Lokatorzy: Kai Sanders, Mark Stevens
a
Awatar użytkownika
Uroczy założyciel MCT, firmy zajmującej się grami komputerowymi. Trochę z niego nerd, który nie do końca ogarnia życie, ale da się go lubić. Przyjaciel z niego nad wyraz lojalny i szczery. Zawsze pomoże, zwłaszcza, jeśli chodzi o informatyczne bzdety.
31
193

Post

ubranie

Nie było rzeczą niespotykaną, że Kai miewał dni, podczas których przenosił pracę do pustego domu, w którym zaledwie czasami pojawiał się jakiś gość. Właśnie tak wyglądało życie człowieka, który do granic możliwości był zafascynowany światem wirtualnym, nie do końca dostrzegając, że przecież na dobrą sprawę ten realny też może być całkiem w porządku. Wystarczyło jedynie na chwilę wyjść z pokoju, oderwać wzrok od szklanego ekranu i rozejrzeć się w poszukiwaniu innej rozrywki, która byłaby wspaniałym urozmaiceniem. Przecież nikt nie powiedział, że z miejsca musi zawód zmieniać, skoro dobrze się sprawdzał w tym, co robił.
Niemniej Sanders wolał zaszyć się we własnym pokoju z masą kartek papieru, na których to co jakiś czas pojawiały się kolejne linie mające być postacią. Z tym, że równie często jak coś rysował, równie często miażdżył białe kartki w dłoniach, mało zadowolony ze swojej pracy. Musiała być idealna, bo jeśli chodziło o rysowanie, mężczyzna podchodził do niego bardzo poważnie. A jednak z jakiegoś powodu nie do końca mógł się skupić, tym samym nie umiejąc przelać wszystkich myśli i wyobrażeń na papier. Ach, to było takie frustrujące! Przecież do tej pory nie szło mu chyba nigdy tak źle. Może faktycznie potrzebował przerwy?
Mruknął do siebie, kiedy po raz kolejny zaczął rysować główną postać do nowej gry platformowej. Miała być czymś drobnym, a jednak trafiającym w gusta potencjalnych graczy. Co, jak co, ale już dawno zorientował się, że gracze uwielbiali kolorowe, magiczne postaci o kreatywnych strojach. Właśnie to chciał teraz osiągnąć.
Niestety, znowu nie wyszło tak, jak powinno, dlatego zamiast zmazać efekt gumką, po prostu zmiął kolejną kartkę ciskając nią przez ramię.
Nie od razu zorientował się, że nie upadła na podłogę tak, jak pozostałe. Została jakby zawieszona w powietrzu, albo to on coś przeoczył.
Odwrócił się powoli, dostrzegając przed sobą postać. Gdyby był typem osoby strachliwej, pewnie z miejsca dostałby zawału. A tak jedynie się uśmiechnął na widok przyjaciółki.
-To poniekąd włamanie, wiesz? - skomentował, zastanawiając się jaki miała cel wizyty. Skąd miał wiedzieć, że do niego kilka razy dzwoniła? Na czas rysowania zawsze telefon wyłączał.

Hazel Moran
Obrazek
WŁADZA SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! celebrity's best friend: Kamala & Billy celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Cara & Joseph Wiezień labiryntu - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" We are superhuman - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Livin' It Up - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Rozgrzewam się na aerobiku Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Biorę udział w bitwie na balony z wodą Buduję zamek z piasku Biorę udział w zawodach surfingowych Funny Bunny - za udział w evencie Falling In Love Handel z Króliczkiem Ozdabiam wielkanocny kapelusz Chocolate Egg Toffee Egg Hazelnut Egg Oreo Egg My Funny Valentine Love shot All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I won't ask for much this Christmas I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking I just want you for my own I'm just gonna keep on waiting Kręcę się na karuzeli Underneath the mistletoe To the North Pole for Saint Nick This is all I'm asking for Hope Valley ma głos! Wouldn't you like to see something strange? HAVING FUN - za udział w evencie CoH! I'm not drunk 2021 temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - czerwiec temat miesiąca - lipiec BOGATE CV SPICE IT UP I killed Laura Palmer Z Archiwum X I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP INFLUENCER LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY PHONE ADDICTED MŁODY SCENARZYSTA devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Speedy Gonzales BAŚNIOPISARZ King of Cringe LGBT+ people of color Lubię siedzieć po ciemku Chodzę spać, gdy inni wstają Noszę na ręku zegarek Uwielbiam lody Nie ufam lekarzom Lubię zapach męskich perfum Chodzę w adidasach Zbieram funkopopy Głaszczę obce psy mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Obcokrajowiec MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU ubieram się u znanych projektantów Czytam książki WIELBICIEL TAJSKIEGO JEDZENIA PRACOHOLIK PRACOWITY DZIWAK FAN SCIENCE-FICTION FAN FILMÓW ANIMOWANYCH FAN FANTASTYKI SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA ZNAM 2 JĘZYKI W moim łóżku dużo się dzieje DIGITAL LOVE SMERF PRACUŚ Like a virgin toss a coin to your witcher sticks and stones Guru technologii GROUP CHAT WRONG NUMBER NA FALI IT WAS AN ACCIDENT! BEACH BITCH DUNGEONS & DRAGONS HOME SWEET HOME MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN NOTHING LASTS FOREVER HE WAS FIRST! Dzielny pacjent!
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
23
168

Post

#2

Hazel nie należała do osób, które lubiły gdy się je ignorowało... okej, prawdopodobnie tego to nikt nie lubił, ale podczas gdy inni potrafili sobie odpuścić, albo pogodzić się z tym, że ktoś nie ma ochoty na ich towarzystwo, tak Moran nie dawała za wygraną, a przynajmniej do momentu, gdy ktoś jawnie nie powie jej, że ma spierdalać. Bo też nie będzie przecież nikomu w dupę wchodzić, czy narzucać się, kiedy czuła wyraźnie, że nie jest mile widziana. W tym przypadku jednak o czymś takim nie było mowy. Próbowała się z przyjacielem skontaktować, ale ten nie dawał żadnych znaków życia. Więc do tego doszła i troska - nie mogła tego tak po prostu zostawić. Co, jeśli okazałoby się, że coś się chłopakowi stało? No nigdy by sobie nie wybaczyła, gdyby tak właśnie było, a ona zamiast zrobić co tylko w jej mocy, żeby mu pomóc, uniosłaby się dumą, bo skoro jej unikał, to nie będzie się narzucać! Oczywiście te najczarniejsze scenariusze, to jeśli się pojawiały, to gdzieś tam z tyłu głowy raczej. Bo tak właściwie znała Kaia nie od dzisiaj i miała świadomość, że jemu po prostu zdarzało się, całkowicie odciąć się od świata. Nie zakładała więc od razu, że pewnie leżał gdzieś martwy, czy coś w tym rodzaju... Ale tak czy siak, koniecznie musiała wpaść do niego i sprawdzić, co takiego wciągnęło go tym razem.
- Nie możesz nazwać tego włamaniem, skoro weszłam drzwiami jak normalny człowiek - oznajmiła, pokazując mu trzymany w dłoni klucz do jego domu, który oczywiście miała z jego tajnej skrytki na zapasowy klucz. - Poza tym, to tak w dobrych intencjach... Ja tylko upewniam się, że wciąż żyjesz. - dodała, wzruszając ramionami. No w tym momencie nie martwiła się już o nic, bo przecież widziała doskonale, że żył i miał się dobrze! A też nie zamierzała mu robić burd, za to, że się nie odzywał... bez przesady!
- Nie dawałeś znaku życia tyle czasu, że jeszcze trochę a mogłabym śmiało zgłosić na policje twoje zaginięcie - oznajmiła mu, przyglądając się uważnie temu co tak właściwie robił chłopak, ale i temu syfowi w którym siedział. - Jak długo tu tak siedzisz? Jadłeś coś w ogóle? I kiedy tu ostatnio sprzątałeś? - zasypała go pytaniami, ale to tak z czystej troski rzecz jasna!

Kai Sanders
Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku BOGATE CV TUBYLEC WYNAJMUJĘ MIESZKANIE RZUCIŁEM/AM STUDIA
mów mi/kontakt
leszczyna
a
Awatar użytkownika
Uroczy założyciel MCT, firmy zajmującej się grami komputerowymi. Trochę z niego nerd, który nie do końca ogarnia życie, ale da się go lubić. Przyjaciel z niego nad wyraz lojalny i szczery. Zawsze pomoże, zwłaszcza, jeśli chodzi o informatyczne bzdety.
31
193

Post

Miał wrażenie, że ostatnimi czasy miał całkiem sporo gości, na dodatek takich, których niekoniecznie zapraszał. Był pewien, że w ciągu ostatniego tygodnia przez jego dom przewinęło się tyle osób, ile nie było tutaj przez większość czasu, który mieszkał w miasteczku. Nie to, aby mu ten fakt przeszkadzał, bo nie był aż tak aspołeczny, jak mogło się wydawać (jedynie popadał w pracoholizm, co wypominała mu znaczna część znajomych), niemniej miał wrażenie, że wszyscy oni pojawiali się w chwili, kiedy faktycznie był bardzo zajęty. Ewentualnie stwarzał takie pozory, bo aktualnie nie można było powiedzieć, że się zatracał w rysowaniu. Ba, on miał z nim nie lada problemy. Czy to znaczyło, że ciało domagało się odpoczynku?
-Muszę poważnie przemyśleć zamykanie drzwi, kiedy jestem w domu. Pytanie tylko, czy będę o tym pamiętał - zaśmiał się, patrząc na dziewczynę. Jej pojawienie się było idealną wymówką, by na chwilę podnieść głowę znad białych kartek, które od godziny marnował. Potrzebował natchnienia, niemniej ono niespecjalnie przychodziło. - No tak, ale zamykanie drzwi przy tobie na nic się zda - pokręcił lekko głową, śmiejąc się pod nosem. Powinien to przewidzieć. Wszak chyba tylko Hazel miała tak bezpośredni dostęp do jego domu. A może to czas, aby zmienić skrytkę? Co, jeśli zbyt długo posiadał tę samą i w każdej chwili ktoś mógłby go obrabować. Wolałby nie tracić całego sprzętu, na którym miał zapisane dane.
-A wyglądam jak ktoś, komu spieszno umierać? Mam się całkiem dobrze, chociaż nie ukrywam, że to wyjątkowo miłe, że się o mnie martwisz. Przynajmniej wiem, że w razie czego moje ciało przed pogrzebem nie zostanie całkiem zjedzone przez robaki - zaśmiał się. No tak. Kai i jego dziwne poczucie humoru, przy którym wiele osób chciałoby strzelić sobie jedynie w łeb. Czego innego można było się spodziewać po kimś takim, jak on.
-Nie wiem… kilka godzin… tak myślę - wzruszył ramionami. Nie kontrolował czasu, kiedy wpadał w ten swój dziwny trans. - Może na to nie wygląda, ale wczoraj. Po prostu nie mogę się skupić i trochę mnie to frustruje - westchnął, rozwalając się na krześle obrotowym.

Hazel Moran
Obrazek
WŁADZA SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! celebrity's best friend: Kamala & Billy celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Cara & Joseph Wiezień labiryntu - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" We are superhuman - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Livin' It Up - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Rozgrzewam się na aerobiku Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Biorę udział w bitwie na balony z wodą Buduję zamek z piasku Biorę udział w zawodach surfingowych Funny Bunny - za udział w evencie Falling In Love Handel z Króliczkiem Ozdabiam wielkanocny kapelusz Chocolate Egg Toffee Egg Hazelnut Egg Oreo Egg My Funny Valentine Love shot All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I won't ask for much this Christmas I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking I just want you for my own I'm just gonna keep on waiting Kręcę się na karuzeli Underneath the mistletoe To the North Pole for Saint Nick This is all I'm asking for Hope Valley ma głos! Wouldn't you like to see something strange? HAVING FUN - za udział w evencie CoH! I'm not drunk 2021 temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - czerwiec temat miesiąca - lipiec BOGATE CV SPICE IT UP I killed Laura Palmer Z Archiwum X I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP INFLUENCER LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY PHONE ADDICTED MŁODY SCENARZYSTA devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Speedy Gonzales BAŚNIOPISARZ King of Cringe LGBT+ people of color Lubię siedzieć po ciemku Chodzę spać, gdy inni wstają Noszę na ręku zegarek Uwielbiam lody Nie ufam lekarzom Lubię zapach męskich perfum Chodzę w adidasach Zbieram funkopopy Głaszczę obce psy mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Obcokrajowiec MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU ubieram się u znanych projektantów Czytam książki WIELBICIEL TAJSKIEGO JEDZENIA PRACOHOLIK PRACOWITY DZIWAK FAN SCIENCE-FICTION FAN FILMÓW ANIMOWANYCH FAN FANTASTYKI SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA ZNAM 2 JĘZYKI W moim łóżku dużo się dzieje DIGITAL LOVE SMERF PRACUŚ Like a virgin toss a coin to your witcher sticks and stones Guru technologii GROUP CHAT WRONG NUMBER NA FALI IT WAS AN ACCIDENT! BEACH BITCH DUNGEONS & DRAGONS HOME SWEET HOME MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN NOTHING LASTS FOREVER HE WAS FIRST! Dzielny pacjent!
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
ODPOWIEDZ