zablokowany
zatrzymaj avki
paradise
noticemezee
Awatar użytkownika
23 y/o
167 cm
hello, it's me
And I wonder if I ever cross your mind
For me it happens all the time

Post Zina Villeda »

✖ Oglądasz profil użytkownika Zina Villeda Obserwuj
@noticemezee
let me tell you something...

so tired of love song

9854 obserwujących
233 obserwowanych
55 postów
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Spoiler
Show

Kod: Zaznacz cały

[koment=@noticemezee|https://img6.bdbphotos.com/images/orig/7/f/7fhdbzw4pudlf7du.jpg?kj8as6ye][i]lubi Twoje zdjęcie![/i] :heart:[/koment]

Kod: Zaznacz cały

[koment=@noticemezee|https://img6.bdbphotos.com/images/orig/7/f/7fhdbzw4pudlf7du.jpg?kj8as6ye]TEKST[/koment]
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! Mistrz Gry - za wymyślenie oraz pomoc w przeprowadzeniu eventu! TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC BOGATE CV DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ That's a start ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER WHEN WE WERE YOUNG MŁODY SCENARZYSTA PHONE ADDICTED ADOPTOWANY LUBIĘ ZIÓŁKO WIERZĘ W MAGIĘ IMPREZOWICZ DEVIL IN DISGUISE NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI NA DIECIE Praktykuję jogę NOTHING BREAKS LIKE A HEART TWÓJ NOWY DOM SING A SONG GHOST MOVIE I'M SO HIGH! DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM GROUP CHAT

Awatar użytkownika
23 y/o
167 cm
hello, it's me

Post Zina Villeda »

Zina VilledaHope Valleyobserwuj
Obrazek
@noticemezeethinking about you
#artgallery #hopevalley
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! Mistrz Gry - za wymyślenie oraz pomoc w przeprowadzeniu eventu! TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC BOGATE CV DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ That's a start ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER WHEN WE WERE YOUNG MŁODY SCENARZYSTA PHONE ADDICTED ADOPTOWANY LUBIĘ ZIÓŁKO WIERZĘ W MAGIĘ IMPREZOWICZ DEVIL IN DISGUISE NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI NA DIECIE Praktykuję jogę NOTHING BREAKS LIKE A HEART TWÓJ NOWY DOM SING A SONG GHOST MOVIE I'M SO HIGH! DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM GROUP CHAT

Awatar użytkownika
26 y/o
168 cm
hello, it's me
Młoda, utalentowana muzycznie kobieta – jedna z „tych” Villedów, która zamiast mikrofonu uparcie brnie w kierunku medycyny. Uwielbia dobrą zabawę, ciekawe książki i horrory, po których strach zejść nocą z łóżka. Ponad wszystko ceni wartości rodzinne i kocha bez wyjątku całe rodzeństwo chociaż różnie między nimi bywa. Ponadto jest uzależnioną instagramerką <3

Post Camila Villeda »

@camila_v
lubi Twoje zdjęcie! :heart:
URODZONY ZIMĄ MEDYCYNA KOZIOROŻEC

Awatar użytkownika
30 y/o
177 cm
hello, it's me
Cyganka, która wierzy w magię i przeznaczenie. Tworzy muzykę, gra w miejscowym barze i wróży z kart. Nieźle szurnięta, ale za to zajebiście śmieszna.

Post Ines Villeda »

@twistedgypsy
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 1 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! MAMACITA - za napisanie 300 postów w najkrótszym czasie od otwarcia forum VIRTUOSO - za napisanie 500 postów w najkrótszym czasie od otwarcia forum Pinky - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Jaka to melodia? Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku celebrity's best friend: Hailee & Franklin celebrity's best friend: Remi & Paige celebrity's best friend: Grace & Landon celebrity's best friend: Lisbeth & Cesar DO I KNOW YOU? - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BLACK CAT - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" papa don't preach - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Dreamin' on the last mile home - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Podejdź no do płota! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" It was just like a movie - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" F.W.B - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Camping time! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Brzechwa dzieciom - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jak kot, chodzę własnymi drogami - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Co to to nie. Ani slowa, a sio - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Niech sąsiedzi walą, walą, walą, walą do drzwi - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Filling your dreams to the brim with fright SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! Surfuję nie tylko po internecie Na własnej tratwie dookoła świata Nawiedzam nawiedzony hotel Podziwiam figury w podwodnym muzeum Kontaktuję się z obcymi w symulatorze statku kosmicznego Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie Kręcę bioderkami na kursie samby Jeżdżę wodną kolejką HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Life's no fun without a good scare All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I am the "who" when you call, "Who's there?" Ride with the moon in the dead of night Fingers like snakes and spiders in my hair I am the one hiding under your bed Pumpkins scream in the dead of night Gwiazda estrady 2020 Wszyscy mnie znają 2020 Underneath the mistletoe Make my wish come true There upon the fireplace There is just one thing I need LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - październik THE CHOSEN ONE MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ ALL BY MYSELF BOGATE CV INFLUENCER Z Archiwum X My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? Oczko ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING TAKE MY BREATH AWAY ROLLING IN THE DEEP Bestseller HI I JUST MET YOU PHONE ADDICTED Novel GOD THE CREATOR devine NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! 666 Ways to Love I OWN THIS TOWN I killed Laura Palmer MUZYK DZIWAK WIERZĘ W MAGIĘ STRZELEC WIERZĘ W HOROSKOPY Zasypiam pod łapaczem snów Poglądam życie celebrytów na instragramie Boję się czarnych kotów Na smutki piekę ciasteczka Kocham lato! mam długie włosy valar morghulis Gubię guziki TUBYLEC Esteta Marzyciel moim żywiołem jest ogień Kocham zwierzęta Don Juan Odsłaniam kolana w sukienkach mistrz jengi Rozrzutny Uzależniony od Netflixa Lubię wakacyjny chill Mam mocną głowę Zbieram mandaty Wiejska dziewoja Chodzę w trampkach Lubie się opalać Lubię poezję Układam tarota Patrzę na świat przez różowe okulary Mam czarny humor Mam świra na punkcie swoich włosów Wierzę w przesądy Znam na pamięć The Big Bang Theory Chodzę spać, gdy inni wstają Na nadgarstkach dzwonią mi bransoletki Noszę dwie różne skarpetki Prawko mam, samochodu nie Uwielbiam lody Mistrz poker face'a Cytatami z filmów sypię jak z rękawa Znam na pamięć piosenki Disneya Lubię starszych Chodzę w bluzach mojego chłopaka Tworzę playlisty na spotify Jestem przygotowany na apokalipsę zombie Ususzę nawet kaktusa Jestem numerologiczną piątką lubię wycinać lampiony z dyni ubieram się w second handach SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA IMPREZOWICZ KOMEDIANT FURIAT FAN FILMÓW EROTYCZNYCH BUJAM SIĘ DO ROCKA MAM ZWIERZĄTKO HODOWLANE JESTEM GRYFONEM WIERZĘ W BOGA ZNAM 2 JĘZYKI WULGARNY LUBIĘ ZIÓŁKO PALACZ CHUDERLAK WE'RE NOT IN KANSAS ANYMORE - OUTLANDERS URODZONY JESIENIĄ KARTA DUŻEJ RODZINY JESTEM ZAKOCHANY/A ZARĘCZONY/A W ZWIĄZKU DEVIL IN DISGUISE PIĘKNY UMYSŁ lubię stroić choinkę Jeżdżę na rowerze TYP OSOBOWOŚCI: DZIAŁACZ Kocham deszcz Znajdziesz mnie w barze na plaży Człowiek orkiestra Jak anioła głos Gram na nerwach Gram na gitarze Gram na harmonijce Praktykuję jogę PEWNY SIEBIE HOROSKOP CHIŃSKI: KOŃ OGLĄDAM ŚMIESZNE PIESKI W INTERNECIE PIWOSZ PIJAM TEQUILĘ WOLĘ OSTRO ŻARŁOK CZARNA OWCA wieczny Piotruś Pan WIECZNIE SIĘ SPÓŹNIAM W moim łóżku dużo się dzieje I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM A TY CAŁUJ MNIE! HE WAS FIRST! SING A SONG MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN DANSE MACABRE Love of cooking belly dance #*&!@%^ Takin' this one to the grave You Shouldn't Kiss Me Like This toss a coin to your witcher Pizzaiolo i'm still alive no shame! i've got this i only lie when i love you sticks and stones house flipper I LOVE YOU, BABY! Gość w dom, bóg w dom GROUP CHAT PUCZJO HENZAP INDI ER KING OF THE JUNGLE TLC Loża hejterów Pomocna dłoń Kajdany miłości Good or Bad News Pełna chata Boats! Boats! Boats! Food Fight You're a wizard, Harry Odlotowe Agentki Człowiek renesansu shit, where am I? help me, i'm poor Big gesture Like a virgin W zakazanym lesie Narzeczony mimo woli There's a meeting in my bed Ulepimy dziś bałwana? Bad dog I LOVE disco! Blues brothers Ralph Demolka You're old How did this happen? Stara przyjaźń nie rdzewieje Zombie night Na Pokątną! Heart attack Dzielny pacjent! Run, eat and run! Damnitttttt! Evil spawn! Are you gonna be my girl? Google doc Ciocia dobra rada Shame, shame, shame! Bo do tanga trzeba dwojga Rozmówki czeskie Zaopiekuj się mną Up! Eminem I'm a DJ baby! My bu-zzy best friend My fluffy best friend Ted Mosby SERIA NIEFORTUNNYCH ZDARZEŃ RACZEK NIEBORACZEK I'M SO HIGH! MATURA TO BZDURA NOTHING LASTS FOREVER GAME MASTER Z KOŚCI NA OŚCI CAKE BOSS TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE FAMILY TIME SURPRISE! PARTY ANIMAL CZTERY ŁAPY HOME SWEET HOME ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ ROBINSON CRUSOE KRZYSZTOF KOLUMB BLAST FROM THE PAST I SAY A LITTLE PRAYER FOR YOU THANK YOU FROM THE MOUNTAIN GAME OVER HAPPY BIRTHDAY! NOC W WIĘZIENIU FIGHT CLUB CRY BABY Love letter Counting stars PIKNIK SUNRISE SUNSET SWIPE RIGHT DIGITAL LOVE NA KAŻDĄ RĄCZKĘ IZOLACJA SPOŁECZNA I DO DUNGEONS & DRAGONS LIST W BUTELCE DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM GHOST MOVIE I’M SO EXCITED I DON’T WANNA HIDE IT THIEF CALL 911 PANIE WŁADZO... WRONG NUMBER PRIDE MONTH 2020 #CZYSTEHOPEVALLEY PUSZKA ROZKŁADA SIĘ 200 LAT NOŁBADY SED ITS GONA BI LETKO I'M SORRY KSIĘŻNICZKA MONONOKE THE GREATEST SHOWMAN GOOGLE ME PRAWDA CZY WYZWANIE? DID IT HURT? BEACH BITCH UGLY NAKED GUY OH NO, PERIOD DANCING QUEEN STEVIE WONDER PARA PAPARA PAPA OOO OOO DOMOWE REWOLUCJE TWÓJ NOWY DOM I’M MOVING OUT! PIEROGIS FOODIE ANDRZEJ RYBAK SZCZĘKI NA FALI MICHAEL PHELPS I wanna have your babies

Awatar użytkownika
26 y/o
196 cm
hello, it's me
,,Mam czarne zasłony, mam martwych znajomych i sam dla świata jestem trupem. Rozmowy z psychologiem, rozmowy z dobrym ziomem, rozmowy z samym sobą. Cztery dni na offie, nie wiesz, co ja robię, bo wszyscy myślą, że jest super. Przegadam coś tam z Bogiem, przygadam dobrze sobie, nie widać mnie przez obłok chmur."

Post Asher Harrington »

@halfdead
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie Niestraszny mi dom strachu BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MISTRZ KLAWIATURY Speedy Gonzales NOCNA ZMIANA MŁODY SCENARZYSTA TEXT ME! TAKE MY BREATH AWAY KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK DUSZA TOWARZYSTWA ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING LUBIĘ ZIÓŁKO FURIAT WULGARNY LEKOMAN CZARNA OWCA PIJAM WHISKY Pijam Bubble Tea Gram w futbol Ususzę nawet kaktusa Jestem numerologiczną jedynką mistrz pokera Uprawiam sporty wodne moim żywiołem jest ogień A TY CAŁUJ MNIE! I'M SO HIGH! Bo do tanga trzeba dwojga Sense8 Big gesture Like a virgin #*&!@%^ superhero You Shouldn't Kiss Me Like This sticks and stones TLC PRAWDA CZY WYZWANIE? NOTHING BREAKS LIKE A HEART SZCZĘKI NA FALI GAME MASTER HOME SWEET HOME MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN HE WAS FIRST! Counting stars PIKNIK SUNRISE SUNSET Are you gonna be my girl?

Awatar użytkownika
23 y/o
167 cm
hello, it's me

Post Zina Villeda »

Zina VilledaHope Valleyobserwuj
Obrazek
@noticemezeefreedom
#purefreedom

Awatar użytkownika
30 y/o
177 cm
hello, it's me
Cyganka, która wierzy w magię i przeznaczenie. Tworzy muzykę, gra w miejscowym barze i wróży z kart. Nieźle szurnięta, ale za to zajebiście śmieszna.

Post Ines Villeda »

@twistedgypsy
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 1 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! MAMACITA - za napisanie 300 postów w najkrótszym czasie od otwarcia forum VIRTUOSO - za napisanie 500 postów w najkrótszym czasie od otwarcia forum Pinky - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Jaka to melodia? Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku celebrity's best friend: Hailee & Franklin celebrity's best friend: Remi & Paige celebrity's best friend: Grace & Landon celebrity's best friend: Lisbeth & Cesar DO I KNOW YOU? - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BLACK CAT - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" papa don't preach - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Dreamin' on the last mile home - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Podejdź no do płota! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" It was just like a movie - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" F.W.B - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Camping time! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Brzechwa dzieciom - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jak kot, chodzę własnymi drogami - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Co to to nie. Ani slowa, a sio - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Niech sąsiedzi walą, walą, walą, walą do drzwi - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Filling your dreams to the brim with fright SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! Surfuję nie tylko po internecie Na własnej tratwie dookoła świata Nawiedzam nawiedzony hotel Podziwiam figury w podwodnym muzeum Kontaktuję się z obcymi w symulatorze statku kosmicznego Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie Kręcę bioderkami na kursie samby Jeżdżę wodną kolejką HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Life's no fun without a good scare All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I am the "who" when you call, "Who's there?" Ride with the moon in the dead of night Fingers like snakes and spiders in my hair I am the one hiding under your bed Pumpkins scream in the dead of night Gwiazda estrady 2020 Wszyscy mnie znają 2020 Underneath the mistletoe Make my wish come true There upon the fireplace There is just one thing I need LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - październik THE CHOSEN ONE MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ ALL BY MYSELF BOGATE CV INFLUENCER Z Archiwum X My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? Oczko ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING TAKE MY BREATH AWAY ROLLING IN THE DEEP Bestseller HI I JUST MET YOU PHONE ADDICTED Novel GOD THE CREATOR devine NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! 666 Ways to Love I OWN THIS TOWN I killed Laura Palmer MUZYK DZIWAK WIERZĘ W MAGIĘ STRZELEC WIERZĘ W HOROSKOPY Zasypiam pod łapaczem snów Poglądam życie celebrytów na instragramie Boję się czarnych kotów Na smutki piekę ciasteczka Kocham lato! mam długie włosy valar morghulis Gubię guziki TUBYLEC Esteta Marzyciel moim żywiołem jest ogień Kocham zwierzęta Don Juan Odsłaniam kolana w sukienkach mistrz jengi Rozrzutny Uzależniony od Netflixa Lubię wakacyjny chill Mam mocną głowę Zbieram mandaty Wiejska dziewoja Chodzę w trampkach Lubie się opalać Lubię poezję Układam tarota Patrzę na świat przez różowe okulary Mam czarny humor Mam świra na punkcie swoich włosów Wierzę w przesądy Znam na pamięć The Big Bang Theory Chodzę spać, gdy inni wstają Na nadgarstkach dzwonią mi bransoletki Noszę dwie różne skarpetki Prawko mam, samochodu nie Uwielbiam lody Mistrz poker face'a Cytatami z filmów sypię jak z rękawa Znam na pamięć piosenki Disneya Lubię starszych Chodzę w bluzach mojego chłopaka Tworzę playlisty na spotify Jestem przygotowany na apokalipsę zombie Ususzę nawet kaktusa Jestem numerologiczną piątką lubię wycinać lampiony z dyni ubieram się w second handach SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA IMPREZOWICZ KOMEDIANT FURIAT FAN FILMÓW EROTYCZNYCH BUJAM SIĘ DO ROCKA MAM ZWIERZĄTKO HODOWLANE JESTEM GRYFONEM WIERZĘ W BOGA ZNAM 2 JĘZYKI WULGARNY LUBIĘ ZIÓŁKO PALACZ CHUDERLAK WE'RE NOT IN KANSAS ANYMORE - OUTLANDERS URODZONY JESIENIĄ KARTA DUŻEJ RODZINY JESTEM ZAKOCHANY/A ZARĘCZONY/A W ZWIĄZKU DEVIL IN DISGUISE PIĘKNY UMYSŁ lubię stroić choinkę Jeżdżę na rowerze TYP OSOBOWOŚCI: DZIAŁACZ Kocham deszcz Znajdziesz mnie w barze na plaży Człowiek orkiestra Jak anioła głos Gram na nerwach Gram na gitarze Gram na harmonijce Praktykuję jogę PEWNY SIEBIE HOROSKOP CHIŃSKI: KOŃ OGLĄDAM ŚMIESZNE PIESKI W INTERNECIE PIWOSZ PIJAM TEQUILĘ WOLĘ OSTRO ŻARŁOK CZARNA OWCA wieczny Piotruś Pan WIECZNIE SIĘ SPÓŹNIAM W moim łóżku dużo się dzieje I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM A TY CAŁUJ MNIE! HE WAS FIRST! SING A SONG MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN DANSE MACABRE Love of cooking belly dance #*&!@%^ Takin' this one to the grave You Shouldn't Kiss Me Like This toss a coin to your witcher Pizzaiolo i'm still alive no shame! i've got this i only lie when i love you sticks and stones house flipper I LOVE YOU, BABY! Gość w dom, bóg w dom GROUP CHAT PUCZJO HENZAP INDI ER KING OF THE JUNGLE TLC Loża hejterów Pomocna dłoń Kajdany miłości Good or Bad News Pełna chata Boats! Boats! Boats! Food Fight You're a wizard, Harry Odlotowe Agentki Człowiek renesansu shit, where am I? help me, i'm poor Big gesture Like a virgin W zakazanym lesie Narzeczony mimo woli There's a meeting in my bed Ulepimy dziś bałwana? Bad dog I LOVE disco! Blues brothers Ralph Demolka You're old How did this happen? Stara przyjaźń nie rdzewieje Zombie night Na Pokątną! Heart attack Dzielny pacjent! Run, eat and run! Damnitttttt! Evil spawn! Are you gonna be my girl? Google doc Ciocia dobra rada Shame, shame, shame! Bo do tanga trzeba dwojga Rozmówki czeskie Zaopiekuj się mną Up! Eminem I'm a DJ baby! My bu-zzy best friend My fluffy best friend Ted Mosby SERIA NIEFORTUNNYCH ZDARZEŃ RACZEK NIEBORACZEK I'M SO HIGH! MATURA TO BZDURA NOTHING LASTS FOREVER GAME MASTER Z KOŚCI NA OŚCI CAKE BOSS TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE FAMILY TIME SURPRISE! PARTY ANIMAL CZTERY ŁAPY HOME SWEET HOME ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ ROBINSON CRUSOE KRZYSZTOF KOLUMB BLAST FROM THE PAST I SAY A LITTLE PRAYER FOR YOU THANK YOU FROM THE MOUNTAIN GAME OVER HAPPY BIRTHDAY! NOC W WIĘZIENIU FIGHT CLUB CRY BABY Love letter Counting stars PIKNIK SUNRISE SUNSET SWIPE RIGHT DIGITAL LOVE NA KAŻDĄ RĄCZKĘ IZOLACJA SPOŁECZNA I DO DUNGEONS & DRAGONS LIST W BUTELCE DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM GHOST MOVIE I’M SO EXCITED I DON’T WANNA HIDE IT THIEF CALL 911 PANIE WŁADZO... WRONG NUMBER PRIDE MONTH 2020 #CZYSTEHOPEVALLEY PUSZKA ROZKŁADA SIĘ 200 LAT NOŁBADY SED ITS GONA BI LETKO I'M SORRY KSIĘŻNICZKA MONONOKE THE GREATEST SHOWMAN GOOGLE ME PRAWDA CZY WYZWANIE? DID IT HURT? BEACH BITCH UGLY NAKED GUY OH NO, PERIOD DANCING QUEEN STEVIE WONDER PARA PAPARA PAPA OOO OOO DOMOWE REWOLUCJE TWÓJ NOWY DOM I’M MOVING OUT! PIEROGIS FOODIE ANDRZEJ RYBAK SZCZĘKI NA FALI MICHAEL PHELPS I wanna have your babies

Awatar użytkownika
32 y/o
195 cm
hello, it's me
Pomoc humanitarna i reportażysta w jednym - żyje na krawędzi, gdy trzeba. A czasem, gdy nie trzeba.

Post Lennart Lindgren »

@lennylindgren
zaczął Cię obserwować
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! BOGATE CV BAŚNIOPISARZ That's a start ALL BY MYSELF TEXT ME! TYP OSOBOWOŚCI: DYSKUTANT TYP OSOBOWOŚCI: PROTAGONISTA PALACZ

Awatar użytkownika
32 y/o
195 cm
hello, it's me
Pomoc humanitarna i reportażysta w jednym - żyje na krawędzi, gdy trzeba. A czasem, gdy nie trzeba.

Post Lennart Lindgren »

@lennylindgren
powiedziałbym, że twarzowy, ale... sądząc po osadowieniu na ciele, raczej dupiasty - wobec tego po prostu zakończę krótkim: dzięki!
@lennylindgren
twój stanik też niczego sobie
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! BOGATE CV BAŚNIOPISARZ That's a start ALL BY MYSELF TEXT ME! TYP OSOBOWOŚCI: DYSKUTANT TYP OSOBOWOŚCI: PROTAGONISTA PALACZ

Awatar użytkownika
23 y/o
167 cm
hello, it's me

Post Zina Villeda »

@noticemezee
może być i dupiaty! @lennylindgren a to coś, to bralet nie stanik :/ nie każda laska się rozbiera do samej bielizny i lata po mieście, wiesz?

Awatar użytkownika
21 y/o
165 cm
hello, it's me
Adoptowana studentka biochemii, która dostała mieszkanie od rodziców, na życie zarabiając jako kelnerka w jednej z restauracji. Ma kapryśnego kota imieniem Luna, głowę pełną szalonych pomysłów i chaos w życiu, nad którym udaje jej się zapanować jedynie dzięki Billy'emu, któremu już dawno oddała serce na wyłączność.

Post Mia Walker »

@mala_mi
Obrazek
WŁADZA WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Kamala & Billy Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Panda na szczęście TOP OF THE TOP - numer 8 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! Prima Aprilis! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! Happy St. Patrick's Day! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! celebrity's best friend: Cara & Joseph GHOSTBUSTER - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" w nocy dziś nie zaśnie nikt - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Moja Mazda to jest gwiazda, czeka na mnie ostra jazda - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Dobry PR - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Nawiedzam nawiedzony hotel Pływam z delfinami Kręcę się na karuzeli Wskakuję do basenu z kulkami Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Kręcę bioderkami na kursie samby Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie Poznaję nową rzeczywistość w kinie 4D Niestraszny mi dom strachu Kontaktuję się z obcymi w symulatorze statku kosmicznego Podziwiam figury w podwodnym muzeum Jestem wystarczająco duży/a, by oglądać pokaz burleski Na własnej tratwie dookoła świata Uwielbiam zjeżdżalnie wodne Surfuję nie tylko po internecie Podziwiam wulkan z bliska Zwiedzam muzeum przyrody morskiej Call me Captain Hope Valley Zajęcie drugiego miejsca w evencie #czysteHopeValley I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! Love shot Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Jeżdżę wodną kolejką HAVING FUN - za udział w evencie CoH! I don't want a lot for Christmas I'm just gonna keep on waiting There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking Santa Claus won't make me happy A toy on Christmas Day I just want you for my own Make my wish come true All I want for Christmas is you I won't ask for much this Christmas I won't even wish for snow I won't make a list and send it Something's waiting no to pounce To the North Pole for Saint Nick Hear those magic reindeer click All the lights are shining so brightly everywhere The sound of children's laughter Everyone is singing I hear those sleigh bells ringing This is all I'm asking for Największy szczęściarz 2020 Hope Valley ma głos! Pumpkins scream in the dead of night I am the one hiding under your bed Aren't you scared? Tworzę relacje jak prawdziwy influencer temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec BOGATE CV INFLUENCER I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? Oh shit ODZNAKA POCIESZENIA DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP PHONE ADDICTED I’M A LEGEND Novel WHEN WE WERE YOUNG BABYSITTER devine I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ Z Archiwum X PRZYJEZDNY Jeżdżę na rowerze WIELBICIEL SŁODYCZY WIELBICIEL FAST FOODÓW WIELBICIEL HERBATY OGLĄDAM ŚMIESZNE KOTKI W INTERNECIE #TEAM_MARVEL zmarzluch boję się ciemności UZALEŻNIONY/A OD TELEFONU boję się pająków Mam słabą głowę Uzależniony od Netflixa Oszczędny Pijam gorącą czekolade Chodzę w bluzach mojego chłopaka SEKSOHOLIK LEDWO WIĄŻĘ KONIEC Z KOŃCEM TYP OSOBOWOŚCI: ANIMATOR STRZELEC W ZWIĄZKU ADOPTOWANY URODZONY ZIMĄ MAM WŁASNY DOM JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU UCZULENIOWIEC WIERZĘ W LATAJĄCEGO POTWORA SPAGHETTI LEKKODUCH WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU JESTEM GRYFONEM Szukam wejścia do Narnii KOCIARZ FAN FANTASTYKI FAN KOMEDII ROMANTYCZNYCH Śpię z przytulanką IT WAS AN ACCIDENT! OH NO, PERIOD Blues brothers Zaopiekuj się mną My fluffy best friend Like a virgin Love of cooking toss a coin to your witcher Koniara #CZYSTEHOPEVALLEY DANCING QUEEN NOC W WIĘZIENIU SING A SONG I’M MOVING OUT! CAKE BOSS TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE HOME SWEET HOME ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ ROBINSON CRUSOE MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN Miś tuliś

Awatar użytkownika
23 y/o
154 cm
hello, it's me
Pani inżynier, która buduje i programuje roboty w placówce badawczej, razem ze swoim mężem. A poza tym jest super zmęczona, bo właśnie została mamą.

Post Finley Lyons »

@kindofmagic
Space Force Hope Valley - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! wonder women - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Kontaktuję się z obcymi w symulatorze statku kosmicznego Life's no fun without a good scare Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym All I want for Christmas is you I won't even wish for snow I won't make a list and send it HAVING FUN - za udział w evencie CoH! I love you 3000 Story of Valentine My Funny Valentine temat miesiąca - październik WHEN WE WERE YOUNG Sej łaaat? LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY ONE BIG FAMILY devine INFLUENCER UNIVERSAL PERSON ODZNAKA POCIESZENIA OGLĄDAM ŚMIESZNE KOTKI W INTERNECIE Praktykuję jogę MAM MNIEJ NIŻ 160 CM WZROSTU Esteta Uwielbiam żelki Nie lubię spać samemu Kocham naleśniki Lubię starszych Wierny aż po grób Kupuje bieliznę w Victoria's Secret Wspinam się na szczyty Kocham zwierzęta Gotuję lepiej od Magdy Gessler PRZYJEZDNY W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM WIELBICIEL TAJSKIEGO JEDZENIA WIELBICIEL MEKSYKAŃSKIEGO JEDZENIA WIELBICIEL FRANCUSKIEGO JEDZENIA WIELBICIEL WŁOSKIEGO JEDZENIA WIELBICIEL SUSHI PRACOWITY BUJAM SIĘ DO SOUNDTRACKÓW KOCIARZ WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU CHUDERLAK Poślubiłem/am miłość swojego życia DOMOWE REWOLUCJE SUNRISE SUNSET ROCZNICA DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM Pizzaiolo Like a virgin GOOGLE ME BABY BOOM! Takin' this one to the grave I wanna have your babies PRIDE MONTH 2020 Oops, I did it again KING OF THE JUNGLE TLC Good or Bad News Are you gonna be my girl? sticks and stones Ciocia dobra rada Love of cooking SMERF PRACUŚ Big gesture Bo do tanga trzeba dwojga Shame, shame, shame! You're old no shame! I LOVE YOU, BABY! KSIĘŻNICZKA MONONOKE IT WAS AN ACCIDENT! I DO JUŻ MI NIOSĄ SUKNIĘ Z WELONEM IZOLACJA SPOŁECZNA NOTHING BREAKS LIKE A HEART CRY ME A RIVER PIKNIK Wpadka CRY BABY LIAR, LIAR, LIAR I’M MOVING OUT! MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN GLOBETROTTER HOME SWEET HOME CAKE BOSS BEACH BITCH SZCZĘKI FOODIE PIEROGIS My sweet...