a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
37
185

Post

✖ Oglądasz profil użytkownika Randall Norton Obserwuj
@badguy
i wanna play a game

I’m a creep, I’m a weirdo. What the hell am I doing here? I don’t belong here

3089 obserwujących
290 obserwowanych
78 postów
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
kod na posta:

Kod: Zaznacz cały

[instazdjecie=Randall Norton|Hope Valley]
[instafotka][img]ZDJĘCIE[/img][/instafotka]
[instaopis=@badguy]OPIS ZDJĘCIA
[instatag]#TAG #TAG #TAG[/instatag][/instaopis]
[/instazdjecie]
kom:

Kod: Zaznacz cały

[koment=@badguy|https://66.media.tumblr.com/ac50d48fc9c8fe2caf09abf1a3093e83/96183ead6723e633-ab/s640x960/9b554c6853d319d58c546abcfa25d27bb1816c83.jpg]TEKST[/koment]
like:

Kod: Zaznacz cały

[koment=@badguy|https://66.media.tumblr.com/ac50d48fc9c8fe2caf09abf1a3093e83/96183ead6723e633-ab/s640x960/9b554c6853d319d58c546abcfa25d27bb1816c83.jpg][i]lubi Twoje zdjęcie![/i] :heart:[/koment]
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales ROLLING IN THE DEEP TYP OSOBOWOŚCI: DZIAŁACZ LGBT+ ROZWODNIK/ROZWÓDKA PAN NA WŁOŚCIACH - WAVE HILL PRACA W OŚWIACIE WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU JESTEM ŚLIZGONEM PEWNY SIEBIE WIELBICIEL WŁOSKIEGO JEDZENIA DIGITAL LOVE SWIPE RIGHT SUNRISE SUNSET I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM PRAWDA CZY WYZWANIE?
mów mi/kontakt
roy#4631
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
37
185

Post

Randall NortonHope Valleyobserwuj
Obrazek
@badguyfotki z osiołkami zawsze na propsie
#donkey #shrek #nature
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales ROLLING IN THE DEEP TYP OSOBOWOŚCI: DZIAŁACZ LGBT+ ROZWODNIK/ROZWÓDKA PAN NA WŁOŚCIACH - WAVE HILL PRACA W OŚWIACIE WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU JESTEM ŚLIZGONEM PEWNY SIEBIE WIELBICIEL WŁOSKIEGO JEDZENIA DIGITAL LOVE SWIPE RIGHT SUNRISE SUNSET I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM PRAWDA CZY WYZWANIE?
mów mi/kontakt
roy#4631
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
34
178

Post

@gladesarrow
lubi Twoje zdjęcie! :heart:
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales ROLLING IN THE DEEP TYP OSOBOWOŚCI: POŚREDNIK SINGIEL WŁASNY BIZNES DEVIL IN DISGUISE WULGARNY DIGITAL LOVE SUNRISE SUNSET I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM PRAWDA CZY WYZWANIE?
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
37
185

Post

Randall NortonHope Valleyobserwuj
Obrazek
@badguyten przygłup zawsze mi tak pozuje, no, nieładnie tak przyjaciela traktować :/
#Norman #friends #loveofmylife
Norman Archer
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales ROLLING IN THE DEEP TYP OSOBOWOŚCI: DZIAŁACZ LGBT+ ROZWODNIK/ROZWÓDKA PAN NA WŁOŚCIACH - WAVE HILL PRACA W OŚWIACIE WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU JESTEM ŚLIZGONEM PEWNY SIEBIE WIELBICIEL WŁOSKIEGO JEDZENIA DIGITAL LOVE SWIPE RIGHT SUNRISE SUNSET I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM PRAWDA CZY WYZWANIE?
mów mi/kontakt
roy#4631
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
37
185

Post

Randall NortonHope Valleyobserwuj
Obrazek
@badguyNie wiem gdzie podziałem tę koszulę, ale chętnie bym ją odzyskał. Dobrze w niej wyglądam. :D
#przeszukiwanieszafy #badguy #thebestphotos
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales ROLLING IN THE DEEP TYP OSOBOWOŚCI: DZIAŁACZ LGBT+ ROZWODNIK/ROZWÓDKA PAN NA WŁOŚCIACH - WAVE HILL PRACA W OŚWIACIE WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU JESTEM ŚLIZGONEM PEWNY SIEBIE WIELBICIEL WŁOSKIEGO JEDZENIA DIGITAL LOVE SWIPE RIGHT SUNRISE SUNSET I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM PRAWDA CZY WYZWANIE?
mów mi/kontakt
roy#4631
ODPOWIEDZ