Karty postaciRelacjeMessengerKalendarzeInstagram
a
Awatar użytkownika
Po ciężkim rozstaniu wyjechała z HV i przez kilka tygodni podróżowała po Stanach. Tam poznała chłopaka, z którym spotykała się jakiś czas , gdy nagle zorientowała się, ze jest w ciąży po prostu go zostawiła. Uciekła z powrotem do Hope.
30
168

Post

033


W jej życiu zmieniło się prawie wszystko. Po tym, gdy dowiedziała się, co robi Remi i jak ją skrzywdził postanowiła wyjechać z miasta, żeby nie musieć na niego patrzeć. Gdyby tu została już nigdy nie wyszłaby z dołka. Była wdzięczna wszystkim, którzy pomogli jej wyjść na prostą, a szczególnie Maxowi, który od samego początku dbał o nią i ostrzegał ją przed Soriente, ale ona była ślepo zakochana. Wiadomo już jak to się wszystko skończyło i Ava postanowiła wyjechać i spróbować zapomnieć. I jej się udało! Jeszcze nigdy nie była tak szczęśliwa, jak teraz. Zwiedziła kilka większych i mniejszych miast USA, poznała wiele wspaniałych ludzi i z niektórymi utrzymuję kontakt do tej pory.
Przez ostatnie kilka tygodnie mieszkała w Nowym Jorku, gdzie dorabiała pracując jako kelnerka w dwóch barach - w jednym pracowała od rana do 14, a w drugim od 16 do 23. Było ciężko, ale potrzebowała pieniędzy, żeby się utrzymać. To właśnie tam poznała Bruca, którego nie chciała polubić, ale zrobiła to. Po tym co się stało w Hope broniła się przed miłością, ale Bruce… On był inny i nawet jeśli na początku to miał być zwykły romans, tak z jej strony uczucia stały się zbyt poważne. Może i ich związek mógł przybrać inny wyraz, ale nagle pojawiły się objawy, które Ava musiała sprawdzić i to co zobaczyła na małym plastikowym patyczku sprawiło, że stchórzyła i nie potrafiła spojrzeć Brucowi w twarz. Zwiała, tak po prostu nic nie mówiąc o ciąży…
Gdy tylko pojawiła się w Hope Valley pojechała do domu najlepszego przyjaciela. Co z tego, że była przepocona po kilkugodzinnej podróży, ale musiała zobaczyć się z przyjacielem. Była jedną z pierwszych osób, które dowiedziały się o jego chorobie i musiała na własne oczy upewnić się, że wszystko się w porządku. Taksówka zatrzymała się pod jego domem, Doyles wysiadła rzucając mężczyźnie kilka dolarów i już jej nie było.
– Max! – Nie musiała krzyczeć, bo wystarczyło, że zapuka do drzwi, ale nie mogła doczekać się, że zaraz go zobaczy. Jej powrót to oczywiście niespodzianka, bo nikomu nic nie powiedziała, że wraca. – Max? Jesteś w domu? Wróciłam.. już na stałe, proszę otwórz… – Mówiła podniesionym głosem pukając energicznie w drzwi wejściowe.

Maximilian McCarthy
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! I want to ride my bicycle, bicycle, bicycle - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" We're here because of him - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Hope Valley ma głos! Trick or treat till the neighbors gonna die of fright I am the one hiding under your bed temat miesiąca - październik I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ Faster than a kiss! WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER For all mankind SCENARZYSTA NA DOROBKU PHONE ADDICTED Wszystko pod kontrolą I killed Laura Palmer URODZONY WIOSNĄ Uprawiam przydomowy ogródek Ustawiam piętnaście drzemek Płaczę tylko w samotności Chodzę w trampkach Boje się węży Na smutki piekę ciasteczka Marzyciel Boje się burzy ubieram się w second handach MAM WŁASNY DOM Gotuję lepiej od Magdy Gessler Jeżdżę na rowerze #TEAM_MARVEL WIELBICIEL KAWY LEDWO WIĄŻĘ KONIEC Z KOŃCEM BUJAM SIĘ DO ROCKA WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU ABSTYNENT Wziąłem/wzięłam ślub w Vegas THANK YOU, NEXT! NOTHING BREAKS LIKE A HEART MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN BEACH BITCH TWÓJ NOWY DOM toss a coin to your witcher
mów mi/kontakt
werson#8900
a
Awatar użytkownika
Przez swoją chorobę musiał przestać uczyć matematyki, ale jest szczęśliwy, ponieważ w końcu jest z Trinity i okazało sie, że za kilka miesięcy zostanie tatą dla dwóch małych istotek.
30
192

Post

005.

Maxa wspierał Avę w tym wszystkim i nie da się ukryć, że od samego początku nie lubił tego okropnego mężczyzny, bo wydawał mu się śliski, ale chciał, żeby jego przyjaciółka był szczęśliwa, bo każdy przyjaciel tak pragnie. Słyszał nawet, że jest zazdrosny o to, że nie dopuszcza drugiego faceta na swoje terytorium co było zupełną głupotą. Można powiedzieć, że McCarthy ma w sobie pewnego rodzaju radar, który wyczuwał złych ludzi i w tym wypadku się nie mylił, ale nie miał zamiaru mówić – a nie mówiłem, bo to bardziej zraniłoby dziewczynę. Wyjechała, żeby odnaleźć wewnętrzny spokój i Max miał nadzieje, że teraz jest szczęśliwa i jej serce na nowo otworzy się na miłość do drugiego człowieka. Dla niego jest jak siostra, chociaż oczywiście posiada swoją własną, biologiczną, a Doyles jest jego siostrą z wyboru, o tak. To dobrze brzmi.
Był w domu, czyli w miejscu, w którym spędzał ostatnio sporo czasu. Na szczęście miał co robić i jak bywa u niego czuł się dobrze i był głodny. Nie wiedział co ma sobie zrobić do jedzenia, a bardzo chciał jakieś fast foody, które oczywiście sam sobie ogarnie. Pojechał więc do sklepu, bo nie spodziewał się żadnych gości. W sklepie kupił potrzebne rzeczy na burgery. Tak, zrobi sobie pyszne burgery z wołowiną i domowymi frytkami. Na samą myśl ślinka mu ciekła. Cały ten majdan zapakował do swojego samochodu i pojechał do domu. Gdy zaparkował usłyszał walenie w swoje własne drzwi. Zmrużył oczy i wysiadł z auta.
- Pierwsza rzecz – nie wal w moje drzwi, bo zepsujesz. - zawołał do Avy, na której widok ucieszył się bardzo. - I nie ma mnie w domu, ponieważ jestem tutaj, geniuszu. - zamknął drzwi od samochodu i poszedł do bagażnika, gdzie znajdowało się jedzenie.

Ava Doyles
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer BOGATE CV DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ That's a start ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! For all mankind TEXT ME! I killed Laura Palmer TUBYLEC URODZONY LATEM YO VIVO ENTRE LAS FLORES - ISLAND WYSPORTOWANY PRACA W OŚWIACIE MAM ZWIERZĄTKO HODOWLANE NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI strzygę się na krótko Preferuję kilkudniowy zarost Czuję motyle w brzuchu BABY BOOM! FRIENDZONE HE WAS FIRST! HAPPY BIRTHDAY! I NEED A DOCTOR BEACH BITCH RACZEK NIEBORACZEK Food Fight toss a coin to your witcher Like a virgin
mów mi/kontakt
natka#4170
a
Awatar użytkownika
Po ciężkim rozstaniu wyjechała z HV i przez kilka tygodni podróżowała po Stanach. Tam poznała chłopaka, z którym spotykała się jakiś czas , gdy nagle zorientowała się, ze jest w ciąży po prostu go zostawiła. Uciekła z powrotem do Hope.
30
168

Post

Wyjeżdżając z miasta najbardziej żałowała, że musi zostawić przyjaciela samego, zwłaszcza, gdy dopiero co dowiedziała się o jego chorobie. Miała nadzieję, zę Trinity jego przyjaciółka, zadba o niego – tak wiedziała o niej, bo to nie było tak, że wyjechała i przestała się totalnie odzywać. Oczywiście telefony nie były tak częste, jak kiedyś, ale pamiętała o nim i dzwoniła co jakiś czas. mogła zapomnieć o tych, którzy od jakiegoś czasu mieli ją gdzieś, ale nigdy nie zapomni o Maxie. Był dla niej, jak brat. Jej własny, rodzony wyjechał i odnalazł szczęście w innym mieście, ona zbyt mocno kochała Hope Valley, oraz swój rodzinny dom i szkoda jej było opuszczać go. A o jego sprzedaży nie było mowy.
– Nie mam tyle siły, żeby je rozwalić, głupku – Odgryzła mu się. Oczywiście to wszystko były żarty i nie uważała go za głupka, ale lubiła go tak nazywać.
– Teraz już wiem. Cieszę się że Cię widzę – Nie mogąc dłużej czekać zrzuciła z ramion swój podróżny plecak, w który upchała cały swój mini majątek i przeskakując co drugi schodek rzuciła się na niego uniemożliwiając mu wyciągnięcie zakupów z bagażnika. Oplotła go rękami w pasie i wtuliła twarz w jego już nieco mniej szeroką klatkę piersiową. Westchnęła i stała tak przez dłuższą chwilę.
– Powiedz, że tęskniłeś za mną równie mocno, co ja za Tobą – Uniosła głowę opierając podbródek o jego mostek. Na jej buzi pojawił się szeroki uśmiech. Kipiała szczęściem na jego widok i było to widać. Miała mu tyle do powiedzenia, że chyba cały dzień i noc im nie wystarczy.


Maximilian McCarthy
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! I want to ride my bicycle, bicycle, bicycle - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" We're here because of him - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Hope Valley ma głos! Trick or treat till the neighbors gonna die of fright I am the one hiding under your bed temat miesiąca - październik I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ Faster than a kiss! WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER For all mankind SCENARZYSTA NA DOROBKU PHONE ADDICTED Wszystko pod kontrolą I killed Laura Palmer URODZONY WIOSNĄ Uprawiam przydomowy ogródek Ustawiam piętnaście drzemek Płaczę tylko w samotności Chodzę w trampkach Boje się węży Na smutki piekę ciasteczka Marzyciel Boje się burzy ubieram się w second handach MAM WŁASNY DOM Gotuję lepiej od Magdy Gessler Jeżdżę na rowerze #TEAM_MARVEL WIELBICIEL KAWY LEDWO WIĄŻĘ KONIEC Z KOŃCEM BUJAM SIĘ DO ROCKA WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU ABSTYNENT Wziąłem/wzięłam ślub w Vegas THANK YOU, NEXT! NOTHING BREAKS LIKE A HEART MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN BEACH BITCH TWÓJ NOWY DOM toss a coin to your witcher
mów mi/kontakt
werson#8900
Zablokowany