Zablokowany
@thanatos_the_titan
Thanatos Devon MaverickSouthern Hope Houses

Awatar użytkownika
33 y/o
183 cm
long story short
Policjant wydziału zabójstw wracający do domu po rehabilitacji po postrzale. Ma rocznego syna imieniem Louise i zaczyna wszystko od nowa.

@thanatos_the_titan

Post Thanatos D. Maverick »

✖ Oglądasz profil użytkownika Thanatos Dee Maverick Obserwuj
@thanatos_the_titan

Nie bój nic. Jestem jak studnia. Cokolwiek do mnie trafi, nie wydostanie się.

649 obserwujących
894 obserwowanych
12 postów
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
naethaia#4170
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! Family time - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM BAŚNIOPISARZ That's a start ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! For all mankind I killed Laura Palmer MAM SYNA MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU EMERGENCY SERVICES NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI Kocham Laysy TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM

Nathalie d’ArquienDeephollow Horse Ranch

Awatar użytkownika
28 y/o
170 cm
long story short
Francuska tancerka teatralna specjalizująca się w stylu klasycznym, która straciła karierę przez kontuzję i postanowiła wyjechać do Ameryki żeby hodować owce i ukryć się przed mediami.

@thanatos_the_titan

Post Nathalie d’Arquien »

@dansemacabre
no w końcu braciszku!
@dansemacabre
lubi Twoje zdjęcie! :heart:
n.#2277
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! BARANEK SHAUN - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER MAM ZWIERZĄTKO HODOWLANE O SERCU Z KAMIENIA LEKOMAN

Awatar użytkownika
33 y/o
183 cm
long story short
Policjant wydziału zabójstw wracający do domu po rehabilitacji po postrzale. Ma rocznego syna imieniem Louise i zaczyna wszystko od nowa.

@thanatos_the_titan

Thanatos Dee Maverick Hope Valleyobserwuj
Obrazek
@THANATOS_THE_TITAN uśmiech to dobry początek znajomości
#smile #beard #glasses
naethaia#4170
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! Family time - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM BAŚNIOPISARZ That's a start ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! For all mankind I killed Laura Palmer MAM SYNA MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU EMERGENCY SERVICES NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI Kocham Laysy TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM

Awatar użytkownika
33 y/o
183 cm
long story short

@thanatos_the_titan

@thanatos_the_titan
@dansemacabre w końcu udało ci sie mnie namówić <3
Nathalie d’Arquien
naethaia#4170

Ines VilledaSuburbs

Awatar użytkownika
30 y/o
177 cm
long story short
Cyganka, która wierzy w magię i przeznaczenie. Tworzy muzykę, gra w miejscowym barze i wróży z kart. Nieźle szurnięta, ale za to zajebiście śmieszna. I po uszy zakochana Césarze.

@thanatos_the_titan

Post Ines Villeda »

@twistedgypsy
lubi Twoje zdjęcie! :heart:
Obrazek
bubek#2094
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 1 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! MAMACITA - za napisanie 300 postów w najkrótszym czasie od otwarcia forum VIRTUOSO - za napisanie 500 postów w najkrótszym czasie od otwarcia forum Pinky - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Jaka to melodia? celebrity's best friend: Hailee & Franklin celebrity's best friend: Remi & Paige celebrity's best friend: Grace & Landon DO I KNOW YOU? - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BLACK CAT - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" papa don't preach - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Dreamin' on the last mile home - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Podejdź no do płota! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" It was just like a movie - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" F.W.B - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Camping time! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Brzechwa dzieciom - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jak kot, chodzę własnymi drogami - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Co to to nie. Ani slowa, a sio - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Niech sąsiedzi walą, walą, walą, walą do drzwi - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Wszyscy mnie znają 2020 Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! Surfuję nie tylko po internecie Na własnej tratwie dookoła świata Nawiedzam nawiedzony hotel Podziwiam figury w podwodnym muzeum Kontaktuję się z obcymi w symulatorze statku kosmicznego Kręcę bioderkami na kursie samby Jeżdżę wodną kolejką Gwiazda estrady 2020 HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Life's no fun without a good scare Filling your dreams to the brim with fright I am the "who" when you call, "Who's there?" Ride with the moon in the dead of night Fingers like snakes and spiders in my hair I am the one hiding under your bed Pumpkins scream in the dead of night LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - październik THE CHOSEN ONE YOU IS KIND, YOU IS SMART, YOU IS IMPORTANT MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ BOGATE CV INFLUENCER My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? Oczko Adam i Ewa ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING TAKE MY BREATH AWAY ROLLING IN THE DEEP Bestseller HI I JUST MET YOU PHONE ADDICTED Novel GOD THE CREATOR devine NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! 666 Ways to Love I OWN THIS TOWN Z Archiwum X MUZYK DZIWAK WIERZĘ W MAGIĘ STRZELEC WIERZĘ W HOROSKOPY TUBYLEC valar morghulis Gubię guziki Zasypiam pod łapaczem snów Marzyciel moim żywiołem jest ogień Kocham zwierzęta Don Juan Kocham lato! Odsłaniam kolana w sukienkach mistrz jengi Rozrzutny Jestem uzależniony od Netfliksa Lubię wakacyjny chill Mam mocną głowę Zbieram mandaty Jestem numerologiczną piątką Ususzę nawet kaktusa ubieram się w second handach mam długie włosy Poglądam życie celebrytów na instragramie Na smutki piekę ciasteczka Lubię starszych Znam na pamięć The Big Bang Theory Chodzę spać, gdy inni wstają Na nadgarstkach dzwonią mi bransoletki Noszę dwie inne skarpetki Mistrz poker face'a Cytatami z filmów sypię jak z rękawa Znam na pamięć piosenki Disneya Chodzę w bluzach mojego chłopaka Boje się czarnych kotów Tworzę playlisty na spotify Jestem przygotowany na apokalipsę zombie Chodzę w trampkach Prawko mam, samochodu nie Lubie się opalać Esteta Wiejska dziewoja lubię wycinać lampiony z dyni lubię stroić choinkę Jak anioła głos Kocham deszcz ZNAM 2 JĘZYKI FURIAT FAN FILMÓW EROTYCZNYCH BUJAM SIĘ DO ROCKA MAM ZWIERZĄTKO HODOWLANE JESTEM GRYFONEM WIERZĘ W BOGA SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA LUBIĘ ZIÓŁKO IMPREZOWICZ PALACZ CHUDERLAK YO VIVO ENTRE LAS FLORES - ISLAND URODZONY JESIENIĄ KARTA DUŻEJ RODZINY JESTEM ZAKOCHANY/A ZARĘCZONY/A W ZWIĄZKU KOMEDIANT DEVIL IN DISGUISE Znajdziesz mnie w barze na plaży OGLĄDAM ŚMIESZNE PIESKI W INTERNECIE Człowiek orkiestra TYP OSOBOWOŚCI: DZIAŁACZ Gram na nerwach Gram na gitarze Gram na harmonijce Jeżdżę na rowerze Prakykuję jogę HOROSKOP CHIŃSKI: KOŃ PIWOSZ WULGARNY PIJAM TEQUILĘ WOLĘ OSTRO ŻARŁOK CZARNA OWCA wieczny Piotruś Pan WIECZNIE SIĘ SPÓŹNIAM PEWNY SIEBIE PIĘKNY UMYSŁ Wierzę w przesądy I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM A TY CAŁUJ MNIE! HE WAS FIRST! SING A SONG MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN DANSE MACABRE belly dance #*&!@%^ house flipper Takin' this one to the grave toss a coin to your witcher Love of cooking i'm still alive no shame! Pizzaiolo i only lie when i love you sticks and stones You Shouldn't Kiss Me Like This I LOVE YOU, BABY! Gość w dom, bóg w dom Pełna chata help me, i'm poor Człowiek renesansu Odlotowe Agentki You're a wizard, Harry Food Fight Boats! Boats! Boats! Good or Bad News GROUP CHAT Pomocna dłoń Loża hejterów TLC KING OF THE JUNGLE PUCZJO HENZAP INDI ER i've got this Damnitttttt! Evil spawn! shit, where am I? Run, eat and run! Ulepimy dziś bałwana? Bad dog I LOVE disco! Blues brothers Ralph Demolka You're old How did this happend? Stara przyjaźń nie rdzewieje Zombie night Na Pokątną! Heart attack Dzielny pacjent! W zakazanym lesie Are you gonna be my girl? Like a virgin Google doc Ciocia dobra rada Shame, shame, shame! Bo do tanga trzeba dwojga Rozmówki czeskie Zaopiekuj się mną Up! Eminem I'm a DJ baby! My bu-zzy best friend My fluffy best friend Ted Mosby Big gesture SERIA NIEFORTUNNYCH ZDARZEŃ RACZEK NIEBORACZEK THIEF MATURA TO BZDURA NOTHING LASTS FOREVER DUNGEONS & DRAGONS GAME MASTER CAKE BOSS TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE FAMILY TIME SURPRISE! PARTY ANIMAL CZTERY ŁAPY HOME SWEET HOME ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ ROBINSON CRUSOE KRZYSZTOF KOLUMB BLAST FROM THE PAST I SAY A LITTLE PRAYER FOR YOU LIST W BUTELCE GAME OVER HAPPY BIRTHDAY! NOC W WIĘZIENIU CRY BABY Love letter Counting stars PIKNIK SUNRISE SUNSET SWIPE RIGHT DIGITAL LOVE NA KAŻDĄ RĄCZKĘ IZOLACJA SPOŁECZNA I DO THANK YOU FROM THE MOUNTAIN BEACH BITCH DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM PRAWDA CZY WYZWANIE? I'M SO HIGH! I’M SO EXCITED I DON’T WANNA HIDE IT CALL 911 PANIE WŁADZO... WRONG NUMBER PRIDE MONTH 2020 #CZYSTEHOPEVALLEY PUSZKA ROZKŁADA SIĘ 200 LAT NOŁBADY SED ITS GONA BI LETKO I'M SORRY KSIĘŻNICZKA MONONOKE THE GREATEST SHOWMAN GOOGLE ME GHOST MOVIE MICHAEL PHELPS DID IT HURT? UGLY NAKED GUY OH NO, PERIOD DANCING QUEEN STEVIE WONDER PARA PAPARA PAPA OOO OOO DOMOWE REWOLUCJE TWÓJ NOWY DOM I’M MOVING OUT! PIEROGIS FOODIE ANDRZEJ RYBAK SZCZĘKI NA FALI There's a meeting in my bed

Awatar użytkownika
33 y/o
183 cm
long story short

@thanatos_the_titan

Thanatos Dee Maverick Hope Valleyobserwuj
Obrazek
@THANATOS_THE_TITAN
#oldphoto #me2 #hardwork
naethaia#4170