a
Awatar użytkownika
Asleep or awake, I dream of you all the same.
27
190

Post

✖ Oglądasz profil użytkownika Jay Huang Obserwuj
@jayhuang
your god is here

say sike

10M obserwujących
0 obserwowanych
100 postów
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
mów mi/kontakt
ja
a
Awatar użytkownika
Asleep or awake, I dream of you all the same.
27
190

Post

Jay Huang 5minsobserwuj
Obrazek
@jayhuangdid you miss me?
mów mi/kontakt
ja
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
27
166

Post

@blooming_girl
lubi Twoje zdjęcie! <3
WŁADZA 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! Na fali - za udział w evencie Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Funny Bunny - za udział w evencie Chocolate Egg temat miesiąca - lipiec BOGATE CV ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY devine I killed Laura Palmer CHUDERLAK WYSPORTOWANA UCZULENIOWIEC NIEPALĄCY Gotuję lepiej od Magdy Gessler Kocham zwierzęta
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
Kontuzjowany tancerz, który nie może przeboleć zaprzepaszczenia własne kariery. Chłodny i skryty, z dystansem podchodzi do ludzi, więc nawet nie próbuj na siłę stawać się jego przyjacielem, bo nic z tego nie będzie.
28
188

Post

@dance_master
lubi Twoje zdjęcie <3
WŁADZA SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! celebrity's best friend: Kamala & Billy celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Cara & Joseph Creepypasta - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" 3... 2... 1... BOOM - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym I won't make a list and send it Zachęcam znajomych do akcji Na fali - za udział w evencie Love shot Hope Valley ma głos! This is all I'm asking for The sound of children's laughter Underneath the mistletoe All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I'm just gonna keep on waiting I won't even wish for snow I won't ask for much this Christmas Make my wish come true There upon the fireplace I don't care about the presents I don't want a lot for Christmas Tworzę relacje jak prawdziwy influencer temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - lipiec BOGATE CV ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! devine PHONE ADDICTED INFLUENCER KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK DUSZA TOWARZYSTWA Oh shit Wszystko pod kontrolą I'm a fashion star I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY OSIEROCONY/A WYSPORTOWANY LUBIĘ ZIÓŁKO WŁASNY BIZNES JESTEM NIEWIERZĄCY/A SKRYTY PEWNY SIEBIE PRACOWITY SEKSOHOLIK Nogi same mi się rwą do tańca DANCING QUEEN SMERF PRACUŚ I'm Polish, kurwa!
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
23
177

Post

@mad_world
lubi Twoje zdjęcie! <3
WŁADZA 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Biorę udział w meczu siatkówki Hurricane Season temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - lipiec BOGATE CV ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! devine BABYSITTER WHEN WE WERE YOUNG I killed Laura Palmer SKRYTY Mam słabą głowę Walczę z depresją bezsenność to moja przyjaciółka Boję się tłumów Boję się samotności Uwielbiam lody Rzucam się po łóżku
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
Rozpieszczony gnojek, który uważa się za lepszego od innych tylko dlatego, że jego rodzina jest kasiasta, a on nic nie musi robić.
27
178

Post

@young_boss
lubi Twoje zdjęcie! <3
WŁADZA 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! celebrity's best friend: Kamala & Billy celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Cara & Joseph Gdzie jest chomik, skrzacie? - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Middle of the night - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Mine! Mine! Mine! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Shape of Shame - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Party Rock Anthem - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Love bomb Pływam na bananie Pozuję do zdjęć w bajkowym kostiumie Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Zachęcam znajomych do akcji Na fali - za udział w evencie My Funny Valentine La la love I don't want a lot for Christmas This is all I'm asking for I hear those sleigh bells ringing All the lights are shining so brightly everywhere I won't make a list and send it I'm just gonna keep on waiting I don't care about the presents There is just one thing I need Hurricane Season temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - lipiec BOGATE CV PHONE ADDICTED I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? Oh shit DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP SPICE IT UP INFLUENCER Bestseller DON’T STOP ME NOW Novel MŁODY SCENARZYSTA devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I killed Laura Palmer CHUDERLAK Przypalę nawet wodę Praca w przemyśle modowym Lunatykuje mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Twardo stąpam po ziemi Rozrzutny Kocham gwar miasta Mam słabą głowę ubieram się u znanych projektantów Stołuję się na mieście KOCIARZ PRACOHOLIK NIEJADEK BAJECZNIE BOGATY PRACOWITY SCHLUDNY SKRYTY MARUDA FAN HORRORÓW W moim łóżku dużo się dzieje IT WAS AN ACCIDENT! I NEED A DOCTOR I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN HOME SWEET HOME TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE TLC toss a coin to your witcher Like a virgin Damnitttttt! Evil spawn! Zaopiekuj się mną Dzielny pacjent! I hate you but ok
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
Młody adwokat, który rozpoczął pracę w kancelarii ojca. Chłodno logicznie myślący, mający blade pojęcie o ludziach innych niż ci, z którymi pracuje. Przez wielu uważany za sztywnego i mało imprezowego., ale jak się go pozna jest całkiem fajny. Jeśli oczywiście lubi się specyficznych osobników.
26
181

Post

@k.burreau
lubi Twoje zdjęcie! <3
Obrazek
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! szczęśliwy numerek: twoja twarz brzmi znajomo celebrity's best friend: Kamala & Billy celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Cara & Joseph RANDKA W CIEMNO - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Nailed It! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ups! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Zachęcam znajomych do akcji Na fali - za udział w evencie Love scenario LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! Podziwiam figury w podwodnym muzeum Niestraszny mi dom strachu Poznaję nową rzeczywistość w kinie 4D Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie Ride with the moon in the dead of night All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Fingers like snakes and spiders in my hair Hope Valley ma głos! Everyone is singing To the North Pole for Saint Nick I'm just gonna keep on waiting I won't ask for much this Christmas Make my wish come true Santa Claus won't make me happy I don't need to hang my stocking I don't care about the presents I don't want a lot for Christmas Rozgrzewam się na aerobiku temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - lipiec BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales NOCNA ZMIANA ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! devine PHONE ADDICTED KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK DUSZA TOWARZYSTWA Oh shit Sej łaaat? Wszystko pod kontrolą I'm a fashion star TYP OSOBOWOŚCI: DYSKUTANT BUJAM SIĘ DO MUZYKI KLASYCZNEJ #TEAM_MARVEL PRACOHOLIK NIEJADEK BAJECZNIE BOGATY SCHLUDNY PACYFISTA JESTEM NIEWIERZĄCY/A SINGIEL PRAWO SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA ZNAM 2 JĘZYKI WYSPORTOWANY MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU MAM WŁASNY DOM URODZONY ZIMĄ Koszula to moja druga skóra MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN CAKE BOSS WRONG NUMBER toss a coin to your witcher Like a virgin
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
Asleep or awake, I dream of you all the same.
27
190

Post

Jay Huang noobserwuj
Obrazek
@jayhuang
mów mi/kontakt
ja
a
Awatar użytkownika
Asleep or awake, I dream of you all the same.
27
190

Post

Jay Huang byeobserwuj
Obrazek
@jayhuang I'm alive
mów mi/kontakt
ja
a
Awatar użytkownika
The best love is unexpected. You don’t just pick someone and cross your fingers it’ll work out. You meet them by fate and it’s an instant connection, and the chemistry share is way above your head. You just talk and notice the way their lips curve when they smile or the color of their eyes and all at once you know you’re either lucky or screwed.
25
174

Post

@dylan_seo
セクシー 🤭
Jay Huang
1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Treser Bekona - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku We are superhuman - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Roar - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ghost treasure - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Hope Valley ma głos! Morning coffee tastes better with you My Funny Valentine Funny Bunny - za udział w evencie Pistachio Egg Hazelnut Egg temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień BOGATE CV MAN UP! ZNAM 3 JĘZYKI SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA FAN ANIME NIEWINIĄTKO WIELBICIEL SŁODYCZY OGLĄDAM ŚMIESZNE PIESKI W INTERNECIE Gram na gitarze Gotuję lepiej od Magdy Gessler Głaszczę obce psy Wygrałem/am z rakiem Cytatami z filmów sypię jak z rękawa Rzucam się po łóżku Łazienka moim drugim domem Lubię nocne spacery GROUP CHAT Up!
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
Asleep or awake, I dream of you all the same.
27
190

Post

@jayhuang
あなたはそれが好き?☺️
Dylan Seo
mów mi/kontakt
ja
a
Awatar użytkownika
The best love is unexpected. You don’t just pick someone and cross your fingers it’ll work out. You meet them by fate and it’s an instant connection, and the chemistry share is way above your head. You just talk and notice the way their lips curve when they smile or the color of their eyes and all at once you know you’re either lucky or screwed.
25
174

Post

@dylan_seo
@jayhuang イチャイチャするのはやめろ 😝
Jay Huang
1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Treser Bekona - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku We are superhuman - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Roar - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ghost treasure - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Hope Valley ma głos! Morning coffee tastes better with you My Funny Valentine Funny Bunny - za udział w evencie Pistachio Egg Hazelnut Egg temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień BOGATE CV MAN UP! ZNAM 3 JĘZYKI SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA FAN ANIME NIEWINIĄTKO WIELBICIEL SŁODYCZY OGLĄDAM ŚMIESZNE PIESKI W INTERNECIE Gram na gitarze Gotuję lepiej od Magdy Gessler Głaszczę obce psy Wygrałem/am z rakiem Cytatami z filmów sypię jak z rękawa Rzucam się po łóżku Łazienka moim drugim domem Lubię nocne spacery GROUP CHAT Up!
mów mi/kontakt
Zablokowany