Karty postaciRelacjeMessengerKalendarzeInstagram
a
Awatar użytkownika
Póki co modelka z instagrama marząca o wielkiej karierze w modelingu, kochająca zabawę i żyjąca chwilą, zmienia kochanków niczym rękawiczki i nie boi się imprez oraz wszelkiego rodzaju używek
25
180

Post

Katie Harrington

#23

Każdy od czasu do czasu potrzebował odpoczynku, odmóżdżenia się i może tym razem nie upijania się podczas jednej z imprez. Tym razem Golighty chciała spędzić wieczór filmowy z przyjaciółką oraz z Seksem w wielkim mieście, który wiadomo był kultowym serialem, ponadto ulubionym serialem blondynki. A lepiej podczas seansu nie obalać butelek wina, bo miały przed sobą całych sześć sezonów! Zatem gospodyni zaopatrzyła już się na wieczór, stawiając na stół przekąski pod postacią chipsów, popcorn czekał również na przygotowanie, oprócz tego była jeszcze butelka coca-coli na stole. Zwykle to modelka stroniła od takich przekąsek, ale raz na jakiś czas trzeba pozwolić sobie na taką chwilę zapomnienia, nieprawdaż? Zatem na stole pojawiły się również słone paluszki. I Golighty miała nadzieję, że Katie jednak znajdzie niańkę dla syna, bo co jak co, ale Seks w wielkim mieście nie był serialem dla dzieci, a na bajki to się blondynka w ogóle nie pisała. Tę kolekcję płyt DVD trzymała na specjalnej półce, którą to musiała odkurzyć, właściwie to zdmuchując z niej kurz, wiadomo było nie od dziś, że Sophie to jednak mistrzynią sprzątania nie była. Przygotowała również jakieś lakiery do paznokci, bo podczas tego babskiego wieczoru mogły zrobić sobie zawsze piękne pazurki. A potem to przebrała się w jakiś top z kolorowym nadrukiem, wygodne spodenki i na boso, bo tak chodziła zwykle po domu, krzątała się, zbierając swoje ubrania i wrzucając je do szafy, co jakiś czas wracając do laptopa i przeglądając portale plotkarskie.
- Nie wierzę! Rozstali się?! Przecież oni byli dla siebie stworzeni! - krzyknęła do pustego domu nie dowierzając wręcz w rozstanie jakiejś pary celebrytów, którym to zawsze kibicowała, bo całkiem nieźle razem wyglądali. I tak ten czas jej jakoś schodził w oczekiwaniu na Katie, a jeśli szatynka się spóźniała to na pewno otrzymała już telefon z ponagleniem. W końcu Sophie głodna być nie mogła zbyt długo, bo człowiek głodny to człowiek zły.
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Happy Birthday, Miles! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER For all mankind URODZONY LATEM CO RANEK WSKAKUJĘ DO OCEANU - BAYSIDE nigdy nie studiowałem/am LEKKODUCH PIJAM TEQUILĘ HOROSKOP CHIŃSKI: ŚWINIA Wychował mnie ojciec Kupuje bieliznę w Victoria's Secret W moich uszkach lśnią kolczyki Dużo czasu poświęcam pielęgnacji twarzy Mam świra na punkcie swoich włosów Śpię nago NOC W WIĘZIENIU THANK YOU FROM THE MOUNTAIN UGLY NAKED GUY I'M SO HIGH! DANSE MACABRE You Shouldn't Kiss Me Like This My bu-zzy best friend
mów mi/kontakt
-