a
Awatar użytkownika
Pattie wychowywała się w patologicznej rodzinie, do dziś doświadcza przemocy ze strony ojca alkoholika. Pracuje jako kelnerka na pół etatu i na pół etatu jako pokojówka. Ma wspaniałego chłopaka i bardzo chciałaby mieć psa.
22
170

Post

✖ Oglądasz profil użytkownika Pattie Bridgestone Obserwuj
@patty.b
tt: babypatty

I'm mad at Disney, they tricked me

486 obserwujących
1 538 obserwowanych
95 postów
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
BOGATE CV Adam i Ewa TUBYLEC W ZWIĄZKU Oszczędny
mów mi/kontakt
A.
a
Awatar użytkownika
Pattie wychowywała się w patologicznej rodzinie, do dziś doświadcza przemocy ze strony ojca alkoholika. Pracuje jako kelnerka na pół etatu i na pół etatu jako pokojówka. Ma wspaniałego chłopaka i bardzo chciałaby mieć psa.
22
170

Post

Pattie BridgestoneHope Valleyobserwuj
Obrazek
@patty.b A <3
#bea #love #myboy
BOGATE CV Adam i Ewa TUBYLEC W ZWIĄZKU Oszczędny
mów mi/kontakt
A.
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
22
175

Post

@itsblythebeach
moja kózka
@itsblythebeach
lubi Twoje zdjęcie! :heart:
SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! BOGATE CV Adam i Ewa TUBYLEC W ZWIĄZKU CO RANEK WSKAKUJĘ DO OCEANU - BAYSIDE
mów mi/kontakt
autor
a
Awatar użytkownika
szuka swojego życiowego powołania, a w międzyczasie stoi za barem albo jara i kontempluje swój związek z Jordie
24
184

Post

@littledevil
lubi Twoje zdjęcie! :heart:
SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! Trick or treat till the neighbors gonna die of fright I am the one hiding under your bed temat miesiąca - październik BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM Faster than a kiss! ONE BIG FAMILY I love my children MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU LUBIĘ ZIÓŁKO JESTEM PUCHONEM FAN FILMÓW PRZYRODNICZYCH WIELBICIEL SŁODYCZY Stawiam na naturalny wygląd PIKNIK SING A SONG Are you lost, baby girl?
mów mi/kontakt
pandaa#5430
a
Awatar użytkownika
Pattie wychowywała się w patologicznej rodzinie, do dziś doświadcza przemocy ze strony ojca alkoholika. Pracuje jako kelnerka na pół etatu i na pół etatu jako pokojówka. Ma wspaniałego chłopaka i bardzo chciałaby mieć psa.
22
170

Post

Pattie BridgestoneHope Valleyobserwuj
Obrazek
@patty.b
#blue #instagirl #blonde
BOGATE CV Adam i Ewa TUBYLEC W ZWIĄZKU Oszczędny
mów mi/kontakt
A.
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
22
175

Post

@itsblythebeach
lubi Twoje zdjęcie! :heart:
SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! BOGATE CV Adam i Ewa TUBYLEC W ZWIĄZKU CO RANEK WSKAKUJĘ DO OCEANU - BAYSIDE
mów mi/kontakt
autor
Zablokowany