a
Awatar użytkownika
Francuska tancerka teatralna specjalizująca się w stylu klasycznym, która straciła karierę przez kontuzję i postanowiła wyjechać do Ameryki żeby hodować owce i ukryć się przed mediami.
28
170

Post

✖ Oglądasz profil użytkownika Nathalie d’Arquien Obserwuj
@dansemacabre

Lorsque je danse, je ne cherche à surpasser personne d'autre que moi

274.8k obserwujących
305 obserwowanych
166 postów
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Spoiler
Show

Kod: Zaznacz cały

[koment=@dansemacabre|https://66.media.tumblr.com/7940b022357ccb4ef871d86245f55324/tumblr_oo0kigEG651u7fwvqo9_250.png]TEKST[/koment]

[koment=@dansemacabre|https://66.media.tumblr.com/7940b022357ccb4ef871d86245f55324/tumblr_oo0kigEG651u7fwvqo9_250.png][i]lubi Twoje zdjęcie![/i] :heart:[/koment]
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! BARANEK SHAUN - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER MAM ZWIERZĄTKO HODOWLANE O SERCU Z KAMIENIA LEKOMAN
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
Francuska tancerka teatralna specjalizująca się w stylu klasycznym, która straciła karierę przez kontuzję i postanowiła wyjechać do Ameryki żeby hodować owce i ukryć się przed mediami.
28
170

Post

Nathalie d’ArquienHope Valleyobserwuj
Obrazek
@dansemacabre"Znowu płakałem, niemożliwą przeszłością pijany"
#passion #art #france
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! BARANEK SHAUN - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER MAM ZWIERZĄTKO HODOWLANE O SERCU Z KAMIENIA LEKOMAN
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
Młoda, utalentowana muzycznie kobieta – jedna z „tych” Villedów, która zamiast mikrofonu uparcie brnie w kierunku medycyny. Uwielbia dobrą zabawę, ciekawe książki i horrory, po których strach zejść nocą z łóżka. Ponad wszystko ceni wartości rodzinne i kocha bez wyjątku całe rodzeństwo chociaż różnie między nimi bywa. Ponadto jest uzależnioną instagramerką <3
26
168

Post

@camila_v
lubi Twoje zdjęcie! :heart:
Nathalie d’Arquien
URODZONY ZIMĄ MEDYCYNA KOZIOROŻEC
mów mi/kontakt
Kama#3499
a
Awatar użytkownika
Czy kiedy ukrywasz przed kimś tajemnicę i jednocześnie stajesz się czyjąś tajemnicą, to to już karma?
31
183

Post

@TAY_WILLOUGHBY_OFF
lubi Twoje zdjęcie! :heart:
Nathalie d’Arquien
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! PewDiePie się przy mnie chowa! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Casanova 2020 I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! I AM MACHINE, I NEVER SLEEP Trying my best TEXT ME! ROLLING IN THE DEEP TUBYLEC TYP OSOBOWOŚCI: POSZUKIWACZ PRZYGÓD KARTA DUŻEJ RODZINY MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU WYSPORTOWANY PALACZ ARTYSTA WIECZNIE NIEWYSPANY PIJAM TEQUILĘ lubię upały Czytam poranną prasę inspektor gadżet Uprawiam sporty wodne Preferuję kilkudniowy zarost Wziąłem/wzięłam ślub w Vegas #CZYSTEHOPEVALLEY Food Fight Oops, I did it again
mów mi/kontakt
k.
Zablokowany