Karty postaciRelacjeMessengerKalendarzeInstagram
a
Awatar użytkownika
Była gwiazda podrzędnych telenoweli, która po przykrym incydencie zdecydowała się na powrót w rodzinne strony.
25
162

Post

Cala nie myślała o tym co miały, czy — w tym przypadku — co mogłyby mieć. Właściwie niewiele rozsądnych myśli krążyło po jej głowie aktualnie. Niby nie było to nic, co mogłoby ją jakkolwiek zaskakiwać, skoro Calanthe nie słynęła z dojrzałości i rozsądnego podchodzenia do tematu, a jednak trochę bardziej naiwne to było, niż zazwyczaj. Przecież nie widziały się wystarczająco długo, by do niektórych wniosków samodzielnie dorosła i spędziły ze sobą niewystarczająco czasu, by mogła aż takie problemy mieć z uporządkowaniem swoich myśli. Najwidoczniej jednak Dora wprowadzała chaos większy, niż mogłaby się spodziewać. Dlatego nie musiała zastanawiać się nad tym, czy tym razem cokolwiek by wypaliło, skoro zwyczajnie chciała pójść na żywioł aktualnie. Nie zastanawiać się i nie przejmować rozsądnymi wnioskami, tylko sprzyjające okoliczności wykorzystać. Szczęśliwie umiała dostrzec, że nie byłoby to ani trochę dobre, bo to, co udało jej się ugrać, prędko by w zapomnienie poszło.
Zerknęła na nią, ale podarowała sobie jakiekolwiek komentarze. Nie liczyła na t, że pociągnie temat — wiedziała, że tego nie zrobi. Eudora bywała uparta i wystarczająco zdystansowana za czasów, kiedy dumnie nazywała ją swoją dziewczyną. Tym bardziej więc godziła się z myślą, że nie miała co liczyć na to, że cokolwiek doda, by nieco jej tę kwestię rozjaśnić. Może kiedyś, jeśli nadarzy się okazja, poruszy ten temat. Może się dowie. Najprawdopodobniej w ogóle tego nie zrobi, bo jeśli czegoś się obawiała aktualnie to jedynie tego, że mogłaby nagle jednak zniknąć, a naprawdę dobrze było wiedzieć, że jest gdzieś niedaleko.
— Czy ja wiem? One będą paskudne. No i są brzydkie, ci ludzie wcale się z nich nie ucieszą — dodała nos marszcząc. Nie miała jej za złe tego, że wyśmiewa jej pracę. Sama zerknęła na czerwoną choinkę, którą trzymała w dłoni. Nie wyglądała ani ładnie, ani jakkolwiek apetycznie. Mimo to skończyła ją malować i odstawiła ją zaraz obok rozlanej skarpety. Pierniki, które wychodziły spod ręki Stryker prezentowały się o niebo lepiej, ale nie było się co dziwić. Lata praktyki przemawiały za jej wprawą. Cala za to była tak sama nieporadna, jak kilkanaście lat temu, gdy musiała w szkolnej ławce wyklejać jakieś okropne laurki dla rodziców. Zerknęła na nią i ściągnęła brwi. — Jak to o nic? Na pewno jest coś, co byś chciała — dodała naburmuszona i nawet usta wydęła, bo nie akceptowała takiej odpowiedzi. Niby wiedziała, że pasowała ona do Eudory bardziej, niż przyznanie się do czegokolwiek innego, ale i tak nie zamierzała jej tak łatwo tego tematu odpuszczać. Sama wzruszyła ramionami lekko. — Dużo nierealnych rzeczy. No ale też chciałabym na przykład cały zestaw Lego z Hogwartem. Myślę jednak, że jestem za stara, by Mikołąj uznał to za poważną prośbę, więc muszę sobie sama zapracować — dodała nos marszcząc. Trochę żartowała w tej chwili. Miałą pełną listę, ale gdy otworzyła usta, by się do niej przyznać pomyślała, że znowu zabrzmiałaby przy niej dziecinnie i żałośnie, więc postanowiła to odrobinę przefiltrować. Jakby chciała udowodnić jej, że odrobinę się zmieniła w międzyczasie. Pomalowała nieudolnie piernikowego ludzika i wtedy zorientowała się, że przydałby jej się kolorowy lukier nie tylko na buźkę, ale i guziczki, więc chcąc do niego sięgnąć wychyliła się i przypadkiem szturchnęła kobietę ramieniem. Zerknęła na nią i posłała jej przepraszający uśmiech, bo wcale nie chciała jej atakować w żaden sposób.

eudora stryker
LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! I fit perfectly everywhere Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! The One Where Lacey Gets a Roommate - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One with a Duck - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One With All the Magic - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" It's a kind of magic - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One with the Thanksgiving Flashbacks - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One With the Shopping Lis - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking A toy on Christmas Day I just want you for my own All I want for Christmas is you I won't make a list and send it All the lights are shining so brightly everywhere Największy dyskutant 2020 Największy multiholik 2020 BOGATE CV DON’T STOP ME NOW MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER devine MŁODY SCENARZYSTA TYPING LIKE CRAZY ROLLING IN THE DEEP ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING Sej łaaat? I killed Laura Palmer LGBT+ WIERZĘ W HOROSKOPY MAM PTASZKA FAN KOMEDII ROMANTYCZNYCH wieczny Piotruś Pan Boje się tornada mam długie włosy Mam wiecznie pokaleczone ręce Lubię zapach damskich perfum Noszę dwie różne skarpetki Tworzę rękodzieła Na nadgarstkach dzwonią mi bransoletki Pijam ziółka I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM toss a coin to your witcher I see fire Oops, I did it again Ralph Demolka You're old Zombie night Mały Książę Like a virgin superhero sweet disaster MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN You're a wizard, Harry DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM CALL 911 FEAR FACTOR KSIĘŻNICZKA MONONOKE I’M MOVING OUT! CAKE BOSS CZTERY ŁAPY My sweet...
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
barmanka, która niedawno przyjechała do miasteczka i ukrywa swoją przeszłość
33
172

Post

Owszem, minęło kilka dobrych lat od ich ostatniego, dość nieprzyjemnego spotkania. Wiele się w międzyczasie wydarzyło, dla obu z nich. Miały dużo czasu by złe wspomnienia się zatarły, a dobre stały się nieco lepsze, jak to już z przeszłością bywało. I pomimo tego, że długo się nie widziały to pewne uczucia nigdy do końca nie ginęły, wracając, kiedy nadarzyła się okazja. A jaka była lepsza niż ta? Choć lepiej by było gdyby się go jednak słuchały i nie dawały porwać duchom emocji, które niegdyś odczuwały, ale rozsądek i rozwaga niewiele miały tu do gadania. Po tragicznej misji, a także burzliwym pobycie w szpitalu wojskowym, Eudora była kompletnie pogubiona. Nowe miasteczko, nowa prace, nowe twarze dookoła. Nic więc dziwnego, że kiedy natrafiła na kogoś, kogo znała, poczuła przyciąganie. Była to jakaś tęsknota za tym, co było i minęło. A także za samą Calą.
Wydaje mi się, że odbiorcy tych prezentów najmniejszą uwagę będą zwracać na ciasteczka – zauważyła dość roztropnie, zerkając na blondynkę. – Poza tym liczy się gest przecież – dodała jeszcze w ramach jakiegoś marnego pocieszenia. Nic mądrzejszego niestety nie przychodziło jej do głowy, choć chciałaby poprawić swojej towarzyszce humor. Nie chciała kłamać, że pierniczki wcale nie są takie brzydkie, bo nawet ktoś bardziej naiwny od Calanthe by w to nie uwierzył. Aczkolwiek porównywanie się do kogoś, kto przez lata ćwiczył swoją precyzyjność i umiał się posługiwać naprawdę małymi narzędziami było trochę bez sensu. Westchnęła, kiedy kobieta uparcie drążyła temat prezentu świątecznego. Podzieliła się z nią najprawdziwszą odpowiedzią. Chociaż mogła się przecież spodziewać, że nie będzie ona dla Cali zadowalająca. Poczekała jednak aż usłyszy, co takiego ona by chciała. – Jakich nierealnych rzeczy? – dopytała więc, chcąc w ten sposób odejść od tematu własnych świątecznych marzeń. Może uda jej się na to nabrać byłą dziewczynę? Niegdyś jej to wychodziło od czasu do czasu. – Nie masz żadnego Mikołaja, któremu byś mogła zdradzić swoje marzenie o Lego? – kontynuowała, pomijając już dziecinność całego tego prezentu. Niczego innego się tak naprawdę nie spodziewała. Była to kolejna urocza cecha blondyneczki. Coraz więcej ich się Stryker przypominało z każdą chwilą spędzoną w jej towarzystwie. Skoro już się wyprostowała z tego wszystkiego to mogła odgarnąć włosy za uszy. W jednym ręku trzymała wciąż pisak z lukrem, ale uznała, że przecież nie uwali sobie twarzy jeśli odpowiednio go przytrzyma. Jej sprytny plan został pokrzyżowany przez mały wypadek przy pracy i szturchnięcie łokciem. Na policzku i we włosach pojawił się ślad z niebieskiej masy cukrowej. Eudora westchnęła żałośnie. – Zostałam Smerfem – stwierdziła ironicznie, chcąc rozładować trochę atmosferę.

Calanthe Carter
LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym I just want you for my own All I want for Christmas is you All the lights are shining so brightly everywhere temat miesiąca - grudzień BOGATE CV BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER For all mankind Wszystko pod kontrolą I killed Laura Palmer ALKOHOLIK Gram na perkusji Gram na pianinie bezsenność to moja przyjaciółka Amator parszywych trunków Horrory tylko klasy B i niżej I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM Like a virgin Oops, I did it again
mów mi/kontakt
pandaa#5430
a
Awatar użytkownika
Była gwiazda podrzędnych telenoweli, która po przykrym incydencie zdecydowała się na powrót w rodzinne strony.
25
162

Post

Najpierw nie spodziewała się, że kiedykolwiek jeszcze na nią wpadnie. Była przecież tą częścią życia, którą Calanthe zakończyła wraz ze swoim wyjazdem. Zamknęła to, odchorowała i stanęła na nogi. Zrobiła więc wszystko, co można było, by podczas ewentualnego spotkania wcale nie czuć jakichkolwiek, niepotrzebnych uczyć. A jednak wystarczyło by natknęły się tutaj dwukrotnie by Cala zaczęła odrobinę wariować i postrzegać to wszystko w sposób, w jaki nie powinna. Nawiedzały ją tym samym myśli, które nie powinny i wracały uczucia, które dawno pożegnała.
Westchnęła może i ciężko, a nawet odrobinę teatralnie, ale ostatecznie nie dodała nic, tylko głową pokiwała. Prawdopodobnie miała w tej chwili całkowitą rację, ale Cala nie mogła poradzić nic, że trochę ją sumienie gryzło w tej chwili. Nie chciała podarować komuś czegoś, co zupełnie do niej nie przemawiało. A paskudnie ozdobione pierniki raczej nie podbiłby specjalnie serca nikogo. Miło jednak było żyć ze świadomością, że Dora, może niespecjalnie, a jedynie czystym przypadkiem, gotowa była ją podnieść odrobinę na duchu Starała się jednak być powściągliwa w obdarzaniu kobiety uśmiechem, dlatego zerknęła na nią z niego bardziej skupioną miną. W pierwszej chwili lekko wzruszyła ramionami na jej pytanie.
— Bardzo osobistych — wyjaśniła, bo nie była pewna, czy Eudora chce tego słuchać. Tak samo jak nie wiedziała, czy na pewno chce to zdradzać. Gdyby spełnianie życzeń było takie proste to z chęcią podarowałaby je ojcu mając nadzieję, że trafi wreszcie na miłą panią. Dzięki temu może przestałby podpytywać ją o to, kiedy wreszcie sobie kogoś znajdzie. Sama też nie pogardziłaby prośbą o to, by i ona sobie kogoś znalazła trochę na dłużej, bo lubiła mieć się kim przejmować. Nagle towarzystwo Eudory skuteczniej jej nawet o tym przypomniało. — Może mam. Siostrę albo coś, ale no, nie lubię narzucać prezentów. Lubię ludzki wkład, bo i tak cieszę się ze wszystkiego — przypomniała jej bardzo luźno. Cala nie była w tej kwestii zupełnie wymagająca. Cieszyły ją drobnostki przecież. Może niepotrzebnie podjęła temat, ale bardziej oczywiście interesowało ją to, czy Eudora marzy o czymś konkretnym. Tym bardziej, że jakby jakakolwiek, konkretniejsza odpowiedź padła to prawdopodobnie byłaby gotowa ją spełnić. Nie wiedziała po co, skoro powinna nie traktować jej w tych kategoriach dla własnego dobra, ale słabość do kobiety chyba znowu o sobie znać dawała.
— Bardzo ładnym smerfem — poprawiła ją mimowolnie. Była to najprawdziwsza prawda. Wyglądała piekielnie uroczo i Cala nie miała pojęcia jak to się działo, że była w tym wszystkim całkowicie realna. Przecież była dorosłą, byłą panią lekarz, która miała naprawdę konkretną historię na swoich barkach. A mimo to dla Cali była najbardziej uroczą kobietą na tym świecie aktualnie i z wielkim trudem powstrzymała się przed tym, by jednak jej tego kremu dalej nie rozsmarować po twarzy.

eudora stryker
LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! I fit perfectly everywhere Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! The One Where Lacey Gets a Roommate - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One with a Duck - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One With All the Magic - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" It's a kind of magic - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One with the Thanksgiving Flashbacks - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One With the Shopping Lis - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking A toy on Christmas Day I just want you for my own All I want for Christmas is you I won't make a list and send it All the lights are shining so brightly everywhere Największy dyskutant 2020 Największy multiholik 2020 BOGATE CV DON’T STOP ME NOW MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER devine MŁODY SCENARZYSTA TYPING LIKE CRAZY ROLLING IN THE DEEP ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING Sej łaaat? I killed Laura Palmer LGBT+ WIERZĘ W HOROSKOPY MAM PTASZKA FAN KOMEDII ROMANTYCZNYCH wieczny Piotruś Pan Boje się tornada mam długie włosy Mam wiecznie pokaleczone ręce Lubię zapach damskich perfum Noszę dwie różne skarpetki Tworzę rękodzieła Na nadgarstkach dzwonią mi bransoletki Pijam ziółka I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM toss a coin to your witcher I see fire Oops, I did it again Ralph Demolka You're old Zombie night Mały Książę Like a virgin superhero sweet disaster MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN You're a wizard, Harry DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM CALL 911 FEAR FACTOR KSIĘŻNICZKA MONONOKE I’M MOVING OUT! CAKE BOSS CZTERY ŁAPY My sweet...
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
barmanka, która niedawno przyjechała do miasteczka i ukrywa swoją przeszłość
33
172

Post

Przeszłość dogoniła je w najmniej spodziewanym miejscu. Obie przyjechały tu by odpocząć od różnych doświadczeń życiowych, dać sobie szansę na świeży start. W ten nowy początek nie wliczały się niezapowiedziane spotkania z byłymi. Była to jednak najmilsza niespodzianka, jaką Eudorze zgotował w ostatnich miesiącach los. Może właśnie dlatego tak szybko dała się porwać tym miłym wspomnieniom i samej osobie Calante, która każdym swoim pojawieniem się wprowadzała trochę światła. Co z tego, że widziały się na razie tylko dwa razy? To wystarczyło.
Kiwnęła jedynie głową, przyjmując do wiadomości, że nie jest to coś, o czym chciała rozmawiać. Tak to odebrała, bo sama tak mówiła, kiedy próbowała grzecznie dać komuś do zrozumienia, że ma sobie odpuścić dany temat. Zwykle wcale nie siliła się na takie uprzejmości, ale czasem jej się zdarzało. Sama nie miałaby większych chęci by rozmawiać z Carter o swoich marzeniach, gdyby takowe obecnie posiadała. Te niemożliwe do spełnienia porzuciła kilka godzin po przebudzeniu się w szpitalu polowym w Iraku. Od tamtej chwili już żadnych nie snuła.
To chyba rzeczywiście sama będziesz musiała je spełnić – zgodziła się z nią, bo takie postawienie sprawy nie pozostawiało wiele pola do manewru. Co prawda w głowie pojawił jej się pomysł sprawienia jej takiego prezentu, ale upomniała siebie samą, że byłoby to co najmniej niewłaściwie i być może skierowało ich znajomość ku torom, do których nie powinny już wracać. Zapamiętała to jednak, na wypadek, gdyby w jakiś inny chwilowy przypływ szaleństwa jednak doprowadziłby do tego, że zaczęłaby szukać stosownego podarunku świątecznego dla Calanthe. Nawet jeśli nie był to prezent, który zwykle by komuś szykowała. Generalnie nie była zbyt dobra w kupowanie upominków dla najbliższych. Zmarszczyła nos na komplement od Cali, choć w środku zrobiło jej się co najmniej tak ciepło jak gdyby właśnie wypiła kubek gorącej czekolady. Albo szota wódki. Przygryzła wargę, przez chwilę bezmyślnie przyglądając się kobiecie. Potem jakby oprzytomniała albo uświadomiła obie co robiła i odwróciła się pod pretekstem szukania ręcznika papierowego. Gdy go znalazła, starła większość lukru z twarzy, a potem zwróciła się znów do blondynki.
Zostało coś? – zapytała, unikając jej wzroku i przekręciła głowę tak by jej towarzyszka mogła lepiej widzieć ewentualne resztki niebieskiego na twarzy i we włosach Stryker. Powinny czym prędzej wracać na salę pełną ludzi, gdzie nie dało się stworzyć takiej intymnej chwili. Ale pierniki się przecież same nie zrobią. – Niebieskie renifery chyba nie są zbyt świąteczne – dodała, odczuwając potrzebę wypełnienia tej ciszy między nimi jakimś błahym tematem, bo inaczej zbytnio skupiała się na tym, co mogłoby się tu zadziać.

Calanthe Carter
LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym I just want you for my own All I want for Christmas is you All the lights are shining so brightly everywhere temat miesiąca - grudzień BOGATE CV BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER For all mankind Wszystko pod kontrolą I killed Laura Palmer ALKOHOLIK Gram na perkusji Gram na pianinie bezsenność to moja przyjaciółka Amator parszywych trunków Horrory tylko klasy B i niżej I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM Like a virgin Oops, I did it again
mów mi/kontakt
pandaa#5430
a
Awatar użytkownika
Była gwiazda podrzędnych telenoweli, która po przykrym incydencie zdecydowała się na powrót w rodzinne strony.
25
162

Post

Niby dwa spotkanie to nieszczególnie dużo, ale i tak zdążyły trochę w życiu Cali pozmieniać. Sama świadomość, że przyjechała i jest znowu gdzieś niedaleko niej, więc automatycznie mają całkiem spore szanse na przypadkowe spotkania, w pełni kobiecie wystarczała, by nagle wszystko zmieniło nieco swój obrót. Kiedyś bez wątpienia Dora miała na nią całkiem skuteczny wpływ, ale odkąd ich drogi się rozeszły, a czas upłynął na korzyść Cali i jej złamanego serca, podejrzewała, że raczej lepiej poradziłaby sobie z ewentualnym spotkaniem. Wystarczyły jednak dwa spotkania by przekonała się jak niewiele to wspólnego z prawdą miało. Zerknęła na nią chwilę później i pokiwała powoli głową.
— Pewnie tak — przyznała luźno, jakby wcale nie mówiła chwilę wcześniej o tym, że miały być one zupełnie nierealne. Nie tylko jednak nie zamierzała, ale też nie potrafiła się w tej chwili nad tym jakoś konkretniej pochylać. Zdecydowanie bardziej skupiona była na swojej pracy, która zupełnie jej nie wychodziła. Nieco mniej na kobicie, ale uwagi szczędziła jej z pełną premedytacją, bo bardzo nie chciałaby, aby Dora poczuła się jakkolwiek nieswojo przez to, że Cala jej się przypatruje. A z chęcią największą by poświęciła kilka minut na to, bo dopiero teraz znalazła się w sprzyjających okolicznościach ku temu, by móc ocenić jak wiele zmieniła się na przestrzeni ostatnich lat. Stała przecież tak blisko, pierwszy raz miałaby więc idealną ku temu możliwość. Dlatego umknął jej uwadze grymas, który z pewnością sprawiłby, że Cala miałaby już całkowity problem ze skupieniem się na tym, co w ręku trzymała. Zerknęła na jej twarz dopiero wtedy, gdy usłyszała pytanie. Odstawiła pierniczka i otrzepała ręce, by potem odwrócić się do niej twarzą.
— Tak, jeszcze trochę, daj — dodała i zrobiła krok nim zastanowiła się nad tym, co robi. Nie powinna wcale marudzić jej przestrzeni i z rękami się do jej twarzy pchać. Wbrew jednak logice i tylko dlatego, że była w pełni samolubna w pełni i odrzuciła coś tak przyziemnego jak rozsądek wyciągnęła jej ręcznik z dłoni i wytarła resztki kremu z jej twarzy, który uchował się jeszcze na jej policzku. Kiedy już wszystko było starte zerknęła na nią trochę dłużej niż powinna i uśmiechnęła się lekko jeszcze. Dopiero wtedy zrobiła asekuracyjny krok w tył, bo coraz mniej zaufania do siebie miała z każdą chwilą. — Nie wiem, jak dla mnie byłyby ładniejsze od klasycznych — zapewniła ją. Pewnie dlatego, że Eudora miała nim być i wyglądała aktualnie w sposób, który bardzo mieszał jej w głowie. Bo ta opaska i twarz, którą jeszcze chwilę temu brudną miała w lukrze, były czymś, co dodawało jej uroku i bardzo gryzło się z jej usposobieniem zwykle.

eudora stryker
LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! I fit perfectly everywhere Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! The One Where Lacey Gets a Roommate - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One with a Duck - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One With All the Magic - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" It's a kind of magic - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One with the Thanksgiving Flashbacks - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One With the Shopping Lis - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking A toy on Christmas Day I just want you for my own All I want for Christmas is you I won't make a list and send it All the lights are shining so brightly everywhere Największy dyskutant 2020 Największy multiholik 2020 BOGATE CV DON’T STOP ME NOW MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER devine MŁODY SCENARZYSTA TYPING LIKE CRAZY ROLLING IN THE DEEP ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING Sej łaaat? I killed Laura Palmer LGBT+ WIERZĘ W HOROSKOPY MAM PTASZKA FAN KOMEDII ROMANTYCZNYCH wieczny Piotruś Pan Boje się tornada mam długie włosy Mam wiecznie pokaleczone ręce Lubię zapach damskich perfum Noszę dwie różne skarpetki Tworzę rękodzieła Na nadgarstkach dzwonią mi bransoletki Pijam ziółka I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM toss a coin to your witcher I see fire Oops, I did it again Ralph Demolka You're old Zombie night Mały Książę Like a virgin superhero sweet disaster MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN You're a wizard, Harry DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM CALL 911 FEAR FACTOR KSIĘŻNICZKA MONONOKE I’M MOVING OUT! CAKE BOSS CZTERY ŁAPY My sweet...
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
barmanka, która niedawno przyjechała do miasteczka i ukrywa swoją przeszłość
33
172

Post

Eudora żyła w podobnym przeświadczeniu. Skoro sama zakończyła ich relację, a końcówka ich związku wiązała się dla niej bardziej z irytacją niż z czymkolwiek innym to wpadając na Calę była święcie przekonana, że to bardziej na tych uczuciach się skupi i te cechy będzie sobie podświadomie uwypuklać. Jednak dość szybko w trakcie pierwszego spotkania okazało się, że jej teoria z rzeczywistością miała niewiele wspólnego. Wspólne pakowanie prezentów i dekorowanie pierniczków – czynności, które w jakichkolwiek innych okolicznościach byłyby dla niej drogą przez mękę – stanowiły najmilsze i najbardziej beztroskie popołudnie, jakie spędziła od czasu śmierci Neala i nawet nie musiała nic pić by móc to poczuć. Choć poczucie winy dotyczące tego, że wciąż potrafiła się cieszyć życiem po utracie bliźniaka już czaiło się gdzieś z tyłu głowy, podobnie jak wyrzuty sumienia, że pozwalała sobie na tak wiele przy Carter, na razie się nimi nie przejmowała. A jak nadejdą to miała na nie sprawdzone rozwiązanie.
Spojrzała z zaskoczeniem na kobietę gdy ta zbliżyła się do niej śmiało. Spięła się automatycznie by powstrzymać swoje ciało od jakichkolwiek odruchów, o których by mogła nie zdążyć pomyśleć. Stała więc w miejscu, kiedy Calanthe zabrała jej ręcznik i pomogła pozbyć się resztek lukru z twarzy. Przygryzła wargę lekko, starając się nad sobą zapanować, choć nie było to łatwe zadanie. Tak jak wcześniej pochylając się nad piernikami, tak i teraz bliskość blondynki sprawiała, że ciężej jej było się skupić na logicznych argumentach, które dotychczas skutecznie odwodziły ją od powiedzenia lub zrobienia czegoś nazbyt śmiałego. Zerknęła na nią, gdy odjęła ręcznik od twarzy Stryker. Złapała się idealnie na moment, w którym na jej twarzy pojawił się uśmiech. Serce zabiło jej nieco szybciej. Był to uśmiech tylko dla niej. Nie umiała odpowiedzieć czymkolwiek innym niż podobną miną. Po tym jak odległość między nimi znów się zwiększyła, odetchnęła. Częściowo z ulgą, a po części z zawodem.
Chyba już za późno na takie rewolucje, chyba że się z Colą dogadasz – zażartowała słabo, ale trudno jej się było dziwić, bo wciąż nie potrafiła do końca pozbierać swoich myśli. Wzięła więc głębszy oddech, chcąc jakoś uspokoić tę małą burzę, która się w niej rozszalała. – Chyba powinnyśmy niedługo dostarczyć pierników nim zabraknie, więc może róbmy je całe w jednym kolorze, a potem posypujmy tymi różnymi posypkami tylko? – zaproponowała, szukając jakiegoś sposobu by czym prędzej wrócić do ludzi, którzy wciąż pakowali prezenty. W towarzystwie samej Cali nie mogła sobie ufać. W najmniejszym nawet stopniu. Od razu zabrała się więc do pracy, żeby jak najszybciej doprowadzić swój plan do końca. Nie wiedziała jak długo jeszcze wytrzyma nim zrobi coś, co niekoniecznie było dobrym pomysłem.

Calanthe Carter
LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym I just want you for my own All I want for Christmas is you All the lights are shining so brightly everywhere temat miesiąca - grudzień BOGATE CV BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER For all mankind Wszystko pod kontrolą I killed Laura Palmer ALKOHOLIK Gram na perkusji Gram na pianinie bezsenność to moja przyjaciółka Amator parszywych trunków Horrory tylko klasy B i niżej I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM Like a virgin Oops, I did it again
mów mi/kontakt
pandaa#5430
a
Awatar użytkownika
Była gwiazda podrzędnych telenoweli, która po przykrym incydencie zdecydowała się na powrót w rodzinne strony.
25
162

Post

Miło było widzieć ją w takim stanie. Nie wiedziała wprawdzie przez co przechodziła, ale jednak każdy pojedynczy uśmiech Eudory trochę ją na duchu jednak podnosił. Chciała wierzyć, że skoro nie miała problemu z tym, by się przy niej rozchmurzyć, to wcale nic złego nie stało za tajemniczą blizną i faktem, że porzuciła medycynę. Nie była osobą, która pozostawała jakkolwiek zobowiązana do tego, by się nią zamartwiać, ale mimowolnie życzyła jej pewnie lepiej, niż komukolwiek innemu na tym świecie.
Powinna nieco rozsądniejsze ruchy wykonywać. Wiedziała już, że zbliżanie się do niej nie było do końca rozsądne, bo sprawiało w jednej chwili, że z głowy wypadały jej ostatnie lata, które spędziły osobno. Znowu była w małym mieszkaniu Dory w Nowym Jorku i taka kradzież przestrzeni osobistej była czymś zupełnie naturalnym. Miała jednak problem z tym, by sobie tę obietnicę zakodować w głowie tak skutecznie, by nie łamać jej jedynie pod wpływem emocji. Było to dość trudne zadanie, szczególnie, gdy udało jej się w międzyczasie zagwarantować sobie uśmiech, który wkradł się na usta kobiety.
— Zobaczę co da się zrobić — postanowiła więc, zupełnie nie przejmując się tym, że nie miało to najmniejszego sensu. Uśmiechnęła się jednak lekko w reakcji na żart, który wcisnęła, bo nie chciała, by Dora pomyślała, że go nie docenia. Niemal zapomniała o tym, że pierniki miała na głowie. Przypomniała jej dopiero o tym Eudora, więc Cala skinęła powoli głową. Odwróciła się w ich stronę i przyznać przed sobą musiała uczciwie, że zupełnie jej to nie szło, gdy obok się kręciła. Nie zamierzała jej tego mówić nie tylko, by sytuacji nie komplikować, ale też by nie poczuła się w żaden sposób urażona na przykład. — Podasz mi biały? — poprosiła, bo nie chciała się po niego sama wychylać, by przypadkiem znów na Dorę nie wpaść. Dlatego jedynie rękę wycisnęła po pisak, który leżał blisko kobiety. A kiedy go dostała to skupiła się na malowaniu ciastek całkowicie. Starała się nawet nie zerkać w kierunku byłej dziewczyny. Nie dlatego, że nie chciała. Właściwie było to zadanie cholernie trudne, bo mimowolnie wzrok jej w tamtym kierunku uciekał cały czas. Nie chciała jednak by wreszcie poczuła się trochę przytłoczona tym, że Cala znowu wpadła, było jej dużo i trochę za dużo rzeczy robiła i szukała przy okazji kontaktu z nią — czy to fizycznego, czy nawet tylko wzrokowego.

eudora stryker
LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! I fit perfectly everywhere Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! The One Where Lacey Gets a Roommate - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One with a Duck - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One With All the Magic - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" It's a kind of magic - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One with the Thanksgiving Flashbacks - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One With the Shopping Lis - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking A toy on Christmas Day I just want you for my own All I want for Christmas is you I won't make a list and send it All the lights are shining so brightly everywhere Największy dyskutant 2020 Największy multiholik 2020 BOGATE CV DON’T STOP ME NOW MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER devine MŁODY SCENARZYSTA TYPING LIKE CRAZY ROLLING IN THE DEEP ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING Sej łaaat? I killed Laura Palmer LGBT+ WIERZĘ W HOROSKOPY MAM PTASZKA FAN KOMEDII ROMANTYCZNYCH wieczny Piotruś Pan Boje się tornada mam długie włosy Mam wiecznie pokaleczone ręce Lubię zapach damskich perfum Noszę dwie różne skarpetki Tworzę rękodzieła Na nadgarstkach dzwonią mi bransoletki Pijam ziółka I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM toss a coin to your witcher I see fire Oops, I did it again Ralph Demolka You're old Zombie night Mały Książę Like a virgin superhero sweet disaster MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN You're a wizard, Harry DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM CALL 911 FEAR FACTOR KSIĘŻNICZKA MONONOKE I’M MOVING OUT! CAKE BOSS CZTERY ŁAPY My sweet...
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
barmanka, która niedawno przyjechała do miasteczka i ukrywa swoją przeszłość
33
172

Post

Jako lekarz, człowiek uczy się uśmiechać w najgorszych nawet momentach by podnieść swoich pacjentów na duchu. Jako członek dość bogatej rodziny, która niejednokrotnie bywała na tych całych „salonach” tym bardziej i nigdy nie był to szczery uśmiech. Nie miała więc problemów z udawaniem, przywoływaniem na twarz sztucznego grymasu, kiedy okoliczności tego wymagały. Przy Cali jednak nie oszukiwała. Przynajmniej tak jej się wydawało, bo równie dobrze nawyk zbywania troski innych o nią uśmiechem mógł wejść jej w nawyk. Nie wiązała jednak tej wesołości ze swoim zwyczajowym stanem. To towarzystwo ją tak nastrajało.
Pokiwała głową na ten komentarz z rozbawieniem, również nie przywiązując do niego większej wagi. Cały ten wątek miał mało sensu, ale ciężko było się w tym momencie spodziewać by wspinały się na wyżyny konwersacji. Były zajęte czymś innym jednak. Myślała, że powrót do dekorowania pierników zda egzamin i sprawi, że zapomni o tym wszystkim, co pojawiało się w jej głowie przez ostatnie kilka lub też kilkanaście minut, bo nie miała nawet pojęcia ile czasu spędziły razem na tym zapleczu. Zupełnie nie zdało to egzaminu, bo znów stały ramię w ramię, choć Stryker zdecydowanie wolałaby ten dystans znacznie zmniejszyć. Zacisnęła zęby w marnej próbie odzyskania kontroli nad sobą. Jej ręce wykonywały pracę, ale myśl wciąż krążyły wokół ich wspólnej przeszłości i możliwych, bardzo kuszących scenariuszy przyszłości, a wzrok od czasu do czasu uciekał ku kobiecie.
Jasne – powiedziała z roztargnieniem i po chwili zastanowienia podała Carter biały pisak. Starała się nie odzywać, tylko skupiać na pracy, choć do głowy co chwila przychodziły jej rzeczy, o które bardzo chciałaby blondynkę zapytać. Jedna kwestia cały czas przewijała się na tej liście i aż musiała zagryźć wargę. Ozdabiała więc pierniki w szaleńczym tempie, bo jednak czuła, że zadanie tego pytania nie byłoby dobrym pomysłem. Prawie odetchnęła z ulgą, kiedy inny pracownik wcisnął głowę przez drzwi i zapytał gdzie te ciastka. Powiedziała mu więc, że teraz jego kolej, a one zaniosą do wolontariuszy te, które można już pakować. Tak też uczyniły, a Eudora musiała ogarnąć trochę stanowiska i posprzątać, żeby w fabryce prezentów nie zapanował chaos. W związku z tym zmuszona była zostawić Calanthe samej sobie i jedynie rzucać jej tęskne spojrzenia z drugiego końca przestrzeni.

/koniec, Calanthe Carter
LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym I just want you for my own All I want for Christmas is you All the lights are shining so brightly everywhere temat miesiąca - grudzień BOGATE CV BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER For all mankind Wszystko pod kontrolą I killed Laura Palmer ALKOHOLIK Gram na perkusji Gram na pianinie bezsenność to moja przyjaciółka Amator parszywych trunków Horrory tylko klasy B i niżej I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM Like a virgin Oops, I did it again
mów mi/kontakt
pandaa#5430
Zablokowany