Lokatorzy: Kai Sanders, Mark Stevens
a
Awatar użytkownika
Uroczy założyciel MCT, firmy zajmującej się grami komputerowymi. Trochę z niego nerd, który nie do końca ogarnia życie, ale da się go lubić. Przyjaciel z niego nad wyraz lojalny i szczery. Zawsze pomoże, zwłaszcza, jeśli chodzi o informatyczne bzdety.
31
193

Post

-Proszę, proszę. Czyli co, wstydzisz się mnie, tak? Zapewniam, że niejedna osoba chciałaby mieć romans z tak przystojnym szefem, jak ja - skomentował, udając obrażonego. Zaskakujące, że z taką łatwością przyjdzie mu droczenie się z Saintem. Kiedy zapraszał go do siebie obawiał się, że być może wcale nie znajdą wspólnego języka i zamiast tego będzie niezręcznie, cicho i w ogóle nie tak, jak powinno. Najwidoczniej jednak nic nie stało na przeszkodzie i “poznawaniu się”. Oczywiście wszystko w sposób kulturalny i moralny, bo nawet jeśli Saint był mężczyzną wyjątkowo przystojnym i śmiało mógł się wpisać w fascynacje Kaia, tak ten nie chciał wprowadzać niezręcznej atmosfery, która miałaby mało przyjemny skutek w pracy.
-Skąd pewność, kochasiu, że już tego nie zrobiłem? Może specjalnie wybrałem się w tym celu do Japonii, gdzie dozwolone jest wzięcie ślubu niemal ze wszystkim? - spojrzał na niego uśmiechając się lekko. Dobra, może był nerdem i kochał pracować, ale nawet on nie był tak szalony, żeby się oświadczać komputerowi. Chociaż trzeba było powiedzieć, że z całą pewnością był inteligentny. Z tym, że nie mógł zapewnić tego, co mogła zapewnić tylko żywa i cieplutka istota. - Może w takim razie powinniśmy założyć ci konto oszczędnościowe, a ja co miesiąc będę tam wpłacał jakieś pieniądze? Tak, żebyś miał na czarną godzinę - zaproponował. Kilku pracowników faktycznie zgodziło się na coś takiego, ufając, że dzięki Sandersowi cokolwiek oszczędzą.
-Z całą pewnością jest to coś, czego możesz być pewien. Kiedy daję komuś słowo, to ma znaczenie. Pytanie tylko, czy wytrzymasz tę dzikość, Saint - uśmiechnął się lekko. Alkohol dawał się we znaki. Może powinni trochę zwolnić z chlaniem? Może rzygać nie będzie, ale robił się znacznie bardziej pozbawiony hamulców. A to nie zawsze dobrze wróżyło.
-Daddy by się nadał, ale jednak wolę bujne czupryny, w których można zatopić dłonie. Więc nie, będziesz musiał polecić mi kogoś innego - skomentował, lekko się krzywiąc. Nerd nerdem, ale też miał swoje kryteria. A miękkie włosy z pewnością były pewnego rodzaju fetyszem.
-Ehe. Uroczym, czasem irytującym, acz kochanym krasnalem. Ale zawsze mogę nazwać cię minionkiem. Albo hobbitem? A może dzidzią? - wyszczerzył się, zadowolony z siebie. Ba, on go nawet poklepał lekko po policzku, nadając temu wszystkiemu pewnej dramaturgii.
Zaśmiał się, kiedy ten ostentacyjnie wyszedł, by zaraz wrócić.
-To chyba ty tęskniłeś za mną, skoro teraz robisz sobie ze mnie poduszkę. Ale nie ma spania, wiesz! - spojrzał na niego z ukosa, klepiąc go po głowie. - Co, masz dość picia?

Saint Yang
Obrazek
WŁADZA SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! celebrity's best friend: Kamala & Billy celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Cara & Joseph Wiezień labiryntu - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" We are superhuman - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Livin' It Up - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Rozgrzewam się na aerobiku Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Biorę udział w bitwie na balony z wodą Buduję zamek z piasku Biorę udział w zawodach surfingowych Funny Bunny - za udział w evencie Falling In Love Handel z Króliczkiem Ozdabiam wielkanocny kapelusz Chocolate Egg Toffee Egg Hazelnut Egg Oreo Egg My Funny Valentine Love shot All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I won't ask for much this Christmas I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking I just want you for my own I'm just gonna keep on waiting Kręcę się na karuzeli Underneath the mistletoe To the North Pole for Saint Nick This is all I'm asking for Hope Valley ma głos! Wouldn't you like to see something strange? HAVING FUN - za udział w evencie CoH! I'm not drunk 2021 temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - czerwiec temat miesiąca - lipiec BOGATE CV SPICE IT UP I killed Laura Palmer Z Archiwum X I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP INFLUENCER LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY PHONE ADDICTED MŁODY SCENARZYSTA devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Speedy Gonzales BAŚNIOPISARZ King of Cringe LGBT+ people of color Lubię siedzieć po ciemku Chodzę spać, gdy inni wstają Noszę na ręku zegarek Uwielbiam lody Nie ufam lekarzom Lubię zapach męskich perfum Chodzę w adidasach Zbieram funkopopy Głaszczę obce psy mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Obcokrajowiec MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU ubieram się u znanych projektantów Czytam książki WIELBICIEL TAJSKIEGO JEDZENIA PRACOHOLIK PRACOWITY DZIWAK FAN SCIENCE-FICTION FAN FILMÓW ANIMOWANYCH FAN FANTASTYKI SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA ZNAM 2 JĘZYKI W moim łóżku dużo się dzieje DIGITAL LOVE SMERF PRACUŚ Like a virgin toss a coin to your witcher sticks and stones Guru technologii GROUP CHAT WRONG NUMBER NA FALI IT WAS AN ACCIDENT! BEACH BITCH DUNGEONS & DRAGONS HOME SWEET HOME MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN NOTHING LASTS FOREVER HE WAS FIRST! Dzielny pacjent!
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
Sympatyczny pracoholik, który powrócił do rodzinnego miasta. Dnie spędza przed komputerem na projektach, w nocy walczy ze sobą by nie iść w tango z pół litra i kimś fajnym
28
174

Post

- Och, przepraszam. Czyżbym uraził twoją dumę? - zapytał, uśmiechając się głupio. Nie musiał go tak gorliwie zapewniać o tym jak wiele osób mogło go pożądać, przecież miał oczy i widział, że jest przystojny. Zresztą, gdyby nie był, pewnie nie doszłoby między nimi do niczego lata temu. Mimo wszystko, Saint wolał do tego nie wracać i udawanie, że nic takiego nie miało miejsca było dużo lepszą opcją. Mogłoby przypadkiem zrobić się między nimi niezręcznie, a bardzo lubił swoją pracę i nie chciałby jej zmieniać czy wyjeżdżać z Hope Valley, jako że ucieczka w podobnych sytuacjach była jego ulubionym rozwiązaniem problemu. Zawsze przed czymś uciekał: przed śmiercią ojca, własnym uzależnieniem czy złamanym sercem. Nie byłoby to dla niego nic nowego.
- Proszę cię. Jak mógłbyś zdecydować się tylko na jeden z nich? Coś mi mówi, że w tym aspekcie na pewno nie jesteś monogamistą - rzucił zaczepnie. Nie podejrzewał go co prawda o takie rzeczy, bo jednak nawet najlepsza maszyna nie jest w stanie zastąpić ciepła drugiego człowieka. Chociaż miała też swoje plusy - nie zostawi cię dla innego. Może sam powinien przemyśleć takie rozwiązanie?
Propozycja Kaia była miła, ale nie chciał wyjść na kogoś, kto nie radzi sobie z własnym życiem. Nawet jeśli tak było, wolał by inni o tym nie wiedzieli. - Dzięki, ale w moim wypadku każda godzina jest czarna - zaśmiał się, brzmiąc trochę jak swoja najmłodsza, nastoletnia kuzynka, która wydawała każdy grosz na setne albumy ulubionych artystów.
Mimo wszystkich swoich postanowień, po alkoholu nie zawsze potrafił ich dotrzymać. Szczególnie, że Sanders niczego mu nie ułatwiał, samemu wciągając się w ten - póki co niewinny - flirt.
- Nie dowiem się, jeśli nie spróbuję. Nie mam racji? - odparł, puszczając mu oczko. Jak zawsze, sam prosił się o moralnego kaca kolejnego dnia.
Zaśmiał się na wzmiankę o starszym partnerze. Nie podejrzewałby go o takie upodobania, ale nie zamierzał oceniać. Zwłaszcza, że sam miał za sobą różne przeboje.
- A gdyby tak załatwić mu perukę? To zawsze lepsza opcja niż szukanie innego, potencjalnego kochanka - a na pewno szybsza!
Zmarszczył nos, kiedy Sanders zaczął nazywać go synonimem wszystkiego co małe. Nie był aż tak niski, okej? Może i miał taką, a nie inną budowę, ale to wina tego, że w dzieciństwie sporo chorował. I za nic nie mógł przybrać na wadze, choć bardzo się starał. - Dzidzią to jest Jae. Ja mogę co najwyżej wrzucić pierścień do ognia - odpowiedział, uderzając Kaia w ramię. Znalazł się, Legolas.
Wcale nie był senny. Nie przekroczył jeszcze tego magicznego progu, po którym zwijał się w kłębek i układał do spania. Próbował strącić ze swojej głowy dłoń olbrzyma, niestety niezbyt skutecznie. - Czy to moja wina, że jesteś wygodny? I nie, nie mam dość. O, wiem. Zagrajmy w grę. Możesz zadać mi pytanie, a jeśli nie będę chciał odpowiedzieć, muszę się napić. A potem ja zadam je tobie. Co ty na to? - zaproponował najgorszy rodzaj integracji na jaki tylko kiedykolwiek wpadła ludzkość.

Kai Sanders
Obrazek
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! złota rączka - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" w nocy dziś nie zaśnie nikt - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales NOCNA ZMIANA LGBT+ CHUDERLAK ALKOHOLIK PSIARZ DEVIL IN DISGUISE NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI Jak anioła głos WRONG NUMBER
mów mi/kontakt
-
a
Awatar użytkownika
Uroczy założyciel MCT, firmy zajmującej się grami komputerowymi. Trochę z niego nerd, który nie do końca ogarnia życie, ale da się go lubić. Przyjaciel z niego nad wyraz lojalny i szczery. Zawsze pomoże, zwłaszcza, jeśli chodzi o informatyczne bzdety.
31
193

Post

-Jestem pewien, że nie jesteś w stanie jej urazić. Ja tylko zaznaczam, że nie wiesz, co tracisz - powiedział rozbawiony. O tak, z całą pewnością alkohol robił swoje, bo normalnie Kai nie rzucał podobnymi tekstami. A już zdecydowanie nie do swoich pracowników, z którymi teoretycznie powinna go łączyć jedynie praca. Kto jednak powiedział, że nie można było się z takim jednym napić, żeby się lepiej poznać. Nie na poziomie seksualnym (skąd miał wiedzieć, że to miał już za sobą), a na takim, aby ich współpraca w firmie była jeszcze bardziej owocna. W końcu nie chciał być postrzegany jedynie jako szef. Chciał być może i kumplem? Zaraz, czy jemu faktycznie zaczynało brakować ludzi, których mimo wszystko nie mogły zastąpić żadne maszyny? Czy to się nazywało starością?
-Och, czyli masz o mnie takie zdanie? Że co, że niby nie potrafiłbym być wierny? - spojrzał na niego zaczepnie. Zabawne, że nie mógł wiedzieć czy jest, bo jeszcze nigdy nie był w tak poważnym związku. A przynajmniej nie dłuższym, niż kilka miesięcy, a i to było u Kaia rzadkością. Niestety, nikomu do tej pory nie udało się sprawić, że komputery stały się mniej ważne. - Ale chyba masz rację. Nie umiałbym - zaśmiał się. Po co wybierać, skoro można mieć tak wiele? Jasne, ludzi się to nie tyczyło, bo nikt nie chciał być kolejną opcją, ale przedmioty martwe, czemu nie.
-Co z ciebie taki pesymista, hę? - szturchnął go w ramię przyjacielsko. - Lepiej uważaj co przy mnie mówisz, bo jeszcze uznam, że potrzebujesz zezwolenia od psychologa, żeby wrócić do pracy - wyszczerzył się. Mieli podobny program w pracy, bo zdrowie psychiczne cenił Kai nader wszystko, ale nie posyłał tam każdego. Jeśli tylko dostrzegł niepokojące sygnały, zalecał wizytę, ale tak z przymusu to nie. Z tym, że Saint pewnie o tym jeszcze nie wiedział.
-Odważny, lubię takich - mruknął, przygryzając dolną wargę. Wszystko to miało być zaledwie niewinnym spotkaniem z równie niewinną rozmową. Czemu w takim razie nie wychodziło tak, jak było zaplanowane, a Kai mówił rzeczy, na które do końca nie zwracał uwagi?
-To nadal nie to samo. Wyobrażasz sobie pociągnąć go w trakcie seksu za włosy i zobaczyć, jak znikają z jego głowy? Cały romantyzm trafiłby szlag - skrzywił się. Sama wizja była jakoś mało przyjemna. Zresztą Kai od zawsze uwielbiał wplatać dłoń w miękką czupryną. Jak ta Sainta. Ale to było zakazane. Podobno. Z tym, że aż chciało się zobaczyć, czy faktycznie jego włosy były tak miękkie, na jakie wyglądały. - Ten to dzidzią nigdy być nie przestanie. Uroczy - rzucił, nawiązując do swojego kolejnego pracownika. Bubek taki, że nic tylko za polisie wytarmosić.
-Nie jesteś pierwszym, który mi to mówi - poklepał go po głowie. O tak, włosy były mięciutkie. Aż na dłużej zatrzymał tam swoją rękę, bawiąc się puklami bezwiednie. - Dobrze, ale ostrzegam, że mogę z tego wyzwania wyjść trzeźwy - powiedział. Raczej nie miał problemu z odpowiadaniem na pytania.
-W takim razie zaczynam. Jakiej odżywki używasz? Twoje włosy są takie mięciutkie.

Saint Yang
Obrazek
WŁADZA SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! celebrity's best friend: Kamala & Billy celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Cara & Joseph Wiezień labiryntu - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" We are superhuman - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Livin' It Up - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Rozgrzewam się na aerobiku Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Biorę udział w bitwie na balony z wodą Buduję zamek z piasku Biorę udział w zawodach surfingowych Funny Bunny - za udział w evencie Falling In Love Handel z Króliczkiem Ozdabiam wielkanocny kapelusz Chocolate Egg Toffee Egg Hazelnut Egg Oreo Egg My Funny Valentine Love shot All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I won't ask for much this Christmas I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking I just want you for my own I'm just gonna keep on waiting Kręcę się na karuzeli Underneath the mistletoe To the North Pole for Saint Nick This is all I'm asking for Hope Valley ma głos! Wouldn't you like to see something strange? HAVING FUN - za udział w evencie CoH! I'm not drunk 2021 temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - czerwiec temat miesiąca - lipiec BOGATE CV SPICE IT UP I killed Laura Palmer Z Archiwum X I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP INFLUENCER LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY PHONE ADDICTED MŁODY SCENARZYSTA devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Speedy Gonzales BAŚNIOPISARZ King of Cringe LGBT+ people of color Lubię siedzieć po ciemku Chodzę spać, gdy inni wstają Noszę na ręku zegarek Uwielbiam lody Nie ufam lekarzom Lubię zapach męskich perfum Chodzę w adidasach Zbieram funkopopy Głaszczę obce psy mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Obcokrajowiec MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU ubieram się u znanych projektantów Czytam książki WIELBICIEL TAJSKIEGO JEDZENIA PRACOHOLIK PRACOWITY DZIWAK FAN SCIENCE-FICTION FAN FILMÓW ANIMOWANYCH FAN FANTASTYKI SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA ZNAM 2 JĘZYKI W moim łóżku dużo się dzieje DIGITAL LOVE SMERF PRACUŚ Like a virgin toss a coin to your witcher sticks and stones Guru technologii GROUP CHAT WRONG NUMBER NA FALI IT WAS AN ACCIDENT! BEACH BITCH DUNGEONS & DRAGONS HOME SWEET HOME MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN NOTHING LASTS FOREVER HE WAS FIRST! Dzielny pacjent!
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
Sympatyczny pracoholik, który powrócił do rodzinnego miasta. Dnie spędza przed komputerem na projektach, w nocy walczy ze sobą by nie iść w tango z pół litra i kimś fajnym
28
174

Post

Saint nie mógł się powstrzymać przed wywróceniem oczami, choć nie miał nic złego na myśli. Lubił osoby, które były pewne siebie.
- A jeśli ci powiem, że kompletnie nie jesteś w moim typie? - drobne kłamstwo, tylko po to, by go podpuścić. Był ciekaw ile osób dało w życiu Sandersowi kosza. Oprócz tego, że niezaprzeczalnie był przystojny, miał naprawdę ciekawą osobowość i był troskliwą osobą, co zdążył już wywnioskować ze sposobu, w jaki traktuje pracowników. Idealny kandydat na faceta. Dla kogoś, kto by go szukał, oczywiście. Nie dla Sainta. On nie potrafił ostatnio nawet dogadać się z ludźmi, jeśli nie wspomógł się szklanką czegoś mocniejszego. Jakkolwiek towarzyski nie byłby jeszcze rok temu, wszystko to odeszło w zapomnienie.
- Ty to powiedziałeś, nie ja - zaśmiał się. Nie zarzucał mu niczego takiego, jedynie sugerował odmienny styl życia. Jeśli chodziło o sprzęty, trudno było ograniczać się wyłącznie do jednego i to akurat doskonale rozumiał. W przypadku ludzi? Nie wyobrażał sobie inaczej. Jeśli już oddawał komuś swoje serce, to zawsze w stu procentach. - Widzisz? Miałem rację. Jak mógłbyś wybrać między swoimi wszystkimi MacBookami? - zaczepiał go dalej, uśmiechając się szeroko. Do momentu, aż nie usłyszał wzmianki o tym psychologu. Zrobił smutną minę, bo swoje już w życiu spędził w podobnych miejscach. Nigdy więcej.
- Już chcesz się mnie pozbyć? Wiedziałem. Jaehyun zajmie moje miejsce, tak? - udał, że jest mu bardzo przykro. Właściwie, gdyby Sanders kiedykolwiek go zwolnił, pewnie właśnie tak by było. Mimo początkowej niechęci do szybkiego powrotu do pracy, całkiem ją polubił. Głównie dlatego, że pozwalała mu zająć czymś myśli.
- Brzmi jak zachęta - odparł, uśmiechając się znacząco. Dobrze wiedział, że nie powinien flirtować z Kaiem, wziąwszy pod uwagę ich historię, a także to, że obecnie łączyły ich stosunki w relacji szef-pracownik. Istniała szansa, że tego właśnie by się trzymał, gdyby w ruch nie poszedł alkohol.
- Fakt, to mogłoby zrujnować nastrój - trudno było się z tym nie zgodzić. - Wobec tego rozejrzę się za innym kandydatem dla ciebie. Takim, któremu nie wyrwiesz wszystkich włosów podczas seksu… a przynajmniej nie od razu - takich z bujnymi czuprynami było przecież pod dostatkiem. Któryś z nich musiał polecieć na Sandersa, prawda? Uśmiechnął się na wspomnienie ich stażysty. A może jego mu podsunie? Tylko najpierw musiałby przestać patrzeć na niego jak na dzieciaka. A Jaehyun musiałby wyrosnąć z trybu panicked gay. Cóż, nikt nie mówił, że będzie lekko.
- Łamiesz mi serce, wiesz? Nikt nie lubi słyszeć o tym, ilu było przed nim - zażartował. Nie miał nic przeciwko temu, że Kai zaczął bawić się jego włosami. Zawsze to lubił, w jakiś sposób go to uspokajało. Oby tylko bidula faktycznie nie zasnął. - Czy to znaczy, że muszę postarać się z pytaniami? - jęknął, bo myślał, że pójdzie mu to łatwo. Tak jakby coś kiedykolwiek tak szło. - To pytanie czy komplement? Nie mogę ci tego zdradzić, bo wykupisz mi cały zapas.

Kai Sanders
Obrazek
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! złota rączka - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" w nocy dziś nie zaśnie nikt - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales NOCNA ZMIANA LGBT+ CHUDERLAK ALKOHOLIK PSIARZ DEVIL IN DISGUISE NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI Jak anioła głos WRONG NUMBER
mów mi/kontakt
-
a
Awatar użytkownika
Uroczy założyciel MCT, firmy zajmującej się grami komputerowymi. Trochę z niego nerd, który nie do końca ogarnia życie, ale da się go lubić. Przyjaciel z niego nad wyraz lojalny i szczery. Zawsze pomoże, zwłaszcza, jeśli chodzi o informatyczne bzdety.
31
193

Post

- Zranisz moje uczucia, a nie jestem do tego przyzwyczajony. Wiesz, niewiele osób faktycznie potrafi się oprzeć mojemu urokowi osobistemu, który o dziwo posiadam. Za zasłoną fascynacji komputerami kryje się dobry materiał - zaśmiał się w odpowiedzi. Brzmiał teraz jak ktoś, kto uważa, że nie ma żadnych wad, ewentualnie jest takim narcyzem, że nie bierze pod uwagę, że ktokolwiek ośmieli mu się oprzeć. W rzeczywistości Kai nigdy o tym nie myślał. Nie zastanawiał się, jak postrzegają go inne osoby i czy jest dla nich atrakcyjny na tyle, aby się z nim umówili. Kiedy rodziła się więź pomiędzy nim, a drugim człowiekiem, nie było czasu na takie zastanawianie się. Dopiero później wychodziło, że kompatybilność jest raczej bliska zeru.
-Rozgryzłeś mnie. Jestem zbyt przewidywalny. Może w takim razie powinienem zacząć żyć mroczną stronę Kaia Sandersa. Co ty na to? - powiedział, zerkając na niego. Każdy miał ciemną stronę. Z tym, że młody informatyk jej jeszcze w sobie nie odkrył, jakoś wcześniej nie mając okazji. Może Saint mu w tym pomoże? Pytanie tylko, czy faktycznie jej potrzebował. Co, jeśli okaże się tak dzika, że go to przerośnie. Niczym Hulk w wersji nie zielonej. - Jakie pozbyć! To troska, a nie pozbywanie się, kochasiu. Widzisz, jak mi zależy na twoim zdrowiu psychicznym? Powinieneś to docenić, a nie zaraz mnie oskarżać o nie wiadomo co. Może Jaehyun jest inteligentny i ma odpowiednie predyspozycje, ale najpierw musi zaliczyć staż. A później? Kto wie, może faktycznie zajmie twoje miejsce - zaśmiał się, drocząc z mężczyzną. Skoro sam to zaproponował, to czemu Kai nie miałby tego aktualnie wykorzystać? Nie planował póki co zmian w swojej firmie, a co za tym szło Saintowi nic nie groziło, ale nie musiał wiedzieć. Sandersowi bowiem bardzo się podobało, jak ten niski młokos się denerwuje, zarzucając mu raz po raz jakiś rzeczy.
-Może właśnie tym miało być, co? Skorzystasz? - zainteresował się, obracając w jego stronę głowę. Wszystko można było zrzucić na alkohol, prawda? A może po prostu Kaiowi brakowało podobnej interakcji z drugą osobą. Zapewne nie wypadało z pracownikiem, który później mógł go posądzić o jakieś molestowanie słowne, ale nad tym się aktualnie nie zastanawiał.
-Jakie to urocze, że tak się troszczysz o moje potrzebny - rzucił, w przypływie nie wiadomo czego, gładząc go po policzku. No jasne, że to się nie mogło skończyć dobrze.
-A czy nie ważniejsze jest, ilu będzie po nim? Ostatecznie jakie znaczenie mają wcześniejsze doświadczenia, skoro skończy się z tą jedną osobą, hmm? - uśmiechnął się lekko, pociągając ze szklanki, którą już wcześniej zdążył uzupełnić. - To zależy, czy chcesz dowiedzieć się o mnie czegoś, czego nie wie nikt inny - stwierdził, owijając sobie pasmo jego włosów wokół palca. Naprawdę były takie mięciutkie, że nie chciało się rąk cofać.
-I to, i to. Ej, nie ma migania się od pytania. Bo spotka cię za to kara - zagroził. A to, że wyszło mocno z podtekstem, to już nie była jego wina.

Saint Yang
Obrazek
WŁADZA SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! celebrity's best friend: Kamala & Billy celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Cara & Joseph Wiezień labiryntu - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" We are superhuman - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Livin' It Up - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Rozgrzewam się na aerobiku Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Biorę udział w bitwie na balony z wodą Buduję zamek z piasku Biorę udział w zawodach surfingowych Funny Bunny - za udział w evencie Falling In Love Handel z Króliczkiem Ozdabiam wielkanocny kapelusz Chocolate Egg Toffee Egg Hazelnut Egg Oreo Egg My Funny Valentine Love shot All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I won't ask for much this Christmas I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking I just want you for my own I'm just gonna keep on waiting Kręcę się na karuzeli Underneath the mistletoe To the North Pole for Saint Nick This is all I'm asking for Hope Valley ma głos! Wouldn't you like to see something strange? HAVING FUN - za udział w evencie CoH! I'm not drunk 2021 temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - czerwiec temat miesiąca - lipiec BOGATE CV SPICE IT UP I killed Laura Palmer Z Archiwum X I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP INFLUENCER LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY PHONE ADDICTED MŁODY SCENARZYSTA devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Speedy Gonzales BAŚNIOPISARZ King of Cringe LGBT+ people of color Lubię siedzieć po ciemku Chodzę spać, gdy inni wstają Noszę na ręku zegarek Uwielbiam lody Nie ufam lekarzom Lubię zapach męskich perfum Chodzę w adidasach Zbieram funkopopy Głaszczę obce psy mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Obcokrajowiec MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU ubieram się u znanych projektantów Czytam książki WIELBICIEL TAJSKIEGO JEDZENIA PRACOHOLIK PRACOWITY DZIWAK FAN SCIENCE-FICTION FAN FILMÓW ANIMOWANYCH FAN FANTASTYKI SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA ZNAM 2 JĘZYKI W moim łóżku dużo się dzieje DIGITAL LOVE SMERF PRACUŚ Like a virgin toss a coin to your witcher sticks and stones Guru technologii GROUP CHAT WRONG NUMBER NA FALI IT WAS AN ACCIDENT! BEACH BITCH DUNGEONS & DRAGONS HOME SWEET HOME MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN NOTHING LASTS FOREVER HE WAS FIRST! Dzielny pacjent!
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
Sympatyczny pracoholik, który powrócił do rodzinnego miasta. Dnie spędza przed komputerem na projektach, w nocy walczy ze sobą by nie iść w tango z pół litra i kimś fajnym
28
174

Post

- Mówisz tak, jakbym miał cię za typowego informatyka z memów. Z drugiej strony… skąd mam wiedzieć, że nim nie jesteś? Może ta przystojna buzia to tylko jakaś maska? I jaką mogę mieć pewność, że nie udajesz tylko miłego, a tak naprawdę nie zwabiłeś mnie tu celowo, bo jesteś jakimś psycholem, który mnie wykorzysta i zabije wiedząc, że mieszkam sam i nikt nie będzie mnie szukał? - nie, żeby naprawdę tak myślał, po prostu chciał mu wbić szpilę tu i tam. Uniósł brew do góry słysząc o tej mrocznej stronie. Dlaczego patrzył na niego tak, jakby Saint był Lordem Sithów?
- Mroczna strona Kaia Sandersa? Coś mi mówi, że wydobycie jej nie byłoby takie łatwe. Może i wyglądasz jak bad boy, ale daleko ci do niego - może i nie znał go aż tak dobrze, ale był w stanie to stwierdzić już po tym wieczorze, który teraz spędzali wspólnie. Każdy nosił w sobie jakiś mrok. I jeśli ktoś miał na tyle szczęścia, że ten się o niego nie upominał, powinien być raczej wdzięczny niż go poszukiwać.
Co mógł poradzić na to, że nie tylko łatwo było go podpuścić, ale często też podpuszczał samego siebie? Tak jak teraz, niby chciał podręczyć Sandersa, a zaraz skończy się to tym, że obrazi się na niego za coś, co sam powiedział. Głośno prychnął i skrzyżował ręce na piersi, manifestując swoje niezadowolenie. - Aż dziwne, że nie ma go tutaj teraz. Powinien uczyć się jak dotrzymywać towarzystwa poza pracą. A może siedzi gdzieś w szafie i zawstydzony robi notatki? - to nie tak, że go nie lubił, bo gdyby celowo go nie dręczył, to pewnie byłby dla niego jak taki młodszy brat, którego nie miał, a mógłby mieć (prawie jak Jaemin). Ale nie spodziewał się, że wyhoduje sobie żmiję na własnej piersi.
Saintowi nie można było odmówić silnej woli. W końcu od ponad dziesięciu lat pozostawał czysty i nie myślał o powrocie do starych nawyków nawet teraz, gdy było mu ze sobą samym źle (choć może to dlatego, że nabawił się nowych?). Ale gdy w grę wchodził flirt, jego wola zaprzestania była wyjątkowo słaba.
- Przekonaj się - rzucił, nie mogąc powstrzymać kolejnego uśmiechu. Kai nie powinien się obawiać żadnych oskarżeń. Gdyby Saint nie chciał z nim rozmawiać w ten sposób, już dawno by to wiedział. Jednak ten wyłącznie go zachęcał, co musiało odnosić skutek, bo Sanders robił się coraz śmielszy, i coraz bardziej zmniejszali między sobą dystans. - Czasem lepiej być tym pierwszym. Nigdy nie masz pewności, że będziesz ostatnim - odparł i choć normalnie jego myśli zeskoczyłyby już na złe tory, to dzięki towarzystwu Kaia i sporej ilości alkoholu, nadal był wyłącznie wesoły. Tak wesoły i pocieszny, jak tylko pijaniutki Saint potrafił być, bo temu trzeźwemu nie wychodziło to już od dawna. Miał nadzieję, że Sanders sobie z nim nie pogrywa i nagle nie wycofa się z tego flirtu, bo byłby bardzo niepocieszony. Wiedział, że to tylko alkohol i że co dzieje się na imprezie, zostaje na imprezie. Ale dlaczego z tego nie skorzystać? Odłożył pustą szklankę na stolik i zdecydował się zaryzykować.
- Ach tak? Chce mnie pan ukarać, panie Sanders? - zapytał, siadając mężczyźnie na kolanach. - Czy kara będzie bardzo bolesna? - przygryzł lekko dolną wargę, kładąc mu dłoń na piersi. Chciał sprowokować Kaia za wszelką cenę.

Kai Sanders
Obrazek
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! złota rączka - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" w nocy dziś nie zaśnie nikt - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales NOCNA ZMIANA LGBT+ CHUDERLAK ALKOHOLIK PSIARZ DEVIL IN DISGUISE NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI Jak anioła głos WRONG NUMBER
mów mi/kontakt
-
a
Awatar użytkownika
Uroczy założyciel MCT, firmy zajmującej się grami komputerowymi. Trochę z niego nerd, który nie do końca ogarnia życie, ale da się go lubić. Przyjaciel z niego nad wyraz lojalny i szczery. Zawsze pomoże, zwłaszcza, jeśli chodzi o informatyczne bzdety.
31
193

Post

-A nie masz mnie za takiego? Nie dość, że informatyk, to jeszcze szef. Przecież to się prosi o memy - skomentował, nie spuszczając z niego spojrzenia. Skąd miał wiedzieć, co takiego Saint o nim uważał, skoro na dobrą sprawę wiele ze sobą nie rozmawiali? Mógł jedynie podejrzewać i co dziwne te podejrzenia nie zawsze stawiały go w dobrym świetle. - Wszystko się wydało. Mam zamiar cię wykorzystać tak, jak nikt do tej pory. I dzięki za info, że mieszkasz sam. Teraz nic, tylko trzeba to wykorzystać - rzucił, uśmiechając się lekko, klepiąc go przy tym w kolano. Jasne, że jedynie żartował. Może był pijany, ale to nie znaczyło, że będzie się rzucał na swojego pracownika. Był uroczy, był przystojny, ale Kai miał w sobie trochę ogłady i nie odstawiał dziwnych akcji, pomimo własnych potrzeb, które po promilach bardziej dawały o sobie znać.
-Wiesz, to trochę bolesne, że tak uważasz. Zawsze chciałem nim trochę być i trochę wyglądać - westchnął z udawanym smutkiem. Czy potrafił nim być? Zdecydowanie. Saint mógł o tym nie wiedzieć, ale ostatecznie nie miał okazji, aby Sandersa od tej strony poznać. A czy będzie miał? Wszystko zależało od tego, jak bardzo Kai postanowi się przy nim otworzyć, dając się ponieść wszystkiemu, na co najdzie go ochota.
-Akurat teraz go nie ma, wyszedł do przyjaciela. Bo chyba pamiętasz, że tu mieszka. Co prawda może wrócić w każdej chwili, ale nie wiem, czy nie opiekuje się jakimś dzieckiem. Patrz do czego to doszło… dzieci opiekują się dziećmi - zaśmiał się. Jaehyun był uroczy i nie było mowy, aby nagle Kai zaczął postrzegać go inaczej, niż jako młodziaka, którym trzeba było się zająć, biorąc pod swoje skrzydła.
-Kolejne wyzwanie. Jeszcze chwila, a nie będę potrafił z nich zrezygnować, Saint - uśmiechnął się lekko, być może prowokująco. Chciał się o wszystkim przekonać? Chciał zbadać granice drugiego mężczyzny? Jak najbardziej. Z tym, że miał jeszcze granice. Z naciskiem na jeszcze, ponieważ był coraz bliższy zrobienia rzeczy, które pomiędzy nimi nie powinny mieć miejsca. - Umiałbyś sprawić, by być ostatnim? Pytam ciekawości, bo mi to nigdy nie wyszło, jak widać - powiedział. Utkwił w nim ciemne spojrzenie, nie do końca wiedząc, czy sam go ponownie nie prowokował.
- Za subordynację jak najbardziej, Yang. Ostatecznie szefa trzeba się słuchać, prawda? - powiedział, nie oponując, kiedy wchodził mu na kolana. Przyglądał się uważnie jego twarzy, jego dłoni lądującej na torsie. - Zależy, co bardziej zmusi cię do wykonania poleceń. Bo jestem skłonny, w ramach wspaniałomyślności, spuścić z tonu. Przynajmniej do czasu - uśmiechnął się, przejeżdżając palcem po ustach chłopaka. Tak seksownie przygryzł dolną wargę, posyłając mu zaczepne spojrzenie. Jak miał się oprzeć.
Pewnie dlatego zaraz jedna z jego dłoni znalazła się na jego tyłku.

Saint Yang
Obrazek
WŁADZA SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! celebrity's best friend: Kamala & Billy celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Cara & Joseph Wiezień labiryntu - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" We are superhuman - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Livin' It Up - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Rozgrzewam się na aerobiku Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Biorę udział w bitwie na balony z wodą Buduję zamek z piasku Biorę udział w zawodach surfingowych Funny Bunny - za udział w evencie Falling In Love Handel z Króliczkiem Ozdabiam wielkanocny kapelusz Chocolate Egg Toffee Egg Hazelnut Egg Oreo Egg My Funny Valentine Love shot All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I won't ask for much this Christmas I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking I just want you for my own I'm just gonna keep on waiting Kręcę się na karuzeli Underneath the mistletoe To the North Pole for Saint Nick This is all I'm asking for Hope Valley ma głos! Wouldn't you like to see something strange? HAVING FUN - za udział w evencie CoH! I'm not drunk 2021 temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - czerwiec temat miesiąca - lipiec BOGATE CV SPICE IT UP I killed Laura Palmer Z Archiwum X I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP INFLUENCER LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY PHONE ADDICTED MŁODY SCENARZYSTA devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Speedy Gonzales BAŚNIOPISARZ King of Cringe LGBT+ people of color Lubię siedzieć po ciemku Chodzę spać, gdy inni wstają Noszę na ręku zegarek Uwielbiam lody Nie ufam lekarzom Lubię zapach męskich perfum Chodzę w adidasach Zbieram funkopopy Głaszczę obce psy mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Obcokrajowiec MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU ubieram się u znanych projektantów Czytam książki WIELBICIEL TAJSKIEGO JEDZENIA PRACOHOLIK PRACOWITY DZIWAK FAN SCIENCE-FICTION FAN FILMÓW ANIMOWANYCH FAN FANTASTYKI SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA ZNAM 2 JĘZYKI W moim łóżku dużo się dzieje DIGITAL LOVE SMERF PRACUŚ Like a virgin toss a coin to your witcher sticks and stones Guru technologii GROUP CHAT WRONG NUMBER NA FALI IT WAS AN ACCIDENT! BEACH BITCH DUNGEONS & DRAGONS HOME SWEET HOME MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN NOTHING LASTS FOREVER HE WAS FIRST! Dzielny pacjent!
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
Sympatyczny pracoholik, który powrócił do rodzinnego miasta. Dnie spędza przed komputerem na projektach, w nocy walczy ze sobą by nie iść w tango z pół litra i kimś fajnym
28
174

Post

- A myślisz, że co robię całymi dniami w pracy jak nie memy? - uśmiechnął się zaczepnie. Tak właściwie to miał ich tylko kilka, ale to nie jego wina, że był paparazzi i potrafił uchwycić najbardziej kompromitujące kadry, a kiedy już je miał, to szkoda było tego nie wykorzystać. - Zabieraj te łapy zboczeńcu, bo zachowujesz się jak mój wujek na weselu kuzynki - odparł, kręcąc głową z politowaniem. Nie wyglądał jak jego wujek, więc chętne dałby mu się wykorzystać. Tylko, że Sanders nie musiał o tym wiedzieć. Jeszcze.
- Daj spokój, jesteś na to za słodki - powiedział i jakby na dowód swoich słów, delikatnie złapał za jego policzki by wytarmosić go tak, jak robiły to wszystkie ciotki widzące cię raz na kilka lat i mówiące jaki to nie wyrósł z ciebie kawaler. Oczywiście nie wykluczał tego, że Sanders miał jakąś drugą twarz. Czy nie miał jej każdy? Był jej ciekaw, a kuszenie losu weszło mu już w nawyk.
- Pamiętam, chociaż trudno mi to sobie wyobrazić - nie był na tyle wredny by outować Jaehyuna, ale każdy kto miał oczy powinien domyślić się, że ten miał gorącą dupę do Sandersa. A wewnętrzna swatka Sainta aż się rwała do tego by coś z tym zrobić. - Nie wiem kto normalny dałby mu dziecko do opieki. On potrafi zgubić samego siebie - nie musiał chyba wspominać takich sytuacji, bo Jaehyun był naprawdę… pocieszny.
Czy umiałby to sprawić? Mógł myśleć co chciał, ale czy życie nie udowodniło mu już jaka jest prawda? Bez względu na to ile osób chciałoby się z nim zabawić, nikt nie myślał o nim poważnie. Prędzej czy później, nudził się każdemu. Nie chciał jednak mówić tego na głos. - To zależy od tego czy chciałbym być czyimś ostatnim - odparł z uśmiechem. Wolał sprawiać wrażenie kogoś, kto sam wszystkich odrzuca niż powiedzieć mu prawdę. Ale czy właśnie tego nie robił przez ostatni rok? Nie próbował pokazać, że teraz to on ma w takich relacjach kontrolę?
Tak jak teraz, kiedy dosyć skutecznie prowokował Sandersa do rzeczy, które nie powinny mieć między nimi miejsca. Nie, kiedy ten był jego szefem. Ale to przecież nic takiego. Nic zobowiązującego. Saint chciał tylko się zabawić i jeśli Kai miał podobne intencje, dlaczego mieliby się powstrzymywać?
- Za dużo mówisz, Sanders. Powinieneś trochę wyluzować. Napięcie nie sprzyja pracy - odparł. Dłoń mężczyzny na jego pośladku stanowiła dla niego wyraźną zachętę. Drugą dłonią dotknął policzka Sandersa, a następnie przejechał palcami wzdłuż linii jego szczęki tylko po to by ostatecznie przyciągnąć go do pocałunku.

Kai Sanders
Obrazek
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! złota rączka - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" w nocy dziś nie zaśnie nikt - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales NOCNA ZMIANA LGBT+ CHUDERLAK ALKOHOLIK PSIARZ DEVIL IN DISGUISE NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI Jak anioła głos WRONG NUMBER
mów mi/kontakt
-
a
Awatar użytkownika
Uroczy założyciel MCT, firmy zajmującej się grami komputerowymi. Trochę z niego nerd, który nie do końca ogarnia życie, ale da się go lubić. Przyjaciel z niego nad wyraz lojalny i szczery. Zawsze pomoże, zwłaszcza, jeśli chodzi o informatyczne bzdety.
31
193

Post

-O proszę, czyli będę musiał cię znacznie bardziej kontrolować? Dobrze wiedzieć, Saint - skomentował, śmiejąc się. Nie robiło na nim wrażenia rozsyłanie memów z jego twarzą, bo był na tyle pewny siebie, że nie miał najmniejszego problemu z podejściem do własnej osoby na luzie. Wiadomo, reputacja reputacją, ale przecież kilka memów nie było w stanie zniszczyć mu kariery. Nie, kiedy teraz piął się coraz wyżej dzięki wytartym szlakom. - Zboczeńcu? No proszę, tak to mnie chyba jeszcze nikt nie nazwał - stwierdził, niemniej dłoń cofnął. Bo co, jeśli Saint był tutaj poważny i jutro będzie chciał go oskarżyć o molestowanie, w ten sposób chcąc wyłudzić od niego jak najwięcej pieniędzy? Nie podejrzewał go o to, ale wielu ludzi nie podejrzewał o niecne zamiary.
-Za słodki? Och, ty mnie chyba naprawdę nie znasz z każdej strony - zaśmiał się. Może faktycznie taki bywał, ale zdarzały się chwile, że bez kija to lepiej nie podchodź, bo źle się to skończy. Nie chciał oczywiście tutaj od razu pokazywać się z takiej strony, bo mimo wszystko zależało mu na tym, aby ludzie go lubili. Chociaż z drugiej strony dodanie takiej lekko dark postaci do swojej osoby mogło zadziałać korzystnie. Może tak ostatecznie znalazłby sobie faceta?
-Dzieci lubią dzieci, więc pewnie się dobrze dogadują. Poza tym Jaehyun ma do nich rękę, a przynajmniej na takiego wygląda - stwierdził, lekko się uśmiechając. Tak, z całą pewnością stażysta wyglądałby dość uroczo prowadząc małego szkraba za rękę zwłaszcza, że ten szkrab nie byłby wiele mniejszy od niego.
-Cóż za pewność siebie. Nie brakuje ci tego czasami? Poczucia stabilności? Myśli, że czeka na ciebie twój własny gorący towar w domu, kiedy wracasz po całym dniu - zainteresował się, przyglądając mu uważnie. On zaledwie czasami myślał o takiej stabilizacji, ale wiadomo, do tanga trzeba dwojga.
-Nie jesteśmy teraz w pracy - wyszeptał, spoglądając na niego z tak niewielkiej odległości. Wyluzować? On chyba był za bardzo wyluzowany, skoro właśnie macał swojego pracownika po tyłku. Kształtnym i idealny do klepania, jeśli miał być szczery.
Czując jego usta na swoich, nie oponował szczególnie. Ba, on sam się w nie łapczywie wpił, mając dziwne wrażenie, że smakowały jak usta, które już znał. Czy to możliwe?
Przyciągnął go bliżej do siebie, by mieć pewność, że z niego nie zleci, delikatnie przygryzając jego dolną wargę.

Saint Yang
Obrazek
WŁADZA SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! celebrity's best friend: Kamala & Billy celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Cara & Joseph Wiezień labiryntu - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" We are superhuman - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Livin' It Up - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Rozgrzewam się na aerobiku Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Biorę udział w bitwie na balony z wodą Buduję zamek z piasku Biorę udział w zawodach surfingowych Funny Bunny - za udział w evencie Falling In Love Handel z Króliczkiem Ozdabiam wielkanocny kapelusz Chocolate Egg Toffee Egg Hazelnut Egg Oreo Egg My Funny Valentine Love shot All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I won't ask for much this Christmas I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking I just want you for my own I'm just gonna keep on waiting Kręcę się na karuzeli Underneath the mistletoe To the North Pole for Saint Nick This is all I'm asking for Hope Valley ma głos! Wouldn't you like to see something strange? HAVING FUN - za udział w evencie CoH! I'm not drunk 2021 temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - czerwiec temat miesiąca - lipiec BOGATE CV SPICE IT UP I killed Laura Palmer Z Archiwum X I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP INFLUENCER LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY PHONE ADDICTED MŁODY SCENARZYSTA devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Speedy Gonzales BAŚNIOPISARZ King of Cringe LGBT+ people of color Lubię siedzieć po ciemku Chodzę spać, gdy inni wstają Noszę na ręku zegarek Uwielbiam lody Nie ufam lekarzom Lubię zapach męskich perfum Chodzę w adidasach Zbieram funkopopy Głaszczę obce psy mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Obcokrajowiec MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU ubieram się u znanych projektantów Czytam książki WIELBICIEL TAJSKIEGO JEDZENIA PRACOHOLIK PRACOWITY DZIWAK FAN SCIENCE-FICTION FAN FILMÓW ANIMOWANYCH FAN FANTASTYKI SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA ZNAM 2 JĘZYKI W moim łóżku dużo się dzieje DIGITAL LOVE SMERF PRACUŚ Like a virgin toss a coin to your witcher sticks and stones Guru technologii GROUP CHAT WRONG NUMBER NA FALI IT WAS AN ACCIDENT! BEACH BITCH DUNGEONS & DRAGONS HOME SWEET HOME MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN NOTHING LASTS FOREVER HE WAS FIRST! Dzielny pacjent!
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
Sympatyczny pracoholik, który powrócił do rodzinnego miasta. Dnie spędza przed komputerem na projektach, w nocy walczy ze sobą by nie iść w tango z pół litra i kimś fajnym
28
174

Post

Nie mógł powstrzymać śmiechu. Może powinien mu wysłać swoje najnowsze dzieło „Którym Sandersem jesteś dzisiaj”?
- Nie wiem czy chcesz wiedzieć co dzieje się na moim komputerze w trakcie pracy - no przecież nie oglądał tam porno, ale nie zaszkodzi się trochę z Sandersem podroczyć. Mógł przychodzić do pracy na kacu, wcięty czy pić w trakcie niej, ale miał pewne granice przyzwoitości. Zaskakujące, co?
Uśmiechnął się głupio widząc jak Kai zabiera rękę. Był naprawdę uroczy martwiąc się tak o jego komfort. Choć raczej obstawiałby, że boi się o swoją reputację w razie, gdyby Saint chciał go o coś oskarżyć. Tyle, że nie miał świadków ani innych dowodów, więc nawet gdyby taka sytuacja miała miejsce, był na przegranej pozycji. Nie, żeby zamierzał go o cokolwiek oskarżać. Zwłaszcza, że chwilę później sam go pocałował.
- Nie muszę. Taką stronę lubię najbardziej - powiedział uśmiechając się szeroko. Wcale z nim nie flirtował. No, może trochę? To nie jego wina. Tak to już było z Saintem, że czasami nie potrafił się powstrzymać od powiedzenia czegoś. Zwłaszcza po alkoholu. Co nie oznaczało, że nie lubił też niegrzecznych chłopców. Kto by o takim nie marzył?
- Myślę, że sporo może pomagać to, że sam jest dzieckiem. Wie jak one myślą i co zrobić, żeby były szczęśliwe - zgodził się z Kaiem. Brzmiało to tak, jakby rozmawiali o dosyć rozgarniętym trzynastolatku, a nie stażyście w firmie gamerskiej. Oh well. Mimo to wyobrażenie sobie Jaehyuna jak bawi się z dzieckiem było nadzwyczaj łatwe.
Pewność siebie? Miał ochotę się roześmiać, ale wtedy wyszedłby z roli. To nie tak, że był sam, bo ludzie traktowali go jak ciekawą zabawkę na pięć minut, a potem odkładali by zająć się nowszą. - Nie wiem czy nie bałbym się za bardzo sparzyć przez te gorąco - odparł, decydując się na mało konkretną odpowiedź. Nie chciał myśleć o swoim nieistniejącym życiu uczuciowym. Nie teraz.
Gdy tylko poczuł przyzwolenie, wplótł dłoń we włosy Kaia i pozwolił mu na pogłębienie ich pocałunku. Przychodząc tu, nie myślał, że znajdą się w takiej sytuacji, ale życie lubiło mu płatać figle. A może sam to na siebie ściągnął? W każdym razie nic nie powstrzymałoby go teraz przed gorącymi pocałunkami z Kaiem Sandersem. Nic, poza brakiem powietrza.
- Musisz częściej mnie do siebie zapraszać - powiedział z zaczepnym uśmiechem błąkającym się gdzieś po jego lekko opuchniętych od pocałunków ustach.

Kai Sanders
Obrazek
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! złota rączka - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" w nocy dziś nie zaśnie nikt - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales NOCNA ZMIANA LGBT+ CHUDERLAK ALKOHOLIK PSIARZ DEVIL IN DISGUISE NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI Jak anioła głos WRONG NUMBER
mów mi/kontakt
-
a
Awatar użytkownika
Uroczy założyciel MCT, firmy zajmującej się grami komputerowymi. Trochę z niego nerd, który nie do końca ogarnia życie, ale da się go lubić. Przyjaciel z niego nad wyraz lojalny i szczery. Zawsze pomoże, zwłaszcza, jeśli chodzi o informatyczne bzdety.
31
193

Post

-Nie ukrywam, że zabrzmiało to tak, jakbyś co najmniej jakieś porno oglądał - skomentował, uważnie mu się przyglądając. Gdyby tylko Kai chciał, mógłby z dziecinną łatwością sprawdzić, czym aktualnie zajmowali się jego pracownicy i to bez ruszania się od swojego biurka. Przywileje szafa, jak również znajomość informatyki na wysoko zaawansowanym poziomie. Z tym, że nigdy nie sądził, że będzie musiał to robić. Ufał osobom, z którymi pracował, a póki wszystko w firmie działało i nic nie zagrażało żadnemu z projektów, dawał im swobodne. Uważali, że potrzebuję przerwę na partyjkę pasjansa? proszę bardzo, byleby tylko wyrobili się z tym, co mieli danego dnia do zrobienia. Jeśli chodziło o to, Sanders faktycznie potrafił być dość wymagający.
-Traktuję to jako komplement. Całkiem miły, jeśli mam być szczery. Mów mi tak jeszcze, Saint - powiedział cicho, przyglądając się młodemu mężczyźnie. Flirt, to z pewnością leciało w ostry flirt, ale aktualnie Sanders nie miał nic przeciwko. Owszem, gdzieś tam jeszcze istniała jakaś cienka granica, której z całą pewnością nie powinien przekraczać, ale czy słowa, które kierował do swojego pracownika były czymś złym? Tym bardziej, kiedy ten specjalnie nie oponował, samemu go podpuszczając?
-Coś w tym z pewnością jest. Taka mała dzidzia, która jeszcze dobrze świata nie poznała. Ale poradzi sobie - uśmiechnął się ciepło. Jaehyun może i wydawał się być nieogarnięty, i zapewne faktycznie taki był, ale Kai widział w nim potencjał. Tym bardziej, że sam miał zamiar trochę nad młodszym stażystą sprawować pieczę, otaczając go braterską opieką. Może taką samą powinien otoczyć Sainta, by więcej nie pakować się w podobne sytuacje jak ta? Tylko był jeden problem - młodemu informatykowi zupełnie to nie przeszkadzało.
-Lepiej się sparzyć, niż wiecznie czuć chłód - mruknął cicho, patrząc na niego uważnie, jakby chciał zapamiętać każdy szczegół jego twarzy. Był pociągający, to pewne. Alkohol jedynie potęgował te odczucia.
Mruknął, czując we włosach dłonie chłopaka. Uwielbiał to, ale skąd tamten mógł o tym wiedzieć. Przypadek, który mógł trwać wieczność. Przygryzł jego wargę, delikatnie ją ciągnąc. Nie chciał przestawać. Ba, on chciał zobaczyć, jak daleko to może się posunąć.
-Twoje usta smakują znajomo - stwierdził, kiedy ten na chwilę się odsunął. - Zawsze możesz wpadać bez zapowiedzi. Znasz mój grafik - zaśmiał się cicho, wsuwając dłoń pod jego ubranie, by poczuć ciepło skóry na mało umięśnionym torsie. Pasowało mu to.

Saint Yang
Obrazek
WŁADZA SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! celebrity's best friend: Kamala & Billy celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Cara & Joseph Wiezień labiryntu - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" We are superhuman - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Livin' It Up - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Rozgrzewam się na aerobiku Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Biorę udział w bitwie na balony z wodą Buduję zamek z piasku Biorę udział w zawodach surfingowych Funny Bunny - za udział w evencie Falling In Love Handel z Króliczkiem Ozdabiam wielkanocny kapelusz Chocolate Egg Toffee Egg Hazelnut Egg Oreo Egg My Funny Valentine Love shot All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I won't ask for much this Christmas I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking I just want you for my own I'm just gonna keep on waiting Kręcę się na karuzeli Underneath the mistletoe To the North Pole for Saint Nick This is all I'm asking for Hope Valley ma głos! Wouldn't you like to see something strange? HAVING FUN - za udział w evencie CoH! I'm not drunk 2021 temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - czerwiec temat miesiąca - lipiec BOGATE CV SPICE IT UP I killed Laura Palmer Z Archiwum X I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP INFLUENCER LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY PHONE ADDICTED MŁODY SCENARZYSTA devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Speedy Gonzales BAŚNIOPISARZ King of Cringe LGBT+ people of color Lubię siedzieć po ciemku Chodzę spać, gdy inni wstają Noszę na ręku zegarek Uwielbiam lody Nie ufam lekarzom Lubię zapach męskich perfum Chodzę w adidasach Zbieram funkopopy Głaszczę obce psy mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Obcokrajowiec MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU ubieram się u znanych projektantów Czytam książki WIELBICIEL TAJSKIEGO JEDZENIA PRACOHOLIK PRACOWITY DZIWAK FAN SCIENCE-FICTION FAN FILMÓW ANIMOWANYCH FAN FANTASTYKI SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA ZNAM 2 JĘZYKI W moim łóżku dużo się dzieje DIGITAL LOVE SMERF PRACUŚ Like a virgin toss a coin to your witcher sticks and stones Guru technologii GROUP CHAT WRONG NUMBER NA FALI IT WAS AN ACCIDENT! BEACH BITCH DUNGEONS & DRAGONS HOME SWEET HOME MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN NOTHING LASTS FOREVER HE WAS FIRST! Dzielny pacjent!
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
ODPOWIEDZ