Karty postaciRelacjeMessengerKalendarzeInstagram
a
Awatar użytkownika
24/7 w okularach, jeśli zobaczysz go bez nich, to jego zły brat bliźniak Dimitri, nie rozmawiaj z nim.
Reżyser teatralny, zabujał się chłopak ostatnio.
35
180

Post

Zdawał sobie sprawę z tego, jak naprawdę mogło to wpłynąć na dziewczynę, jak bardzo mogło to być dla niej sprawą przełomową, i w jakim stopniu mogło to zmienić jej życie. Pisała się na związek z dojrzałym facetem, który sam zachowywał się jak dziecko, czego jednak nie mieli na pewno oboje w planach na przyszłość to prawdziwe dziecko, które mogłoby pojawić się w ich życiu. A co dopiero mówić o dziecku z inną kobietą. Był świadomy jednak tego, jak wielkim szczęściarzem był, widząc, że dziewczyna nadal stoi przy jego boku, zamiast odejść od niego, wyjść za drzwi i obiecać, że nigdy więcej nie pojawi się w jego życiu, skoro sprawił jej taką przykrość. Zaśmiał się pod nosem, kręcąc przy tym głową, kiedy nazwała się macochą. Cieszył się, że podchodzi do tego w taki sposób, pomimo poprzedniej kłótni i wymiany zdań.
- Najpierw będę musiał porozmawiać o tym z Miriam, o tym, że w ogóle ci już powiedziałem, o tym jak to będzie między nami. Wiem, że może ci się to nie podobać, ale chcę ją ściągnąć do miasta, nie może mieszkać na tej cholernej wyspie. Za daleko od lekarza, i jakiejkolwiek pomocy, jeśli coś by się działo - miał nadzieję, że rozumie jego punkt widzenia co do tego, miał też nadzieję, że Diaz nie będzie się upierać o to, aby zostać w tym cholernym domku, jak ostatnia idiotka. Wolał mieć ją i dziecko blisko siebie, jeśli jakakolwiek sytuacja miałaby się rozwinąć w sposób, niemożliwy im do przewidzenia.
- Dodatkowo wyjeżdżam teraz na parę dni do Barcelony, przez to wszystko, co się działo, nie wiem, czy ci mówiłem już o tym, czy nie. Jeśli nie, to przepraszam, ale wyszła straszna katastrofa w teatrze, w którym pracowałem jakiś czas temu, z jednym z festiwali teatralnych i muszę tam być jak najszybciej - podszedł do niej, cmokając ją przy tym delikatnie w czoło. Porozmawiali jeszcze dłuższą chwilę, o tym co się działo, o tym co dziać się może. Powiedzieli sobie, że będzie to dobry moment, aby przemyśleć ich związek, i pozwolić na sprawdzenie co się między nimi wydarzy. Znaczyła dla niego więcej niż ktokolwiek inny na świecie, a jak mówi stare powiedzenia. If you love it, set it free. Nie chciał, żeby była do niego na siłę przywiązaną przez te dwa tygodnie, kiedy on będzie musiał ułożyć sobie trochę życie na nowo. Kochał ją, cholera, widząc, jak wychodzi z jego domu, był świecie przekonany w tym, że ją kocha, ale bał się tego.
/zt.x2
Francesca Arreola-Reeves
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Zakochany Nowy York - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Brzechwa dzieciom - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Trzej Muszkieterowie - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Ważniak 2020 Największy szczęściarz 2020 Ride with the moon in the dead of night Life's no fun without a good scare Filling your dreams to the brim with fright Red 'n' black, and slimy green SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! temat miesiąca - październik I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ NOCNA ZMIANA Novel Bestseller TYPING LIKE CRAZY ROLLING IN THE DEEP DUSZA TOWARZYSTWA ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING Adam i Ewa I killed Laura Palmer TYP OSOBOWOŚCI: WYKONAWCA SCHLUDNY Obroniłam/-em doktorat Koszula to moja druga skóra PIJAM TEQUILĘ PRACOHOLIK UZALEŻNIONY/A OD TELEFONU BAJECZNIE BOGATY NIEŚMIAŁY MAM WŁASNY DOM PIĘKNY UMYSŁ MĄDRALA DEVIL IN DISGUISE NIEWINIĄTKO JESTEM ŚLIZGONEM PRACA W TEATRZE SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA Dżentelmen CRAZY IN LOVE PRAWDA CZY WYZWANIE? Like a virgin toss a coin to your witcher Food Fight Good or Bad News Kajdany miłości KING OF THE JUNGLE #CZYSTEHOPEVALLEY GOOGLE ME GHOST MOVIE BABY BOOM! SURPRISE! HOME SWEET HOME MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN NOTHING LASTS FOREVER HAPPY BIRTHDAY! Wpadka Love letter Counting stars PIKNIK Are you gonna be my girl?
mów mi/kontakt
twojastara#0845
Zablokowany