, dając mu wcześniej trochę przysmaków w nagrodę za nie zdemolowanie domu pod ich nieobecność i wrócił do Creeda, który kiedy się ocknął podczas próby przebrania go w piżamę zrobił się strasznie napalony, więc oczywiście spędzili namiętne chwile zanim zasnęli wtuleni w siebie. Chyba powinien częściej zabierać go na randki, by widzieć go tak szczęśliwego jak tego dnia.

//zt. x2 <3

Creed Whittemore
WŁADZA 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Middle of the night - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Morning coffee tastes better with you The sound of children's laughter Everyone is singing I hear those sleigh bells ringing This is all I'm asking for Największy śmieszek 2020 Hope Valley ma głos! The Chance of Love Hear those magic reindeer click My Funny Valentine Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Upiekłem ciasto na festyn Buduję zamek z piasku All the lights are shining so brightly everywhere To the North Pole for Saint Nick All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Santa Claus won't make me happy I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking There upon the fireplace A toy on Christmas Day I won't make a list and send it I just want you for my own Make my wish come true All I want for Christmas is you I won't ask for much this Christmas I won't even wish for snow I'm just gonna keep on waiting Underneath the mistletoe Hurricane Season temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - czerwiec temat miesiąca - lipiec BOGATE CV PHONE ADDICTED I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP SPICE IT UP INFLUENCER Bestseller LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY Novel SCENARZYSTA NA DOROBKU devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I’M A LEGEND I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY Pijam gorącą czekolade Mam własny samochód Jestem numerologiczną ósemką Oszczędny wolę czuć wiatr w grzywce mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Zdałem prawko za pierwszym razem Lubię zapach męskich perfum lubię upały Lubię młodszych Noszę na ręku zegarek Eksperymentuję z piercingiem Moja skóra to dzieło sztuki Wielbiciel koreańskiego jedzenia Lubię dawać prezenty Lubię siedzieć po ciemku HOROSKOP CHIŃSKI: KOGUT WIELBICIEL HERBATY TYP OSOBOWOŚCI: POSZUKIWACZ PRZYGÓD WYSPORTOWANY LGBT+ ZARĘCZONY/A URODZONY LATEM MAM WŁASNY DOM WE'RE NOT IN KANSAS ANYMORE - OUTLANDERS MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU UCZULENIOWIEC WIELBICIEL SŁODYCZY PALACZ ZNAM 2 JĘZYKI nigdy nie studiowałem/am ARTYSTA LEW KLASA ŚREDNIA SEKSOHOLIK W moim łóżku dużo się dzieje I LOVE YOU, BABY! SMERF PRACUŚ Are you gonna be my girl? Big gesture Like a virgin toss a coin to your witcher hey hey, you you, I don't like your girlfriend GROUP CHAT TLC DUNGEONS & DRAGONS I’M SO EXCITED I DON’T WANNA HIDE IT CAKE BOSS TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE KRZYSZTOF KOLUMB MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM HE WAS FIRST! SUNRISE SUNSET I DO Ulepimy dziś bałwana?
mów mi/kontakt
kiitty#9373
ODPOWIEDZ